Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-09-17, 06:32   #2311
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Anna na pewno pomaga - mam ju mniej 逝pie簑 na sk鏎ze g這wy, prawie mnie nie sw璠zi, wypadniete w這sy ju sporadycznie maja kulk 這ju na cebulce (sporo mi takcih wypada這) no ale do normy, to jeszcze daleko.

Ech, sama ju nie wiem co mam robic, bo naprawd mam ochot rzucic tymi antykami ... no ale co potem

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-09-17, 07:39   #2312
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka wiadomo嗆
Anna na pewno pomaga - mam ju mniej 逝pie簑 na sk鏎ze g這wy, prawie mnie nie sw璠zi, wypadniete w這sy ju sporadycznie maja kulk 這ju na cebulce (sporo mi takcih wypada這) no ale do normy, to jeszcze daleko.

Ech, sama ju nie wiem co mam robic, bo naprawd mam ochot rzucic tymi antykami ... no ale co potem
Kolamara, mnie Zoxiderm bardzo pom鏬. Przy swoich w豉軼iwo軼iach przeciwgrzybicznych i przeciwbakteryjnych, nie wysusza sk鏎y g這wy - to jest mistrzostwo 鈍iata Przedtem jak co podobnego stosowa豉m, to sk鏎 mia豉m wysuszon na wi鏎, mia豉m wra瞠nie, 瞠 jest jak pergamin. I bardzo szybko sk鏎a nadrabia豉, czyli si gigantycznie przet逝szcza豉.
Widz, 瞠 masz Paraderm w podpisie. Ja kupi豉m ostatnio z tej firmy myd這 z siark i myd這 z dziegciem, sk豉dy maj proste, generalnie to co szampony, ale s du穎 ta雟ze - siarkowe nieca貫 6z, a dziegciowe niewiele ponad 7z. Te dwa myd豉 kosztowa造 mniej ni jeden szampon Paraderm . Dzia豉j bardzo fajnie, rozcie鎍zam wod, jak mnie nauczy豉 MM () i przez to nie s zab鎩cze dla w這s闚, a sk鏎a g這wy swoje dostaje
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-09-17, 08:29   #2313
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Maria Ty wr鏂i豉 do loxonu i przesz豉 linienie Napisz mi prosz jak szybko Ci si zacze這 i jak d逝go trwa這. Ja zwi瘯szy豉m dawk minoxidilu jakie 3 tygodnie temu a linienie zacz窸o si niemal natychmiast, mo瞠 kilka dni po rozpocz璚iu wcierania (a nie jestem jeszcze na maksymalnej dawce). Je郵i tem koszmar potrwa jeszcze miesiac to 瘸den w這s nie zostanie mi na g這wie.
W這sy ju mi si nie przet逝szczaj, ale fryzura jest tak fatalna, ze musz my g這w by jako wygl康a. Tam gdzie powinnam mie kopu趾, mam wylinia造 placek, Mo積a smia這 powiedzie, 瞠 jest ju prawie 造sa kobiet, a wypad nawet minimalnie nie zel瘸. Do peruki zosta造 mi dni, mo瞠 3 tygodnie. 2 pa寮ziernika jade na konsultacje w sprawie tupetu, wykonanie jego dla mnie potrwa do 4 miesiecy, ci篹ko mi b璠zie w tej peruce w tym czasie. Ale i tak B鏬 da mi wakacje, to by czas kiedy mia豉m jeszcze wlosy i potrafi豉m si nimi cieszy, to by czas bez 貫z i czas prawdziwej nadziei, ja dziewczyny wierzy豉m tak gl瑿oko, jak tylko mo積a wierzy, ze b璠zie dobrze, 瞠 ta cholerna peruka jest tylko po to bym czu豉 sie bezpieczniej, realnie nigdy jej nie b璠 potrzebowa豉.
W sobote mam i嗆 na festyn do syna, mam sprzedwa fanty, strasznie si wstydz pokazywa ludziom na oczy, ju wszyscy my郵, 瞠 jestem chora...

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-09-17, 10:16   #2314
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

margo1974 --> za ka盥ym razem linienie przychodzi這 w 4-5 tyg. stosowania loxonu. 2 razy lineinie by這 mega du瞠, ale odrost by na ++, wyrsta這 du穎 wi璚ej, ni wypad這. Raz uda這 si zdusi linienie za pomoc szamponu i lotionu dermena men. Teraz ju nie dzia豉 ten zestaw. Odstawi豉m loxon, ale mam duuu穎 nowych w這s闚. Niestety w這ski nadal lec, ale mniej, czekam na nowy szampon.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2014-09-17, 10:38   #2315
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Haru, ja przejrzalam liste jej filmikow, wiec widzialam zdjecia, na ktorych byly kanapki z chleba, jakis arbuz, melon, kupa ryzu..wiec na tej podstawie napisalam to co napisalam. Obejrzalam jakis jeden filmik pod tytulem '' zakupy spozywcze'' i wiecej juz nie, bo nie wiem dlaczego wszystkie te vblogerki maja irytujaca tendencje do opowiadania kazdego szczegolu z zycia pomiedzy tymi cennymi informacjami. No ale coz, pozbawilas mnie zludzen.
U mnie wlosy leca jak liscie na jesieni , juz sie nawet przyzwyczailam nawet krotkie niektore, sporo takich 10 cm, cienszych niz reszta..
Nie wiem o co biega, bo czuje sie bardzo dobrze fizycznie, spie jak susel, jem suple i zdrowe rzeczy podczas gdy moj TZ je po 6 donutow dziennie, popycha pizza, zapija sokiem z cukrem i nie tylko nie tyje, ale wlosy mu rosna jak szalone - piekna, czarna gestwina.
Margo..piszesz o tupeciku - czy to chodzi o uzupelnienie takie jak ma adag z kafeterii? Takie, ktorego nawet zdejmowac nie trzeba, z naturalnych wlosow ? Wiem, ze tutaj to kosztuje z 1,5 tysiaca euro..i starcza na okolo 1,5 roku, raz w miesiacu trzeba chodzic do salonu na zabiegi utrzymujace je w dobrej kondycji i podobno nie ma bata, zeby sie ktokolwiek zorientowal, ze to nie Twoje wlosy.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-17, 11:04   #2316
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

dzi瘯uj Maria za odpowied, to przede mn pewnie jeszcze miesi帷 linienia. Tylko, 瞠 w這s闚 ju prawie nie mam.... Chyba po prostu wypadn wszystkie, a p騧niej zaczn rosn望 nowe...

Gosiakol tak ten tupecik, to to samo co ma adag, nawet w tej samej firmie zamawiane, ale jeszcze nie wiem jak b璠 to mocowa豉, po to s te konsultacje, chyba na pocz徠ek zam闚i na spinki, bo ci庵le mam nadziej, ze kiedy w這sy odrosn. Ko鎍闚k tego roku i pocz徠ek przysz貫go pewnie b璠 m璚zy si w peruce, dzisiaj zamierzam zam闚i sobie jaki pi瘯ny turban do chodzenia po domu. Gdyby ta moja mie軼ina nie by豉 taka zapyzia豉, to bym chodzi豉 w turbanie na co dzie, ale wiem jaka b璠zie afera, 瞠 optyczka w chustce chodzi. Wiem, 瞠 powinnam mie ludzi g喚boko w powa瘸niu, ale niestety nie potrafi.
Fryzjerka m闚i, ze co tam odrasta, ale przy tym wypadzie powinno by sto razy wi璚ej by odzyska obj皻o嗆 sprzed p馧 roku.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-09-17, 11:27   #2317
Kayira
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 222
Wpisy w blogu: 2

疾 si wtr帷, kiedy si zacz望 przejmowa ilo軼i wypadanych w這s闚 ??
Kiedy czytalam 瞠 to normalne gdy oko這 100 dziennie wypada.
Ale po umyciu, jak rozczesuj w這sy to mam ca造 ko速un.. ech...
my郵 czy by skrzypu nie zacz望 pi
Kayira jest offline  
Stary 2014-09-17, 16:03   #2318
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
Napisane przez Kayira Poka wiadomo嗆
疾 si wtr帷, kiedy si zacz望 przejmowa ilo軼i wypadanych w這s闚 ??
Kiedy czytalam 瞠 to normalne gdy oko這 100 dziennie wypada.
Ale po umyciu, jak rozczesuj w這sy to mam ca造 ko速un.. ech...
my郵 czy by skrzypu nie zacz望 pi
wiecej niz 50 powinno budzi nie pok鎩.
100 w這s闚 dziennie to zdecydowanie za duzo moim zdaniem. chyba ze ktos ma mega g瘰t szczot w這s闚.
a ja ju w og鏊e zbzikowa豉m dziewczyny. wczoraj posmarowa豉m sobie w這sy kremem do twarzy ziaja oliwkowy

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-09-17 o 16:05
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-17, 18:37   #2319
Gosiakol
Rozeznanie

I co Ci to mialo dac Haru ? Ja dzisiaj rozlupalam kapsulki witaminy A i tez wcieralam - nie polecam. Przetluszcz na maksa, nie da sie wyjsc do ludzi.
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-17, 19:59   #2320
LQU
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Hej. Jestem nowa na tym forum. Niedawno trafilam na czesc I, kiedy to pewna osoba zachwalala prostenal w celu leczenia 造sienia androgenowego. Z tego co czytalam dalej, to niekt鏎e dziewczyny cenily sobie te tabletki nawet kiedy takowego 造sienia nie mialy, a u kt鏎ych wyst瘼owa這 nadmierne wypadanie w這s闚. Sklad tego leku jest w 100% naturalny, dlatego chyba zdecyduje si zaryzykowac.
Rok temu szukajac jakiej pomocy trafilam na recenzje produktu PLACEN FORMULA HP (placenta). Nie wiem, czy ktos ju o tym pisal, bo nie czytalam calego forum. To taka wcierka w ampulkach. Wyciag z placenty uzupelnia ubytki z aminokwasow w naczyniach krwiono郾ych dostarczajacyh tlen i wilgoc. Plyn ten powoduje rozszerzenie naczyn krwiono郾ych, dzieki czemu sk豉dniki odzywcze lepiej docieraja do cebulki. Dzialanie widac od razu, bo jak przez przypadek plyn scieknie nam na skore szyi lub twarzy to mamy po chwili czerwona smuge Kt鏎a szybko znika. Po aplikacji trzeba zrobic masaz glowy. Nie wolno jednak trzec skory, bo wtedy wycieramy nowopowstale wloski. Filmik jak nale篡 zrobic masaz po aplikacji placenty jest na youtube.
Placenta bardzo pomogla mi za pierwszym razem. Urosla mi przy linii czola grzyweczka, z tylu glowy tez nowe wlosy plataly si w gumke. Teraz zakupilam drugie opakowanie i na razie nie widze takiego efektu (w sensie wlosy nadal leca) ale jestem w polowie. Bardzo wazny jest ten masaz.
Placenta jest dosc droga, no ale ma sweitne recenzje, ja tez to potwierdzam. Mysle, ze teraz na efekt tez musze jeszcze troche zaczekac. Jest jeszcze placenta innej fimy, ni Hp Formula, jest tansza, jednak ma placente daleko w skladzie czyli jest jej malo w produkcie. Ja polecam wlasnie Hp Formula.
Obecnie mam na glowie marny kucyk. Fryzjerki by造 przerazone ilo軼i w這s闚, jakie mi wypadaja. Mam obsesje na punkcie sprawdzania prze鈍it闚. Ciezko mi policzyc ilo嗆 w這s闚 wypadajacych, bo sa dosc dlugie i si placza, ale chyba z 300 to jak nic leci. Wybieram si do trychologa i zobaczymy co dalej. Badania krwi (morfologia, tsh) w normie. Zrobie jeszcze na kortyzol i prolaktyne, bo czytalam, ze tez mog si przyczyniac do utraty w這s闚.
Czytalam, ze jeszcze imbir mo瞠 wspom鏂 nas w tym problemie, bo rozgrzewa i powoduje rozszerzenie naczyn. Kupilam zapas i robie rozgrzewaj帷e herbatki

Edytowane przez LQU
Czas edycji: 2014-09-17 o 20:00
LQU jest offline  
Stary 2014-09-17, 21:53   #2321
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
I co Ci to mialo dac Haru ? Ja dzisiaj rozlupalam kapsulki witaminy A i tez wcieralam - nie polecam. Przetluszcz na maksa, nie da sie wyjsc do ludzi.
Nawet nie pytaj Po prostu je posmarowa豉m i teraz mam masakre na w這sach, s t逝ste i ulepione.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-18, 08:09   #2322
Kayira
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 222
Wpisy w blogu: 2

Harutobi89 to mnie nie pocieszy豉...
Chyba musia豉 bym co o moich w這sach pomy郵e...
Kayira jest offline  
Stary 2014-09-18, 12:16   #2323
nccz
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 443

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
nccz, bardzo cenne sprawozdanie ! Wniosek taki, ze nature mozemy oszukac, ale nie do konca..a moze jakbys to polaczyla z jakas wcierka..byloby lepiej ? Moze zrob te proby watrobowe,co jakis czas to kazdy powinien, bo dolegliwosci mozna nie odczuwac bardzo dlugo..chociaz jesli ziola moga obciazac watrobe to .. pozostaje sie pociac.
Dzi瘯i Gosiu . No to si w徠rob zajm, ale pewnie w listopadzie.
Zaczynam od dzi znowu przyjmowa siemie lniane i pomy郵 nad jak捷 wcierk. Jakbym robi豉 wcierk z szyszek chmielu, korzenia lukrecji i ewentualnie wierzbownicy, to by mia這 chyba troch sensu? Czy lepiej nie pod tym k徠em i嗆, tylko wykorzysta bardziej typowe zio豉 na w這sy?
nccz jest offline  
Stary 2014-09-18, 16:33   #2324
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kayira Poka wiadomo嗆
Harutobi89 to mnie nie pocieszy豉...
Chyba musia豉 bym co o moich w這sach pomy郵e...
Ile w這s闚 dziennie powinno nam wypa嗆? Kiedy mo瞠my uzna, 瞠 w這sy wypadaj nam w nadmiarze?

M闚i si, 瞠 do 100 sztuk 這dyg w這sowych – tyle ma prawo wypa嗆 nam ka盥ego dnia. Ja jednak sprecyzowa豚ym te dane, bo ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚 jest 軼i郵e zwi您ana z wiekiem. Do 30. roku 篡cia mo瞠my straci maksymalnie 50 w這s闚 dziennie, do 40. roku 篡cia 80, a do 50. roku 篡cia 100 w這s闚 dziennie. Je瞠li ilo嗆 traconych przez nas w這s闚 nie przekracza tych warto軼i, nie mamy powod闚 do obaw.

廝鏚這: http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.polk...ecjalista.html
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-18, 16:36   #2325
MajorkaX
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Witajcie Kochane !
Wreszcie odwa篡豉m si do Was napisa. Podczytuje ten w徠ek ju bardzo bardzo d逝go.
Z wypadaniem w這s闚 zmagam si od dw鏂h lat.
Mia豉m g瘰te d逝gie w這sy, a teraz mam cieniutk kitk.
Od ponad roku nosz ju peruk...niestety :-(
Badania jakie zaleca造軼ie zrobi豉m. Pawie wszystkie wysz造 dobrze, opr鏂z zani穎nej ferrytyny i androstenionu .
Dobrze si od篡wiam. Witamin codziennie przyjmuj ca陰 gar嗆.
Pij koktajle owocowe oraz wcinam orzeszki i inne zdrowe przek御ki.

Popijam zi馧ka oczyszczaj帷e z grzyba.

Lekarzy zaliczy豉m te wszystkich: ginekolog闚 4 , endokrynologa, dermatolog闚 2.
Nikt w sumie mi nie pom鏬. Tylko jeden dermatolog stwierdzi, 瞠 mam miniaturyzacj mieszk闚 w這sowych. Dosta豉m loxon 5% do wcierania oraz 瞠lazo. Loxon stosuj od 3 miesi璚y i nie widz poprawy na g這wie, za to na twarzy mam pe軟o ma這 w這s闚.

A do wczoraj, to chyba jest prze這m.
By豉m w豉郾ie wczoraj na badaniu trychologicznym we Wroc豉wiu. Pani trycholog stwierdzi豉, 瞠 w這sy wypadaj, poniewa mam s豉bo ukrwion sk鏎 g這wy. Wszystkie w這sy mam martwe, poniewa cebulka nie jest ukrwiona i nie przekazuje do w這s闚 sk豉dnik闚 od篡wczych.
Pono strac wszystkie w這sy:-(
Mia豉m zrobiony zabieg specjalnymi kosmetykami.
Pani trycholog zaleci豉 mi stosowanie jej kosmetyk闚, aby oczy軼i sk鏎 g這wy i aby jej maseczki mog造 przenikn望 w cebulk i mocniej j ukorzeni i od篡wi.

Co myslicie o tym? Czy warto kupi te kosmetyki. S bardzo drogie, wi璚 sama nie wiem. Moze kto z Was stosuje te kosmetyki na O ?
S造sza豉m te o grzebieniu elektrycznym co pobudza ukrwienie. Mo瞠 to b璠zie lepsze?

Zdj璚ia mog zamie軼i, ale nie potrafi. Mog je przes豉 do jednej z forumowiczek aby zrobi豉 to za mnie.

Pozdrawiam serdecznie!
MajorkaX jest offline  
Stary 2014-09-18, 16:57   #2326
Gosiakol
Rozeznanie

Majorka, witaj ..
W glowie sie nie miesci, ze tyle z nas musi przechodzic ten horror..
Co zawieraja te kosmetyki ? Rozumiem, ze wlosy wypadaja rownmiernie z calej glowy ? Teoria o braku ukrwienia moze byc zasadna, chociaz nie wiem ile wiedzy medycznej maja trycholodzy..
Zeby zalaczyc zdjecie, kliknij spinacz powyzej w okienku , w ktorym odpowiadasz i dalej juz wedlug instrukcji.
Nic nie wcieralas poza tym loxonem ?
Jak Ci sie zyje z ta peruka?
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-18, 17:17   #2327
MajorkaX
Przyczajenie

Z peruk 篡je mi si w sumie 50/50. Kwestia przyzwyczajenia.
Najgorzej jest w豉郾ie w lato. Bardzo gor帷o mi w g這w a pot leci po plecach.
Jednak da si wytrzyma. Jak id si powygrzewa na s這nce to j zdejmuj i zak豉dam kapelusz.Nawet nauczy豉m si w peruce 獞iczy na aerobiku, na kt鏎y w豉郾ie teraz lec.

Jak wr鏂 to wstawi zdj璚ia przed wypadem, obecnie i w peruce.

Tylko mo瞠 to by oko這 23, gdy musz nauczy si jak zamaza twarz.

Ale si ciesz, 瞠 wreszcie b璠 mog豉 z Wami porozmawia o tym problemie. yupiii
Niestety w domu maj ju do嗆 mojego marudzenia.
MajorkaX jest offline  
Stary 2014-09-18, 17:39   #2328
0nat0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Ja porusz jeszcze temat loxonu, co u siebie zauwa篡豉m w przeci庵u 1,5 roku, a stosowa豉m go r騜nie.

Jak zacz窸am z nim przygod to wciera豉m 2x dziennie, codziennie tak mniej wi璚ej przez 4 miesi帷e, ale zaczyna這 si robi to upierdliwe, bo w這sy by造 poklejone i musia豉m my codziennie. Linienie pojawi這 si po trzech tygodniach od rozpocz璚ia kuracji, trwa這 dobry miesi帷. P騧niej zacz窸am go coraz mniej u篡wa, codziennie raz dziennie, co drugi dzie, w豉郾ie przez to, 瞠 rzuci mi si meszek na twarzy i r瘯ach, ale stosowa豉m nadal bo efekty pojawi造 si nagle w trzecim miesi帷u kuracji.

W tym roku w czerwcu zacz窸am go odstawia, po prostu przesta dzia豉, robi豉m to stopniowo, ale po dw鏂h miesi帷ach zn闚 zacz窸y lecie, ale nie jako tragicznie.
Od wrze郾ia tego roku wcieram go raz dziennie co drugi dzie, ale nie 瘸逝j sobie, lej praktycznie na ca陰 g這w, tylko przy karku omijam.
Dlaczego o tym pisz, bo zauwa篡豉m, 瞠 teraz mam linienie i cho poprzednio nie odstawi豉m go nagle i na d逝go, to obecne wypadanie w這s闚, jest gorsze ni to pierwsze sprzed roku.
Przez pierwsze 2 tygodnie wypada造 kr鏒kie m這dziki, teraz ju trzymaj si g這wy, ale d逝gie nadal nadmiernie emigruj.
Widz, 瞠 jest bardzo du穎 ma造ch w這sk闚, s grube, nie 瘸dna paj璚zyna, ale stosowanie tego specyfiku to jak bycie pomi璠zy m這tem a kowad貫m.
Nie mo積a przecie stosowa go ca造 czas bo przestaje dzia豉, ale te z kolejnym rozpocz璚iem kuracji linienie jest wi瘯sze.

Gdyby by這 co, co zatrzymuje linienie, to by豚y to naprawd dobry lek na 造sienie, a tak tkwi si w martwym punkcie, niby w這sy rosn, ale d逝gie wypadaj.
U mnie szampon Dermena nie poradzi sobie z linieniem. Troszeczk by這 ok razem z Lotionem Seboradin, ale te bez fajerwerk闚.
0nat0 jest offline  
Stary 2014-09-18, 18:51   #2329
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MajorkaX Poka wiadomo嗆
Z peruk 篡je mi si w sumie 50/50. Kwestia przyzwyczajenia.
Najgorzej jest w豉郾ie w lato. Bardzo gor帷o mi w g這w a pot leci po plecach.
Jednak da si wytrzyma. Jak id si powygrzewa na s這nce to j zdejmuj i zak豉dam kapelusz.Nawet nauczy豉m si w peruce 獞iczy na aerobiku, na kt鏎y w豉郾ie teraz lec.

Jak wr鏂 to wstawi zdj璚ia przed wypadem, obecnie i w peruce.

Tylko mo瞠 to by oko這 23, gdy musz nauczy si jak zamaza twarz.

Ale si ciesz, 瞠 wreszcie b璠 mog豉 z Wami porozmawia o tym problemie. yupiii
Niestety w domu maj ju do嗆 mojego marudzenia.
Witaj kochana
A czy to nie jest tak 瞠 peruka mo瞠 powodowa s豉be ukrwienie g這wy, bo po prostu nie dopuszcza tlenu do nich ?

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka wiadomo嗆
Ja porusz jeszcze temat loxonu, co u siebie zauwa篡豉m w przeci庵u 1,5 roku, a stosowa豉m go r騜nie.

Jak zacz窸am z nim przygod to wciera豉m 2x dziennie, codziennie tak mniej wi璚ej przez 4 miesi帷e, ale zaczyna這 si robi to upierdliwe, bo w這sy by造 poklejone i musia豉m my codziennie. Linienie pojawi這 si po trzech tygodniach od rozpocz璚ia kuracji, trwa這 dobry miesi帷. P騧niej zacz窸am go coraz mniej u篡wa, codziennie raz dziennie, co drugi dzie, w豉郾ie przez to, 瞠 rzuci mi si meszek na twarzy i r瘯ach, ale stosowa豉m nadal bo efekty pojawi造 si nagle w trzecim miesi帷u kuracji.

W tym roku w czerwcu zacz窸am go odstawia, po prostu przesta dzia豉, robi豉m to stopniowo, ale po dw鏂h miesi帷ach zn闚 zacz窸y lecie, ale nie jako tragicznie.
Od wrze郾ia tego roku wcieram go raz dziennie co drugi dzie, ale nie 瘸逝j sobie, lej praktycznie na ca陰 g這w, tylko przy karku omijam.
Dlaczego o tym pisz, bo zauwa篡豉m, 瞠 teraz mam linienie i cho poprzednio nie odstawi豉m go nagle i na d逝go, to obecne wypadanie w這s闚, jest gorsze ni to pierwsze sprzed roku.
Przez pierwsze 2 tygodnie wypada造 kr鏒kie m這dziki, teraz ju trzymaj si g這wy, ale d逝gie nadal nadmiernie emigruj.
Widz, 瞠 jest bardzo du穎 ma造ch w這sk闚, s grube, nie 瘸dna paj璚zyna, ale stosowanie tego specyfiku to jak bycie pomi璠zy m這tem a kowad貫m.
Nie mo積a przecie stosowa go ca造 czas bo przestaje dzia豉, ale te z kolejnym rozpocz璚iem kuracji linienie jest wi瘯sze.

Gdyby by這 co, co zatrzymuje linienie, to by豚y to naprawd dobry lek na 造sienie, a tak tkwi si w martwym punkcie, niby w這sy rosn, ale d逝gie wypadaj.
U mnie szampon Dermena nie poradzi sobie z linieniem. Troszeczk by這 ok razem z Lotionem Seboradin, ale te bez fajerwerk闚.
Ile w這s闚 Ci wypada這 dziennie przed stosowaniem loxonu ?
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-18, 19:15   #2330
0nat0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Harutobi89 z pewno軼i o wiele mniej ni teraz. Nie powiem Ci dok豉dnie ile, ale tak na oko to przy pierwszym podej軼iu do loxonu w fazie linienia wypada這 mi do 130-150 w這s闚 w dniu mycia, gdy tylko je czesa豉m to by這 tak max 30-40 sztuk i gdy przeci庵a豉m d這ni po w這sach nic nie zostawa這, p騧niej wypadanie si zmniejszy這.

Aktualnie nie licz ich, bo szczotka czarna od k豉k闚, wi璚 widz, 瞠 leci przesz這 50 w這s闚 dziennie podczas samego czesania, mog przeci庵a po w這sach d這ni x razy to zawsze co wypadnie, wi璚 dziennie trac dobre 80 sztuk. Podczas mycia taki ko速un zostaje w sitku, 瞠 odp造w si zatyka za ka盥ym razem, a rok temu to okazjonalnie jak poszala豉m z maskami i od篡wkami.

Cho wypada ich sporo to jednak co ro郾ie, niekt鏎e k豉ki wida inne nie, ale gdyby nic nie kie趾owa這 to do tej pory by豉bym 造sa.
Nie zmienia to faktu, jeszcze d逝go b璠 mia豉 przedzia貫k jak poln 軼ie磬
0nat0 jest offline  
Stary 2014-09-18, 20:31   #2331
MajorkaX
Przyczajenie

Pr鏏a wysy豉nia zdj耩 ;-)

Na pierwszym jestem Ja naturalna a na trzecim zdj璚iu Ja - w 80%
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07201.jpg (118,5 KB, 119 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg foto 1127.jpg (14,6 KB, 122 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg foto 431.jpg (116,5 KB, 118 za豉dowa)

Edytowane przez MajorkaX
Czas edycji: 2014-09-18 o 20:33
MajorkaX jest offline  
Stary 2014-09-18, 20:54   #2332
MajorkaX
Przyczajenie

Mi這 mi Was wszystkie pozna

Opowiem tak szybko co stosowa豉m na w這sy od pocz徠ku.

Zanim zacz窸am stosowa Loxon wciera豉m wax, nast瘼nie placent w ampu趾ach. Przerwa. Oko這 p馧 roku u篡wa豉m specjalny p造n robiony w aptece, przepisany przez dermatolog. Jednak nic to nie pomog這. Zrobi豉m kolejn przerw, poniewa ten specyfik apteczny bardzo podra積i mi sk鏎 g這wy. W這sy dalej lecia造 i lecia造. Oko這 rok temu zdecydowa豉m si na szampon Biokap + kozieradka codziennie na noc. I Musz przyzna, 瞠 to mi troch pomog這 i przystopowa這 wypad.
Mo瞠 wi璚 ta trycholog ma troch racji, aby z zewn徠rz poprawi ukrwienie g這wy. Mo瞠 kozieradka to robi豉.
Jednak kuracj przerwa豉m. Prowadzi豉m j zim, kiedy wi瘯szo嗆 dnia sp璠za豉m w domu. Zapach roso逝 nie przeszkadza moim domownikom.

Z kozieradk mia豉m jedn 鄉ieszn przygod. By豉 zima, wyskoczy豉m do marketu na szybkie zakupy. Na g這wie mia豉m czapk, a ze kolejka do kasy by豉 d逝ga, g這wa mi si rozgrza豉 i zapach kozieradki by bardzo wyczuwalny. Jak juz dotar豉m do kasy, kasjer si mnie pyta czy czuje zapach pizzy? Ja m闚i 瞠 nie ;-)
A on mi odpowiada, 瞠 jest bardzo g這dny i ju nawet mu si zdaje 瞠 pizze wyczuwa...hahaha a to z mojej g這wy ten smrodek

Wiosn kuracji zaprzesta豉m. Masowe wypadanie powr鏂i這.
Od czerwca stosuj Loxon, jest to moje 3 opakowanie... efekt闚 nie widz :-(
MajorkaX jest offline  
Stary 2014-09-18, 21:11   #2333
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MajorkaX Poka wiadomo嗆
Mi這 mi Was wszystkie pozna

Opowiem tak szybko co stosowa豉m na w這sy od pocz徠ku.

Zanim zacz窸am stosowa Loxon wciera豉m wax, nast瘼nie placent w ampu趾ach. Przerwa. Oko這 p馧 roku u篡wa豉m specjalny p造n robiony w aptece, przepisany przez dermatolog. Jednak nic to nie pomog這. Zrobi豉m kolejn przerw, poniewa ten specyfik apteczny bardzo podra積i mi sk鏎 g這wy. W這sy dalej lecia造 i lecia造. Oko這 rok temu zdecydowa豉m si na szampon Biokap + kozieradka codziennie na noc. I Musz przyzna, 瞠 to mi troch pomog這 i przystopowa這 wypad.
Mo瞠 wi璚 ta trycholog ma troch racji, aby z zewn徠rz poprawi ukrwienie g這wy. Mo瞠 kozieradka to robi豉.
Jednak kuracj przerwa豉m. Prowadzi豉m j zim, kiedy wi瘯szo嗆 dnia sp璠za豉m w domu. Zapach roso逝 nie przeszkadza moim domownikom.

Z kozieradk mia豉m jedn 鄉ieszn przygod. By豉 zima, wyskoczy豉m do marketu na szybkie zakupy. Na g這wie mia豉m czapk, a ze kolejka do kasy by豉 d逝ga, g這wa mi si rozgrza豉 i zapach kozieradki by bardzo wyczuwalny. Jak juz dotar豉m do kasy, kasjer si mnie pyta czy czuje zapach pizzy? Ja m闚i 瞠 nie ;-)
A on mi odpowiada, 瞠 jest bardzo g這dny i ju nawet mu si zdaje 瞠 pizze wyczuwa...hahaha a to z mojej g這wy ten smrodek

Wiosn kuracji zaprzesta豉m. Masowe wypadanie powr鏂i這.
Od czerwca stosuj Loxon, jest to moje 3 opakowanie... efekt闚 nie widz :-(
Rozumiem 瞠 pierwsze foto jest sprzed wypadania , drugie po, a trzecie w peruce ?
Strasznie bym chcia豉 wciera kozieradk ale niedlugo wracam do szko造 i jak ja tam b璠 siedzie taka roso貫m 鄉ierdz帷a ?
Przykro mi strasznie 瞠 straci豉 swoje w這sy, przesz豉m przez to samo, wiem co to za koszmar jak ka盥a dziewczyna kt鏎a tu pisze
Walka z wypadaniem to jak walka z wiatrakami
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-09-18, 21:48   #2334
Gosiakol
Rozeznanie

Majorka, ale na drugim zdjeciu wlosy sa mokre, czy na sucho to nie wyglada nadal na tyle ok, zeby mozna bylo nie nosic peruki ?Zwlaszcza,ze masz loczki naturalne , tak ? Bo ta peruka jest z kolei wrecz przesadzona objetosciowo, w sensie widac chyba, ze to nie Twoje wlosy .. ?
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-09-18, 23:07   #2335
MajorkaX
Przyczajenie

Tak, wtedy zdj璚ie robi豉m na wilgotnych w這sach. To jest zdj璚ie aktualniejsze. W這sk闚 mam naprawd malute鎥o. Lekko jeszcze faluj.Na dodatek nie farbuj, wi璚 kolor mam mysi.

A czy Wy farbujecie w這sy? U篡wacie tych farb Biokap?

Je郵i zobacz popraw po tym grzebieniu laserowym czy elektrycznym oraz zabiegach u trycholo磬i na pewno peruk zrzuc, tylko pozostanie mi podfarbowa moje w這sy i czeka na zag瘰zczenie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie(3).jpg (33,1 KB, 103 za豉dowa)
MajorkaX jest offline  
Stary 2014-09-19, 09:55   #2336
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
No ja te uwa瘸m loxon za b. dobry stymulator, ale ci篹ki w stosowaniu. U mnie linienie powstrzyma szampon Dermena Men oraz wcierka/lotion Dermena men, zadzia豉造 do嗆 szybko. No u mnie spora cz窷 7-9 cm odrostu z zesz貫go roku wypad豉, ale sporo nadal zostao, rosn nowe, chwilowo nie wcieram loxonu, ale wr鏂 do niego.

Dziewczyny, rzu熯ie okiem na szampon Phramaceris H Stimupurin, czy jako tak. Na KWC ma wyj徠kowo dobre oceny.

MajorkaX --> wszystkie w這sy s martwe, a na pobudzenie kr捫enia to dobre s wcierki za przys這wiowe 5 z na recept, robione w aptece. One niesamowicie pobudzaj kr捫enie, a g這wa 'chodzi' Popro o takie co dermatologa.
Maria221 jest offline  
Stary 2014-09-19, 12:24   #2337
LQU
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Sluchajcie, do konca wrzesnia mozna w roznych miastach skorzystac 60% taniej lub nawet 80% taniej z uslug trychologa w ramach programu Zdrowe Wlosy.Oto na co sie natknelam:

http://www.hairmedica.pl/specjalisci/trycholog/

Sa jeszcze wolne miejsca, moze ktos jeszcze nie byl u trychologa, a chce za 30-40 zl skorzystac? W Wawie to koszt 30 zl.

Edytowane przez LQU
Czas edycji: 2014-09-19 o 12:30
LQU jest offline  
Stary 2014-09-19, 15:06   #2338
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

W豉郾ie dzisiaj odebra豉m wyniki.
DHEAS 420,50 norma: 134,20-407,40
Wit D 17,9 norma: <20 niedob鏎, >30-50 optymalnie
17-OH progesteron 0,13 norma: 0,05-1,6
Testosteron wolny: 2,67 norma : 0,2-1,3
Androstendion 3,6 norma: 0,3-3,5
LH 4,2 norma 2,39-6,60
FSH 5,69 norma: 4-13
Estradiol 19,9 norma: 12,5-166
FT4 0,96 norma: 0,7-1,48
TSH: 1,29 norma: 0,35-4,94

No i co o tym s康zicie? Mo積a jako w moim przypadku obej嗆 si bez hormon闚? Lekarza mam za tydzie, ciekawa jestem co mi powie. Zastanawiam si tylko, bo testosteron i androstendionb by造 badane w innym laboratorium, przewiezione zosta造 z tego gdzie pobierano mi krew, oddawa豉m krew 4dc, to by這 2.09 a na karcie z wynikami mam napisane 瞠 data przyj璚ia w tym drugim laboratorium to 11.09, czy mog這 to jako wp造n望 na nieprawid這wy wynik?

mosia07 jest offline  
Stary 2014-09-19, 16:48   #2339
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆

Dziewczyny, rzu熯ie okiem na szampon Phramaceris H Stimupurin, czy jako tak. Na KWC ma wyj徠kowo dobre oceny.
Zam闚i豉m sobie, zobaczymy jaka b璠zie moja ocena, sko鎍zy豉m w豉郾ie 2 opakowanie dermeny ale efekt闚 nie wida (mam na my郵i zatrzymanie wypadania), natomiast ci庵le rosn mi nowe w這ski, ale za ma這, 瞠by zr闚nowa篡 wypad. Od jakiego czasu "czaruj" dermen kropl lub dwoma olejku rozamarynowego, mo瞠 po tym w這ski leniwie rosn?

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2014-09-19, 18:03   #2340
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Zam闚i豉m sobie, zobaczymy jaka b璠zie moja ocena, sko鎍zy豉m w豉郾ie 2 opakowanie dermeny ale efekt闚 nie wida (mam na my郵i zatrzymanie wypadania), natomiast ci庵le rosn mi nowe w這ski, ale za ma這, 瞠by zr闚nowa篡 wypad. Od jakiego czasu "czaruj" dermen kropl lub dwoma olejku rozamarynowego, mo瞠 po tym w這ski leniwie rosn?
Olejek rozmarynowy powinien pobudza kr捫enie, a tym samym wzrost nowych w這s闚. Mo瞠 warto przej嗆 si do dermatologa i poprosi o tak wcierk za przys這wiowe 5 z, one pobudzaj kr捫enie i wzrost nowych w這s闚, a tanie, jak barszcz. Mo瞠 warto? Potem rodzinny mo瞠 przepisywa recept, warto wzi望 od razu ze 2 flaszki.
Maria221 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.