Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-08-29, 21:00   #2161
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Tak, usg jajnikow mialam. Wlasnie wtedy ginekolog stwierdzil u mnie. Insulinoopoornosc.
Hormony tez badane mialam kilka razy . Testostern wolny i calkowity byl ponizej normy ew blisko dolnej granicy. Andrstendion raz zbadany w zlym dniu cuklu byl nieco podwyzszony potem juz w normie po srodku. DHEA,prlaktyna i TSH u mnie szaleja,a estriadol dolnej granicy choc zwiekszyl sie bo byl ponizej normy. W tym tyg prlaktyne badalam ale wynik doiero w czw bedzie. Ogolnie poprawa byla ogromna,ale cos w tym miesiacu okres mi sie przyspieszyl o ok. Tydzien. Moze to jednorazowo,oby i nie maa powodu do paniki,ale jednak wole dmuchac na zimno .

Aa jedyna dobra widomosc,ze odkad mam diete przestalam siwiec:d
Dzama, ale androstendionu nie trzeba bada w konkretnym dniu cyklu. Z regu造 bada si go na pocz徠ku razem z wolnym te軼iem czy 17oh progesteronem, ale w zasadzie dla wygody bardziej, 瞠by nie biega co chwile do laboratorium.

Lekarza nie zainteresowa造 tak niskie hormony?
nie wiem co Ci mam napisa, bo tak na prawd trzeba by raz jeszcze sprawdzi kilka hormon闚, a wiem, 瞠 Ty si uczysz jeszcze, wi璚 to takie 豉twe dla Ciebie nie jest.
z takiego minimum to powt鏎ka wolnego testosteronu, adrostendionu i estradiolu - ale to naprawd okrojone podej軼ie. Przeciwcia豉 tarczycowe mia豉 robione?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-08-29 o 21:03
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-08-29, 21:31   #2162
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Sailor Eh, nie moja droga, nic z tych rzeczy .. Mialam na mysli, ze poszukam info w necie, ale na razie nic konkretnego nie znalazlam, w zadnym jezyku. Wlosy mi leca okropnie, zwazywszy na moment cyklu. Nawet w poprzednim tak nie lecialy o tej porze a przechodzilam przeciez okrutna infekcje. Pewnie bekam wlasnie za odstawienie oenobiolu i minimalne obnizenie dawki androcuru..a moze jeszcze cos o czym nie wiem..
Susse, wspomnialas o stanie zapalnym..Stan zapalny moze byc nieodczuwalny , prawda ? Nawet juz nie wiem gdzie i czego jeszcze szukac.
Moze go wykryc badanie OB i co jeszcze ?

Mam dzisiaj stasznego dola w zwiazku z tym i jeszcze innymi sprawami i nie moge przestac ryczec. Najpewniej 5 rok z rzedu nie bede miala zadnych wakacji..a to jedyne , co mnie jeszcze doglebnie cieszy - mozliwosc odkrywania swiata, od dawna zawieszona. Siedze najczesciej zamknieta w tym samym obskurnym mieszkaniu a moim wiernym towarzyszem sa problemy hormonalne i wypadajace wlosy. Powoli, po latach zaczynam wymiekac i czasami mam ochote wszystko olac..wiec gdzie mi tam do plodzenia dzieci

Genialny artykul dzisiaj byl na Tlustym o normach laboratoryjnych, tak ogolnie Obowiazkowy dla nas wszystkich.

Podaje link :

http://www.tlustezycie.pl/2014/08/co...ratoryjna.html

Porownanie z butami - swietne. W sumie poniekad to wiemy, prawda ..? Ze kazdy ma swoja norme..i czesto to co w normie moze byc dla nas juz niekorzystne, ale ja mysle, ze to dziala w dwie strony - np nieco wyzszy niz norma progesteron Margo moze byc jej wlasciwa norma, grunt, ze spada po owulacji..
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-08-30, 06:31   #2163
Constanca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 311

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Sailor Eh, nie moja droga, nic z tych rzeczy .. Mialam na mysli, ze poszukam info w necie, ale na razie nic konkretnego nie znalazlam, w zadnym jezyku. Wlosy mi leca okropnie, zwazywszy na moment cyklu. Nawet w poprzednim tak nie lecialy o tej porze a przechodzilam przeciez okrutna infekcje. Pewnie bekam wlasnie za odstawienie oenobiolu i minimalne obnizenie dawki androcuru..a moze jeszcze cos o czym nie wiem..
Susse, wspomnialas o stanie zapalnym..Stan zapalny moze byc nieodczuwalny , prawda ? Nawet juz nie wiem gdzie i czego jeszcze szukac.

Mam dzisiaj stasznego dola w zwiazku z tym i jeszcze innymi sprawami i nie moge przestac ryczec. Najpewniej 5 rok z rzedu nie bede miala zadnych wakacji..a to jedyne , co mnie jeszcze doglebnie cieszy - mozliwosc odkrywania swiata, od dawna zawieszona. Siedze najczesciej zamknieta w tym samym obskurnym mieszkaniu a moim wiernym towarzyszem sa problemy hormonalne i wypadajace wlosy. Powoli, po latach zaczynam wymiekac i czasami mam ochote wszystko olac..wiec gdzie mi tam do plodzenia dzieci

Genialny artykul dzisiaj byl na Tlustym o normach laboratoryjnych, tak ogolnie Obowiazkowy dla nas wszystkich.

Podaje link :

http://www.tlustezycie.pl/2014/08/co...ratoryjna.html

Porownanie z butami - swietne. W sumie poniekad to wiemy, prawda ..? Ze kazdy ma swoja norme..i czesto to co w normie moze byc dla nas juz niekorzystne, ale ja mysle, ze to dziala w dwie strony - np nieco wyzszy niz norma progesteron Margo moze byc jej wlasciwa norma, grunt, ze spada po owulacji..

Mo積a nie wiedzie o stanie zapalnym - podczas kwietniowego badania krwi i moczu, wysz這 mi w豉郾ie podwy窺zone OB oraz liczne bakterie w moczu, podwy窺zone leukocyty (chyba). Najwa積iejsze, 瞠 wynik wskazywa na to, 瞠 to co si w tym organizmie dzieje a nawet tego nie czu豉m. Nie bra豉m 瘸dnych lek闚 w zwi您ku z tym, organizm sam zwalczy to co mia unicestwi i ponowne wyniki wszystkie w porz康ku.

Te mam dzisiaj gorszy dzie. Lec w這sy z ca貫j g這wy, nic nie pomaga. Znudzi豉 mi si ta walka.
Stary 2014-08-30, 08:49   #2164
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

a ja zacz窸am u篡wa pianki Regaine z minoxidilem 5%. Ju s這鎍a nie trzeba by glowa przebija豉 spod wlos闚, chyba kompletnie mi nie odrastaj, przynajmniej, ani fryzjerka, ani kosmetyczka kt鏎a robi mi karbo nie widzi 瘸dnego odrostu, znaczy si go nie ma. Jutro b璠 musia豉 sama umy g這w, ju mam stres z tego powodu.
Co do pianki, to wcale nie skleja w這s闚, dlatego jest znacznie lepsza od Spectral DCN o tysi帷kro. Spectral tak poskleja mi zawsze wlosy, 瞠 przy rozczesywaniu szarpa豉m je, wyrywa豉m, a gdy w這sy posklejane, to s豉biej chowaj prze鈍ity. NIGDY WI犴EJ SPECTRAL-A DNC! Piank wprowadzam powoli, powinnam 2 x dziennie, ale u篡wam raz.
Czuj, 瞠 potrzebuj ten minoxidilu, bo nigdy, ale to naprawd NIGDY nie mia豉m problem闚 z odrostem, no chyba, ze ten odrost powodowa造 pigu趾i??? .
Widz, ze niemal wszystkie notujemy pogorszenie nastroju i stanu wlos闚. U mnie z ilo軼i w這s闚 na g這wie dos這wnie z tygodnia na tydzie coraz gorzej, co nie dziwi przy takim wypadzie i braku odrostu.
Na pocz徠u cyklu zbadam jeszcze raz estradiol i dodatkowo DHT, ale powoli zn闚 wracam my郵ami do peruk i tupet闚. Tym razem ju bez l瘯u i paniki, co b璠zie to b璠zie, ja dla w這s闚 zrobi豉m chyba wszystko co mo磧iwe by je odratowa, nie mam sobie nic do zarzucenia, chyba, 瞠 mog豉m im zaszkodzi odstawieniem pigu貫k i minoxidilu. Za to wiem, jak wygl康aj moje hormony, a wszyscy endokrynolodzy twierdz, ze to nie one s 廝鏚貫m moich problem闚. Zostaje dziewczyny AGA.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-08-30, 10:51   #2165
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Gosiu jak zemdla豉m drugi raz na ulicy to zabrali mnie do szpitala i tam zrobili mi CRP. Warto te odwiedzi dentyst i ginekologa.

Znacie co skutecznego na zajady? Ja kupi豉m jak捷 ma嗆 w aptece z wit B i sza逕i, posmarowa豉m na noc i wygl康a jeszcze gorzej
susse jest offline  
Stary 2014-08-30, 16:49   #2166
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

wybieram si w poniedzia貫k do laboratorium, mam do zrobienia az 8 wynik闚, czy konieczne jest badanie zar闚no DHEA jak i DHEA-s czy mog豉bym na kt鏎ymkolwiek z nich chociaz oszcz璠zi?

mosia07 jest offline  
Stary 2014-08-31, 08:48   #2167
Atka7104
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Hej , dziewczyny . Nie mam jeszcze wszystkich bada, prawdopodobnie b璠 jutro. Ale estrogeny cieniutko , mam przeczucie- od dawna, 瞠 to meno. Wczoraj zach璚ona pozytywnymi opiniami ,o Kozieradce zaparzy豉m i wtar豉m w czerep. Jak odczucia ? 瘸dne, nie czuje 瘸dnego mrowienia, sw璠zenia itd. Zostawi豉m ten smrodek na noc, poskleja mi w這sy. 畝dna wcierka nie powoduje u mnie odczucia mrowienia i nie lubi ich , bo wi璚ej wypada.
Mo瞠 powinnam zrobi peeling ? Czyta豉m o Gorzkiej soli Epsom(siarczan magnezu), ma wiele zastosowa r闚nie jako peeling ,maska na w這sy Maseczka do w這s闚

zmiesza r闚ne cz窷ci dobrego organicznego balsamu do w這s闚 i soli Epsom, na這篡 mikstur r闚nomiernie jak mask na lekko wilgotne w這sy, po 20 minutach dok豉dnie sp逝ka. Maseczka dzia豉 – z uwagi na zawarto嗆 siarki – antybakteryjnie, anty逝pie穎wo i anty這jotokowo, przy okazji zwi瘯sza optycznie obj皻o嗆 w這s闚. U篡wa造軼ie mo瞠 soli do peelingu sk鏎y g這wy ?
- Radical ampu趾i

Edytowane przez Atka7104
Czas edycji: 2014-08-31 o 09:02
Atka7104 jest offline  
Stary 2014-08-31, 09:48   #2168
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez mosia07 Poka wiadomo嗆
wybieram si w poniedzia貫k do laboratorium, mam do zrobienia az 8 wynik闚, czy konieczne jest badanie zar闚no DHEA jak i DHEA-s czy mog豉bym na kt鏎ymkolwiek z nich chociaz oszcz璠zi?
w takiej sytuacji robi豉bym DHEA-SO4 w pierwszej kolejno軼i. Jest bardziej przydatny.

Cytat:
Napisane przez Atka7104 Poka wiadomo嗆
Hej , dziewczyny . Nie mam jeszcze wszystkich bada, prawdopodobnie b璠 jutro. Ale estrogeny cieniutko , mam przeczucie- od dawna, 瞠 to meno.
mo瞠 tak by, a nie musi. Zobacz najpierw jak przysadka pracuje.
Bra豉 pod uwag HTZ?
Ty wiesz, 瞠 z tym poziomem LDL powinna zrobi porz康ek?
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-08-31, 10:16   #2169
Atka7104
Przyczajenie

LDL - to z造 cholesterol tak?, z tego co czyta豉m to powy瞠j 155 mg/dl jest nieprawid這wy a ja mam 134 . Zreszt b璠 u ENDO to co poradzi- CHYBA
- Radical ampu趾i
Atka7104 jest offline  
Stary 2014-08-31, 12:33   #2170
Tessa85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Po urodzeniu synka w這sy wypada造 mi gar軼iami. Nie mog豉m sobie poradzi. Stosowa豉m wcierki Jantara, od篡wki Wax, nawet leki od dermatologa nie da造 zadowalaj帷ego efektu. Badania hormonalne tak瞠 mia豉m w porz康ku. Postawi豉m na wewn皻rzn suplementacj. zacz窸am od skrzypovity i belissy. Zauwa篡豉m minimaln popraw. Chyba najlepsze efekty da mi kolagen naturalny Noble Medica. W這sy prawie przesta造 wypada po dwumiesi璚znej kuracji. Pozdrawiam.
Tessa85 jest offline  
Stary 2014-08-31, 12:35   #2171
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Dziewczyny mog odda krew w punkcie pobra sk康 zostanie ona przewieziona do laboratorium, czy ma to moze jaki wp造w na ni, moze si jako uszkodzi czy co i lepiej by這by odda krew bezpo鈔ednio w laboratorium?

mosia07 jest offline  
Stary 2014-08-31, 13:56   #2172
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Gosiu jak zemdla豉m drugi raz na ulicy to zabrali mnie do szpitala i tam zrobili mi CRP. Warto te odwiedzi dentyst i ginekologa.

Znacie co skutecznego na zajady? Ja kupi豉m jak捷 ma嗆 w aptece z wit B i sza逕i, posmarowa豉m na noc i wygl康a jeszcze gorzej
Polecam najzwyklejsz ma嗆 na zajady bodaj瞠 Lips, bia這 zielona tubka, do kupienia w ka盥ej aptece. Wieczorem smarujesz a rano jest 豉dnie podgojone, nic nie p瘯a. Ma嗆 sprawdza si r闚nie w przypadku p瘯aj帷ych np. palc闚 w okolicach paznokcia.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-08-31, 14:18   #2173
Gosiakol
Rozeznanie

Margos..oczywiscie, ze nie masz sobie nic do zarzucenia. Zarzutem nie moze byc to, ze odstawilas pigulki, bo to nie jest naturalna sytuacja..istnieje jakas szansa, ze przez te 8 lat wlosy rosly dzieki pigulce..ale ja mimo wszystko nie wierze w Twoje AGA. To wszystko jest zbyt gwaltowne , a AGA to zazwyczaj powolna smierc mieszkow i pigulka na nie specjalnie nie pomaga. Gdyby to byla genetyczna zaleznosc od DHT to i na pigulce by dawala o sobie znac. Gdybys latami jechala na setce Androcuru to co innego.
Bez wzgledu na to co to jest, trzeba sie zmierzyc z rzeczywistoscia i najgorsze, ze na ten odrost trzeba czekac. Przeciez niedawno jeszcze pisalas , ze odrost jest. Teraz masz tak krotkie wlosy, ze moze sie zrownal z reszta po prostu? I np za tydzien juz zobaczysz jakies kielki golym okiem? Ja kiedys kazalam lubemu tyl ogladac to tez powiedzial, ze nie widzi odrostu, ale przeciez musial byc, bo juz bym dawno lysa byla.
Atka, a HDL mialas duzo ? Chyba tak z tego co pamietam. W moim labie to jest dokladnie rozpisane na stopnie zagrozenia. Nie ma co interpetowac samego LDL. 135 to moze byc np sredni stopien zagrozenia dla serca jesli ma sie malo HDL, ponizej ilus tam, ale jesli ma sie go wiecej niz iles tam to zagrozenie jest zadne, bez wzgledu na ilosc LDL. A 3glicerydow masz niewiele, zazdraszczam.
Menopauza czy nie, jak masz malo estro to mozesz sobie zaczac je delikatnie podnosic naturalnie. Czytalas o czerwonej koniczynie , o siemieniu lnianym ?
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-08-31, 14:29   #2174
margo1974
Raczkowanie

dziewczyny, u mnie drastyczne pogorszenie. Dzisiaj pierwszy raz w 篡ciu nie bylam w stanie policzy w這塭w, jak by豉m na 800 w這sach to sie podda豉m, bo to nie by豉 jeszcze po這wa. Podejrzewam, 瞠 wypad這 mi ponad 2000 w這s闚.
Tak wracam wstecz 2 miesi帷e, co mog這 sie wydarzy, co by moglo to spowodowa (bo w這s wla郾ie w takim czasie reaguje) i nic nie pami皻am pr鏂z euforii, kt鏎 prze篡wa豉m po 軼i璚iu w這s闚.
Dziewczyny, czy ja mog豉m si przewitaminizowa? Moze za du穎 wit B? Bo i w oenobiolu i biotebal (biotyna) i B complex... Bo lekarze twierdz, ze jestem okazem zdrowia... I rzeczywi軼ie, od niemal roku nawet kataru nie mia豉m.... Chyba, ze to zapalenie jajnika wp造n窸o na w這sy. Tylko jak?
A mo瞠 pantostin tak na mnie podzia豉, u篡豉m go 3 razy po 2 ml.? Juz wcze郾iej wiedzia豉m, ze jest 幢e, bo zwykle, jak tylko wychodz od fryzjera, to przynajmniej do po逝dnie nic sie z g這wy nie sypie, a teraz nawet tu, po modelowaniu w這sy ciagle spada造 na ramina,
Ma pietra dziewczyny, bo wiecie jak mizernie na mojej g這wie....

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-08-31, 14:33   #2175
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Hej , dziewczyny . Nie mam jeszcze wszystkich bada, prawdopodobnie b璠 jutro. Ale estrogeny cieniutko , mam przeczucie- od dawna, 瞠 to meno. Wczoraj zach璚ona pozytywnymi opiniami ,o Kozieradce zaparzy豉m i wtar豉m w czerep. Jak odczucia ? 瘸dne, nie czuje 瘸dnego mrowienia, sw璠zenia itd. Zostawi豉m ten smrodek na noc, poskleja mi w這sy. 畝dna wcierka nie powoduje u mnie odczucia mrowienia i nie lubi ich , bo wi璚ej wypada.
Mo瞠 powinnam zrobi peeling ? Czyta豉m o Gorzkiej soli Epsom(siarczan magnezu), ma wiele zastosowa r闚nie jako peeling ,maska na w這sy Maseczka do w這s闚

zmiesza r闚ne cz窷ci dobrego organicznego balsamu do w這s闚 i soli Epsom, na這篡 mikstur r闚nomiernie jak mask na lekko wilgotne w這sy, po 20 minutach dok豉dnie sp逝ka. Maseczka dzia豉 – z uwagi na zawarto嗆 siarki – antybakteryjnie, anty逝pie穎wo i anty這jotokowo, przy okazji zwi瘯sza optycznie obj皻o嗆 w這s闚. U篡wa造軼ie mo瞠 soli do peelingu sk鏎y g這wy ?
Atka, nie stosowa豉m soli jako peelingu, wi璚 nie wiem jak dzia豉 . Ale na kt鏎ym z blog闚 wyczyta豉m o "cudownych " w豉軼iwo軼iach soli na optyczne zwi瘯szenie obj皻o軼i w這s闚. Dodawa豉m troch do porcji szamponu i wody - wi瘯sza obj皻o嗆 - bujda Zdecydowanie lepiej i g窷ciej moja czupryna wygl康a jak do 豉godnego szamponu i wody dodaj 造瞠czk sody oczyszczonej . W這sy super, ale z sod nie mo積a przesadzi. Przy czym, p鏦i nie spr鏏ujesz, to nie wiesz jak co podzia豉 na Twoje w這sy.

Co do peelingu, to musisz by nastawiona, 瞠 wtedy leci wi璚ej w這s闚 ni zwykle. Ja pr鏏owa豉m peelingu cukrowego, kawowego (opisanego bodaj瞠 w II cz. w徠ku) i peelingu samorobnego z granatu. Najlepszy by cukrowy z czarnym myd貫m, bo cukier nie roztapia si tak szybko jak w szamponie i wypada relatywnie ma這 w這s闚 (ale i tak widok tych wypadni皻ych w這s闚 boli) a sk鏎a g這wy czy軼iutka
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-08-31, 15:09   #2176
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆

Witamina B2 w sporej ilo軼i, ja zazwyczaj 造kam po 6 na raz i po jednym dniu mija jak r瘯 odj掖

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2014-08-31, 15:40   #2177
Atka7104
Przyczajenie

Cytat:

Menopauza czy nie, jak masz malo estro to mozesz sobie zaczac je delikatnie podnosic naturalnie. Czytalas o czerwonej koniczynie , o siemieniu lnianym ?
Podnosz , podnosz bior Soyfem forte- bez niego bym nie prze篡豉, ko鎍zyn czerwon pije od paru dni , olej lniany butwigowy od miesiaca ,mleko sojowe ty Zastanawiam si czy mog wr鏂i na razie do LUTEINY 50 - mam ca貫 opakowanie podj瞛ykowo od10-25 d.c , czy to mi troch pomo瞠 ?
OENOBIOL - jest na allegro , mo瞠 powinnam go bra zamiast revalidu , GOSIAKOL- jak myslisz?
- Radical ampu趾i

Edytowane przez Atka7104
Czas edycji: 2014-08-31 o 15:54
Atka7104 jest offline  
Stary 2014-08-31, 16:17   #2178
Gosiakol
Rozeznanie

Omg, Margo..ilez Ty mialas tych wlosow, ze jeszcze ma Ci z czego wypadac 2 tysiace ? Nie pociesze Cie, ale wydaje mi sie, ze jakas infekcja czy zapalenie nie moze az tak wplywac na wlosy. Mojemu ojcu nawet po chemioterapii nie wypadly pare lat temu, co jest oczywiscie wyjatkiem, ale ogolnie przeciez ludzie roznie choruja , biora tony lekow a wlosy im nie leca a juz na pewno nie az tak.
A moze to jest jakis pasozyt na skorze glowy ? Nie pamietam czy bylas badana pod tym katem ? Pantostin nie powoduje lnienia, wrecz przeciwnie, chociaz z Toba to nigdy nie wiadomo, moze akurat u Ciebie jest inaczej Pisalas przeciez, ze zaczelas lac minoxidil - to juz bardziej prawdopodobne, ze to po nim masz pogorszenie.
U mnie dzisiaj spokoj..ja wlasnie pomyslalam, ze Panstostin wreszcie porzadnie zadzialal, ale jeden dzien bez wypadu to za wczesnie, zeby popadac w euforie.

I moze to uluda, ale zauwazylam, ze drugi raz z dnia na dzien mam duza poprawe jak sie dzien wczesniej najem pistacji i winogron. Wiadomo, ze to bardzo zdrowe przekaski, przeciwutleniacze, flawonoidy i pistacje chyba tez mialy tescia obnizac, ale tak z dnia na dzien..? Tak czy siak, chyba bede czesciej siegac po ten zbawienny zestaw.

Atka, poczekaj z luteina dopoki wynikow hormonow nie bedzie. Oenobiol mozesz zaczac lykac, bo na pewno Ci nie zaszkodzi, ale jesli masz bardzo rozjechane hormony..to tez kozieradki i peelingi na wiele sie nie zdadza.

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-08-31 o 16:18
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-08-31, 16:39   #2179
Constanca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 311

Gosiu, piszesz o pistacjach i winogronie, kt鏎e pomagaj z dnia na dzie. A ja zauwa篡豉m ograniczenie wypadu po wcierce z kawy- takiej w豉snej roboty. Specjalnie nie da豉m jej dwa wieczory pod rz康 i w這s闚 wypad這 wi璚ej..p騧niej znowu j zastosowa豉m i o wiele mniej k豉k闚 w umywalce si znalaz這. Dziwne. Bo co ma go tego wszystkiego kawa?
Stary 2014-08-31, 17:11   #2180
margo1974
Raczkowanie

Gosiu, ja nie wiem ile ja mia豉m w這s闚, wiem za to, 瞠 ju ich zaczyna wsz璠zie brakowa, a najgorsze, 瞠 nie wiem do kogo si uda o pomoc.
Zaczynam my郵e o powrocie do pigu貫k... Na pigu趾ach mia豉m chocia odrost...
Gosiu minoxidil u篡豉m dopiero 2x, poza tym w Spctralu DNC (kt鏎y u篡wa豉m co drugi dzie przez ca造 czas) te jest mi璠zy innymi minxidil, wi璚 nie sadz, by to on tak podzia豉. Poza tym na mnie nic nie dzia豉 od razu, na drugi dzie, czy za tydzie nawet.
Nawet najwiekszemu wrogowi nie 篡cze tego, co ja przechodz od kilku miesiecy, tym bardziej, ze nic, tylko sie pogarsza.
Gosiu, nie mia豉m robionych bada co do paso篡t闚 g這wy, na pewno nie mam wesz, ale chyba nie o to Ci chodzi? Napisz jak sie robi te badania... Jeszcze jutro je zrobi

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-08-31, 17:30   #2181
Gosiakol
Rozeznanie

Kochana, to chodzi o nuzenca np, slyszalas cos o tym ? Zdaje sie, ze tutaj u Antuanette go wykryli, moze napisz do niej na priva co i jak, bo jako ze osobiscie nigdy tego nie badalam to nie moge Ci poradzic nic wiecej niz to co mi wujek Google powie.. Ale jesli jeszcze w tym kierunku nie szukalas, to moze jeszcze to warto sprawdzic ? Bo tego dziada raczej golym okiem nie widac. Nie pamietam czy to ten sam, ale sa np ustojstwa co ludziom sie zagniezdzaja w rzesach np i nagle wszystkie rzesy wypadaja. Z wlosami tez tak moze byc.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-08-31, 19:05   #2182
margo1974
Raczkowanie

ju patrzy豉m w google na temat nu瞠鎍a, nic nie wskazuje na niego, bo widzia豉m, 瞠 przy nim robi si krostki, pryszcze, ropnie... Nie mam nic takiego na g這wie, ale p鎩d jutro do dermatologa, spytam czy mozma to zbada, nawet wtedy, gdy nic na to nie wkazuje.
One lec w takich ilo軼iach, 瞠 to nie mo瞠 by normalne, na logik powinien by jaki pow鏚.... Ale ja tego powodu nie moge si doszuka...
Ale ama Gosia powiedz, czy bez powodu mog a TAK wypadac?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

http://urodaizdrowie.pl/diagnostyka-...biet#&panel1-2

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-08-31, 19:24   #2183
Gosiakol
Rozeznanie

No przecie pisze sto razy, ze absolutnie nienormalne i nie sadze, zeby ktorykolwiek z podanych przez Ciebie powodow byl przyczyna i dlatego tez kombinuje co tez by to moglo byc. Ten nuzeniec to na przyklad, ale moze byc jeszcze jakis inny moze..ale zeby zaden dermo sie nie zajaknal do tej pory na ten temat ? Ostatecznie ze skora glowy jakis problem tez mialas..tylko ze ostatnio zostal opanowany..
Zeby przekonac sie czy to AGA mozesz isc na badanie przez kamerke, ktore stwierdzi czy mieszki sa tylko puste czy w zbliznowacialy...chociaz u Ciebie to dopiero poczatki ( 5 m-cy przy AGA to malo ) , wiec nie wiem czy to juz byloby widac..pewnie trzeba odczekac ..
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-08-31, 20:26   #2184
margo1974
Raczkowanie

Gosie鎥o ale dlaczego Ty piszesz zawsze, 瞠 u mnie 造sienie trwa 5 miesiecy. Ja w這sy trac od co najmniej 8 lat a pigu趾i odstawilam dlatego, 瞠 w這sy od prawie dw鏂h lat praktycznie non stop wypada造 (wprawdzie przecietnie 150-200 dziennie)ale faktycznie tez odrasta造.... Zanim nie odstawi豉m pigu貫k, nie mia豉m problemy z odrostem, ale linienie zawesze by這 spore (przynajmniej wtedy tak mi si zdawa這) Dzi wiem, 瞠 blu幡i豉m narzekaj帷 na 150 dziennie. Czy Ty uwazasz, ze 造sienie jest tyko wtedy, gdy w這sy przestaj odrasta? Bo je郵i tak, to faktycznie nie odrastaj dopiero od kilku miesiecy. Ale ju w przeci庵u tych o鄉iu lat wyczuwalnie sie przerzedzi造.
Kamerk by豉m badana, mieszki s pono aktywne i trycholo磬a wykluczy豉 androgenowe, ale jak patrz teraz na swoja g這w i widz ten przedzia貫k, kt鏎y robi si samoczynnie z ty逝 (zamiast pi瘯nej kopu趾i, kt鏎 maj wszystkie kobiety w kr鏒kich w這sach)to widz typowe placki, jak w androgennym. Boki mam nie do嗆, 瞠 rzadkie, to jeszcze albo siwe, albo pozbawione pigmentu (jak przy androgenowym) no chyba, ze to jednak siwe, przeciez mam prawo ju siwie. P鎩d znowu do dermy, niech mi stwierdzi, czy te boki s zminiaturyzowane czy siwe, bo ju g逝pia jestem.
Gosia, mo瞠 zbadam poziom DHT w krwi na pocz徠ku cyklu?

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-09-01, 10:19   #2185
Gosiakol
Rozeznanie

Margo, no tak, przyczepilam sie do tych 5 m-cy, bo to jednak radykalna roznica w porownaniu z tym co bylo wczesniej.., ale fakt, ze 150-200 to juz jest ilosc, ktora moze przecietna kobiete przyprawic o zawal serca (mnie np, ja juz przy 50 szaleje ), ale tak, lysienie jest wtedy jak nie ma odrostu, bo jak komus wypada 200, ale 200 odrasta na to miejsce to przeciez nie wylysieje, choc wiadomo, ze w praktyce trudno nadrobic takie straty tak, zeby ubytek nie byl widoczny. Dlatego tez zawsze upieram sie, ze liczby nie sa wazne tylko to jaki jest odrost. Sa ludzie co lysieja praktycznie w ogole nie zauwazywszy wzmozonego wypadania przeciez.

Nie sadze, ze badanie DHT ma jakikolwiek sens, wyjdzie Ci pewnie w normie. Przeciez androgeny masz umiarkowane.
Czytalam wczoraj, ze istnieje badanie sliny , ktore ponoc moze wykazac predyspozycje do lysienia genetycznego..ale kto ich tam wie na ile to jest wiarygodne. JA bym sie na Twoim miejscu raczej jeszcze raz przeszla za jakis czas na ogladanie mieszkow pod kamera, czy nadal sa czy zanikaja..Dopoki sa to zawsze moze z nich jeszcze cos wyrosnac, chocbys nawet stracila wszystkie wlosy ( tfu, tfu). Tylko zanik mieszkow jest nieodwracalny, choc ich miniaturyzacja i przy telogenie wystepuje - ale jest odwracalna.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-01, 10:45   #2186
margo1974
Raczkowanie

no widzisz Gosiu, a ja zawsze to moje wypadanie nazywa豉m: "造sieniem", bo pono jak wypada wi璚ej w這s闚 ni 100, to ju 造sienie. Druga sprawa, 瞠 造sienie to te wypad w normie a brak odrostu. W jednym i w drugim przypadku dochodzi do przerzedzenie czupryny. U mnie si przerzedzi豉 ale nie mia豉m prze鈍it闚, bo odrost dawa rad mino, 瞠 nie nad捫a za wypadem i powoli w這s闚 w kitce ubywa這. A teraz to przechodz najostrzejsz posta 造sienia o jakiej s造sza豉m, oj przepraszam, Adag te straci豉 w這sy bezpowrotnie tylko nie wiem ile czasu u niej to trwa這, ale chyba d逝瞠j ni u mnie.
Ja sobie wyliczy豉m, ze jak w przeci庵u 3 miesi璚y nic nie drgnie w dobrym kierunku, to za 3-4 miesi帷e kompletnie strac w這sy. Bo zak豉duaj帷, 瞠 mam jeszcze 100 tys w這s闚, a wypada w tej chwili 30 tys miesi璚znie, to niewiele mi zosta這
Tak sobie my郵, 瞠 jak to ma jednak nast徙i, niech to si stanie szybciej, proces 造sienie (takiego drastycznego jak m鎩) jest znacznie bole郾iejszy, ni fakt dokonany i pi瘯ny system uzupe軟iaj帷y...
Pyta豉 mnie kiedy lile ja w這s闚 mia豉m jak lec i lec i ci庵le s. Wiec, kiedy by豉m w Poznaniu na trichoscanie i tam wysz這, ze mam ponadprzeci皻na g瘰to嗆, zdaje si, 瞠 wyliczono mi 170 tys, w這s闚 na g這wie. A ju wtedy z dwa lata m璚zy豉m si z ostrym wypadem.... Na szcz窷cie mia豉m ich kiedy tyle, ze dzi co tam jeszcze zosta這

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-09-01 o 10:49
margo1974 jest offline  
Stary 2014-09-01, 11:42   #2187
Atka7104
Przyczajenie

MARGO - Pewnie na twoim miejscu wr鏂i豉bym do antyk闚, skoro by odrost. Ale ja na takie eksperymenty nie mog豉bym sobie pozwoli , poniewa zawsze mia豉m ma這 w這s闚 i kazdy w這s jest dla mnie na wag z這ta. A dlaczego odstawi豉 antyki?
- Radical ampu趾i
Atka7104 jest offline  
Stary 2014-09-01, 12:11   #2188
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
MARGO - Pewnie na twoim miejscu wr鏂i豉bym do antyk闚, skoro by odrost. Ale ja na takie eksperymenty nie mog豉bym sobie pozwoli , poniewa zawsze mia豉m ma這 w這s闚 i kazdy w這s jest dla mnie na wag z這ta. A dlaczego odstawi豉 antyki?

Ja zaczynam 瘸這wa, 瞠 odstawi豉m te pigu趾i, ale si sta這. Nie przypuszcza豉m, 瞠 uruchomi tak lawin, 瞠 mo積a tak szybko straci w這sy i to niemal wszystkie... Ale jak ju tyle przesz豉m, to wola豉bym nie wraca do pigu貫k, tym bardziej, 瞠 zanim organizm zareaguje na nie, to i tak ju prawie w這s闚 nie zostanie. A odstawia豉m je, tak jak ju pisa豉m, tak, czy tak wypada造, mia豉m nadziej, na popraw... Niekt鏎ym w豉郾ie lec od pigu貫k...
Teraz przypominam sobie t wizyt w Poznaniu. Tam mi zdiagnozowali nadwra磧iwo嗆, powiedzieli, 瞠 z biegiem lat b璠zie coraz gorzej i by nie odstawia pigu貫k ani minoxidilu, ja wszystkie te zalecenia ola豉m. Nie wiem na co ja liczy豉m....

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-09-01, 12:57   #2189
Atka7104
Przyczajenie

MARGO - Mo瞠 wybra豉s z造 moment , na odstawienie pigu貫k. Masz 40tke? Liczne badania ujawni造 , du膨 liczb kobiet wchodz帷ych w okres premenopauzy jeszcze przed przekroczeniem 40. roku 篡cia. Wi瘯szo嗆 z nich nie ma jednak poj璚ia, 瞠 w豉郾ie nastaje w ich 篡ciu etap nazywany premenopauz. Jest to bowiem najtrudniejsza faza – z jednej strony kobiety odczuwaj du穎 wi璚ej symptom闚, z drugiej jednak – odczucia zwi您ane z wahaniami hormonalnymi s bardzo ulotne.

Wi璚, bli瞠j menopauzy ni dalej , dzieki antykom 豉twiej by wesz豉 w ten okres. Ja nigdy nie bra豉m ze wzgl璠u na k這poty z zajsciem w ci捫e a p騜niej t皻niak. Teraz nie mam wyj軼ia, zobaczymy co powie Endo- pewnie HTZ ( o ile m鎩 neurochirurg pozwoli) Moja mama mia豉 45lat i ju nie mia豉 okresu, ale jej nie wypada造 w這sy. Kobiety maj przer帳ane
- Radical ampu趾i
Atka7104 jest offline  
Stary 2014-09-01, 13:04   #2190
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Polecam najzwyklejsz ma嗆 na zajady bodaj瞠 Lips, bia這 zielona tubka, do kupienia w ka盥ej aptece. Wieczorem smarujesz a rano jest 豉dnie podgojone, nic nie p瘯a. Ma嗆 sprawdza si r闚nie w przypadku p瘯aj帷ych np. palc闚 w okolicach paznokcia.

Dzi瘯uj
To w豉郾ie ta ma嗆, kt鏎 kupi豉m. Po dw鏂h dniach stosowania jest znaczna poprawa. B璠 j mie pod r瘯

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka wiadomo嗆
Witamina B2 w sporej ilo軼i, ja zazwyczaj 造kam po 6 na raz i po jednym dniu mija jak r瘯 odj掖
MM dzi瘯uj
Teraz podgoi豉m drania, ale jak zn闚 zaatakuje to wypr鏏uj Tw鎩 spos鏏
susse jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.