Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-06-07, 18:52   #1501
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Olej z dyni jest pycha? Fu Chyba jako jedyny wywo逝je u mnie odruch wymiotny Ju lniany wol
Stary 2014-06-07, 20:10   #1502
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Tak? No popatrz to ja zupelnie na odwrot. Z dyni do salatek kapitalny, za to wlasnie lniany sprawia ze mam jak to mowi odruch wymiotny. A juz lniany w polaczeniu z twarozkiem to okropienstwo nie do przelknieia a podobno polaczeniw idealne.
mastiff jest offline  
Stary 2014-06-07, 20:19   #1503
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Dosta豉m psikany specyfik kamufluj帷y o kt鏎ym pisa豉m kilka dni temu.
Moja ocena: kamuflowanie prze鈍it闚 - rewelacja, nie ma sobie r闚nych. Aplikacja - w porz康ku. Minusy - najlepiej nie dotyka w這s闚 bo palce czarne oraz w這sy dziwne w dotyku, nienaturalne, po造sku brak (ale na tym mi w og鏊e nie zale篡). Nie wiem jaka b璠zie poduszka jutro W sumie u篡wam tego na czubek g這wy wi璚 mo瞠 tak 幢e nie b璠zie. Moja opinia: warto takie co posiada - na sytuacje awaryjne przyda si W這sy mam lekko kr璚one, puszyste wi璚 na nie jest w miar dobry i te minusy nie przeszkadzaj a tak bardzo. Co do koloru - nanogen mia豉m ciemny br您, ten mog豉m wzi望 ja郾iejszy ni ciemny br您, ale mimo 瞠 troszk za ciemny nie wida tego po sko鎍zonej aplikacji.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-06-07, 22:57   #1504
Margo123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Mastiff,no wlasnie,wolalabym w kapsulkach.Przeczytalam najnowsze badanie o oleju z pestek dyni ,w ktorym uzywano 400mg dziennie,w kapsulkach i chce poeksperymentowac na sobie
"Pumpkin seed oil (PSO) has been shown to block the action of 5-alpha reductase and to have antiandrogenic effects on rats.This randomized, placebo-controlled, double-blind study was designed to investigate the efficacy and tolerability of PSO for treatment of hair growth in male patients with mild to moderate androgenetic alopecia (AGA).

76 male patients with AGA received 400mg of PSO per day or a placebo for 24 weeks.

Change over time in scalp hair growth was evaluated by four outcomes: assessment of standardized clinical photographs by a blinded investigator; patient self-assessment scores; scalp hair thickness; and scalp hair counts.

The PSO treated group had more hair after treatment thanat baseline, compared to the placebo group (?? < 0.001).Mean hair count increases of 40% were observed in PSO-treatedmen at 24 weeks, whereas increases of 10% were observed in placebo-treated men (?? < 0.001).

At 12 and 24 weeks, there were 30% and 40% mean increases in hair counts from baseline in PSO-treated men and 5% and 10% increases in hair count in placebo-treated men, which resulted in significant net increase of 25% and 30% (both, ?? < 0.001) at weeks 12 and 24, respectively, in the intervention group as compared with the placebo group"

Na forach anglojezycznych sa bardzo podekscytowani tym newsem

Edytowane przez Margo123
Czas edycji: 2014-06-07 o 22:59
Margo123 jest teraz online  
Stary 2014-06-08, 05:54   #1505
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Olej lniany spo篡wam z przyjemno軼i, z dyni - odda豉m mamie poniewa odruch wymiotny jak nic Pami皻ajcie, 瞠 olej z dyni zawiera wi璚ej kwas闚 omega 6, aby nie zaburzy sobie proporcji nale瘸這by bra dodatkowo Omega 3 w kapsu趾ach lub tran.

Dodatkowe info o psikadle na w這sy - poduszka ok, ale w這sy nie nadaj si aby kolejny dzie bez mycia by. Po prostu trzeba to u篡 rano a zmy wieczorem. W dotyku - jak mi瘯kie siano je郵i kto dotyka kiedykolwiek siana Specyfiku nie polecam.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-06-08, 08:06   #1506
Aziddee
Zadomowienie

Nie s造sza豉m jeszcze 瞠by kto lubi oba oleje, wi璚 chyba s grupy za lnianym i inne za tym z pestek z dyni Lniany z serkiem wiejskim by dla mnie normalny w smaku
Stary 2014-06-08, 08:40   #1507
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Olej lniany spo篡wam z przyjemno軼i, z dyni - odda豉m mamie poniewa odruch wymiotny jak nic Pami皻ajcie, 瞠 olej z dyni zawiera wi璚ej kwas闚 omega 6, aby nie zaburzy sobie proporcji nale瘸這by bra dodatkowo Omega 3 w kapsu趾ach lub tran.

Dodatkowe info o psikadle na w這sy - poduszka ok, ale w這sy nie nadaj si aby kolejny dzie bez mycia by. Po prostu trzeba to u篡 rano a zmy wieczorem. W dotyku - jak mi瘯kie siano je郵i kto dotyka kiedykolwiek siana Specyfiku nie polecam.
Szkoda Liczy豉m na cudowny specyfik. Pozostaje zasypka.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆
Nie s造sza豉m jeszcze 瞠by kto lubi oba oleje, wi璚 chyba s grupy za lnianym i inne za tym z pestek z dyni Lniany z serkiem wiejskim by dla mnie normalny w smaku
Mnie tam 瘸den nie przeszkadza. Pij jeszcze rzepakowy. Na pocz徠ku przyjmowania, to by kawa m瘰kiej przygody, a teraz norma
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-06-08, 08:48   #1508
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Ja te wol olej z pestek dyni, lniany zaje盥瘸 mi ryb i jest gorzki, ale sprawi豉m sobie niedawno wi璚 zmuszam si i pij,
Dziewczyny ju jestem prawie 造sa, po bokach mam tylko pojedyncze k豉czki, nie wiem jak d逝go jeszcze poci庵n bez peruki. Jak dobrze, 瞠 ju j mam...

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-08, 08:58   #1509
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka wiadomo嗆
Dziewczynki,polecicie mi jakies dobre kapsulki z olejem z wiesiolka oraz olejem z pestek dyni?Chcialabym,zeby jesli to mozliwe,w jednyj kapsulce bylo na tyle duzo tego oleju,zebym nie musiala lykac po kilka dziennie.
Starczy juz,ze cynk,witamine d3,magnez i wit b lykam.

Olej z pestek Dyni Prostogal, maj opakowania 500mg i chyba te 1000 - ale Ty ju od jakiego czasu przyjmujesz 540 mg w oenobiolu
Olej z wiesio趾a jad豉m zawsze albo z Gal'a - bo mi kto poleci jako najlepszy, a jak nie by這 to Oeparol - tak瞠 tutaj nie pomog, bo dawkowanie jest kilku tabletek dziennie.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-06-09, 08:36   #1510
Constanca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 311

Mam dzisiaj obron i tak si denerwuj, 瞠 niestety mo瞠 si ten fakt odbi w negatywnym znaczeniu na w這sach.. a mi s豉bo
Stary 2014-06-09, 10:58   #1511
margo1974
Raczkowanie

Dziewczyny z moj w徠rob oczywi軼ie wszystko w porz康ku. Da豉 mi skierowanie na paso篡ty. Od siebie zrobi jeszcze cholesterol, wit D3, dr kaza豉 zrobi 瞠lazo i ferrytyn, bo morfologia nie za bardzo.... napisz Wam tylko to co nie gra w niej
Krwinki czerwone RBC 5,58 (3,5-5)
MCV 77,5 (83-103)
MCH 27,4 (28-34)
MCHC 35,3 (31-35)
% limfocyty 19,5 (21-45)
% bazocyt闚 1,1 (<1,0)
Z tych wynik闚 nie zasugerowa nic konkretnego, spyta豉 czy ostatnio chorowa豉m, powiedzia豉, 瞠 dwa dni siedzia豉 na necie i szuka豉 co mo積a by jeszcze zbada i dosz豉 do wniosku, 瞠 mo瞠my nie znale潭 przyczyny...

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-09, 18:23   #1512
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

To lekarz w necie szuka informacji ? Fajnie A moze moglaby sie z kolegami po fachu sontaktowac, jak sama nie ma pomyslu ? W ksiazkach sie nie doszukala ? Moze i przyczyny nie znajdziesz, co nie znaczy, ze wlosy nie odrosna.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-06-09, 21:38   #1513
forgotten tower
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

Dziewczyny doczekalam sie wizyty u endo - jak dla mnie strata czasu, no mo瞠 jedynie usg tarczycy przydatne. Wywiadu praktycznie brak, jak zacz窸am wymienia dolegliwo軼i to mi przerwano i w zasadzie ka盥 dolegliwo嗆 kwitowano czym w stylu: "nie musi mie to zwi您ku z tarczyc", nie podaj帷 przy tym opcji.
A najlepsze by這 gdy powiedzia豉m o wiecznie zimnych stopach i d這niach - ot騜 dowiedzia豉m si, 瞠 cyt. "Kobiety tak maj - fizjologicznie" - naprawd powstrzyma豉m si od powiedzenia g這郾o co o tym my郵.
Sucha sk鏎a i pojawiaj帷e sie zaczerwienienia - zupelny brak zwi您ku z chorobami tarczycy (pani doktor zdaje si ztudiowa豉 jakie nauki tajemne).
W usg tarczyca w zasadzie ok, nieco niejednorodna mo瞠, ale tu te by這 machni璚ie r瘯 z tekstem "nie musi by u wszystkich taka sama" cokolwiek by to mia這 znaczy.
Na moje skargi odno郾ie wypadania w這s闚 us造sza豉m pytanie "a co by pani od nich chcia豉" (!!!) na co odpar豉m, 瞠 by by造 g窷ciejsze i tak nie lecia造 poniewa na czubku g這wy pojawiaj si 造se placki, a na to pani doktor, 瞠 wszystkie mamy jaki obraz siebie w g這wie a niekoniecznie rzeczywisto嗆 jest 豉skawa.....nie ma to jak fachowa porada, prawda?
Na koniec stwierdzi豉 subkliniczn niedoczynno嗆 i przepisa豉 letrox. Kontrola za 6 m-cy i badanie tsh oraz anty-tpo.
Za豉mka.
Gty tylko wr鏂 do pracy po wychowawczym odk豉dam kas na prywatne badania i wizyty u polecanego lekarza, bo to co oferuje nfz w ramach kontrakt闚 z lekarzynami to...niech ju ka盥a sama sobie wpisze co uwa瘸

Ps. mi r闚nie olej z lestek dyni nie podchodzi. Mog豉m go je嗆 jedynie z lodami moje dziecko te si nie zachwyci這 - zjad豉 tylko pierwszy raz, gdy nie wiedzia豉 jak to smakuje, a potem by造 pro軸y ze 透ami w oczach by nie dodawa "tego zielonego".

Edytowane przez forgotten tower
Czas edycji: 2014-06-09 o 21:45
forgotten tower jest offline  
Stary 2014-06-09, 23:14   #1514
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

forgotten tower.. i Jezusiczku Swiebodzinski...i pozniej sie media dziwia, ze lekarze podpisuja deklaracje wiary i inne ☠☠☠☠☠☠☠y..Moja pierwsza wizyta u endo wygladala niemal identycznie a poszlam prywatnie trzeba bylo w sumie sie nie powstrzymywac i powiedziec jej co o tym sadzisz..coz mialas do stracenia..
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-06-10, 07:11   #1515
margo1974
Raczkowanie

heh, ja mia豉m stwierdzon niedoczynno嗆 tarczycy przez 2 endokrynolog闚, poszlam do trzeciej, bo nie mogli鄉y kiedy zbi TSH, mimo podwy窺zania dawki leku, ta stwierdzi豉, ze ja nie mam 瘸dnej niedoczynno軼i . Pokazywa豉m scyntygrafie na kt鏎ej pisa這 jak w馧: "hypoplazja lewego p豉ta tarczycy, niedoczynno嗆 tarczycy", ale j 瘸dne badania nie interesowa造, ona wiedzia豉 swoje.
Dzi nios ka堯wk do badania (to jest strasznie upokarzaj帷e) i zbadam wit D3, kwas foliowy, cholesterol, 瞠lazo, ferrytyn...
Co do paso篡t闚, to pewnie nic nie wyjdzie, bo pi豉m olej z pestek dyni (zwalcza paso篡ty) i mam zi馧ka kt鏎e dzia豉j podobnie, ale robi to na NFZ wiec mog wykluczy.
Ja ju rzeczywi軼ie straci豉m nadziej, 瞠 znajd przyczyn.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-10, 07:28   #1516
Aziddee
Zadomowienie

Bosz... A potem trafiasz na lepszego lekarza i s造szysz "Czemu tak p騧no Pani przychodzi?" albo to co mnie doprowadza do bia貫j gor帷zki w raportach telewizyjnych "Polki powinny si cz窷ciej bada" Jestem zapisana do dermatologa na 14 lipca. Mimo ca貫j mojej niech璚i i niezbyt ciekawych do鈍iadcze dosta豉m podobno sprawdzony kontakt od ahioh fryzjerki. Czuj, 瞠 mnie przed wizyt b璠zie ostry stres z瞠ra, pewnie bardziej ni u fryzjera
Stary 2014-06-10, 09:53   #1517
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Bosz... A potem trafiasz na lepszego lekarza i s造szysz "Czemu tak p騧no Pani przychodzi?" albo to co mnie doprowadza do bia貫j gor帷zki w raportach telewizyjnych "Polki powinny si cz窷ciej bada" Jestem zapisana do dermatologa na 14 lipca. Mimo ca貫j mojej niech璚i i niezbyt ciekawych do鈍iadcze dosta豉m podobno sprawdzony kontakt od ahioh fryzjerki. Czuj, 瞠 mnie przed wizyt b璠zie ostry stres z瞠ra, pewnie bardziej ni u fryzjera
Aziddee a co Ci stresuje u fryzjera? Ja si tam odpr篹am, no chyba, 瞠 mnie czesze przed lustrem,to mam spink, ale wtedy zamykam oczy i czekam a skonczy.

Ja si zastaniawiem dlaczego moja morfologia a w sze軼iu pozycjach wy豉zi poza normy, przecie nie choruj, nawet kataru nie mam, ostatnio nawet dobrze 酥i, nie stresuj si ju tak, czy瘺y to restrykcyjna dieta?
Ja si nawet boj m闚i lekarzom czego ja nie tykam i nie wkladam do ust. Wiecie jak oni reaguj- "zdrowemu organizmowi wszystko jest potrzebne"

Wiecie ile zabulilam za dzisiejsze badania? Prawie 250 z. (tylko wit D3 kosztuje 94 z, ferrytyna, kwas foliowy, HMC ponad 40 z ka盥e, tylko cholesterol i 瞠lazo za grosze). Na paso篡ty te mnie przebadaj (na NFZ). I na tym bedzie koniec, ju nie mam pomys逝 co by tu jeszcze sprawdzi.
Mo瞠 Wy mi co jeszcze podpowiecie?

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-10, 11:33   #1518
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Aziddee a co Ci stresuje u fryzjera? Ja si tam odpr篹am, no chyba, 瞠 mnie czesze przed lustrem,to mam spink, ale wtedy zamykam oczy i czekam a skonczy.
Nie umiem si w wi瘯szo軼i odpr篹y, bo mam mas niefajnych do鈍iadcze z fryzjerami. Tych narzekaj帷ych/ubolewaj帷ych nad tym "jak Pani ma ma這 w這s闚" to przesta豉m liczy. Mia豉m jedn, kt鏎a si pop豉ka豉 nad moimi w這sami. Ju pomijam same kwestie ci璚ia i stylizacji, bo to odr瑿ny temat.

Cytat:
Ja si zastaniawiem dlaczego moja morfologia a w sze軼iu pozycjach wy豉zi poza normy, przecie nie choruj, nawet kataru nie mam, ostatnio nawet dobrze 酥i, nie stresuj si ju tak, czy瘺y to restrykcyjna dieta?
Ja si nawet boj m闚i lekarzom czego ja nie tykam i nie wkladam do ust. Wiecie jak oni reaguj- "zdrowemu organizmowi wszystko jest potrzebne"
Jeste zagadk medyczn A z tym czego nie tykam te ju nie m闚i, bo jak m闚i豉m, 瞠 cera i w這sy poprawi造 mi si po odstawieniu glutenu i cukru by這 od razu "A robi豉 Pani badania na celiaki? Nie? To nie ma po co odstawia" i "Pani taka chuda, jeszcze chce Pani schudn望?"

Cytat:
Wiecie ile zabulilam za dzisiejsze badania? Prawie 250 z. (tylko wit D3 kosztuje 94 z, ferrytyna, kwas foliowy, HMC ponad 40 z ka盥e, tylko cholesterol i 瞠lazo za grosze). Na paso篡ty te mnie przebadaj (na NFZ). I na tym bedzie koniec, ju nie mam pomys逝 co by tu jeszcze sprawdzi.
Mo瞠 Wy mi co jeszcze podpowiecie?
Masakra z tymi kosztami. Tylko tyle i a tyle, by walczy z 造sieniem...
Stary 2014-06-10, 11:52   #1519
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Margo a ile dajesz tego olejku pichtowego do szamponu ?? Ja daje 3-4 krople i niewiem czy nie za ma這 ??
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-06-10, 12:38   #1520
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka wiadomo嗆
Margo a ile dajesz tego olejku pichtowego do szamponu ?? Ja daje 3-4 krople i niewiem czy nie za ma這 ??
Blackbejbe ja nim sama g這wy nie my豉m jeszcze, zawsze to robi fryzjerka, ale chyba daje z 5 mo瞠 6, bo bardzo "daje lasem" . On pono nie zaszkodzi w wi瘯szych ilo軼iach, mo積a spr鏏owa wi璚ej. Ja ju kompletnie nie mam 逝pie簑, g這wa ukrwiona i pono wygl康a zdrowo, ale w這sy nadal sypi si niemi這siernie. Wi璚 to nie od 逝pie簑 lecia造, niemniej jednak jestem szcz窷liwa, ze go nie mam .

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-10, 12:49   #1521
Aziddee
Zadomowienie

Margo jak poprawi豉 ukrwienie? Tymi zabiegami karboco鈣am?
Stary 2014-06-10, 12:50   #1522
margo1974
Raczkowanie

[QUOTE=Aziddee;46822969]Nie umiem si w wi瘯szo軼i odpr篹y, bo mam mas niefajnych do鈍iadcze z fryzjerami. Tych narzekaj帷ych/ubolewaj帷ych nad tym "jak Pani ma ma這 w這s闚" to przesta豉m liczy. Mia豉m jedn, kt鏎a si pop豉ka豉 nad moimi w這sami. Ju pomijam same kwestie ci璚ia i stylizacji, bo to odr瑿ny temat.

Aziddee co za walni璚i fryzjerzy Ci si trafiaj, szok! Ja to dopiero teraz mam ma這 w這s闚, a moja fryzjerka dyskretnie milczy chowaj帷 przede mn grzebienie i szczotki ca貫 zalepione k豉kami. Mo瞠 dlatego tak si u niej odpr篹am.
Teksty: "jak ma這 ma Pani w這s闚" to strzela fryzjerka, kt鏎a nie potrafi czesa, "jak kto nie potrafi p造wa, to m闚i, 瞠 woda rzadka".

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-10, 12:51   #1523
Blackbejbe
Rozeznanie

Kurcze to dam wiecej a masz uczucie po nim takiego ch這du jakby ?? Bo jak ostatnio dalam go troszku wiecej to fajnie mi wychlodzil czerep A niewiesz czy mozna go uzywac codziennie bo ja niestety musze myc 貫b dzien w dzien . Wczoraj przetrzymalam wlosy o jeden dzien d逝zej i nigdy wiecej tego nie zrobie ! Amen !

Dziwi mnie twoj przypadek bo ogolnie jestes naprawde zdrowa ale ja jednak upieralabym sie przy tych hormonach bo cos nie jest tak w nich i i tak jak ktoras z dziewczyn napisala ze powinnas pojsc do innego gin-endo a nawet dw鏂h bo co lekarz to inne zdanie a moze inny wylapie nieprawidlowosci ?? Bo zdrowemu czlowiekowi od tak sobie nie wypadaja wlosy i az do takiego stopnia ze sie 造sieje . Margo cos jest nie tak ewidentnie ....
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-06-10, 12:54   #1524
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Margo jak poprawi豉 ukrwienie? Tymi zabiegami karboco鈣am?
tak, bo po to to si robi, karboksy terapia ma poprawi ukrwienie i dotlenienie miejsc gdzie podawany jest dwutlenek w璕la. Dzisiaj robi karbo i mezo jednocze郾ie

Blackbejbe olejek ch這dzi, tak, od鈍ie瘸 bardzo
My郵, 瞠 mo瞠sz go u篡wa codziennie, ale wtedy to mo瞠 dawaj jednak mniej.
A jak na niego reagujesz? Wypadaj wi璚ej? masz mniejszy 逝pie? Mi na pewno przyczyni豉 si do oczyszczenia z 逝pie簑 ta karbo, wtedy lepiej si na wszystko reaguje.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-06-10 o 12:58
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-10, 13:01   #1525
Aziddee
Zadomowienie

Dlatego nawet kiedy wiedzia豉m, 瞠 id do naprawd dobrej i empatycznej fryzjerki, d逝go nie potrafi豉m si zrelaksowa :/
Si zastanawiam czy pozostali my郵, 瞠 ja o tym nie wiem ile mam w這s闚...

A drogie te zabiegi karboksylowe? Mam nadziej, 瞠 ta dermatolog, do kt鏎ej id b璠zie potrafi豉 ze mn rozmawia normalnie, bo durnych tekst闚 lekarzy te ju nie mog s逝cha.
Stary 2014-06-10, 13:06   #1526
Blackbejbe
Rozeznanie

Nie wypada wiecej normalnie leci ale zalezy jakim tez szamponem umyje sa takie co mi wzmagaja wypadanie ale uzywam tych co mnie nie podrazniaja i jest ok. Narazie uzylam go 2 razy wiec ciezko mi powiedziec napewno czuje ze mi skora oddycha wiec bede go uzywac nadal i zobacze bo olejku z zdrewa herbacianego tez tak mam ale z nim trzeba uwazac bo za duzo dodany moze poparzyc 貫b a wtedy zostane juz calkiem 造sa
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-06-10, 13:17   #1527
margo1974
Raczkowanie

ja p豉c za karboksy terapi 75 z za ka盥. Pewnie u Ciebie b璠 inne ceny, mo瞠 nawet taniej, w Z. G鏎ze tylko ta kosmetyczka j robi, wiadomo, monopol, to robi cen odpowiedni.

Blackbejbe, ten olejek Ci nie poparzy, z nim nie trzeba tak uwa瘸. A ten z drzewa herbacianego jak u篡wasz i w jakich proporcjach, bo kupi豉m sobie i jeszcze nie u篡wam (bij si ciut)

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-06-10, 13:35   #1528
Aziddee
Zadomowienie

Taa, popatrzy豉m. Od 200 z za zabieg Zalety stolicy
Poczekam do swojej wizyty
Stary 2014-06-10, 14:34   #1529
Blackbejbe
Rozeznanie

daje 2-3 krople bo zapach ma bardzo ostry i tez super chlodzi czerep
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-06-11, 08:32   #1530
piek這
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Gosiakol kochana po jakim czasie zobaczy豉 瞠 oenobiol ci pomaga? Jak to u Ciebie wygl康a這?
Dzi zn闚 polecia這 mi zdecydowanie za du穎 w這s闚,i jakie takie sianowate si zrobi造

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.