Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-05-29, 23:39   #1411
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆
Mia豉m dzisiaj obron, wi璚 ju po stresie. R璚e mi si z rana trz瘰造 i serce ko這ta這. Za tydzie grupowy pokaz taneczny wi璚 mniejszy stres. Niestety ju tak mam, 瞠 na luzie mog wyj嗆 w stringach i bikini przed setki ludzi, a ka盥y ustny egzamin powoduje u mnie ostr panik. 疾by by這 鄉ieszniej, jestem zwykle bardzo pewna siebie

Chocia jak to trycholog powiedzia - m鎩 organizm stresuje si za mnie. Nawet kiedy my郵, 瞠 si nie stresuj to mi pod鈍iadomie widocznie 鈔ednio wychodzi.

W og鏊e powinny鄉y mie jakie refundowane masa瞠
Dobrze Ci rozumiem.... mnie stresuj nie tylko ustne egzaminy ale jak mam wyg這sic prezentacje przed grup ludzi, cos pokaza wyt逝maczy to si ca豉 trz瘰 dostaj wypiek闚, i latam siku co pi璚 minut. Koledzy ze studi闚 zwracali mi uwage ze widac jak mi sie rece trzesa podczas prezentacji, wstyd mi bylo ale nie potrafie zupelnie tego opanowa .

No dokladnie powinny byc jakies ulgi dla nadmiernie stresujacych sie ludzi
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-05-30, 07:06   #1412
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

篡je
przez ostatni tydzie mia豉m taki sajgon w pracy, 瞠 na nic poza tym nie mia豉m si na nic, opr鏂z jedzenia
Moje ambitne plany posz造 si buja i prywatnie jestem przez to ze wszystkim w plecy. Aleee uda這 mi si zaplanowa kr鏒ki wypoczynek na czerwiec, mi璠zy jednym lekarzem a drugim. Wreszcie zobacz zamek Neuschwanstein w Bawarii, Prag, Wiede i Bratys豉w, o ile czasu starczy. Jest bosko

Gosia, z moj sk鏎 jest lepiej. Na z這嗆 ginowi, kt鏎y twierdzi, 瞠 b璠zie raczej gorzej tylko, a do rozwi您ania. Aktualnie walcz z przebarwieniami, to co mnie wtedy nawiedzi這, to by這 stanowczo za du穎. Dekolt mam dos這wnie siny, narazie chodz w bluzkach ko鎍z帷ych si pod szyj, ale przecie lato idzie, musz si tego pozby.
A Ty zdawaj relacje z wprowadzonych zmian. Moim zdaniem decyzja by豉 s逝szna i trzymam mocno kciuki, 瞠by odczu豉 t zmian tylko na lepsze.

Margo, dzisiaj si bior za to co obieca豉m i nie ma zmi逝j
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-05-30, 08:35   #1413
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Daj zna jak si czujesz w peruce , jak to wygl康a i czy opuchlizna zesz豉 z oka ?[/QUOTE]

Kupi豉m sobie peruk jednak z Rococo, http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=503. Jest 鈍ietna (cho syntetyczna) Syntetyczne nie s g瘰te, s leciutkie, oddychaj帷e, jak wejdziecie na t stron co wklei豉m tam mo瞠cie sobie o niej poczyta. Z syntetycznych no najwy窺za p馧ka Ale by豉m te u pani Sylwii (orbsik z allegro) pomierzy豉m mnie dok豉dnie, wzi窸a pukiel w這sk闚 i jak sie zdecyduj na naturalne, to wp豉cam zaliczk a oni robi. W naturalnych minusem jest to, 瞠 one s obszyte silikonem, no taka perfidna guma Boje sie, ze ona by rwa豉 moje naturalne. Fakt faktem, 瞠 siedzi stabilne, ale jak dla mnie to za bardzo stabilnie... Pewnie to kwestia przyzwyczajenia, ale na poczatek to za du穎 dla mnie. Wole zacz望 od czego leciutkiego, przewiewnego i delikatnego
A teraz o olejku pichtowym DZIAx , naprawd dzia豉!
Ju po pierwszym razie jednak wida! Ot騜, w這sy do dzi baardzo 鈍ie瞠, a my豉m w 鈔od, nie jestem pewna, ale chyba i 逝pie簑 jakby mniej. Dzi myj u fryzjerki znowu i nie omieszkam powt鏎zy olejek Zdam relacj.
Mastiff kochana, nie wiem czy go pr鏏owa豉 , ale warto , jak 貫pek zasw璠zi to spr鏏uj. Jak jeszcze olejek na po造 z karboksyterapia powstrzymaj ten szalony wypad, to chyba zg逝pieje ze szcz窷cia
Sailor ciesz sie, 瞠 to tylko praca zaabsorbowa豉 tak Tw鎩 czas. Oczywi軼ie, zw czekam na wszystko co wymy郵isz
A ha, opuchlizna zesz豉 z oka, juz jestem symetryczna, ale dzisiaj zn闚 jad na kardo (mpono ju po miesi帷u powinno sie uspokoi wypadanie) ale u mnie hormony szalej wiec ja najpierw musz je unormowa. Ale... jak poprawie ukrwienie skalpu, oczyszcz z 逝pie簑, to nie ma bata, by nie by這 chocia troszk lepiej

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-05-30 o 08:49
margo1974 jest offline  
Stary 2014-05-30, 09:05   #1414
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆

Mastiff kochana, nie wiem czy go pr鏏owa豉 , ale warto , jak 貫pek zasw璠zi to spr鏏uj. Jak jeszcze olejek na po造 z karboksyterapia powstrzymaj ten szalony wypad, to chyba zg逝pieje ze szcz窷cia
Moja sk鏎a si niestety z olejkami nie lubi. Ale to tak absolutnie. Nie do嗆, 瞠 mam po nich 逝pie, to jeszcze w這sy lec jak g逝pie. Ostatni jakiego pr鏏owa豉m, to by 這pianowy, kt鏎y powinien by absolutnie idealny, a by這 z nim jak po ka盥ym.

Mam pytanie do dziewczyn kt鏎e stosowa造 Spectral: widzia豉m, 瞠 wi瘯szo嗆 kupowa豉 na allegro. Nikt nie kupowa od producenta?

ech, ja te mam sajgon jakich ma這. Od miesi帷a w pracy, zero weekend闚. A urlopu ani widu ani s造chu. 砰cie.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
oprocz Diane i tych Madinette wlasnie wszystkie gestageny w pigulkach sa mniej lub bardziej proandrogenne
Gosiaku, czyli wniosek z tego, 瞠 na innych tabsach w這sy mog lecie przy PCOS?
mastiff jest offline  
Stary 2014-05-30, 09:09   #1415
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Dobrze Ci rozumiem.... mnie stresuj nie tylko ustne egzaminy ale jak mam wyg這sic prezentacje przed grup ludzi, cos pokaza wyt逝maczy to si ca豉 trz瘰 dostaj wypiek闚, i latam siku co pi璚 minut. Koledzy ze studi闚 zwracali mi uwage ze widac jak mi sie rece trzesa podczas prezentacji, wstyd mi bylo ale nie potrafie zupelnie tego opanowa .

No dokladnie powinny byc jakies ulgi dla nadmiernie stresujacych sie ludzi
I w takich sytuacjach we si s逝chaj lekarza "Pani nie mo瞠 si stresowa"
Stary 2014-05-30, 11:06   #1416
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
zapalenie ? Nic takiego nie pamietam.., ale moglam zapomniec. Na pewno pisala o rogowaceniu mieszkow zdaje sie, to tak, ale nie da rady inaczej tego znalezc jak przez szukajke no i to chodzilo o wlosy na glowie a co tam u Ciebie, konspiracjo ?
A dzieki Kochana do przodu.
Wracam do mocznika w takim razie.

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
篡je
przez ostatni tydzie mia豉m taki sajgon w pracy, 瞠 na nic poza tym nie mia豉m si na nic, opr鏂z jedzenia

Fajne plany urlopowe

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-05-30, 15:21   #1417
mastiff
Zadomowienie

o spectralu widz cicho
A czy te tabsy si pojawia豉y:
foligain(nie chce wkleic linku
http://www_vitalab_pl/402,foligain-h...s-formula_html
zamiast dolnych podkreslnikow wstawi trzeba kropki

Edytowane przez mastiff
Czas edycji: 2014-05-30 o 15:25
mastiff jest offline  
Stary 2014-05-30, 15:49   #1418
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
o spectralu widz cicho
Chyba Gaya mia豉 te tabsy
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-05-30, 16:19   #1419
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
o spectralu widz cicho
Ja je stosowa豉m. Zu篡豉m prawie ca貫 opakowanie. One maj rewelacyjny sk豉d, a w nim palm jak pewnie zauwa篡豉 Nie doko鎍zy豉m opakowania poniewa m鎩 biust sta si nieco wi瘯szy (a nie narzekam na ma造 rozmiar ) i odczuwa豉m lekkie k逝cia w piersiach. Zaniepokoi豉m si troch i odstawi豉m wracaj帷 do oenobiolu. Aktualnie nie bior bloker闚 od 2 tygodni. HaPantoten Optimum, Ginkofar forte, Biotyna 5000 mcg, Tran, Magnez z B6, Algi - taki sobie zestawik stosuj. Polecia豉 mi po這wa w這s闚 w ostatnich 2 miesi帷ach. Stwierdzi豉m, 瞠 je郵i i tak je trac to chwilowo odpoczn od bloker闚. By豉m za豉mana przez ostatnie dni. Szuka豉m peruk, dopinek. Kupi sobie taki tupecik na spinki w lipcu, niech le篡 - b璠 si lepiej czu wiedz帷 瞠 go mam Mo瞠 b璠 zmuszona zacz望 to nosi. Trudno. Dojrza豉m ju do takich decyzji i nie podchodz do tego z panik. Prze鈍it na czubku straszny, ale... Dzi zauwa篡豉m duuu穎 male鎥ich baby hair. By mo瞠 to efekt mezoterapii osoczem. Nie mam poj璚ia. Stosuj te peeling z rokitnika na sk鏎 g這wy http_://kosmetykinaturalne.com.pl/natura-siberica-professional-scrub-rokitnikowy-do-skory-glowy-dla-wszystkich-typow-wlosow-glebokie-oczyszczenie-wzmocnienie-cebulek-stymulacja-wzrostu.html . Staram si jak najmniej martwi, ale czas w moim zyciu jest wyj徠kowo ci篹ki i o to trudno ;/ Dzi trafi豉m na filmik, kt鏎y bardzo mnie podbudowa - nie mam a takiej tragedii na g這wie jak dziewczyna z filmu, ale w prosty spos鏏 ukazuje jak mo積a zakamuflowa problem z w這sami i wygl康a pi瘯nie http://www._youtube.com/watch?v=H6c8MCwcveU I zam闚i豉m sobie te co takiego: http://www._hairfor2.pl/?gclid=CKPki...FfQQtAodww0A9Q zamiast nanogenu. Zobacz jak si sprawdzi w praktyce

Linki prosz sobie poprawi
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-05-30, 16:42   #1420
mastiff
Zadomowienie

Dzi瘯uj Gayu za odpowied W豉郾ie ja te mam mocne pogorszenie od jakiego czasu i coraz gorzej to wygl康a staram si na co dzie o tym nie my郵e, inne sprawy na szcz窷cie-nieszcz窷cie mnie troch odci庵aj. No, ale jak ju bardziej przytomnym okiem spojrz w lustro to jest s豉bo, bardzo s豉bo. Co musz zacz望 dzia豉 mocniej. I wsi捷 si za siebie bardziej. Dlatego my郵e o jakich tabsach. W poniedzia貫k/wtorek chc i嗆 pod ig喚, z瑿y sprawdzi morfo i 瞠lazo. I ciekawostka Sailorku u mnie w moim labie, witamina D kosztuje 140z!!!! Widzia豉m w innym za 60z, ale ma gorszy sprz皻.
Kobieta z filmiku jest cudowna, naprawd du瘸 odwaga! I jaka spryciara. Efekt naprawd kapitalny uda這 jej si osi庵n望!
mastiff jest offline  
Stary 2014-05-30, 16:51   #1421
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Ja c廢raj robi豉m 寬la廢 d履 odebra豉m... Wynik bior帷 pod uwag ,寬 造kam silne 寬la廢 na recept to jest niskie... 17,5 a norma do 28.
Do tego TSH nieco podwy窺zone 幡owu dawka eutoryxu b璠履e 德i瘯s廢na.

Te jak dajecie olejki na w這sy to ciexko Wam je 幟yc? i potem w這sy s posklejane/oklapniete?:[

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-05-30 o 16:56
dzamatasi jest offline  
Stary 2014-05-30, 17:16   #1422
mastiff
Zadomowienie

Dzama, a 瞠lazo masz ok. Bo tu wa積iejsza ferrytyna jest i morfologia. Bada豉?

Mi olej si ci篹ko zmywa. Z w這s闚 mo積a pom鏂 sobie mask na這穎n na olej. Ale ja z g這wy cho熲ym my豉 i 4 razy to si nie domywa. I to wcale nie jakim lekkim szamponem tylko z sls.
mastiff jest offline  
Stary 2014-05-30, 17:22   #1423
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzama, a 瞠lazo masz ok. Bo tu wa積iejsza ferrytyna jest i morfologia. Bada豉?

Mi olej si ci篹ko zmywa. Z w這s闚 mo積a pom鏂 sobie mask na這穎n na olej. Ale ja z g這wy cho熲ym my豉 i 4 razy to si nie domywa. I to wcale nie jakim lekkim szamponem tylko z sls.
MOrfologiee bada豉m w normie ws慶stko. ferrytyne nie bo lekar m闚i 寬 potr寬by nie ma i nie da skierowania ..

Ja ju nie dam wi璚ej oleju, tylko si bard履ej wkur嫵m.

Czas edycji: 2014-05-30 o 17:23
dzamatasi jest offline  
Stary 2014-05-30, 19:19   #1424
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Ja je stosowa豉m. Zu篡豉m prawie ca貫 opakowanie. One maj rewelacyjny sk豉d, a w nim palm jak pewnie zauwa篡豉 Nie doko鎍zy豉m opakowania poniewa m鎩 biust sta si nieco wi瘯szy (a nie narzekam na ma造 rozmiar ) i odczuwa豉m lekkie k逝cia w piersiach. Zaniepokoi豉m si troch i odstawi豉m wracaj帷 do oenobiolu. Aktualnie nie bior bloker闚 od 2 tygodni. HaPantoten Optimum, Ginkofar forte, Biotyna 5000 mcg, Tran, Magnez z B6, Algi - taki sobie zestawik stosuj. Polecia豉 mi po這wa w這s闚 w ostatnich 2 miesi帷ach. Stwierdzi豉m, 瞠 je郵i i tak je trac to chwilowo odpoczn od bloker闚. By豉m za豉mana przez ostatnie dni. Szuka豉m peruk, dopinek. Kupi sobie taki tupecik na spinki w lipcu, niech le篡 - b璠 si lepiej czu wiedz帷 瞠 go mam Mo瞠 b璠 zmuszona zacz望 to nosi. Trudno. Dojrza豉m ju do takich decyzji i nie podchodz do tego z panik. Prze鈍it na czubku straszny, ale... Dzi zauwa篡豉m duuu穎 male鎥ich baby hair. By mo瞠 to efekt mezoterapii osoczem. Nie mam poj璚ia. Stosuj te peeling z rokitnika na sk鏎 g這wy http_://kosmetykinaturalne.com.pl/natura-siberica-professional-scrub-rokitnikowy-do-skory-glowy-dla-wszystkich-typow-wlosow-glebokie-oczyszczenie-wzmocnienie-cebulek-stymulacja-wzrostu.html . Staram si jak najmniej martwi, ale czas w moim zyciu jest wyj徠kowo ci篹ki i o to trudno ;/ Dzi trafi豉m na filmik, kt鏎y bardzo mnie podbudowa - nie mam a takiej tragedii na g這wie jak dziewczyna z filmu, ale w prosty spos鏏 ukazuje jak mo積a zakamuflowa problem z w這sami i wygl康a pi瘯nie http://www._youtube.com/watch?v=H6c8MCwcveU I zam闚i豉m sobie te co takiego: http://www._hairfor2.pl/?gclid=CKPki...FfQQtAodww0A9Q zamiast nanogenu. Zobacz jak si sprawdzi w praktyce

Linki prosz sobie poprawi
Gaya, koniecznie daj zna jak ta nowo嗆 si sprawuje i na jak d逝go Ci to starcza
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-05-30, 20:25   #1425
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Gaya, koniecznie daj zna jak ta nowo嗆 si sprawuje i na jak d逝go Ci to starcza
Ok Napisane 瞠 starcza na 60 u篡, ale w praktyce pewnie na mniej. Niech wystarczy nawet na 30 to b璠zie na 2 miesi帷e - zadowoli mnie Oby dobrze kamuflowa這.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-05-30, 20:56   #1426
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Ok Napisane 瞠 starcza na 60 u篡, ale w praktyce pewnie na mniej. Niech wystarczy nawet na 30 to b璠zie na 2 miesi帷e - zadowoli mnie Oby dobrze kamuflowa這.
I 瞠by nie skleja這 w這s闚 A jak z doborem koloru - utrafi豉, jak przy nanogenie?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-05-31, 06:19   #1427
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
I 瞠by nie skleja這 w這s闚 A jak z doborem koloru - utrafi豉, jak przy nanogenie?
Jak mi przy郵 to napisz czy trafi豉m
PW Ci napisa豉m.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-05-31, 07:46   #1428
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Jak mi przy郵 to napisz czy trafi豉m
PW Ci napisa豉m.
Gaya, posz這
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-05-31, 09:05   #1429
margo1974
Raczkowanie

a dlaczego mi si nie otwiera to co Gaya wklei豉? Te chc to zobaczy.
Gaya kup sobie co co b璠zie le瞠 i czeka na czarn godzin. Ja jak kupi豉m peruk poczu豉m si lepiej, ale jak siostra kaza豉 mi przymierzy i nie potrafi豉m jak za這篡 tak jak te dziewczyny z rococo, to si znow pod豉ma豉m, musz dokupi, te czepki pod peruk, bo na w這sach ona si ciut 郵iska i nie siedzi tak jak powinna, poza tym w obawie o moje w這ski ba豉m si j naciaga tak jak trzeba.
Ja dziewczyny nie mam problemu z olejkiem pichtowym, nawet po nim w這sy d逝瞠j 鈍ie瞠, a ja dodaj go i do szamponu i do zoxi dermu, kt鏎ego si przecie nie zmywa tylko sp逝kuje. ㄆpie簑 mniej, w這sy d逝瞠j 鈍ie瞠, ale i tak znajduj na niekt鏎ych w這sach "dodatkow cebulk"(taki ma造 czop).

Uda這 mi si otworzy. Kup sobie to Gaja, ja nawet nie opiera豉bym si by tego u篡wa, u mnie jest tylko taki problem, 瞠 mi tak bardzo w這sy wypadaj, 瞠 w tydzie wysz造by wszystkie do kt鏎ych bym mocowa豉 t dopink. I mi wychodz r闚niutko z ca貫j g這wy. Przerzedzi造 si po ca這軼i. Ja mam po prostu o po這w mniej w這s闚 ni miesi帷 temu. U mnie tylko peruka wchodzi w gr.

Gaja te nowe baby hair to mog by po osoczu i zwi瘯szone linienie te, to powoinno wr鏂i do normy, ja te po osoczu mia豉m piekny "trawniczek" tak naprawde nigdy nie mia豉m takiego pi瘯nego odrostu jak po tym zabiegu.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Czas edycji: 2014-05-31 o 12:00
margo1974 jest offline  
Stary 2014-05-31, 14:44   #1430
dzamatasi
Wtajemniczenie

Kole嫵nka pr慶s撲a akurat jak my豉m d履 g這we-prxeraxi豉 sie pwoiexia豉,寬 jej pr寬 miesi帷 tyle nie wypada ile mi pr寬 jeden dxien. wc廢raj my豉m,ale 寬 olejek si nie 幟yl umy豉m d履 幡owu. Do tego powiexia豉,寬 mam wi瘯飲e 嫵kola i pr寬d履a貫k,寬 wid履a豉 to wc寬sniej,ale nie chcia豉 ni m闚i. 柑豉ma豉m si i 幟ier慶豉m kucyka xnowu 2 cm uby這 od ponad miesi帷a. Ni mi lec寬nie nie pomaga ni kompletnie;/
Naprawde chyba jedyne wyj軼ie to peruka
Mam ju tego tak cholernie do軼 寬 ju wolabym 寮echn帷

Czas edycji: 2014-05-31 o 15:01
dzamatasi jest offline  
Stary 2014-05-31, 15:37   #1431
mastiff
Zadomowienie

Dzamu nie smutaj si tak mocno, to nie pomaga. Pami皻aj, 瞠 nawet je郵i kole瘸nka zauwa篡豉, 瞠 Ci w這s闚 uby這, to nie znaczy, 瞠 jest bardzo 幢e. Ja znam osoby kt鏎e s w stanie dostrzec, 瞠 dzie wcze郾iej wypi豉m sok marchewkowy i mam kapk ciemniejsz sk鏎 (czego ja nawet nie wiedz!). No i te to, 瞠 osoby kt鏎ym w這sy nie wypadaj nie maj wyobra瞠nia, ile to du穎 a ile ma這 w這s闚 wypad這. Mi rodzice ca造 czas powtarzali, 瞠 przesadzam, 瞠 nie jest tak 幢e, a jak mama zobaczy豉 zlewozmywak po czesaniu to jej oczy wysz造 na wierzch: a tyle Ci w這s闚 wypada?. No, ale na g這wie nie widzia豉 r騜nicy. Przynajmniej jaki czas temu, bo teraz to ci篹ko nie zobaczy
mastiff jest offline  
Stary 2014-05-31, 19:11   #1432
margo1974
Raczkowanie

dzamatasi, ju tak jak mi to chyba nikomu nie wypadaj, a wzi窸am si w gar嗆 i dalej walcz, cho peruka czeka gdybym przegra豉 z kretesem.
Wiecie co dziewczyny, ja w tej swojej biedzie odkry豉m, 瞠 otoczona jestem bardzo przyjaznymi lud幟i. Pisa豉m wam, 瞠 je盥輳 na karboksy terapi do Z G鏎y. Robi mi j kosmetyczka, cudowna kobieta, tak sie przej窸a moim losem, 瞠 w przysz造 pi徠ek, urwie sie z imprezy w Nowej Soli, tylko po to by mi zrobi ten zabieg. Ka盥emu odm闚i豉, tylko nie mi. Ona wie, 瞠 dla mnie to "kwestia 篡cia i 鄉ierci". A ten zabieg kosztuje tylko 75 z. wi璚 nie bardzo jej si op豉ca finansowo, a jednak to zrobi, nawet jej nie prosi豉m, sama to zaproponowa豉. A by豉m 鈍iadkiem jak dzianej babce, kt鏎a pewnie zostawia u niej tysi帷e, powiedzia豉, 瞠 w pi徠ek jej nie ma i koniec. Jak je盥輳 po lekarzach, jak biegam za preukami, to mama mnie w pracy zast瘼uje. No i Wy te probujecie mnie zawsze na duch podnie嗆, co m康rego napisa, doradzi od serca. Chyba jestem szcz窷ciar, 瞠 takich ludzi na drodze spotykam....

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-05-31, 19:47   #1433
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
a dlaczego mi si nie otwiera to co Gaya wklei豉? Te chc to zobaczy.
Gaya kup sobie co co b璠zie le瞠 i czeka na czarn godzin. Ja jak kupi豉m peruk poczu豉m si lepiej, ale jak siostra kaza豉 mi przymierzy i nie potrafi豉m jak za這篡 tak jak te dziewczyny z rococo, to si znow pod豉ma豉m, musz dokupi, te czepki pod peruk, bo na w這sach ona si ciut 郵iska i nie siedzi tak jak powinna, poza tym w obawie o moje w這ski ba豉m si j naciaga tak jak trzeba.
Ja dziewczyny nie mam problemu z olejkiem pichtowym, nawet po nim w這sy d逝瞠j 鈍ie瞠, a ja dodaj go i do szamponu i do zoxi dermu, kt鏎ego si przecie nie zmywa tylko sp逝kuje. ㄆpie簑 mniej, w這sy d逝瞠j 鈍ie瞠, ale i tak znajduj na niekt鏎ych w這sach "dodatkow cebulk"(taki ma造 czop).

Uda這 mi si otworzy. Kup sobie to Gaja, ja nawet nie opiera豉bym si by tego u篡wa, u mnie jest tylko taki problem, 瞠 mi tak bardzo w這sy wypadaj, 瞠 w tydzie wysz造by wszystkie do kt鏎ych bym mocowa豉 t dopink. I mi wychodz r闚niutko z ca貫j g這wy. Przerzedzi造 si po ca這軼i. Ja mam po prostu o po這w mniej w這s闚 ni miesi帷 temu. U mnie tylko peruka wchodzi w gr.

Gaja te nowe baby hair to mog by po osoczu i zwi瘯szone linienie te, to powoinno wr鏂i do normy, ja te po osoczu mia豉m piekny "trawniczek" tak naprawde nigdy nie mia豉m takiego pi瘯nego odrostu jak po tym zabiegu.
margo, a potem co si sta這 z tym trawniczkiem? wypad?
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-05-31, 20:15   #1434
Anna07_07
Raczkowanie

Gaya, dosta豉 priva? Bo chyba si troch "zamota豉m", wysy豉m i nic
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-05-31, 20:18   #1435
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
margo, a potem co si sta這 z tym trawniczkiem? wypad?
Gaya po odstawieniu pigu貫k niestety tak ale na to szale雟two hormonalne nic nie pomo瞠, trzeba uzbroi si w cierpliwo嗆 i czeka a wszystko wr鏂i do normy. Ty nie masz teraz takich zawirowa, wi璚 jest szansa, 瞠 Tw鎩 "trawniczek" przekszta販i si w pi瘯ne grube w這ski, ja osocze powt鏎z, ale dopiero jak hormony ustawi do pionu, bo tak, to wyrzucona kasa.
Ale ja na pewno nie mam AGA, bo u mnie w ka盥ym miejscu przedzia貫k dok豉dnie taki sam, a bardzo z boku nawet szerszy. No i mi w這sy odrastaj, bo w innym wypadku przy tysi璚znym wypadzie by豉bym ju 造sa
A Ty Gaya masz AGA?

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Czas edycji: 2014-05-31 o 20:19
margo1974 jest offline  
Stary 2014-05-31, 20:41   #1436
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Gaya po odstawieniu pigu貫k niestety tak ale na to szale雟two hormonalne nic nie pomo瞠, trzeba uzbroi si w cierpliwo嗆 i czeka a wszystko wr鏂i do normy. Ty nie masz teraz takich zawirowa, wi璚 jest szansa, 瞠 Tw鎩 "trawniczek" przekszta販i si w pi瘯ne grube w這ski, ja osocze powt鏎z, ale dopiero jak hormony ustawi do pionu, bo tak, to wyrzucona kasa.
Ale ja na pewno nie mam AGA, bo u mnie w ka盥ym miejscu przedzia貫k dok豉dnie taki sam, a bardzo z boku nawet szerszy. No i mi w這sy odrastaj, bo w innym wypadku przy tysi璚znym wypadzie by豉bym ju 造sa
A Ty Gaya masz AGA?
Raczej mam AGA z nadwra磧iwo軼i mieszk闚 na DHT. Badania wzorcowe. Wszystko ok poza such sk鏎, kiepskimi paznokciami i w這sami. Ka盥y kolejny specjalista m闚i mi 瞠 to typowe androgenowe typu m瘰kiego i 瞠 na to lekarstwa nie ma ;/
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-05-31, 20:54   #1437
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Raczej mam AGA z nadwra磧iwo軼i mieszk闚 na DHT. Badania wzorcowe. Wszystko ok poza such sk鏎, kiepskimi paznokciami i w這sami. Ka盥y kolejny specjalista m闚i mi 瞠 to typowe androgenowe typu m瘰kiego i 瞠 na to lekarstwa nie ma ;/
Gaya, ale o co chodzi z tymi paznokciami? przecie po takim czasie suplementacji powinny by nie do zdarcia?!
Tak zapytam ma這 dyskretnie, z jelitami jest ok?

Margo, olejek pichtowy to co innego ni olej zimnot這czony taki jak kokos, olej z avokado czy lniany ...
ma zupe軟ie inne w豉軼iwo軼i, rzadko kiedy oleist posta, chocia rozpuszczaj si w olejach, ale r闚nie w np w alkoholu.
Pichtowy nawet w wi瘯szym st篹eniu nie poparzy Ci sk鏎y, ale jakby chcia豉 kiedy pr鏏owa olejek z drzewa herbacianego to jego st篹enie musi by ni窺ze i bardziej obserwuj sk鏎, bo mo瞠sz sobie kuku zrobi.
Natomiast oba mog podsuszy w這sy, wi璚 je郵i zostawiasz go na d逝瞠j, to tylko na sk鏎ze g這wy.
Jest jeszcze par innych olejk闚 o r闚nie ciekawych w豉軼iwo軼iach

Mastiff, ja badanie witaminy D robi豉m w Diagnostyce - wykonano je metod CMIA - nie wiem czy to dobrze czy 幢e, ale laboratorium uznawane jest za ca趾iem dobre.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-05-31 o 21:00
Stary 2014-05-31, 23:36   #1438
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
dzamatasi, ju tak jak mi to chyba nikomu nie wypadaj, a wzi窸am si w gar嗆 i dalej walcz, cho peruka czeka gdybym przegra豉 z kretesem.
Wiecie co dziewczyny, ja w tej swojej biedzie odkry豉m, 瞠 otoczona jestem bardzo przyjaznymi lud幟i. Pisa豉m wam, 瞠 je盥輳 na karboksy terapi do Z G鏎y. Robi mi j kosmetyczka, cudowna kobieta, tak sie przej窸a moim losem, 瞠 w przysz造 pi徠ek, urwie sie z imprezy w Nowej Soli, tylko po to by mi zrobi ten zabieg. Ka盥emu odm闚i豉, tylko nie mi. Ona wie, 瞠 dla mnie to "kwestia 篡cia i 鄉ierci". A ten zabieg kosztuje tylko 75 z. wi璚 nie bardzo jej si op豉ca finansowo, a jednak to zrobi, nawet jej nie prosi豉m, sama to zaproponowa豉. A by豉m 鈍iadkiem jak dzianej babce, kt鏎a pewnie zostawia u niej tysi帷e, powiedzia豉, 瞠 w pi徠ek jej nie ma i koniec. Jak je盥輳 po lekarzach, jak biegam za preukami, to mama mnie w pracy zast瘼uje. No i Wy te probujecie mnie zawsze na duch podnie嗆, co m康rego napisa, doradzi od serca. Chyba jestem szcz窷ciar, 瞠 takich ludzi na drodze spotykam....
Ja z te mog powiedzie 瞠 jestem otoczona przyjaznymi lud幟i tyle 瞠...... FACETAMI. Tylko m篹czy幡i na serio mi wsp馧czuli problemu i naprawd si przej瘭i i chcieli pom鏂. Natomiast dziewczyny... jakto kobiety nie umia造 powstrzyma swojej satysfkacji 瞠 straci豉m swoje pi瘯ne w這sy... zawsze mia豉m g瘰te w這sy blond do pasa kt鏎e wywo造wa造 zazdro嗆 wszystkich kobiet. Wi璚 teraz gdy wypad造 ich rado軼 i satysfakcja by豉 trudna do ukrycia chociaz sie stara造, widzia陰m 瞠 si ciesz z mojego nieszcz瘰cia. Kobieca zazdro嗆 nie zna granic.... oczywi軼ie nie licz dziewczyn z forum kt鏎e rozumiej problem i s dla mnie nieocenion pomoc.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-06-01, 06:04   #1439
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Gaya, ale o co chodzi z tymi paznokciami? przecie po takim czasie suplementacji powinny by nie do zdarcia?!
Tak zapytam ma這 dyskretnie, z jelitami jest ok?
Jakie s objawy problem闚 z jelitami Sailroku? Bada w tym kierunku nie robi豉m. Paznokcie mam rozdwajaj帷e, sk鏎 bardzo such. Z paznokciami problem praktycznie od zawsze. Co je doprowadz jako do porz康ku to jest ok przez jaki czas, wtedy nawet mog malowa. Po kilku tygodniach znowu zaczynaj si rozwarstwia. Ka盥emu lekarzowi zwracam uwag, 瞠 problemem u mnie s w這sy + paznokcie + sk鏎a. Niestety - ignoruj.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-06-01, 07:16   #1440
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Jakie s objawy problem闚 z jelitami Sailroku? Bada w tym kierunku nie robi豉m. Paznokcie mam rozdwajaj帷e, sk鏎 bardzo such. Z paznokciami problem praktycznie od zawsze. Co je doprowadz jako do porz康ku to jest ok przez jaki czas, wtedy nawet mog malowa. Po kilku tygodniach znowu zaczynaj si rozwarstwia. Ka盥emu lekarzowi zwracam uwag, 瞠 problemem u mnie s w這sy + paznokcie + sk鏎a. Niestety - ignoruj.
Troch strzeli豉m z jelitami, bo to do嗆 cz瘰ty problem bior帷 pod uwag to co jemy i jak 篡jemy - zbo瘸, cukier, nadmiar omega6, w璕lowodan闚 tak瞠 tych przetworzonych, do tego stres, kuracje antybiotykiem, tabletki anty i brak snu - ju to wystarczy aby wystawi si na problemy na tym gruncie, zachwia r闚nowag flory bakteryjnej itd.
Najcz窷ciej objawia si to zgag, zaparciami, wzd璚iami, b鏊ami brzucha czy dyskomfortem po posi趾u, s r闚nie problemy z samopoczuciem, sk鏎, nie dochodzi do wch豉niania sk豉dnik闚 od篡wczych, pojawia si problem z toksynami i przerostem bakterii.

Jeste jedyn osob tutaj, kt鏎 doskonale rozumiem, gdy piszesz o AGA, ale mo瞠 jednak nie wszystko stracone jeszcze? zastan闚 si czy mo瞠 czego nie przeoczy豉, lub wydaje Ci si tak ma這 istotne, 瞠 nie bierzesz tego pod uwag w og鏊e.

Suplementujesz si dobrze ponad rok (pewnie i d逝瞠j) a tu problem z paznokciami? taki bana? po takim czasie powinny by twarde jak ska豉, po pierwszym lepszym zestawie witaminowym.
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.