Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-12-10, 08:16   #91
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Ja lnianego te nie prze趾n, 造kam w kapsu趾ach
Natomiast zasmakowa豉m w dyniowym , a krzem pij codziennie rano, mam te 瞠l do wcierania ale narazie odstawi豉m wszystkie wcierki opr鏂z pantostinu ale tylko na czubek

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka wiadomo嗆
Czuj si skuszona! B璠 szuka tego sprayu w aptekach! Po wyp豉cie...
Bardziej op豉ca si kupi wi瘯sze opakowanie bez sprayu i przela sobie do buteleczki z psikaczem, bo ten spray mgie趾a to to samo co ten do picia

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2013-12-10 o 08:15
MM-1968 jest offline  
Stary 2013-12-10, 13:37   #92
MassieDran
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Ja lnianego te nie prze趾n, 造kam w kapsu趾ach
Natomiast zasmakowa豉m w dyniowym , a krzem pij codziennie rano, mam te 瞠l do wcierania ale narazie odstawi豉m wszystkie wcierki opr鏂z pantostinu ale tylko na czubek

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Bardziej op豉ca si kupi wi瘯sze opakowanie bez sprayu i przela sobie do buteleczki z psikaczem, bo ten spray mgie趾a to to samo co ten do picia

Skoro tak m闚isz, to nie b璠 polemizowa tylko obawiam si, 瞠 nie znajd tego cacka w mojej mie軼inie

MassieDran jest offline  
Stary 2013-12-10, 19:52   #93
amelka29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Eh co Amelka szcz窷cia nie masz do tych lekarz,to wizyta prywatna by豉, za kt鏎 zap豉ci豉? ale rozumiem, 瞠 skierowanie dosta豉 do szpitala na diagnostyk, tak?
Na pocieszenie powiem Ci, 瞠 masa dziewczyn ma problemy, ze znalezieniem lekarza, kt鏎y posiada odpowiedni wiedz, nie traktuje swoich pacjentek po macoszemu i przy okazji jest zr闚nowa穎ny psychicznie Nas逝cha豉m si troch przez ten tydzie ...

Generalnie, mimo ogromnego zamieszania kt鏎e panuje na oddziale i traktowaniu nas jak na ta鄉ie w fabryce, pobyt tam wspominam ca趾iem fajnie
Badania robi ka盥ej te same, standardowo oznaczaj hormony, poziom dobowy kortyzolu i prolaktyny, krzyw cukrow i insulin, biochemi, badanie ginekologiczne i usg, oraz testy czynno軼iowe - te kt鏎e mia造 skierowanie diagnostyki PCOS dostawa造 tabletk z deksa, a te z nadnerczami stymulacj z ACTH.

Na wypisie nie ma najwa積iejszych wynik闚, wi璚 nadal nie mam postawionej diagnozy, ale .... podczas usg okaza這 si, 瞠 jednak mam drobne p璚herzyki, powy瞠j 12 sztuk w ka盥ym jajniku. Podobno na Ligocie maj jedno z najlepszych urz康ze, wi璚 ca趾iem mo磧iwe, 瞠 na tym w gabinecie lekarskim by造 niewidoczne. Ca趾iem mo磧iwe wi璚, 瞠 to pcos przy okazji stymuluje mi androgeny nadnerczowe? Rezydent ma這 chcia m闚i, bez pozosta造ch wynik闚 bada, po mojej 4 w ci庵u paru godzin wizycie w jego gabinecie, stwierdzi jedynie, 瞠 podejrzewa, 瞠 mo瞠 tak by, bo ta moja nadwy磬a androgenowa jest za niska, jak na nadnercza.

Na wypisie mam tylko estradiol, shbg - moim zdaniem oba bez sza逝 i mog造by by wy窺ze, fsh i lh - wyliczy豉m sobie stosunek 1,025
i zastanawia mnie tylko testosteron ca趾owity, bo wyszed poni瞠j normy - nie wiem jak to mo磧iwe, ale nie ja jedna wysz豉m z takim wynikiem - wi璚 nie wiem czy interpretowa to jako b陰d laboratorium, czy serio mam taki niski, chocia we wrze郾iu by ok.
Poza tym po prawie 2 miesi璚znej diecie moja glukoza wr鏂i豉 na w豉軼iwe tory i jest idealna

Co do PP to takie dawki s na recept przepisywane, a dermatolog kt鏎a twierdzi, 瞠 to jedna z nielicznych witamin kt鏎e mog co u nas z dzia豉 jest z Katowic i mam na ni namiar, jakby kt鏎a z Was chcia豉.
Ponad to ta sama babka uwa瘸豉 r闚nie, 瞠 przy w這sach opr鏂z PP zadzia豉 r闚nie cynk i biotebal i tyle, a z wcierek tylko Alpicort E - kt鏎ego nie 陰czy si w 瘸dnym wypadku z Loxonem - ja nie chce tego wciera w og鏊e, ale tutaj chyba kto ich wymiennie stosowa, dlatego pisze

Co do oleju lnianego, to jak pisa豉m 瞠 troszk wody, to nie mia豉m na my郵i ca貫j szklanki :P
Je郵i bardzo trudno Ci to prze趾n望 mo瞠 spr鏏uj robi wg. przepisu Dr Budwig - w necie znajdziesz.
No tak kochana wiem, 瞠 nie mia豉 na my郵i ca貫j szklanki wody ale ja naprawd zaczyna豉m od odrobiny wody a potem jak wszystko ze mnie chcia這 wr鏂i to dolewa豉m..a sko鎍zy豉m na ca貫j szklance i nadal g豉dko nie przechodzi. Zale瘸這 mi na tym aby pi ten olej gdy mam pewno嗆 jego 鈍ie穎軼i poniewa mam olejarnie pod r瘯 a codo tabletek to pewnie dzia豉nie ich jest z lekka s豉bsze.
To teraz nie zostaje Tobie nic innego jak czeka za kompletem bada i ruszy z nimi do "fachowca", mam nadziej, 瞠 b璠zie dobrze tak瞠 czekam za info jak b璠ziesz co wiedzia豉. Ja tym razem nie by豉m prywatnie u tego lekarza, by mo瞠 dlatego by豉m potraktowana jak powietrze, ale chocia mam skierowanie na badania do szpitala, ale co dalej to nie wiem.
Te przepisy dr Budwig znalaz豉m mieszank oleju lnianego miodu i twarogu..tyle, 瞠 ani nie lubi miodu ani twarogu i oczywi軼ie oleju poza tym to pracoch這nne a ja na szybko chc po趾n望 beta popi olejem i tyle jutro kupi sok malinowy i b璠 kombinowa...jak nie da rady to chyba pomy郵 o tabl.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
amelka, mia豉m ten sam problem z piciem oleju. Wypr鏏owa豉m r騜ne metody i najskuteczniejsze okaza這 si dolewanie kilku kropli soku np. z malin, truskawek. Na 造磬 oleju, 瞠by by這 szybko, hap i ju Takiego domowego soku dolewa豉m i by這 do prze趾ni璚ia. Jednak z czasem i to sprawia這 mi trudno軼i dlatego w drodze ostateczno軼i przerzuci豉m si na kapsu趾i. Je郵i naprawd nie dajesz rady to nie ma sensu si katowa. Spr鏏uj z tym sokiem, a nu pomo瞠
Dzi瘯uj za rady jutro p璠z po sokale obawiam si, 瞠 nie b璠zie mimo tego lekko...w razie "w" jakie 造kasz te kapsu趾i? i ile wtedy jednorazowo trzeba ich przyj望? z豉 jestem na siebie bo mam dost瘼 do 鈍ie簑tkiego oleju a pi go nie potrafi:/
amelka29 jest offline  
Stary 2013-12-11, 09:01   #94
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

My tak tu o tych t逝szczach, znalaz豉m fajny artyku, warto si z nim zapozna
http://pokazywarka.pl/margaryna/
Antuanetta jest offline  
Stary 2013-12-11, 11:09   #95
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Przeczyta豉m artyku i powiem, ze sie nieco wystraszy豉m. Mas這 owszem, jem, o margarynie wiem o dzieci雟twa, dlatego do ust jej nie bior.

Pytanie co z olejem z pestek dyni, lnianym, wiesio趾iem itp. Ja bior po jednej duzej 造盧ze lnianego i z pestek dyni. To s t逝szcze ro郵inne, ale pytanie czy s dobre, no i czy te omega 3 z lnianego si wchlaniaj, bo wed逝g tej profesor najlepszy jest tran. Trzba spraw obada, abysmy sobie kuku nie narobi造.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2013-12-11, 12:51   #96
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka wiadomo嗆
No tak kochana wiem, 瞠 nie mia豉 na my郵i ca貫j szklanki wody ale ja naprawd zaczyna豉m od odrobiny wody a potem jak wszystko ze mnie chcia這 wr鏂i to dolewa豉m..a sko鎍zy豉m na ca貫j szklance i nadal g豉dko nie przechodzi. Zale瘸這 mi na tym aby pi ten olej gdy mam pewno嗆 jego 鈍ie穎軼i poniewa mam olejarnie pod r瘯 a codo tabletek to pewnie dzia豉nie ich jest z lekka s豉bsze.
To teraz nie zostaje Tobie nic innego jak czeka za kompletem bada i ruszy z nimi do "fachowca", mam nadziej, 瞠 b璠zie dobrze tak瞠 czekam za info jak b璠ziesz co wiedzia豉. Ja tym razem nie by豉m prywatnie u tego lekarza, by mo瞠 dlatego by豉m potraktowana jak powietrze, ale chocia mam skierowanie na badania do szpitala, ale co dalej to nie wiem.
Te przepisy dr Budwig znalaz豉m mieszank oleju lnianego miodu i twarogu..tyle, 瞠 ani nie lubi miodu ani twarogu i oczywi軼ie oleju poza tym to pracoch這nne a ja na szybko chc po趾n望 beta popi olejem i tyle jutro kupi sok malinowy i b璠 kombinowa...jak nie da rady to chyba pomy郵 o tabl.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Dzi瘯uj za rady jutro p璠z po sokale obawiam si, 瞠 nie b璠zie mimo tego lekko...w razie "w" jakie 造kasz te kapsu趾i? i ile wtedy jednorazowo trzeba ich przyj望? z豉 jestem na siebie bo mam dost瘼 do 鈍ie簑tkiego oleju a pi go nie potrafi:/
Olej z wiesio趾a Oeparol, z og鏎ecznika i z dyni w kapsu趾ach firmy Gal. Dawkowa豉m jak w rozpisce.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2013-12-11, 13:45   #97
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Przeczyta豉m artyku i powiem, ze sie nieco wystraszy豉m. Mas這 owszem, jem, o margarynie wiem o dzieci雟twa, dlatego do ust jej nie bior.

Pytanie co z olejem z pestek dyni, lnianym, wiesio趾iem itp. Ja bior po jednej duzej 造盧ze lnianego i z pestek dyni. To s t逝szcze ro郵inne, ale pytanie czy s dobre, no i czy te omega 3 z lnianego si wchlaniaj, bo wed逝g tej profesor najlepszy jest tran. Trzba spraw obada, abysmy sobie kuku nie narobi造.
A ja kupi豉m 3 butelki oleju z dyni i 鈍ie膨 porcj biomegalinu zam闚i豉m

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy

Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2013-12-11 o 14:23
MM-1968 jest offline  
Stary 2013-12-11, 14:48   #98
neo999
Rozeznanie

Na pewnym blogu znalaz貫m dzisiaj recenzj ampu貫k Seboradin Forte. Na w徠ku te ju par razy by豉 mowa o tych ampu趾ach.

Aktywne sk豉dniki Seboradin Forte:
witaminy z grupy B
ekstrakt z papryki i drzewa cytrusowego
ekstrakt z chmielu
ekstrakt z 瞠-szenia
witamina H
wyci庵 z drzewa oliwnego

Podobno po tym mo瞠 co wykie趾owa.
No i tak sobie w瘰z w necie i co znajduj?
Nowo嗆, czyli ampu趾i Seboradin Forte Men.
http://www.seboradin.pl/sklep/produk...en,p1032412314

Aktywne sk豉dniki Seboradin Forte Men:
kofeina
kstrakt z guarany
ekstrakt z kory drzewa Muira Puama
ekstrakt z chmielu
wyci庵 z kie趾闚 zielonego groszku

Mo瞠 by tak sobie kupi na kie趾owanie?
neo999 jest offline  
Stary 2013-12-11, 14:49   #99
piek這
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

MM 1968 tak wiem,瞠 s te wi瘯sze pojemno軼i i 瞠 to to samo.Stwierdzi豉m 瞠 kupi ten najmniejszy,瞠by przetestowa czy w og鏊e warto.
MM a ty widzisz efekty stosowania tego krzemu?
Ciekawa jestem czy Wy wszystkie pij帷e olej lniany,z dyni,bior帷e antychol widzicie jakie zmiany w stopniu nawil瞠nia sk鏎y?
Mam wra瞠nie 瞠 nawet jak bym pi豉 olej litrami,jad豉 ryby,orzechy to zawsze b璠 taka SUCHA
Stary 2013-12-11, 15:15   #100
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Neo dziewczyny niedawno przerabia造 tutaj te ampu趾i i pisa造, 瞠 na nie nie dzia豉j, a wr璚z przeciwnie.
Kolego, jeste nie na bie膨co z lektur
mastiff jest offline  
Stary 2013-12-11, 16:05   #101
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez piek這 Poka wiadomo嗆
MM 1968 tak wiem,瞠 s te wi瘯sze pojemno軼i i 瞠 to to samo.Stwierdzi豉m 瞠 kupi ten najmniejszy,瞠by przetestowa czy w og鏊e warto.
Ciekawa jestem czy Wy wszystkie pij帷e olej lniany,z dyni,bior帷e antychol widzicie jakie zmiany w stopniu nawil瞠nia sk鏎y?
Mam wra瞠nie 瞠 nawet jak bym pi豉 olej litrami,jad豉 ryby,orzechy to zawsze b璠 taka SUCHA
piek這, odk康 pami皻am jestem niemi這siernie sucha. Sk鏎a na nogach 逝szczy si ju godzin po balsamie. Oliwka dla niemowl徠 albo olej arganowy daje komfort na kilka godzin a nast瘼nego dnia rano znowu susz. To samo na r瘯ach. O paznokciach nie wspomn - rozdwajaj帷e si warstwami, sk鏎ki powysychane mimo olejk闚, opuszki ze sk這nno軼i do p瘯ania. No i wiecznie spierzchni皻e usta... Nie mam poj璚ia gdzie tkwi przyczyna i czy to ma jakikolwiek zwi您ek z 造sieniem. Robi豉m badanie pierwiastkowe w這s闚, czekam na wynik. Mo瞠 tu znajd jak捷 przyczyn... Uwielbiam ryby i orzechy - tak na marginesie i jem ich du穎. Antycholu nie bior, mam za niski cholesterol.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2013-12-11, 16:06   #102
piek這
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Neo brat mojego m篹a w豉郾ie sobie je kupi.Na razie zu篡 2 ampu趾i.Dam ci zna jak efekty po ca貫j kuracji

Gaya_oo niestety mam to samo
Jaki koszmar. D這nie jak staruszka.Usta pop瘯ane. Podobno przy hoshimoto tak jest ,ale diagnozowa豉m si w tym kierunku i z tarczyc ok.

Edytowane przez piek這
Czas edycji: 2013-12-11 o 16:10
piek這 jest offline  
Stary 2013-12-11, 18:25   #103
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Neo brat mojego m篹a w豉郾ie sobie je kupi.Na razie zu篡 2 ampu趾i.Dam ci zna jak efekty po ca貫j kuracji

Gaya_oo niestety mam to samo
Jaki koszmar. D這nie jak staruszka.Usta pop瘯ane. Podobno przy hoshimoto tak jest ,ale diagnozowa豉m si w tym kierunku i z tarczyc ok.
U mnie w豉郾ie te ok, wszystkie badania ok ;/
Gaya_oo jest offline  
Stary 2013-12-11, 20:06   #104
MM-1968
Rozeznanie

Cytat:
Wypi豉m ju p馧 litra teraz spijam kolejn butl litrow, ale nie mog jednoznacznie stwierdzi czy mi pomaga, bo bior inne suplementy i chodz na terapi biorezonansow i nie wiem po czym nast徙i豉 poprawa a ewidentnie nast徙i豉.

Je郵i chodzi o nawil瞠nie sk鏎y, to nie zauwa篡豉m 瘸dnej poprawy, wprawdzie nie mam a tak suchej jak opisuj Gaya, ale ostatnimi czasy jest bardziej sucha ni kiedy dlatego te niedawno odstawi豉m wierzbownic przynajmniej na jaki czas

- spirulina, -wieczorem,
-magnez B6, w ci庵u dnia

MM-1968 jest offline  
Stary 2013-12-11, 20:47   #105
amelka29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cytat:
Olej z wiesio趾a Oeparol, z og鏎ecznika i z dyni w kapsu趾ach firmy Gal. Dawkowa豉m jak w rozpisce.
Musz powiedzie, cho z drugiej strony nie chc zapesza, ale jednak musz si pochwali, 瞠 dzi uda這 mnie si wypi olej z ma陰 domieszk soku i wszystko zosta這 wewn徠rz mnie mo瞠 to jaka rewolucja b康 z powodu przezi瑿ienia, kt鏎e od dzisiejszego dnia mnie m璚zy...wtedy moje podstawowe zmys造 ulegaj pogorszeniu...jednak mam nadziej, 瞠 sprawdzi si ta wersja optymistyczna
amelka29 jest offline  
Stary 2013-12-12, 07:43   #106
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neo999 Poka wiadomo嗆
Na pewnym blogu znalaz貫m dzisiaj recenzj ampu貫k Seboradin Forte. Na w徠ku te ju par razy by豉 mowa o tych ampu趾ach.

Aktywne sk豉dniki Seboradin Forte:
witaminy z grupy B
ekstrakt z papryki i drzewa cytrusowego
ekstrakt z chmielu
ekstrakt z 瞠-szenia
witamina H
wyci庵 z drzewa oliwnego

Podobno po tym mo瞠 co wykie趾owa.
No i tak sobie w瘰z w necie i co znajduj?
Nowo嗆, czyli ampu趾i Seboradin Forte Men.
http://www.seboradin.pl/sklep/produk...en,p1032412314

Aktywne sk豉dniki Seboradin Forte Men:
kofeina
kstrakt z guarany
ekstrakt z kory drzewa Muira Puama
ekstrakt z chmielu
wyci庵 z kie趾闚 zielonego groszku

Mo瞠 by tak sobie kupi na kie趾owanie?

mia豉m te ampu趾i Seboradin Forte i zu篡豉m 3 opakowania (1,5 miesi帷a) - owszem troche babyhair wykie趾owa這, ale podczas kuracji w這s闚 lecia這 z g這wy 2x wi璚ej... Po zaprzestaniu kuracji wypadanie wr鏂i這 do normy [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
piek這, odk康 pami皻am jestem niemi這siernie sucha. Sk鏎a na nogach 逝szczy si ju godzin po balsamie. Oliwka dla niemowl徠 albo olej arganowy daje komfort na kilka godzin a nast瘼nego dnia rano znowu susz. To samo na r瘯ach. O paznokciach nie wspomn - rozdwajaj帷e si warstwami, sk鏎ki powysychane mimo olejk闚, opuszki ze sk這nno軼i do p瘯ania. No i wiecznie spierzchni皻e usta... Nie mam poj璚ia gdzie tkwi przyczyna i czy to ma jakikolwiek zwi您ek z 造sieniem. Robi豉m badanie pierwiastkowe w這s闚, czekam na wynik. Mo瞠 tu znajd jak捷 przyczyn... Uwielbiam ryby i orzechy - tak na marginesie i jem ich du穎. Antycholu nie bior, mam za niski cholesterol.

No objawy typowe dla niedoczynno軼i, ale skoro sprawdza豉, to nie mam poj璚ia czego mog to by objawy

Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2013-12-12 o 07:41
MassieDran jest offline  
Stary 2013-12-12, 09:05   #107
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
My tak tu o tych t逝szczach, znalaz豉m fajny artyku, warto si z nim zapozna
http://pokazywarka.pl/margaryna/
te na to wpad豉m na t逝stym 篡ciu: http://www.tlustezycie.pl/2013/10/tu...-i-zbedne.html

nie potrafi si do tego odnie嗆, bo to ca趾owite przeciwie雟two tego co do tej pory my郵a豉m. Narazie z ci篹kim sercem wprowadzi豉m tylko smalec domowej roboty i na nim piek mi瘰a, a do sa豉tek olej kokosowy - ale to ju od d逝窺zego czasu mam w zwyczaju.
Wie輳 瞠 olej lniany, kupiony w aptece jest na tyle dobry, 瞠 w bilansie zysk闚 i strat w moim przypadku pomaga, a nie szkodzi.

Jedno mnie zastanawia - przez 2 miesi帷e zlecia mi cholesterol ca趾owity, aktualnie jest na poziomie 152. Walczy豉m o to od roku, a dopiero na diecie - troch podpartej Paleo ruszy szybko w d馧. HDL mam powy瞠j normy i mocno spad LDL i troch tr鎩glicerydy.

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka wiadomo嗆
Musz powiedzie, cho z drugiej strony nie chc zapesza, ale jednak musz si pochwali, 瞠 dzi uda這 mnie si wypi olej z ma陰 domieszk soku i wszystko zosta這 wewn徠rz mnie mo瞠 to jaka rewolucja b康 z powodu przezi瑿ienia, kt鏎e od dzisiejszego dnia mnie m璚zy...wtedy moje podstawowe zmys造 ulegaj pogorszeniu...jednak mam nadziej, 瞠 sprawdzi si ta wersja optymistyczna

Zobaczysz, 瞠 za jaki czas b璠ziesz popija olej bez wk豉dki do wszystkiego mo積a si przyzwyczai . Te mia豉m odruchy w kt鏎ych wszystko chcia豉m zwr鏂i za nim tak na prawd prze趾n窸am, a teraz mog豉bym go pi z butelki

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-12-12 o 09:14
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2013-12-12, 09:13   #108
erk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 825

Hej dziewczyny
Mi w這sy wypada造 przez ca造 czas gar軼iami, po myciu odp造w zapchany a na nast瘼ny dzie co palcami przejecha豉m to k喚by wypada造. Od ko鎍a pa寮ziernika zacz窸am bra humavit z (kiedy te go bra豉m). A niedawno zacz窸am si bawi w robienie w豉snych kosmetyk闚 i doda豉m do szamponu farmony p造nnej keratyny nie wiem co bardziej zadzia豉這, ale w這sy ju tak nie wypadaj. Przejade d這ni i nic mi w niej nie zostaje! mam nadziej, 瞠 tak ju zostanie

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Oliwcia m鎩 Anio貫czek 08.04.2016

1cs

erk jest offline  
Stary 2013-12-12, 09:17   #109
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez erk Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny
Mi w這sy wypada造 przez ca造 czas gar軼iami, po myciu odp造w zapchany a na nast瘼ny dzie co palcami przejecha豉m to k喚by wypada造. Od ko鎍a pa寮ziernika zacz窸am bra humavit z (kiedy te go bra豉m). A niedawno zacz窸am si bawi w robienie w豉snych kosmetyk闚 i doda豉m do szamponu farmony p造nnej keratyny nie wiem co bardziej zadzia豉這, ale w這sy ju tak nie wypadaj. Przejade d這ni i nic mi w niej nie zostaje! mam nadziej, 瞠 tak ju zostanie

O zahamowanie wypadania "obwinia豉bym" jednak Humavit - mo磧iwe 瞠 mia豉 spore braki kt鏎ej witaminki zawartej w Humavicie a po uzupe軟ieniu niedobor闚 wszystko elegancko wr鏂i這 do normy Gratuluje sukcesu!

MassieDran jest offline  
Stary 2013-12-12, 09:48   #110
erk
Rozeznanie

Dzi瘯uj, teraz tylko musz sprawi, 瞠by odrasta造 moje zguby . Niestety 瘸dne wcierki nie wchodz w gr, mam bardzo wra磧iw sk鏎 i mnie sw璠zi skalp (do tego stopnia, 瞠 kiedy zacz窸am si drapa po jakim specyfiku i doprowadzi豉m do 這jotokowego zapalenia sk鏎y )

1cs

erk jest offline  
Stary 2013-12-12, 10:19   #111
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj, teraz tylko musz sprawi, 瞠by odrasta造 moje zguby . Niestety 瘸dne wcierki nie wchodz w gr, mam bardzo wra磧iw sk鏎 i mnie sw璠zi skalp (do tego stopnia, 瞠 kiedy zacz窸am si drapa po jakim specyfiku i doprowadzi豉m do 這jotokowego zapalenia sk鏎y )

Te walcz by nadrobi straty po masowym linieniu sprzed roku, zanim to jeszcze zacz瘭i mi leczy biedn tarczyce Ale bejbiki rosn rosn Obecnie walcz Revalidem i szamponem Biovax Med, zobaczymy co z tego wyro郾ie Ten szampon jest 豉godny wi璚 mo瞠 mog豉bys go spr鏏owa?

MassieDran jest offline  
Stary 2013-12-12, 11:08   #112
erk
Rozeznanie

Szampon wypr鏏uj, chocia mia豉m mask do w這s闚 z tej firmy i rewelacji nie by這
Kilka os鏏 pisa這 o siemieniu lnianym to chyba te b璠 musia豉 kupi

1cs

erk jest offline  
Stary 2013-12-12, 11:13   #113
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Szampon wypr鏏uj, chocia mia豉m mask do w這s闚 z tej firmy i rewelacji nie by這
Kilka os鏏 pisa這 o siemieniu lnianym to chyba te b璠 musia豉 kupi

Siemi lniane pi豉m - ju po miesi帷u zaatakowa造 mnie baby hair i w這sy szybciej ros造 Teraz nie mog si zebra do picia glutka

Ten szampon o kt鏎ym Ci pisa豉m jest z serii Med i jest niepor闚nywalnie lepszy od podstawowych produkt闚 Biovaxa Chocia ja ich maski lubi, bo mi w這s闚 nie obci捫aj

MassieDran jest offline  
Stary 2013-12-12, 12:15   #114
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Laleczko a Ty ju by豉 w tym szpitalu?
mastiff jest offline  
Stary 2013-12-12, 16:16   #115
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Laleczko a Ty ju by豉 w tym szpitalu?
by豉m stron wcze郾iej opisa豉m jak to wygl康a這 'od kuchni'
Stary 2013-12-12, 16:47   #116
medsik
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 037
GG do medsik

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka wiadomo嗆
Te walcz by nadrobi straty po masowym linieniu sprzed roku, zanim to jeszcze zacz瘭i mi leczy biedn tarczyce Ale bejbiki rosn rosn Obecnie walcz Revalidem i szamponem Biovax Med, zobaczymy co z tego wyro郾ie Ten szampon jest 豉godny wi璚 mo瞠 mog豉bys go spr鏏owa?
mia豉m ten szampon - cholernik mi strasznie wysuszy sk鏎 g這wy
medsik jest offline  
Stary 2013-12-12, 19:00   #117
MassieDran
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez medsik Poka wiadomo嗆
Naprawd? Ja z kolei mam wra瞠nie 瞠 moj nawil瘸 i koi, baa nawet k豉czyska mi nawil瘸

MassieDran jest offline  
Stary 2013-12-13, 13:45   #118
erk
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez medsik Poka wiadomo嗆
Kurcz, to mo瞠 ja zostan na razie przy zio這wym z keratynk...

1cs

erk jest offline  
Stary 2013-12-13, 19:48   #119
marlena29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

hej kobietki ,za mn trzeci tydzie na diecie kwa郾iewskiego ,widz 瞠 i wy dokopujecie si do tego co napisa chyba jakie 40 lat temu.
Je郵i chodzi o wypadanie to nadal jest jednak po tym co mia豉m wczesniej jestem mega zadowolona i cierpliwa. Przed diet po myciu ka盥ego dnia wypada這 od 60-100 teraz od 10-20 .
Waga nie wzros豉, ale te nie spad豉 . Obj皻o軼iowo jem bardzo ma這 w por闚naniu z poprzednim modelem 篡wieniowym ,czyli przede wszystkim by造 to w璕lowodany. Super uczucie w pracy,dzisiaj nie mia豉m czasu na jedzenie o normalnej porze a mimo to nie trz瘰豉m si z g這du jak mi sie zdarza這 wcze郾iej.

Ca造 czas smaruj sk鏎 g這wy neogenickiem ,ale za wcze郾ie 瞠by to chwali, czekam cierpliwie na odrost.
marlena29 jest offline  
Stary 2013-12-13, 20:39   #120
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

marlena29, by豉 ju u lekarza zapyta o ten progesteron?
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.