Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-09-04, 18:58   #2221
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Gosia widzia豉m Twoje zdj璚ia kt鏎e tu wstawia豉 i jeste naprawd pi瘯na, nawet je郵i Ci lec w這sy nie ma powod闚 do kompleks闚.
My郵a豉 kiedy o jakim zag瘰zczaniu , doczepkach ? ja my郵 o delikatnych doczepkach, 瞠by chocia troche w這sy wydawa造 si g瘰tsze, my郵e 瞠 napewno bym si dzi瘯i temu lepiej poczu豉 , a wiadomo im mniejszy stres tym mniej w這s闚 wypada. a przez te wypadanie w這s闚 ciagle jeste鄉y smutne jak widzimy t nasz rzadzizn na g這wie a o tylko pot璕uje problem.
Harutobi, Ty masz pcos? bo mi si na innym w徠ku rzuci這 w oczy ...
my郵a豉m, 瞠 tylko problemy z cukrem u Ciebie s.

Co do doczepek tych na micro ringi, poczytaj lepiej jak to w praktyce wygl康a. Jak obci捫a w這sy, jak po tym wypadaj.
Poza tym trzeba mie czym ukry te z陰czki.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-09-04, 22:21   #2222
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Harutobi, Ty masz pcos? bo mi si na innym w徠ku rzuci這 w oczy ...
my郵a豉m, 瞠 tylko problemy z cukrem u Ciebie s.

Co do doczepek tych na micro ringi, poczytaj lepiej jak to w praktyce wygl康a. Jak obci捫a w這sy, jak po tym wypadaj.
Poza tym trzeba mie czym ukry te z陰czki.
Tak mam zdiagnozowane PCOS i pisa豉m tutaj o tym na w徠ku kilka miesi璚y temu z Tob i innymi dziewczynami A problem闚 z cukrem nie mam, musia豉 pomyli mnie z inn dziewczyn

Czyta豉m o tym bardzo du穎 i chyba b璠 zdecydowana je wypr鏏owa , chcoia jeszcze nie teraz bo narazie mnie na to nie sta Wiem 瞠 po tym w這sy wypadaj ale skoro i tak mi ca造 czas od roku wypadaj i tak to chocia si pociesz doczepkami. By豉 ma豉 przerwa w wypadaniu 2-3 miesiace a teraz znowu wyciagam gar軼ie.

Sailor mia豉 robiony trichoscan ?
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-05, 07:55   #2223
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Tak mam zdiagnozowane PCOS i pisa豉m tutaj o tym na w徠ku kilka miesi璚y temu z Tob i innymi dziewczynami A problem闚 z cukrem nie mam, musia豉 pomyli mnie z inn dziewczyn

Czyta豉m o tym bardzo du穎 i chyba b璠 zdecydowana je wypr鏏owa , chcoia jeszcze nie teraz bo narazie mnie na to nie sta Wiem 瞠 po tym w這sy wypadaj ale skoro i tak mi ca造 czas od roku wypadaj i tak to chocia si pociesz doczepkami. By豉 ma豉 przerwa w wypadaniu 2-3 miesiace a teraz znowu wyciagam gar軼ie.

Sailor mia豉 robiony trichoscan ?
Skleroza mnie chyba dosi璕豉 jeste na tabletkach anty?
trichoscanu nie mia豉m i si nie wybieram. Znam pow鏚 wypadania, cz窷 w這s闚 uda這 mi si odzyska, na tyle aby bez wstydu funkcjonowa normalnie.
Ale jestem przekonana, 瞠 ju nigdy nie zobacz ich w takiej ilo軼i jak kiedy. Boje si tylko biegu lat. Je郵i kiedy oka輳 si, 瞠 to co robi teraz nie wystarcza, a obr鏂i豉m swoje 篡cie do g鏎y nogami, bez 瘸dnej taryfy ulgowej - przejd na tabletki anty, cho熲y mia豚y by to Bayer.
Stary 2014-09-05, 11:02   #2224
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Skleroza mnie chyba dosi璕豉 jeste na tabletkach anty?
trichoscanu nie mia豉m i si nie wybieram. Znam pow鏚 wypadania, cz窷 w這s闚 uda這 mi si odzyska, na tyle aby bez wstydu funkcjonowa normalnie.
Ale jestem przekonana, 瞠 ju nigdy nie zobacz ich w takiej ilo軼i jak kiedy. Boje si tylko biegu lat. Je郵i kiedy oka輳 si, 瞠 to co robi teraz nie wystarcza, a obr鏂i豉m swoje 篡cie do g鏎y nogami, bez 瘸dnej taryfy ulgowej - przejd na tabletki anty, cho熲y mia豚y by to Bayer.
Mnie kusi ten trichoscan ale perspektywa wygolenia kawa趾a g這wy mnie odrzuca. Nie do軼 瞠 ma這 w這s闚 to jeszcze b璠 je goli ?? a jak nie odrosn to dopiero by by這.
Wi璚 jaki jest u Ciebie pow鏚 wypadania? Jaka jedna konkretna przyczyna? PCOS?
Podziwiam 瞠 odzyska豉 cho troch w這s闚, ja ju chyba straci豉m nadzieje 瞠 odzyskam chocia 10% z tego co wypad這. A kr鏒kie w這ski takie 5 cm tez mi wypadaj, wi璚 jak to kiedy okre郵i豉 " syzyfowa praca". Jeszcze rok temu we wrze郾iu mia豉m bardzo g瘰te w這sy, tak g瘰te 瞠 rzadko kto takie mia. A w pa寮zierniku 2013 sie zacze造 sypa na pot璕e.
Ja dopiero b璠 na antykach jak schudn, przynajmniej nadwag musz zrzuci. Mia豉m bra metformin ale uzna豉m 瞠 to bez sensu bo ona mia豉 mi pom鏂 schudn望 a ja chudn szybko bez metforminy. Wi璚 oszcz璠zam w徠rob na anty.
Rozumiem 瞠 po antykach mia豉 najwi瘯szy odrost ?

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-09-05 o 11:04
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-05, 16:02   #2225
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Hej,

No mnie niby lysienie poloxonowe przeszlo, ale przy nastepnym myciu znow bylo sporo wlosow i teraz tez sporo poleci, bo widze jak wychodza. Zastanawiam sie, czy moze szampon tego nie spowodowal, tzn. powrotu wypadania.

Gdzie robilzscie osocze bogatoplytkowe, ile placilyscie i gdzie robilyscie?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2014-09-05, 22:43   #2226
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Mnie kusi ten trichoscan ale perspektywa wygolenia kawa趾a g這wy mnie odrzuca. Nie do軼 瞠 ma這 w這s闚 to jeszcze b璠 je goli ?? a jak nie odrosn to dopiero by by這.
Wi璚 jaki jest u Ciebie pow鏚 wypadania? Jaka jedna konkretna przyczyna? PCOS?
Podziwiam 瞠 odzyska豉 cho troch w這s闚, ja ju chyba straci豉m nadzieje 瞠 odzyskam chocia 10% z tego co wypad這. A kr鏒kie w這ski takie 5 cm tez mi wypadaj, wi璚 jak to kiedy okre郵i豉 " syzyfowa praca". Jeszcze rok temu we wrze郾iu mia豉m bardzo g瘰te w這sy, tak g瘰te 瞠 rzadko kto takie mia. A w pa寮zierniku 2013 sie zacze造 sypa na pot璕e.
Ja dopiero b璠 na antykach jak schudn, przynajmniej nadwag musz zrzuci. Mia豉m bra metformin ale uzna豉m 瞠 to bez sensu bo ona mia豉 mi pom鏂 schudn望 a ja chudn szybko bez metforminy. Wi璚 oszcz璠zam w徠rob na anty.
Rozumiem 瞠 po antykach mia豉 najwi瘯szy odrost ?
Zwalaj帷 wszystko na pcos by豉bym ignorantk. Wszystkie znaki na niebie pokazuj mi, 瞠 pcos jest skutkiem trwaj帷ej od lat nier闚nowagi hormonalnej, a nie jego przyczyn.
Insulina jest pot篹niejszym hormonem, indukuje produkcje androgen闚, zwi瘯sza poziom kortyzolu, zmniejsza poziom bia趾a wi捫帷ego hormony, powoduje stan zapalny organizmu.
Ostatnio dorwa豉m jakie badania, pokazuj帷e dlaczego tak si dzieje u niekt鏎ych kobiet, ale j瞛yk jest typowo medyczny, wi璚 jeszcze troch nad tym b璠 musia豉 posiedzie.
Na ten moment jeszcze wierz, 瞠 obni瞠nie hiperinsulinemii i zwi瘯szenie wra磧iwo軼i tkanek pozwoli mi na normalne 篡cie.
Ale ca造 czas zastanawiam si co zrobi z estradiolem. Skoro mia豉m normalne 28 dniowe cykle, odzyska豉m owulacj i zasz豉m w ci捫, mo瞠 to oznacza, 瞠 jego poziom nie jest tak niski, jak mi si wydawa這. Ale z drugiej strony wcze郾iej cz窷 odrostu wypada豉, teraz tego nie ma od jakiego czasu (na antykach te nie widzia豉m 瞠by wypada odrost), wi璚 mo瞠 jednak jako go podnosi ... Chyba 瞠 Margo, jako dobra kole瘸nka podzieli si swoim
my郵a豉m nad koniczyn czerwon, ewentualnie mo瞠 estro w 瞠lu? (Gosia, dlaczego uwa瘸sz, 瞠 s za s豉be?) ale b璠 chcia豉 jeszcze z lekarzem porozmawia na ten temat. No ale na to jeszcze nie czas.

Je郵i waga spada bez metforminy, to tego nie bierz. Ten lek ca趾iem bezpieczny te nie jest, a je郵i nie masz podniesionego cukru, to na metforminie musia豉by si pilnowa, 瞠by nie wpada w hipoglikemi.
Ale dbaj o siebie i staraj si zrzuci te nadprogramowe kilogramy. Chocia瘺y dlatego, 瞠 pcos nie mo瞠sz pozostawi tak samemu sobie, albo walczysz diet, albo pigu趾i anty. A nadwag dorzucasz sobie do tego wora jeszcze wi璚ej.
Ty tracisz w這sy od niedawna, masz jeszcze szanse 瞠by je odzyska. Mnie po tylu latach to si ju pewnie nie uda ju
Stary 2014-09-05, 23:06   #2227
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Kurcze nie wiem co robic. Czy zmienic lekarza i isc do tego co Margo chodzi? Odnosze wrazenie,ze ma mnie juz lekarz dosc z tymi wlosami... Jak kazdy z reszta. Cos nie chetnie chce mnie leczyc na prolaktyne? Nie wiem czy slusznie? Uwaza,ze mi ona skacze i samoistnie spada. I jak unormuje sie zupelnie insulina itd. Too wtedy zobaczymy co z nia,na razie szkoda dawac mi kolejne leki.. moze inny lekarz doradzilby cos innegoo? Nie wiem sama..
Stary 2014-09-05, 23:47   #2228
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Zwalaj帷 wszystko na pcos by豉bym ignorantk. Wszystkie znaki na niebie pokazuj mi, 瞠 pcos jest skutkiem trwaj帷ej od lat nier闚nowagi hormonalnej, a nie jego przyczyn.
Insulina jest pot篹niejszym hormonem, indukuje produkcje androgen闚, zwi瘯sza poziom kortyzolu, zmniejsza poziom bia趾a wi捫帷ego hormony, powoduje stan zapalny organizmu.
Ostatnio dorwa豉m jakie badania, pokazuj帷e dlaczego tak si dzieje u niekt鏎ych kobiet, ale j瞛yk jest typowo medyczny, wi璚 jeszcze troch nad tym b璠 musia豉 posiedzie.
Na ten moment jeszcze wierz, 瞠 obni瞠nie hiperinsulinemii i zwi瘯szenie wra磧iwo軼i tkanek pozwoli mi na normalne 篡cie.
Ale ca造 czas zastanawiam si co zrobi z estradiolem. Skoro mia豉m normalne 28 dniowe cykle, odzyska豉m owulacj i zasz豉m w ci捫, mo瞠 to oznacza, 瞠 jego poziom nie jest tak niski, jak mi si wydawa這. Ale z drugiej strony wcze郾iej cz窷 odrostu wypada豉, teraz tego nie ma od jakiego czasu (na antykach te nie widzia豉m 瞠by wypada odrost), wi璚 mo瞠 jednak jako go podnosi ... Chyba 瞠 Margo, jako dobra kole瘸nka podzieli si swoim
my郵a豉m nad koniczyn czerwon, ewentualnie mo瞠 estro w 瞠lu? (Gosia, dlaczego uwa瘸sz, 瞠 s za s豉be?) ale b璠 chcia豉 jeszcze z lekarzem porozmawia na ten temat. No ale na to jeszcze nie czas.

Je郵i waga spada bez metforminy, to tego nie bierz. Ten lek ca趾iem bezpieczny te nie jest, a je郵i nie masz podniesionego cukru, to na metforminie musia豉by si pilnowa, 瞠by nie wpada w hipoglikemi.
Ale dbaj o siebie i staraj si zrzuci te nadprogramowe kilogramy. Chocia瘺y dlatego, 瞠 pcos nie mo瞠sz pozostawi tak samemu sobie, albo walczysz diet, albo pigu趾i anty. A nadwag dorzucasz sobie do tego wora jeszcze wi璚ej.
Ty tracisz w這sy od niedawna, masz jeszcze szanse 瞠by je odzyska. Mnie po tylu latach to si ju pewnie nie uda ju
Sailor od kiedy jestem na forum podziwiam Twoje ogarni璚ie w tym temacie. Naprawde rozumiesz te wszystkie procesy hormonalne i jak to wszystko jest ze sob powi您ane co z czego wynika. Ja w豉軼iwie po這wy to nie kumam

Widz 瞠 niski estradiol jest chyba bardzo typowy dla PCOS? Bo jak le瘸豉m w szpitalu i zrobili mi badania to wyszed mi bardzo niski estradiol. Jako jedyny hormon wyszed "nie w normie", pomijaj帷 to 瞠 po這wy hormon闚 mi nie zbadali. na przyk豉d androstendionu i wolnego testosteronu.
Oczywi軼ie nie us造sza豉m konkretniej odpowiedzi jak podnie嗆 estradiol tylko dosta豉m metformin i zalecenie wizyty u ginekolog w celu dobrania odpowiednich antyk闚.
Ostatnio czyta豉m 瞠 koperek podnosi 瞠雟kie hormony pyycha :P

Boj si antyk闚 bo naczyta豉m si 瞠 na antykach libido jest zerowe... m鎩 ch這pak nie b璠zie zadowolony, zreszt ja te nie Za這輳 si 瞠 wola豚y 瞠bym zosta豉 造sa ni 瞠bym nie mia豉 ochoty na sex

Nie wiem czy jest szansa na odzyskanie g瘰to軼i w這s闚 u mnie. Od pa寮ziernika zesz貫go roku wci捫 za du穎 wypada a za ma這 ro郾ie. Robi豉m trichogram w kt鏎ym w這s闚 w anagenie mia豉m za ma這, a w這s闚 w telogenie i dysplastycznych za du穎. diagnoza - tego typu zaburzenia cyklu w這sowego wsp馧istniej najprawdopodbniej z 造sieniem androgenowym.
Co ciekawe trichoskopia zdiagnozowa豉 造sienie telogenowe. Ale oba badania mia豉m robione ostatniej zimy , min窸o troch czasu od tamtej pory i my郵 瞠 to chyba powolna androgen闚ka poprzedzona mocnym wypadaniem kt鏎e spowodowa silny stres.
Sailor,ratuj co si da. warto pobudza mieszki w這sowe do pracy. mo瞠 za par lat jaki genialny naukowiec wymy郵i lek na 造sienie a wtedy mieszki kt鏎e b璠 w stanie produkowa w這sy u豉twi spraw.

Czas edycji: 2014-09-05 o 23:49
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-06, 01:04   #2229
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Czesc dzieczyny, jestem w PL od wczoraj Oczywiscie wszystkim pqtrze na glowy i jestem w szoku ile Polek ma marne wlosy, wiele o wiele gorsze niz to co my tu na zdjeciach wrzucamy. Moze my po prostu tworzymy stowarzyszenie prozniaczek Francuzki wypadaja lepiej pod tym katem, a jakos nie widze , zeby mialy zajoba na punkcie diety. Tona cukru na sniadanie, na lunch bagietka z szynka i z serem, na kolacje roznie.

U mnie nadal masakra.. z 70 dzisiaj jak nic, sa slabe takim ze najlzejsze pociagniecie wystarczy. Mam wszedzie bardzo duze przerzedzenie, rownomiernie rozlozone. Z lazience pod swiatlem to juz zaczyna wygladac na lasek brzozowy..Dawno sie tak zle nie czulam . Patrze obsesyjnie z kazde lusterko, lacznie z tymi z sklepach, bo czesto sa na gorze (do obserwacji klientow) , wiec sobie mozna fajnie przedzialek obejrzec , wiec co mi z tych antykow i androcuru ? Musialabym chyba zrobic badania kazdej mozliwej witaminy..nie czuje po sobie niedoborow czy stanow chorobowych , jedynie depreche i lek, ze niedlugo juz bedzie naprawde tak zle, ze nigdy nie odzyskam dawnej siebie. Nikt nie wie, ze przyjechalam, nie mam nastrojum zeby z kimkolwiek sie widziec, nienawidze tak zyc , ale tez nie potrafie inaczej. Skoro pigulki rzeczywiscie az tak maja nas pozbawiac wszystkich zitamin itd, jak to o tym niestrudzenie przypomina MS w co drugim swoim poscie na Tlustym, to wniosek taki, ze i tak beda wypadac na antykach tylko z innych powodow niz bez nich. Azidee i Margo sa dowodem , ze niejedzenie cukru nie wystarczy. Ba, u Margo nawet estro do nieba nie wystarczy. U wielu nie wystarcza nawet androcur. Ostatnio czytalam juz francuskie forum nie o leczeniu tylko o uzupelnieniach ..:/ Mijamy ich wiecej na ulicy niz nam sie wydaje. Jedna dziewczyna, ktora ten temat zapoczatkowala i ktora zyje z uzupelnieniem od jakiegos czasu po tym jak dostala zakrzepicy po Diane i Androcurze i musiala od razu przerwac - twierdzi, ze nie tylko jej wlasne wlosy na tym nie cierpia, ale wypad ustal - mozliwe , ze dzieki temu, ze wreszcie przestala sie stresowac wypadaniem , tak czeste bledne kolo..
Sailor, nie poznaje Cie. Tyle tluczenia o szkodliwosci antykow i braku realnego wplywu na wlosy, a Ty sie Bayerem odgrazasz ? Jutro napisze o estro naturalnmym, bo padam juz a to wiecej niz dwa zdania..
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-06, 01:52   #2230
Harutobi89
Rozeznanie

Gosiakol co do Francuzek to my郵 瞠 je郵i chodzi o w這sy to one po prostu maj lepsze geny w tym wzgl璠zie. Wiadomo 瞠 im dalej na po逝dnie tym wi瘯sza szopa w這s闚. W這sy Hindusek i Latynosek s tak g瘰te i grube 瞠 to a niewiarygodne

Jak tak piszesz jak si czujesz to jakbym o sobie czyta豉 z najgorszych okres闚 wypadania... po prostu koszmarne uczucie wszystkiego sie odechciewa znam to < przytula> <przytula>
Wiem 瞠 nic Ci teraz nie pocieszy, jedynie zahamowanie wypadania by pomog這.
Dzi czuj si ju lepiej z faktem 瞠 造sieje, jako ucz si z tym 篡 i staram si przygotowywa siebie na to 瞠 b璠 z tym musia豉 walczy ca貫 篡cie - ale i tak trafia mnie szlag 瞠 straci豉m w這sy i dalej trace, cz瘰to p豉cze, w豉軼iwie to codziennie i nienawidze wychodzi z domu ani patrze w lusterko na to co mi na tej g這wie zostalo.
Jak widze antyki nie ka盥emu pomagaja na w這sy.
od czego to zalezy czy mo積a dosta zakrzepicy po antykach ?

Czas edycji: 2014-09-06 o 01:54
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-06, 08:42   #2231
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Cytat:
Gosiakol co do Francuzek to my郵 瞠 je郵i chodzi o w這sy to one po prostu maj lepsze geny w tym wzgl璠zie. Wiadomo 瞠 im dalej na po逝dnie tym wi瘯sza szopa w這s闚. W這sy Hindusek i Latynosek s tak g瘰te i grube 瞠 to a niewiarygodne
Dla pocieszenia: one tak maj z w這sami na ca造m ciele

Ja przesta豉m czyta TW i odlajkowa豉m fanpejd瘸, kiedy zobaczy豉m tam post, 瞠by nie ba si sztucznych hormon闚 jak s potrzebne... Wszystko jest z貫 i nagle nie do ko鎍a. A niedawno czyta豉m jeszcze o milionie suplement闚 przy problemach hormonalnych. Dzi瘯uj postoj. Nie wyrobi豉bym ze 郵edzeniem trend闚 na t逝stym.

Gosiakol z tym cukrem to si 豉ma豉m od czasu do czasu wi璚 nie mog si nazwa purytank w tej dziedzinie Teraz mam jeszcze wi瘯sz motywacj i nie patrz nawet na cukier, o glutenie nie wspomn. Tylko jak zawsze unika豉m alkoholu, tak teraz, jak mam zabronione od dermatolog przy moich lekach, marz mi si wymy郵ne drineczki

W czwartek by豉m u fryzjera, posz這 jakie 5 cm w這s闚, ale 瞠 mi si podnios造 to wygl康aj na jeszcze kr鏒sze Fryzjer na szcz窷cie taktowny i ogarni皻y (nie musia豉m s逝cha "O m鎩 Bo瞠 jakie ma Pani cienkie/jak ma這 w這s闚, co ja z tym zrobi, omatkoboska, zetnijmy na kr鏒ko, bo nie ma sensu takiej cienizny trzyma, co Pani zrobi豉, 瞠 s w takim okropnym stanie itp." ). Mile zaskoczona by豉m w sumie. Gdyby jeszcze czubek mi zarasta tak jak zakola to w og鏊e by這by miodzio.

W po這wie pa寮ziernika mam kolejn wizyt u dermatolog, wtedy czeka mnie trichoskopia za 290 Mia豉m si um闚i na koniec wrze郾ia, ale oczywi軼ie za p騧no si ogarn窸am

Co do swojego obecnego wypadania, p鏦i co nic nie powiem
Stary 2014-09-06, 11:24   #2232
Maria221
Wtajemniczenie

Przy 造sieniu androgenowym z nadwra磧iwo軼i w這sy nie wypadaj! Czyta豉m ju o tym wiele razy i teraz m闚i to WAM! Przy AGA z nadwra磧iwo軼i w這sy w ci庵u lat po prostu znikaj, 造sieje si bez wypadania w這s闚.

Ja w og鏊e uwa瘸m, ze spora cz窷 z nas ma albo jaki chroniczny telogen albo telogen hormonozale積y.

A mieszki waarto stymulowac i si nie poddawa, bo nigdy nie wiadomo co i gdzie odro郾ie.
Maria221 jest offline  
Stary 2014-09-06, 13:17   #2233
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Przy 造sieniu androgenowym z nadwra磧iwo軼i w這sy nie wypadaj! Czyta豉m ju o tym wiele razy i teraz m闚i to WAM! Przy AGA z nadwra磧iwo軼i w這sy w ci庵u lat po prostu znikaj, 造sieje si bez wypadania w這s闚.

Ja w og鏊e uwa瘸m, ze spora cz窷 z nas ma albo jaki chroniczny telogen albo telogen hormonozale積y.

A mieszki waarto stymulowac i si nie poddawa, bo nigdy nie wiadomo co i gdzie odro郾ie.
Ja, niestety, tak mam - w這sy mi nie wypadaj, ale mam 造sy szczyt g這wy
Ale walcz!!! I powiem Wam, 瞠 dbanie o w這sy przynosi rezultaty. By okres (jak trafi豉m na Forum), 瞠 w這sy mia豉m takie prze廝oczyste (znaczy 軼ie鎍zone ). Teraz jest lepiej. Nie m闚i, 瞠 mam grube w這sy, ale to ju nie jest grubo嗆 paj璚zyny.
I nie chc zapesza - mam delikatny odrost. Mam 鈍iadomo嗆, 瞠 przy moich przerzedzeniach musi potrwa, zanim odrost pokryje go貫 miejsca Ale nie trac nadziei
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2014-09-06, 14:00   #2234
Atka7104
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

AZIDDEE - do kogo chodzisz , do jakiego dermatologa w Warszawie? Ja zapisa豉m si do Rakowskiej dopiero pa盥ziernik. A mo瞠 znasz sensownego gino-endo.? Dosta豉m namiary na prof. D瑿skiego ,pono dobry ale drogi, 400 z wizyta.
- Radical ampu趾i
Atka7104 jest offline  
Stary 2014-09-06, 14:32   #2235
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:

Jak w這sy mog zanikn望 bez uprzedniego wej軼ia w這sa w faze telogenu i wypadni璚ia? przeciez si ten w這s w powietrzu nie rozp造nie? wydaje mi si 瞠 to mieszki zanikaj i nie produkuj juz nowych w這s闚. A po za tym czy to nie jest tak z z biegiem lat mieszki produkuj w這sy coraz s豉bsze i gorszej jakosci a potem zanikaj przy AGA?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆

Ja przesta豉m czyta TW i odlajkowa豉m fanpejd瘸, kiedy zobaczy豉m tam post, 瞠by nie ba si sztucznych hormon闚 jak s potrzebne... Wszystko jest z貫 i nagle nie do ko鎍a. A niedawno czyta豉m jeszcze o milionie suplement闚 przy problemach hormonalnych. Dzi瘯uj postoj. Nie wyrobi豉bym ze 郵edzeniem trend闚 na t逝stym.

Gosiakol z tym cukrem to si 豉ma豉m od czasu do czasu wi璚 nie mog si nazwa purytank w tej dziedzinie Teraz mam jeszcze wi瘯sz motywacj i nie patrz nawet na cukier, o glutenie nie wspomn. Tylko jak zawsze unika豉m alkoholu, tak teraz, jak mam zabronione od dermatolog przy moich lekach, marz mi si wymy郵ne drineczki

W czwartek by豉m u fryzjera, posz這 jakie 5 cm w這s闚, ale 瞠 mi si podnios造 to wygl康aj na jeszcze kr鏒sze Fryzjer na szcz窷cie taktowny i ogarni皻y (nie musia豉m s逝cha "O m鎩 Bo瞠 jakie ma Pani cienkie/jak ma這 w這s闚, co ja z tym zrobi, omatkoboska, zetnijmy na kr鏒ko, bo nie ma sensu takiej cienizny trzyma, co Pani zrobi豉, 瞠 s w takim okropnym stanie itp." ). Mile zaskoczona by豉m w sumie. Gdyby jeszcze czubek mi zarasta tak jak zakola to w og鏊e by這by miodzio.

W po這wie pa寮ziernika mam kolejn wizyt u dermatolog, wtedy czeka mnie trichoskopia za 290 Mia豉m si um闚i na koniec wrze郾ia, ale oczywi軼ie za p騧no si ogarn窸am

Co do swojego obecnego wypadania, p鏦i co nic nie powiem
Ohh , cukier i gluten czyli co co kocham najbardziej. Jak Ci si udaje trzyma diete bez glutenu ? co jesz, czego unikasz ?
No ja ju si nap豉ci豉m... trichoskopia z konsultacj prawie 300 z trichogram 300 do tego wszystkie sumplementy, badania hormon闚 wcierki , maseczki... ze 2000 tys wyda豉m na same w這sy przez 11 miesiecy jak nic.
Fajnie 瞠 fryzjer by taktowny.... w og鏊e co sobie my郵icie o fryzjerach kt鏎zy nie maj poj璚ia o 造siniu ? Moim zdaniem powinni mie jak捷 wiedz w tym tamacie a wi瘯szo軼 fryzjer闚 jest zielona. W moim mie軼ie jest taka fryzjerka kt鏎a ma AGA , przedzia貫k jak pas startowy i o tym niewie
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-06, 18:10   #2236
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Czesc dzieczyny, jestem w PL od wczoraj Oczywiscie wszystkim pqtrze na glowy i jestem w szoku ile Polek ma marne wlosy, wiele o wiele gorsze niz to co my tu na zdjeciach wrzucamy. Moze my po prostu tworzymy stowarzyszenie prozniaczek Francuzki wypadaja lepiej pod tym katem, a jakos nie widze , zeby mialy zajoba na punkcie diety. Tona cukru na sniadanie, na lunch bagietka z szynka i z serem, na kolacje roznie.

U mnie nadal masakra.. z 70 dzisiaj jak nic, sa slabe takim ze najlzejsze pociagniecie wystarczy. Mam wszedzie bardzo duze przerzedzenie, rownomiernie rozlozone. Z lazience pod swiatlem to juz zaczyna wygladac na lasek brzozowy..Dawno sie tak zle nie czulam . Patrze obsesyjnie z kazde lusterko, lacznie z tymi z sklepach, bo czesto sa na gorze (do obserwacji klientow) , wiec sobie mozna fajnie przedzialek obejrzec , wiec co mi z tych antykow i androcuru ? Musialabym chyba zrobic badania kazdej mozliwej witaminy..nie czuje po sobie niedoborow czy stanow chorobowych , jedynie depreche i lek, ze niedlugo juz bedzie naprawde tak zle, ze nigdy nie odzyskam dawnej siebie. Nikt nie wie, ze przyjechalam, nie mam nastrojum zeby z kimkolwiek sie widziec, nienawidze tak zyc , ale tez nie potrafie inaczej. Skoro pigulki rzeczywiscie az tak maja nas pozbawiac wszystkich zitamin itd, jak to o tym niestrudzenie przypomina MS w co drugim swoim poscie na Tlustym, to wniosek taki, ze i tak beda wypadac na antykach tylko z innych powodow niz bez nich. Azidee i Margo sa dowodem , ze niejedzenie cukru nie wystarczy. Ba, u Margo nawet estro do nieba nie wystarczy. U wielu nie wystarcza nawet androcur. Ostatnio czytalam juz francuskie forum nie o leczeniu tylko o uzupelnieniach ..:/ Mijamy ich wiecej na ulicy niz nam sie wydaje. Jedna dziewczyna, ktora ten temat zapoczatkowala i ktora zyje z uzupelnieniem od jakiegos czasu po tym jak dostala zakrzepicy po Diane i Androcurze i musiala od razu przerwac - twierdzi, ze nie tylko jej wlasne wlosy na tym nie cierpia, ale wypad ustal - mozliwe , ze dzieki temu, ze wreszcie przestala sie stresowac wypadaniem , tak czeste bledne kolo..
Sailor, nie poznaje Cie. Tyle tluczenia o szkodliwosci antykow i braku realnego wplywu na wlosy, a Ty sie Bayerem odgrazasz ? Jutro napisze o estro naturalnmym, bo padam juz a to wiecej niz dwa zdania..
To prawda, g這wy polek wygl康aj fatalnie. Zar闚no jako嗆 w這s闚 jak i ich ilo嗆.
Pracuje z bardzo maj皻nymi lud幟i i zaufaj, 瞠 nawet ogromne zaplecze finansowe, nic nie gwarantuje. Kobiety zrobione na tip top, a na g這wach dramat ... To pokazuje w jakich czasach 篡jemy.

Polecam lustra w przymierzalniach H&M nie do嗆, 瞠 halogen zamontowany pod sufitem - a to zawsze pokazuje jakiej wielko軼i jest dramat, to jeszcze dwa lustra, kt鏎ymi mo積a sobie ca造 ty i czubek g這wy zobaczy bez specjalnego wyginania si.

Ja te przechodz okresowe za豉mania nerwowe, jak ka盥y tylko mam pod造 charakter i uwielbiam dusi to w sobie. Odbiera mi rozum
czasami zastanawiam si na choler ja si tak m璚z, czytam to wszystko, analizuje, robi notatki bardziej skrupulatnie ni na studiach.
A w lod闚ce i 豉zience zrobi豉m ju mini laboratorium.
Nawet mi si nie chce wylicza wszystkich moich dziwactw ...

Cytat:

heh my郵a豉m, 瞠 to tylko pom闚ienia

co do t逝stego ... moim zdaniem dobrze, 瞠 przemy郵a豉 i zmieni豉 front. S choroby w kt鏎ych ju za p騧no na tylko i wy陰cznie naturalne terapie i wcze郾iej by豉 pod tym kontem za bardzo zaborcza strasz帷 ludzi po prostu. Odstawienie hormon闚 przy Hashi przyk豉dowo, z tego co mi wiadomo mo瞠 doprowadzi do powa積ych konsekwencji.
To samo z innymi hormonami, czy antybiotykami.

Ja czytam, chocia denerwuje mnie brak precyzji czasami. Og鏊niki przesta造 mi wystarcza.
Natomiast zawsze konsultuje to z lekarzem i pytam co my郵i. Zreszt, sam jest sobie winien, bo to on powiedzia mi, 瞠 mam przej嗆 na paleo, gdy r瘯ami i nogami zacz窸am broni si przez pigu趾ami

Cytat:

jeszcze wiele razy trzeba to b璠zie powt鏎zy na forum

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Ja, niestety, tak mam - w這sy mi nie wypadaj, ale mam 造sy szczyt g這wy
Ale walcz!!! I powiem Wam, 瞠 dbanie o w這sy przynosi rezultaty. By okres (jak trafi豉m na Forum), 瞠 w這sy mia豉m takie prze廝oczyste (znaczy 軼ie鎍zone ). Teraz jest lepiej. Nie m闚i, 瞠 mam grube w這sy, ale to ju nie jest grubo嗆 paj璚zyny.
I nie chc zapesza - mam delikatny odrost. Mam 鈍iadomo嗆, 瞠 przy moich przerzedzeniach musi potrwa, zanim odrost pokryje go貫 miejsca Ale nie trac nadziei
gratuluje wytrwa這軼i i sukces闚 silna babka z Ciebie

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-09-06 o 18:40
Stary 2014-09-06, 21:25   #2237
0nat0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

siemka!
U mnie r闚nie parszywy czas, nie wiem czy przez to, 瞠 pogoda szaleje - czerep 造sieje, czy ot taki kaprys mego skalpu. Jak nigdy nie mia豉m problemu z przet逝szczaj帷 si sk鏎 g這wy, tak od dw鏂h tygodni tragedia. Gdybym nie umy豉 co drugi dzie, to wydrapa豉bym sobie dziur z ty逝 g這wy. Jak dalej b璠 lecie tak spore ilo軼i, to ca這roczna zabawa w hodowc w這s闚 szlag trafi i to co uros這 - wypadnie

Przy okazji wrzucam co znalaz豉m ostatnio w sieci:

Dlaczego i jak namacza orzechy, pestki i nasiona oleiste?
Si璕aj帷 po orzechy, pestki i nasiona oleiste jeste鄉y przekonani, 瞠 w pe軟i czerpiemy z zawartego w nich bogactwa. Nic bardziej mylnego.

Orzechy, pestki oraz inne nasiona oleiste znane s z obfitej zawarto軼i zdrowych t逝szcz闚, kt鏎e s niezb璠ne dla prawid這wego rozwoju organizmu. Opr鏂z kwas闚 omega - 6 i omega – 3, orzechy i pestki stanowi 廝鏚這 protein, witamin (w tym witamin E), przeciwutleniaczy oraz b這nnika pokarmowego.

Niemniej jednak ze wzgl璠u na obecno嗆 inhibitor闚 enzymu (cz御teczki, kt鏎e zapobiegaj uaktywnieniu si enzym闚), mamy ograniczone zdolno軼i czerpania z tego od篡wczego bogactwa. Inhibitory enzym闚 ochraniaj orzechy, pestki i nasiona przed kie趾owaniem dop鏒y dop鏦i nie zaistniej odpowiednie warunki, tj. 鈍iat這 s這neczne i wilgo. Namaczaj帷 orzechy, pestki i nasiona pozbywamy si inhibitor闚 i uaktywniamy enzymy. Dzi瘯i temu uwalniamy ca貫 bogactwo zawarte w nasionach. Takie namoczone orzechy i pestki staj si nie tylko skarbnic zdrowia, ale staj si r闚nocze郾ie 豉twostrawne dla organizmu.

Namoczone orzechy i pestki mo積a przechowywa w lod闚ce przez kilka dni i u篡wa je na surowo, lub jako dodatek w wybranych przepisach.

Jak namacza orzechy?
 Orzechy, pestki i nasiona oleiste przek豉damy do miski i zalewamy wod
 W czasie namaczania nale篡 kilkakrotnie ods帷za orzechy/pestki/nasionka i namacza w 鈍ie瞠j wodzie, co pozwoli na pozbycie si lu幡o p造waj帷ych inhibitor闚
 Po okre郵onym czasie namaczania (zobacz poni瞠j), raz jeszcze p逝czemy orzechy/pestki w 鈍ie瞠j wodzie (dzi瘯i czemu pozbywamy si resztek inhibitor闚) i przek豉damy do pojemnika, lub u篡wamy bezpo鈔ednio
 Przechowujemy w lod闚ce do kilku dni

Czas namaczania wybranych orzech闚 i pestek:
 Migda造: 8-12 godzin
 Orzechy w這skie: 4 godziny
 Orzechy nerkowca: 2-3 godzin
 Len: 8 godzin
 Orzechy pecan: 4-6 godzin
 Pestki dyni: 8 godzin
 Pestki s這necznika: 2 godziny
 Sezam: 8 godzin

Nie wymagaj namaczania: orzechy brazylijskie, pistacje, orzeszki pinii, orzechy makadamia oraz nasiona konopi.

a tutaj o siemieniu lnianym:
http://stressfree.pl/siemie-lniane-p...rowie-i-urode/

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kad...si_353310.html
HA HA, gdyby tak by這, mia豉bym cycki do kostek, a tu nawet gdybym chcia豉 po這篡 jajka na 'cycki' 瞠by uros造 w這sy, to ci篹ko na p豉skostan A uszanowanko dla m康rego pana doktora

nie, nie jestem czytelniczk tego ba-ra-ch豉
0nat0 jest offline  
Stary 2014-09-07, 09:59   #2238
Maria221
Wtajemniczenie

Harutobi 89 --> mo瞠 to dziwnie zabrzmia這 o tym znikaniu w這s闚, ale poniek康 tak jest. Ten proces, przy AGA, zaczyna si wcze郾ie, zazwyczaj przed 20 lub kr鏒ko po. Dziewczyna ma mas w這s闚, a po 10-20 latach ju tylko jak捷 cz窷 i nie wie, co si sta這 z tymi w這sami, bo nie by這 wzmo穎nego wypadania. Faktycznie, mieszki zanikaj i produkuj coraz cie雟ze w這sy. Niemniej jednak efekt jest taki, 瞠 w這sy po prostu znikaj.

Na pocieszenie powiem, 瞠 czyta豉m, 瞠 u kobiet ta miniaturyzacja przebiega wolno i (podobno) zajmuje dekady, przynajmniej wed逝g tego naukowca/lekarza, kotrego artyku kiedy czyta豉m. No ale czy prawda, to nie wiem. Z w這sami i tak zazwyczaj poruszamy si po omacku.

Samego telogenu jest kilka rodzaj闚. Obecnie jestem sk這nna uwierzy, 瞠 mog mie jaki chroniczny nawracaj帷y telogen, kt鏎y mo瞠 trwa latami
i mie tak fluktuacyjn form. Zazwyczaj ma jak捷 przyczyn i usuni璚ie jej ko鎍zy problem (w teorii), ale jest te odmiana telogenu o pod這簑 idiopatycznym i wtedy szukaj wiatru w polu.
Maria221 jest offline  
Stary 2014-09-07, 19:51   #2239
Gosiakol
Rozeznanie

U mnie masakry ciag dalszy. Setka bez mycia wczoraj. Czegos takiego to nie mialam od ponad rokum odkad , nota bene, przez miesiac bralam estrogeny naturalne a nie syntetyczne. Sailor, estro naturalne sa po prostu o wiele slabsze niz syntetyczne, stad ich wplyw na wlosy jest znikomy. Ja to po prostu wiem, bo czytam jednoczesnie bloga francuskiej ginkim tej o ktorej juz nie raz pisalam, i tam jest masa kobiet na klasycznym zestawie androcur plus provames albo zel. O ile biora to na tradzik, to wystarczy, ale mniej wiecej co druga , ktora tam pisze twierdzi, ze ma AGA i tylko zmiana estro naturalne na syntetyczne plus androcur dawala pozadany efekt. Ja zreszta przeciez wlasnie w zeszlym roku sprobowalam takiej zamiany i moj organizm zareagowal tak jakbym zwyczajnie odstawila antyki po prostu, po dwoch tygodniach zaczela sie masakra. Do dzis nie nadrobilam tych strat.
Dodatkowo syntetyki wzmagaja dzialanie androcuru.

Dzisiaj zaopatrzylam sie w klasyczna maske Biovax i Jantar..coos musze powcierac, chocby to mialo dzialac wylacznie na psychike. Nie wiem, czy ten Pantostin przypadkiem mi nie wzmaga wypadania dlatego go kupilam, bo mialo nie byc fazy lnienia.

Mam pytanie o tran i witamine D..ku mojemu zdziwieniu wcale nie ma jakiegos duzego wyboru, choc zwiedzalam glownie superpharmy ( kolejki w klasycznej aptece sa nie na moje nerwy ) . Czy jest sens kupowac sam suplement wit D czy moze po prostu kupic tran, ktory zdaje sie juz ja zawiera ? Widzialam tran za 7 z , w tym A, D i omega 3...czy to moze miec jakakolwiek wartosc czy na dobry tran trzeba wydac stowe ?
Myslalam jeszcze o kelpie, spirulinie..Sailorm czy Ty pamietasz jak to jest ? Przy hashimoto kelpu nie wolno, ale przy niedoczynnosci ok ? Pamietam ze nombre zbila TSH dosc szybko kelpem wlasniem bez brania hormonow..Zostal mi jeden dzien, musze sie obkupic..
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-07, 23:37   #2240
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Gosiakol powiem ci odno郾ie tej witaminy D chocia ja si jako specjalnie nie znam. Pocz徠kowo bralam sama wit D, ale przerzuci豉m si na tran bo ma opr鏂z tego w豉郾ie A, kt鏎a jest potrzebna przy suplementacji wit D no i omega 3 kt鏎e te s bardzo istotne. Poszukaj tranu, patrz na zawarto嗆 witamin w sk豉dzie. Ja powiem ci napalilam si na solgara ale znalaz豉m o wiele ta雟zy za 15 z kt鏎y ma przy dw鏂h tabletkach lepsz zawarto嗆 witamin ni solgar za 50z. Ja bior taki z naturelli bodaj瞠 z dorsza

Edytowane przez mosia07
Czas edycji: 2014-09-08 o 12:31
mosia07 jest offline  
Stary 2014-09-08, 08:51   #2241
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Atka7104 Poka wiadomo嗆
AZIDDEE - do kogo chodzisz , do jakiego dermatologa w Warszawie? Ja zapisa豉m si do Rakowskiej dopiero pa盥ziernik. A mo瞠 znasz sensownego gino-endo.? Dosta豉m namiary na prof. D瑿skiego ,pono dobry ale drogi, 400 z wizyta.
Rakowska chyba przyjmuje tam, gdzie moja - S這wi雟ka. Poleci豉 mi je fryzjerka, s造nna na zakr璚onym w徠ku, ale powiedzia豉, 瞠 S這wi雟ka lepsza to si do niej zapisa豉m Mam nadziej, 瞠 mi si nie dostanie za zagapienie si i zapisanie si 2 tyg. p騧niej. Gino-endo zdecydowanie nie znam. W og鏊e z ginekologami mia豉m mas prze篡, teraz chodz prywatnie i po prostu oczekuj, 瞠 b璠 mia豉 przepisane to co JA chc. Na tym ko鎍zy si moja definicja dobrego gina O lepszym nie marz.

Cytat:
Ohh , cukier i gluten czyli co co kocham najbardziej. Jak Ci si udaje trzyma diete bez glutenu ? co jesz, czego unikasz ?
No ja ju si nap豉ci豉m... trichoskopia z konsultacj prawie 300 z trichogram 300 do tego wszystkie sumplementy, badania hormon闚 wcierki , maseczki... ze 2000 tys wyda豉m na same w這sy przez 11 miesiecy jak nic.
Fajnie 瞠 fryzjer by taktowny.... w og鏊e co sobie my郵icie o fryzjerach kt鏎zy nie maj poj璚ia o 造siniu ? Moim zdaniem powinni mie jak捷 wiedz w tym tamacie a wi瘯szo軼 fryzjer闚 jest zielona. W moim mie軼ie jest taka fryzjerka kt鏎a ma AGA , przedzia貫k jak pas startowy i o tym niewie
Na pocz徠ku by這 ci篹ko z czasem jest coraz pro軼iej. Bez problemu zrezygnowa豉m z pieczywa, gorzej by這 z makaronami. NIC nie zast徙i glutenowego makaronu. Chleb sama piek, a jak mi si nie chce to po prostu nie jem Madre mi zrobi豉 powid豉 na ksylitolu, wi璚 teraz b璠 musia豉 upiec W sumie ograniczenia jakie sobie wprowadzi豉m otworzy造 mnie na nowe smaki. Sporo czytam o kuchni witaria雟kiej, w tym tygodniu b璠 robi prawdziwe czekoladki z daktylowym nadzieniem. Jak si z豉ma豉m i zjad豉m batonik Lindta to my郵a豉m, 瞠 do ko鎍a dnia b璠zie mi niedobrze, po pewnym czasie po prostu smak si wyostrza i to co kiedy by這 dla mnie 豉, teraz jest obrzydliwe i chemiczne Staram si te cz瘰to pi koktajle na cytrusach, bananach i du瞠j ilo軼i zielicha

Po swoich prze篡ciach z fryzjerami to mi naprawd wystarczy, 瞠 fryzjer/fryzjerka daruje sobie j璚zenie na temat moich w這s闚 i po prostu przy這篡 si bardziej do ci璚ia i modelowania. P鏦i co spotka豉m tylko jedn fryzjerk, kt鏎a przy okazji ma w salonie kamerk trychologiczn i diagnozuje rodzaj 造sienia i problem闚 sk鏎nych. To w豉郾ie ona poleci豉 mi obecn dermatolog, inaczej w og鏊e bym nie posz豉

Cytat:
heh my郵a豉m, 瞠 to tylko pom闚ienia

co do t逝stego ... moim zdaniem dobrze, 瞠 przemy郵a豉 i zmieni豉 front. S choroby w kt鏎ych ju za p騧no na tylko i wy陰cznie naturalne terapie i wcze郾iej by豉 pod tym kontem za bardzo zaborcza strasz帷 ludzi po prostu. Odstawienie hormon闚 przy Hashi przyk豉dowo, z tego co mi wiadomo mo瞠 doprowadzi do powa積ych konsekwencji.
To samo z innymi hormonami, czy antybiotykami.
Dla mnie za du穎 jest w豉郾ie tego straszenia. Praktycznie wszystko jest niebezpieczne Za szybko si demotywuj przy takich tre軼iach.

Cytat:
Natomiast zawsze konsultuje to z lekarzem i pytam co my郵i. Zreszt, sam jest sobie winien, bo to on powiedzia mi, 瞠 mam przej嗆 na paleo, gdy r瘯ami i nogami zacz窸am broni si przez pigu趾ami
υoo niecodzienny lekarz

Onato to z orzechami najlepiej si sprawdza je郵i codziennie na noc moczysz tyle ile zamierzasz zje嗆 nast瘼nego dnia. Nie ma wtedy ryzyka, 瞠 si zepsuj.
W sumie przypomnia這 mi to, 瞠 musz namoczy swoje, bo jutro robi sernik witaria雟ki
Stary 2014-09-08, 09:44   #2242
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Gaya, Ty mia豉 scrub rokitnikowy do sk鏎y g這wy. Jeste z niego zadowolona? Czy efekt peelingu cukrowego/kawowego jest taki sam i nie ma co wydawa pieni璠zy
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2014-09-08, 09:44   #2243
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Gosiakol. Przedwczoraj czytalam czy. Pantostin powoduje lnieniei niestety duzoosob sie na to skarzylo. Ja od 5 dni go uzywam i przeklinam to. Co sie teraz dzieje to. Tragedia! Bylo znowu juz lepiej a teraz idzie sie zaalamac tylko. Nie uzywam juz tego boje sie ze juz wszystkie wyleca po tym
Stary 2014-09-08, 11:55   #2244
Gosiakol
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Gosiakol. Przedwczoraj czytalam czy. Pantostin powoduje lnieniei niestety duzoosob sie na to skarzylo. Ja od 5 dni go uzywam i przeklinam to. Co sie teraz dzieje to. Tragedia! Bylo znowu juz lepiej a teraz idzie sie zaalamac tylko. Nie uzywam juz tego boje sie ze juz wszystkie wyleca po tym
No masz, a gdzie to wyczytalas ? Bo ja jak szukalam nigdzie nie znalazlam narzekan na wzmozone wypadanie przy tym.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-08, 12:32   #2245
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Gaya, Ty mia豉 scrub rokitnikowy do sk鏎y g這wy. Jeste z niego zadowolona? Czy efekt peelingu cukrowego/kawowego jest taki sam i nie ma co wydawa pieni璠zy
Nie do mnie pytanie, ale te u篡wa豉m to odpowiem Jak dla mnie to strasznie s豉by zdzierak z niego i wola豉m ju miesza szampon z cukrem. Poza tym nasiona w peelingu d逝go musia豉m wyp逝kiwa.
Teraz mam bur簑jski to nawet nie por闚nuj
Stary 2014-09-08, 12:53   #2246
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
No masz, a gdzie to wyczytalas ? Bo ja jak szukalam nigdzie nie znalazlam narzekan na wzmozone wypadanie przy tym.
Kiedy co wspomina豉 瞠 郵edzisz kana megilounge. Ostatnio ta vlogerka znikn窸a a w豉軼iwie nie ostatnio tylko po urodzeniu dziecka kilka miesi璚y temu. Szkoda bo robi豉 fajne filmiki na temat androgen闚ki i teraz sie zastanawiam czy jej znikni璚ie jest spowodowane mega linieniem po ci捫y ? na filmikach by這 widac 瞠 podczas ci捫y w這sy jej si zag瘰ci造 a w filmiku po ciazy mowila za zacz窸y wypada. wcze郾iej jak mia陰 rzuty lienienia tez znika陰 na kilka miesi璚y.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-08, 13:56   #2247
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
U mnie masakry ciag dalszy. Setka bez mycia wczoraj. Czegos takiego to nie mialam od ponad rokum odkad , nota bene, przez miesiac bralam estrogeny naturalne a nie syntetyczne. Sailor, estro naturalne sa po prostu o wiele slabsze niz syntetyczne, stad ich wplyw na wlosy jest znikomy. Ja to po prostu wiem, bo czytam jednoczesnie bloga francuskiej ginkim tej o ktorej juz nie raz pisalam, i tam jest masa kobiet na klasycznym zestawie androcur plus provames albo zel. O ile biora to na tradzik, to wystarczy, ale mniej wiecej co druga , ktora tam pisze twierdzi, ze ma AGA i tylko zmiana estro naturalne na syntetyczne plus androcur dawala pozadany efekt. Ja zreszta przeciez wlasnie w zeszlym roku sprobowalam takiej zamiany i moj organizm zareagowal tak jakbym zwyczajnie odstawila antyki po prostu, po dwoch tygodniach zaczela sie masakra. Do dzis nie nadrobilam tych strat.
Dodatkowo syntetyki wzmagaja dzialanie androcuru.

Dzisiaj zaopatrzylam sie w klasyczna maske Biovax i Jantar..coos musze powcierac, chocby to mialo dzialac wylacznie na psychike. Nie wiem, czy ten Pantostin przypadkiem mi nie wzmaga wypadania dlatego go kupilam, bo mialo nie byc fazy lnienia.

Mam pytanie o tran i witamine D..ku mojemu zdziwieniu wcale nie ma jakiegos duzego wyboru, choc zwiedzalam glownie superpharmy ( kolejki w klasycznej aptece sa nie na moje nerwy ) . Czy jest sens kupowac sam suplement wit D czy moze po prostu kupic tran, ktory zdaje sie juz ja zawiera ? Widzialam tran za 7 z , w tym A, D i omega 3...czy to moze miec jakakolwiek wartosc czy na dobry tran trzeba wydac stowe ?
Myslalam jeszcze o kelpie, spirulinie..Sailorm czy Ty pamietasz jak to jest ? Przy hashimoto kelpu nie wolno, ale przy niedoczynnosci ok ? Pamietam ze nombre zbila TSH dosc szybko kelpem wlasniem bez brania hormonow..Zostal mi jeden dzien, musze sie obkupic..
Gosia, jakiego biowax'a masz? ja mia豉m z witamin a+e - na w這sy zniszczone by豚y w sam raz, bo faktycznie super regeneruje i nawil瘸. Ale mnie tak obci捫y, 瞠 na g這wie mia豉m 3 str彗i. Przez to ju innych nie kupowa豉m. Ale czepek mi s逝篡 ca造 czas.

Co do witaminy D, ja mia豉m przepisan tak z Unipharm VITRUM D3 (120kapsu貫k) tylko nie pami皻am jaka by豉 tego cena. I p騧niej Solgara. Nie wiem ile w tranie jest dok豉dnie witaminy D, musia豉by sobie por闚na, czy ta dawka jest wystarczaj帷a.
Co do samego tranu to najwa積iejsza jest ilo嗆 kwas闚 EPA i DHA.
Na opakowaniu powinno by dok豉dnie opisane ile mg znajduje si w jednej kapsu販e - wybierasz ten o najwi瘯szej dawce. No i z czego jest ten olej. Najlepszy by豚y z kryla, 這sosia albo sardynek, pozyskany na zimno. Dalej patrzysz na opakowanie, czy kapsu趾i nie maj dost瘼u do 鈍iat豉 oraz na dat produkcji - ma by naj鈍ie窺zy jaki si da.
To z regu造 idzie w parze z cen, chocia 100z nie trzeba wydawa. Taki za 7z wydawa豚y mi si do嗆 podejrzany i sprawdzi豉bym najpierw co to dok豉dnie jest.

Niedawno naszuka豉m si oleju bez witaminy A w sk豉dzie. Za Gold Omega 3 p豉ci豉m oko這 50z za 60 kapsu貫k. Z tym, 瞠 niestety dla mnie to miesi璚zna suplementacja, wi璚 wychodzi drogo.
Aaa .. ja sw鎩 olej zawsze w lod闚ce trzymam.

Co do Kelpa'a, bezpieczniejsza jest na pewno spirulina. W niej masz idealn r闚nowag mi璠zy selenem i jodem, a to bardzo istotne. Mo積a spr鏏owa od tego i zobaczy jaka b璠zie reakcja. Chyba te forma jest bardziej naturalna, ni wyselekcjonowany ekstrakt.
Ja jaki czas temu wpad豉m na to, 瞠 to moje obni瞠nie tsh to mog這 by po spierulinie r闚nie dobrze, bo mi si z czasem akurat zgra這. Ale wtedy za du穎 rzeczy na raz robi豉m, 瞠by mie 100% pewno軼i.

Co do tych estrogen闚, to pami皻am jak reagowa豉 na 瞠l :/
Troch dupa z tym wszystkim. Wyb鏎 jest mocno ograniczony, je郵i nie decydujesz si na anty. Z zio豉mi to te loteria, nie wiadomo tak na prawd, jak zadzia豉 i ile tego dostarczy. Jakie b璠 efekty uboczne i czy nie rozwali cyklu ;/

Cytat:
υoo niecodzienny lekarz
Jest specyficzny i czasami mam go ochot trzepn望 ale i tak najlepszy z tych wszystkich u kt鏎ych by豉m. Du穎 dzi瘯i niemu si dowiedzia豉m, ale i tak nie ukrywa nigdy, 瞠 ch皻nie widzia豚y mnie na antykach i wtedy by豉bym idealn pacjentk
Podobno w Katowicach jest jeszcze babka, kt鏎a te poleca ten spos鏏 篡wienia, zamiast standardowego niskiego IG. Na FB raz nawet tak grup wsparcia znalaz豉m

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-09-08 o 13:59
Stary 2014-09-08, 14:19   #2248
Gosiakol
Rozeznanie

Cytat:
Kiedy co wspomina豉 瞠 郵edzisz kana megilounge. Ostatnio ta vlogerka znikn窸a a w豉軼iwie nie ostatnio tylko po urodzeniu dziecka kilka miesi璚y temu. Szkoda bo robi豉 fajne filmiki na temat androgen闚ki i teraz sie zastanawiam czy jej znikni璚ie jest spowodowane mega linieniem po ci捫y ? na filmikach by這 widac 瞠 podczas ci捫y w這sy jej si zag瘰ci造 a w filmiku po ciazy mowila za zacz窸y wypada. wcze郾iej jak mia陰 rzuty lienienia tez znika陰 na kilka miesi璚y.
Haha, no prosz - wlasnie o niej wczoraj myslalam i napisalam do niej bezposrednio z pytaniami o aktualny stan i Pantostin. Zobaczymy czy si odezwie. udziela豉 si jak maluch mia ju kilka miesi璚y. Co do jej zamilkni璚ia..Znajac jej charakter i wielki dystans do problemu watpie ,zeby sie zapad豉 ''tylko'' z tego powodu. To troch przera瘸j帷e jednak jak ludzie nagle znikaj z netu, przecie powod闚 mo瞠 by tysi帷 i niekoniecznie pozytywne..Mo瞠 dziecko zachorowa這 i nie ma ju g這wy do opowiadania pierd馧 w internecie ?
Napisalam jeszcze do innej blogerki, ktora wkleila zdjecie swiadczace o tym , ze zluzyla trzy butelki pantostinu, ale recenzji juz nie napisala.
Ni groma nie doszukuj si info o lnieniu po alfatradiolu, choc szukam tylko po ang. W innych jezykach jakos malo info a niemieckiego nie znam, czego po raz pierwszy w 篡ciu troch 瘸逝j.
Biovax bardzo fajnie napuszyl mi wlosy. Tyle dobrego.
Tak czy inaczej nie che 瘸這wac, ze sprobowalam Pantostinu, nie mo積a si wszystkiego ba. Teraz mo瞠 tylko na wszelki wypadek bede go lala np tylko na tyl albo tylko na przod ( albo tylko na po這w glowy ).

Mosia, dzieki. Kupilam sobie TRAN z dorsza firmy GAL, ktory zawiera juz i A i D. Co prawda tej D jest troch przyma這, ale dobre i to na pocz徠ek a na reszt naci庵n lekarza przy nast瘼nej wizycie, bo wyda豉m tu ju maj徠ek, a jeszcze badania przede mn :/
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-08, 16:17   #2249
neo999
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Niedawno naszuka豉m si oleju bez witaminy A w sk豉dzie. Za Gold Omega 3 p豉ci豉m oko這 50z za 60 kapsu貫k. Z tym, 瞠 niestety dla mnie to miesi璚zna suplementacja, wi璚 wychodzi drogo.
Ja osobi軼ie kupuj te Gold Omega 3 (Olimp), tylko nie wiem czy taki sam co Ty bo cena 50 z to jaki kosmos http://www.ceneo.pl/4741639

W og鏊e to u Olimpa s r騜ne wersje do wyboru (na stronie s ceny sugerowane, rzeczywiste ceny mog by du穎 ni窺ze )
http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20

A tak w og鏊e to od paru dni jem m.in. kozieradk (ekstrakt w kapsach) i o dziwo nie czu kozy nic a nic.

Noi jeszcze p鏦i si da, to wit. D bior w naturze czyli promienie s這neczne ale pogoda w豉郾ie zaczyna si robi mniej letnia

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2014-09-08 o 16:57
neo999 jest offline  
Stary 2014-09-08, 16:55   #2250
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Tak, Anna, by豉m zadowolona. To by pierwszy scrub jakiego u篡wa豉m na sk鏎 g這wy, wi璚 nie mam z czym por闚na. Nie kupowa豉m drogiego, nie pami皻am ju ceny, na pewno nale瘸 do ta雟zych. Osobi軼ie wol u篡 czego, co przeznaczone jest tylko do w這s闚 ni np. cukrowego czy kawowego. Nie wyobra瘸m sobie stosowania cukrowego, wyrwa豉bym chyba z po這w w這s闚. Nie mia豉m te wi瘯szego problemu z wyp逝kaniem tego z w這s闚. Ale nie opieraj si na mojej opinii, poniewa nie mam do鈍iadczenia w tym wzgl璠zie i tylko teoretyzuj opieraj帷 si wy陰cznie na do鈍iadczeniu z rokitnikowym.. Mo瞠 s lepsze peelingi, ale nie sta mnie na taki w granicach 100z.
Gaya_oo jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.