Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-04-16, 13:58   #961
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Aglio mi ju do lekarzy r璚e opadaj. Ja s造sza豉m, 瞠 jak ferrytyna spada poni瞠j 12 to ju ci篹ka anemia.
Dzisiaj by豉m u mojego gina i si dowiedzia豉m, 瞠 jednak mam PCOS, ale nie na takim full wypasie. Ch這pak si wyra幡ie nie mo瞠 zdecydowa
A jakie to jest PCOS nie na full wypasie ? Jak si prezentuj Twoje jajniki , je郵i mo積a spyta : ) ?
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-16, 14:43   #962
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
A jakie to jest PCOS nie na full wypasie ? Jak si prezentuj Twoje jajniki , je郵i mo積a spyta : ) ?
Moje jajniki znam tylko z opisu ginekologa Jakie p璚herzyki s...to tyle wiem, ale nie ma ich du穎. Moim zdaniem je郵i ju jest dysfunkcja jajnik闚 (jego cytuje, on sam powiedzia, 瞠 urodzi豉m si z dysfunkcyjnymi jajnikami), hormony rozwalone, hirsutyzm, 這jotok, 造sienie, no to kurka flak mo積a chyba powiedzie, 瞠 TO jest PCOS.
Zapyta豉m go, czy moje hormony si unormowa造 na sta貫? (takie podchwytliwe pytanko). Powiedzia, 瞠 nie. Za jaki czas si znowu "rozjad".
mastiff jest offline  
Stary 2014-04-16, 14:48   #963
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Harutobi, nie ma chyba czego takiego norma ... Tak samo jak nie zale篡 to od stopnia nasilenia choroby, tylko od samej nadwra磧iwo軼i mieszk闚 na receptory androgenowe. Dlatego jednej kobiecie z pcos w這s z g這wy nie spadnie, a u drugiej b璠zie si sypa jak 郾ieg. Tak samo jest z androgenami w g鏎nych wide趾ach, dla jednej z nas nie b璠zie to mia這 wp造wu na stan w這s闚 - inna odczuje dobitnie i b璠zie mia豉 ca陰 gam skutk闚 androgenizacji, mimo tego, 瞠 w oczach lekarza, b璠zie 'zdrowa'.

Ale macie pere趾i w鈔鏚 lekarzy mam wra瞠nie, 瞠 internista to nie lekarz, a stan umys逝 ...
Moja internistka niestety te ma du瞠 braki, ale chodz do niej przyznam szczerze z sympatii i 瞠by wys瘼i skierowania na niekt鏎e badania - zawsze bez problem闚 wypisuje mi wszystko co sobie wymy郵 i bardzo mi kibicuje we wszystkim, chyba dlatego, 瞠 jej c鏎ka te ma pcos i wie jak to potrafi da w ko嗆.

Mastiff, ja si dziwie, 瞠 Ty jeszcze nie pope軟i豉 jakiego harakiri, zmiany w diagnozach jak w kalejdoskopie. Nie mogliby Ci tak na oddzia w ko鎍u zabra i konkretnie przebada?
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-04-16, 15:00   #964
mastiff
Zadomowienie

Laleczko, tylko problem jest w tym, 瞠 瘸den lekarz u kt鏎ego by豉m nie zaproponowa tego Fakt, oni wszyscy s prywatnie, bo na fundusz to bym czeka豉 100 lat a i tak jak by豉m u kogo prywatnie, czy to dermatolog czy internista, to mieli naprawd w nosie m鎩 problem. Internista odsy豉 do dermatologa, a dermatolog ci庵n掖 za w這sy i przepisywa Loxon
mastiff jest offline  
Stary 2014-04-16, 15:47   #965
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Harutobi, nie ma chyba czego takiego norma ... Tak samo jak nie zale篡 to od stopnia nasilenia choroby, tylko od samej nadwra磧iwo軼i mieszk闚 na receptory androgenowe. Dlatego jednej kobiecie z pcos w這s z g這wy nie spadnie, a u drugiej b璠zie si sypa jak 郾ieg. Tak samo jest z androgenami w g鏎nych wide趾ach, dla jednej z nas nie b璠zie to mia這 wp造wu na stan w這s闚 - inna odczuje dobitnie i b璠zie mia豉 ca陰 gam skutk闚 androgenizacji, mimo tego, 瞠 w oczach lekarza, b璠zie 'zdrowa'.

Ale macie pere趾i w鈔鏚 lekarzy mam wra瞠nie, 瞠 internista to nie lekarz, a stan umys逝 ...
Moja internistka niestety te ma du瞠 braki, ale chodz do niej przyznam szczerze z sympatii i 瞠by wys瘼i skierowania na niekt鏎e badania - zawsze bez problem闚 wypisuje mi wszystko co sobie wymy郵 i bardzo mi kibicuje we wszystkim, chyba dlatego, 瞠 jej c鏎ka te ma pcos i wie jak to potrafi da w ko嗆.

Mastiff, ja si dziwie, 瞠 Ty jeszcze nie pope軟i豉 jakiego harakiri, zmiany w diagnozach jak w kalejdoskopie. Nie mogliby Ci tak na oddzia w ko鎍u zabra i konkretnie przebada?
Masz racje, u mnie PCOS zacz窸o sie ju we wczesnym wieku nastoletnim i w這s mi z g這wy nie spad przez te wszystkie lata a do pa寮ziernika zesz喚go roku kiedy to posypa造 si wszystkie naraz. Lecia這 po 300 - 500 w這s闚 dziennie.

W tym momencie wypada mi ok 30 dziennie w tym sporo baby hair i juz niewiem czy to wr鏂i這 do normy czy to dalej za duzo.
wydaje mi sie ze to troche za duzo patrzac na to jak malo wlos闚 mi zostalo na g這wie.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-04-16 o 15:48
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-16, 16:24   #966
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Masz racje, u mnie PCOS zacz窸o sie ju we wczesnym wieku nastoletnim i w這s mi z g這wy nie spad przez te wszystkie lata a do pa寮ziernika zesz喚go roku kiedy to posypa造 si wszystkie naraz. Lecia這 po 300 - 500 w這s闚 dziennie.

W tym momencie wypada mi ok 30 dziennie w tym sporo baby hair i juz niewiem czy to wr鏂i這 do normy czy to dalej za duzo.
wydaje mi sie ze to troche za duzo patrzac na to jak malo wlos闚 mi zostalo na g這wie.
Nigdy nie liczy豉m w這s闚, wystarczaj帷o upokarzaj帷e by這 kl璚zenie nad brodzikiem i wyci庵anie ich z zatkanego odp造wu 鈔ednio co kilka dni + zamiatanie ca貫go dywanu w這s闚 z pod這gi. Ale pami皻am, 瞠 to by造 pasma ca貫, ci庵n帷e si w niesko鎍zono嗆. Jak ju si zatrzyma這 to chyba te w okolicach 30, ale dla mnie by to by sukces, p騧niej ju zesz豉m do jaki 10 sztuk, w okolicach owulacji czasami by這 zero nawet, ale odrost si nie utrzymuje nadal i te wypada. Do tej pory znajduje codziennie po kilka malutkich w這sk闚 po suszeniu. Chyba ju dawno stwierdzi豉bym, 瞠 nie da si uzyska wi瘯szego zag瘰zczenia, gdyby nie zdj璚ia jakie robie co miesi帷 od ponad roku. Dopiero na nich wida jaka jest r騜nica. 2 lata temu by豉m niemal 造sa na czubku g這wy- dos這wnie. Teraz przynajmniej nikt nie zadaje mi pyta 'a co Ci si tu sta這? '

A opr鏂z w這s闚 i oty這軼i jest u Ciebie co jeszcze? tr康zik, hirsutyzm? by豉 ju w tym szpitalu?

Mastiff, poszukaj endo kt鏎y jest ordynatorem oddzia逝 endokrynologii ginekologicznej, lub innego co w szpitalu pracuje - 豉twiej si z takim dogada i oni sami z regu造 namawiaj, na badania w szpitalu. Na forum ginekologicznym jest w徠ek o pcos, zapytaj mo瞠 tamtych dziewczyn, mo瞠 jaka jest z Twojego miasta i Ci poleci dobrego lekarza, kt鏎y kieruje do szpitala.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-04-16 o 16:29
Stary 2014-04-16, 16:47   #967
forgotten tower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Dzi odebra豉m wyniki krwi - o ile morfo wzorowa, to juz TSH = 5,38 przy normie do 4,2. W nast瘼ny wtorek wyczekana (3 m-ce, bagatela) wizyta u pono dobrego endokrynologa. Ciekawe co mi powie.
W這sy mi lec troch wi璚ej, ni jeszcze z 2 m-ce temu, nie wiem czy to nie kwestia szamponu, bo zwyk豉 Dermena sobie z tym radzi豉, a ta nowa ju nie bardzo. Psikam dalej Loxonem 2%. Nie wykupi豉m Alpicortu E bo nie chc ingerowa w to mocno przed wizyt u endo - chce by "czysta" i gotowa do bada.
Gratuluj Wam post瘼闚, Dziewczyny!
forgotten tower jest offline  
Stary 2014-04-16, 16:58   #968
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Nigdy nie liczy豉m w這s闚, wystarczaj帷o upokarzaj帷e by這 kl璚zenie nad brodzikiem i wyci庵anie ich z zatkanego odp造wu 鈔ednio co kilka dni + zamiatanie ca貫go dywanu w這s闚 z pod這gi. Ale pami皻am, 瞠 to by造 pasma ca貫, ci庵n帷e si w niesko鎍zono嗆. Jak ju si zatrzyma這 to chyba te w okolicach 30, ale dla mnie by to by sukces, p騧niej ju zesz豉m do jaki 10 sztuk, w okolicach owulacji czasami by這 zero nawet, ale odrost si nie utrzymuje nadal i te wypada. Do tej pory znajduje codziennie po kilka malutkich w這sk闚 po suszeniu. Chyba ju dawno stwierdzi豉bym, 瞠 nie da si uzyska wi瘯szego zag瘰zczenia, gdyby nie zdj璚ia jakie robie co miesi帷 od ponad roku. Dopiero na nich wida jaka jest r騜nica. 2 lata temu by豉m niemal 造sa na czubku g這wy- dos這wnie. Teraz przynajmniej nikt nie zadaje mi pyta 'a co Ci si tu sta這? '

A opr鏂z w這s闚 i oty這軼i jest u Ciebie co jeszcze? tr康zik, hirsutyzm? by豉 ju w tym szpitalu?
.
Ile czasu Ci w這sy lecia造 w kosmicznych ilo軼iach ?
Moim marzeniem jest zej軼 w豉郾ie do 10 wlos闚 dziennie.
Tak mam tr康zik i histurytyzm.
Niestety na zag瘰zczenie trzeba czeka latami. niewiem czy ja wytrzymam tyle czasu... jestem strasznie niecierpliw osob, chyba w pewnym momencie zamiast wcierek, sumplement闚, zabieg闚 masa篡 zam闚ie sobie uzupe軟ianie...
chocia co to za wyj軼ie w豉軼iwie , uzupe軟ianie ?
chyba takie samo jak makija....
w szpitalu nie bylam bo nie ozpoczal mi sie jeszcze cykl miesiaczka spo幡ia sie juz tydzien.
zastanawiam sie czy mam androgenowe. najbardziej mnie zastanawia jak to mozliwe ze w 6 miesiecy zrobily mi sie nadwra磧iwe mieszki ? wczesniej jak mi wypadlo 5 wlos闚 dziennie to bylo wszystko.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-16, 18:37   #969
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Ile czasu Ci w這sy lecia造 w kosmicznych ilo軼iach ?
Moim marzeniem jest zej軼 w豉郾ie do 10 wlos闚 dziennie.
Tak mam tr康zik i histurytyzm.
Niestety na zag瘰zczenie trzeba czeka latami. niewiem czy ja wytrzymam tyle czasu... jestem strasznie niecierpliw osob, chyba w pewnym momencie zamiast wcierek, sumplement闚, zabieg闚 masa篡 zam闚ie sobie uzupe軟ianie...
chocia co to za wyj軼ie w豉軼iwie , uzupe軟ianie ?
chyba takie samo jak makija....
w szpitalu nie bylam bo nie ozpoczal mi sie jeszcze cykl miesiaczka spo幡ia sie juz tydzien.
zastanawiam sie czy mam androgenowe. najbardziej mnie zastanawia jak to mozliwe ze w 6 miesiecy zrobily mi sie nadwra磧iwe mieszki ? wczesniej jak mi wypadlo 5 wlos闚 dziennie to bylo wszystko.
Mo瞠 w miedzy czasie wzr鏀 Ci poziom androgen闚, albo estro spad這, co mog這by t逝maczy dlaczego w tym samym czasie przybra豉 du穎 na wadze (dobrze pami皻am?) A mo瞠 to wynik czego zupe軟ie innego. Nie wiem, mo積a zgadywa tylko.
Laski tutaj u篡waj kamufla簑 do zatuszowania przerzedze - mo瞠 spr鏏uj? i si tak nie stresuj, bo si wyko鎍zysz przecie.
idz do gina po 鈍i皻ach, niech da lutein na wywo豉nie okresu, bo szkoda czasu marnowa.
Nie pami皻am dok豉dnie ile tak lecia造, to apogeum trwa這 mo瞠 ze dwa lata, d逝go nie przyjmowa豉m do wiadomo軼i, 瞠 造sieje, w por闚naniu z wi瘯szo軼i z Was - bardzo szybko reagujecie. Tak samo jak nie przyjmowa豉m d逝go do wiadomo軼i, 瞠 mog by na co chora przewlekle.

forgotten, masz jakie objawy niedoczynno軼i? bo to tsh takie ma這 pocieszaj帷e

Czas edycji: 2014-04-16 o 18:39
Stary 2014-04-16, 20:03   #970
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Mo瞠 w miedzy czasie wzr鏀 Ci poziom androgen闚, albo estro spad這, co mog這by t逝maczy dlaczego w tym samym czasie przybra豉 du穎 na wadze (dobrze pami皻am?) A mo瞠 to wynik czego zupe軟ie innego. Nie wiem, mo積a zgadywa tylko.
Laski tutaj u篡waj kamufla簑 do zatuszowania przerzedze - mo瞠 spr鏏uj? i si tak nie stresuj, bo si wyko鎍zysz przecie.
idz do gina po 鈍i皻ach, niech da lutein na wywo豉nie okresu, bo szkoda czasu marnowa.
Nie pami皻am dok豉dnie ile tak lecia造, to apogeum trwa這 mo瞠 ze dwa lata, d逝go nie przyjmowa豉m do wiadomo軼i, 瞠 造sieje, w por闚naniu z wi瘯szo軼i z Was - bardzo szybko reagujecie. Tak samo jak nie przyjmowa豉m d逝go do wiadomo軼i, 瞠 mog by na co chora przewlekle.

forgotten, masz jakie objawy niedoczynno軼i? bo to tsh takie ma這 pocieszaj帷e
Oty豉 jestem na w豉sne 篡czenie tak naprawd. Mam problemy z od篡wianiem o pod這簑 psychicznym. Zajadam wszystkie smutki i stresy od wielu lat. Mam napady ob瘸rstwa. Potrafie zje軼 kilka toreb s這dyczy dziennie. Na dodatek jestem leniwa i nie uprawiam sportu. Ale kiedy normuje sobie diete i wprowadzam sport natychmiast chudne. Wi璚 hormony chyba nie s odpowiedzialne za nadwage jedyne za co moge je ewentualnie obwinia to mo瞠 fakt 瞠 to mo瞠 hormony powoduj u mnie wilczy apetyt a nie moje 豉komstwo i ob瘸rstwo jak do tej pory s康zi豉m.
Dzi ju boli mnie lewy jajnik na dodatek zrobi豉m sie agresywna i mam ochote ze穋e lod闚ke wi璚 mi瘰i帷zka jest tu tu.

To bardzo d逝go jak na takie mega wypadanie w這s闚. Ale dosz豉 do 10 w這s闚 dziennie to ogromny sukces U mnie apogeum trwa這 trzy miesi帷e gdzie lecia這 po 300 dziennie przy myciu 500. Tak jak pisa豉 wcze郾iej ja r闚nie zbiera豉m z odp造wu ca貫 pasma w這s闚, po przci璕ni璚iu r瘯 ci庵n窸y si pasmami. U mnie to sie zacz窸o nagle. Pami皻am nawet dzien - 4 pa寮ziernika. Tego dnia nagle w這sy sie zacze造 sypa.
Co do hiperandrogenizacji nie do嗆 瞠 tr康zik histurytyzm 造sienie sp騧niaj帷e si miesi帷zki to jeszcze mam m瘰kie rysy twarzy. Mam taka zgrubia陰 twarz, tak rubaszn , troche jak transwestyta.
Nienawidze PCOS. Atakuje to spraw tak wa積a dla nas kobiet - wygl康. Cierpi wszystko co potrzebne do tego 瞠by 豉dnie wygl康a, sk鏎a w這sy paznokcie...

Czas edycji: 2014-04-16 o 20:04
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-16, 21:22   #971
forgotten tower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Sailor Star Fighter - wi瘯szo嗆. Od wielu, wielu lat, ale dot康 TSH by這 przy g鏎nej granicy normy, wi璚 lek.nie widzieli problemu z tarczyc. Mam nadziej, 瞠 ten endo zleci mi usg tarczycy, bo nigdy nie mia豉m robionego. No i mam nerwic z "epizodami" nerwicy serca, co pot璕uje objawy, cho akurat z tym radzi sobie zwyk豉 melisa i zio這we tabletki uspokajaj帷e.
forgotten tower jest offline  
Stary 2014-04-17, 09:05   #972
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Min掖 r闚ny tydzie na metforminie i jak na razie poprawy nie ma w這sy jak lecia造 tak lec. Do tego zauwa篡豉m ,瞠 pojawi si tr康zik na twarzy i szybciej w這sy si przet逝szczaj.. Nie wiem mo瞠 leki jeszcze nie dzia豉j
Stary 2014-04-17, 11:39   #973
mastiff
Zadomowienie

Dzama, 瞠by co, cokolwiek zaskoczy這, potrzeba przynajmniej 3 miesi璚y, tak瞠 nie przejmuj si, to za wcze郾ie na efekty. Jeste na diecie? Ja na diecie + metformax mia豉m straszne md這軼i. Bierzesz jakie antyki?
mastiff jest offline  
Stary 2014-04-17, 11:54   #974
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Dzama, 瞠by co, cokolwiek zaskoczy這, potrzeba przynajmniej 3 miesi璚y, tak瞠 nie przejmuj si, to za wcze郾ie na efekty. Jeste na diecie? Ja na diecie + metformax mia豉m straszne md這軼i. Bierzesz jakie antyki?
Jezu 3 miesi帷e..S造sza豉m nieraz ,瞠 trzeba czasu i co potem okazywa這 sie,瞠 nic mi nie pomaga這
Tak jestem na diecie. Ja na szcz窷cie dobrze przechodz diet + metformax, Mam nadziej ,ze tak ju zostanie.
Nie, nie bior ju 瘸dnych antyk闚 nie mog.Ost. zako鎍zy這by si zakrzepem.
Stary 2014-04-17, 12:17   #975
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263
Thumbs down Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Dziewczyny, Wy tu macie ogromn wiedz, chapeau bas dla Was. Nie jedna laborantka, farmaceutka nie wie tyle co Wy. Na ten przyk豉d, laborantka mi powiedzia豉, 瞠 jak b璠 si kiszonkami objada to sobie organizm zakwasz, a farmaceutka, 瞠 witaminy i suplementy diety zakwaszaj. Ja ju te w niekt鏎ych tematach jestem bardziej "oblatana" od nich, ale dopiero si ucz
U mnie kiepsko, zn闚 g這wa zalepiona 逝pie瞠m, zn闚 lec setkami, zn闚 obieram si z w這s闚 na okr庵這. Dopiero za miesi帷 mog zrobi sobie hormony i mo瞠 si cokolwiek wyja郾i.
ㄊkam ten Orungal na 逝pie, test 郵iny po nim super, w szklance b帳elki powietrza nie m皻y, a wcze郾iej mia豉m istn "zas這n dymn". Nie mniej jednak na w這sy i sk鏎 g這wy nie dzia豉 bo jest coraz gorzej.
Zastanawiam si tylko co mi pomog這, 瞠 przez miesi帷 podczas mycia wypada這 tylko 200 w這s闚. Bo wypadanie zawdz璚zam pewnie odstawieniu pigu貫k.

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-04-17 o 12:36
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-17, 12:42   #976
little_princess_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

ja z kolei odratowalam wlosy po trwalych dzieki revalidowi, olejkowi vatika i olejowi kokosowemu. terapia wstrzasowa trwala dlugo ale wlosy wygladaja juz o niebo lepiej niz przed zaczeciem kuracji.
Stary 2014-04-17, 19:22   #977
jdrk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

Czesc,
moze ktos wie jakie badania hormonow powinnam zrobic, zeby wiedziec czy 造sieje?
Tarczyce mam w normie.
Bylam u endrykooga i zleci mi wiele badan...
Bede je robi powoli, poniewa s drogie
Dlatego chcia豉bym wiedziec, ktore zrobi, zeby wykryly 造sienie.
jdrk jest offline  
Stary 2014-04-17, 19:53   #978
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jdrk Poka wiadomo嗆
Czesc,
moze ktos wie jakie badania hormonow powinnam zrobic, zeby wiedziec czy 造sieje?
Tarczyce mam w normie.
Bylam u endrykooga i zleci mi wiele badan...
Bede je robi powoli, poniewa s drogie
Dlatego chcia豉bym wiedziec, ktore zrobi, zeby wykryly 造sienie.
Tu masz ca造 zestaw badan jakie s pomocne przy diagnozowaniu 造sienia
http://www.ilonajunga.pl/wordpress/?p=50

Opr鏂z hormon闚 pomocna b璠zie trichoskopia.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-17, 20:00   #979
jdrk
Raczkowanie

Cytat:
Tu masz ca造 zestaw badan jakie s pomocne przy diagnozowaniu 造sienia
http://www.ilonajunga.pl/wordpress/?p=50

Opr鏂z hormon闚 pomocna b璠zie trichoskopia.
Dzieki, a czy na badania hormonalne mozna dostac skierowanie od ginekologa?
jdrk jest offline  
Stary 2014-04-17, 20:06   #980
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Niestety niewiem tego, wiem tylko 瞠 na samo TSH mo瞠 przepisa skierowanie internista. Mo瞠 dziewczyny wiedz i nied逝go kt鏎a si tu odezwie.

Wypadaj Ci w這sy ?

Czas edycji: 2014-04-17 o 20:08
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-17, 20:07   #981
Nieszka__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 987

Znacie jakie olejki do wcierania w sk鏎 g這wy, kt鏎e dobrze wp造n窸yby na wypadanie/porost? Jest jaki Green Pharmacy z czerwon papryk czy co...
Nieszka__ jest offline  
Stary 2014-04-17, 20:15   #982
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez forgotten tower Poka wiadomo嗆
Sailor Star Fighter - wi瘯szo嗆. Od wielu, wielu lat, ale dot康 TSH by這 przy g鏎nej granicy normy, wi璚 lek.nie widzieli problemu z tarczyc. Mam nadziej, 瞠 ten endo zleci mi usg tarczycy, bo nigdy nie mia豉m robionego. No i mam nerwic z "epizodami" nerwicy serca, co pot璕uje objawy, cho akurat z tym radzi sobie zwyk豉 melisa i zio這we tabletki uspokajaj帷e.
Przeciwcia豉 robi豉? nie s造sza豉 nigdy o stwierdzeniu, 瞠 tsh powinno oscylowa w okolicach 2? wi瘯szo嗆 endokrynolog闚, gdy tsh jest w g鏎nej granicy rozpoczyna ju leczenie, szczeg鏊nie gdy pojawiaj si objawy niedoczynno軼i. Nie wiem czy to 幢e, czy dobrze, bo tarczyca cz瘰to dostaje rykoszetem.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Jezu 3 miesi帷e..S造sza豉m nieraz ,瞠 trzeba czasu i co potem okazywa這 sie,瞠 nic mi nie pomaga這
Tak jestem na diecie. Ja na szcz窷cie dobrze przechodz diet + metformax, Mam nadziej ,ze tak ju zostanie.
Nie, nie bior ju 瘸dnych antyk闚 nie mog.Ost. zako鎍zy這by si zakrzepem.
Dzama Mastiff ma racje, nawet antyki nie za豉twiaj nic w tydzie. Ale z tym tr康zikiem to ciekawe, bo mnie te dekolt wysypa這 po jaki 2tygodniach. Ciesz si 瞠 dobrze reagujesz na metformin, ja mia豉m wi瘯sze md這軼i po nim ni teraz

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, Wy tu macie ogromn wiedz, chapeau bas dla Was. Nie jedna laborantka, farmaceutka nie wie tyle co Wy. Na ten przyk豉d, laborantka mi powiedzia豉, 瞠 jak b璠 si kiszonkami objada to sobie organizm zakwasz, a farmaceutka, 瞠 witaminy i suplementy diety zakwaszaj. Ja ju te w niekt鏎ych tematach jestem bardziej "oblatana" od nich, ale dopiero si ucz
U mnie kiepsko, zn闚 g這wa zalepiona 逝pie瞠m, zn闚 lec setkami, zn闚 obieram si z w這s闚 na okr庵這. Dopiero za miesi帷 mog zrobi sobie hormony i mo瞠 si cokolwiek wyja郾i.
ㄊkam ten Orungal na 逝pie, test 郵iny po nim super, w szklance b帳elki powietrza nie m皻y, a wcze郾iej mia豉m istn "zas這n dymn". Nie mniej jednak na w這sy i sk鏎 g這wy nie dzia豉 bo jest coraz gorzej.
Zastanawiam si tylko co mi pomog這, 瞠 przez miesi帷 podczas mycia wypada這 tylko 200 w這s闚. Bo wypadanie zawdz璚zam pewnie odstawieniu pigu貫k.
Czuje, 瞠 z tym zakwaszeniem to dobry biznes b璠zie za chwile. Ju pojawiaj si reklamy z jakimi super produktami na zakwaszenie, nawet moja rodzicielka da豉 si ostatnio nabra
Margo, bardzo ci篹ko doprowadzi do zakwaszenia krwi, wsyt瘼uje g堯wnie przy ci篹szych chorobach zwi您anych z niewydolno軼i nerek np. W innych przypadkach organizm sam sobie z tym doskonale radzi. Wystarczy zr闚nowa篡 diet - nie rezygnuj帷 z produkt闚 kt鏎e potencjalnie mog zakwasza i tyle. Natomiast d捫enie na si喚 do wi瘯szej zasadowo軼i mo瞠 by bardziej niebezpieczne, ni zakwaszenie.
皋陰dek ma odczyn skranie kwa郾y, wszystko co do niego trafia opuszcza go z takim samym poziomem kwa郾o軼i, niezale積ie od tego co zjemy. Dopiero w jelitach kwas solny jest neutralizowany, przez enzymy trzustki.
Jelita r闚nie maj odczyn lekko kwa郾y, zwi瘯szenie zasadowo軼i w tym miejscu mo瞠 doprowadzi do rozwoju grzyba np.
Kiszonki nie zakwaszaj, za to s bardzo dobrym probiotykiem, niech si smarzy w piekle ta baba co takie bzdury opowiada

Cytat:
ginekolog mo瞠 da skierowanie na wszystkie hormony p販iowe - o ile chce
zacznij od wolnego testosteronu (na pocz徠ku cyklu) i androstendionu.

Czas edycji: 2014-04-17 o 21:11
Stary 2014-04-17, 20:16   #983
jdrk
Raczkowanie

Cytat:
Niestety niewiem tego, wiem tylko 瞠 na samo TSH mo瞠 przepisa skierowanie internista. Mo瞠 dziewczyny wiedz i nied逝go kt鏎a si tu odezwie.

Wypadaj Ci w這sy ?
Tak
Pzyczyn moze by wiele.
1. 透s , swedzi mnie glowa
2. naduzywanie lekow oraz suplementow....
3. niedobory insuliny
4. problemy hormonalne- najbardziej prawdopodobne
5. odstawienie anty
6. stres

Kiedys tak wypadaly mi wlosy, ze prawie wylysia豉m, ale wtedy rozjasnialam wlosy rozjasniacze co miesiac.
Mniej wiecej w tym saym czasie co pojawi這 sie wypdanie wlosow, to dostalam tradziku rozowatego. Masakra.... oszaleje

Wydaje mi sie, ze na jakis czas wypadanie ussta這... ale przez jakis czas bralam anty.

Edytowane przez jdrk
Czas edycji: 2014-04-17 o 20:18
jdrk jest offline  
Stary 2014-04-17, 20:40   #984
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Tak
Pzyczyn moze by wiele.
1. 透s , swedzi mnie glowa
2. naduzywanie lekow oraz suplementow....
3. niedobory insuliny
4. problemy hormonalne- najbardziej prawdopodobne
5. odstawienie anty
6. stres

Kiedys tak wypadaly mi wlosy, ze prawie wylysia豉m, ale wtedy rozjasnialam wlosy rozjasniacze co miesiac.
Mniej wiecej w tym saym czasie co pojawi這 sie wypdanie wlosow, to dostalam tradziku rozowatego. Masakra.... oszaleje

Wydaje mi sie, ze na jakis czas wypadanie ussta這... ale przez jakis czas bralam anty.
By mo瞠 wszystkie te rzeczy na raz dzia豉j na Twoje w這sy. Bierz si za badania, wyci庵nij co mo瞠sz od internisty , skierowanie na morfologie mocz, na zbadanie witamin. My郵e 瞠 trichoskopia pomogla by Ci ustalic czy 造siejesz czy nie.
I pamietaj o badaniu hormon闚 koniecznie w odpowiednim dniu cyklu. Czyli miedzy 3-8 dniem. Zawsze to powtarzam wszystkim dziewczynom 瞠by nie marnowa造 pieniedzy na badania w nieodpowiednich dniach cyklu bo potem znowu i tak beda musialy je powtarzac w odpowiednich dniach.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-17, 21:03   #985
jdrk
Raczkowanie

Cytat:
By mo瞠 wszystkie te rzeczy na raz dzia豉j na Twoje w這sy. Bierz si za badania, wyci庵nij co mo瞠sz od internisty , skierowanie na morfologie mocz, na zbadanie witamin. My郵e 瞠 trichoskopia pomogla by Ci ustalic czy 造siejesz czy nie.
I pamietaj o badaniu hormon闚 koniecznie w odpowiednim dniu cyklu. Czyli miedzy 3-8 dniem. Zawsze to powtarzam wszystkim dziewczynom 瞠by nie marnowa造 pieniedzy na badania w nieodpowiednich dniach cyklu bo potem znowu i tak beda musialy je powtarzac w odpowiednich dniach.
Wiem wiem Endry mi zapisala na kartce kiedy mam robic te badania.
Jezeli chodzi o trichoskopie to chyba mi sie nie op豉ca
Z badan tez wyjdzie, a z moimi hormonami na pewno co jest nie tak morfologia i mocz jest w normie.

Ci sadzicie o cynku i witaminie b6?
Podobno pomaga na wypadanie ( i tradzik)
Obecnie nie biore zadnych suplement闚 i chyba sobie kupie cynk oraz b6.

Stosowa豉, ktoras z was jantar?
Wydaje mi sie, ze przez to ze nie ma w skladzie alko jest za slaby na tak silne wypadanie, ale mam ca貫 opakowanie, wiec chyba zuzyje
jdrk jest offline  
Stary 2014-04-17, 21:10   #986
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Wiem wiem Endry mi zapisala na kartce kiedy mam robic te badania.
Jezeli chodzi o trichoskopie to chyba mi sie nie op豉ca
Z badan tez wyjdzie, a z moimi hormonami na pewno co jest nie tak morfologia i mocz jest w normie.

Ci sadzicie o cynku i witaminie b6?
Podobno pomaga na wypadanie ( i tradzik)
Obecnie nie biore zadnych suplement闚 i chyba sobie kupie cynk oraz b6.

Stosowa豉, ktoras z was jantar?
Wydaje mi sie, ze przez to ze nie ma w skladzie alko jest za slaby na tak silne wypadanie, ale mam ca貫 opakowanie, wiec chyba zuzyje
Ja stosuje Janter zupe軟ie nie pomaga. Ale u ka瞠go sprawdza si co innego. Moim zdaniem 瞠by zacz望 co sumplementowa trzeba najpierw wiedzie czy ma sie niedob鏎 tych substancji. Po co sumplementowa w ciemno ?
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-17, 21:43   #987
jdrk
Raczkowanie

Cytat:
Ja stosuje Janter zupe軟ie nie pomaga. Ale u ka瞠go sprawdza si co innego. Moim zdaniem 瞠by zacz望 co sumplementowa trzeba najpierw wiedzie czy ma sie niedob鏎 tych substancji. Po co sumplementowa w ciemno ?
ale cynk pomaga na tradzik, maam rozowaty
Czyta豉m kiedys, ze witamina b6 pomaga przy lysieniu, nie wiem czy to prawda, ale nigdy nie bralam, wiec raczej sobie tym nie zaszkodze.
Poza tym ostatnim razem mieso jadlam chyba 13 lat temu podobno takim osobom poleca sie witaminy grupy B

Jakie stosujecie toniki/ wcierki?
Ja nie mam juz pomys逝...
1.joanna rzepa tonik - brak widocznej poprawy, ale nie pogroszy
2.ampulki joanna rzepa - w trakcie kuracji
3.ampulki seboradin/radical - mia豉m ich tylko kilka, bo chcialam zuzyc
4.seboradin niger lotion - zaczelo mi wypadac wiecej wlosow

ampulki loreal, vichy i inne drozsze kosmetyki juz kiedys przetestowa豉m. Sza逝 nie bylo, bo bym pamieta豉

Ten Jantar mnie nie przekonuje, wydaje mi sie ,ze jest za slaby na takie problemy.
Chociaz moze z drugiej strony powinnam dac im troche odpocz帷 od wcierek z alko.

Kiedys dermatolog polecila mi tonik garnier neril bo mialam 透s. Chetnie bym go ponownie przetestowala, ale chyba zosta wycofany?

Moze novoxidil? dopiero go znalaz豉m

Edytowane przez jdrk
Czas edycji: 2014-04-17 o 21:55
jdrk jest offline  
Stary 2014-04-17, 22:32   #988
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
ale cynk pomaga na tradzik, maam rozowaty
Czyta豉m kiedys, ze witamina b6 pomaga przy lysieniu, nie wiem czy to prawda, ale nigdy nie bralam, wiec raczej sobie tym nie zaszkodze.
Poza tym ostatnim razem mieso jadlam chyba 13 lat temu podobno takim osobom poleca sie witaminy grupy B

Jakie stosujecie toniki/ wcierki?
Ja nie mam juz pomys逝...
1.joanna rzepa tonik - brak widocznej poprawy, ale nie pogroszy
2.ampulki joanna rzepa - w trakcie kuracji
3.ampulki seboradin/radical - mia豉m ich tylko kilka, bo chcialam zuzyc
4.seboradin niger lotion - zaczelo mi wypadac wiecej wlosow

ampulki loreal, vichy i inne drozsze kosmetyki juz kiedys przetestowa豉m. Sza逝 nie bylo, bo bym pamieta豉

Ten Jantar mnie nie przekonuje, wydaje mi sie ,ze jest za slaby na takie problemy.
Chociaz moze z drugiej strony powinnam dac im troche odpocz帷 od wcierek z alko.

Kiedys dermatolog polecila mi tonik garnier neril bo mialam 透s. Chetnie bym go ponownie przetestowala, ale chyba zosta wycofany?

Moze novoxidil? dopiero go znalaz豉m
Mo瞠 spr鏏uj Kozieradki ?
albo cebuli. jakies bardziej naturalne wcierki bez alko.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-17, 22:54   #989
jdrk
Raczkowanie

Cytat:
Mo瞠 spr鏏uj Kozieradki ?
albo cebuli. jakies bardziej naturalne wcierki bez alko.
Na razie nie mam czasu sie w to bawic
Wlasnie wydaje mi sie, ze przy takim wypadaniu nie pomoga wcierki bez alko
Chyba kupi ampulki placenta, mialam jakies 5 lat temu, ale nie pamietam efektow
Znacie jakies preparaty podobne sk豉dem do ampulek vichy. loreal ale tansze ?

Edytowane przez jdrk
Czas edycji: 2014-04-17 o 22:56
jdrk jest offline  
Stary 2014-04-18, 07:01   #990
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

placenta fajna jestem po drugiej ampulce i nic mnie nie podraznia a w skladzie ma alko pozatym moj skalp jest wrazliwy wiec tym bardziej W trakcie aplikowania wyleci moze 1-2 wloski a na drugi dzien praktycznie nic Wloski sa fajne , napuszone i mieciutkie takze ja ja polecam zobaczymy jakie beda efekty po skonczonej kuracji 2 opakowan
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.