Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-06-03, 11:54   #1471
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Aziddee a czy po tym peelingu nie lecia造 Ci bardziej w這sy, bo moje tak w豉郾ie reaguj. Kiedy mia豉m z Gestila i po u篡ciu zawsze co najmniej dwukrotny wypad ni zwykle i to samo po sodzie. Ju a si boj tego u篡wa, bo u mnie i tak grube setki lec
Na pocz徠ku tak. Pierwsze u篡cie praktycznie przyprawi這 mnie o omdlenie Ale u mnie jest taki problem, 瞠 wi瘯szo嗆 w這s闚 mam martwych i trycholog powiedzia, 瞠 one i tak musz wypa嗆. Jak si mieszki w wi瘯szo軼i odczopowa這 i odklei這 to by豉 masakra.
Stary 2014-06-03, 12:03   #1472
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆
Na pocz徠ku tak. Pierwsze u篡cie praktycznie przyprawi這 mnie o omdlenie Ale u mnie jest taki problem, 瞠 wi瘯szo嗆 w這s闚 mam martwych i trycholog powiedzia, 瞠 one i tak musz wypa嗆. Jak si mieszki w wi瘯szo軼i odczopowa這 i odklei這 to by豉 masakra.
A jakiej firmy mas ten peeling od trychologa?
Ja mia豉m Arcona kupiony w豉snie u trychologa te ok. 130 x.
Jak nim pierwsxy ra umy豉m(rok temu) to a mi si s豉bo 廝obi這, tyle w這s闚 wypad這. Wkur慶豉m si i wyla豉m jego...My郵a豉m,寬 mi sk鏎e podr掉ni c慶 co Dopiero potem si dowied履a豉m,寬 to normlane,ach by nieorgarni皻ym d履eckiem

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-06-03 o 12:05
dzamatasi jest offline  
Stary 2014-06-03, 12:38   #1473
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
A jakiej firmy mas ten peeling od trychologa?
Ja mia豉m Arcona kupiony w豉snie u trychologa te ok. 130 x.
Jak nim pierwsxy ra umy豉m(rok temu) to a mi si s豉bo 廝obi這, tyle w這s闚 wypad這. Wkur慶豉m si i wyla豉m jego...My郵a豉m,寬 mi sk鏎e podr掉ni c慶 co Dopiero potem si dowied履a豉m,寬 to normlane,ach by nieorgarni皻ym d履eckiem
DSD de Luxe Wcze郾iej nie ujawnia豉m firmy, bo by豉m sceptycznie nastawiona i nie chcia豉m robi niepotrzebnie reklamy. Teraz peeling uznaj za cacko warte kupienia.
Wsp馧czuj wylanego peelingu
Stary 2014-06-03, 13:21   #1474
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆
DSD de Luxe Wcze郾iej nie ujawnia豉m firmy, bo by豉m sceptycznie nastawiona i nie chcia豉m robi niepotrzebnie reklamy. Teraz peeling uznaj za cacko warte kupienia.
Wsp馧czuj wylanego peelingu
Aziddee w豉郾ie zam闚i豉m ten peeling. W czwartek wypr鏏uj, pewnie posypi si jak w軼iekni皻e, ale trudno... To polec te co i tak by wypad造. A Tobie po kt鏎ym u篡ciu wypadanie wr鏂i這 do poprzedniego stanu? Opisz mi dzia豉nie tego peelingu, jak szybko zobacz efekty, jak cz瘰to go u篡wa? Widzia豉m, 瞠 w sk豉dzie ma kwas salicylowy, to jest super na ΨS, to powinno by dobre

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-06-03 o 13:37
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-03, 14:18   #1475
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Aziddee w豉郾ie zam闚i豉m ten peeling. W czwartek wypr鏏uj, pewnie posypi si jak w軼iekni皻e, ale trudno... To polec te co i tak by wypad造. A Tobie po kt鏎ym u篡ciu wypadanie wr鏂i這 do poprzedniego stanu? Opisz mi dzia豉nie tego peelingu, jak szybko zobacz efekty, jak cz瘰to go u篡wa? Widzia豉m, 瞠 w sk豉dzie ma kwas salicylowy, to jest super na ΨS, to powinno by dobre
Sk豉d ma genialny ca趾owicie mnie powali W sumie przy trzecim peelingu ju lecia造 "normalnie" czyli du穎, ale nie wi璚ej ni przed peelingiem. Dzi瘯i niemu czu豉m mrowienie po wcierkach, kt鏎e bez peelingu nie mrowi造 nic. Sk鏎a nosoro盧a Teraz u篡wam go tak, 瞠 wpierw nak豉dam niebiesk od篡wk NaturVital na sk鏎 g這wy, trzymam ko這 10-20 min, potem sp逝kuj i wmasowuj ten peeling, delikatnie, ale tak 瞠bym poczu豉 to tarcie proszku na ca貫j g這wie. Trzymam peeling ko這 10 min, 瞠by mi porozpuszcza co nieco, sp逝kuj i dopiero myj szamponem, te ich swoj drog, ale bardziej kupionym w akcie desperacji Szampon w ko鎍u ma tylko czy軼i Po pierwszym peelingu ju mia豉m wra瞠nie uber oczyszczonej sk鏎y. U篡wam dwa razy w tygodniu
Stary 2014-06-03, 15:18   #1476
piek這
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Witajcie kobietki. U mnie powr鏒 dramatu.Siano ledwo trzymaj帷e si g這wy.Dalej obstawiam stres. Ostatnio moje 篡cie to jaki koszmar. Schud豉m bardzo a sk鏎a jak pergamin. Ci庵le mi zimno.
Doszed w豉郾ie do mnie OENOBIOL. Jak dawk sobie zapoda na pocz徠ek? 2 kapsu趾i? Wr鏂i豉m te do picia pokrzywy.
Nie wytrwa豉m tylko z kozieradk, za du穎 i za blisko przebywam z lud幟i i czu豉m si taka hmmm uflejona jak czu豉m g這we. Musz si przeprosi z glutkiem z siemienia lnianego
Stary 2014-06-03, 17:54   #1477
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

pieklo, oenobiol bierz zawsze w liczbie 2 dziennie i nic nie kombinuj.
A coz to za stres tak ogromny, ze przyplacasz go zdrowiem? Na pewno tego warty..? Takie podstawy jak tarczyce przebadalas na pewno ?
W kolko czytam, ze stres to tycie, ale u mnie tez sie jakos nie potwierdza, jesli uznac, ze brak snu to stres dla organizmu. Jak sobie kilka nocy nie pospalam to waga mi spadla ponizej 47 kg..i tu juz sie troszke przerazilam, bo wcale mi o to nie chodzi. Jadlam normalnie.
Za to wlosy siedza dzielnie, pomimo koszmaru jaki przeszlam ostatnio ( walka o kazdy oddech przez kilka nocy - mam nowa cudowna przypadlosc - alergia , yeah !!!) . Czyzby to Belara juz tak fajnie dzialala ?
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-06-03, 20:54   #1478
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

A ja stosuj ten peeling z bardzo ni窺zej p馧ki ht_tp://kosmetykinaturalne.com.pl/natura-siberica-professional-scrub-rokitnikowy-do-skory-glowy-dla-wszystkich-typow-wlosow-glebokie-oczyszczenie-wzmocnienie-cebulek-stymulacja-wzrostu.html (bez spacji). Ju o nim wspomina豉m wcze郾iej. Zauwa瘸m wi瘯sze wypadanie podczas stosowania, ale jednocze郾ie niesamowity komfort dla sk鏎y g這wy. Mam wra瞠nie 瞠 sk鏎a zacz窸a "oddycha". Stosuj raz lub dwa w tygodniu.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-06-04, 05:19   #1479
Constanca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 311

Mam do Was pytanie Dziewczyny, bra豉m swego czasu przez dwa lata diane 35, przesz豉m p騧niej na daylette i jestem na nich nadal. Niestety od stycznia zeszlego roku zauwa篡豉m wi瘯sz ilo嗆 wypadajacych w這s闚 (czyli bralam juz daylette trzy miesi帷e), w yym momencie czubek jest tragicznie przerzedzony i miotam si w rozwi您aniach, kt鏎e jakkolwiek mi pomog.
Czy mog這 by tak 瞠 to przez diane przypad造 miw udziale problemy z w這sami i czy w takim razie wr鏂i do tabletek tego typu?
szampony, od篡wki czy wcierki nic nie daja. Widz na przestrzeni czasu, 瞠 jest gorzej a na t chwil jest bardzo 幢e.
Oczywi軼ie wyniki tarczycy, 瞠laza, krwi w og鏊e s w normie. Usg jamy brzusznej i tarczycy r闚nie nic nie wykaza這.
Ale mam m皻lik w g這wie...
Stary 2014-06-04, 06:39   #1480
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Constanca Poka wiadomo嗆
Mam do Was pytanie Dziewczyny, bra豉m swego czasu przez dwa lata diane 35, przesz豉m p騧niej na daylette i jestem na nich nadal. Niestety od stycznia zeszlego roku zauwa篡豉m wi瘯sz ilo嗆 wypadajacych w這s闚 (czyli bralam juz daylette trzy miesi帷e), w yym momencie czubek jest tragicznie przerzedzony i miotam si w rozwi您aniach, kt鏎e jakkolwiek mi pomog.
Czy mog這 by tak 瞠 to przez diane przypad造 miw udziale problemy z w這sami i czy w takim razie wr鏂i do tabletek tego typu?
szampony, od篡wki czy wcierki nic nie daja. Widz na przestrzeni czasu, 瞠 jest gorzej a na t chwil jest bardzo 幢e.
Oczywi軼ie wyniki tarczycy, 瞠laza, krwi w og鏊e s w normie. Usg jamy brzusznej i tarczycy r闚nie nic nie wykaza這.
Ale mam m皻lik w g這wie...
A dian wcze郾iej przepisali na tr康zik?
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-06-04, 08:08   #1481
Constanca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
A dian wcze郾iej przepisali na tr康zik?
Na tr康zik (nagle zacz窸y pojawia si wielkie bolesne gule w okolicy brody i 簑chwy) i miesi帷zki zazwyczaj si op騧nia造. St康 tabletki.
Stary 2014-06-04, 08:11   #1482
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
A ja stosuj ten peeling z bardzo ni窺zej p馧ki ht_tp://kosmetykinaturalne.com.pl/natura-siberica-professional-scrub-rokitnikowy-do-skory-glowy-dla-wszystkich-typow-wlosow-glebokie-oczyszczenie-wzmocnienie-cebulek-stymulacja-wzrostu.html (bez spacji). Ju o nim wspomina豉m wcze郾iej. Zauwa瘸m wi瘯sze wypadanie podczas stosowania, ale jednocze郾ie niesamowity komfort dla sk鏎y g這wy. Mam wra瞠nie 瞠 sk鏎a zacz窸a "oddycha". Stosuj raz lub dwa w tygodniu.
Te go mia豉m, ale u mnie sza逝 nie by這 chyba niezbyt umia豉m si nim obs逝giwa, w dodatku by przez to ma這 wydajny. M鎩 貫b oczywi軼ie musi mie bur簑jski gust i wp璠za mnie w bankructwo
Stary 2014-06-04, 11:02   #1483
margo1974
Raczkowanie

Ostatnie badanie:
SHBG >200 (19-122) wynik powy瞠j zakresu pomiarowego
To wierny cytat z badania.
dodam tylko, 瞠 kiedy to badanie zrobi豉m sobie na pigu趾ach i wynik by pomiarowy, podwy窺zony trzykrotnie, ale pomiarowy (362)
Sailorku jak mam to rozumie?
a tu cytat z netu:
"Podwy窺zone st篹enie SHBG mo瞠 wyst瘼owa u chorych na nadczynno嗆 tarczycy, marsko嗆 w徠roby, u kobiet z cyklami bezowulacyjnymi i w zespole policystycznych jajnik闚. Zwi瘯szone st篹enie SHBG towarzyszy anoreksji i terapii estrogenowej (hormonalna terapia zast瘼cza i doustna antykoncepcja). Wysokie st篹enie SHBG zwi您ane jest r闚nie z ci捫. St篹enia SHBG s fizjologicznie podwy窺zone r闚nie u dzieci......."
Kurcze, nic do mnie nie pasuje, mam niedoczynno嗆 tarczycy, nie jestem w cia篡, nie mam PCO, nie bior pigu貫k.
Nie wiem czy nawet endo rozwi捫e zagadke...

i tu jeszcze jeden cytat:
"Wykazuje silne powinowactwo wi您ania testosteronu i 5 dihydrotestosteronu (DHT), s豉bsze powinowactwo do estradiolu i s豉be do androstendionu i dehydroepiandrosteronu (DHEA"

Jest dobrze, czy 幢e?

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Czas edycji: 2014-06-04 o 12:39
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-04, 14:36   #1484
Aziddee
Zadomowienie

margo mam nadziej, 瞠 lekarze powa積ie przyjrz si Twoim wynikom.

U mnie niestety dzi przy myciu 140 posz這 :/ Ostatni raz by jaki szcz窷liwy.
Stary 2014-06-04, 20:40   #1485
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Constanca Poka wiadomo嗆
Na tr康zik (nagle zacz窸y pojawia si wielkie bolesne gule w okolicy brody i 簑chwy) i miesi帷zki zazwyczaj si op騧nia造. St康 tabletki.
Bardziej prawdopodobne jest, 瞠 diana blokowa豉 Ci co nieco, ni przez ni zacz窸y si Twoje problemy. One by造 ju wcze郾iej, tr康zik to te objaw androgenizacji - tym bardziej taki, kt鏎y opisujesz. Do tego wyd逝瘸j帷y si cykl, kt鏎y sugeruje problemy z zaburzon gospodark hormonaln.
Antyadrogenne tabletki Ci to blokowa造- stron wcze郾iej Gosia pisa豉 o wyborze mi璠zy tabletkami i ich dzia豉niem wi璚 przeczytaj to.
Masz do wyboru albo zmian tabletek na antyandrogenne, albo odstawienie tabs闚 na kilka miesi璚y, aby dowiedzie si co tak si tak naprawd dzieje.
Badanie usg jajnik闚 + androgeny i dobry lekarz.

Cytat:
Ostatnie badanie:
SHBG >200 (19-122) wynik powy瞠j zakresu pomiarowego
To wierny cytat z badania.
dodam tylko, 瞠 kiedy to badanie zrobi豉m sobie na pigu趾ach i wynik by pomiarowy, podwy窺zony trzykrotnie, ale pomiarowy (362)
Sailorku jak mam to rozumie?
a tu cytat z netu:
"Podwy窺zone st篹enie SHBG mo瞠 wyst瘼owa u chorych na nadczynno嗆 tarczycy, marsko嗆 w徠roby, u kobiet z cyklami bezowulacyjnymi i w zespole policystycznych jajnik闚. Zwi瘯szone st篹enie SHBG towarzyszy anoreksji i terapii estrogenowej (hormonalna terapia zast瘼cza i doustna antykoncepcja). Wysokie st篹enie SHBG zwi您ane jest r闚nie z ci捫. St篹enia SHBG s fizjologicznie podwy窺zone r闚nie u dzieci......."
Kurcze, nic do mnie nie pasuje, mam niedoczynno嗆 tarczycy, nie jestem w cia篡, nie mam PCO, nie bior pigu貫k.
Nie wiem czy nawet endo rozwi捫e zagadke...

i tu jeszcze jeden cytat:
"Wykazuje silne powinowactwo wi您ania testosteronu i 5 dihydrotestosteronu (DHT), s豉bsze powinowactwo do estradiolu i s豉be do androstendionu i dehydroepiandrosteronu (DHEA"

Jest dobrze, czy 幢e?

O matulu .. Margo Ty to kobieta zagadka jeste
Wydawa這 mi si, 瞠 cz窷ciej przy pcos wyst瘼uj mniejsze ilo軼i bia趾a wi捫帷ego.
Natomiast gdzie si spotka豉m ze stwierdzeniem, 瞠 tabletki anty d逝go przyjmowane mog podnie嗆 jego poziom i nawet po odstawieniu nie b璠zie spadku - taka ciekawostka.

Tu masz bardzo fajnie opisane dzia豉nie bia趾a wi捫帷ego hormony (testosteron, DHT i estriol)
http://www.musculardevelopment.pl/do...pien-2011.html

ciekawe jak wygl康a poziom Twojego estro w okresie oko這owulacyjnym.

aa i mi si o tym acth przypomnia這. Wt鏎n niedoczynno嗆 nadnerczy rozpoznaje si, je瞠li obni穎nemu st篹eniu kortyzolu towarzyszy prawid這we lub obni穎ne st篹enie ACTH.
To tak w ramach wyja郾ienia tylko, bo widzia豉m 瞠 o to wcze郾iej pyta豉. Te st篹enia musz by na prawd niskie, 瞠by jednoznacznie stwierdzi tak du瞠 problemy z nadnerczami.
Poza tym do kompletu bada si mi璠zy innymi tak瞠 elektrolity, kt鏎e u Ciebie wysz造 super, dlatego chyba lepiej nie zgadywa ju co to mo瞠 by, tylko porozmawia z doktorkiem.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-06-04 o 21:34
Stary 2014-06-05, 05:47   #1486
Constanca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Bardziej prawdopodobne jest, 瞠 diana blokowa豉 Ci co nieco, ni przez ni zacz窸y si Twoje problemy. One by造 ju wcze郾iej, tr康zik to te objaw androgenizacji - tym bardziej taki, kt鏎y opisujesz. Do tego wyd逝瘸j帷y si cykl, kt鏎y sugeruje problemy z zaburzon gospodark hormonaln.
Antyadrogenne tabletki Ci to blokowa造- stron wcze郾iej Gosia pisa豉 o wyborze mi璠zy tabletkami i ich dzia豉niem wi璚 przeczytaj to.
Masz do wyboru albo zmian tabletek na antyandrogenne, albo odstawienie tabs闚 na kilka miesi璚y, aby dowiedzie si co tak si tak naprawd dzieje.
Badanie usg jajnik闚 + androgeny i dobry lekarz..
Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied! Wr鏂i豉m do wypowiedzi Gosi i fakt, bior inne tabsy, kt鏎e spowodowa造 przez ponad rok taki przesiew na g這wie. P鎩d do ginekologa po inne pigu趾i, bo chyba nie jestem jeszcze gotowa na pe軟e zmierzenie si z t dolegliwo軼i.i tak, sama przed sob udawa豉 przez ten czas, 瞠 jest dobrze i 瞠 nic si nie zmieni這. Ale niestety zmieni這 si du穎, szkoda tylko, 瞠 otoczenie wciska mi kit i m闚i, 瞠 nie widzi r騜nicy.
Odzyskam w這sy (kt鏎e i tak ju by造 cienkie i marne) je郵i przerzuc si na co antyadrogennego? Czy ten wypad to ju sprawa zamkni皻a i mam si cieszy, 瞠 w og鏊e co mi zosta這 na g這wie?
Stary 2014-06-05, 07:16   #1487
margo1974
Raczkowanie

Masz racj Sailorciu, trzeba jecha z tym do lekarza, Pani trycholog z kafeterii te pia豉 mi, ze bezwzgl璠nie musi to wszystko zobaczy endokrynolog, ale mam przeczucie, 瞠 powie, 瞠 nie dzieje si nic takiego co trzeba leczy i zostan jedynie z restrykcyjn diet.
Wla軼iwie to tylko DHEA mam 2,5 krotnie podwy窺zone, 17oh progesteron tylko troch, i FSH te tylko troch, a no i LH w fazie lutealnej, ale to nie s jakie ogromne wahni璚ia, my郵, ze endo mo瞠 je spokojnie zbagatelizowa.
To SHBG widocznie zosta這 mi po pigu趾ach takie ogromne, na szcz窷cie to nie szkodzi na w這sy (z tego co zrozumia豉m). Na razie wygl康a na to, ze 造siej ot tak, po prostu, "bo tak".
Dziewczy, kupi豉m sobie wczoraj, taki puder zwi瘯szaj帷y obj皻o嗆 w這s闚. sypie si go u nasady i lekko wciera, uklada w這ski i pono ma by super. Ktora z Was u篡wa? Ja dzisiaj ide my g這w, poprosz moj fryzjerk, by mi posypa豉, zdam relacj, czy dzia豉.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-05, 09:53   #1488
Constanca
Raczkowanie

U篡wa豉m pudru na obj皻o嗆, ale to nie dla mnie. W這sy po u篡ciu by造 szorstkie, jakby nieumyte, bez po造sku. Ten specyfik w og鏊e do mnie nie przem闚i.

Jestem sko這wana. Um闚i豉m si do ginekologa. U dermatolog闚 bywa豉m ale nie m闚ili mi nic konkretnego, poza "taka pani uroda"... Nie wiem czy znowu si gdzie um闚i czy nie.
Stary 2014-06-05, 09:54   #1489
margo1974
Raczkowanie

ok, fryzjerka posypa豉 mnie tym pudrem, faktycznie w這ski si troszeczk unios造, ale w dotyku mi si nie podobaj, s takie, jakby to nazwa.... popudrowane? Ciekawam jak b璠 si rozczesywa? Jak rozczesz si bez problemu to u篡je tego jeszcze.

A tu cytat za artyku逝 kt鏎y podes豉豉 mi Sailor
"Je瞠li masz wyniki badania krwi, a w nich wysoki poziom SHBG podczas gdy ca趾owity b康 wolny T jest na niskim poziomie, nie podejmuj krok闚 do obni瞠nia SHBG. Owszem, mog zaistnie okoliczno軼i, kt鏎e przynios korzy軼i z obni瞠nia SHBG (np. nowotw鏎 prostaty), ale zazwyczaj mo瞠sz w ten spos鏏 zafundowa swojemu organizmowi powa積e problemy."

Hmm, czyli ten wynik wcale nie jest z造, no w ka盥ym b康 razie nie umr od tego

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Czas edycji: 2014-06-05 o 11:34
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-05, 15:27   #1490
Constanca
Raczkowanie

Chcia豉m zakupi kompleks do sk鏎y t逝stej z naturalisu a tu lipa. Produktu nie ma...
Mo積a to zam闚i przez inny sklep?
Stary 2014-06-05, 15:47   #1491
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Przepraszam, 瞠 b璠 zadawa g逝pie pytania

Pytania dot. wcierek, jakie ilo軼i sk豉dnik闚 mam kupowa. Np. przy kwasie hialuronowym s dwie wielko軼i - 30ml lub 100ml. Ile mam kupi. Czy 30ml to du穎 czy nie. Nie wiem ile si go dodaje do mgie趾i - nie chc kupi za ma這, 瞠by za chwil nie zamawia znowu, ani za du穎, 瞠by za chwil nie wyrzuca:brzyda l:
Ile kupi kofeiny, witaminy B3, panthenolu - pomocy

Ca造 czas czekam na przepis na wcierk, ale 瞠by by prosty jak obs逝ga cepa
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-06-05, 18:11   #1492
margo1974
Raczkowanie

Wr鏂i豉m od endokrynologa. Hormony wg doktora mam w idealnym porz康ku, nic co mo瞠 powodowa wypadanie w這s闚, nic co mo瞠 zaniepokoi, nic co mo積a leczy i nic co trzeba by sprawdzi. Zap豉ci豉m 80 z i wysz豉m z kwitkiem. Stwierdzi jedynie, 瞠 z jego perspektywy w這sy to najmniej istotny aspekt, 瞠 s gorsze nieszcz窷cia. Dopiero jak wyci庵n窸am w這sy, kt鏎e zabra豉m od fryzjerki, to jeszcze raz spojrza na wyniki.... Doszed do wniosku, 瞠 powinnam zbada w徠rob, tym bardziej, 瞠 ja mam problemy z ferrytyn (a to bia趾o transportuj帷e 瞠lazo i pochodzi z w徠roby) to SHBG te produkowane jest w w徠robie.
Nie wiem czy p鎩d na to badanie, w徠pi 瞠 to w徠roba, nic mnie nie boli i nic mi nie dolega ze strony uk豉du pokarmowego, tym bardziej, 瞠 mam je zrobi oczywi軼ie prywatnie. Za d逝go mi lec by 廝鏚貫m mia豉by by w徠roba, juz by chyba da豉 zna o sobie, gdyby z ni by這 co nie tak wiec wyczerpa造 si mo磧iwosci znalezienie przyczyny, cho sam lekarz przyzna, 瞠 wypadanie
w這s闚 to tylko objaw czego....
heh tak go dzisiaj wym璚zylam, 瞠 zplaci豉m 20 z wiecej ni zwykle

Gaya patrz co znalaz豉m, te wspomniane o paznokciach, cyt"
"Choroby ca貫go organizmu, a 造sienie

Bardziej medyczne by這 by okre郵enie „choroby og鏊noustrojowe”, ale nie czepiajmy si szczeg馧闚. Pierwszym schorzeniem tego typu o kt鏎ym wspomnie nale篡 to cukrzyca. Osoby, kt鏎e maj z ni problem – je郵i s leczone lekami doustnymi – w ci庵u kilku lat powinny spodziewa 造sienia typu rozlanego. Podobny efekt daj choroby w徠roby ( wynika z problem闚 z prawid這w przemian aminokwas闚)."

i teraz o aminokwasach, wiem 瞠 wiecie o nich du穎, ale to tak by przypomnie i powiaza z w徠rob ewentualnie"

Aminokwasy powinny by dostarczane w這som, poniewa s niezb璠ne do ich wzrostu. Wykazano eksperymentalnie u zwierz徠, 瞠 w鈔鏚 niedobor闚 aminokwas闚 najwi瘯sz rol pe軟i niedob鏎 cystyny.

Tryptofan- brak tego aminokwasu powoduje 造sienie rozlane.

Metionina - Niezb璠ny aminokwas nie produkowany przez organizm. Dostarcza organizmowi siark, przeciwdzia豉j帷 chorobom sk鏎y, 造sieniu, 豉maniu paznokci. Przy酥iesza wzrost w這s闚 i paznokci. Objawy braku metioniny to: wypadanie, sucho嗆 i 豉mliwo嗆 w這s闚, 豉mliwo嗆 paznokci, choroby

Cystyna - wa積y aminokwas siarkowy wchodz帷y w sk豉d w這sa. Jest on wzgl璠nie egzogenny tzn. mo瞠 by wyprodukowany w organizmie pod pewnymi warunkami, te warunki to odpowiednio wysoki poziom metioniny. W zale積o軼i od r騜nych czynnik闚 w這s zawiera do 18% cystyny. Razem z metionin stanowi g堯wny sk豉dnik keratyny buduj帷ej w這sy i paznokcie odgrywaj帷 wa積 rol w procesie ich wzmocnienia.

Biotyna - wp造wa na w豉軼iwe funkcjonowanie sk鏎y i w這s闚, zapobiega siwieniu w這s闚 oraz 造sieniu.

Cysteina - wp造wa na wzrost w這s闚, przy jej braku w這sy tr帷a po造sk

Mo瞠 jednak warto zrobi te badania na w徠rob? W koncu mam te baardzo sucha sk鏎 i 豉mliwe paznokcie

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Czas edycji: 2014-06-05 o 19:15
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-05, 23:13   #1493
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Margo, no pewnie, zrob badania watroby. Juz tyle ich zrobilas, ze szkoda byloby w tym momencie poprzestac na niczym ( w sensie zadnej konkretnej diagnozy ). Ja bym sie nie zawachala jeszcze przejsc do 2 innych endo - ginow , zeby porownac diagnozy. Ten Twoj doktorek do dociekliwych nie nalezy ,a takiego co kwituje problem per ''sa wieksze tragedie'' to od razu mozna w kiblu z woda spuscic.
To SHGB na wlosy powinno Ci tylko wplywac dobrze. Byla tu kiedys dziewczyna, ktorej lekarz powiedzial, ze tylko wysokie SHGB jeszcze ja jako tako od lysienia chroni. To bialko wiazace tescia i tak jak Sailor przypomniala , antyki moga go trwale wywindowac na co ja od lat wlasnie mam nadzieje Ten fragment , ktory wkleilas dotyczy mezczyzn, czyli nas nie obchodzi, bo oni najczesciej daza do obnizenia SHGB, co by miec tescia wiecej.
Faktem jest, ze przypadek jest z Ciebie nietuzinkowy, tym bardziej potrzebujesz specjalisty z prawdziwego zdarzenia, ktory nawet nas przebije pod wzgledem wiedzy i dociekliwosci. Nie jestem pewna co do zwiazku ferrytyna - watroba. Ja mam watrobe super ( poki co...) a ferrytyna tez zawsze bardzo niska ( jesli bez suplementacji ), za to na pewno jest zwiazek z tarczyca. Ze po suplementacji siarka kobity peruki zrzucaly tez sie tu juz przewinelo, wiec jeszcze masz co sprawdzac, nie ma co skladac broni.

Constanca a moglabys zbadac wolny testosteron w 3 - 5 dniu cyklu ? Tak zeby potwierdzic, czy rzeczywiscie skoczyl na tych Twoich antykach. No i zebys mogla porownac wynik w przyszlosci jak juz zmienisz pigulke. A kompleks wyszedl pewnie dzieki mojej reklamie wszedobylskiej Napisz do nich i zapytaj kiedy bedzie, komunikatywni sa dosc.

czy ten link Wam sie otwiera ? http://wizaz.pl/forum/group.php?do=d...cussionid=6252

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-06-05 o 23:19
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-06-06, 08:56   #1494
margo1974
Raczkowanie

[QUOTE=Gosiakol;46774418]Margo, no pewnie, zrob badania watroby. Juz tyle ich zrobilas, ze szkoda byloby w tym momencie poprzestac na niczym ( w sensie zadnej konkretnej diagnozy ). Ja bym sie nie zawachala jeszcze przejsc do 2 innych endo - ginow , zeby porownac diagnozy. Ten Twoj doktorek do dociekliwych nie nalezy ,a takiego co kwituje problem per ''sa wieksze tragedie'' to od razu mozna w kiblu z woda spuscic.
To SHGB na wlosy powinno Ci tylko wplywac dobrze. Byla tu kiedys dziewczyna, ktorej lekarz powiedzial, ze tylko wysokie SHGB jeszcze ja jako tako od lysienia chroni. To bialko wiazace tescia i tak jak Sailor przypomniala , antyki moga go trwale wywindowac na co ja od lat wlasnie mam nadzieje Ten fragment , ktory wkleilas dotyczy mezczyzn, czyli nas nie obchodzi, bo oni najczesciej daza do obnizenia SHGB, co by miec tescia wiecej.
Faktem jest, ze przypadek jest z Ciebie nietuzinkowy, tym bardziej potrzebujesz specjalisty z prawdziwego zdarzenia, ktory nawet nas przebije pod wzgledem wiedzy i dociekliwosci. Nie jestem pewna co do zwiazku ferrytyna - watroba. Ja mam watrobe super ( poki co...) a ferrytyna tez zawsze bardzo niska ( jesli bez suplementacji ), za to na pewno jest zwiazek z tarczyca. Ze po suplementacji siarka kobity peruki zrzucaly tez sie tu juz przewinelo, wiec jeszcze masz co sprawdzac, nie ma co skladac broni.

Gosiakol podj窸am decyzj, 瞠 jak moja lekarka rodzinna da mi skierowanie na NFZ na te wszystkie badania, to robi.... A jak nie, to zrobi p騧niej, bo zaczyna kasy brakowa, bo ostatnio na nic innego nie wydaj tylko na w這sy.
No i niespodzianka, pani dr bez najmniejszego mruczenia wypisa豉m 8 bada z krwi, USG jamy brzusznej, ci郾ienie i nawet EKG (po co to EKG nie mam poj璚ia). Ale wiecie co dzia豉? Jej te pokaza豉m te w這sy od fryzjerki, ten widok ludzi pora瘸 i zmusza do my郵enie. Z tym ci郾ieniem i EKG przybieg豉 do mnie do laboratorium, zostawi豉 w gabinecie pacjentk i instruowa豉 laborantk, co ma zrobi z wynikami.... No wida, 瞠 przej窸a si kobieta... Na 11:00 id na USG jamy brzusznej. W poniedzia貫k b璠 mia豉 wyniki krwi. Nie wiem co z nich wyjdzie, ale jak uda這 si zrobi na koszt pa雟twa, to nic nie trac. Swoj drog, to nie mai豉m poj璚ia, ze w徠roba mo瞠 powodowa lysienie, do嗆 rzadko o tym m闚i...
Gosoakol, czytalam o tym SHGB i wiem, 瞠 samo w sobie nie szkodzi w這som, ale ewidentnie wskazuje na jaki problem w organizmie, kt鏎y trzeba namierzy, tym bardziej, 瞠 on nie jest tylko podniesiony, ale jego wr璚z u mnie zmierzy nie spos鏏, dlatego jednak warto zerkn望 na t w徠rob, cho熲y tylko po to by wykluczy z ni problemy.
Co do endo, to te pomy郵a豉m, 瞠 jeszcze choc jeden powinien na mnie zerkn望, ale najpierw zobaczmy co z ta w徠rob, bez sensu umawia si z takim jak jeszcze nie ma wynik闚...

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Czas edycji: 2014-06-06 o 09:03
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-06, 09:02   #1495
Constanca
Raczkowanie

[QUOTE=margo1974;46776553]
Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Margo, no pewnie, zrob badania watroby. Juz tyle ich zrobilas, ze szkoda byloby w tym momencie poprzestac na niczym ( w sensie zadnej konkretnej diagnozy ). Ja bym sie nie zawachala jeszcze przejsc do 2 innych endo - ginow , zeby porownac diagnozy. Ten Twoj doktorek do dociekliwych nie nalezy ,a takiego co kwituje problem per ''sa wieksze tragedie'' to od razu mozna w kiblu z woda spuscic.

Gosiakol podj窸am decyzj, 瞠 jak moja lekarka rodzinna da mi skierowanie na NFZ na te wszystkie badania, to robi.... A jak nie, to zrobi p騧niej, bo zaczyna kasy brakowa, bo ostatnio na nic innego nie wydaj tylko na w這sy.
No i niespodzianka, pani dr bez najmniejszego mruczenia wypisa豉m 8 bada z krwi, USG jamy brzusznej, ci郾ienie i nawet EKG (po co to EKG nie mam poj璚ia). Ale wiecie co dzia豉? Jej te pokaza豉m te w這sy od fryzjerki, ten widok ludzi pora瘸 i zmusza do my郵enie. Z tym ci郾ieniem i EKG przybieg豉 do mnie do laboratorium, zostawi豉 w gabinecie pacjentk i instruowa豉 laborantk, co ma zrobi z wynikami.... No wida, 瞠 przej窸a si kobieta... Na 11:00 id na USG jamy brzusznej. W poniedzia貫k b璠 mia豉 wyniki krwi. Nie wiem co z nich wyjdzie, ale jak uda這 si zrobi na koszt pa雟twa, to nic nie trac. Swoj drog, to nie mai豉m poj璚ia, ze w徠roba mo瞠 powodowa lysienie, do嗆 rzadko o tym m闚i...
Te mia豉m robione usg jamy brzusznej i tarczycy dzi瘯i pani dr pierwszego kontaktu. Wszystko gra poza dwoma ma造mi guzkami na tarczycy, ale dowiedzia豉m si, 瞠 to do嗆 powszechne zjawisko i raczej nie zwala豉by na karb tego wypadanie w這s闚.

Dobrze zrobi豉 z tymi w這sami, pokazuj帷 je lekarzom. Co innego jak opowiadamy o tym ile ich tracimy, a co innego zobaczy jak ta liczba faktycznie si prezentuje.
Stary 2014-06-06, 11:06   #1496
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

[QUOTE=margo1974;46776553]
Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆

Gosoakol, czytalam o tym SHGB i wiem, 瞠 samo w sobie nie szkodzi w這som, ale ewidentnie wskazuje na jaki problem w organizmie, kt鏎y trzeba namierzy, tym bardziej, 瞠 on nie jest tylko podniesiony, ale jego wr璚z u mnie zmierzy nie spos鏏, dlatego jednak warto zerkn望 na t w徠rob, cho熲y tylko po to by wykluczy z ni problemy.
Co do endo, to te pomy郵a豉m, 瞠 jeszcze choc jeden powinien na mnie zerkn望, ale najpierw zobaczmy co z ta w徠rob, bez sensu umawia si z takim jak jeszcze nie ma wynik闚...
Margo, je郵i chodzi o szukanie przyczyn 造sienia w w徠robie, sytuacja nie jest taka 豉twa jak si wydaje. Du穎 os鏏 zapomina jak wa積y jest ten organ i jak wiele r騜nych funkcji posiada.
Dlatego niedawno Ci tru豉m jak wa積e jest odpowiednie podej軼ie do nadnerczy, jelit i w徠roby, aby m鏂 walczy o dobry stan zdrowia, samopoczucie, odporno嗆, a w konsekwencji o w這sy
Tu nie chodzi tylko o t funkcj oczyszczaj帷 w徠roby - bo chyba tak ka盥emu si kojarzy. Jest magazynem dla glikogenu, witamin i minera堯w, bierze udzia w metabolizmie w璕lowodan闚, protein i bia趾a. Bierze czynny udzia w zachowaniu r闚nowagi hormonalnej. Reguluje poziom glukozy, przekszta販a witaminy i minera造 do aktywnej formy, przekszta販a hormony tarczycy i ... ju mi si wymienia nie chce, ale jest tego jeszcze sporo.

Dla zobrazowania - ja mam problemy z w徠rob. Moja insulinooporno嗆 ma pochodzenie w徠robowe, przez co r闚nie bia趾o ca趾owite jest u mnie bardzo niskie, mimo tego, 瞠 dbam aby w diecie go nie zabrak這.
Na dok豉dk zesp馧 metabliczny, kt鏎y raz jest raz go nie ma - w zale積o軼i jak bardzo dbam o siebie.
W zesz造m roku robi豉m oczyszczanie w徠roby dwa razy - odczucia jakbym gryp przechodzi豉. Dlatego teraz wspomagam detoks ka盥ego dnia praktycznie, 瞠by jako tako to wszystko funkcjonowa這 jeszcze.

Z tymi posypkami nadaj帷ymi obj皻o嗆 uwa瘸j, bo to mo瞠 zapycha jeszcze bardziej mieszki. Tak jak suche szampony, to ma chyba bardzo podobny sk豉d.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-06-06 o 11:34
Stary 2014-06-06, 14:37   #1497
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

To w takim razie i ja zrobi jakie badania na w徠rob.
Tylko podpowiedzcie jakie
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-06-07, 06:48   #1498
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
To w takim razie i ja zrobi jakie badania na w徠rob.
Tylko podpowiedzcie jakie
ja dosta豉m takie:
Bilirubina
ALAT
ASPAT
GGTP
HBS
HCV
wyniki w poniedzia貫k.
USG jamy brzusznej w porz康ku, 瘸dnych niepokoj帷ych zmian (jedynie zwapnienie na nerkach)
Gaya, pierwsze 4 badania, to badania rutynowe, mo瞠sz spokojnie poprosi swojego rodzinnego o skierowanie i zwykle na drugi dzie wszystko ju wiadomo.
Sailor poczyta豉m troche o metodach oczyszczania w徠roby (dr Clark i Tombak), z tego co wyczyta豉m, to ju du穎 na pewno poprawi豉m na diecie antygrzybowej, a jestem na niej od lutego. Lekarz, kt鏎y mi robi USG wspomnia, 瞠 zmiana diety te mo瞠 wp造n望 na SHBG (?) ale czy a tak? Pewnie wszystko do kupi tak podnios這 te bia趾a transportuj帷e (antykoncepcja, dieta, i mo瞠 co jeszcze) W ka盥ym b康 razie na koszt pa雟twa to ja moge nawet ko軼i przebada

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Czas edycji: 2014-06-07 o 07:19
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-07, 17:24   #1499
Margo123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Spotkala sie ktoras z was z kroplami dr clark?Ostatnio w jednym sklepie ekologicznym zostaly mi polecone,ale cena ...zaporowa.Chyba ponad 180 zlotych ...

Dziewczynki,polecicie mi jakies dobre kapsulki z olejem z wiesiolka oraz olejem z pestek dyni?Chcialabym,zeby jesli to mozliwe,w jednyj kapsulce bylo na tyle duzo tego oleju,zebym nie musiala lykac po kilka dziennie.
Starczy juz,ze cynk,witamine d3,magnez i wit b lykam.
Margo123 jest teraz online  
Stary 2014-06-07, 17:53   #1500
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Margo a nie chcesz oleju sobie kupi takie butelkowanego? W sklepach ze zdrow 篡wno軼i s, tylko trzeba patrze 瞠by by造 z lod闚ki i w ciemnym szkle A jak b璠ziesz 造ka olej z dyni to on ju ma cynk, wi璚 te 瞠by nie przedobrzy豉 Jakbym mia豉 wybra to bym wybra豉 chyba olej z dyni ni cynk w tabletce. No i jest pycha!
mastiff jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.