Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-07-25, 12:47   #1831
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Czesc dziewczyny ,nie odzywam sie , bo umieram zatrucie pokarmowe, brak snu i okres naraz i to w trakcie wyjazdu na dwa dni nad morze ..trzeba miec farta nie moge nic przelknac , wszystko mnie boli, chodze jak 90 latka , skulona i w takim stanie musialam wczoraj sama wracac do domu pociagami. W zwiazku z czym kolejny STRES dla organizmu i zaraz znowu mi wszystko poleci z glowy.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-07-25, 12:55   #1832
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Sailor wiesz, 瞠 ja sama g這wy nie myj, ale w豉郾ie teraz musia豉m wi璚 my豉m w szpitalu co drugi dzie. Lec ob喚dnie mocno, przy samym modelowaniu na szczotce znajduj oko這 600 w這s闚 (bo dzisiaj policzy豉m ) , wcze郾iej zdawa這 si ich jakby mniej, ale to by這 mo瞠 tylko z逝dzenie.... a mo瞠 by這 ich mniej? We wtorek id obci望 je jeszcze kr鏂ej, cho wiem, ze na wypadanie to nie b璠zie mia這 wp造wu.... Zacz窸y mi si mocno przet逝szcza w這sy, kiedy jak my豉m na trzeci dzie, to praktycznie my豉m czyste, a teraz jak na drugi nie umyj to nie wyjd z domu tak si do 豚a przyklej.
Z tym estradiolem w szpitalu by這 tak, 瞠 nikt mi nie powiedzia, 瞠 badaj mnie pod k徠em ci捫y, po prostu zrobili na drugi dzie kolejny komplet bada i sama w domu rozkmini豉m, 瞠 robili mi test ci捫owy.
Pani dr ten wynik 655 t逝maczy豉 jako "pik oko這owulacujny" a jak spad這 do prawie 380 to stwierdzi豉, 瞠 "pi瘯nie zlecia". Wi璚 uzna豉m, 瞠 wszystko jest w jak najlepszym porz康ku i 瞠 powinnam si cieszy, 瞠 mam taki estradiol, ale to chyba nie do ko鎍a tak....
Jak b璠 mia豉 wypis ze szpitala i w nim wszystkie wyniki to pojad do Wroc豉wia, ale nie s康z by nad tym estradiolem kto si pochyli, bo m鎩 gin stwierdzi "瞠 u takich suchych pacjentek to normalne"
Sailor cz Twoim zdaniem ja mam 造sienie androgenowe? Bo wielu dermatolog闚 mi je stwierdzi這, niekt鏎zy wykluczyli, a ja wcieram loxon5. A wczoraj w tv us造sza豉m, 瞠 jak nie ma si androgenicznego, to minoxidil bardziej szkodzi ni pomaga. Nie odstawiam go tylko dlatego, 瞠 niekt鏎zy dermatolodzy uporczywie twierdz, 瞠 mam androgeniczne
no tak, tylko pik owulacyjny w 11 dniu cyklu kt鏎y z regu造 trwa oko這 30 dni?
przyjmijmy, 瞠 tak Ci si zdarzy這, 瞠 owulacje masz wcze郾iej. A te normy kt鏎e wpisywa豉 dla jakiej fazy s podane? owulacyjnej czy folikularnej?

To pytanie jest bardzo ci篹kie Margo AGA moim zdaniem nie masz, bo po pierwsze w這sy Ci odrastaj przez ca造 czas i chyba raczej nie s nie dochodzi do miniaturyzacji mieszk闚? Poza tym to 造sienie nie post瘼uje tak szybko i wizualnie jest bardzo specyficzne. Pami皻asz ten filmik, kt鏎y tutaj Gaya chyba wrzuci豉? to by這 prawdziwe AGA.
Wypadanie zale積e hormonalnie? mo瞠 tak, chocia tak jak ju wy瞠j pisa豉m, nale篡 si zastanowi, czy problem nie le篡 gdzie indziej jednak.
Powracaj帷y 逝pie, przet逝szczenie ... to si nie wpisuje ani w AGA ani w wypadanie z przewagi estrogenowej.
Na temat loxonu nie mam zdania, bo nie u篡wa豉m i nigdy si nim nie interesowa豉m. Wydaje mi si jednak, 瞠 najwa積iejsze to u篡wa go, gdy sk鏎a jest ca趾iem zdrowa i je郵i powoduje jakiekolwiek podra積ienia to odstawia.

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny ,nie odzywam sie , bo umieram zatrucie pokarmowe, brak snu i okres naraz i to w trakcie wyjazdu na dwa dni nad morze ..trzeba miec farta nie moge nic przelknac , wszystko mnie boli, chodze jak 90 latka , skulona i w takim stanie musialam wczoraj sama wracac do domu pociagami. W zwiazku z czym kolejny STRES dla organizmu i zaraz znowu mi wszystko poleci z glowy.
Zdr闚eczka !!! i dbaj o siebie
wiem 瞠 b璠 brutalna, ale przynajmniej przekonasz si na ile os豉bienie i stres organizmu faktycznie wp造wa na stan czupryny.
Mnie sama gor帷zka potrafi namiesza :/

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-07-25 o 13:01
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-07-25, 13:17   #1833
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
U mnie, kochana, te ubo簑chno, ale zw豉szcza na czubku. Boki nie s z貫. Tyle, 瞠 bokami g鏎y nie zakryj ;/ Nie mam poj璚ia jak b璠zie z wypadem po drugim zabiegu. Zaryzykowa豉m widz帷 og鏊n popraw. Faktem jest, 瞠 przera瘸這 mnie to ile w這s闚 lecia這 przy myciu...

Jakie 3 miesi帷e temu odstawi豉m oenobiol oraz wszelkie blokery. Bra豉m Ha-Pantoten Optimum, sko鎍zy豉m w豉郾ie opakowanie, za篡wa豉m przez 2 miesi帷e. Niesystematycznie za篡wa豉m biotyn, tran i algi. Z pewno軼i odci捫y豉m organizm od tabs闚, niekorzystnego wp造wu na w這sy nie zauwa篡豉m, ale to mo瞠 dzi瘯i mezo, trudno powiedzie co by這by gdybym to wszystko odstawi豉 ot tak. Lekarz poleci mi INNEOV densilogy, jednak po analizie sk豉du i przede wszystkim niezbyt zach璚aj帷ej ceny, zdecydowa豉m si kilka dni temu na suplementacj w nast瘼uj帷ej postaci: Tran Molersa, Magnez +Wap + Cynk (magnez z racji stresu, t kompozycj zalecono mi po analizie pierwiastkowej, mia豉m jeszcze p馧 opakowania, gdyby nie to zdecydowa豉bym si na cynk + selen), Witamina B Complex, raz na 2-3 dni (zale篡 jak pami皻am ) Biotyna 5000 mcg. I praktycznie za darmo (wszystkie suple z szafki ) mam to samo co Inneov.
Trzymam kciuki, 瞠by by這 dobrze o 2-giej mezo
Ja te sama sobie wyprodukowa豉m oenobiol, 陰cz帷 Prostamer z witaminami z grupy B z Olimpu - 80 tabletek w cenie 28z
Gaya, pami皻aj 瞠by magnez stosowa roz陰cznie z wapnem - jeszcze Masza o tym pisa豉.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2014-07-25, 13:38   #1834
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

U mnie dziewczyny z dnia na dzien coraz leppiej, wlosow praktycznie nie leci nawet olejki nakladam,gdzie zawsze ppowodowalo wieksze wypadanie a teraz nic takiego sie nie dzieje. Tylko,ze widze ze pprzed okresem wyppada nieco wiecej wlosow. Np. W niedziele powinnam jego dostac i juz czuje ze nadejdzie jestem oslabiona i tym samym widze ze wlosy leca.
Stary 2014-07-25, 14:03   #1835
pannakotkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Bo瞠... nie udziela豉m si tutaj przez prawie tydzie. Wyjecha豉m na wakacje.
W這s闚 zn闚 wypada wi璚ej. A ju by這 w okolicach 100. O ja nieszcz窷liwa, ostatnia nadzieja umar豉.
PONAWIAM PYTANIE DZIEWCZ邛A.
Czy Wam te wypadaj w這sy kt鏎e nie maj odrostu?(o ile je malujecie)
Mi wypadaj te co maj po 3 cm i te najd逝窺ze, ale zauwa篡豉m 瞠 wszystkie nie maj odrostu. Zagl康aj帷 sobie w g這w niestety du穎 jest tych kt鏎e s pokolorowane a do sk鏎y, s tak jakby przeplatane.
CO TO MO浩 ZNACZY, te tak macie?
PS: t瘰kni豉m za Wami.
pannakotkaa jest offline  
Stary 2014-07-25, 17:29   #1836
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Sailor - kurde tu by sie zgadzalo bo mam podwyzszone alt z prob watrabowych i ggt chyba tak sie nazywalo a ferretyne dosc niska bo 40 wiec jest racja w tym co piszesz. Dzis zrobilam przeciwciala tarczycowe znowu prl z obciazeniem i sod, potas jutro mam wyniki wiec bede wiedziec czy to tarczyca czy jeszcze cos innego bo moja endokrynolozka pow. ze wclae za mlekotok nie musi byc winna wlasnie prl tylko jak zle pracuje przyssadka to za te objawy co posiadam moze odpowiadac calkiem inna rzecz.
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-07-25, 17:47   #1837
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Trzymam kciuki, 瞠by by這 dobrze o 2-giej mezo
Ja te sama sobie wyprodukowa豉m oenobiol, 陰cz帷 Prostamer z witaminami z grupy B z Olimpu - 80 tabletek w cenie 28z
Gaya, pami皻aj 瞠by magnez stosowa roz陰cznie z wapnem - jeszcze Masza o tym pisa豉.
Aniu, mi tak zleci lekarz. Mia豉m badanie pierwiastkowe w這sa i z analizy wynik這 jakie mam niedobory, zlecono mi suplementy diety, w鈔鏚 nich w豉郾ie magnez z cynkiem i wapniem. Jedna tabletka a w niej trzy pierwiastki. Z nimi wit. B, bo wch豉nialno嗆 magnezu z B6 ma by. Nie s造sza豉m o niemieszaniu magnezu z wapniem. Pami皻asz mo瞠 dlaczego nie powinno si bra razem?

Poczyta豉m co nieco na temat suplementacji magnezu i wapnia i dowiedzia豉m si, 瞠 wskazanym jest za篡wanie tych pierwiastk闚 razem, poniewa dzi瘯i magnezowi zostaje przyswojony wap...
Jak wi璚 ostatecznie sprawa wygl康a?

Edytowane przez Gaya_oo
Czas edycji: 2014-07-25 o 18:00
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-07-25, 17:49   #1838
Constanca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 311

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆

Moim zdaniem jak najbardziej. Przecie nie wiesz jak bardzo tabsy zbi造 Ci androgeny. U mnie yasminelle zbi這 androstendion do g鏎nej granicy normy, czyli ledwo Teraz mam przez dermatolog dodany spironol i staram si by cierpliwa. Powiedzia豉 mi, 瞠 mam przez 3 miesi帷e zacisn望 z瑿y, bo loxon i spironol... W這sy maj mi lecie. Wi璚 teraz nawet ich nie licz, 瞠by si nie stresowa. Chocia widz te k喚bki

Powinnam si urodzi bogata, 瞠by unika ca貫go stresu i tylko robi to co sprawia mi przyjemno嗆
Dobra, czyli mam si zbada na trzeci dzie po wzi璚iu ostatniej tabletki. Na to mam p鎩嗆: DHEA-S, 17-OHP, wolny testosteron? Poza tym te badania b璠 wiarygodne mimo szprycowania si hormonami?

Ciekawa jestem czy je郵i odstawi豉bym teraz wraz z przerw tabsy czy w這sy wypada造by bardziej...

Edytowane przez Constanca
Czas edycji: 2014-07-25 o 18:23
Constanca jest offline  
Stary 2014-07-25, 18:00   #1839
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Aniu, mi tak zleci lekarz. Mia豉m badanie pierwiastkowe w這sa i z analizy wynik這 jakie mam niedobory, zlecono mi suplementy diety, w鈔鏚 nich w豉郾ie magnez z cynkiem i wapniem. Jedna tabletka a w niej trzy pierwiastki. Z nimi wit. B, bo wch豉nialno嗆 magnezu z B6 ma by. Nie s造sza豉m o niemieszaniu magnezu z wapniem. Pami皻asz mo瞠 dlaczego nie powinno si bra razem?
Gaya, ja to info o nie陰czeniu magnezu z wapnem znalaz豉m te na innych stronach. Dla dobrego wch豉niania magnezu potrzebny jest wap, przyjmowany 3, 4 razy w tygodniu. Ale nie mo積a ich bra w tym samym czasie, bo staj si antagonistami, wygrywa magnez a wap si nie wch豉nia. Czytaj帷 takie informacje zawsze si zastanawiam jak to si ma do wszelkich zestaw闚 witamin i minera堯w

Sailor, mam kwas hialuronowy z ZSK oczekuj w這sowych propozycji
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2014-07-25, 18:14   #1840
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Gaya, ja to info o nie陰czeniu magnezu z wapnem znalaz豉m te na innych stronach. Dla dobrego wch豉niania magnezu potrzebny jest wap, przyjmowany 3, 4 razy w tygodniu. Ale nie mo積a ich bra w tym samym czasie, bo staj si antagonistami, wygrywa magnez a wap si nie wch豉nia. Czytaj帷 takie informacje zawsze si zastanawiam jak to si ma do wszelkich zestaw闚 witamin i minera堯w

Sailor, mam kwas hialuronowy z ZSK oczekuj w這sowych propozycji
Aniu, informacje jakie znajdziemy na stronach s sprzeczne ze sob. Zastanawiam si po co produkowaliby taki w豉郾ie zestaw je郵i przyswajanie pierwiastk闚 mia這by si wzajemnie wyklucza? Dzi瘯uj Ci jednak na zwr鏂enie uwagi na ten fakt Zaraz pomy郵 o zmianie zestawu - na wszelki wypadek. Chocia... Ju sama nie wiem co my郵e - wyczyta豉m przy okazji, 瞠 bardzo niewskazanym jest za篡wanie witaminy B complex, poniewa witaminy B wzajemnie si wykluczaj, utrudniaj przyswajanie jedna drugiej... B6 owszem, B12 te, ale 瘸dna inna absolutnie....
No i jeszcze dowiedzia豉m si, co do magnezu i wapnia, 瞠 suplementowanie jednego przy niedoborach drugiego mija si z celem, natomiast suplementowanie obydwu przy niedoborach wit. D3 jest r闚nie bezskutecznym.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-07-25, 18:22   #1841
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Aniu, informacje jakie znajdziemy na stronach s sprzeczne ze sob. Zastanawiam si po co produkowaliby taki w豉郾ie zestaw je郵i przyswajanie pierwiastk闚 mia這by si wzajemnie wyklucza? Dzi瘯uj Ci jednak na zwr鏂enie uwagi na ten fakt Zaraz pomy郵 o zmianie zestawu - na wszelki wypadek. Chocia... Ju sama nie wiem co my郵e - wyczyta豉m przy okazji, 瞠 bardzo niewskazanym jest za篡wanie witaminy B complex, poniewa witaminy B wzajemnie si wykluczaj, utrudniaj przyswajanie jedna drugiej... B6 owszem, B12 te, ale 瘸dna inna absolutnie....
No i jeszcze dowiedzia豉m si, co do magnezu i wapnia, 瞠 suplementowanie jednego przy niedoborach drugiego mija si z celem, natomiast suplementowanie obydwu przy niedoborach wit. D3 jest r闚nie bezskutecznym.
Trudne to jest!
Ale tak samo jest z suplementowaniem 瞠laza. P鏦i mi nie zwr鏂i豉 uwagi, 瞠by za篡wa z wit. C i najlepiej na czczo, to bra豉m, bra豉m a wyniki nadal przy dolnej granicy normy
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2014-07-26, 12:18   #1842
pannakotkaa
Przyczajenie

Dziewczyny , tak d逝go grzeba豉m w necie, 瞠 odkry豉m 瞠 MELATONINA jest naturalnym blokerem DHT.
,,Melatonina leczenie sk鏎y g這wy zwi瘯szy anagenu wzrostu w這s闚 u kobiet z 造sieniem androgenowym i rozproszonego . Zosta這 to udowodnione w podw鎩nie 郵epym , kontrolowanym placebo badaniu przeprowadzonym przez Br J Dermatol w 2004 roku . Czterdzie軼i kobiet udzia w losowym badaniu stosowania do traktowania ow這sionej sk鏎y razdziennie przez sze嗆 miesi璚y. Wielu uczestnik闚 odnotowano wzrost wzrostu w這s闚 , co to badanie jednym z pierwszych , aby udowodni , 瞠 melatonina ma pozytywne skutki dla ponownego wzrostu w這s闚 u ludzi ''

CO O TYM MY印ICIE?
pannakotkaa jest offline  
Stary 2014-07-26, 12:42   #1843
Constanca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 311

Cytat:
Napisane przez pannakotkaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny , tak d逝go grzeba豉m w necie, 瞠 odkry豉m 瞠 MELATONINA jest naturalnym blokerem DHT.
,,Melatonina leczenie sk鏎y g這wy zwi瘯szy anagenu wzrostu w這s闚 u kobiet z 造sieniem androgenowym i rozproszonego . Zosta這 to udowodnione w podw鎩nie 郵epym , kontrolowanym placebo badaniu przeprowadzonym przez Br J Dermatol w 2004 roku . Czterdzie軼i kobiet udzia w losowym badaniu stosowania do traktowania ow這sionej sk鏎y razdziennie przez sze嗆 miesi璚y. Wielu uczestnik闚 odnotowano wzrost wzrostu w這s闚 , co to badanie jednym z pierwszych , aby udowodni , 瞠 melatonina ma pozytywne skutki dla ponownego wzrostu w這s闚 u ludzi ''

CO O TYM MY印ICIE?
Rozumiem, 瞠 chodzi tu o dzia豉nie zewn皻rzne a nie suplementacj wewn皻rzn, tak? Mam wciera rozkruszone tabletki melatoniny?
Stary 2014-07-26, 13:08   #1844
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Dziewczyny powtorzylam badanie prl po obciazeniu i jednak wyszla podwyzszona 10 -krotnie , norma jest do 23,30 a ja mam 255 o_O wiec znalazlam jedna przyczyne moich objawow albo i ta glowna i jedyna . Teraz czeka mnie rezonans zeby wykluczyc gruczolaka i zobaczymy jak prl bedzie sie zachowywac i moj organizm na dostinexie. Jednak nie pojmuje jednego przeciwciala tarczycowe wyszly mi nisko a zwlaszcza anty tg norma od 0,00 do 310 a ja mam napisane tak <10,00 a przy anty tpo mam 11,30 ale bez tego znaczka czyli to moze oznaczac ze tamte przeciwciala sa na minusie bo nie pojmuje ??
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-07-26, 15:18   #1845
Margo123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 250

Dostalam Hair Signals Cream - peptydy miedzi,saw palmetto i kilka innych ziolowych dobroci....drogie toto,a pojemnosc tylko 60 ml .Zastosowalam 2 razy...o rany! Ale z niego killer.Skora troche szczypala,skalp zabarwiony w piekny,zielony kolorek,ale naczytalam sie,ze peptydy sa swietne na odrost,wiec bede uzywala, 2-3 razy w tygodniu.Zmodyfikowalam tez swoja wcierke i zastapilam msm wieksza iloscia chmielu.Musze sie wybrac na zakupy polproduktowe,wszystko mi sie zaczyna juz konczyc

Gaya powiedz prosze,dlaczego nie warto suplementowac magnezu i d3? Bo ja tak wlasnie robie...

Dostalam wymaz z antybiogramem z moich migdalkow - wyszedl mi gronkowiec zlocisty wzrost obfity oraz jakis rodzaj paciorkowcow - rowniez obfity....powinnam sie chyba cieszyc,bo moze nareszcie,po tylu latach znalazlam przyczyne swoich problrmow ze skora,ale boje sie,ze to kolejny slepy zaulek i nic z tego nie wyjdzie Ide do laryngologa w przyszlym tygodniu,ciekawe co mi powie...

Edytowane przez Margo123
Czas edycji: 2014-07-26 o 15:19
Margo123 jest offline  
Stary 2014-07-26, 17:27   #1846
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Ju sama nie wiem co my郵e - wyczyta豉m przy okazji, 瞠 bardzo niewskazanym jest za篡wanie witaminy B complex, poniewa witaminy B wzajemnie si wykluczaj, utrudniaj przyswajanie jedna drugiej... B6 owszem, B12 te, ale 瘸dna inna absolutnie....
Co do kompleksu B to si nie zgodz. To jest grupa witamin, w kt鏎ej jedna potrzebuje drugiej i jak to ujmowa Ambroziak - wsp馧pracuj ze sob. Natomiast przypadku gdy np b璠ziesz suplementowa wi瘯sze dawki jednej z nich, mo瞠sz wp造n望 na poziom innej zmniejszaj帷 zapas. Dlatego s najcz窷ciej w kompleksach polecane. Endokrynolodzy te tak radz. Ewentualnie ka膨 bra konkretn witamin B w wi瘯szej dawce, a pozosta貫 w standardowym kompleksie.

Natomiast co do D, magnezu i wapnia, to jest to co mi endo m闚i, rozpisuj帷 witaminy, to samo jest na t逝stym, wi璚 wklej tylko:

Cytat:
Magnez wp造wa na wra磧iwo嗆 tkanek na witamin D, co pozwala optymalizowa jej aktywno嗆 i funkcje. Ponadto bez magnezu nie mo積a m闚i o prawid這wej gospodarce wapnia. Bior帷 pod uwag, 瞠 magnez ma swoj rol w metabolizmie wapnia, istnieje podejrzenie, 瞠 nadmiar D mo瞠 zwi瘯szy niedobory magnezu, u os鏏 u kt鏎ych takowe ju istniej. Magnez i wap dzia豉j bowiem antagonistycznie, st康 wi瘯szo嗆 os鏏 suplementuj帷 si tylko witamin D mo瞠 zwi瘯szy ryzyko wyst徙ienia depozyt闚 wapnia w t皻nicach.
Ale na temat s逝szno軼i suplementowania tych bardzo bogatych w witaminy zestaw闚, to te si nie raz zastanawia豉m, ile z tego tak na prawd nie ma prawa si wch這n望, a jest czystym marketingiem. Cho熲y po陰czenia witamin rozpuszczalnych w t逝szczach i wodzie?

A jakie 瞠lazo dok豉dnie suplementujecie? ginekolog ostatnio mi m闚i, 瞠 narazie jest ok, ale je郵i hemoglobina mi spadnie to mam od razu kupi Biofer i 造ka 3 razy dziennie na p馧 godziny przed ka盥ym posi趾iem, 瞠by 'co si zd捫y這 wch這n望'
Nie macie 瘸dnych atrakcji jelitowych przy suplementacji 瞠laza?

Anna najlepiej dok豉daj do p馧produkt闚, bo solo szkoda troszeczk. Mo瞠 by do p造nnych i do maseczek.
Trzyma si go w lod闚ce, wi璚 bardzo przyjemnie ch這dzi sk鏎.
Mo瞠sz si te na buzi nim pomizia np w po陰czeniu z olejkiem arganowym - w brew pozorom nawet 豉dnie si 陰cz ze sob.
Moja mama nak豉da go przed makija瞠m te, 瞠by si lekko wyg豉dzi i 豉twiej rozprowadzi podk豉d.

Czas edycji: 2014-07-26 o 17:44
Stary 2014-07-26, 17:50   #1847
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Co do kompleksu B to si nie zgodz. To jest grupa witamin, w kt鏎ej jedna potrzebuje drugiej i jak to ujmowa Ambroziak - wsp馧pracuj ze sob. Natomiast przypadku gdy np b璠ziesz suplementowa wi瘯sze dawki jednej z nich, mo瞠sz wp造n望 na poziom innej zmniejszaj帷 zapas. Dlatego s najcz窷ciej w kompleksach polecane. Endokrynolodzy te tak radz. Ewentualnie ka膨 bra konkretn witamin B w wi瘯szej dawce, a pozosta貫 w standardowym kompleksie.

Natomiast co do D, magnezu i wapnia, to jest to co mi endo m闚i, rozpisuj帷 witaminy, to samo jest na t逝stym, wi璚 wklej tylko:

Ale na temat s逝szno軼i suplementowania tych bardzo bogatych w witaminy zestaw闚, to te si nie raz zastanawia豉m, ile z tego tak na prawd nie ma prawa si wch這n望, a jest czystym marketingiem. Cho熲y po陰czenia witamin rozpuszczalnych w t逝szczach i wodzie?

A jakie 瞠lazo dok豉dnie suplementujecie? ginekolog ostatnio mi m闚i, 瞠 narazie jest ok, ale je郵i morfologia mi spadnie to mam od razu kupi Biofer i 造ka 3 razy dziennie na p馧 godziny przed ka盥ym posi趾iem, 瞠by 'co si zd捫y這 wch這n望'
Nie macie 瘸dnych atrakcji jelitowych przy suplementacji 瞠laza?

Anna najlepiej dok豉daj do p馧produkt闚, bo solo szkoda troszeczk. Mo瞠 by do p造nnych i do maseczek.
Trzyma si go w lod闚ce, wi璚 bardzo przyjemnie ch這dzi sk鏎.
Mo瞠sz si te na buzi nim pomizia np w po陰czeniu z olejkiem arganowym - w brew pozorom nawet 豉dnie si 陰cz ze sob.
Moja mama nak豉da go przed makija瞠m te, 瞠by si lekko wyg豉dzi i 豉twiej rozprowadzi podk豉d.
Sailor, wolniej ... Ja potrzebuj dok豉dnej instrukcji - ile kropli kwasu na porcj maski. Albo ile kropli do wcierki 50ml. Czy jest sens dodawa do wcierki alkoholowej.
M闚isz, 瞠by trzyma w lod闚ce, na etykiecie by豉 temperatura pokojowa, zaraz prze這輳
Wczoraj dosta豉m przesy趾 i potraktowa豉m sobie kwasem moje kurze 豉pki - musz owiedzie, 瞠 efekt super. Widzisz u mnie w這sy nie s polem do eksperymentowania - musz mie wytyczne, przy oczach nie mia豉m zahamowa .

Ja u篡wa豉m Biofera, zwr鵵 uwag masz r闚nie wersj z kwasem foliowym. Teraz mam z Olimpa, sko鎍zy豉m med, zacz窸am Forte. Maj wi璚ej mg 瞠laza ni Biofer i dodatkowe wit., kt鏎e maj wp造wa na lesze przyswajanie. 皋陰dkowo przy wszystkich tych preparatach OK.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2014-07-26, 18:25   #1848
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Sailor, wolniej ... Ja potrzebuj dok豉dnej instrukcji - ile kropli kwasu na porcj maski. Albo ile kropli do wcierki 50ml. Czy jest sens dodawa do wcierki alkoholowej.
M闚isz, 瞠by trzyma w lod闚ce, na etykiecie by豉 temperatura pokojowa, zaraz prze這輳
Wczoraj dosta豉m przesy趾 i potraktowa豉m sobie kwasem moje kurze 豉pki - musz owiedzie, 瞠 efekt super. Widzisz u mnie w這sy nie s polem do eksperymentowania - musz mie wytyczne, przy oczach nie mia豉m zahamowa .

Ja u篡wa豉m Biofera, zwr鵵 uwag masz r闚nie wersj z kwasem foliowym. Teraz mam z Olimpa, sko鎍zy豉m med, zacz窸am Forte. Maj wi璚ej mg 瞠laza ni Biofer i dodatkowe wit., kt鏎e maj wp造wa na lesze przyswajanie. 皋陰dkowo przy wszystkich tych preparatach OK.
a te masz roztw鏎 w 瞠lu? bo na moim jest, 瞠 w lod闚ce ma sta.
Kurcze to Ci nie pomog, bo jak tylko widz, 瞠 mog co wykorzysta r闚nie w wysokim st篹eniu to leje na oko. A tak na oko to mniej wi璚ej na 100ml wychodzi mi jedna czubata 造瞠czka (ma豉), gdy jest to g堯wnie wodny roztw鏎, kt鏎y szykuje do atomizera. Takie co trzymam p騧niej w lod闚ce przez 2-3 dni bo w 鈔odku jest ju konserwant. Czasami dodaje jeszcze dwie kropelki z soku z cytryny.

Jak dodaje do maski to z regu造 daje go ze dwa razy wi璚ej.
Czasami po umyciu w這s闚 bior troch 瞠lu na d這 i wcieram w sk鏎 g這wy i w這sy - ewentualnie do tej opcji p騧niej jeszcze nak豉dam olejek, albo krem.

Na stronach z p馧produktami te masz rozpisane zawsze st篹enie jakie jest bezpieczne. A zawsze zr鏏 sobie najpierw test alergiczny i zobacz w jednym miejscu tylko jak sk鏎a g這wy reaguje. Ja robie tam gdzie mam wzgl璠nie du穎 w這s闚 bo czubka to by這by mi szkoda

http://www.biochemiaurody.com/sklep/...onicgelx3.html

http://mazidla.com/kategorie-poprodu...category_id=11

tu jest napisane 瞠 rozpuszcza si najlepiej w wodzie, gorzej w alko.

Cytat:
Napisane przez pannakotkaa Poka wiadomo嗆
Bo瞠... nie udziela豉m si tutaj przez prawie tydzie. Wyjecha豉m na wakacje.
W這s闚 zn闚 wypada wi璚ej. A ju by這 w okolicach 100. O ja nieszcz窷liwa, ostatnia nadzieja umar豉.
PONAWIAM PYTANIE DZIEWCZ邛A.
Czy Wam te wypadaj w這sy kt鏎e nie maj odrostu?(o ile je malujecie)
Mi wypadaj te co maj po 3 cm i te najd逝窺ze, ale zauwa篡豉m 瞠 wszystkie nie maj odrostu. Zagl康aj帷 sobie w g這w niestety du穎 jest tych kt鏎e s pokolorowane a do sk鏎y, s tak jakby przeplatane.
CO TO MO浩 ZNACZY, te tak macie?
PS: t瘰kni豉m za Wami.
mo瞠 dlatego, 瞠 w這sy znajduj si w r騜nych fazach wzrostu? nie wiem jak to si nazywa dok豉dnie gdy w這s ju umiera ale nadal tkwi w mieszku, telogen?

Czas edycji: 2014-07-26 o 18:43
Stary 2014-07-26, 18:39   #1849
pannakotkaa
Przyczajenie

'Melatonina wplywa rowniez pobudzajaco na porost wlosow - mechanizm nie jest do konca jasny, dzieje sie tak byc moze poprzez indukowanie fazy anagenu wzrostu wlosa. '
Dziewczyny poczytajcie o tym, mo瞠 to kolejna deska ratunkowa dla Nas.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Znalaz豉m r闚nie wpis dziewczyny, kt鏎a pisze 瞠 to by dla niej jedyny ratunek przy 造sieniu androgenowym. Poza tym podaje si ten hormon zwierz皻om gdy maj problem z 造sieniem futra. W ko鎍u czym r騜nimy si od ssak闚... Hmm udowodnione jest na pewno (potwierdzone licznymi badaniami) 瞠 hamuje siwienie, przed逝瘸 篡wot w這sa. Nie wiem ju sama co o tym my郵e, brzmi kusz帷o.

A teraz kolejna sprawa, zauwa篡豉m 瞠 przy ko鎍u lista antyk闚 w這sy mniej zaczynaj lecie. Czy瘺y poziom estrogen闚 wtedy by silniejszy ni testosteron? A mo瞠 prolaktyna wtedy spada? Co o tym my郵icie?
pannakotkaa jest offline  
Stary 2014-07-26, 19:41   #1850
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Cytat:
Napisane przez Constanca Poka wiadomo嗆
Dobra, czyli mam si zbada na trzeci dzie po wzi璚iu ostatniej tabletki. Na to mam p鎩嗆: DHEA-S, 17-OHP, wolny testosteron? Poza tym te badania b璠 wiarygodne mimo szprycowania si hormonami?

Ciekawa jestem czy je郵i odstawi豉bym teraz wraz z przerw tabsy czy w這sy wypada造by bardziej...
Nie wypowiem si co do powy窺zych, bo nie czuj si na tyle oczytana Ja mia豉m badane androgeny i kilka estro- w豉snie na tabletkach. Wiadomo, 瞠 wynik b璠zie inny ni w czasie, gdy tabletek si nie bierze, ale po to w豉郾ie przyjmuje si te tabletki, 瞠by wynik by inny
Stary 2014-07-26, 22:03   #1851
Gosiakol
Rozeznanie

Poniewaz nadal jestem w fazie umierania, wtrace tylko o melatoninie - jem od 2 miesiecy i nie widze wplywu na wlosy Za to zasypiam od razu i jest to dla mnie bardzo istotne i dla wlosow tez przeciez. A wcieranie w skore ? 60 tableteczek kosztuje ze 30 zeta , to chyba straszne droga kuracja musialaby byc.

Przeszlam pieklo przez ostatnie trzy dni. Dobrego w tym tyle, ze chcialam detoksik to dostalam. Tak jak nigdy sie nie poce tak tym razem po prostu zalewalam sie potem, ale i tak pewnie za to bekne, bo przez trzy dni prawie nie jadlam i nie spalam, wiec juz widze te wypadajace resztki wlosow. Koszmar!

co znalazlam na szybko :

To date, most studies have provided significant evidence that melatonin directly affects both hair loss and hair growth. (niedobrze !!)
Ale dalej pisza , ze '' DHT also prevents the growth of hair follicles and is the reason for male pattern baldness.
During hair loss, melatonin can actually block these DHT receptors, allowing the proper and regular growth of hair follicles. ''
''The most effective way for you to see the same results as the women in the experiment is for you to massage a large quantity of melatonin cream into your scalp each morning.

This is much more effective than oral administration. The best melatonin cream for hair loss known to provide the most extravagant environment for follicle hair growth is Asatex Swiss Melatonin Hair Formula.
If this seems a bit messy for you, you can also choose melatonin pills or liquid melatonin. But before ingesting melatonin, you should know that melatonin supplements induce sleep and taking too much melatonin can cause very vivid dreams or even nightmares.''
No to szukamy melatoniny w kremie albo w plynie

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-07-26 o 23:40
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-07-27, 12:41   #1852
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

http://www.tlustezycie.pl/2013/10/wi...rzygode-z.html
Jak leczy zaburzenia hormonalne?
punkt 7
(...)W przypadku bezsenno軼i odpowiedni rytua nocny b璠zie niezb璠ny. Uwaga! Nigdy nie nale篡 stosowa melatoniny na sen!

podobno czytacie t逝ste 篡cie, to mo瞠 was zaciekawi
mastiff jest offline  
Stary 2014-07-27, 20:02   #1853
Gosiakol
Rozeznanie

No tak, Tluste Zycie jest przeciwne, a internet trzesie sie od peanow pochwalnych na temat melatoniny. To dlatego, ze ona generalnie przeciwna jest jakiejkolwiek interwencji syntetycznej w hormony, wiec sila rzeczy i melatonina odpada.
U mnie przeklenstwa ciag dalszy..obawiam sie, ze mam przepukline.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-07-28, 11:24   #1854
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Sailor z rzadka znajduje zminiaturyzowany w這sek, ale wi瘯szo嗆 to normalne, zdrowe "baty". Te "baby hair" te s normalnej grubo軼i, ale miniaturyzacja wyst瘼uje nie tylko przy androgenowym 造sieniu, cho w tym typie jest ona najbardziej widoczna. Ja najwi瘯sze przerzedzenia mam nad uszami, w tej chwili to jest ju obraz n璠zy i rozpaczy, a zaczyna si w豉郾ie u mnie kolejny rzut linienia.
Obetr czo這 z potu, na d這ni pozostaj w這sy, podrapi si za uchem, na d這ni pozostaj w這sy, poprawiam delikatnie fryzur, w d這ni pozostaj w這sy, nak豉dam krem na twarz, do d這ni przyklejaj si w這sy. Chyba zn闚 nieub豉ganie dobijam do tysi帷a w dzie mycia (myj co drugi dzie). Kompletnie jestem sko這wana, nie mam poj璚ia co si dzieje, od czego tym razem???? Co robi nie tak???? To chore, ale jak lecia這 mi 250-300 dziennie to by豉m szcz窷liwa. Same widzicie jak niewiele mi trzeba do szcz窷cia.
Kto tu pisa, 瞠 wypada mu 0d zera do 7 w這s闚 dziennie, no c騜, wsp馧czuje je郵i to dla kogo tragedia 篡ciowa, ale bardziej sk豉nia豉bym si ku teorii, 瞠 ten kto chcia, by nas zabola這, 瞠 s osoby, kt鏎ym praktycznie wcale nie wypadaj w這sy.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-07-28, 23:32   #1855
Gosiakol
Rozeznanie

Margo, a czy Ty jestes w jakims stalym kontakcie z tymi lekarzami? Czy moglabys im podsunac teorie, ze na skutek antykowania przez 8 lat mogla Ci sie zaburzyc komunikacja pomiedzy przysadka, podwzgorzem,jajnikami ? stad moze za wysoki poziom estro ?
A co z tym niskim kortyzolem, wyjasniali jakos? Idac za Tlustym Zyciem to mogloby byc wypalenie nadnerczy . ?
Alez Ty musialas miec gaszcz na glowie skoro nadal leca Ci takie ilosci i ndal jeszcze przeciez je masz. Tej dziewczynie od 0-7 wlosow juz sie dostalo ale fakt, ze ja sie po prostu rozesmialam jak to przeczytalam..Kontrast jest powalajacy, ale to dobrze obrazuje wlasnie jak to przecietny, bezproblemowy ( w tym zakresie ) czlowiek nawet sobie nie wyobraza z czym zyjemy na codzien.
Ja od dzisiaj dorzucam probiotyki..tylko ta cholerna przepuklina mnie dobila w najgorszych snach sie nie spodziewalam takiego sypania sie w tym wieku. Na razie jest mala ( pachwinowa ) , ale jest i wiadomo przeciez, ze moze zakonczyc sie tylko operacja, wczesniej czy pozniej, a ja juz sie martwie, ze operacja = znieczulenie = wlosy out. Choc ponoc wystarczy miejscowe.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-07-29, 06:32   #1856
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Margo, a czy Ty jestes w jakims stalym kontakcie z tymi lekarzami? Czy moglabys im podsunac teorie, ze na skutek antykowania przez 8 lat mogla Ci sie zaburzyc komunikacja pomiedzy przysadka, podwzgorzem,jajnikami ? stad moze za wysoki poziom estro ?
A co z tym niskim kortyzolem, wyjasniali jakos? Idac za Tlustym Zyciem to mogloby byc wypalenie nadnerczy . ?
Alez Ty musialas miec gaszcz na glowie skoro nadal leca Ci takie ilosci i ndal jeszcze przeciez je masz. Tej dziewczynie od 0-7 wlosow juz sie dostalo ale fakt, ze ja sie po prostu rozesmialam jak to przeczytalam..Kontrast jest powalajacy, ale to dobrze obrazuje wlasnie jak to przecietny, bezproblemowy ( w tym zakresie ) czlowiek nawet sobie nie wyobraza z czym zyjemy na codzien.
Ja od dzisiaj dorzucam probiotyki..tylko ta cholerna przepuklina mnie dobila w najgorszych snach sie nie spodziewalam takiego sypania sie w tym wieku. Na razie jest mala ( pachwinowa ) , ale jest i wiadomo przeciez, ze moze zakonczyc sie tylko operacja, wczesniej czy pozniej, a ja juz sie martwie, ze operacja = znieczulenie = wlosy out. Choc ponoc wystarczy miejscowe.
wypalone nadnercza i setki w這s闚?
Ta Margo, to mi po g這wie wczoraj chodzi豉 ca造 dzie
nie znam zaburzenia hormonalnego kt鏎e daje taki rzut k豉k闚, Margo jest tu chyba pierwsza i jedyna.
Endokrynologicznie trzeba dr捫y dalej z lekarzem, cho熲y z uwagi, 瞠 za jaki czas nadnercza przejm wi瘯szo嗆 funkcji i lepiej 瞠by by造 wstanie to ud德ign望, ale ja bym grzeba豉 dalej.

Margo, Ty mia豉 robione badania w kierunku grzyba i nic nie wysz這 ciekawego. A zaburzone wch豉nianie Ci si przewija這 i par innych dziwnych dolegliwo軼i. A paso篡ty te zosta造 wykluczone? np urocza glista ludzka? - z ciekawo軼i zacz窸am przed chwilk googlowa i z tego co widz po pierwszej karcie google temat raczej nie jest odosobniony.
Nie poddawaj si, walczymy razem z Tob

Gosia, Ty si nie b鎩 bo przy przepuklinie nie daj znieczulenia og鏊nego. Moja kole瘸nka z pracy b璠zie mia豉 taki zabieg pod koniec tego miesi帷a.

Te chce probiotyki ostatnio czyta豉m jakie zam闚i i mi si dw鏂h producent闚 przewin窸o. A Ty kt鏎e b璠ziesz bra豉?
Stary 2014-07-29, 08:38   #1857
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Cytat:
Dok豉dnie.
U mnie teraz codziennie k瘼a w這s闚 idzie przy myciu (ze wzgl璠u na loxon myj codziennie) i w ci庵u dnia w這sy leca bardziej ni wcze郾iej. Dermatolog ostrzega豉, 瞠 tak b璠zie, ale mam nadziej, 瞠 mnie to nie za豉mie. W這s闚 mam ma這 i cienkie wi璚 te setki to dla mnie bardzo du穎 :/

Swoj drog przez ci庵貫 kontrole i k逝cia moja r瘯a nied逝go b璠zie przypomina r瘯 narkomanki
Stary 2014-07-29, 09:00   #1858
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆

Swoj drog przez ci庵貫 kontrole i k逝cia moja r瘯a nied逝go b璠zie przypomina r瘯 narkomanki

Oj tak:d
Moja rowniez. Nawet wczoraj bedac na badaniach krzywych w szpitalu pani pielegniarka pobrac cos krwi bidulka nie umilala i klula mnie 12 razy! Z prawie wszystkich mozliwych miejsc. Do tego zakleila te miejsca wacikiem wychodzac wygladalam jakbym conajmniej jakis wyppadek miala :p. Kurka okres juz 2 dni sie spoznia wiem ze to nie tragedia,ale przez to wiecej wlosow leci
Edit dostalam w koncu okrees. Uff

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-07-29 o 09:32
dzamatasi jest offline  
Stary 2014-07-29, 11:27   #1859
Gosiakol
Rozeznanie

Sailor, chcialam te probiotyki jak najszybciej, co by sie zregenerowac po zatruciu, wiec wzielam co mi polecil chlopak w zaprzyjaznionej aptece.
Nazywa sie to Lactoflorene, wloska firma Montefarmaco. Jakies 4 bakterie w tym sa o bardzo dlugich i skomplikowanych nazwach, plus zestaw witamin z grupy B dla lepszego wchclaniania, tylko to to mi akurat srednio odpowiada, bo juz biore 100% dziennego zapotrzebowania w oenobiolu przeciez.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-07-29, 13:54   #1860
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

hej dziewczynki, 軼i窸am jeszcze kr鏂ej w這ski, w豉軼iwie d逝窺za jest tylko grzywka, ca豉 reszta kr鏂iutka i mimo, 瞠 w tamtej podoba豉m si sobie bardziej, zostan przy tej kr鏒szej, bo musz maksymalnie odci捫y w這sy.
Gosiu jak tylko dostan wszystkie wyniki zaraz jad z nimi do Wroc豉wia by skonsultowa wszystko z moim endokrynologiem. Nie mam jeszcze w豉郾ie kortyzolu (a robili mi kilka pobra krwi, by zbada go o r騜nych porach doby) i nie mam jeszcze 17 OH.
Sailor, bada豉m ju chyba wszystko, nie wiem czego mam si czepi, nie mam candida, nie mam celiakii, nie mam paso篡t闚, w徠roba zdrowa.... Jedyne co, to rzeczywi軼ie, gdy pojawia si 逝pie wypada ich jeszcze wi璚ej, w豉軼iwie to ilo嗆 ich si co najmniej podwaja, a 瞠 nawet bez 逝pie簑 to s setki dziennie, to z 逝pie瞠m jest masakra!
Sailor a co mia豉 na my郵i pisz帷, 瞠 wkr鏒ce nadnercza przejm wi瘯szo嗆 funkcji? Czy tak si dzieje po menopauzie?

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Dziewczyny, jeste軼ie kochane, 瞠 tak podtrzymujecie mnie na duchu, , Ty Sailor du穎 my郵i mi po鈍i璚asz, DZI艼UJ.
Ale mi powoli zaczyna brakowa zapa逝 do poszukiwa, pozytywnego my郵enia, 瞠 b璠zie dobrze. Zaczynam si godzi z tym, 瞠 mo瞠 by tak, 瞠 tego nigdy nie powstrzymam, 瞠 mog straci w這sy bezpowrotnie. Czasem z wyrzutami rozmawiam z Bogiem, 瞠 nie powinien mnie tak zostawia bez pomocy, a p騧niej sobie my郵, 瞠 mo瞠 jego pomoc polega na tym, 瞠by mi pom鏂 pogodzi si z losem... bo jako coraz spokojniej o tym my郵....

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.