Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-07-29, 19:14   #1861
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Pannakotta, nie chc ci rozczarowa ale ja bra豉m do嗆 d逝go melatonin w豉郾ie z polecenia dermatologa i guzik to da這.

Jak ju pisa豉m jestem na detoxie, na w這sy nie k豉d nic, niech si same broni Strasznie cierpi od odstawienia steryd闚 ale to b喚dne ko這, cho cudowne efekty raczej nie wr鏂 do tej metody. Mam za to inny spos鏏, polecony przez kole瘸nk, by陰 zdziwiona, 瞠 tego mi 瘸den dermatolog nie zaproponowa na 造sienie, wi璚 zaryzykowa豉m. Puki co stosuj 2 tygodnie, wi璚 o efektach nic nie mog powiedzie. Tym cudem ma by spora dawka wit pp. Dawka 1000 mg dziennie jest dawk lecznicz. Ja tyle nie jestem w stanie przyj望, kto bra t witamin pewnie wie dlaczego Moje mo磧iwo軼i ko鎍z si na 200-400 mg. Wit ta jest na recept ale w necie znajdziecie bez.
Antuanetta jest offline  
Stary 2014-07-29, 19:54   #1862
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Ale mi powoli zaczyna brakowa zapa逝 do poszukiwa, pozytywnego my郵enia, 瞠 b璠zie dobrze. Zaczynam si godzi z tym, 瞠 mo瞠 by tak, 瞠 tego nigdy nie powstrzymam, 瞠 mog straci w這sy bezpowrotnie. Czasem z wyrzutami rozmawiam z Bogiem, 瞠 nie powinien mnie tak zostawia bez pomocy, a p騧niej sobie my郵, 瞠 mo瞠 jego pomoc polega na tym, 瞠by mi pom鏂 pogodzi si z losem... bo jako coraz spokojniej o tym my郵.... [/QUOTE]
Margo, jak Tobie nie starczy zapalu to bedziemy szukac za Ciebie. Za wczesnie, zeby sie poddawac. U Ciebie to wszystko jest bardzo drastyczne, ale jednak trwa od niedawna, a jeszcze tyyyyle zycia przed Toba, ze moga Ci jeszcze 10 razy wypasc i odrosnac. Odrost masz normalnej grubosci ( w sensie wlos), jestes zdrowa..to nie jest AGA, wiec masz wszelkie szanse, zeby wlosy Ci odrosly, ale zdecydowanie lepiej jest pogodzic sie z losem i sie mile zaskoczyc niz codzien sie przez to wypalac. Wstaw zdjecie jak wygladasz

Harubi, jak postepy ? Do dzisiaj to juz z 5 kg powinnas schusc, co ?
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-07-29, 23:22   #1863
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Dziewczyny czy niske przeciwciala tarczycy moga swiadczyc o hashimoto? Sa blisko dolnej granicy normy i do tego moje TSH wynosi 0,86.
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-07-30, 07:25   #1864
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Gosiu bardzo dzi瘯uj Ci za te s這wa , na logik masz racj, ale u mnie wszystko jest dziwne i niewyja郾ione, dlatego w moim wypadku nie mo積a liczy, 瞠 logicznie sie to sko鎍zy . Wkleje Wam fotk, jak tylko sobie jak捷 zrobi, w domu oczywi軼ie wszystkim si podoba, pono jeszcze bardziej ni tamta, ale oni teraz powiedzieliby, 瞠 nawet zgolone na je瘸 bardzo im sie podobaj.
Blackbejbe podwy窺zone przeciwcia豉 鈍iadcz o hashi, jak masz niskie, to bardzo dobrze, bo to znaczy 瞠 nie ma z tym problemu. Ja te mam niskie przeciwcia豉. Ale m鎩 profesor zmniejszy mi dawk letroxu i ro郾ie mi TSH, ju mam prawie 3 i czuje to, zn闚 lenistwo mnie dopada i nie czuje gor帷a, a jak ciut temperatura spada to od razu mi zimno. Jak pojad na konsultacj, to mu o tym wspomn, bo jeszcze tylko brakuje tego, bym wpada豉 w niedoczynno嗆 i od tego teraz zacz窸y lecie

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-07-30, 12:01   #1865
margo1974
Raczkowanie

w豉郾ie na kafeterii toczy si rozmowa na temat tocznia. Nie podejrzewam kompletnie siebie o t chorob, ale dla 鈍i皻ego spokoju zrobi sobie badania w tym kierunku. Dziewczynie, kt鏎ej wypada造 w這sy w takiej ilo軼i jak mi chyba, zdiagnozowano w豉郾ie tocznia, ale jakie mia豉 inne objawy, pr鏂z 造sienie nie napisa豉. Ale posz豉 do dermatologa w豉郾ie z 造sieniem, m康ra pani dr kaza豉 zrobi badanie ANA, i ju trafi豉 pod opiek reumatologa. Pono tocze, to niekoniecznie musi by rumie w kszta販ie motyla.... Tyle ju zbada豉m, 瞠 jeszcze to nie zaszkodzi....

Dzwoni豉 do mnie te doktorka z endokrynologii i m闚i豉, 瞠 tym estradiolem mam si kompletnie nie przejmowa, 瞠 wg niej nie ma si czego czepi, je郵i chodzi o hormony. I teraz nie wiem co mam robi, czy dr捫y temat hormon闚 dalej, czy da sobie ju spok鎩?

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-07-30, 14:16   #1866
Blackbejbe
Rozeznanie

Nio widzisz Margo a ja teraz z ciekawosci czytalam na temat niskich przeciwcial i pisze ze moga swuadczyc rowniez o hashimoto ale tu tarczyca jest zzarta od srodka i wsumie by sie zgadzali bo mam wszystkue objawy oprocz bezsennosci a najgorsze jest to ze pomimo ogromnego apetytu wciaz nikne w oczach praktycznie same kosci chodzace a juz nie wspomne o braku energi , drzeniu rak i tych wszystkuch objawowno chyba ze prl mi daje tak po dupie pozatym mam straszne bole glowy ktore prowadzi do okropnych mdlosci i boje sie ze to moze byc gruczilak .
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-07-30, 15:05   #1867
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka wiadomo嗆
Nio widzisz Margo a ja teraz z ciekawosci czytalam na temat niskich przeciwcial i pisze ze moga swuadczyc rowniez o hashimoto ale tu tarczyca jest zzarta od srodka i wsumie by sie zgadzali bo mam wszystkue objawy oprocz bezsennosci a najgorsze jest to ze pomimo ogromnego apetytu wciaz nikne w oczach praktycznie same kosci chodzace a juz nie wspomne o braku energi , drzeniu rak i tych wszystkuch objawowno chyba ze prl mi daje tak po dupie pozatym mam straszne bole glowy ktore prowadzi do okropnych mdlosci i boje sie ze to moze byc gruczilak .
Bejbe Ty id z tymi wynikami do endokrynologa (czy ju by豉?)
Powiedz mu o swoich podejrzeniach, o ka盥ym objawie.... Jak co si dzieje, to na pewno to znajdziecie. Ja szczerze m闚i帷 s造sza豉m tylko, 瞠 podniesione p/c anty TPO mog sugerowa Hashimoto, bo tak mi m闚i豉 m鎩 endokrynolog (m鎩 wynik to 5 i powiedzia, 瞠 jest dobrze)
A jak Tw鎩 逝pie, masz nadal, czy zszed? Ja niestety mam zn闚 rzut 逝pie簑 i nawet olejki nie pomagaj.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-07-30, 21:16   #1868
Blackbejbe
Rozeznanie

Wlasnie mowilam i dlatego kazala zrobic przeciwcisla i wyszly niskie teraz musze maszerowac na usg tarczycy i ten nieszczesny rezonans. Lupiez jak tak jest caly czas taki sam ale ja mam lzs wiec ja jestem na to skazana niestety , gdy mi slonce przypali skore to mam wiekszy wysyp i tak wkolko .
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-08-01, 18:22   #1869
pannakotkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Dzisiaj zn闚 kryzys... Bywa造 dni gdzie wylecia這 mi TYLKO po 40 w這s闚, dzisiaj znowu ko這 200. Szkoda, 瞠 te lepsze dni mo積a na palcach r彗 policzy.
Dzisiaj by豉m u Pani neurolog odno郾ie swoich torbieli przesadki m霩gowej. Kobieta widz帷 m鎩 problem stwierdzi豉, 瞠 nie umiem prosi i domaga si bada hormonalnych. Na to ja jej opowiedzia豉m swoj histori z endokrynologami i ginekologami przy tym p豉cz帷 strasznie. Ona na to, 瞠 strasznie mi wsp馧czuje. Da豉 mi skierowanie na rezonans kontrolny g這wy w trybie PILNE i kaza豉 si trzyma. C騜... rezonans wykonany w trybie pilnym b璠zie wykonany UWAGA UWAGA w grudniu. Jej zdaniem, ona nie ma nic w moim przypadku do roboty. Hormonami zajmuj si endokrynolodzy, ona mo瞠 tylko zbada czy torbiele si nie powi瘯szaj i nie kwalifikuj si do usuni璚ia.

Moja endokrynolog wyjecha豉 beztrosko na urlop daj帷 mi badanie na przeciwcia豉 tarczycowe i um闚i豉 mnie na wrzesie.
Siedz帷 i p豉cz帷 uzna豉m, 瞠 nie zleci豉 mi tego badania bezpodstawnie. Moje TSH zawsze by這 dosy wysokie i balansowa這 na granicy z niedoczynno軼i. I nagle wielka zmiana TSH 0,60 :O . Ala nadczynno嗆. Najpierw my郵a豉m, 瞠 to cudowne uzdrowienie dop鏦i nie wpisa豉m w google ''wahania tsh'' HASHIMOTO .
I teraz sobie tak my郵... Jezu jem palm sabalow pij帷 olej z pestek dyni czekaj帷 na cud a mo瞠 to nie jest androgenowe. Chocia dermatolog twierdzi 瞠 (chyba) jest mimo ,瞠 mam testosteron w normie. Ale teraz sobie tak my郵....SΣCHAJCIE i por闚najcie z w豉snymi objawami.

-Pierwszy atak wypadania NAGLE po 1000 w這s闚 dziennie po odstawieniu antyk闚

- mimo powrotu do antyk闚 nadal wypada造 w ilo軼i 500 teraz w okolicach 200
- (i przede wszystkim) w這sy odrastaj mi koloru jasnego blondu gdzie normalnie by豉m szatynk. Sta造 si cienkie jak paj璚zyna, popl徠ane, suche mimo 瞠 inwestuj w od篡wki z najlepszych p馧ek
- nie tylko w這sy odrastaj帷e s jasne, ale tak瞠 te d逝gie zmieni造 sw鎩 kolor na jasny blond. Sa miejsca na g這wie gdzie odrastaj normalnego ciemnego koloru, taki jak by kiedy. dziwneee
- w這sy wypadaj z ca貫j g這wy, najbardziej z prawej strony g這wy, najpierw wypada造 tylko z prawej strony chocia zmian plackowatych nie ma. Raczej przedzia貫k wielko軼i 2,5 cm .
- przeczyta豉m gdzie, 瞠 tolagenowe wynikaj帷e z jakiej choroby 豉two pozna po cebulkach. A mianowicie cebulki s przezroczyste. Ja w豉郾ie takie mam. Jakby same urwane przezroczyste 這dygi bez kulek na ko鎍u.
- poza tym mam jakies dwie malusie雟kie zmiany ogniskowe widoczne na usg tarczycy.

A teraz prosz was o objawy waszych androgenowych i komentarz do mojego postu.

Chyba zosta這 mi si modli 瞠by okaza這 si to Hashi, kt鏎e pi瘯nie da si leczy hormonami.
Ko鎍z mi si 鈔odki finansowe... Zacz窸am zajada stres, 篡 mi si odechciewa. Dzisiaj wychodz帷 do ludzi 40 min uk豉da豉m ten puch 瞠by zakry sk鏎 g這wy. Mam do嗆.

Niechc帷y dzisiaj w陰czy這 si moje zdj璚ie kt鏎e zrobi豉m rok temu, a tam rozpuszczone w這sy...I taka grzywka jak 陰czna suma moich tera幡iejszych w這s闚.
pannakotkaa jest offline  
Stary 2014-08-01, 21:25   #1870
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Pannakotka. Moje wlosy naturalne byly prawie czarne teraz sa jasny braz cemny blond i to nie kazde... A hashi nie mam... Wiec ne wem od czego tak sie kolor zmienia.
Stary 2014-08-02, 06:54   #1871
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez pannakotkaa Poka wiadomo嗆
Chyba zosta這 mi si modli 瞠by okaza這 si to Hashi, kt鏎e pi瘯nie da si leczy hormonami.
chorob autoimmunologiczn da si pi瘯nie leczy?
Ty si lepiej zacznij modli, 瞠by to nie by這 hashi ...
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-08-04, 17:06   #1872
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Dziewczyny zrobi豉m wyniki tak jak mi radzi造軼ie, rok temu we wrze郾iu estradiol mia豉m poni瞠j 5. Zrobi豉m wyniki w sobot w 2dc. Dzisiaj odebra豉m wyniki i powiem wam 瞠 nie wiem czy si cieszy czy p豉ka. Wszystko jest idealnie, a w這sy lec i tr康zik wci捫 daje o sobie zna. To moje wyniki:
TSH: 1,29 przy normie 0,35-4,94
FT4: 0,96 przy normie 0,70-1,48
Estradiol: 19,9 faza p璚herzykowa 12,5-166
LH: 4,2 faza folikularna 2,39-6,60
FSH: 5,69 faza folikularna 4-13

Z tym estradiolem, kt鏎y mia豉m poni瞠j 5 to by chyba jaki b陰d laboratoryjny (?)
W 鈔od id do gina, ale jak ona zobaczy takie wyniki to pewnie nie da mi 瘸dnego skierowania na dalsze badania. poprosz j o USG, ale znaj帷 篡cie to przepisze mi jakiekolwiek anty i na tym si sko鎍zy. A ja naprawd chc wiedzie co mi jest, w這sy lec od 2 lat, tr康zik od nie pami皻am kiedy, 瘸den dermatolog na d逝窺z met nie pomaga. B豉gam dziewczyny pom騜cie, nie wiem co robi dalej

mosia07 jest offline  
Stary 2014-08-04, 19:31   #1873
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Cytat:
Napisane przez mosia07 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny zrobi豉m wyniki tak jak mi radzi造軼ie, rok temu we wrze郾iu estradiol mia豉m poni瞠j 5. Zrobi豉m wyniki w sobot w 2dc. Dzisiaj odebra豉m wyniki i powiem wam 瞠 nie wiem czy si cieszy czy p豉ka. Wszystko jest idealnie, a w這sy lec i tr康zik wci捫 daje o sobie zna. To moje wyniki:
TSH: 1,29 przy normie 0,35-4,94
FT4: 0,96 przy normie 0,70-1,48
Estradiol: 19,9 faza p璚herzykowa 12,5-166
LH: 4,2 faza folikularna 2,39-6,60
FSH: 5,69 faza folikularna 4-13

Z tym estradiolem, kt鏎y mia豉m poni瞠j 5 to by chyba jaki b陰d laboratoryjny (?)
W 鈔od id do gina, ale jak ona zobaczy takie wyniki to pewnie nie da mi 瘸dnego skierowania na dalsze badania. poprosz j o USG, ale znaj帷 篡cie to przepisze mi jakiekolwiek anty i na tym si sko鎍zy. A ja naprawd chc wiedzie co mi jest, w這sy lec od 2 lat, tr康zik od nie pami皻am kiedy, 瘸den dermatolog na d逝窺z met nie pomaga. B豉gam dziewczyny pom騜cie, nie wiem co robi dalej
A gdzie badanie wolnego testosteronu i androstendionu ? Przeciez to podstawa przy wypadajacych wlosach, oprocz tarczycy, ale ta masz w porzadku.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-08-04, 20:01   #1874
mosia07
Raczkowanie

wolny testosteron i androstendion te w 2dc ?

mosia07 jest offline  
Stary 2014-08-04, 21:27   #1875
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Gosia, jak tam po tym zatruciu, dosz豉 ju do siebie?
Stary 2014-08-04, 21:36   #1876
sayeeeda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Witam serdecznie,

niestety zmuszona jestem ponownie tu zajrze (by豉m chwilk w okolicach lutego), gdy nadzieje, kt鏎e pok豉d豉m w wypadaniu spowodowanym DHT leg造 w gruzach - chyba. W闚czas ochoczo zacz窸am bra blokery i nic, ale sam palm saba這w bra豉m tylko dwa miesi帷e (plus antychol i olej z dyni do tej pory). Zero r騜nicy wi璚 to chyba nie to? A szkoda ;/

Og鏊nie mam zdiagnozowane pcos (ale nie wiem jakie konkretnie ) i od ponad dw鏂h lat jestem na antykach. Zanim je zacz窸am bra to oczywi軼ie androgeny ponad norm. Po yasminelle i teraz mercilon 豉dnie si wyr闚na造, wsio w normie a w這sy lec nadal. Bez zasypki nie wyjd z domu a gdzie tam reszta 篡cia ;/

W ka盥ym razie macie jaki pomys w jakim kierunku teraz i嗆? Gdyby to by這 造sienie androgenowe to antyki powinny by造 pom鏂 tak?
A tak mia豉m nadziej najpierw na pcos, a potem na dht a tu nie ma tak 豉two.

Ps. Jako dziecko mia豉m gronkowca z這cistego (pewnie nadal jest ), wielu ludzi go ma ale ja dodatkowo mam problem z mega przet逝szczaniem sk鏎y i miejscowymi ropnymi wykwitami na ciele. My郵icie, 瞠 gronkowiec mo瞠 mie jaki zwi您ek z w這sami? Ehh, serio nie wiem ju gdzie szuka Ale sk鏎a g這wy bez 瘸dnych zmian, nic nie sw璠zi wi璚 瘸dnego zapalenia mieszk闚 w這sowych raczej nie ma. Na g這wie - bo gdzie indziej to tak

I nie wiem, czy kupowa dalej palm czy sobie odpu軼i

Pozdrawiam

sayeeeda jest offline  
Stary 2014-08-04, 22:01   #1877
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Tak wygl康a moje wypadanie w這s闚. W這sy po dwukrotnym przeci庵ni璚iu r瘯...

to i tak jest nic wczesniej bylo 3 razy gorzej.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0018.jpg (99,3 KB, 100 za豉dowa)
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-08-04, 22:15   #1878
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Ale mi powoli zaczyna brakowa zapa逝 do poszukiwa, pozytywnego my郵enia, 瞠 b璠zie dobrze. Zaczynam si godzi z tym, 瞠 mo瞠 by tak, 瞠 tego nigdy nie powstrzymam, 瞠 mog straci w這sy bezpowrotnie. Czasem z wyrzutami rozmawiam z Bogiem, 瞠 nie powinien mnie tak zostawia bez pomocy, a p騧niej sobie my郵, 瞠 mo瞠 jego pomoc polega na tym, 瞠by mi pom鏂 pogodzi si z losem... bo jako coraz spokojniej o tym my郵....
Margo, jak Tobie nie starczy zapalu to bedziemy szukac za Ciebie. Za wczesnie, zeby sie poddawac. U Ciebie to wszystko jest bardzo drastyczne, ale jednak trwa od niedawna, a jeszcze tyyyyle zycia przed Toba, ze moga Ci jeszcze 10 razy wypasc i odrosnac. Odrost masz normalnej grubosci ( w sensie wlos), jestes zdrowa..to nie jest AGA, wiec masz wszelkie szanse, zeby wlosy Ci odrosly, ale zdecydowanie lepiej jest pogodzic sie z losem i sie mile zaskoczyc niz codzien sie przez to wypalac. Wstaw zdjecie jak wygladasz

Harubi, jak postepy ? Do dzisiaj to juz z 5 kg powinnas schusc, co ?[/QUOTE]

Gosiaczku 郵iczny nie poddawaj si. Wiem 瞠 豉twiej powiedzie ni zrobi i 瞠 ju brakuje si na to wypadanie jak nic nie pomaga ale trzeba walczy cho熲y resztkami si.
Zesz豉m ju z 96 kg na 85 kg. Metmorfiny nie bior. Nie ma sensu. Sama chudn bardzo szybko, gdybym wiecej 獞iczyla schudlam bym juz ze 20 kg. A Metformine dostalam tylko po to zeby pomogla mi schudn望. Wi璚 oszcz璠z sobie w徠rob na antyki
Niestety z w這sami nast徙i這 ostre pogorszenie. Znowu wypada ich bardzo du穎.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-08-05, 08:00   #1879
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez sayeeeda Poka wiadomo嗆
Witam serdecznie,

niestety zmuszona jestem ponownie tu zajrze (by豉m chwilk w okolicach lutego), gdy nadzieje, kt鏎e pok豉d豉m w wypadaniu spowodowanym DHT leg造 w gruzach - chyba. W闚czas ochoczo zacz窸am bra blokery i nic, ale sam palm saba這w bra豉m tylko dwa miesi帷e (plus antychol i olej z dyni do tej pory). Zero r騜nicy wi璚 to chyba nie to? A szkoda ;/

Og鏊nie mam zdiagnozowane pcos (ale nie wiem jakie konkretnie ) i od ponad dw鏂h lat jestem na antykach. Zanim je zacz窸am bra to oczywi軼ie androgeny ponad norm. Po yasminelle i teraz mercilon 豉dnie si wyr闚na造, wsio w normie a w這sy lec nadal. Bez zasypki nie wyjd z domu a gdzie tam reszta 篡cia ;/

W ka盥ym razie macie jaki pomys w jakim kierunku teraz i嗆? Gdyby to by這 造sienie androgenowe to antyki powinny by造 pom鏂 tak?
A tak mia豉m nadziej najpierw na pcos, a potem na dht a tu nie ma tak 豉two.

Ps. Jako dziecko mia豉m gronkowca z這cistego (pewnie nadal jest ), wielu ludzi go ma ale ja dodatkowo mam problem z mega przet逝szczaniem sk鏎y i miejscowymi ropnymi wykwitami na ciele. My郵icie, 瞠 gronkowiec mo瞠 mie jaki zwi您ek z w這sami? Ehh, serio nie wiem ju gdzie szuka Ale sk鏎a g這wy bez 瘸dnych zmian, nic nie sw璠zi wi璚 瘸dnego zapalenia mieszk闚 w這sowych raczej nie ma. Na g這wie - bo gdzie indziej to tak

I nie wiem, czy kupowa dalej palm czy sobie odpu軼i

Pozdrawiam
Nie rozumiem jak mog豉 mie nadziej na DHT je郵i jest to najgorsza z mo磧iwo軼i. Na to nie ma lekarstwa ani sposobu. Ja podczas ka盥ego kolejnego badania za豉mywa豉m si dobrym wynikiem, poniewa wszystko wskazywa這 na DHT... A DHT + nadwra磧iwo嗆 mieszk闚 na niego to ju wyrok, 瞠 lepiej nie b璠zie nigdy, mo瞠 by tylko gorzej.
Kolejna sprawa - kochana, po dw鏂h miesi帷ach za篡wania bloker闚 nie zauwa篡sz poprawy. Aby m闚i o braku efekt闚 nale篡 bra blokery co najmniej przez 7-8 miesi璚y. Nie jest r闚nie powiedziane, 瞠 je郵i blokery nie pomog造 to nie masz wypadania z powodu DHT. Nie na ka盥ego dzia豉j tak samo. Olej z dyni jest s豉bym blokerem, mocniejszym jest palma, ale te sza逝 nie ma, to tylko 鈔odki naturalne a wiadomo 瞠 nie b璠 one dzia豉造 tak jak te "chemiczne".
Nie b璠 si wypowiada豉 na temat antyk闚, nie jestem kompetentn osob, sama ich nie za篡wam ani nigdy nie za篡wa豉m.

Mezoterapia osoczem - jak ju pisa豉m - da豉 mi w miar zadowalaj帷y efekt, bez posypki nie wyjd, ale przynajmniej jedno opakowanie starcza mi na trzy razy d逝瞠j ni jaki czas temu, nie ma potrzeby a tyle zakrywa Niestety, mam 鈍iadomo嗆 瞠 to tylko dzia豉nie dora幡e. Za najp騧niej rok kolejna mezo i tak w k馧ko, co roku aby jak najd逝瞠j zatrzyma w這sy
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-08-05, 09:03   #1880
dzamatasi
Wtajemniczenie

Dziewczyny odoebralm wyunk jestem zalmna nie. Wiem czy. To nie blad bo pielegnirkiprzy pobieraniumily problem
Rolaktyn wyszlaa 60! Nigdy takiego wyniku nie miaalam.
Glukoz na czczo 103

Glukoza po sniadaniu 96? Chyb probki mi pomylily bo dziwne ze p. Niadaniu. Mam mniejsza
Tsh 2,440
Insulina. Na aczcxzio 6,9 a po sniadaniu 7,3 nie wiem coo o tych wuynikach sadziic,zalamalam sie
Stary 2014-08-05, 09:12   #1881
mosia07
Raczkowanie

Dziewczyny a czy sa tabletki anty kt鏎e dobrze wp造waja i na sk鏎 tradzikowa i w這sy?

mosia07 jest offline  
Stary 2014-08-05, 10:52   #1882
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Dziewczyny odoebralm wyunk jestem zalmna nie. Wiem czy. To nie blad bo pielegnirkiprzy pobieraniumily problem
Rolaktyn wyszlaa 60! Nigdy takiego wyniku nie miaalam.
w sensie, 瞠 prolaktyna? do endo z wynikiem, bo chyba ju nadszed czas, 瞠by co z ni zrobi.

Cytat:
Glukoz na czczo 103

Glukoza po sniadaniu 96? Chyb probki mi pomylily bo dziwne ze p. Niadaniu. Mam mniejsza
Tsh 2,440
Insulina. Na aczcxzio 6,9 a po sniadaniu 7,3 nie wiem coo o tych wuynikach sadziic,zalamalam sie
co 瞠 zajada豉 na kolacj, 瞠 taka glukoza na czczo Ci wyskoczy豉?
po 郾iadaniu jest ok, glukoza po posi趾u mo瞠 spa嗆 nieznacznie, je郵i posi貫k masz odpowiedni. Wa積e 瞠by nie spada這 bardzo, oko這 70 ju mo瞠sz odczuwa skutki Hipoglikemii - nie s mi貫.

Je郵i boisz si o poziom glukozy zr鏏 sobie hemoglobin glikolowan.
HbA1c to bardzo dobre badanie. W Diagnostyce kosztuje 19z

Je郵i masz w domu glukometr, mierz przez par najbli窺zych dni poziom cukru rano.
Stary 2014-08-05, 11:06   #1883
margo1974
Raczkowanie

Hej kobietki. Zaraz wklej Wam fotki nowej fryzurki, powoli zaczynam si do niej przyzwyczaja. Kupi豉m sobie dzisiaj wierzbownice i chyba b璠 powoli j popija, cho wola豉bym (je郵i jest sens) p逝ka ni g這w, bo jak ju pisa豉m, w這sy zacz窸y si przet逝szcza. P逝ka豉 kt鏎a ni g這w? By造 jakie efekty? U mnie oczywi軼ie b/z, lec jakby je kto zaczarowa.
Pannakotka
Jak d逝go bra豉 pigu趾i? Jak d逝go lecia造 Ci w這sy tysi帷ami? Bo ja ju pi徠y miesi帷 si m璚z i nie zanosi si na popraw w najbli窺zym czasie. Wiele os鏏 mi m闚i, 瞠 to mo瞠 z rok nawet potrwa, ja nie wiem jak ja b璠 wtedy wygl康a豉 . P鏦i co trzymam si dzielnie, my郵, 瞠 nie osi庵n窸abym takiego stanu, gdybym nie 軼i窸a w這s闚....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg op.jpg (14,2 KB, 93 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg D帳ie.jpg (18,5 KB, 87 za豉dowa)

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-08-05, 11:44   #1884
Harutobi89
Rozeznanie

Margo 郵iczna kobieta z Ciebie, fryzurka jest bardzo fajna pasuje do Twojego kszta速u twarzy.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-08-05, 11:53   #1885
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Margo 郵iczna kobieta z Ciebie, fryzurka jest bardzo fajna pasuje do Twojego kszta速u twarzy.
dzi瘯uj Harutobi za mi貫 s這wa, no taka a 郵iczna to ja nie jestem, ale do fryzurki powoli zaczynam si przyzwyczaja .
Martwi si, bo bardzo zeszczupla豉m, troch g逝pio jak mama pe軟oletniej c鏎ki wa篡 48 kg, mimo, 瞠 wzrost te mikry (158 cm).
Sailorciu a jak Tw鎩 synu? Rozpycha mamci 瞠bra? Jak Ty skarbie w og鏊e si czujesz? Chyba ci篹ko Ci w te upa造?

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-08-05, 12:36   #1886
Constanca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 311

Margo, na zdj璚iach wygl康asz na g鏎a 26 lat
Stary 2014-08-05, 13:00   #1887
mosia07
Raczkowanie

Dziewczyny co z tym stosunkiem LH do FSH, jezeli u mnie wynosi 0,74 to dobrze ??

mosia07 jest offline  
Stary 2014-08-05, 13:09   #1888
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Margo, cudne zdj璚ia Nie wida najmniejszych problem闚 w這sowych
Wagi zazdroszcz
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-08-05, 13:17   #1889
dzamatasi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
w sensie, 瞠 prolaktyna? do endo z wynikiem, bo chyba ju nadszed czas, 瞠by co z ni zrobi.

co 瞠 zajada豉 na kolacj, 瞠 taka glukoza na czczo Ci wyskoczy豉?
po 郾iadaniu jest ok, glukoza po posi趾u mo瞠 spa嗆 nieznacznie, je郵i posi貫k masz odpowiedni. Wa積e 瞠by nie spada這 bardzo, oko這 70 ju mo瞠sz odczuwa skutki Hipoglikemii - nie s mi貫.

Je郵i boisz si o poziom glukozy zr鏏 sobie hemoglobin glikolowan.
HbA1c to bardzo dobre badanie. W Diagnostyce kosztuje 19z

Je郵i masz w domu glukometr, mierz przez par najbli窺zych dni poziom cukru rano.
Nie wiem cxemu prolaktyna a tak sie podnios豉. Od stresu? Bo problem byl pobraniem i si ca豉 tr寬s豉m... Boje si,寬 jednak mog miec gu嫵?
Wyjatkowo banana na kolacj 嶝ad豉m bo nic innego ju nie mia豉m, Ale bardxiej wydaje mi si,寬 co b豉d jest bo wc寬snieij ta sama pielegniarka mi pobeira豉 cukier i tex wys撲o 寬 po 2 h byl ni廣xy ni na c嬈廢 a jak inna pielegniarka to ju normlanie, Powt鏎寬 badania w c德,
Chocia tera i tak moim 幟artwieniem jest prolaktyna ca造 d履en pr寬p豉ka豉m,寬 mo寬 byc to gu,
Stary 2014-08-05, 16:16   #1890
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Hej kobietki. Zaraz wklej Wam fotki nowej fryzurki, powoli zaczynam si do niej przyzwyczaja. Kupi豉m sobie dzisiaj wierzbownice i chyba b璠 powoli j popija, cho wola豉bym (je郵i jest sens) p逝ka ni g這w, bo jak ju pisa豉m, w這sy zacz窸y si przet逝szcza. P逝ka豉 kt鏎a ni g這w? By造 jakie efekty? U mnie oczywi軼ie b/z, lec jakby je kto zaczarowa.
Pi瘯no軼i jeste stworzona do kr鏒kich fryzurek. Dodaj Ci uroku!!
W dodatku wygl康asz jak moja r闚ie郾iczka
Kurcz, Margo przy tym swoim estradiolu jeszcze wierzbownic chcesz go dobija? nie jestem pewna czy to dobry pomys

Ja robi豉m p逝kanki z wierzbownicy - efekt delikatny, przypomina pokrzyw. Mo瞠sz sobie dorzuci troch mi皻y do tego, fajnie Ci czerep sch這dzi

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Sailorciu a jak Tw鎩 synu? Rozpycha mamci 瞠bra? Jak Ty skarbie w og鏊e si czujesz? Chyba ci篹ko Ci w te upa造?
Synu daje popali - 這buza sobie wyhodowa豉m do perfekcji opanowa skakanie mamusi po p璚herzu i urz康zanie nocnych dyskotek.
Upa da mi popali strasznie w te najgorsze dni le輳 po prostu pod wentylatorem i staram si prze篡.
Poza tym, im bli瞠j ko鎍a, tym bardziej zaczynam si ba

Cytat:
Nie wiem cxemu prolaktyna a tak sie podnios豉. Od stresu? Bo problem byl pobraniem i si ca豉 tr寬s豉m... Boje si,寬 jednak mog miec gu嫵?
To ju musi lekarz orzec, zlecaj帷 kolejne badania.

Cytat:
Wyjatkowo banana na kolacj 嶝ad豉m bo nic innego ju nie mia豉m, Ale bardxiej wydaje mi si,寬 co b豉d jest bo wc寬snieij ta sama pielegniarka mi pobeira豉 cukier i tex wys撲o 寬 po 2 h byl ni廣xy ni na c嬈廢 a jak inna pielegniarka to ju normlanie, Powt鏎寬 badania w c德,
Chocia tera i tak moim 幟artwieniem jest prolaktyna ca造 d履en pr寬p豉ka豉m,寬 mo寬 byc to gu,
Gratuluje pomys逝! wybra豉 na kolacje przed badaniem glukozy owoc o najwy窺zym ideksie glikemicznym
Prosz Ci ... jaki b陰d nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma i uwa瘸j na to co jesz na noc, bo takiej glikemii na czczo nie mo瞠sz mie.
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.