Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-04-24, 21:58   #1021
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Laski, o oleju lniany na tym w徠ku jest absolutnie wszystko, poczytajcie, skorzystajcie z wyszukiwarki.
Wypi豉m 陰cznie mo瞠 z 5 butli p馧tora litrowych oleju lnianego budwingowego, kupowanego w aptece, trzymanego w lod闚ce w ciemnym szkle, z kr鏒kim terminem przydatno軼i, pitego na czczo ... no, kolana przesta造 mi strzela, co do reszty to ju pewna nie jestem, bo pami耩 mnie ostatnio zawodzi, ale w badaniach mia豉m nadal burdel po tym okresie.

je郵i endokrynolog jest r闚nie ginekologiem to bada i moim zdaniem taki mix jest lepszy, ni sam endokrynolog. A ju w og鏊e cud malina jak pracuje w szpitalu na oddziale endokrynologii ginekologicznej.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-04-24, 22:04   #1022
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Laski, o oleju lniany na tym w徠ku jest absolutnie wszystko, poczytajcie, skorzystajcie z wyszukiwarki.
Wypi豉m 陰cznie mo瞠 z 5 butli p馧tora litrowych oleju lnianego budwingowego, kupowanego w aptece, trzymanego w lod闚ce w ciemnym szkle, z kr鏒kim terminem przydatno軼i, pitego na czczo ... no, kolana przesta造 mi strzela, co do reszty to ju pewna nie jestem, bo pami耩 mnie ostatnio zawodzi, ale w badaniach mia豉m nadal burdel po tym okresie.

.
Te taki pi豉m. Mia豉m wraenie e jakby mniej w這s闚 mi wypada這 po nim. ale picie codiennie na ccco wychodi這 mi ju bokiem, ost ly嶔e nie mog豉m ju po軟帷. wiec presta豉m pic.
(sory a bledy,ale cos mi literka be kresecki nie dia豉)
Stary 2014-04-24, 22:06   #1023
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:

je郵i endokrynolog jest r闚nie ginekologiem to bada i moim zdaniem taki mix jest lepszy, ni sam endokrynolog. A ju w og鏊e cud malina jak pracuje w szpitalu na oddziale endokrynologii ginekologicznej.
Pi豉 olej lniany na czczo i nie mia豉 takiego okropnego b鏊u jak ja w 瘸陰dku ?? Niewiem co mnie tak strasznie wtedy bola這 chyba w徠roba to by豉 ale przysi璕am 瞠 b鏊 by straszny. Ale olej lniany pity mi璠zy posi趾ami nie wywo造wal 瘸dnych b鏊闚 u mnie. Oliwe z oliwek pij cz瘰to na czczo , w ten spos鏏 przyjmowana bardzo mi s逝篡 i nie mam 瘸dnych b鏊ow po niej. Wi璚 niewiem o co chodzi u mnie z tym lnianym na czczo. I jak to olej lniany narobi Ci burdelu w badaniach ?

Ja si spotka豉m z ginekologiem kt鏎y si bawi w endokrynologa. Nie mia uprawnien ale chcia mi wcisn望 leki na obni瞠nie prolaktyny nie maj帷 ca喚go zestawu badan ani tym bardziej stwierdzonej hiperprolaktynemii u mnie. Niewiem co by sie stalo zebym go wtedy pos逝cha豉 To ten sam ginekolog kt鏎y mi wykluczy PCOS wi璚...
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-24, 22:41   #1024
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 025
GG do jyyli

Cytat:
o ja Ci .... i p騧niej ju ca趾owicie w wide趾ach si mie軼i? co lekarz m闚i na tak du瞠 skoki?
Jako idealnie po鈔odku normy
Do lekarza jeszcze nie zd捫y豉m z tym p鎩嗆, chodz prywatnie i badam si prywatnie, dlatego to tak si ci庵nie, ju prawie p馧 roku
Na pocz徠ku strasznie ze鈍irowa豉m widz帷 tak podwy窺zony progesteron, drugie badanie mnie uspokoi這, ale mo瞠 jednak powinnam si niepokoi, skoro s takie skoki

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2014-04-24, 23:19   #1025
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Pi豉 olej lniany na czczo i nie mia豉 takiego okropnego b鏊u jak ja w 瘸陰dku ?? Niewiem co mnie tak strasznie wtedy bola這 chyba w徠roba to by豉 ale przysi璕am 瞠 b鏊 by straszny. Ale olej lniany pity mi璠zy posi趾ami nie wywo造wal 瘸dnych b鏊闚 u mnie. Oliwe z oliwek pij cz瘰to na czczo , w ten spos鏏 przyjmowana bardzo mi s逝篡 i nie mam 瘸dnych b鏊ow po niej. Wi璚 niewiem o co chodzi u mnie z tym lnianym na czczo. I jak to olej lniany narobi Ci burdelu w badaniach ?

Ja si spotka豉m z ginekologiem kt鏎y si bawi w endokrynologa. Nie mia uprawnien ale chcia mi wcisn望 leki na obni瞠nie prolaktyny nie maj帷 ca喚go zestawu badan ani tym bardziej stwierdzonej hiperprolaktynemii u mnie. Niewiem co by sie stalo zebym go wtedy pos逝cha豉 To ten sam ginekolog kt鏎y mi wykluczy PCOS wi璚...
a nie, nic mnie nie bola這 i w sumie nie mam poj璚ia sk康 tak silny b鏊 u Ciebie. Argumenty o kiepskiej efektywno軼i kwasu ALA u mnie przewa篡造 i p騧niej wymieni豉m go na tran + wiesio貫k.

Ginekolog bez problemu mo瞠 da co na obni瞠nie prolaktyny, niestety ...

Dzama, a ju my郵a豉m 瞠 z jakiego ochlej party wr鏂i豉

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka wiadomo嗆
Jako idealnie po鈔odku normy
Do lekarza jeszcze nie zd捫y豉m z tym p鎩嗆, chodz prywatnie i badam si prywatnie, dlatego to tak si ci庵nie, ju prawie p馧 roku
Na pocz徠ku strasznie ze鈍irowa豉m widz帷 tak podwy窺zony progesteron, drugie badanie mnie uspokoi這, ale mo瞠 jednak powinnam si niepokoi, skoro s takie skoki
serio nie wiem, ale zapyta豉bym lekarza na pewno. Albo dorobi豉 jeszcze jedno badanie za jaki czas. 17ohp skacze, ale kurde, 瞠by a tak? mnie wyszed jako 2 razy wi瘯szy ni powinien i dosta豉m skierowanie do szpitala z podejrzeniem nieklasycznego wpn. Ale test pobudzania synacthenem wyszed dobrze na szcz窷cie i sama warto嗆 wyj軼iowa tym razem r闚nie. Badanie robi豉 w 3 dniu cyklu tak?
Stary 2014-04-24, 23:44   #1026
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Sailor - uzywalam normalnych kosmetykow , nie popadaj w paranoje ciaza to nie choroba ani alergia Spokojnie mozesz smialo uzywac tych kosmetykow co uzywalas jedynie szamponow np. z smo豉 lub kwasem salicylowym dopiero od 3-ego miesiaca mozna , a tak to wszystkie takie przeciwlupiezowe szampony uzywalam od poczatku nawet pryskalam skalp Spectralem Rs ale akurat to mozna uzywac w ciazy i lalam kozieradke niby nie mozna ale pic jej nie bedziesz tylko nakladac wiec to dozwolone . Aha aspiryna zabroniona na 貫b nic 造kac nie mozesz procz pandolu i paracetamolu . Aha co jeszcze mi sie przypomnialo ...w polowie ciazy dorwala mnie suchosc sk鏎y i uzywalam specjalnym kosmetykow z emolium sa swietne i w ciazy polecane bo to niestety czeste uroki ciazy . Co do tradziku to ci nie doradze bo ja z nim problemu nie mam , mialam moze troche na plecach ale w ciazy wszystko znik這.
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-04-24, 23:54   #1027
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 025
GG do jyyli

Cytat:
serio nie wiem, ale zapyta豉bym lekarza na pewno. Albo dorobi豉 jeszcze jedno badanie za jaki czas. 17ohp skacze, ale kurde, 瞠by a tak? mnie wyszed jako 2 razy wi瘯szy ni powinien i dosta豉m skierowanie do szpitala z podejrzeniem nieklasycznego wpn. Ale test pobudzania synacthenem wyszed dobrze na szcz窷cie i sama warto嗆 wyj軼iowa tym razem r闚nie. Badanie robi豉 w 3 dniu cyklu tak?
Najpierw w 21, wtedy wyszed podwy窺zony, potem w 3, wyszed normalny.
Kurcz, zmartwi豉 mnie tym szpitalem, ale w takim razie zrobi jeszcze raz, p鎩d z wynikami do lekarza i zobaczymy, co powie.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2014-04-25, 07:31   #1028
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka wiadomo嗆
Najpierw w 21, wtedy wyszed podwy窺zony, potem w 3, wyszed normalny.
Kurcz, zmartwi豉 mnie tym szpitalem, ale w takim razie zrobi jeszcze raz, p鎩d z wynikami do lekarza i zobaczymy, co powie.
a w 21 dniu cyklu nie bada豉 czasem po prostu progesteronu? 17oh progesteron to metabolit progesteronu. Jeden powstaje z drugiego. Pierwszy sprawdza si z regu造 w豉郾ie w fazie lutealnej, jako mi璠zy 21-22 dniem cyklu, a drugi zaraz na pocz徠ku, aby sprawdzi funkcjonowanie nadnerczy, bo wtedy tylko przez nie jest produkowany i to daje dobry obraz sytuacji. Nie pomyli豉 sobie czasem tych dw鏂h?

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka wiadomo嗆
Sailor - uzywalam normalnych kosmetykow , nie popadaj w paranoje ciaza to nie choroba ani alergia Spokojnie mozesz smialo uzywac tych kosmetykow co uzywalas jedynie szamponow np. z smo豉 lub kwasem salicylowym dopiero od 3-ego miesiaca mozna , a tak to wszystkie takie przeciwlupiezowe szampony uzywalam od poczatku nawet pryskalam skalp Spectralem Rs ale akurat to mozna uzywac w ciazy i lalam kozieradke niby nie mozna ale pic jej nie bedziesz tylko nakladac wiec to dozwolone . Aha aspiryna zabroniona na 貫b nic 造kac nie mozesz procz pandolu i paracetamolu . Aha co jeszcze mi sie przypomnialo ...w polowie ciazy dorwala mnie suchosc sk鏎y i uzywalam specjalnym kosmetykow z emolium sa swietne i w ciazy polecane bo to niestety czeste uroki ciazy . Co do tradziku to ci nie doradze bo ja z nim problemu nie mam , mialam moze troche na plecach ale w ciazy wszystko znik這.
kochana do paranoi to mi jeszcze daleko - wbrew pozorom z kosmetykami nie mam raczej k這potu, 瘸dnego nie zmieni豉m i raczej tego nie zrobi, ale ju z jakimi domowymi cudami, p馧produktami czy wcierkami w豉郾ie typu Spectral czy kozieradka mia豉bym problem.
O kosmetykach z emolium s造sza豉m 瞠 dobre na rozst瘼y s, chocia na razie mam tylko olej kokosowy i lotion fur mama rosmannowy. W sumie to zacz窸am si nad tym zastanawia, gdy us造sza豉m, 瞠 jedyne algi jakie mo積a stosowa w ci捫y to spirulina - swoj drog w gabinetach kosmetycznych mo積a si spotka z tym, 瞠 dla uelastycznienia sk鏎y nak豉da si j na brzuch, a na to foli. Cena jak podawali za taki zabieg to 170z
no i zacz窸am szpera ... bo w glinkach, algach i innych proszkach mam wype軟ion ca陰 豉zienk. Nie m闚i帷 o tym co mo積a zobaczy po otworzeniu lod闚ki ...

Ale co do nawil瘸nia sk鏎y, polecam jako baza pod maski i tonik sok z aloesu. Wcze郾iej tylko na w這sy go nak豉da豉m, a jaki czas temu by豉 promocja w aptece i si troch obkupi豉m, wi璚 zacz窸am wykorzystywa na szersz skale jako nawil瘸cz do cery t逝stej, mieszanej jest boski !! szczeg鏊nie jako tonik w豉郾ie.
Stary 2014-04-25, 10:10   #1029
_wieloryb
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Poka wiadomo嗆
Witam

Odebra豉m dzi wyniki i zastanawiam si czy przejmowa si wynikiem estradiolu (mam do嗆 d逝gie cykle i sk徙e miesi帷zki) i tu dr捫y czy szuka dalej innej przyczyny, poniewa w這sy wychodz pasmami a zakola mam jak przeci皻ny 60-letni m篹czyzna, a chc zebra kilka bada przed wizyt w lekarza.
4dzie cyklu:
Fsh 5.9
Lh 5.99
Estradiol 29.66
Prolaktyna 9.94
Tsh 1.09
Bezcielesna,
Rzeczywi軼ie niski ten estradiol, zale篡 te w jakim dniu cyklu by造 badania robione(jak tu ju powiedziano).
Ja r闚nie mam niski poziom estrogen闚 bo 44 przy normie o jakiej napisa豉.
Czy wcierasz kozieradk? Czy pomaga? U mnie przy tak malej ilo軼i estrogen闚 -po kozieradce (wcieram codziennie od p鏊 roku-phyto estrogeny-bomba) -wida znaczn popraw, cho wiadomo sza逝 nie ma ale poprawa jest . I to jest najwa積iejsze-tak my郵.

Unikn窸am ponownego brania antyk闚- z czego si ciesz bo mia豉m ostatnio "napady" na ponowne ich za篡wanie.

Pyta造軼ie o nasze kuracje, zatem u mnie nadal: metformina w ilo軼i najpierw 500 mg, a od miesi帷a=750 mg, vitapil, biotyna, 瞠lazo (okresowo), olej z dyni, tran, kozieradka. Niezmiennie. Wydaje mi si 瞠 taki zestaw najbardziej odpowiada moim w這som.

W這sy odrastaj, ale bardzo bardzo powoli no i nie s jakie grube. S cienkie..ale ja nigdy nie mia豉m mega grubych w這s闚.Z tego co pami皻am.

Na dzie dzisiejszy mog stwierdzi, 瞠 metformina (lek: glucophage xr 750) i wcieranie kozieradki najbardziej mi pomaga + do tego witaminy=wiadomo.

Mam do Was kilka pyta, ot騜:

1.Czy wcieraly軼ie Alpicort E? Dosta豉m recepte od dermatologa i obawiam si go stosowa -po opiniach przeczytanych w necie. Czy Alpicort E przy 造sieniu androg. trzeba stosowa do篡wotnio?
Tak my郵, 瞠 skoro kozieradka mi pomaga-zawieraj帷a phyto-estrogeny to mo瞠 Alpicort E-zawieraj帷y estrogeny r闚nie m鏬豚y mi pomoc?? Jak my郵icie ? Czy kt鏎as z Was Dziewcz皻a mia豉 jakie z tym do鈍iadczenia?troche obawiam si apli.bo to przecie steryd ;/

2. A mo瞠 zamiast Alpicortu E stosowa Ell Cranell Alpha? Czy kt鏎a z Was-u篡wa豉 jednego z nich?

3. Czy macie do鈍iadczenia Dziewczyny z azotowaniem sk鏎y g這wy? Czyta豉m 瞠 niekt鏎zy lekarze przepisuj recepty na ten zabieg i wida po nim popraw.

Podzielcie si prosz opiniami

Na koniec dzi瘯uje Sailor i Gosi za s這wa otuchy ostatnio
_wieloryb jest offline  
Stary 2014-04-25, 11:58   #1030
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Mo瞠 Was zainteresuje nowa linia do w這s闚 wypadaj帷ych seboradinu? S ampu趾i, maska, szampon: http://www.seboradin.pl/sklep/produk...radin_fitocell

Widzia豉m te, 瞠 Farmona, tw鏎ca naszego jantara te wypu軼i豉 now lini do w這s闚 wypadaj帷ych, szampon dla m篹czyzn ma b. fajny sk豉d. Ta linia ma kilka opinni na kwc.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2014-04-25, 20:42   #1031
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Hej dziewczeta,
zadnych sensacyjnych wiadomosci nie mam. Sailor, chcialam Ci zasugerowac zielona glinke na skore, ale skoro mowisz, ze masz..na mnie dziala powalajaco :zdarzalo mi sie, ze caly syf po prostu znikal po 20 min obecnosci glinki. Do tego uderzylam ostatnio w rozne serum ( mialam wiele roznych probek ) i stwierdzam, ze nic tak nie pomaga jak nawilzenie i natluszczenie, ale przeciez Ty to wiesz na pewno..Fajnie podzialala seria Caudali anti tache - niestety drogie, a probki mi sie skonczyly, ale faktem jest, ze syfy mi to zazegnalo.
Jako ze dorwalo mnie wreszcie jakies chorobsko , mam pytanie : czy kiedys doszlysmy tutaj do wniosku, ze srodki przeciwbolowe moga powodowac wypad ? Ibuprofen, panadol itd ?
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-04-25, 21:36   #1032
Harutobi89
Rozeznanie

My郵e 瞠 鈔odki przeciwb鏊owe zw豉szcza nadu篡wane mog powodowa wypadanie, w豉軼iwie wypadanie moze powdowa wszystko. Picie alkoholu pewnie tez. Moze komu to pomo瞠 ale przez miesi帷 poprzedzaj帷y moje wypadanie w這s闚 czyli wrzesien 2013 chla豉m strasznie du穎 w鏚ki i piwa, upija豉m sie do zgon闚.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-26, 12:46   #1033
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Dziewczyny, jestem zrozpaczona, 造siej w oczach. Dwa miesiace po odstawieniu pigu貫k zacz掖 si u mnie armagedon, istny armagedon. Nie wiem czy odstawienie ich by這 dobrym posuni璚iem, W這sy lec znowu ponad 500 podczas mycia, a to dopiero pocz徠ek. Zawsze odrata造 i g鏎e mia豉m wzgl璠n, a teraz 鈍ieci si 造sina jak latarnia w nocy..... Wklejam kilka fotek, na pierwszej ja sprzed roku, mia豉m rzadkie boki, ale w這sami z g鏎y je chowa豉m, nast瘼nie prze鈍it sprzed miesiaca, jeszcze nie by這 a tak tragicznie, ale dobrze te nie by這, kolejna fotka to z dzisiaj, g鏎a, kt鏎 ju chyba trzeba przysypywa jak捷 posypk (nie s康zi豉m, ze do tego dojdzie), a ostatnia to prawie 造se boki, z kt鏎ymi mam problem od zawsze, ale tak 幢e to jeszcze nie by這.
Mimo 造kania Orungalu (lek na dro盥瘸ki powoduj帷e 逝pie) 逝pie mam straszny. Ja ju nie mam si造 walczy, za 3 tyg, zrobi badania hormonalne, jak tam b璠zie wszystko ok, to zamawiam peruk, poddaj si, za miesi帷 zgubi ca造 prz鏚.... Wiedzia豉m, 瞠 tak b璠zie, wiedzia豉m, 瞠 nie nad捫 mi odrasta.... Przepraszam, 瞠 si 瘸l, ale nie mam komu, m捫 chyba chce mnie opu軼i, co nab彗uje o rozstaniu....
Dziewczyny by豉m wczoraj u ginekologa, da skierowanie na progesteron i testosteron, ale kaza zrobi w 20 dc, co o tym myslicie?
Foty wgra造 sie nie w tej kolejno軼i co wy瞠j napisa豉m, te fotki niebieskawe s z dzisiaj...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00439.jpg (30,3 KB, 113 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00476.jpg (55,4 KB, 87 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00491.jpg (46,1 KB, 105 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00493.jpg (39,3 KB, 105 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00480.jpg (41,3 KB, 94 za豉dowa)

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-04-26 o 12:51
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-26, 15:43   #1034
Gosiakol
Rozeznanie

Margo, a Ty masz jeszcze jakies podejrzenia co do ewentualnego rozjechania hormonalnego ? Cos Ci sie jeszcze dzieje poza tym co by sugerowalo zaburzenia ? Testo wolny, do 5 tego dnia cyklu. Jesli lekarz wyjatkowo sie upieral, to zrob w 20tym, w sumie najwazniejsze, zeby nie robic w srodku cyklu.

Sailor : http://www.anne-mademoiselle.pl/2012...mii-urody.html na syfy. Tez jestem w trakcie przeczesywania netu pod tym katem, bo niebawem jade do PL i chce sie obkupic na przyszlosc.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-04-26, 17:51   #1035
_wieloryb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jestem zrozpaczona, 造siej w oczach. Dwa miesiace po odstawieniu pigu貫k zacz掖 si u mnie armagedon, istny armagedon. Nie wiem czy odstawienie ich by這 dobrym posuni璚iem, W這sy lec znowu ponad 500 podczas mycia, a to dopiero pocz徠ek. Zawsze odrata造 i g鏎e mia豉m wzgl璠n, a teraz 鈍ieci si 造sina jak latarnia w nocy..... Wklejam kilka fotek, na pierwszej ja sprzed roku, mia豉m rzadkie boki, ale w這sami z g鏎y je chowa豉m, nast瘼nie prze鈍it sprzed miesiaca, jeszcze nie by這 a tak tragicznie, ale dobrze te nie by這, kolejna fotka to z dzisiaj, g鏎a, kt鏎 ju chyba trzeba przysypywa jak捷 posypk (nie s康zi豉m, ze do tego dojdzie), a ostatnia to prawie 造se boki, z kt鏎ymi mam problem od zawsze, ale tak 幢e to jeszcze nie by這.
Mimo 造kania Orungalu (lek na dro盥瘸ki powoduj帷e 逝pie) 逝pie mam straszny. Ja ju nie mam si造 walczy, za 3 tyg, zrobi badania hormonalne, jak tam b璠zie wszystko ok, to zamawiam peruk, poddaj si, za miesi帷 zgubi ca造 prz鏚.... Wiedzia豉m, 瞠 tak b璠zie, wiedzia豉m, 瞠 nie nad捫 mi odrasta.... Przepraszam, 瞠 si 瘸l, ale nie mam komu, m捫 chyba chce mnie opu軼i, co nab彗uje o rozstaniu....
Dziewczyny by豉m wczoraj u ginekologa, da skierowanie na progesteron i testosteron, ale kaza zrobi w 20 dc, co o tym myslicie?
Foty wgra造 sie nie w tej kolejno軼i co wy瞠j napisa豉m, te fotki niebieskawe s z dzisiaj...
co takiego?!
M捫 chce Cie opu軼i z powodu w這s闚??! to skandal!
mo瞠 sie pok堯cili軼ie po prostu...? Nie martw si, na pewno przejdzie
Margo wbrew pozorom osobi軼ie uwa瘸m 瞠 masz 豉dne w這ski, chcia豉bym mie takie jak Ty...
Trzeba przetrwac ta masakre w這sow po odstawieniu antyk闚, hormony zbada豉? marsz do dobrego enodokrynologa i robi czym pr璠zej badania a potem leczyc si

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Hej dziewczeta,
zadnych sensacyjnych wiadomosci nie mam. Sailor, chcialam Ci zasugerowac zielona glinke na skore, ale skoro mowisz, ze masz..na mnie dziala powalajaco :zdarzalo mi sie, ze caly syf po prostu znikal po 20 min obecnosci glinki. Do tego uderzylam ostatnio w rozne serum ( mialam wiele roznych probek ) i stwierdzam, ze nic tak nie pomaga jak nawilzenie i natluszczenie, ale przeciez Ty to wiesz na pewno..Fajnie podzialala seria Caudali anti tache - niestety drogie, a probki mi sie skonczyly, ale faktem jest, ze syfy mi to zazegnalo.
na m鎩 "tr康zik" bombowo dzia豉 Skinoren - tylko konieczna jest systematyczno嗆

Edytowane przez _wieloryb
Czas edycji: 2014-04-26 o 17:52
_wieloryb jest offline  
Stary 2014-04-26, 17:51   #1036
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

margo spokojnie, wcale nie jest 幢e. Boki moze bez sza逝, ale g鏎a naprawd nie jest z豉. Niestety, ja te tak mam po odstawieniu antyk闚, po 3,4 miesi帷ach znowu w這sy si sypia.
Dlaczego odstawi豉? Nie chcesz ju koniecznie bra, czy tak po prostu nie przemysla豉s tego? Je瞠li nie chcesz, to ja bym si ratowa豉 wierzbownic, kt鏎a podnosi estrogeny (u mnie to robi豉 na pewno, bo mia豉m tego objawy jak np. obrzmia貫 piersi) a one po odstawieniu antyk闚 na pewno s w zachwianiu, psikaj skalp kozieradk jak najcz窷ciej.

Ja p鏦i co ratuje si w豉郾ie antykami i chyba je ju do ko鎍a zycia b璠 je嗆, je瞠li nie dostan jakiego zakrzepu - niestety mia豉m raz taki dziwny b鏊 nogi, nie by造 to mi窷nie, takie rozpieranie, kt鏎e trwa這 ze 2 godziny. Musz sobie badania porobi, bo tak naprawd nikt mi nigdy nie zleci nawet pr鏏 w徠robowych.

Chcia豉m si z wami podzieli opinia o szamponie Elseve fibralogy zwi瘯szaj帷ym grubo嗆 w這s闚 - totalny szit jak dla mnie - w這sy mia豉m jak suche druty, sztywne, matowe, niedomyte i w dodatku po myciu nim od razu polecia這 mi z 60 w這s闚, co ju mi si baaardzo dawno nie zdarzy這. No i od 2 my mam teraz wi瘯szy wypad i jestem z豉 jak cholera, 瞠 w og鏊e kupi豉m to g..no.

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-04-26, 17:57   #1037
_wieloryb
Raczkowanie

Dziewczyny,

Napiszcie mi prosz czy wciera造軼ie Alpicort E przy 造sieniu andro.? Jak wra瞠nia? Czy Alpicort E przy 造sieniu androg. trzeba stosowa do篡wotnio?

I czy stosowa造軼ie Ell Cranell Alpha? Jesli tak, to jakie by造 po nim efekty?

B璠 wdzi璚zna za odp.
_wieloryb jest offline  
Stary 2014-04-26, 17:59   #1038
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Konic慶na c寬rwona te podnosi 寬雟kie hormony. Ra寬m wierbownic mo幡a pic..Mnie po odstawieniu antyk闚 uratowa造
Castagnus a co o tym s康履熵e?
Ja Alpicort stosowa豉m 3 butelec嶔i,ale poprawy nie 嫵uwa慶豉m,wr璚 pr寬ciwnie.Tylko sk鏎e wysus慶造.

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-04-26 o 18:00
dzamatasi jest offline  
Stary 2014-04-26, 18:58   #1039
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez _wieloryb Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,

Napiszcie mi prosz czy wciera造軼ie Alpicort E przy 造sieniu andro.? Jak wra瞠nia? Czy Alpicort E przy 造sieniu androg. trzeba stosowa do篡wotnio?

I czy stosowa造軼ie Ell Cranell Alpha? Jesli tak, to jakie by造 po nim efekty?

B璠 wdzi璚zna za odp.
Wieloryb, ja stosowa豉m Alpicort E i u mnie dzia豉. Nie mo積a go stosowa zbyt d逝go i jak odstawiasz to nie z dnia na dzie, ale stopniowo. Jako 瞠 mam niewiele w這s闚 na g這wie, przy pierwszych objawach wypadania si璕am po Alpicort i nie mam opor闚, 瞠 steryd ( mam w szafce na wszelki wypadek - odstawi豉m w lutym loxon 5%, wi璚 jestem "w pogotowiu", bo na ulotce l. jest napisane, 瞠 w przypadku zaprzestania aplikacji, wypada to, co odros這 ).Przy czym u mnie A. dzia豉 jako powstrzymuj帷y wypad, nigdy nie mia豉m po nim odrostu.

Margo, nie smutaj Na zdj璚iu w這sy nie wygl康aj na takie z貫

Sailor, zainteresowa豉 mnie tym sokiem z aloesu Mam taki bez mi御zu (a-z medica), nada si? Te kupi豉m go w promocji Tylko ja zawsze my郵a豉m, 瞠 trzeba go rozcie鎍zy z wod. To jak, trzeba czy nie? Czy mog go przela do butelki z atomizerem i spryska w這sy a nast瘼nie je olejowa?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2014-04-26, 19:50   #1040
margo1974
Raczkowanie

ojej, napisa豉m sie i wszystko mi znik這

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

ok, pisz jeszcze raz....
Moje kochane dziewczynki, jak sie domy郵acie, fotki nie oddaj tego co jest na mojej g這wie w rzeczywisto軼i, wstydz si pokazywa ludziom w s這neczny dzie, zw豉szcza jak maj mo積o嗆 patrze na mnie z g鏎y. Poza tym pewnie nie by豉bym taka spanikowana gdyby nie to, ze jak mi wypadaj w這sy to ca造mi setkami ka盥ego dnia przez kilaka miesi璚y, przy takim stanie jaki jest teraz kilka miesi璚y "mojego wypadu" i nie mam w這s闚...
Opr鏂z wypadania w這s闚 mam jeszcze problem ze zbyt sk徙ymi miesi帷zkami (teraz trwaj 2 dni, a 7 lat temu 5 dni), poza tym miewam "zimne poty"- w nocy budz sie zalana potem i jednocze郾ie jest mi bardzo zimno. (ale mia豉m je nawet podczas brania antyk闚).
Co do m篹a, to on nie mo瞠 ju znie嗆 tego, 瞠 ja ci庵le jestem za豉mana, 瞠 cz瘰to p豉cz, nie mam ochoty na seks... Bra 穎n z pi瘯nymi w這sami, z super modnymi fryzurami, laske fajnie ubran, z perfekcyjnym smakiem i gustem. A teraz ju nie ma 郵adu po tej Gosi sprzed lat...
Nawet siostra mnie namawia na t peruk, m闚i, ze jak b璠 郵icznie wygl康a, to odzyskam pewno嗆 siebie....
No i chc podzi瘯owa Wam za s這wa otuchy, za tak szeroki odzew na mojego posta, to wa積a, 瞠 mog wy瘸li sie komu kto mnie rozumie.
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-26, 21:16   #1041
_wieloryb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Wieloryb, ja stosowa豉m Alpicort E i u mnie dzia豉. Nie mo積a go stosowa zbyt d逝go i jak odstawiasz to nie z dnia na dzie, ale stopniowo. Jako 瞠 mam niewiele w這s闚 na g這wie, przy pierwszych objawach wypadania si璕am po Alpicort i nie mam opor闚, 瞠 steryd ( mam w szafce na wszelki wypadek - odstawi豉m w lutym loxon 5%, wi璚 jestem "w pogotowiu", bo na ulotce l. jest napisane, 瞠 w przypadku zaprzestania aplikacji, wypada to, co odros這 ).Przy czym u mnie A. dzia豉 jako powstrzymuj帷y wypad, nigdy nie mia豉m po nim odrostu.
dzi瘯uj za odp.

Napisz Aniu prosz jak d逝go stosowa豉 Alpicort E i jak cz瘰to ,a w momencie odstawienia-jak go wtedy stosowa豉 ?

Mnie osobi軼ie w這sy ju nie wypadaj...raczej normalnie, mam tak ma這 w這s闚 瞠 nie ma co wypa嗆 i obawiam si linienia. Jak by這 u Ciebie z linieniem przy stosowaniu Alpicortu E Anno?

Zale篡 mi na grubszym odro軼ie dlatego zastanawiam si przy A.co na to poradzi..
_wieloryb jest offline  
Stary 2014-04-26, 21:27   #1042
0nat0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

cze嗆, czo貫m!
Czy jest na sali kto, kto do鈍iadczy wypadania w這s闚 przez alergi lub nietolerancj pokarmow, dok豉dniej nabia逝?
Domy郵am si, 瞠 to pytanie jest troch z czapy, ale w瘰z wsz璠zie, bo lekarze jacy s nie musz nikogo tutaj u鈍iadamia

Trafi豉m na ten artyku: http://codziennie.newstart.pl/index....jac-z-alergia/ i u mnie praktycznie tylko niekt鏎e objawy nie wyst瘼uj, a tak to wszystko si zgadza. Gdy wspomina豉m lekarzom, 瞠 幢e toleruj nabia, s造sza豉m: Eeeee, g逝pi u鄉ieszek i recepta na uzdrowiciela loxon.
Mo瞠 jest tutaj kto kto spotka si z wypadaniem w這s闚 przez tak alergi, mo瞠 nie nadmiernym, ale jednak. Bardzo ci篹ko mi jest pozby si produkt闚 z owym sk豉dnikiem, ju w czasie dojrzewania pad這 has這, 瞠 mam alergi, ale wtedy hasa造 wsz璠zie kampanie reklamowe o uzdrawiaj帷ym dzia豉niu mleka, wi璚 je郵i nie wymiotowa豉m po spo篡ciu - nie by這 te problemu.

b璠 wdzi璚zna za jak彗olwiek odpowied
P.S. tak, jestem tutaj nowym obywatelem, aczkolwiek temat dobrze mi znany nie od dzi
0nat0 jest offline  
Stary 2014-04-26, 21:35   #1043
_wieloryb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
ojej, napisa豉m sie i wszystko mi znik這

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

ok, pisz jeszcze raz....
Moje kochane dziewczynki, jak sie domy郵acie, fotki nie oddaj tego co jest na mojej g這wie w rzeczywisto軼i, wstydz si pokazywa ludziom w s這neczny dzie, zw豉szcza jak maj mo積o嗆 patrze na mnie z g鏎y. Poza tym pewnie nie by豉bym taka spanikowana gdyby nie to, ze jak mi wypadaj w這sy to ca造mi setkami ka盥ego dnia przez kilaka miesi璚y, przy takim stanie jaki jest teraz kilka miesi璚y "mojego wypadu" i nie mam w這s闚...
Opr鏂z wypadania w這s闚 mam jeszcze problem ze zbyt sk徙ymi miesi帷zkami (teraz trwaj 2 dni, a 7 lat temu 5 dni), poza tym miewam "zimne poty"- w nocy budz sie zalana potem i jednocze郾ie jest mi bardzo zimno. (ale mia豉m je nawet podczas brania antyk闚).
Co do m篹a, to on nie mo瞠 ju znie嗆 tego, 瞠 ja ci庵le jestem za豉mana, 瞠 cz瘰to p豉cz, nie mam ochoty na seks... Bra 穎n z pi瘯nymi w這sami, z super modnymi fryzurami, laske fajnie ubran, z perfekcyjnym smakiem i gustem. A teraz ju nie ma 郵adu po tej Gosi sprzed lat...
Nawet siostra mnie namawia na t peruk, m闚i, ze jak b璠 郵icznie wygl康a, to odzyskam pewno嗆 siebie....
No i chc podzi瘯owa Wam za s這wa otuchy, za tak szeroki odzew na mojego posta, to wa積a, 瞠 mog wy瘸li sie komu kto mnie rozumie.
Ma貪osiu,
Rozumiem,瞠 jest Ci trudno z powodu w這s闚 ale pami皻aj-walcz do ko鎍a. Przesta si smucic i we si za leczenie. Wcieraj kozieradke w skalp codziennie i szybko udaj si do dobrego endokrynologa, r鏏 badania i lecz si. Sk康 jeste?

"Dawna Gosia" jest w Tobie tylko najprawdopodobniej z powodu smutku nie chcesz jej do siebie dopu軼i. i pami皻aj prosz- pewno嗆 siebie jest w nas. Zadbaj o swoje wn皻rze a nie skupiaj si tak bardzo na w這sach. Popracujcie z m篹em nad swoimi relacjami-szczerze porozmawiajcie, powiedz Mu o swoich problemach zdrowotnych , przer鏏cie to-co Was boli.
M捫 o瞠ni sie z Tob przede wszystkim z powodu Twojego wn皻rza a nie dla w這s闚, prawda?

By mo瞠 b璠zie tak-瞠 nie odzyskasz w 100% swoich dawnych w這sk闚 jednak...kobieta jest atrakcyjna wtedy kiedy bije od Niej ca豉 gama kobiecych emocji, go軼i na jej twarzy u鄉iech, wie-czego chce, jest inteligentna, walczy i przyjmuje 篡cie z pokor-tak my郵.

砰d闚ka w obozie -w pewnej pi瘯nej powie軼i-brutalnie gwa販ona przez SSman闚, bita, poni瘸na, zosta豉 przywi您ana naga do s逝pa, sta豉 tam jednak z g這w wysoko podniesion do g鏎y. Rozumiesz?

Musisz byc jak ta 砰d闚ka. I to nie tyczy si tylko w這s闚 ale tak瞠- i mo瞠 przede wszystkim - 篡cia.
_wieloryb jest offline  
Stary 2014-04-26, 21:55   #1044
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Polecia豉m do 豉zienki i kurde ... glinka czerwona, bia豉, br您owa, 鄴速 nawet mam, bo odsypa豉m troch od mamy, a zielonej nie i nigdy nawet nie pr鏏owa豉m. Ale chyba sobie zam闚i, bo mi si pomys造 wyczerpa造. Wszystko na kwasach z r瘯 na sercu polecam, bo to naprawd fajna rzecz, poza tym 豉dnie rozja郾ia przebarwienia - ale ja kurde teraz tego nie mog z tego co czyta豉m. Ale wymy郵i豉m co po mi璠zy i zobaczymy jak b璠zie. Mam ekstrakty owocowe: truskawka, 簑rawina i par innych zmieszam to z jak捷 baz. Mam te kwas askorbinowy, nie s造sza豉m, 瞠by komu witamina C zaszkodzi豉, wi璚 te b璠 dodawa.

Skinoren w kremie te mia豉m. Hardcorowy jest, par razy si nim poparzy豉m, ale faktycznie na naprawd upartego syfa jej w sam raz. R闚nie polecam, mo積a kupi bez recepty.

Wieloryb, gratuluje sukcesu zwi瘯szy豉 dawk metforminy, czy po prostu teraz bierzesz j 2x dziennie? (ja tak bra豉m)

Margo, g這wa do g鏎y po pierwsze, zgadzam si z dziewczynami, 瞠 przedzia貫k wygl康a ca趾iem przeci皻nie. Na prawd nie szokuje, nawet mam wra瞠nie, 瞠 mia豉m gorszy na pocz徠ku. Zakola wymagaj pracy, ale wszystko jest do odratowania.
Nie wiem jak dzia豉j dok豉dnie leki kt鏎e bierzesz, ale wydaje mi si, 瞠 w tym momencie to mog豉 jedynie go podra積i, wi璚 si broni b璠zie jaki czas, a w pewnym momencie os豉bnie. No i kwestia tych tabletek pozostaje - czy to chwilowe wahni璚ie po odstawieniu, czy jest jaki problem endokrynologiczny.

Co do m篹a, jest mi przykro, 瞠 jedna z najbli窺zych Ci os鏏 daje taki popis braku empatii. Ale mam nadzieje, 瞠 to tylko b陰d w komunikacji mi璠zy Wami i wszystko si naprostuje. Poza tym, musisz zda sobie spraw, 瞠 wiecznie umartwiaj帷 si i zadr璚zaj帷, sama sobie nie pomagasz, a mo瞠sz tylko jeszcze bardziej zaszkodzi. To jedna z najbardziej destrukcyjnych rzeczy jak sobie mo瞠sz teraz dodatkowo zafundowa.

Anna, a ja my郵a豉m 瞠 rozcie鎍za si tylko ten ile tam st篹ony aloes co mo積a na mazid豉ch kupi zawsze la豉m sok do psikacza, do tego jakie dodatki i prosto na 貫b. Zawija豉m w reklam闚k, na to r璚znik i tak sobie oko這 30min siedzia豉m, czasami do godziny. W aptece mo積a kupi jeszcze taki w postaci 瞠lu. Nie wygl康a zach璚aj帷o, ale dzia豉 fajnie. I jeszcze takie oto info:

Cytat:
Najwi瘯sz rol w dzia豉niu aloesu na mieszki w這sowe odgrywa zdolno嗆 stymulowania podzia堯w kom鏎kowych – w tym wypadku chodzi o kom鏎ki macierzy w這sowej, kt鏎a wytwarza nowe w這sy. Sk豉dniki mi捫szu, jako stymulatory podzia堯w kom鏎kowych, 鈍ietnie si sprawdzaj zar闚no w pobudzaniu czasowo u酥ionych mieszk闚 w這sowych, jak i w dostarczaniu bod嬈闚 do przyrostu nowego w這sa. Najlepiej stosowa szampon aloesowy i po ka盥ym myciu wciera aloes (aloe first) w sk鏎 g這wy, mamy wtedy pewno嗆 瞠 zrobili鄉y wszystko do mo磧iwe by wspom鏂 regeneracj macierzy w這sowych, wybudzi je ze stanu spoczynku i by uruchomi produkcj nowego w這sa.
Szampony aloesowe (maj帷e w swoim sk豉dzie przynajmniej 10-15% mi捫szu) maja te dzia豉nie przeciw逝pie穎we. Dzia豉nie aloesu w szamponach mo積a nazwa oczyszczaj帷ym, 豉godz帷ym i przywracaj帷ym 鈔odowisku sk鏎y r闚nowag a nawil瘸j帷e cechy aloesu przywracaj w這som po造sk.
廝鏚豉 ju nie pami皻am, bo kopiowa豉m to do pliku dawno temu. Ale by to jaki blog o w這sach.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-04-26 o 21:56
Stary 2014-04-26, 21:55   #1045
Gosiakol
Rozeznanie

Margo, sluchaj - kup sobie ta peruke poczujesz sie pewniej i pomoze Ci to przeczekac okres dopoki wlosy nie ODROSNA. Ty masz cos mocno popaprane ze skora glowy, ale to sie w koncu jakos wyleczy , to nie jest choroba smiertelna. Nie bede Ci mowic, zebys sie nie przejmowala i nie zalamywala, bo wiem jak to jest - nagle zycie zamienia sie w wegetacje, ale nauczylam sie jednego - ze TZ nie rozumie, wiec juz dawno temu sobie obiecalam, ze nie uslyszy slowa mojego skomlenia z powodu wlosow. Wiem, ze by sie chcialo, zeby wsparl, ale coz..nie kazdy potrafi. Bardziej mnie wspiera jak domysla sie, ze przezywam, ale widzi, ze godnie to znosze. Jednym slowem, nie mozesz po sobie pokazywac, ze boli. Wyzalic sie zawsze mozesz tutaj. Ja dodatkowo mam przepastne pamietniki, w ktorych sie wyzywam, czasami wrecz fizycznie , srubujac dlugopisem jakies frazesy.
Gdzies chyba jest to nawet zrozumiale, ze facet nie moze zniesc ciaglego smutku..wiec widzisz, z powodu wlosow sie nie odwraca tylko z powodu zmian w Twojej osobowosci. Postaraj sie przed nim zachowywac jak dawna Ty. Nie masz ochoty na seks ? Udaj przed soba od czasu do czasu, ze masz na te caaale 10 minut - 0,5 h zapomnij, ze masz problem.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-04-26, 23:05   #1046
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Margo - ja mam gorsze od ciebie w這sy i 篡je ...musze niestety np. dla dzieci . Wlosy mnie do逝ja psychicznie i fizycznie nie mam si do nich ale nie pokazuje tego bo jak to zrobie to ca豉 si康e na amen a jako tako sie jeszcze 3mam . Mojemu to ja juz dawno nie biadole o wlosach , kiedys na poczatku wypadania p豉kalam mu w ramie co chwile mu trulam zycie ze 造sieje ze chce peruke ze nigdzie nie bede wychodzic z domu w takich wlosach bylam strasznie osch豉 dla niego i niestety wowczas dla jednego dzieciaka . Okropnie bylam struta i pominowana wszystko mnie wkurzalo i na wszystkim sie wyzywalam . Az wkoncu T dla swietego spokoju kupil mi ta peruke i jak reka odj掖 jak nie Ja Jednak peruka daje spokoj i wytchnienie jesli stracilo sie si貫 do walki . Od jakiegos czasu znowu mam problem z wlosami i teraz to juz grubsza sprawa bo naprawde zostalo mi malo na tym 豚ie ale mojemu TZ nic nie mowie udaje ze jest okej i niestety albo stety nie widzi problemu wiec po co mam mu truc zycie jak sama sobie zatruwam tymi wlosiskami . Mam dzieci i mam dla kogo zyc musze byc dla nich silna i usmiechnieta . A moze kiedys trafie na cudowny lek ze odzyskam wlosy ?? kto wie Ja nadzieje mam i jej nie trace chociaz patrzac w lustro marne szanse ale jednak Takze Kochana g這wa do g鏎y ! Luidzie naprawde maja wieksze problemy i choroby niz my tutaj i ciesza sie zyciem Wiem ze 豉two mowic ale tak jest.......
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-04-27, 07:07   #1047
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiecie co po cz窷ci si z Wami zgadzam. Nie nale篡 zatruwa 篡cia innym, takimi problemami, bo mo積a si szybko przekona jakie to jest na d逝窺z met m璚z帷e dla drugiej osoby (nie tylko partnera) - po to jeste鄉y tutaj my Ale traktowaniem faceta jak 鈍i皻ej krowy, co to zawsze musi nas widzie pi瘯n, u鄉iechni皻 i pon皻n, same sobie krzywd zrobimy tylko w drug stron. Jestem za tym, 瞠 facetowi nale篡 jasno i konkretnie wy這篡 - jest problem (cz瘰to za tym idzie przecie problem zdrowotny) a nast瘼nie o鈍iadczy jakie mamy oczekiwania wzgl璠em niego, ale bez p豉czu i dramatyzowania. W ko鎍u to nasz partner, mamy prawo oczekiwa wsparcia z jego strony, on ma prawo wiedzie, 瞠 dzieje si co z貫go w naszym odczuciu.
Ale jest te druga strona medalu, 瞠 nale篡 zwalcza w sobie wszystkie negatywne emocje. Wypadanie traktowa jako co z czym trzeba walczy i nie traci 篡cia, jakie mogliby鄉y prze篡, gdyby nie w這sy.

Nikt nie chce mie partnera, kt鏎y tylko u瘸la si nad sob. Nie ma si造 瞠by wsta z 堯磬a, u鄉iechn望 si, 篡 tak jak kiedy ogl康ali鄉y go codziennie. Wyobra瘸cie sobie analogiczn sytuacj, 瞠 to Wasz facet 造sieje i zachowuje si w ten spos鏏? biega taki po domu nad御any kolejny miesi帷, wciera co, p豉cze, co za tym idzie pewnie i mnie si obrywa bo ma gorszy dzie ... Wchodz do 豉zienki, a ten kl璚zy nad brodzikiem licz帷 ile w這s闚 mu wypad這 podczas mycia - za chwile znowu p豉cz, bo wypad這 za du穎. Znowu co wciera. Ogl康a w lustrze czy ju co odros這 ... i gada! po鈍i璚a temu ca陰 uwag, a ja ze swoim potrzebami przestaje si liczy.
Tak si nie da ...

Trzeba na spokojnie sobie to pouk豉da, obra cel i po prostu d捫y do niego, wierz帷, 瞠 musi si uda. I nie marnowa 篡cia, bo te wszystkie miesi帷e nie wr鏂 p騧niej. A to co odro郾ie na g這wie mo瞠 nie sprawi, 瞠 odzyskamy kogo, kto z nami nie wytrzyma i odszed ...
a nie odszed bo w這sy wypada造, a dlatego 瞠 tak skutecznie go od siebie odstraszy造鄉y.

Mnie si raczej nie zdarza造 stany depresyjne z powodu w這s闚, mimo, 瞠 lecia造 w setkach bardzo d逝go. Ale gdy czasami mia豉m tego do嗆, to przychodzi豉m i m闚i豉m facetowi, 瞠 potrzebuje od niego wsparcia w豉郾ie teraz i tutaj, 瞠by poklepa po ramieniu, zapewni 瞠 b璠zie dobrze, przytuli i wykomplementowa za wszystkie czasy. I jeszcze nigdy si na nim nie zawiod豉m, a on sam cieszy si, 瞠 wie o co chodzi, 瞠 rozmawiam i potrafi okre郵i czego od niego oczekuje, bo sam by si chyba nie domy郵i.
Stary 2014-04-27, 09:31   #1048
margo1974
Raczkowanie

Jeszcze raz dzi瘯uj Dziewczyny, 瞠 mog si tu wyp豉ka. Dzi瘯uj tak瞠 za dobre rady, jeste軼ie bardzo m康re i dojrza貫. Ja mam 40 lat i nie potrafi sobie z tym poradzi.... Stara a g逝pia.
Napiszcie mi jeszcze tylko czy jeszcze przed badaniami hormon闚 zacz望 bra wierzbownic i czerwon koniczyn? Czy to nie zafa連zuje rzeczywistego stanu hormon闚?
Kozieradk zamierzam wciera od jutra, boj sie tylko zapachu... Nie wyobra瘸m sobie codziennego mycia g這wy. Mo瞠 zetn sobie w這sy na "boba" kupi kozieradk i jak捷 posypk wtedy z kr鏒kimi w這sami 豉twiej b璠zie mi je codzienne my?? Jak my郵icie to mo瞠 by wyj軼ie? Bo jak ju za這輳 t peruk to jak ja b璠 pokazywa t g這w dermatologowi... Mo瞠 jeszcze troch powalczy? Bo naprawd nie wyobra瘸m sobie mycia codziennie d逝gich w這s闚.
Piszecie, 瞠 nie jest 幢e z moimi w這sami, moze macie racje, ale przede mn kilka miesi璚y strasznego wypadu, juz teraz wypada mi ich 150 ka盥ego dnia, do 200 dziennie pewnie dojd w maju. 200 w這s闚 dziennie to 6 tysiecy miesi璚znie.... To baaardzo du穎, dlatego juz teraz tak panikuj.... No nie wr騜y mi to pieknych w這s闚 w tym roku
Ale wiem, 瞠 szkodz sobie t rozpacz, szkodz swojemu ma鹵e雟twu...
Musz co robi! mo瞠 jednak zanim zgol w這sy pod peruk, zetn je 豉dnie, b璠 wieczorem wciera kozieradk, rano b璠 my豉 g這w i posypywa豉 jakim nanogenem?
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-27, 09:43   #1049
Gosiakol
Rozeznanie

Hehe..Sailor..rzeczywisci e najlepiej wyjsc z siebie i sobie wyobrazic jak to wyglada dla kogos z boku..strasznie zalosne

A na cere przetluszczajaca sie jest wlasnie glinka zielona wchlania cale sebum jak marzenie. Mnie biala np tylko zapycha, a niestety zainwestowalam w maske z biala glinka Caudalie, tania nie byla..natomiast ta zielona tania jak barszcz i skuteczna jak nic nigdy. Niestety, jak wszystko do tlustej troche przesusza..dlatego od jakiegos czasu klade ja punktowo na syfy. Przeczesuje od wczoraj 4 strony: naturalis, BU,mazidla i zrob sobie krem. Chyba zainwestuje w serum azalo oliwkowe. Kwasow nigdy nie uzywalam, ale planuje sobie jakis kupic i uzywac w malutkim stezeniu, bo , chwala niebiosom, syfy sa nieliczne..

PS Margo, to bardzo dobry pomysl. Zetnij do takiej dlugosci w jakiej bedziesz sie jeszcze czula komfortowo, krotkie wlosy latwiej pielegnowac i szok psychiczny nieco mniejszy, bo wizualnie bedziesz widziala mniej wypadajacej masy wlosowej. A moze wlasnie powinnas myc codziennie? JA co prawda na LZS i chorobach skory glowy sie nie znam zupelnie, bo to jedno mnie nigdy nie dotknelo, ale skoro myjesz co kilka dni i tak leca, to moze przy czestszym myciu poleca mniej ? Tak czy inaczej, co ma wypasc to wypadnie, bo juz zostalo do tego zakwalifikowane przez organizm. JA bym na Twoim miejscu wierzby nie pila, bo nie wiadomo jeszcze jak u Ciebie z hormonami. Masz jakies wyniki jakichkolwiek hormonow? Przejrzalam Twoje posty, ale nic na ten temat nie znalazlam.

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-04-27 o 09:52
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-04-27, 10:53   #1050
Harutobi89
Rozeznanie

No ile m鎩 ch這pak ju zni鏀 przez to wypadanie w這s闚 moje to nie da si opowiedzie, przez pierwsze trzy miesi帷e to w豉軼iwie tylko p豉ka豉m , nie chcia豉m wychodzi z domu, nawet wstawa z 堯磬a, popad豉m w za豉manie. Ale od pocz徠ku mnie wspiera, wpad nawet na genialny pomys 瞠bym ogoli豉 w這sy na 造so i nie m璚zy豉 si z wypadaniem, bo przecie tyle kobiet ktore maj kr鏒kie w這sy jest pi瘯nych. Nawet stwierdzi 瞠 p鎩dzie robi doktorat z bioin篡nierii chemicznej i b璠zie dla mnie szuka skutecznego leku na 造sienie androgenowe i powa積ie o tym m闚i. Og鏊nie jestem mega szcz窷ciar bo m鎩 facet jest w stanie zrobi wszystko 瞠bym tylko by豉 zadowolona. 疾by nie on niewiem jakbym przetrwa豉 najgorsze miesi帷e wypadania.
Teraz tak my郵 瞠 ja siebie znienawidzia軛 przez to wypadanie w這s闚, juz nie mog patrzec w lusterko.

Ja bym nie pi豉 wierzbownicy przed badaniami hormonalnymi. Sama przed pojsciem do szpitala przestalam j pi. U mnie ona wyregulowa豉 okres na przelomie marca i lutego , pojawil sie jak w zegarku ale strasznie obfity.
Harutobi89 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.