Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-04-27, 11:40   #1051
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263
Gosiakol, ja nie wiem jak si b璠 czu豉 w kr鏒kich w這sach, boj si, 瞠 kr鏒kimi nie pozakrywam tak ubytk闚 jak d逝gimi. Ja mam swoje sposoby na d逝gie w這sy (susz z g這w w d馧, modeluj na grub szczotk) i nie ka盥y widzi, 瞠 jest tak 幢e jak jest.
Badania hormonalne robi豉m podczas brania pigu貫k (zupe軟ie bez sensu) ale wtedy tez by豉m w rozpaczy i sobie zrobilam. Oczywi軼ie 瘸dna endokrynolog ani inny lekarz nigdy na nie nie spojrza, bo zafa連zowane antykami, ale wysz造 mi dziwnie
SHBG 362,7 (norma 19-122)
DHEAS 137 (norma 148-407)
a reszta wysz豉 dobrze, nie mniej jednak nikt na to nawet nie patrzy, za 2-3 tyg. zn闚 zrobi sobie te badania, tym razem we w豉軼iwe dni cyklu i trzy miesi帷e po odstawieniu pigu貫k, wi璚 jak co wyjdzie nie tak, to ju b璠 w domu. Szczerze m闚i帷 licz, 瞠 te badania cokolwiek wyja郾i, bo jestem na skraju wytrzyma這軼i....
Ja jestem z okolic Zielonej Gory, wsz璠zie mam daleko, najbli窺za cywilizacja w Poznaniu (ponad 200 km), i tam lekarze dermatolodzy i mo磧iwo嗆 kupienia peruki.... Sam dojazd do spory wydatek, a taka peruka jak mi si marzy to pewnie ko這 8 tys. kosztuje.
Doskonale zdaje sobie spraw z tego, 瞠 mojego m篹a m璚zy moja permanentna depresja, jestem sobie w stanie wyobrazi, 瞠 gdyby on tak co prze篡wa to te mia豚ym dosy, nie mniej jednak oczekuj zrozumienia i chocia troszk wsp馧czucia i empatii.
B璠 zdawa豉 relacje co sie dzieje i co postanowi豉m zrobi (軼i望 w這sy czy peruka).
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-27, 15:07   #1052
margo1974
Raczkowanie

Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Chcia豉m jeszcze tylko spyta Was kochane dziewczyny, jakich posypek u篡wacie? Toppik, nanogen, Focus, czy Illusion? Nie wiem kt鏎y najlepszy, najnaturalniejszy, kt鏎y sie dobrze trzyma i spe軟ia swoj rol. Wiem, 瞠 Gaya u篡wa jakiej posypki....No i widzia造軼ie jaki mam kolor w這s闚, jak do nich dobra kolor posypki?
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-27, 16:39   #1053
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Chcia豉m jeszcze tylko spyta Was kochane dziewczyny, jakich posypek u篡wacie? Toppik, nanogen, Focus, czy Illusion? Nie wiem kt鏎y najlepszy, najnaturalniejszy, kt鏎y sie dobrze trzyma i spe軟ia swoj rol. Wiem, 瞠 Gaya u篡wa jakiej posypki....No i widzia造軼ie jaki mam kolor w這s闚, jak do nich dobra kolor posypki?
Kiedy najlepszy dla mnie by nanogen. U篡wa豉m te Illusion, na chwil obecn jestem z niego bardziej zadowolona od nanogenu. Mam te pr鏏k Focusa - jak dla mnie najlepszy. Kolor zamawiam ciemnobr您owy bo takie w豉郾ie mam w這sy i idealnie pasuje
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-04-27, 18:59   #1054
margo1974
Raczkowanie

ja chyba powinnam zam闚i jasny br您, jak s康zisz Gaya? Ta fotka z mniejszym przedzialkim najbardziej oddaje kolor moich w這s闚...
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-27, 20:52   #1055
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Czy komu tutaj uda這 si odzyska troch w這s闚 po wypadaniu ? Juz nawet nie pytam o pierwotn g瘰to嗆 sprzed wypadania bo to chyba nie mo磧iwe, ale czy kto odzyska chocia 10 % z tego co wypad這 ?
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-28, 06:49   #1056
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
ja chyba powinnam zam闚i jasny br您, jak s康zisz Gaya? Ta fotka z mniejszym przedzialkim najbardziej oddaje kolor moich w這s闚...
Chyba tak
Ale nie gwarantuj 瞠 dobrze trafisz. Ja trafi豉m od razu.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-04-28, 10:25   #1057
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez _wieloryb Poka wiadomo嗆
dzi瘯uj za odp.

Napisz Aniu prosz jak d逝go stosowa豉 Alpicort E i jak cz瘰to ,a w momencie odstawienia-jak go wtedy stosowa豉 ?

Mnie osobi軼ie w這sy ju nie wypadaj...raczej normalnie, mam tak ma這 w這s闚 瞠 nie ma co wypa嗆 i obawiam si linienia. Jak by這 u Ciebie z linieniem przy stosowaniu Alpicortu E Anno?

Zale篡 mi na grubszym odro軼ie dlatego zastanawiam si przy A.co na to poradzi..
Wieloryb, we wrze郾iu mia豉m zwi瘯szone wypadanie w這s闚 (nie wiem czy przesilenie jesienne czy efekt stosowania serii seboradin niger ). Stosowa豉m Alpicort codziennie od wrze郾ia do listopada, a do wzgl璠nego zastopowania wypadania w這s闚. Od listopada stosowa豉m co drugi dzie, dwa razy w tygodniu, raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie. To stopniowe schodzenie trwa這 od listopada do grudnia. Dzi瘯i temu nie mia豉m kolejnego "wypadu" po odstawieniu alpicortu.

Ja nie mia豉m wi瘯szego linienia na pocz徠ku stosowaniu alpicortu czy loxonu 5%. Nie jestem wi璚 przypadkiem opisanym w ulotce, 瞠 mo瞠 nast徙i "zwi瘯szone" wypadanie w這s闚. Ale p鏦i nie spr鏏ujesz, nie wiesz. To jest osobnicze.

Margo, ja stosuj "posypk" Hair-Tek. Skusi豉m si na ni, bo by豉 wzgl璠nie tania i mia豉 du膨 pojemno嗆 (56g/106z -z dostaw) . Przy moim najgorszym stanie w這sowym nie pokrywa idealnie prze鈍it闚 . Jak mi si sko鎍zy kupi, polecany przez MM, Toppik. Kolor dobiera豉m ze zdj璚ia obok produktu i tak jak Gaya, trafi豉m za pierwszym razem. Mam jasny br您, kolor moich w這s闚 znajdziesz na wcze郾iejszych stronach w徠ku.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-04-28, 10:58   #1058
margo1974
Raczkowanie

[Margo, ja stosuj "posypk" Hair-Tek. Skusi豉m si na ni, bo by豉 wzgl璠nie tania i mia豉 du膨 pojemno嗆 (56g/106z -z dostaw) . Przy moim najgorszym stanie w這sowym nie pokrywa idealnie prze鈍it闚 . Jak mi si sko鎍zy kupi, polecany przez MM, Toppik. Kolor dobiera豉m ze zdj璚ia obok produktu i tak jak Gaya, trafi豉m za pierwszym razem. Mam jasny br您, kolor moich w這s闚 znajdziesz na wcze郾iejszych stronach w徠ku.[/QUOTE]
Anna, ja spr鏏uj Focus-a, ja te my郵, 瞠 powinnam zam闚i jasny br您, cho wydaje mi si, 瞠 mam chyba ciut ciemniejsze w這sy od Ciebie i widz, 瞠 jeste kr鏒kowidzem ze spor r騜nowzroczno軼i (tzn. jedno oko z du穎 wi瘯sz wad od drugiego). Przepraszam, zboczenie zawodowe....

Dzisiaj zarejestrowa豉m si do endokrynologa na 8 maja, b璠 b豉ga by mnie wzi掖 na oddzia na pocz徠ku nast瘼nego cyklu, czyli mi璠zy 12-18 majem, bo takiego 逝pie簑 jaki mam w tej chwili to jeszcze nigdy nie mia豉m.... G這wa ca趾iem zalepiona, odrywaj si p豉ty i jakby grudki i jeszcze jakby kryszta趾i cukru....S造sza造軼ie 瞠by kto co takiego nosi豉 na g這wie.. Kurcz, nie jestem nastolatk na taki 逝pie, czyta豉m, 瞠 to raczej dolegliwo嗆 m這dych...
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-28, 11:26   #1059
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Anna, ja spr鏏uj Focus-a, ja te my郵, 瞠 powinnam zam闚i jasny br您, cho wydaje mi si, 瞠 mam chyba ciut ciemniejsze w這sy od Ciebie i widz, 瞠 jeste kr鏒kowidzem ze spor r騜nowzroczno軼i (tzn. jedno oko z du穎 wi瘯sz wad od drugiego). Przepraszam, zboczenie zawodowe....
.
Margo, masz oko!; R騜nica "w porywach" 3 d.

Napisz, za jaki czas, o wra瞠niach z u篡wania Focusa.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-04-28, 19:34   #1060
Bezcielesna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 810

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Czy komu tutaj uda這 si odzyska troch w這s闚 po wypadaniu ? Juz nawet nie pytam o pierwotn g瘰to嗆 sprzed wypadania bo to chyba nie mo磧iwe, ale czy kto odzyska chocia 10 % z tego co wypad這 ?
Kiedy wkleja豉m tu zdj璚ia odrastaj帷ych w這s闚 po kolejnym rzucie wypadania, odrasta造 w takiej ilo軼i i wygl康a這 jakbym obci窸a sobie zbyt kr鏒ko grzywk, niestety nie mam ju tych zdj耩 a to fajny dow鏚 na to, i zawsze jest nadzieja i mimo, 瞠 w這sy nie b璠 takie jak kiedy to cz窷 wraca, kluczowy jest jednak pow鏚 tego dlaczego wypadaj.
Gdy odnajdzie si przyczyn 豉twiej jest zwalczy skutki i popracowa nas stratami, u mnie wypadanie jest cykliczne, odrastaj mnogo, niestety jednak coraz cie雟ze i s豉bsze ni kiedy, proces trawa kilka lat wi璚 du穎 z obj皻o軼i ju utraci豉m na zawsze.

Foto przeci皻nego odrastania
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 2495.jpg (17,4 KB, 87 za豉dowa)
Bezcielesna jest offline  
Stary 2014-04-28, 23:23   #1061
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Poka wiadomo嗆
Kiedy wkleja豉m tu zdj璚ia odrastaj帷ych w這s闚 po kolejnym rzucie wypadania, odrasta造 w takiej ilo軼i i wygl康a這 jakbym obci窸a sobie zbyt kr鏒ko grzywk, niestety nie mam ju tych zdj耩 a to fajny dow鏚 na to, i zawsze jest nadzieja i mimo, 瞠 w這sy nie b璠 takie jak kiedy to cz窷 wraca, kluczowy jest jednak pow鏚 tego dlaczego wypadaj.
Gdy odnajdzie si przyczyn 豉twiej jest zwalczy skutki i popracowa nas stratami, u mnie wypadanie jest cykliczne, odrastaj mnogo, niestety jednak coraz cie雟ze i s豉bsze ni kiedy, proces trawa kilka lat wi璚 du穎 z obj皻o軼i ju utraci豉m na zawsze.

Foto przeci皻nego odrastania

wow ale grzywka z baby hair !!! w ogole bardzo ladne w這sy... ja tez mam grzywke z baby hair ale u mnie to takie pojedy鎍ze w這ski narazie s tej samej grubo軼i co poprzednie w這sy ( trzymam wypadni皻e w這sy z pa寮ziernika 瞠by por闚nywa ich grubo嗆 z odrastaj帷ymi, haha walnieta jestem), ile czasu taka grzywka ro郾ie ? mi w這sy wypada造 przez ostatnie 6,5 miesiaca garsciami teraz ta liczba zmalala do 50 dziennie. no i w豉郾ie ro郾ie mi taka grzywka z baby hair inne baby hairy nie sa za bardzo widoczne.
Po stokro dzi瘯i za ta odpowied , tchn窸a we mnie troche 篡cia i nadziei bo w豉郾ie siedzia豉m i p豉ka豉m nad swoimi w這sami jak co wiecz鏎
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-29, 07:40   #1062
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
wow ale grzywka z baby hair !!! w ogole bardzo ladne w這sy... ja tez mam grzywke z baby hair ale u mnie to takie pojedy鎍ze w這ski narazie s tej samej grubo軼i co poprzednie w這sy ( trzymam wypadni皻e w這sy z pa寮ziernika 瞠by por闚nywa ich grubo嗆 z odrastaj帷ymi, haha walnieta jestem), ile czasu taka grzywka ro郾ie ? mi w這sy wypada造 przez ostatnie 6,5 miesiaca garsciami teraz ta liczba zmalala do 50 dziennie. no i w豉郾ie ro郾ie mi taka grzywka z baby hair inne baby hairy nie sa za bardzo widoczne.
Po stokro dzi瘯i za ta odpowied , tchn窸a we mnie troche 篡cia i nadziei bo w豉郾ie siedzia豉m i p豉ka豉m nad swoimi w這sami jak co wiecz鏎
ale z Ciebie masochistka we wywal te k豉ki, po co Ci to ...
jest naprawd wiele dziewczyn tutaj, kt鏎e odzyska造 chocia jak捷 cz窷 w這s闚, niekt鏎e znikn窸y ju z forum, wi璚 nie wiadomo co si z nimi dzieje. Wrzu fotk i poka jak to wygl康a, mo瞠 jeste zbyt krytyczna wzgl璠em siebie?
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-04-29, 08:28   #1063
margo1974
Raczkowanie

Dziewczyny, czy ta kozieradka jest w stanie wyhamowa wypadanie tak trudnego przypadku jak m鎩? I jak d逝go Wy czeka造軼ie na cho lekk popraw?
Dzi odkry豉m, ze ma mojej g這wie pr鏂z okrutnego 逝pie簑 pojawi造 si jakie wypryski, nie wiem jak wygladaja, czuje je tylko pod palcami, nie sie okropnie du瞠, raczej niewielkie, ale ciut bol.... Wiecie mo瞠 co to mog這by by?
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-29, 09:22   #1064
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
ale z Ciebie masochistka we wywal te k豉ki, po co Ci to ...
jest naprawd wiele dziewczyn tutaj, kt鏎e odzyska造 chocia jak捷 cz窷 w這s闚, niekt鏎e znikn窸y ju z forum, wi璚 nie wiadomo co si z nimi dzieje. Wrzu fotk i poka jak to wygl康a, mo瞠 jeste zbyt krytyczna wzgl璠em siebie?
Nie trzymam du瞠j ilo軼i k豉k闚 , mam tylko kilka w這s闚 z r騜nych miesi璚y wypadania 瞠by por闚nywa ich grubo嗆 z odrastaj帷ymi. Ci篹ko powiedzie ale jak przyk豉dam to te stare w這sy maj t sam grubo軼 co te nowe. Mo瞠 i odrastaj tej samej grubo軼i ale nie odrasta ich za wiele. W這s闚 dalej wypada za du穎 a za ma這 odrasta. Je郵i to sie nie odwr鏂i to dalej b璠e 造sie.
A miesi帷zki ani widu ani s造chu u mnie ju dwa tygodnie op騧nienia i nie moge sie przebada.
Zauwazy豉m 瞠 wiele dziewczyn jak si im konczy problem z w這sami zostawia to forum i nie zgl康a jakby chcia這 sie od tego odci望.
Nie jestem krytyczna. Dla kogo kto jak ja mia przez 24 lata swojego 篡cia mega g瘰te k豉ki i przez lata je zapuszcza, a w ciagu 6 miesiecy straci ok 8 cm obj皻o軼i to jest szok. Nie moge sie przyzywczaic do takich rzadkich w這s闚. na dodatek mia豉m dlugie do pasa a scielam do ramion i tez nie moge sie przyzywczaic ze mam kr鏒kie. dlugie wlosy nosilam chyba z 10 lat.
A jak u Ciebie z w這sami ?Jak sie trzymaja ?

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Dziewczyny, czy ta kozieradka jest w stanie wyhamowa wypadanie tak trudnego przypadku jak m鎩? I jak d逝go Wy czeka造軼ie na cho lekk popraw?
Dzi odkry豉m, ze ma mojej g這wie pr鏂z okrutnego 逝pie簑 pojawi造 si jakie wypryski, nie wiem jak wygladaja, czuje je tylko pod palcami, nie sie okropnie du瞠, raczej niewielkie, ale ciut bol.... Wiecie mo瞠 co to mog這by by?
Po kozieradce masz takie problemy ?
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-29, 09:36   #1065
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Harutobi89;46227439[COLOR=Silver
[/COLOR]

Po kozieradce masz takie problemy ?

Nie, nie po kozieradce, kozieradk u篡wam od wczoraj, za rad dziewczyn z forum, Ja mysl, 瞠 ja ten armagedon mam po odstawieniu pigu貫k.
Nie wiem jak d逝go czeka na pierwsze efekty... bardzo j zachwala造 dziewczyny, ale nie wiem na jak cierpliwo嗆 si nastawia.
Ciekawa jestm ilu dziewczyn pomog豉 i w jakim czasie....
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-29, 11:27   #1066
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Nie, nie po kozieradce, kozieradk u篡wam od wczoraj, za rad dziewczyn z forum, Ja mysl, 瞠 ja ten armagedon mam po odstawieniu pigu貫k.
Nie wiem jak d逝go czeka na pierwsze efekty... bardzo j zachwala造 dziewczyny, ale nie wiem na jak cierpliwo嗆 si nastawia.
Ciekawa jestm ilu dziewczyn pomog豉 i w jakim czasie....
Jak si zachowuje Kozieradka na Twojej sk鏎ze? Nie podraznia? Tez jestem zainteresowana jej u篡waniem bo wcierki na alkoholu niezbyt dobrze s逝膨 moim w這som.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-04-29, 12:18   #1067
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Jak si zachowuje Kozieradka na Twojej sk鏎ze? Nie podraznia? Tez jestem zainteresowana jej u篡waniem bo wcierki na alkoholu niezbyt dobrze s逝膨 moim w這som.
jeszcze nie mog nic powiedzie, bo dopiero wczoraj pierwszy raz wtar豉m j w skalp, ba豉m si, 瞠 rano jeszcze b璠 鄉ierdzia豉 weget, ale nikt nic nie czuje, synek rano specjalnie mnie obw帷hiwa i m闚i, ze nic a nic.... Ja niestety na efekty zawsze musz czeka d逝go, poza tym moj g這w ci篹ko podra積i, bo mam zalepion 逝pie瞠m i nawet placenty nie czuje, a wiem, 瞠 innych mrowi po zapodaniu jej na g這w.....
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-29, 20:47   #1068
biannie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 486

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Wiecie co po cz窷ci si z Wami zgadzam. Nie nale篡 zatruwa 篡cia innym, takimi problemami, bo mo積a si szybko przekona jakie to jest na d逝窺z met m璚z帷e dla drugiej osoby (nie tylko partnera) - po to jeste鄉y tutaj my .
Sailorku ja tak wpad豉m na kr鏂iutko, od dawna nie mam czasu ani pomys堯w w por闚naniu z tym co by這 kiedy, bo w przypadku mojego 造sienia temat si nieco wyczerpa i jest nieco beznadziejnie....Ale....c hcia豉m tylko powiedzie,瞠 Ci uwielbiam!!Twoje wszystkie wpisy i cenne rady.Nie mam czasu na g喚bsz analiz i regularno嗆,ale jak ju si za to wezm to a mi這,瞠 s na Forum takie skarby jak Ty

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
jeszcze nie mog nic powiedzie, bo dopiero wczoraj pierwszy raz wtar豉m j w skalp, ba豉m si, 瞠 rano jeszcze b璠 鄉ierdzia豉 weget, ale nikt nic nie czuje, synek rano specjalnie mnie obw帷hiwa i m闚i, ze nic a nic.... Ja niestety na efekty zawsze musz czeka d逝go, poza tym moj g這w ci篹ko podra積i, bo mam zalepion 逝pie瞠m i nawet placenty nie czuje, a wiem, 瞠 innych mrowi po zapodaniu jej na g這w.....
Oj,niestety smr鏚 jest mega Do tej pory nie mog pozby sie zapachu z poduszki a nie wcieram ju od roku.Ale by豉 do嗆 skuteczna....
Ja zaparza豉m zawsze na trzy dni, to szczeg鏊nie ta trzecia aplikacja by豉 najbardziej 鄉ierdz帷a....M鎩 m捫 nie m馧g wytrzyma
Stary 2014-04-30, 07:56   #1069
margo1974
Raczkowanie

Oj,niestety smr鏚 jest mega Do tej pory nie mog pozby sie zapachu z poduszki a nie wcieram ju od roku.Ale by豉 do嗆 skuteczna....
Ja zaparza豉m zawsze na trzy dni, to szczeg鏊nie ta trzecia aplikacja by豉 najbardziej 鄉ierdz帷a....M鎩 m捫 nie m馧g wytrzyma[/QUOTE]

Ja co dzie parz sobie nowy napar kozieradki, pono mniej czu i chyba co w tym jest bo po pierwszej aplikacji rano niewiele by這 czu ode mnie, wi璚 rano nie umy豉m g這wy, po drugiej (鈍ie瞠j i zapoda豉m sobie wi璚ej) ju rano ciut czu, ale tylko z bliska. Tylko, ze po aplikacji wypad這 mi 50 w這s闚, i dzi rano tak samo, mam straszny armagedon, obawiam si, 瞠 nawet ta kozieradka na niewiele sie zda.... Jestem w kompletnym dole, bo g這wa dos這wnie z dnia na dzie coraz bardziej ods這nieta, a wysyp dopiero sie zacz掖.... Znajoma, kt鏎a rok temu odstawi豉 pigu趾i m闚i, 瞠 powinnam nastawi si na p馧roczny wypad...

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

biannie, jak szybko zadzia豉豉 na Ciebie kozieradka, i na czy to dzia豉nie polega這?

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:

Ja zaparza豉m zawsze na trzy dni, to szczeg鏊nie ta trzecia aplikacja by豉 najbardziej 鄉ierdz帷a....M鎩 m捫 nie m馧g wytrzyma
Ja co dzie parz sobie nowy napar kozieradki, pono mniej czu i chyba co w tym jest bo po pierwszej aplikacji rano niewiele by這 czu ode mnie, wi璚 rano nie umy豉m g這wy, po drugiej (鈍ie瞠j i zapoda豉m sobie wi璚ej) ju rano ciut czu, ale tylko z bliska. Tylko, ze po aplikacji wypad這 mi 50 w這s闚, i dzi rano tak samo, mam straszny armagedon, obawiam si, 瞠 nawet ta kozieradka na niewiele sie zda.... Jestem w kompletnym dole, bo g這wa dos這wnie z dnia na dzie coraz bardziej ods這nieta, a wysyp dopiero sie zacz掖.... Znajoma, kt鏎a rok temu odstawi豉 pigu趾i m闚i, 瞠 powinnam nastawi si na p馧roczny wypad...

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

biannie, jak szybko zadzia豉豉 na Ciebie kozieradka, i na czy to dzia豉nie polega這?[/QUOTE]
w tej chwili zale篡 mi by zatrzyma straszne wypadanie, powoli dochodz do 2oo w這s闚 na dzie
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-30, 08:47   #1070
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

margo u mnie dopiero po dobrym miesi帷u wida by這 popraw. W sumie to juz wcze郾iej by這 lepiej za spraw antyk闚, ale koza pomog豉 na pewno, bo od pewnego czasu troch sobie odpu軼i豉m i ju mi troch wi璚ej leci, do czego przyczyni si tak瞠 elseve o kt鏎ym pisa豉m.

Jak ci tak lec przy wcieraniu, to mo瞠 spr鏏uj mojego sposobu. Ja najpierw masuj g這w, na zasadzie lekkiego opukiwania skalpu opszkami palc闚 i paznokciami 瞠by torche pobudzi kr捫enie, a potem psikam po prostu sk鏎 miejsce przy miejscu. W這s闚 leci kilka przy takim zabiegu.

Mnie zapach kozieradki nie przeszkadza, ale faktycznie taka kilkudniowa to ju bardziej 鄉ierdzi.

Obawiam si jednak, 瞠 dop鏦i nie podleczysz sk鏎y g這wy, to nic spektakularnych efekt闚 nie przyniesie, bo ma這 co w og鏊e ma sznas przedosta sie dalej. Wiem z autopsji.

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-04-30, 09:09   #1071
margo1974
Raczkowanie

kalamara bior Orungal na 逝pie, to lek stricte przeciwgrzybiczy i przeciwdro盥瘸kowy, niestety nie pomaga, od kiedy go za篡wam (3 tyg) jest coraz gorzej i z wypadaniem i z 逝pie瞠m, nie wiem co z tym zrobi, moja derma wyjecha豉 na dlugi weekend, wraca dopiero 10 maja, a ja jestem ju strz瘼kiem nerw闚, ostatnio wypada mi ich 鈔ednio 200 dziennie i wypadaj帷ych ro郾ie w zatrwa瘸j帷ym tempie. Ja kozeradki te nie wcieram jako mocno, ja nak逝wam ciut g這we zwyk陰 ig陰, p騧niej zraszam ten przedzia貫k kozieradk i wklepuj szczoteczk do z瑿闚, no i dale robi kolejny przedzia貫k... Robi to najdelikatniej jak potrafi.... Moje w這sy po prostu lec same, nawet bez najmniejszej ingerencji. Ja jak 酥i to czo這 trzymam na r璚e, by w這sy nie mai造 styczno軼i z poduszk a rano wyczesuj kilkadziesi徠 w這s闚....Nikt z jajkiem sie tak nie obchodzi jak ja teraz z w這sami....

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-04-30 o 09:28
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-30, 10:36   #1072
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
kalamara bior Orungal na 逝pie, to lek stricte przeciwgrzybiczy i przeciwdro盥瘸kowy, niestety nie pomaga, od kiedy go za篡wam (3 tyg) jest coraz gorzej i z wypadaniem i z 逝pie瞠m, nie wiem co z tym zrobi, moja derma wyjecha豉 na dlugi weekend, wraca dopiero 10 maja, a ja jestem ju strz瘼kiem nerw闚, ostatnio wypada mi ich 鈔ednio 200 dziennie i wypadaj帷ych ro郾ie w zatrwa瘸j帷ym tempie. Ja kozeradki te nie wcieram jako mocno, ja nak逝wam ciut g這we zwyk陰 ig陰, p騧niej zraszam ten przedzia貫k kozieradk i wklepuj szczoteczk do z瑿闚, no i dale robi kolejny przedzia貫k... Robi to najdelikatniej jak potrafi.... Moje w這sy po prostu lec same, nawet bez najmniejszej ingerencji. Ja jak 酥i to czo這 trzymam na r璚e, by w這sy nie mai造 styczno軼i z poduszk a rano wyczesuj kilkadziesi徠 w這s闚....Nikt z jajkiem sie tak nie obchodzi jak ja teraz z w這sami....
Przelecia豉m kilka stron w poszukiwaniu zaostrzenia objaw闚 w trakcie przyjmowania Orungal'u i kurcze nikt si nie skar篡 raczej. S osoby na kt鏎e nie dzia豉 w og鏊e, ale to co innego ni opisujesz Ty.
Ale bez w徠pienia wszyscy przy tym stosuj diet - r闚nie jeste w tym systematyczna?
Kolamara dobrze pisze, do czasu a sk鏎a nie zostanie wyleczona, mo瞠sz wyla na g這w nawet litry kozieradki i Ci to nie pomo瞠. W dodatku to nak逝wanie g這wy ig陰 ... stanu zapalnego si w ko鎍u doczekasz.

Ale znalaz豉m te co ciekawego. Sod oczyszczon pr鏏owa豉 kiedy?
mo積a da do szamponu, ale moim zdaniem to wysuszy w這sy na maksa po pewnym czasie, ale widzia豉m te patenty na nak豉danie jej na sam skalp i trzymanie przez noc. Widzia豉m wpis, 瞠 wypadanie zmniejszy這 si z 200 w這s闚 do 15-20sztuk.
W ulotce Orungal'u natomiast:
Cytat:
Mo磧iwe skutki uboczne: Zaburzenia 穎陰dkowo-jelitowe (niestrawno嗆, nudno軼i, wymioty, b鏊 brzucha, biegunka, zaparcia). Rzadziej wyst瘼uj b鏊 i zawroty g這wy, przemijaj帷e zwi瘯szenie aktywno軼i enzym闚 w徠robowych we krwi, zapalenie w徠roby, zaburzenia cyklu miesi帷zkowego, reakcje nadwra磧iwo軼i (鈍i康, wysypka sk鏎na, pokrzywka, obrz瘯 naczynioruchowy), zaburzenia funkcjonowania obwodowego uk豉du nerwowego, 造sienie, obni瞠nie poziomu potasu we krwi, obrz瘯i, zastoinowa niewydolno嗆 kr捫enia, obrz瘯 p逝c.
chocia nie jestem pewna czy masz a takiego pecha.

Za ile b璠ziesz mog豉 zacz望 robi badania hormon闚?

Cytat:
Napisane przez biannie Poka wiadomo嗆
Sailorku ja tak wpad豉m na kr鏂iutko, od dawna nie mam czasu ani pomys堯w w por闚naniu z tym co by這 kiedy, bo w przypadku mojego 造sienia temat si nieco wyczerpa i jest nieco beznadziejnie....Ale....c hcia豉m tylko powiedzie,瞠 Ci uwielbiam!!Twoje wszystkie wpisy i cenne rady.Nie mam czasu na g喚bsz analiz i regularno嗆,ale jak ju si za to wezm to a mi這,瞠 s na Forum takie skarby jak Ty
o matko, Bianusia
Ty mi nie pisz takich rzeczy, bo ja ostatnio bardzo p豉czliwa jestem
odwzajemniam kiedy zrobimy sobie wielki zlot forumowy, ochlejemy si winem, pota鎍zymy i ka盥a b璠zie si chwali 鈍ie穎 wyhodowanymi kude趾ami
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-04-30, 11:31   #1073
margo1974
Raczkowanie

Sailor jak okres b璠zie regularnie to powinnam dosta 12 maja, wi璚 badania b璠 mog豉 zrobi najszybciej 15-16.05, wygl康a na to, 瞠 cokolwiek dowiem si za 3 tygodnie, wcze郾iej raczej nie mam nawet po co uderza jakiegokolwiek lekarza, my郵, 瞠 nawet dermatolog powie, ze do pe軟ego obrazu potrzebuje badania hormonalne, bo ju wszystkiego pr鏏owa豉m.
Id dzi do fryzjerki, bij si my郵ami czy radykalnie 軼i望 w這sy, bo prze篡wam istne katusz widz帷 te wisz帷e "dzwony" wko這 mojej g這wy, z drugiej strony jak zbior je w kitk to nie widz ich wtedy wsz璠zie..... Najgorsze jest mycie g這wy, okropnie wygl康a 600 d逝gich w這s闚 w wannie.... Zastanawiam si czy 軼i皻e na "boba" tez tak 幢e b璠 wygl康a造 w wannie.... Jesoooo nie wiem co robi....
Sailor, Ty by na moim miejsc darowa豉 sobie na razie t kozieradk? Po co mam 鄉ierdzie jak to i tak nie pomaga????
Jak u篡wa tej sody?? Gdzie szuka tego?

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-04-30 o 11:35
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-30, 11:39   #1074
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

margo no w豉郾ie, mnie te przerazi這 to nak逝wanie ig陰 - nie boisz si, 瞠 zrobisz sobie krzywd, 瞠 jakie zbliznowacenia itp. tym bardziej w豉郾ie, 瞠 cos masz "篡j帷ego" na g這wie, co mo瞠 doprowadzi do jakiej infekcji?

Ja nigdy nie bra豉m tego typu lek闚, cho sk鏎 mia豉m jeszcze ko鎍em tamtego roku fataln - 逝pie t逝sty, kulki z 這ju, takie b這to na g這wie. No i wiem jedno - tylko systematyczno嗆 i spok鎩. Trzeba sobie obra jaki plan i byc konsekwentnym mimo, 瞠 pocz徠kowo nie widac efekt闚.

U mnie pomog這 mycie paradermem, seboradinem niger i pirolamem na zmian. Potem stopniowo wprowadza豉m 1 "normalny" szampon. Teraz myj np. pirolamem, seboradin z naft do wlos闚 zniszczonych i jaki taki od fryzjerki Botea na porost.

Do tego nie co ka盥e, ale co2, 3 mycie woda z octem jab趾owym do p逝kania ostatniego.

Teraz mam sk鏎 niemal idealnie czyst, ale to naprawd trwa這. Po prostu wrzuci豉m na luz, nie kupowa豉m i nie testowa豉m coraz to nowych wynalazk闚. No i kozieradka, kt鏎a ju ponad 3 miesi帷e na pewno stosuj nie wiem czy jednak co dobrego samej sk鏎ze g這wy nie przynios豉.

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-04-30, 11:51   #1075
margo1974
Raczkowanie

macie racj, nie b璠 wi璚ej nak逝wa....
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-30, 12:07   #1076
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Sailorku ale ile tej sody dodac do szamponu niewiesz moze ?? U mnie wypadanie jest okrutne praktycznie 造sa jestem i w srode ide sie opitolic na p馧 zero Tadam ! Tzn. jeden bok sobie gole a z drugiej strony zostawiam tak jakby d逝zsza grzywke ktora bedzie siegac mi za brode a bedzie coraz krotsza w ty g這wy mam nadzieje ze wiecie o co kaman mam w dupie jak bede wygladac , napalilam sie na taka fruzyrke i se zrobie Przynajmniej bede widziec jak wlosy mi odrastaja z jednej strony i czy mieszki sie zabliznily czy nie a pozatym pamietam ze po scieciu na造so 逝piez mi znik i bylo po problemie ;]
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-04-30, 12:38   #1077
margo1974
Raczkowanie

Blackbejbe podziwiam Ci skarbie, jeste bardzo odwa積a. A masz teori od czego zacz窸y Ci wypada?
margo1974 jest offline  
Stary 2014-04-30, 12:43   #1078
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Ja obecnie mam kryzys, przysz豉m si po瘸li. W這s闚 mam coraz mniej. Wizyte u trychologa zaliczy豉m, stwierdzi to co ju wiedzia豉m - androgenowe, a na kamerce dodatkowo widzia豉m jak obrzydliwie mam obklejone mieszki Tote wyja郾iono mi, 瞠 cokolwiek wcieram to dociera mo瞠 10%. Mieszki ju w du瞠j mierze oczyszczone, ale w這sy nadal lec. Pomijaj帷 to, 瞠 wcze郾iej wyja郾ia, 瞠 mam bardzo du穎 martwych w這s闚, wi璚 t逝macz sobie, 瞠 jak nic ich ju nie zakleja to lec, ale ci篹ko mi nawet na to patrze :/
Stary 2014-04-30, 13:23   #1079
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Zauwazylam ze jak nasila mi sie swedzenie g這wy i pieczenie a mam stwierdzone ΨS to wlosy okrutnie leca poprostu na potege gdy opanuje troche sytuacje to wlosow leci mniej a wiec powod mam . Do tego jestem pewna ze wlosy zaqczely leciec teraz tez od zasztrzyku hormonalnego wiec czekam az minie . Ja juz nie mam sil do wlosow i stracilam jaka chec do walki wiec wole sie sciac tak a moze noz widelec troche przestana leciec bo jednak d逝gosc to tez ciezar dla nich i troche je oslabia . Zauwazylam tez ze jak wypije wiecej kawylub zjem cos slodkiego to za pare dni mam armagedon na skalpie czyli szczypanie , pieczenie i swedzenie a wiec barziej sie utwierdzam w tym ze mam ΨS.
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-04-30, 13:55   #1080
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆
Ja obecnie mam kryzys, przysz豉m si po瘸li. W這s闚 mam coraz mniej. Wizyte u trychologa zaliczy豉m, stwierdzi to co ju wiedzia豉m - androgenowe, a na kamerce dodatkowo widzia豉m jak obrzydliwie mam obklejone mieszki Tote wyja郾iono mi, 瞠 cokolwiek wcieram to dociera mo瞠 10%. Mieszki ju w du瞠j mierze oczyszczone, ale w這sy nadal lec. Pomijaj帷 to, 瞠 wcze郾iej wyja郾ia, 瞠 mam bardzo du穎 martwych w這s闚, wi璚 t逝macz sobie, 瞠 jak nic ich ju nie zakleja to lec, ale ci篹ko mi nawet na to patrze :/
Jak sie oczyszcza mieszki w這sowe ? Myje sie codziennie g這w ?
Harutobi89 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.