Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-10-21, 10:51   #2461
MMONIKA9
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 095
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Tak mialam wykryte pco przed pierwsz ci捫 po poronieniu robilam badania cukier tarczyce i cos jeszcze nie pamietam juz w kazdym razie wyniki byly dobre
U mnie w rodzinie yata szybko wylysial na czubkuu do tego babcia czylu mama taty mojego tak samo miala jak ja i obie siostry taty to sami
Na g這wie 造sieje a na rekach nogach i btzuchu krzski do tego w御ik i boki twaezy i pod broda mam taki gesty dlugi meszek
Do tego od jakiegos vzasu zauwazylam ze jestem bardzo nerwowa nie panuje nad tym buzuje we mnie wszystko i wystarczy drobiazg i zal`cza mi sie agresor wiem ze to moze byx genetyczne ale czy z tym sie juz nic nie da zrobic?
Na przeszczep mnie nie stac bylam na konsultacji musialabym miec na niego 25tys.
Obecnie nie mam pracy nie mam ubezpieczenia wiec nie stac mnie na robienie dalszych badan choc podejrzewam ze to moze byc testosteron musze sie jakos ratowac do przyszlego roju az maly pojdzie do przedszkola a ja w koncu do pracy. Tylko jak gdzie kolwiek sie zatrudnic z takim wygladem

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Przepraszam za bledy pisze na telefonie wiec slabo wylapuje jak gdzues blad mi sie wkradnie

Aha mieeam tez wybuchy gor帷a jak. Bym menopauze przechodzila mowilam. O tym mojemu ginekowi ale nie potrafil mi nic poradzic wyniki dobre wybuchy mam do teraz
Mialam przepisane kilka tabketek antykoncepcyjnych. Po kazdych sie zle czulam wiec juz na zadne sie nie zdecydowalam

Edytowane przez MMONIKA9
Czas edycji: 2014-10-21 o 11:00
MMONIKA9 jest offline  
Stary 2014-10-21, 14:05   #2462
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

MMONIKA9

No rzeczywi軼ie, Twoja sytuacja jest nieciekawa, gdyby mia豉 pieni康ze, mog豉by zam闚i sobie system uzupe軟iaj帷y w這sy, ja w rococo p豉c, 5500 z. Ale ja wybra豉m sobie opcj tak raczej z g鏎nej p馧ki (w這s s這wia雟ki virgin, tkane na mikrosk鏎ze) my郵, 瞠 s ta雟ze wersje, w這sy mog by np. azjatyckie i na innym materiale tkane. Poza tym u Sylwii (Orbsik z allegro) co takiego dostaniesz za po這w ceny. My郵, 瞠 powinna co takiego sobie fundn望, bo rzeczywi軼ie, przy doborze pracownik闚, niestety pracodawca patrzy na aparycj, a kobieta bez w這s闚 wzbudza tylko niezdrowe zainteresowanie. Wiem jak na mnie patrz jak id w chustce.
Powinna koniecznie zbada hormony:
-testosteron
-estradiol
-progesteron
-FSH i LH
to tak na pocz徠ek. p騧niej jeszcze nadnerczowe powinna sprawdzi.
Pono na 造sienie androgenowe dzia豉j pigu趾i antyandrogenne i minoxidil (najlepiej 5%) Przynajmniej na mnie ten zestaw dzia豉..
Pr鏏owa豉 loxonem, ewentualnie regaine pobudzi mieszki do produkcji nowych w這s闚? Na takie 造sienie ja Twoje dzia豉 jeszcze mezoterapia osoczem bogatop造tkowym.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-10-21, 16:44   #2463
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Poka wiadomo嗆
Tak mialam wykryte pco przed pierwsz ci捫 po poronieniu robilam badania cukier tarczyce i cos jeszcze nie pamietam juz w kazdym razie wyniki byly dobre
U mnie w rodzinie yata szybko wylysial na czubkuu do tego babcia czylu mama taty mojego tak samo miala jak ja i obie siostry taty to sami
Na g這wie 造sieje a na rekach nogach i btzuchu krzski do tego w御ik i boki twaezy i pod broda mam taki gesty dlugi meszek
Do tego od jakiegos vzasu zauwazylam ze jestem bardzo nerwowa nie panuje nad tym buzuje we mnie wszystko i wystarczy drobiazg i zal`cza mi sie agresor wiem ze to moze byx genetyczne ale czy z tym sie juz nic nie da zrobic?
Na przeszczep mnie nie stac bylam na konsultacji musialabym miec na niego 25tys.
Obecnie nie mam pracy nie mam ubezpieczenia wiec nie stac mnie na robienie dalszych badan choc podejrzewam ze to moze byc testosteron musze sie jakos ratowac do przyszlego roju az maly pojdzie do przedszkola a ja w koncu do pracy. Tylko jak gdzie kolwiek sie zatrudnic z takim wygladem

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Przepraszam za bledy pisze na telefonie wiec slabo wylapuje jak gdzues blad mi sie wkradnie

Aha mieeam tez wybuchy gor帷a jak. Bym menopauze przechodzila mowilam. O tym mojemu ginekowi ale nie potrafil mi nic poradzic wyniki dobre wybuchy mam do teraz
Mialam przepisane kilka tabketek antykoncepcyjnych. Po kazdych sie zle czulam wiec juz na zadne sie nie zdecydowalam

Zarejestruj si w urz璠zie pracy, aby zyska ubezpieczenie zdrowotne http://zielonalinia.gov.pl/Ubezpiecz...drowotne-32136
nast瘼nie id do lekarza rodzinnego, po skierowanie do endokrynologa (przy okazji popro o zestaw bada: morfologia, mocz, OB, 陰cznie z TSH tak dla siebie ju, bo pewnie i na tym polu nic nie robi豉 do嗆 d逝go). Nie umniejszaj帷 nikomu, ale ma這 jest ginekolog闚, co si na hormonach znaj.
Generalnie ja jestem anty NFZ ale w Twojej sytuacji, jak Ci endo zobaczy, to nie powinien ola tematu. Hirsutyzm i tak zaawansowane 造sienie oraz Twoje fatalne samopoczucie powinny by dla niego wystarczaj帷e, aby wypisa skierowania na badania w tempie ekspresowym.
Ty masz ju diagnoz postawion, nie ma sensu robi pe軟ego panelu hormonalnego za w豉sne pieni康ze (moim zdaniem PCOS by這 zapalnikiem przy rodzinnych sk這nno軼iach). Je郵i chcesz, to na w豉sn r瘯 mo瞠sz zbada WOLNY testosteron i androstendion, 瞠by sprawdzi na jakim teraz poziomie s i z tym uda si do lekarza.

Wi瘯szym problemem b璠zie dla Ciebie leczenie z tego co piszesz. Lekarz nie zaproponuje innego ni hormonalne - co w Twoim przypadku mog這by pom鏂, ja bym nawet Androcur w towarzystwie pigu貫k obstawia豉 jako jedn z propozycji jak Ci da.
Musisz si z tym liczy i zastanowi czy chcesz po raz kolejny pr鏏owa.

Chyba 瞠 interesuj Ci tylko naturalne terapie? wyb鏎 jest ca趾iem spory, ale tutaj te nie wiadomo jak zareagujesz i potrzebne jest chocia minimum bada, 瞠by sobie krzywdy nie zrobi豉. Efekty te mog nie by powalaj帷e, bo problem u Ciebie jest du篡.
Jedno jest pewne, 瞠 na co zdecydowa si musisz, bo rozwalonych hormon闚 nie mo積a zostawi samych sobie. Albo natura albo chemia, ale nigdy bierno嗆 - samo nie zniknie.

Gratuluje Synka wieelki ch這pak si urodzi. Nie mia豉 hiperglikemii b璠帷 w ci捫y? bo taka makrosomia cz瘰to z tego te wynika.
Dzielna kobieta z Ciebie, jeszcze b璠ziesz pi瘯n w這chat mam tylko we si za siebie i nie odpuszczaj ju, bo mieszki nie 篡j w niesko鎍zono嗆, a jeszcze jest jaka szansa, 瞠by odzyska jak捷 cz窷 z tego co straci豉.

Dziewczyny co mia造 si w ostatnim czasie bada i lekarzy odwiedza - co tam u Was??

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-10-21 o 17:11
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-10-21, 17:22   #2464
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
MMONIKA9

No rzeczywi軼ie, Twoja sytuacja jest nieciekawa, gdyby mia豉 pieni康ze, mog豉by zam闚i sobie system uzupe軟iaj帷y w這sy, ja w rococo p豉c, 5500 z. Ale ja wybra豉m sobie opcj tak raczej z g鏎nej p馧ki (w這s s這wia雟ki virgin, tkane na mikrosk鏎ze) my郵, 瞠 s ta雟ze wersje, w這sy mog by np. azjatyckie i na innym materiale tkane.
Margo poka jak to Twoje uzupe軟ienie wygl康a. Je郵i ju je masz oczywi軼ie Bardzo mnie ciekawi opinia u篡tkownika, czy zadowolony i jak si to sprawdza w praktyce.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-10-21, 19:45   #2465
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i An za pami耩 m鎩 lekarz m闚i podobnie, tydzie temu
wi璚 spi窸am dup, poprasowa豉m, spakowa豉m nas do szpitala, dom wypucowa豉m, firanki zawiesi豉m ... i czekam
Ju si odnajdujesz w roli matki Polki? Zamiast odpoczywa i wykorzysta partnera to zrobi porz康ki generalne, wypucuje, pomyje, poprasuje, no kobieto Wrzu na luz, wolno Ci.

Te ch皻nie zobacz te nowe hery margo

Tycikata mo瞠 czas zmieni prac? Ja obecnie szukam pracy i niestety musz bra pod uwag stres, bo nic mi na g這wie nie zostanie. Ostatnio mia豉m szans na stanowisko z nawa貫m obowi您k闚, szans na awans, og鏊nie 鈍ietna praca do wpisania p騧niej w CV, ale o co zacz窸am si martwi? O to czy w niej nie wy造siej To straszne, ale nie mam zamiaru nawet s逝cha os鏏, kt鏎e twierdz, 瞠 nie powinno si przejmowa takimi rzeczami. Zw豉szcza, 瞠 pracodawcy si przejmuj.

Ja ca造 czas bezglutenowo, ca造 czas lubi swoj dermatolog, lej loxon i od niedawna wcinam wit D na recept
Stary 2014-10-21, 20:40   #2466
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka wiadomo嗆
Ju si odnajdujesz w roli matki Polki? Zamiast odpoczywa i wykorzysta partnera to zrobi porz康ki generalne, wypucuje, pomyje, poprasuje, no kobieto Wrzu na luz, wolno Ci.

Te ch皻nie zobacz te nowe hery margo

Tycikata mo瞠 czas zmieni prac? Ja obecnie szukam pracy i niestety musz bra pod uwag stres, bo nic mi na g這wie nie zostanie. Ostatnio mia豉m szans na stanowisko z nawa貫m obowi您k闚, szans na awans, og鏊nie 鈍ietna praca do wpisania p騧niej w CV, ale o co zacz窸am si martwi? O to czy w niej nie wy造siej To straszne, ale nie mam zamiaru nawet s逝cha os鏏, kt鏎e twierdz, 瞠 nie powinno si przejmowa takimi rzeczami. Zw豉szcza, 瞠 pracodawcy si przejmuj.

Ja ca造 czas bezglutenowo, ca造 czas lubi swoj dermatolog, lej loxon i od niedawna wcinam wit D na recept
hormony tak mi beret poprzestawia造, 瞠 sama siebie pozna nie mog
Faceta wykorzystuje do tego, do czego si najlepiej przyda potrafi ale z porz康kami wiesz jak jest przetrze blat i uwa瘸, 瞠 posprz徠ane. Raz jak 豉zienk posprz徠a to na kafelkach ukaza豉 si nowa mozaika.
Poza tym mia豉m nadzieje, 瞠 jako mo瞠 rozkr璚 akcje, a tu dupa.

Dop鏦i masz mo磧iwo嗆 przebierania w ofertach pracy, to si nawet nie zastanawiaj. Te bym tak robi豉, bo pami皻am jak kiedy straci豉m nad tym kontrole i z 豚a si sypa這 niemi這siernie. Nie m闚i帷 o innych skutkach, kt鏎e zostaj na d逝瞠j.

A ten peeling nadal stosujesz? ja sobie zrobi豉m taki domowy na bazie cz窷ci tych samych sk豉dnik闚 co tam mia豉 w nim. Te pestki bardzo dobrze si sprawdzaj (raz robi豉m te z pestkami malin, to mia豉m wra瞠nie 瞠 m霩g mi star造), chocia i tak ca造 czas my郵, czy sobie go nie sprezentowa w oryginale.
W necie mo積a go kupi?

Czas edycji: 2014-10-21 o 20:50
Stary 2014-10-22, 08:01   #2467
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Cytat:
hormony tak mi beret poprzestawia造, 瞠 sama siebie pozna nie mog
Faceta wykorzystuje do tego, do czego si najlepiej przyda potrafi ale z porz康kami wiesz jak jest przetrze blat i uwa瘸, 瞠 posprz徠ane. Raz jak 豉zienk posprz徠a to na kafelkach ukaza豉 si nowa mozaika.
Poza tym mia豉m nadzieje, 瞠 jako mo瞠 rozkr璚 akcje, a tu dupa.
Niestety umiej皻no嗆 sprz徠ania m篹czyzn jest mi dobrze znana

Cytat:
Dop鏦i masz mo磧iwo嗆 przebierania w ofertach pracy, to si nawet nie zastanawiaj. Te bym tak robi豉, bo pami皻am jak kiedy straci豉m nad tym kontrole i z 豚a si sypa這 niemi這siernie. Nie m闚i帷 o innych skutkach, kt鏎e zostaj na d逝瞠j.
Dlatego ignoruj g逝pie komentarze innych (zazwyczaj grubo i g瘰tow這sych) i robi po swojemu Zw豉szcza, 瞠 nie chc zaprzepa軼i tego co juz w這sowo osi庵n窸am.

Cytat:
A ten peeling nadal stosujesz? ja sobie zrobi豉m taki domowy na bazie cz窷ci tych samych sk豉dnik闚 co tam mia豉 w nim. Te pestki bardzo dobrze si sprawdzaj (raz robi豉m te z pestkami malin, to mia豉m wra瞠nie 瞠 m霩g mi star造), chocia i tak ca造 czas my郵, czy sobie go nie sprezentowa w oryginale.
W necie mo積a go kupi?
Stosuj 1-2 razy w miesi帷u i nadal nie zamieni豉bym na 瘸den inny Tu mo積a kupi. Ja odbiera豉m u trychologa, wi璚 mieszkaj帷 w Warszawie mo積a zaoszcz璠zi na przesy販e. Przy moim u篡waniu jest bardzo wydajny, wi璚 s康z, 瞠 jak mi si sko鎍zy to kupi kolejny. Chyba, 瞠 naczytam si o innym cudzie
Stary 2014-10-22, 10:21   #2468
margo1974
Raczkowanie

Gaya
system b璠zie gotowy w grudniu, a mo瞠 nawet w styczniu, ale ju tu dziewczynom obieca豉m, 瞠 si pochwal. Obecna pogoda jest strasznie nieprzychylna mojej fryzurze, wiatr, wilgo w powietrzu pot璕uj wra瞠nie mizeroty na g這wie, dlatego JU chcia豉bym mie to cudo do dyspozycji. Och這dzenie pozwala jedynie na noszenie czapek i beret闚 bez wzbudzania sensacji.
A si boj pochwali, ale wygl康a na to, 瞠 linienie powolu鄂u ustaje, wypada mi chyba oko這 300 w這s闚 dziennie. Nie wiem czy to kozeradka (kt鏎 u篡wam od oko這 2 tyg.) czy po prostu linienie po minoxidilu zaczyna samoistnie ust瘼owa. Trzecie wyj軼ie, to Alpicort zatrzymuje w這sy na g這wie. To trzecie by nie by這 dobre, bo musz go ju odstawia. W這sy mam wr璚z troch przesuszone, sk鏎 g這wy te, dlatego musz kupi sobie jaki szampon nawil瘸j帷y i tylko raz w tyg, u篡wa nizoral.
Sailor moja m這dsza siostra ju trzy tyg. temu zosta豉 babci, maluszek jest przecudny, Alan mu dali Grzeczny anio貫k, wcale im prawie nie p豉cze. Powiem Ci, 瞠 jak si tak napatrz, to czuj, 瞠 sama bym chyba jeszcze chcia豉 . Macierzy雟two, to najpi瘯niejsza rola w 篡ciu kobiety.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-10-22, 20:02   #2469
biannie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 486

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Mamy jak捷 teorie na to? U mnie te prawy gorszy
Hahaha! u mie te prawy

Og鏊nie by這 ju duu穎 lepiej ale zn闚 jest pogorszenie...Mam nadziej,瞠 to chwilowe.U篡wam od pewnego czasu t wcierk apteczn, co ma w sk豉dzie pilocarpini, resorecini , tinct Chinae, tinct Capsici itd, itp.W這sk闚 mniej wypada,ale odrostu nie widz.My郵 瞠 w po陰czeniu z wierzbownic b璠zie poprawa.Ma sk豉d zio這wy, wi璚 nie ryzykuj tak jak przy loxonie.W sk豉dzie jest te olej rycynowy.Trza ny czerep po u篡ciu, bo przet逝szcza, chyba 瞠 moge sobie pozwoli, to zostawiam nawet na noc i myj nast瘼nego dnia

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2014-10-22 o 20:10
biannie jest offline  
Stary 2014-10-24, 15:19   #2470
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Gaya
system b璠zie gotowy w grudniu, a mo瞠 nawet w styczniu, ale ju tu dziewczynom obieca豉m, 瞠 si pochwal. Obecna pogoda jest strasznie nieprzychylna mojej fryzurze, wiatr, wilgo w powietrzu pot璕uj wra瞠nie mizeroty na g這wie, dlatego JU chcia豉bym mie to cudo do dyspozycji. Och這dzenie pozwala jedynie na noszenie czapek i beret闚 bez wzbudzania sensacji.
A si boj pochwali, ale wygl康a na to, 瞠 linienie powolu鄂u ustaje, wypada mi chyba oko這 300 w這s闚 dziennie. Nie wiem czy to kozeradka (kt鏎 u篡wam od oko這 2 tyg.) czy po prostu linienie po minoxidilu zaczyna samoistnie ust瘼owa. Trzecie wyj軼ie, to Alpicort zatrzymuje w這sy na g這wie. To trzecie by nie by這 dobre, bo musz go ju odstawia. W這sy mam wr璚z troch przesuszone, sk鏎 g這wy te, dlatego musz kupi sobie jaki szampon nawil瘸j帷y i tylko raz w tyg, u篡wa nizoral.
Sailor moja m這dsza siostra ju trzy tyg. temu zosta豉 babci, maluszek jest przecudny, Alan mu dali Grzeczny anio貫k, wcale im prawie nie p豉cze. Powiem Ci, 瞠 jak si tak napatrz, to czuj, 瞠 sama bym chyba jeszcze chcia豉 . Macierzy雟two, to najpi瘯niejsza rola w 篡ciu kobiety.
super Margo, nie chc Ci zapesza wi璚 nie b璠 jeszcze gratulowa post瘼u, ale mocno zaciskam kciuki, 瞠by z dnia na dzie by這 co raz lepiej
Niez貫 kombo sobie zafundowa豉, wi璚 doj嗆 do tego co Ci pomaga b璠zie ci篹ko. Narazie wa積e, 瞠 dzia豉.
I te czekam na to cudo rokokoko :P

Takie male雟twa s do zjedzenia. Chocia mnie dopiero ostatnio wzi窸o bo wcze郾iej 瘸dnego uroku nie dostrzega豉m i wr璚z omija豉m z daleka
Ja pewnie b璠 mia豉 pecha i ma造 b璠zie mia m鎩 charakterek. A 瞠 od zawsze mia豉m du穎 do powiedzenia, to pewnie dostanie mi si

Cytat:
Napisane przez biannie Poka wiadomo嗆
Hahaha! u mie te prawy

Og鏊nie by這 ju duu穎 lepiej ale zn闚 jest pogorszenie...Mam nadziej,瞠 to chwilowe.U篡wam od pewnego czasu t wcierk apteczn, co ma w sk豉dzie pilocarpini, resorecini , tinct Chinae, tinct Capsici itd, itp.W這sk闚 mniej wypada,ale odrostu nie widz.My郵 瞠 w po陰czeniu z wierzbownic b璠zie poprawa.Ma sk豉d zio這wy, wi璚 nie ryzykuj tak jak przy loxonie.W sk豉dzie jest te olej rycynowy.Trza ny czerep po u篡ciu, bo przet逝szcza, chyba 瞠 moge sobie pozwoli, to zostawiam nawet na noc i myj nast瘼nego dnia
to taka wcierka robiona na zam闚ienie w aptece?
tylko dermatolog mo瞠 takie cudo przepisa, czy rodzinnego te mo積a poprosi? orientujesz si mo瞠?

Czas edycji: 2014-10-24 o 15:20
Stary 2014-10-25, 10:13   #2471
bociek1709
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303

Pozdr.

Edytowane przez bociek1709
Czas edycji: 2014-10-29 o 18:16
bociek1709 jest offline  
Stary 2014-10-27, 11:29   #2472
margo1974
Raczkowanie

Sailor na razie rzeczywi軼ie z dnia na dzie widz popraw, niestety nie wiem jak d逝go ona potrwa, ale zak豉da豉m, 瞠 jak Yasmin ma zadzia豉 to w豉郾ie teraz, wiec obstawiam, 瞠 to w豉郾ie pigu趾i najbardziej zadzia豉造 na zatrzymanie wypadania. Na odrost najbardziej zadzia豉豉 pianka regaine 5%, a na wysuszenie 這jotoku zadzia豉 Alpicort . Czas odstawia steryd, bo ju 2 miesi帷e go lej na g這w (wprawdzie bardzo oszcz璠nie, bo od maja mam ci庵le jedn butelk i zu篡豉m tylko po這w), ale boje si co si stanie po odstawieniu Alpicortu, mo瞠 sta si wszystko. W這sy odrastaj mi hurtem, nie pojedyncze antenki, tylko k瘼ki... Mam nadziej, 瞠 do ko鎍a tego roku prze鈍ity mi zarosn i nie b璠 鈍ieci豉 ludziom po oczach.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-10-27, 14:14   #2473
czerwonapanienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 030

Jestem po miesi帷u przyjmowania tabletek anty Madinette, Radical przyjmuj ju 3miesi帷, od 3tygodni wcieram kozieradk i teraz do陰czy豉m jeszcze Jantar, w這sy myj szamponem Dermena, jako od篡wk u篡wam Radical i ostatnio zauwa篡豉m, 瞠 w這sy naprawd mniej lec. Odp造w w wannie w ko鎍u nie jest zapchany, a szczotki nie musz opr騜nia z w這s闚 po ka盥ym czesaniu. Co zadzia豉這? Nie wiem ale chyba najbardziej pomog豉 mi zmiana tabletek anty
Stary 2014-10-27, 21:58   #2474
rocknroll
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 287

Po do嗆 d逝gotrwa造m anonimowym podczytywaniu w徠ku postanowi豉m, 瞠 skrobn tu par s堯w, mo瞠 kto b璠zie w stanie mi pom鏂 Tak wi璚: witajcie! Jak wi瘯szo嗆 z Was tutaj zapewne mam problem z wypadaniem w這s闚 ( i to ju od kilku lat... a obecnie mam 19). Naczyta豉m si w tym w徠ku duu穎, i mam taki m皻lik w g這wie od tego wszystkiego, 瞠 a nie wiem za co si zabiera Ale mo瞠 zaczn konkretnie i od pocz徠ku.

Tak jak wspomnia豉m, mam 19 lat, i od jaki 3-4 lat dosy intensywnie wypadaj mi w這sy. Wida to w szczeg鏊no軼i podczas mycia w這s闚 i rozpuszczania ich po ca造m dniu Naprawd, nie jest dobrze. Do niedawna to bagatelizowa豉m, ale ostatnio zaczynam si martwi coraz bardziej. Mam ju dosy widoczne zakola (bliscy twierdz, 瞠 to ''po tacie'' - no nie wiem czy to ma a taki zwi您ek... ) i widoczne przerzedzenie po bokach g這wy i na czubku, a mniej wi璚ej na potylicy i szyji jestem stosunkowo 'zaro郾i皻a' (co w sumie wskazywa這by na 造sienie androgenowe, chyba?). Niedawno tak sama dla siebie zrobi豉m sobie badania krwi - z tych odbiegaj帷ych od normy to za niskie p造tki krwi, podwy窺zone OB, za niskie zelazo (47), TSH 6,73 (to chyba sporo za wysokie?), FT3 3,84 a FT4 14,98. Opr鏂z tego zrobi豉m usg tarczycy, kt鏎e nic nie wykaza這, ale Pani kt鏎a mnie bada豉 zaniepokoi這 troch moje TSH. Wiem, powinnam i嗆 do endokrynologa, ale dla mnie lekarze to jest juz ostateczno嗆, a niewiele z objaw闚 typowych dla niedoczynno軼i si u mnie pojawi這, wi璚 w徠pi 瞠by to by這 g堯wn przyczyn. (profilaktycznie bior od pewnego czasu jod z wapniem). Wracaj帷 do w這s闚, opr鏂z wypadania dosy mocno przet逝szcza mi si sk鏎a g這wy - wymaga豉by codziennego mycia, ale moje suche na d逝go軼i, porowate, wypadaj帷e bardzo przy myciu cieniutkie k豉czki na pewno by nie by造 zadowolone Jeszcze jakby tego by這 ma這, ostatnio sk鏎a g這wy mnie bardziej sw璠zi, czasem wr璚z piecze, i miejscami pojawiaj sie ma貫 strupki... Nie wiem ju co robi, pewnie powinnam si podda i p鎩嗆 jednak do lekarza? W domu wypr鏏owa豉m ju mas wcierek, tabletek etc, wiec to odpada. Je郵i ktokolwiek z Was da rad przeczyta te moje wypociny to bardzo dzi瘯uj i prosz o wszelkie porady. Je郵i powinnam i嗆 do lekarza, to czy kto m鏬豚y mi poleci specjalist w tej dziedzinie w stolicy? (dermatologa? trychologa?) (przeszukiwa豉m forum ale Wy macie ju bardziej skonkretyzowane problemy, a ja chcia豉bym kogo kto poprowadzi mnie bardziej od zera - mo瞠 by prywatnie). A, i je郵i ma to jakie znaczenie, mam umiarkowany tr康zik, raczej zask鏎nikowy.

Prosz o podpowiedzi i dzi瘯uj z g鏎y jeszcze raz!
Stary 2014-10-28, 07:30   #2475
Fell
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Nie ma co si leczy na w豉sn r瘯, zw豉szcza 瞠 efekt闚 od paru lat brak a wyniki s niepokoj帷e... Tak samo, nie probuj diagnozowac si sama, cz瘰to z jakiej choroby mamy tylko cz窷 objaw闚 co niczego nie wyklucza. Spisz sobie wszystkie dolegliwo軼i 瞠by niczego nie zapomnia豉 i p璠 do lekarza. Szkoda w這s闚, stresu i przede wszystkim zdrowia!

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fell jest offline  
Stary 2014-10-28, 10:21   #2476
margo1974
Raczkowanie

rockenroll
dlaczego wzbraniasz si przed lekarzem, ewidentnie masz niedoczynno嗆 tarczycy, w Twoim wieku TSH powinno wynie嗆 nie wi璚ej ni 2, a tak idealnie to nawet 1 - 1,5. Jak wygl康a Twoja waga? Nie przybierasz na niej ani troszk? Nie odczuwasz zimna? Nie czujesz si ospa豉 i zm璚zona? Ja te mam niedoczynno嗆 i jestem chuda jak kostucha niemal. Powiem Ci tylko tyle, 瞠 gdyby uda豉 si od razu do endokrynologa, mog這by si okaza, 瞠 ju dawno by zapomnia豉 o problemach z w這sami, bo to jedno z pierwszych bada jakie si robi kobiecie, kt鏎ej wypadaj w這sy.
Powinna te uzupe軟i 瞠lazo, najlepiej si wch豉nia gdy jest przyjmowane wraz z witamin C/
Kolejna sprawa to taka, 瞠 dermatolog te Ci nie ominie, bardzo mo磧iwe, 瞠 masz 這jotokowe zapalenie sk鏎y na kt鏎e pomaga Alpicort, ale to ju lekarz zadecyduje co Ci jest i jakie leczenie zastosowa.
Nie pojmuj jak mo積a uwa瘸 lekarza za ostateczno嗆, czytasz nas, to wiesz, ze badamy i konsultujemy wszystko co nam si nie podoba w wynikach. Szukamy sposob闚 by przebadano nas na oddziale endokrynologicznym, nawet jak nasze wyniki nie odbiegaj tak bardzo od normy jak Twoje.

Wczoraj by豉m u dermatologa, ju wiem dlaczego nie 陰czy si Alpicortu z minoxidilem. Po prostu jeden z drugim si znosi. Jeden (Alpi) obkurcza naczynia krwiono郾e, a drugi (minox) je rozszerza.
Dlatego jak odstawi alpi dzia豉nie minoxa b璠zie jeszcze bardziej widoczne . Bo瞠sz chyba afro mi wyro郾ie .
Dzi na kafeterii przeczyta豉m wpis dziewczyny z 造sieniem plackowatym, pom鏬 jej na odrost w這s闚 Pantovigar (kt鏎y 造kam od wrze郾ia), mo磧iwe, 瞠 i on tak mi pom鏬. Dermatolog te powiedzia, 瞠 regaine jest jednak lepszy od loxonu.

Sailor, Ty ju pewnie gotowa do nowej roli, trzymam za Ciebie kciuki, za to by por鏚 poszed g豉dko, bez 瘸dnych komplikacji, by synek by zdrowy i 郵iczny i by spadek estradiolu nie odbi si za bardzo na w這skach.
Acha dziewczyny, jakie suple najlepiej 造ka by po porodzie nie sypa造 si a tak bardzo? Mojej siostry synowej ju si sypi (a ma造 ma 3 tyg), chcia豉bym jej co poradzi ale nie wiem co.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-10-28, 12:52   #2477
rocknroll
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 287

Cytat:
rockenroll
dlaczego wzbraniasz si przed lekarzem, ewidentnie masz niedoczynno嗆 tarczycy, w Twoim wieku TSH powinno wynie嗆 nie wi璚ej ni 2, a tak idealnie to nawet 1 - 1,5. Jak wygl康a Twoja waga? Nie przybierasz na niej ani troszk? Nie odczuwasz zimna? Nie czujesz si ospa豉 i zm璚zona? Ja te mam niedoczynno嗆 i jestem chuda jak kostucha niemal. Powiem Ci tylko tyle, 瞠 gdyby uda豉 si od razu do endokrynologa, mog這by si okaza, 瞠 ju dawno by zapomnia豉 o problemach z w這sami, bo to jedno z pierwszych bada jakie si robi kobiecie, kt鏎ej wypadaj w這sy.
Powinna te uzupe軟i 瞠lazo, najlepiej si wch豉nia gdy jest przyjmowane wraz z witamin C/
Kolejna sprawa to taka, 瞠 dermatolog te Ci nie ominie, bardzo mo磧iwe, 瞠 masz 這jotokowe zapalenie sk鏎y na kt鏎e pomaga Alpicort, ale to ju lekarz zadecyduje co Ci jest i jakie leczenie zastosowa.
Nie pojmuj jak mo積a uwa瘸 lekarza za ostateczno嗆, czytasz nas, to wiesz, ze badamy i konsultujemy wszystko co nam si nie podoba w wynikach. Szukamy sposob闚 by przebadano nas na oddziale endokrynologicznym, nawet jak nasze wyniki nie odbiegaj tak bardzo od normy
Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied!
Moja niech耩 do lekarzy bierze si z przykrych do鈍iadcze jakie mia豉m w dzieci雟twie, mia豉m problemy laryngologiczne i odsy豉no mnie od jednego niekompetentego lekarza do drugiego, oczywi軼ie antybiotykow i innych chemikaliow na造ka豉m si wi璚ej niz niejeden dorosly w ciagu calego zycia. Ale to juz inny temat
Moja waga od paru lat utrzymuje sie na raczej stalym poziomie (180 cm/ 75-77 kg). Wlasnie jedynym takim objawem ktory moglabym powiazac z tarczyca to przewlekle zm璚zenie, ale tez sama sie do tego po czesci przyczyniam, bo czesto spi mniej niz si powinno.
W takim razie polecilabys mi pojsc rownolegle do dermo i endo? Czy dermo na poczatek wystarczy?
Ponawiam moja prosbe polecenia mi kogos konkretnego w Wawie, mam wrazenie ze na forach i w internecie wiekszosc pochlebnych opinii to reklama...

Edytowane przez rocknroll
Czas edycji: 2014-10-28 o 12:54
rocknroll jest offline  
Stary 2014-10-28, 13:07   #2478
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rocknroll Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied!
Moja niech耩 do lekarzy bierze si z przykrych do鈍iadcze jakie mia豉m w dzieci雟twie, mia豉m problemy laryngologiczne i odsy豉no mnie od jednego niekompetentego lekarza do drugiego, oczywi軼ie antybiotykow i innych chemikaliow na造ka豉m si wi璚ej niz niejeden dorosly w ciagu calego zycia. Ale to juz inny temat
Moja waga od paru lat utrzymuje sie na raczej stalym poziomie (180 cm/ 75-77 kg). Wlasnie jedynym takim objawem ktory moglabym powiazac z tarczyca to przewlekle zm璚zenie, ale tez sama sie do tego po czesci przyczyniam, bo czesto spi mniej niz si powinno.
W takim razie polecilabys mi pojsc rownolegle do dermo i endo? Czy dermo na poczatek wystarczy?
Ponawiam moja prosbe polecenia mi kogos konkretnego w Wawie, mam wrazenie ze na forach i w internecie wiekszosc pochlebnych opinii to reklama...

Ja na Twoim miejscu jak najszybciej uda豉bym si do endokrynologa z tarczyc. Z ni nie ma 瘸rt闚. Ale je郵i masz problemy ze sk鏎 g這wy to sama z tym sobie raczej nie poradzisz, a ju na pewno nie szybko. Ja Ci nikogo konkretnego nie polec, nie jestem z Wawy i lecz si u lekarzy w pobli簑 mojej miejscowo軼i (Zielona G鏎a i Wroc豉w). Musisz zaufa lekarzom, bo problemy z kt鏎ymi si zmagasz same nie ust徙i (my郵, 瞠 jedynie sama mo瞠sz podnie嗆 瞠lazo). Poszukaj opinii na temat lekarzy w necie, ale Tw鎩 przypadek nie wygl康a na szczeg鏊nie zagadkowy i ka盥y lekarz endokrynolog dostrze瞠 problem i postawi trafn diagnoz, no i oczywi軼ie wprowadzi odpowiednie leczenie... I nie czekaj z tym, zacznij najlepiej jeszcze dzi poszukiwa lekarza do kt鏎ego dostaniesz si do嗆 szybko.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-10-29, 00:26   #2479
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
rockenroll

Sailor, Ty ju pewnie gotowa do nowej roli, trzymam za Ciebie kciuki, za to by por鏚 poszed g豉dko, bez 瘸dnych komplikacji, by synek by zdrowy i 郵iczny i by spadek estradiolu nie odbi si za bardzo na w這skach.
Acha dziewczyny, jakie suple najlepiej 造ka by po porodzie nie sypa造 si a tak bardzo? Mojej siostry synowej ju si sypi (a ma造 ma 3 tyg), chcia豉bym jej co poradzi ale nie wiem co.
Ja ju gotowa jestem, ale ma造 nie chce wyj嗆. Ostatnio lekarz m闚i, 瞠 szybciej b璠zie, a dzisiaj na wizycie 瞠 jednak chyba nie, niepotrzebnie si tylko nakr璚a豉m za to zbada mnie tak, 瞠 jego palce (za przeproszeniem - mam nadzieje 瞠 nie ma zbyt wra磧iwych os鏏 na sali) poczu豉m niemal w gardle i wraca豉m do samochodu okrakiem.
Jestem ju tak wym璚zona tym wszystkim, 瞠 ch皻nie bym wystawi豉 nakaz eksmisji

Margo, to zale篡 czy karmi piersi. Jak tak, to dupa troch, bo faszerowa si nie mo瞠. Jedynie pozostaje bra witaminy prenatalne - wi瘯szo嗆 jest przeznaczona r闚nie w okresie karmienia. Og鏊nie, to jak we wszystkim tutaj te si niez造 biznes kr璚i, ale jest kilka godnych uwagi i mo積a si podreperowa troszk.

Jak nie karmi ju, to wyb鏎 ma nieograniczony w zasadzie. Jest Asystor Hair, Solgar 'w這sy, sk鏎a, paznokcie' (czy jako tak si to nazywa) inne preparaty na bazie krzemu, albo to co Gosia bra豉/bierze do嗆 d逝go - z takich typowych, skierowanych na w這sy. Jest jeszcze multi kompleks Formu豉 VM 75, kt鏎y jest polecany przy niedoborach http://www.solgar.pl/produkty/witami...-kaps-roslinne, ewentualnie spirulina czy chlorella . Innych nigdy nie bra豉m, a z tych co dziewczyny jeszcze poleca造 tutaj nazw nie pami皻am.
+ jaka wcierka, cho熲y Jantar i/lub maska wax? To zale篡 jak bardzo jest zorganizowana jako m這da mama. Przy wcierkach g這w my trzeba cz窷ciej, jak nie codziennie - to jest minus przy ma造m cz這wieczku. Wax'a na這篡 dwa razy w tygodniu max, pochodzi po domu i zmyje.

Chocia i tak wszystkie tu wiemy, co ma decyduj帷y wp造w na taki stan. Nie wiem czy nie trzeba tego po prostu przecierpie :/

Ja na pewno b璠 powtarza kuracj z Formu陰 VM 75 - pierwszy miesi帷 po dwie kapsu趾i i kolejne dwa miesi帷e ju po jednej. Mam nadzieje, 瞠 i teraz mnie nie zawiedzie. No i reszta zostanie po staremu - ale to ju pod wiadomym kontem. Jedynie z nowych rzeczy b璠 zg喚bia tajniki D-chiro inozytol'u. Bardzo chcia豉bym dosta ten suplement w swoje r璚e.

Co do spiruliny i przy okazji tematu wch豉niania czyta豉m ostatnio wywody jakiego profesora, i taka o to ciekawostka, dla lubi帷ych glony:

'Mo積a zwi瘯szy przyswajanie biopierwiastk闚 zar闚no z jedzenia jak i tabletek poprzez dodatek odpowiednich aminokwas闚. 10 lat temu lecz帷 dzieci na niedobory wapnia, magnezu i cynku, odkry豉m, 瞠 przyswajanie tych pierwiastk闚 wzrasta o oko這 50%, gdy s przyjmowane ze Spirulin'

Czas edycji: 2014-10-29 o 01:07
Stary 2014-10-29, 07:56   #2480
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Ja ju gotowa jestem, ale ma造 nie chce wyj嗆. Ostatnio lekarz m闚i, 瞠 szybciej b璠zie, a dzisiaj na wizycie 瞠 jednak chyba nie, niepotrzebnie si tylko nakr璚a豉m za to zbada mnie tak, 瞠 jego palce (za przeproszeniem - mam nadzieje 瞠 nie ma zbyt wra磧iwych os鏏 na sali) poczu豉m niemal w gardle i wraca豉m do samochodu okrakiem.
Jestem ju tak wym璚zona tym wszystkim, 瞠 ch皻nie bym wystawi豉 nakaz eksmisji

Margo, to zale篡 czy karmi piersi. Jak tak, to dupa troch, bo faszerowa si nie mo瞠. Jedynie pozostaje bra witaminy prenatalne - wi瘯szo嗆 jest przeznaczona r闚nie w okresie karmienia. Og鏊nie, to jak we wszystkim tutaj te si niez造 biznes kr璚i, ale jest kilka godnych uwagi i mo積a si podreperowa troszk.

Jak nie karmi ju, to wyb鏎 ma nieograniczony w zasadzie. Jest Asystor Hair, Solgar 'w這sy, sk鏎a, paznokcie' (czy jako tak si to nazywa) inne preparaty na bazie krzemu, albo to co Gosia bra豉/bierze do嗆 d逝go - z takich typowych, skierowanych na w這sy. Jest jeszcze multi kompleks Formu豉 VM 75, kt鏎y jest polecany przy niedoborach http://www.solgar.pl/produkty/witami...-kaps-roslinne, ewentualnie spirulina czy chlorella . Innych nigdy nie bra豉m, a z tych co dziewczyny jeszcze poleca造 tutaj nazw nie pami皻am.
+ jaka wcierka, cho熲y Jantar i/lub maska wax? To zale篡 jak bardzo jest zorganizowana jako m這da mama. Przy wcierkach g這w my trzeba cz窷ciej, jak nie codziennie - to jest minus przy ma造m cz這wieczku. Wax'a na這篡 dwa razy w tygodniu max, pochodzi po domu i zmyje.

Chocia i tak wszystkie tu wiemy, co ma decyduj帷y wp造w na taki stan. Nie wiem czy nie trzeba tego po prostu przecierpie :/

Ja na pewno b璠 powtarza kuracj z Formu陰 VM 75 - pierwszy miesi帷 po dwie kapsu趾i i kolejne dwa miesi帷e ju po jednej. Mam nadzieje, 瞠 i teraz mnie nie zawiedzie. No i reszta zostanie po staremu - ale to ju pod wiadomym kontem. Jedynie z nowych rzeczy b璠 zg喚bia tajniki D-chiro inozytol'u. Bardzo chcia豉bym dosta ten suplement w swoje r璚e.

Co do spiruliny i przy okazji tematu wch豉niania czyta豉m ostatnio wywody jakiego profesora, i taka o to ciekawostka, dla lubi帷ych glony:

'Mo積a zwi瘯szy przyswajanie biopierwiastk闚 zar闚no z jedzenia jak i tabletek poprzez dodatek odpowiednich aminokwas闚. 10 lat temu lecz帷 dzieci na niedobory wapnia, magnezu i cynku, odkry豉m, 瞠 przyswajanie tych pierwiastk闚 wzrasta o oko這 50%, gdy s przyjmowane ze Spirulin'
Sailor, musz Ci zgani W porze, o kt鏎ej piszesz posty masz spa! Wykorzysta ten czas kiedy mo瞠sz. P騧niej b璠zie kiepsko z mo磧iwo軼i snu. Chyba, 瞠 b璠ziesz mia豉 "Model 酥iacy" (niestety, moi faceci nie spali przez pierwsze dwa lata swojego 篡cia).
B康 spakowana i gotowa, ale si nie nakr璚aj (fajnie si pisze ). Czekaj na sygna, ale nie daj si po這篡 na patologii ci捫y!Wtedy mo瞠sz osi庵n望 wielkiego do豉 przebywaj帷 z kobietami, kt鏎e tam le膨 po kilka miesi璚y, kt鏎e uracz Ci "opowie軼iami z 篡cia wzi皻ymi". Je寮zij nawet codziennie na KTG, ale patologia ci捫y nie!
Wszyscy trzymamy kciuki za Ciebie i male雟two, b璠zie dobrze .

Margo, trzy tygodnie po porodzie to nie jest jeszcze "wypad hormonalny", on zaczyna si ok. trzy miesi帷e po rozwi您aniu.
Co do Alpicortu, "schod" z niego wolno, to nie b璠ziesz mia豉 przykrych niespodzianek. Mimo, 瞠 steryd, ja mam bardzo dobre wspomnienia z jego stosowania. Gdyby by豉 taka potrzeba (odpuka!!!), na pewno po niego si璕n.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-10-29, 12:47   #2481
elsa_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Mi te w這sy wypadaj ostatnio coraz bardziej kurcze zastanawiam si nad jak捷 dro窺z kuracj…ale troch boje si zaryzykowa. Mo瞠 kt鏎a z was s造sza豉 o czyms takim jak colostrum i jego dzia豉niu na w這sy? Znalazlam tak kuracj w necie, jest sporo dobrych opinii ale wiecie jak to jest z tymi opiniami…
elsa_ jest offline  
Stary 2014-10-29, 14:11   #2482
jagodowa22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Ja s造sza豉m moja bacia bierze tabletki z tym na odporno嗆, wiec mo瞠 i na w這sy pomog?
jagodowa22 jest offline  
Stary 2014-10-29, 17:42   #2483
czerwonapanienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 030

Rozpocz窸am 4miesi帷 kuracji Revalidem i od grudnia zamierzam przerzuci si na Vitapil (nawet ju go kupi豉m). Czy pomi璠zy jednymi, a drugimi tabletkami dobrze jest zrobi przerw czy mo積a je bra jedne po drugich?
Stary 2014-10-29, 22:05   #2484
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Sailor, musz Ci zgani W porze, o kt鏎ej piszesz posty masz spa! Wykorzysta ten czas kiedy mo瞠sz. P騧niej b璠zie kiepsko z mo磧iwo軼i snu. Chyba, 瞠 b璠ziesz mia豉 "Model 酥iacy" (niestety, moi faceci nie spali przez pierwsze dwa lata swojego 篡cia).
B康 spakowana i gotowa, ale si nie nakr璚aj (fajnie si pisze ). Czekaj na sygna, ale nie daj si po這篡 na patologii ci捫y!Wtedy mo瞠sz osi庵n望 wielkiego do豉 przebywaj帷 z kobietami, kt鏎e tam le膨 po kilka miesi璚y, kt鏎e uracz Ci "opowie軼iami z 篡cia wzi皻ymi". Je寮zij nawet codziennie na KTG, ale patologia ci捫y nie!
Wszyscy trzymamy kciuki za Ciebie i male雟two, b璠zie dobrze .
Anna, mam bezsenne noce od chyba 2 tygodni ... zasypiam bardzo p騧no - ostatnio par razy ko這 6 rano uda這 mi si kimn望, ale te p騧niej nie 酥i zbyt d逝go. 4-5h i si budz. P騧niej przez ca造 dzie na nogach. Te mnie to wkurza, ale takie le瞠nie na si喚, bo mo瞠 jednak zasn jest jeszcze bardziej frustruj帷e.

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Margo, trzy tygodnie po porodzie to nie jest jeszcze "wypad hormonalny", on zaczyna si ok. trzy miesi帷e po rozwi您aniu.
Na pewno? dlaczego akurat m闚i si zawsze, 瞠 po 3 miesi帷ach? jakby si tak g喚biej zastanowi, to je郵i by造by to braki witaminowe, to powinny si uwidoczni ju w ci捫y, a na pewno w III trymestrze, gdzie dziecko zaczyna szybko przybiera. A jednak w這sy wtedy maj si najlepiej.
Z drugiej strony estrogeny zaczynaj spada praktycznie zaraz po porodzie (tzn tak czyta豉m), skok prolaktyny do kompletu ...

Ale sama jestem ciekawa jak to do ko鎍a jest. U mnie bardziej wra磧iwa na ka盥e zmiany jest cera, wi璚 jak co si ma zacz望 dzia to na twarzy szybko to zauwa輳. No tak my郵 w ka盥ym razie.

Czas edycji: 2014-10-29 o 22:16
Stary 2014-10-29, 23:44   #2485
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Sailor - u mnie wypad po pierwszym dziecku zaczol sie okolo 5 miesiecy po porodzie i byl tak mocny ze musialam zgolic leb i nosic peruke ale wszystko odroslo fiuuuuuuu . Po drugiem dziecku i ( ostatnim !) never ever ! wlosy zaczely leciec juz na samym poczatku ciazy strasznie i to utrzymywalo sie az do rozwiazania wlosy wogole nie przestaly wypadac ale doslownie pare dni po porodzie przestaly sie sypac i zgestnialy fajnie ze az zaczelam zapuszczac ale nie cieszylam sie zbyt dlugo bo chyba 4 miesiace i znowu koszmar wrocil Dzieki Bogu trwal tylko 2 miechy wiec przetrwalam ale byl na tyle dosc mocny ze stracilam caly odrost i musialam mocno skrocic wlosy od zapiecia stanika az na boba i dalej wypadaja ale nie az tak duzo. Wiec na to nie ma reguly , mojej kolezance wlos z glowy nie spadl po porodzie a karmila piersia ponad rok......ba! jeszcze ma lepsze niz przed dzieckiem .
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Edytowane przez Blackbejbe
Czas edycji: 2014-10-29 o 23:46
Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-10-30, 09:26   #2486
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Anna, mam bezsenne noce od chyba 2 tygodni ... zasypiam bardzo p騧no - ostatnio par razy ko這 6 rano uda這 mi si kimn望, ale te p騧niej nie 酥i zbyt d逝go. 4-5h i si budz. P騧niej przez ca造 dzie na nogach. Te mnie to wkurza, ale takie le瞠nie na si喚, bo mo瞠 jednak zasn jest jeszcze bardziej frustruj帷e.

Na pewno? dlaczego akurat m闚i si zawsze, 瞠 po 3 miesi帷ach? jakby si tak g喚biej zastanowi, to je郵i by造by to braki witaminowe, to powinny si uwidoczni ju w ci捫y, a na pewno w III trymestrze, gdzie dziecko zaczyna szybko przybiera. A jednak w這sy wtedy maj si najlepiej.
Z drugiej strony estrogeny zaczynaj spada praktycznie zaraz po porodzie (tzn tak czyta豉m), skok prolaktyny do kompletu ...

Ale sama jestem ciekawa jak to do ko鎍a jest. U mnie bardziej wra磧iwa na ka盥e zmiany jest cera, wi璚 jak co si ma zacz望 dzia to na twarzy szybko to zauwa輳. No tak my郵 w ka盥ym razie.
Ja w ci捫y mia豉m suuuper w這sy Po urodzeniu dzwoni帷e przyjaci馧ki zawsze na koniec rozmowy pyta造 , czy ju wypadaj mi w這sy. Zawsze m闚i豉m, 瞠 nie. Nasta 3 miesi帷 po porodzie - w這sy ruszy造. Mia豉m wtedy d逝gie, dobrze za 這patki. Zaczyta豉m od podci耩 - 5, 10 ... W這sy lecia造. Mia豉m takie uczucie, 瞠 jak tylko porusz g這w, to w這sy mi si zsuwaj z g這wy Szampony Vichy, wcierki apteczne, ...rzepa Nic. Taka by豉 ze mnie Ulizana Goplana. W ko鎍u nie wytrzyma豉m i 軼i窸am na zapa趾.
Jak starszy syn mia dwa lata zasz豉m ponownie w ci捫 - w這sy w ci捫y super - po造sk, blask,sta造 si grubsze i g窷ciejsze. Postanowi豉m zapu軼i. R闚no trzy miesi帷e po porodzie zacz窸y lecie ...
Ruszy豉m do akcji w這sowej natychmiast - dobry dermatolog, wcierki r騜niste, szampony, suplementy.
Nie wiem czy karmienie ma a taki wp造w na w這sy. Starszego syna karmi豉m kr鏂ej, a w這sy lecia造 mi jeszcze d逝go po zako鎍zeniu karmienia, m這dszego karmi豉m maaaasakrycznie d逝go a w這sy przesta造 lecie znacznie szybciej.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-10-30, 14:11   #2487
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

Witajcie

Zrobi豉m sobie wczoraj badania krwi (5dc.) - zacz窸am 2 miesi帷 bez tabs闚.
No i zonk. testosteron mam w normie - jest do 72 a ja mam 53 za to estradiol mam tragiczny 30 przy normie do 160. Poza tym TSH 1,2 - boj si nadczynno軼i, bo od pewnego czasu mi systemtycznie spada a moja norma to ok.2,2. Prolaktyna w 鈔odku normy, cukier 76 przy normie 70-99.

No i jestem w doopie, bo niby testo mam w normie teraz (spodziewam si, ze to yasmin go tak zbi) ale w這sy z dnia na dzie leca coraz bardziej, pewnie przez spadek estro tak drastyczny. Mia豉m czeka na wizyt do endokrynologa, ale nie wytrzymam - dzi 造kne znowu yasmin, bo idzie to w strasznym tepie - co mycie wypada wi璚ej, a mo瞠 niepotrzbnie odstawia豉m tabsy, bo na m鎩 testo jasmin zadzia豉 super - jak rbi豉m badania w kilkudniowej przerwie gdy sko鎍zy豉m bonade i chcia豉m przej軼 na inne tabsy, to testo wyszed mi 2,6 przy normie do 1,9 wi璚 nie mo瞠 to byc przypadek, 瞠 teraz po ponad miesiacu niebrania Yasminu on jest 豉dnie w normie. Co z tego jak k豉ki maj to gdzie.

Mia豉m zbadac andstendion, ale kosztuje a 50 z i sobie darowa豉m. Wracam do tab鏀w z podkulonym ogonem.... Nie mam si造 testowa jak sobie poradze bez tabs闚, bo to nie ma racji bytu w obencym stanioe gdzie mam pare k豉k闚 na krzy i wypadanie sie rozkr璚a...

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-10-30, 16:31   #2488
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka wiadomo嗆
Witajcie

Zrobi豉m sobie wczoraj badania krwi (5dc.) - zacz窸am 2 miesi帷 bez tabs闚.
No i zonk. testosteron mam w normie - jest do 72 a ja mam 53 za to estradiol mam tragiczny 30 przy normie do 160. Poza tym TSH 1,2 - boj si nadczynno軼i, bo od pewnego czasu mi systemtycznie spada a moja norma to ok.2,2. Prolaktyna w 鈔odku normy, cukier 76 przy normie 70-99.

No i jestem w doopie, bo niby testo mam w normie teraz (spodziewam si, ze to yasmin go tak zbi) ale w這sy z dnia na dzie leca coraz bardziej, pewnie przez spadek estro tak drastyczny. Mia豉m czeka na wizyt do endokrynologa, ale nie wytrzymam - dzi 造kne znowu yasmin, bo idzie to w strasznym tepie - co mycie wypada wi璚ej, a mo瞠 niepotrzbnie odstawia豉m tabsy, bo na m鎩 testo jasmin zadzia豉 super - jak rbi豉m badania w kilkudniowej przerwie gdy sko鎍zy豉m bonade i chcia豉m przej軼 na inne tabsy, to testo wyszed mi 2,6 przy normie do 1,9 wi璚 nie mo瞠 to byc przypadek, 瞠 teraz po ponad miesiacu niebrania Yasminu on jest 豉dnie w normie. Co z tego jak k豉ki maj to gdzie.

Mia豉m zbadac andstendion, ale kosztuje a 50 z i sobie darowa豉m. Wracam do tab鏀w z podkulonym ogonem.... Nie mam si造 testowa jak sobie poradze bez tabs闚, bo to nie ma racji bytu w obencym stanioe gdzie mam pare k豉k闚 na krzy i wypadanie sie rozkr璚a...
Kolamara, a jak sk鏎a g這wy?
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-10-30, 16:35   #2489
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

Anna dalej do doopy. Mam mniej 逝pie簑, ale nadal jest, g這wa czasem lekko sw璠zi - na pewno skora nie jest w dobrym stanie ale nawet Zoxidermu boje si teraz stosow, bo k豉ki lec coraz bardziej. Nie stosuje te p逝kanki z octem bo mam dramatycznie wysuszone w這sy...

Ech... nic tylko wy...

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-10-30, 20:18   #2490
mosia07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Ostatnio zauwaz豉m ze sw璠zi mnie sk鏎a g這wy + 這jotok + zbyt wysoki testosteron. Endokrynolog dopiero w styczniu, radzicie powt鏎zy te軼ia i uda sie do dermatologa po co na ten 鈍i康? Bo kurcze to te moze mie jaki zwi您ek z wypadaniem. zauwazy豉m ze po odstawieniu mleka sk鏎a jakby si troch uspokoi豉. Ale co do w這s闚 to wci您 tragedia. Jaki szampon przy 這jotku i 鈍i康zie polecacie?

Tak w og鏊e to zauwazy豉m u siebie cos dziwnego, od maja mniej wi璚ej miewam takie ataki 鈍i康u na ca造m ciele, oczywi軼ie nie jednocze郾ie ale miejscowo. Po chwili drapania wyskakuj mi b帳le, takie skupisko b帳li, 鈍i康 ustaje a b帳le po jakis 10 minutach schodz. Dosy dziwne co? Jeszcze mi jakiej alergii do szcz瘰cia brakuje

mosia07 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.