Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-09-08, 17:14   #2251
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez neo999 Poka wiadomo嗆
Ja osobi軼ie kupuj te Gold Omega 3, tylko nie wiem czy taki sam co Ty bo cena 50 z to jaki kosmos no i ten m鎩 (Olimp) zawiera wit. E http://www.ceneo.pl/4741639

W og鏊e to u Olimpa s r騜ne wersje do wyboru (na stronie s ceny sugerowane, rzeczywiste ceny mog by du穎 ni窺ze )
http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20

A tak w og鏊e to od paru dni jem m.in. kozieradk (ekstrakt w kapsach) i o dziwo nie czu kozy nic a nic.

no to wychodzi na to, 瞠 posz豉m na bogato http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=343 nawet nie wiedzia豉m, 瞠 maj inne. Budy zamiast m霩gu
cen podbi pewnie kryl i ta super innowacja FlowCaps™ Liquid Technology™

nast瘼nym razem zjem ten: http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=103

Dzi瘯i Neo

Co do zapachu, to Ambroziak kiedy pisa, 瞠 po d逝窺zym stosowaniu dopiero. On to kaza z czym zamienia co par dni.

Neo, uwa瘸j z t kozieradk, bo Ci cycki wyrosn

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-09-08 o 17:29
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-09-08, 17:34   #2252
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
No masz, a gdzie to wyczytalas ? Bo ja jak szukalam nigdzie nie znalazlam narzekan na wzmozone wypadanie przy tym.
Jak bede na lapku postaram sie wyslac linki. Znajomy,ktory mial zalatwic Pantostin pokazal kmentarze i faktycznie duzo Szwabow nie ma dobrej opinii o Pantostinie.wiekszosc jest negatywnych.. I co dziwne maja po nim lnienie,a mialo nie byc i to mnie tez zachecilo:/ albo u mnie podraznil skalp,bo tak alkiem je*ie,ze az niedobrze sie robi:p a ze mam mega wrazliwy skalp.. cholira wie.
Sptkalam dzis kolezanke i szoku doznalam. Wlosow praktycznie nie ma,gestosc mojego chudego palca. Okazalo sie,ze ma problemy z przysadka i hormonki rozwalone. Przykre,ze 20latki lysieja jak babcie. Eh
Stary 2014-09-08, 18:13   #2253
neo999
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
no to wychodzi na to, 瞠 posz豉m na bogato http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=343 nawet nie wiedzia豉m, 瞠 maj inne. Budy zamiast m霩gu

nast瘼nym razem zjem ten: http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=103

Dzi瘯i Neo

Co do zapachu, to Ambroziak kiedy pisa, 瞠 po d逝窺zym stosowaniu dopiero. On to kaza z czym zamienia co par dni.

Neo, uwa瘸j z t kozieradk, bo Ci cycki wyrosn
Nawet wersj z krylem mo瞠sz znale潭 o po這w taniej, czyli za 50 z dwa opakowania:
http://www.ceneo.pl/15081798

Co do zapachu po kozieradce, to ten瞠 Ambroziak niedawno napisa:
"Za kozi zapach odpowiadaja olejki eteryczne, kt鏎ych w ekstraktach nie ma."

Obawiam si te, 瞠 po kozieradce cycki mog si uwydatni tylko u p販i pi瘯nej.
neo999 jest offline  
Stary 2014-09-08, 19:52   #2254
0nat0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆

Ja 造kam od pocz徠ku wrze郾ia ten, kt鏎y chcesz 造ka po tym kt鏎y 造kasz teraz
Nie mia豉m go w planach, ale zacz窸am za篡wa przez przypadek, dok豉dniej weterynarz zasugerowa 瞠by podawa ten tran mojemu psu co drugi dzie na stawy. Po miesi帷u by造 ju efekty, wcze郾iej nie mog豉 wchodzi po schodach i normalnie funkcjonowa - wi璚 造kam tran razem z czworonogiem Spore s te kapsu趾i, my郵a豉m, 瞠 za ka盥ym razem b璠 si d豉wi, ale wszystko gra
0nat0 jest offline  
Stary 2014-09-08, 22:58   #2255
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Kurczaki , Sailor, nie widzia豉m Twojego ostatniego posta do tej pory, nie zauwa篡豉m :/
I kupi豉m ten tran o kt鏎ym pisa豉m, bo Pani w moim ulubionym ma造m zielarskim wielkiego wyboru nie mia豉. Wzi窸am z dorsza, trudno.. Glowa mi ju p瘯a od tego wszystkiego. Samych preparat闚 wspomagaj帷o - oczyszczaj帷ych w徠rob kupi豉m trzy r騜ne, bo nie mog豉m si zdecydowa . Jestem w szoku jaki tu jest wyb鏎 wszystkiego. We Fr jak poprosilam o jakis preparat na watrobe wtedy, kiedy mia豉m te zle wyniki, to facet najpierw zrobi okr庵le oczy, potem zniknal na zapleczu na dlugie minuty i z koncu znalazl jakis jeden dziwny pojemniczek a tu..? P馧 godziny sta豉m i porownywalam opisy na opakowaniach, niesamowite. Pytanie tylko czy te wszystkie preparaty na co si zdaj..
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-09, 01:06   #2256
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez neo999 Poka wiadomo嗆
Nawet wersj z krylem mo瞠sz znale潭 o po這w taniej, czyli za 50 z dwa opakowania:
http://www.ceneo.pl/15081798

Co do zapachu po kozieradce, to ten瞠 Ambroziak niedawno napisa:
"Za kozi zapach odpowiadaja olejki eteryczne, kt鏎ych w ekstraktach nie ma."

Obawiam si te, 瞠 po kozieradce cycki mog si uwydatni tylko u p販i pi瘯nej.
Dzi瘯uj !!
musz cz窷ciej korzysta z aptek internetowych, a Ty cz窷ciej powiniene tutaj bywa

Poczyta豉m troch o kozieradce i faktycznie nie jest tak jak my郵a豉m.

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka wiadomo嗆
Nie mia豉m go w planach, ale zacz窸am za篡wa przez przypadek, dok豉dniej weterynarz zasugerowa 瞠by podawa ten tran mojemu psu co drugi dzie na stawy. Po miesi帷u by造 ju efekty, wcze郾iej nie mog豉 wchodzi po schodach i normalnie funkcjonowa - wi璚 造kam tran razem z czworonogiem Spore s te kapsu趾i, my郵a豉m, 瞠 za ka盥ym razem b璠 si d豉wi, ale wszystko gra

te podaje go psu od ponad p馧 roku (jej kupuje ta雟zy innego producenta, bo bym zbankrutowa豉), w pierwszej kolejno軼i na stawy i faktycznie efekt jest super, a potrafi豉 mi si przewr鏂i na ulicy i mia豉 problem z paroma schodami. Jak mi si raz winda zepsu豉 to na 10 pi皻ro cielaka wnosi豉m.
Poza tym walczymy z alergi, od wiosny do p騧nej jesieni. Ca造 czas jest wtedy na sterydach. Od roku podaje jej r騜ne kombinacje supli, oleje do jedzenia (najcz瘰ciej lniany, kokos, avocado bo to mam w domu), myje w naturalnych myd豉ch, dbam o rany jakie sobie wydrapa potrafi - jest jaki efekt, bo w tym roku zesz造鄉y znacz帷o z dawki encortonu i uda這 si nie dopu軼i do powa積ych zadrapa, ale mimo wszystko boli mnie, 瞠 nie da si jej pom鏂 bardziej. Tym bardziej, 瞠 za nim do mnie trafi豉, sporo w 篡ciu przej嗆 musia豉, a na ko鎍u zosta豉 przywi您ana do drzewa w lesie, skazana na 鄉ier.
Na zim dla odmiany ratujemy w徠rob, bo po takim sezonie sterydowym wyniki ma 鈔ednie zazwyczaj.
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-09-09, 07:10   #2257
Atka7104
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

HEJ , dziewczyny . Odebra豉m w ko鎍u wyniki 3d.c WOLNEGO TESTOSTERONU , <o,50 ng/l 0,60-2,70 wynik jak u staruszki
To dlatego jestem notorycznie zm璚zona , moja te軼iowa 67lat ma wi璚ej energii ni ja. Czy ten niski poziom powoduje tak瞠 wypad w這s闚?
Dzieki wam , temu forum zbada豉m ten testosteron ,瘸dnemu lekarzowi nie przysz這 do g這wy 瞠by mi zleci te badania. Jak w naturalny spos鏏- na razie, podnie軼 poziom testosteronu ?W czwartek mam wizyt u gino-endo , zwolni這 si miejsce.
- Radical ampu趾i

Edytowane przez Atka7104
Czas edycji: 2014-09-09 o 07:14
Atka7104 jest offline  
Stary 2014-09-09, 08:48   #2258
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Kurczaki , Sailor, nie widzia豉m Twojego ostatniego posta do tej pory, nie zauwa篡豉m :/
I kupi豉m ten tran o kt鏎ym pisa豉m, bo Pani w moim ulubionym ma造m zielarskim wielkiego wyboru nie mia豉. Wzi窸am z dorsza, trudno.. Glowa mi ju p瘯a od tego wszystkiego. Samych preparat闚 wspomagaj帷o - oczyszczaj帷ych w徠rob kupi豉m trzy r騜ne, bo nie mog豉m si zdecydowa . Jestem w szoku jaki tu jest wyb鏎 wszystkiego. We Fr jak poprosilam o jakis preparat na watrobe wtedy, kiedy mia豉m te zle wyniki, to facet najpierw zrobi okr庵le oczy, potem zniknal na zapleczu na dlugie minuty i z koncu znalazl jakis jeden dziwny pojemniczek a tu..? P馧 godziny sta豉m i porownywalam opisy na opakowaniach, niesamowite. Pytanie tylko czy te wszystkie preparaty na co si zdaj..
Gosiakol, ja kupuj w ostropest plamisty w sklepie ze zdrow 篡wno軼i. Jest zmielony albo w ziarnach. Kupuj w ziarnach, miel w m造nku do kawy i dodaj do musli na 郾iadanie .
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2014-09-09, 10:52   #2259
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

No niestety spora cz窷 poloxonowego odrostu wypad豉 i 鈍iec glac, nic nie rozumiem. Linienie po loxonie jakby si sko鎍zy這, mo瞠 to jaka druga fala?. Przy myciu wypad這 niewiele, ale p騜niej przys suszeniu i czesaniu masakra!

Tyle dobrego, 瞠 mam g這w obsian ma造mi w這skami (te po loxonie) modl si, aby zakry造 造sink i 瞠bym chocia wysz豉 na zero, bez wi瘯szych strat.

Co mog zrobi, sk康 ten drugi rzut wypadania, jakie pomys造?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2014-09-09, 11:40   #2260
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

P.S Sailor : jesli chodzi o Biovax to kupi豉m ten brazowy..do wlosow ze sklonnoscia do wypadania. Mi nie robi strakowm moze dlatego, ze nie klade go na cale wlosy tylko na skalp. Wlasnie siedze z nim na po這wie g這wy i co czuj ..mo瞠 nie mrowienie, ale na pewno ciepe趾o. Mam nadziej, 瞠 to znaczy, 瞠 dzia豉.
Zdr闚ka dla pieseczka.

Tran kupi豉m ten..
http://www.ceneo.pl/10711009?se=57jy...2eoaAvgY8P8HAQ

Tylko trzeba uwa瘸 z witamin A przy tym..pierwszy raz w zyciu kupuje tego typu suplementy , ucz si

Anna, no wlasnie jednym z supli jakie wzielam jest wyciag z ostropestu, ale z pastylkach. Dwa pozostale to mix innych rzeczy, glownie karczoch, cholina, ale tez Omega 3 sporo jest w jednym. Firmy Doppel Herz..Stara, niemiecka , mam nadziej, 瞠 w zwi您ku z tym nie najgorszej jako軼i.

Atka Za ma這 wolnego to akurat rzadszy problem, ale my郵, 瞠 jak najbardziej mo瞠 mie wp造w na w這sy. Dawno ju czyta豉m, 瞠 i nadmiar i niedob鏎 powoduje wypad, pomijaj帷 ju wp造w na inne rzeczy. Jaka ilo嗆 testo jest w這som niezb璠na..A inne wyniki ?
Teraz jestes wywzaniem..jak podniesc poziom wolnego testo ? Jeszcze tu takiego przypadku nie by這. To o tyle problematyczne, ze to nie zalezy od poziomu testosteronu ca趾owitego ..kt鏎ego podnie嗆 akurat nie trudno. Trzeba by obni篡 SHBG. A jak wyszed estradiol ?
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-09, 12:19   #2261
Atka7104
Przyczajenie

GOSIAKOL

ESTRADIOL 32,10 pg/ml
f. folikularna 19,5 - 144,2
f. owulacyjna 63,9 - 356,7
f . lutealna 55,8 - 214,2
menopauza <32,2

FSH 41,86 mlu/ml
f. folikularna 2,5 - 10,2
f. owulacyjna 3,4 - 33,4
f. lutealna 1,5 - 9,1
po menopauzie 23,0- 116,3

LH 27 , 98 mlu/ml
f. folikularna 1,9 - 12,5
f. owulacyjna 8,7 - 76,3
f. lutealna 1,5 - 9
po menopauzie 15,9 - 54,0

SHBG 76,0 nmol/l
przed menopauz 27,8 -146,0 nmol/l
po menopauzie 12,0 -166,0 nmol/l

17-OH PROGESTERON 1,24 ng/ml
f. folikularna 0,2- 1,3 ng/ml
f. lutealna 1,0 - 4,5 ng/ml
menopauza 0,2 - 0,9 ng/ml

DHEA- S 144,9 ug/dl
25,9 - 460,2

ANDROSTENDION 0,83 ng/ml
0,30 - 3,70
- Radical ampu趾i
Atka7104 jest offline  
Stary 2014-09-09, 13:14   #2262
0nat0
Raczkowanie

Sailor moja jamniczka te si przewraca豉, stawy sztywnia造 i chodzi豉 jak na szczud豉ch. Te mia豉 alergie, przez jaki czas bra豉 leki, ale dopiero jak ograniczy豉m jej karm 2-3 x na tydzie to wszystko usta這. Tran 造ka ta雟zy, bo te posz豉bym z torbami

Maria221 ja nadal u篡wam loxon, tylko pod koniec sierpnia go mocno ograniczy豉m, we wrze郾iu zacz窸am wciera co drugi dzie, tak podra積i mi skalp, 瞠 najpierw nadmiernie si przesusza, p騧niej przet逝szcza Teraz jest spok鎩 ze sk鏎 g這wy, ale w這sy lec jak g逝pie i cho kr鏂iutkie s, to dalej bilans jest zerowy i chyba nie doczekam si sytuacji na plus. Czasami 瘸逝j, 瞠 zacz窸am przygod z loxonem.
0nat0 jest offline  
Stary 2014-09-09, 13:41   #2263
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

No w sumie nie wiadomo, co z tym loxonem. Jest to jedyny preparat, jedyny!, po k鏒rym w ci庵u 6 tyg. mam wysyp nowych w這s闚, k鏒re potem konkretnie zas豉niaj prze鈍ity. Takie dzia豉nie Loxonu 5% to u mnie regu豉, do軼wiadczam tego za ka盥ym razem. Niestety on tak dzia豉 na mnie tylko przez kilka tyg. potem dzia豉nie maleje i deszczu bejbik闚 ju nie ma! Podobno po roku uzyskuje si maksymalny efekt, ja maksymalny efekt uzyskuje po oko這 2-3msc. i to koniec!

Dlatego te w kwietniu go odstawi豉m, to chyba by b陰d, ale co robi, loxon powoduje linienie, ale bez niego nie ma nowych w這s闚. Po prostu nie wiem, co robi.

Najgorsze jest to, 瞠 linienie jakby ucich這, przesta造 lecie, a przy nast. myciu juz wypada這 wiecej, a p騧niej wi璚ej. Nie wiem, czy to dalej linienie, czy ju co nowego.

Dwa razy umy豉m innym szamponem, to akurat si zbieg這 z tym drugim wypadaniem, my郵icie, 瞠 to mo瞠 by to?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2014-09-09, 17:51   #2264
0nat0
Raczkowanie

Maria221 mo瞠 i od szamponu. Ja umy豉m g這w w ubieg陰 sobot szamponem z apteki, przeciw wypadaniu w這s闚 (mojej mamy kt鏎a na niego nie narzeka), to wypad這 mi tyle k豉k闚, 瞠 dawno takiego widoku nie do鈍iadczy豉m.
To jest takie przykre, 瞠 niekt鏎zy myj g這w raz na tydzie szamponem familijnym za 3 z, a na g這wie w這s闚 tyle, 瞠 nawet przedzia趾a nie wida.

Na mnie loxon tak szybko nie dzia豉, tak jak i wszystko. 疾by co zaskoczy這 musi min望 3-4 miesi帷e. Loxon lej na skalp ju 1,5 roku i nie widz spektakularnych efekt闚, ale u篡wam, bo si boj tego nadmiernego wypadania. ㄆdz si, 瞠 jak odro郾ie ich na tyle du穎, to b璠 go powolutku odstawia, haha mam nadziej, 瞠 dekady mi to nie zajmie
0nat0 jest offline  
Stary 2014-09-10, 11:23   #2265
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Boj si antyk闚 bo naczyta豉m si 瞠 na antykach libido jest zerowe... m鎩 ch這pak nie b璠zie zadowolony, zreszt ja te nie Za這輳 si 瞠 wola豚y 瞠bym zosta豉 造sa ni 瞠bym nie mia豉 ochoty na sex
oj tam..
Cytat:

Dlaczego i jak namacza orzechy, pestki i nasiona oleiste?
Si璕aj帷 po orzechy, pestki i nasiona oleiste jeste鄉y przekonani, 瞠 w pe軟i czerpiemy z zawartego w nich bogactwa. Nic bardziej mylnego.

Orzechy, pestki oraz inne nasiona oleiste znane s z obfitej zawarto軼i zdrowych t逝szcz闚, kt鏎e s niezb璠ne dla prawid這wego rozwoju organizmu. Opr鏂z kwas闚 omega - 6 i omega – 3, orzechy i pestki stanowi 廝鏚這 protein, witamin (w tym witamin E), przeciwutleniaczy oraz b這nnika pokarmowego.
No i prosz nowa szko豉...
Cytat:
Serio to dzia豉 na stawy? U ludzi te?
Bo ja od dawna bior po jednej kapsu販e, moz epowinnam 2???
Kolano trzeszczy az strach...

Cytat:
Samych preparat闚 wspomagaj帷o - oczyszczaj帷ych w徠rob kupi豉m trzy r騜ne, bo nie mog豉m si zdecydowa . Jestem w szoku jaki tu jest wyb鏎 wszystkiego. We Fr jak poprosilam o jakis preparat na watrobe wtedy, kiedy mia豉m te zle wyniki, to facet najpierw zrobi okr庵le oczy, potem zniknal na zapleczu na dlugie minuty i z koncu znalazl jakis jeden dziwny pojemniczek a tu..? P馧 godziny sta豉m i porownywalam opisy na opakowaniach, niesamowite. Pytanie tylko czy te wszystkie preparaty na co si zdaj..
Tak, ciekawe czy to wszystko dzia豉...
Tez sie zastanawiambo bateria ro郾ie.
Na kolana ostatnio kolagen dokupi豉m...

a s造sza造軼ie o miksturze oczyszczaj帷ej Sloneckiego?

http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura

Gosia, od jakich Ty antykow zaczyanalas co pisalas 9 lat pzred Yasmine?

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-09-11, 05:34   #2266
asiuleczka28
Przyczajenie

Cze嗆 dziewczyny mam pytanie mam wielki problem z wypadaniem w這s闚 co mog zastosowa 瞠by mi przesta造 a tak wypada 😢😢😢😢
asiuleczka28 jest offline  
Stary 2014-09-11, 08:05   #2267
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Cytat:
Napisane przez asiuleczka28 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny mam pytanie mam wielki problem z wypadaniem w這s闚 co mog zastosowa 瞠by mi przesta造 a tak wypada 😢😢😢😢
Wszystko.
Stary 2014-09-11, 08:27   #2268
asiuleczka28
Przyczajenie

Tzn??
Stary 2014-09-11, 08:30   #2269
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Tzn??
Nie mog豉m si powsztryma, bo Twoje pytanie by這 niczym "choruj, jak wyzdrowie?" Musisz sprecyzowa od kiedy wypadaj Ci w這sy, w jakich ilo軼iach, czy zmieni豉 produkty do piel璕nacji, czy przechodzi豉 przez wi瘯szy stres albo choroby, czy zmieni豉 diet, czy przechodzisz przez terapi hormonaln, czy robi豉 badania krwi (morfologia, hormony) itd. Nie ma 瘸dnego panaceum na ka盥y rodzaj wypadania. To co ja stosuje, nie b璠zie pasowa kole瘸nce z 造sieniem plackowatym i odwrotnie.
Stary 2014-09-11, 08:39   #2270
asiuleczka28
Przyczajenie

Yhymm😉😉 noo to mi od jakiego czasu wypadaj a tak to mo瞠 z 2m.c a wypadaj mi bardzo bo jak myje g這w to ca造 zlew moich w這s闚 😕😕 a je郵i chodzi o moje wyniki to mam w豉郾ie ma豉 anemi ale teraz sko鎍zy豉m bra 瞠lazo i my郵 瞠 si to poprawi這 tylko tyle 瞠 mi w這sy strasznie zacz窸y wypada i nie wiem co mo積a kupi teraz na ten problem
Stary 2014-09-11, 08:42   #2271
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Yhymm😉😉 noo to mi od jakiego czasu wypadaj a tak to mo瞠 z 2m.c a wypadaj mi bardzo bo jak myje g這w to ca造 zlew moich w這s闚 😕😕 a je郵i chodzi o moje wyniki to mam w豉郾ie ma豉 anemi ale teraz sko鎍zy豉m bra 瞠lazo i my郵 瞠 si to poprawi這 tylko tyle 瞠 mi w這sy strasznie zacz窸y wypada i nie wiem co mo積a kupi teraz na ten problem
Jesli mia豉 problemy z 瞠lazem to powinna zbada ferrytyn. Jej niski poziom jest jedn z przyczyn wypadania w這s闚.
Stary 2014-09-11, 08:47   #2272
asiuleczka28
Przyczajenie

Yhym i mog wzi捷 skierowane na to badanie od og鏊nego lekarza???

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Bo to kl瘰ka wyko鎍zenia Olysieje jak tak dalej b璠zie 😯😯😯 mo瞠 jakie witaminy widz ze kto tutaj stosuje witamin B2
Stary 2014-09-11, 08:47   #2273
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
R騜nie z tym wychodzi. Niezbyt si orientuj, bo robi badania prywatnie.
Stary 2014-09-11, 08:53   #2274
asiuleczka28
Przyczajenie

Noo to musze si dowiedzie przed wyjazdem moim musze jako to zahamowa mo瞠 tak jak kto napisa ta witamina tylko czy to pomo瞠 😯😯😯
Stary 2014-09-11, 08:55   #2275
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Bo to kl瘰ka wyko鎍zenia Olysieje jak tak dalej b璠zie 😯😯😯 mo瞠 jakie witaminy widz ze kto tutaj stosuje witamin B2
B 2 jest na zajady co 幢e przeczyta豉.....

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2014-09-11, 08:59   #2276
asiuleczka28
Przyczajenie

Noo to mo磧iwe mo瞠 jakie maseczki hmm stosuje tez od篡wk z vax ale ona 鈔ednio daje te rade 😬😬😬
Stary 2014-09-11, 09:10   #2277
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Myslisz ,ze sie poprawilo? Zbadaj czy dalej masz anemie,ze bralas leki nie oznacza,ze od razu anemii nie ma.
Poza tym wlosy po anemi moga wypadac przez kilka miesiecy. Potrzeba czasu az organizm wroci do normalnosci ,a uszkodzony wlos tak czy siiak wypadnie. Odzywki raczej tu nie pomoga jak cos w organizmie jest nie tak :p
Stary 2014-09-11, 09:26   #2278
asiuleczka28
Przyczajenie

To wiem b璠 sz豉 22 wrze郾ia do lekarza to zobacz co i jak bo b璠 robi豉 badania skoro mi tak zacz窸y wypada to napewno musi by co nie tak😕😕😕😕

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Chyba ze co na wzmocnienie hmmm nie wiem sama bo jak umylam g這w to si przerazi豉m szczerze m闚i帷 😟😟😟
Stary 2014-09-11, 14:59   #2279
czerwonapanienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 030

Porobi豉m wyniki i wszystkie s w normie. ㄊkam dalej revalid, do陰czy豉m szampon Dermena i dzi by豉m na wizycie u ginekologa. Kaza mi odstawi microgynon21 i przepisa Madinette obieca, 瞠 za 3miesi帷e na wizycie pochwal si 瞠 w這sy ju nie wypadaj...
Stary 2014-09-11, 15:46   #2280
0nat0
Raczkowanie

asiuleczka28 skorzystaj z wyszukiwarki, nie boli.
0nat0 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.