Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-07, 21:14   #2521
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆

Dzi瘯i dziewczynki. Mnie ju przesz造 nerwy. S豉bszy dzie by i mi si skumulowa這 wszystko. W dodatku w ten sam dzie odebra豉m zdj璚ia od fotografa na kt鏎ych si nie pozna豉m
Babka chcia豉 mi chyba przyjemno嗆 zrobi i tak mi buzi sfotoszopowa豉, 瞠 nawet rysy twarzy straci豉m.
Przykro mi si zrobi這. Bo o ile sama swoich blizn nie lubi, to siebie nauczy豉m si akceptowa w pe軟i z ca造m tym inwentarzem. Zrobi豉m zdj璚ia na pami徠k, a teraz na nie patrze nie mog, bo wygl康am jak plastikowa lalka z brzuchem. Na drugi raz jak mnie najdzie ochota na takie pomys造 p鎩d sobie buty kupi ...
Nie ma si co przejmowa zdj璚iami. Za這瞠 sie 瞠 Pani kt鏎a "obrabia豉" Twoje zdj璚ia nie mia豉 poj璚ia o co chodzi, mo瞠 s豉bo si zna豉 na obs逝dze proram闚. Widzia豉 Twoje fotki tutaj i jeste naprawd 郵iczna.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Onato super 瞠 w這sy mniej lec. Mo瞠 napiszesz co wi璚ej o tej diecie oczyszczaj帷ej ? te bym ch皻nie spr鏏owa豉.

Gosiakol jak tam u Ciebie w tym tygodniu ? U mnie absolutna masakra z w這sami. mam ju dosy, nie moge na siebie patrze w lusterku do niedowierzam 瞠 to ja.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-08, 09:40   #2522
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Haru, tez bez zmian. Jedyna to taka, ze te mlode juz nie leca. Wypada okolo 40 codziennie , bez wzgledu na to czy myje czy nie, co moze 10 lat temu by mnie nie ruszalo, ale przy tym co jest teraz to czuje sie juz pol lysa, choc zdaje sobie sprawe, ze wiele kobiet jest w jeszcze gorszej sytuacji i przede wszystkim, ze najgorsze caly czas przede mna, choc oczywiscie staram sie o tym nie myslec, bo bym zwariowiala. Dniem dzisiejszym tez trudno zyc, bo sa trudne do zniesienia..takie czekanie na cud. Wielu wypadajacych zapewne nie widze , bo potem jak myje podloge w sypilani, a robie to co'dwa 'trzy dni, to zbieram koeljne wiazki martwych wlosow, to samo w lazience. Luby obcial swoje dlugie wlosy, wiec juz nie moge sie pocieszac jak kiedys 'ze to'pewnie jego bylam wczoraj u doktorka rodzinnegi w innej sprawie, wspomnialam o wlosach, ale nie'zrobilo to na nim najmniejszego wrazenia.'wydebilam tylko skierowanie na tsh. Tak dla zasookojenia ciekawosci. Nawet na wit D mi nie dal. Bo to badanie ''drogie i niewiele wnosi'' a niedobor w polnocnej Europie to maja wszyscy, wiec jak chce to moge sobie lykac. Walcze jednak o odrost, bo jest spory, tylko taki cholernie cienki, ale tylko w nim nadzieja.
HARU, ale schudlas tyle, to jednak na pewno'wygladasz duzo lepiek niz wczesniej ? Jak wyglada aktualnie Twoja pielegnacja wlosow i co lykasz ? Jakis bloker dht stosujesz, olej z dyni chociazby ?
Sailor, czekamy
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-11-08, 11:07   #2523
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Haru, tez bez zmian. Jedyna to taka, ze te mlode juz nie leca. Wypada okolo 40 codziennie , bez wzgledu na to czy myje czy nie, co moze 10 lat temu by mnie nie ruszalo, ale przy tym co jest teraz to czuje sie juz pol lysa, choc zdaje sobie sprawe, ze wiele kobiet jest w jeszcze gorszej sytuacji i przede wszystkim, ze najgorsze caly czas przede mna, choc oczywiscie staram sie o tym nie myslec, bo bym zwariowiala. Dniem dzisiejszym tez trudno zyc, bo sa trudne do zniesienia..takie czekanie na cud. Wielu wypadajacych zapewne nie widze , bo potem jak myje podloge w sypilani, a robie to co'dwa 'trzy dni, to zbieram koeljne wiazki martwych wlosow, to samo w lazience. Luby obcial swoje dlugie wlosy, wiec juz nie moge sie pocieszac jak kiedys 'ze to'pewnie jego bylam wczoraj u doktorka rodzinnegi w innej sprawie, wspomnialam o wlosach, ale nie'zrobilo to na nim najmniejszego wrazenia.'wydebilam tylko skierowanie na tsh. Tak dla zasookojenia ciekawosci. Nawet na wit D mi nie dal. Bo to badanie ''drogie i niewiele wnosi'' a niedobor w polnocnej Europie to maja wszyscy, wiec jak chce to moge sobie lykac. Walcze jednak o odrost, bo jest spory, tylko taki cholernie cienki, ale tylko w nim nadzieja.
HARU, ale schudlas tyle, to jednak na pewno'wygladasz duzo lepiek niz wczesniej ? Jak wyglada aktualnie Twoja pielegnacja wlosow i co lykasz ? Jakis bloker dht stosujesz, olej z dyni chociazby ?
Sailor, czekamy
Pij wierzbo i staram si pi du穎 zielonej herbaty, plus dodaje jakies pestki s這necznika i pomara鎍ze do diety. ㄊkam witamine d3 i witamine c do niedawna 造ka豉m 瞠lazo. sprawdze w tym miesiacu poziom ferrytyny i je郵i bedzie poni瞠j 50 to znow wezme sie znowu za 瞠lazo . dziewczyny pislay tu na forum ze ma byc powyzej 50 zeby wlosy nie wypadaly, chociaz sama nie moge znale潭 w tym temacie 瘸dnych informacji. zamowilam se naturalne szampony babuszki agafi - mydo cedrowe i miodowe, Anwen bardzo chwalila, i bede przechodzic na mycie glowy bardzije naturalnymi srodkami. w g這we wcieram eliskir zio這wy z green pharmacy , wiosna bardzo mi pom鏬. no i co drugie mycie nak豉dam maseczki ale o ile latem maseczki sprawdza造 sie u mnie 鈍ietnie o tyle teraz jesienia nie maja zadnego dzialania.

Czego nie moge zrozumie do tego dlaczego przez 24 lata 篡cia mialam mega geste zdrowe wlosy ktore nie wypadaly niezale積ie od tego co by sie w moim zyciu nie dzialo. A od roku wlosy ciagle sie sypia i na dodatek nie rosna. CO SIE ZMIENILO W MOIM ORGANI映IE ?tyle badan, dwie wizyty w spzitalu a ja nadal nie moge powiedziec nic konkretnego o przyczynie wypadania w這s闚. Aczkolwiek mam pewne podjerzenia. W wynikach wyszedl mi za niski poziom estrogen闚, mysle ze to moze byc przycyzna wypadania. Moze jak estrogeny sie podwysza to mi cos pomoze ?dlatego przyznaje ze licz na pigu趾i w tym temacie.

W og鏊e widzieli軼ie jak szop ma Anwen po ci捫y ??? Ma jesczcze wiecej w這s闚 ni mia豉. Urodzi豉 dziecko i w這sy jej w og鏊e nie wypadaj wi璚 mo瞠 u Sailor re nie b璠zie tragedii. Mo瞠cie spradzi jej instragrama.

Gosia widz 瞠 francuscy lekarze s tak samo "sk徙i" jak Ci Polscy. A co do witaminy d3 sprawd tez poziom wapnia bo podbno witaminy d3 u豉twia jego wch豉nianie. ja biore d3 bo mam lekki niedobor wapnia wlasnie i lekrze w szpitalu zalecili bra witamine d3. A co schudni璚ia to owszem schud豉m ale dalej wa瞠 O WIELE za du穎 niz powinnam. na ten momet ok 82 kg a idealna waga dla mnie to 58 kg. A nie poznaje siebie w lusterku bo ca貫 zycie nosilam dlugie blond wlosy ktore byly moja najwieksza zaleta i znakiem rozpoznawczym.

i pewnie rzuce si na Olej Dyniowy skoro jest promocja w Lidlu, chociaz mam powa積e w徠plio軼i co do jako軼i tego Oleju Dyniowego z Lidla... moze ktos probowal Oleju Dyniowego z Lidla i podzieli sie wra瞠niami ?

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-11-08 o 11:20
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-08, 13:25   #2524
0nat0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Harutobi89 nie nazywa豉bym tego diet oczyszczaj帷, raczej metod pr鏏 i b喚d闚 wyeliminowa豉m to, co mo瞠 uczula, oraz produkty kt鏎e organizm nie do ko鎍a toleruje.

Przed 郾iadaniem wypijam ciep陰 wod z sokiem z po堯wki cytryny. Przez 1,5 miesi帷a jad豉m tylko warzywa (bez marchwi, pomidor闚), soczewic, ciecierzyc i jajka. Nie jad豉m nabia逝, produkt闚 m帷znych, kasz, makaron闚, owoc闚 i zero jakiegokolwiek cukru, dlatego te wyeliminowa豉m owoce.
Dopiero teraz dok豉dam po jednym owocu i produkcie zbo穎wym do jad這spisu. Dorzuci豉m te marchew i pomidory. Cukier nadal nie spo篡wam i nie mam na niego parcia :P
Zamiast s這dkiego jem du穎 orzech闚, s這necznik dorzucam do ka盥ego obiadu, siemi 鈍ie穎 mielone r闚nie.

Nie ma tu nic nadzwyczajnego, ale jeszcze nic tak nie zaskoczy這, przez tyle lat. Oczywi軼ie m鎩 przedzia貫k pozostawia jeszcze wiele do 篡czenia, ale przez poprzednie lata to by豉 walka z wiatrakami - ros造 nowe, ale sporo te wypada這 wi璚 bilans by zerowy.

Na samych warzywach wbrew pozorom nie jest si g這dnym, raczej upierdliwe jest to, 瞠 s jakie ograniczenia, bo cukier, nabia i gluten s praktycznie wsz璠zie.
0nat0 jest offline  
Stary 2014-11-08, 15:39   #2525
neo999
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
i pewnie rzuce si na Olej Dyniowy skoro jest promocja w Lidlu, chociaz mam powa積e w徠plio軼i co do jako軼i tego Oleju Dyniowego z Lidla... moze ktos probowal Oleju Dyniowego z Lidla i podzieli sie wra瞠niami ?
Pr鏏owa貫m tego oleju, poniewa kupi貫m go podczas ostatniej promocji chyba gdzie z p馧tora roku temu. Teraz (tzn. od poniedzia趾u) b璠zie dok豉dnie taki sam. Nie jest to olej Made in China, tylko Made in Austria (w豉郾ie tam robi gatunkowo najlepszy).
Mi osobi軼ie smakuje , ale kto mo瞠 mie inne kubki smakowe i powie fuj.

Tu troch wi璚ej:

http://smacznadynia.pl/index.php/statyczne/8

http://okazjum.pl/poradnik-zakupowy/...owej-promocji/
neo999 jest offline  
Stary 2014-11-08, 18:57   #2526
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neo999 Poka wiadomo嗆
Pr鏏owa貫m tego oleju, poniewa kupi貫m go podczas ostatniej promocji chyba gdzie z p馧tora roku temu. Teraz (tzn. od poniedzia趾u) b璠zie dok豉dnie taki sam. Nie jest to olej Made in China, tylko Made in Austria (w豉郾ie tam robi gatunkowo najlepszy).
Mi osobi軼ie smakuje , ale kto mo瞠 mie inne kubki smakowe i powie fuj.

Tu troch wi璚ej:

http://smacznadynia.pl/index.php/statyczne/8

http://okazjum.pl/poradnik-zakupowy/...owej-promocji/
Nie boje si 瘸dnych smak闚 dla mnie nie liczy sie ani zapach ani smak , wa積e zeby dzia豉這 a skoro m闚isz 瞠 warto spr鏏owa tego Oleju Dymiowego z Lidla bo jako軼iowo nie jest z造 , to spr鏏uje bo czai豉m si ju na Olej Dyniowy od jakiego czasu dzi瘯i za rzetelne info w tej sprawie

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka wiadomo嗆
Harutobi89 nie nazywa豉bym tego diet oczyszczaj帷, raczej metod pr鏏 i b喚d闚 wyeliminowa豉m to, co mo瞠 uczula, oraz produkty kt鏎e organizm nie do ko鎍a toleruje.

Przed 郾iadaniem wypijam ciep陰 wod z sokiem z po堯wki cytryny. Przez 1,5 miesi帷a jad豉m tylko warzywa (bez marchwi, pomidor闚), soczewic, ciecierzyc i jajka. Nie jad豉m nabia逝, produkt闚 m帷znych, kasz, makaron闚, owoc闚 i zero jakiegokolwiek cukru, dlatego te wyeliminowa豉m owoce.
Dopiero teraz dok豉dam po jednym owocu i produkcie zbo穎wym do jad這spisu. Dorzuci豉m te marchew i pomidory. Cukier nadal nie spo篡wam i nie mam na niego parcia :P
Zamiast s這dkiego jem du穎 orzech闚, s這necznik dorzucam do ka盥ego obiadu, siemi 鈍ie穎 mielone r闚nie.

Nie ma tu nic nadzwyczajnego, ale jeszcze nic tak nie zaskoczy這, przez tyle lat. Oczywi軼ie m鎩 przedzia貫k pozostawia jeszcze wiele do 篡czenia, ale przez poprzednie lata to by豉 walka z wiatrakami - ros造 nowe, ale sporo te wypada這 wi璚 bilans by zerowy.

Na samych warzywach wbrew pozorom nie jest si g這dnym, raczej upierdliwe jest to, 瞠 s jakie ograniczenia, bo cukier, nabia i gluten s praktycznie wsz璠zie.

υooo a czemu bez marchwii i pomidor闚 ? Twoja dieta sounds like a good idea. zw豉szcza dla kogo kto jest w ciemnej dziurze finansowej teraz, jak ja : )
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-10, 21:26   #2527
everden
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

jestem tutaj nowy. pr鏏owa貫m przebrn望 przez ten 3 cz窷ciowy w徠ek, ale to przerasta moje mo磧iwo軼i czasowe. mam ju du瞠 zakola chocia jakiego wielkiego wypadania nie zauwa篡貫m. my郵icie, 瞠 sam prostenal wystarczy, czy potrzeba czego mocniejszego 瞠by cho troch tych w這s闚 wr鏂i這? z g鏎y dzi瘯i za odpoiedzi.
everden jest offline  
Stary 2014-11-11, 08:28   #2528
Nameria
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 497

Dziewczyny ostatnio by豉m u kosmetyczki i widzia豉m w ofercie zabieg - mezoterapia mikroig這wa. Chodzi o to, 瞠 je寮zi si po g這wie tak g這wic z igie趾ami i nak逝wa sk鏎 g這wy, po czym wprowadza si krzem lub inn substancj aktywn. Mo積a te to robi w gabinecie, 瞠 kosmetyczka ig陰 wprowadza substancj aktywn.
Zastanawiam豉m si, czy kt鏎a z was pr鏏owa豉 robi taki zabieg ale w domu, za pomoc dermorolera? Dzi w tvn style, pokazywali taki zabieg w gabinecie ale w雀nie wykonywany dermorolerem, wi璚 tak si zastanawiam, co za problem kupi dermoroler i samemu w domu wykona taki zabieg. Te igie趾i nie s d逝gie wi璚, nic nie uszkodzimy.
Nameria jest offline  
Stary 2014-11-11, 14:44   #2529
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nameria Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ostatnio by豉m u kosmetyczki i widzia豉m w ofercie zabieg - mezoterapia mikroig這wa. Chodzi o to, 瞠 je寮zi si po g這wie tak g這wic z igie趾ami i nak逝wa sk鏎 g這wy, po czym wprowadza si krzem lub inn substancj aktywn. Mo積a te to robi w gabinecie, 瞠 kosmetyczka ig陰 wprowadza substancj aktywn.
Zastanawiam豉m si, czy kt鏎a z was pr鏏owa豉 robi taki zabieg ale w domu, za pomoc dermorolera? Dzi w tvn style, pokazywali taki zabieg w gabinecie ale w雀nie wykonywany dermorolerem, wi璚 tak si zastanawiam, co za problem kupi dermoroler i samemu w domu wykona taki zabieg. Te igie趾i nie s d逝gie wi璚, nic nie uszkodzimy.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228899
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-12, 09:59   #2530
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Moje dziewczynki, dzisiaj pierwszy raz od kilku miesi璚y umy豉m w domu g這w sama i w這s闚 wypad這 co oko這 200 (a myj co drugi dzie). Wniosek taki, 瞠 nie wypada ich du穎 wi璚ej ni 100 dziennie. Wi璚 doczeka豉m si stanu kiedy mieszcz si w tzw. normach . Wiem, 瞠 dla wi瘯szo軼i z Was to jest te za du穎, ale ja nie mog uwierzy w moje szcz窷cie . Z u這瞠niem mia豉m powa積y problem, zw豉szcza w miejscach kt鏎e jeszcze miesi帷 temu "鈍ieci造", bo wprawdzie ju tak nie 鈍iec, ale w這sy w tych miejscach s jeszcze za kr鏒kie by zasili fryzur. Fryzjerce wychodzi to du穎 豉dniej i sprawniej, ale nie wygl康am jako tam odstraszaj帷o, my郵, 瞠 co drugie mycie mog robi to sama, albo wtedy gdy b璠 potrzebowa豉 lepiej wygl康a to po prostu p鎩d do fryzjera.
Wiecie co, od jakiego czasu my郵 o Sailor mam przeczucie, 瞠 jest ju szcz窷liw mam. Mam nadziej, ze pochwali nam si swoim "szcz窷ciem" i 瞠 przede wszystkim czasem znajdzie czas dla nas.
A tak wracaj帷 do mnie, to my郵, 瞠 jak pozb璠 si 逝pie簑 to w這s闚 b璠zie wypada jeszcze mniej.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-11-12, 10:07   #2531
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Sailor, czy synek ju jest w Twoich ramionach (wczoraj termin)?

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Moje dziewczynki, dzisiaj pierwszy raz od kilku miesi璚y umy豉m w domu g這w sama i w這s闚 wypad這 co oko這 200 (a myj co drugi dzie). Wniosek taki, 瞠 nie wypada ich du穎 wi璚ej ni 100 dziennie. Wi璚 doczeka豉m si stanu kiedy mieszcz si w tzw. normach . Wiem, 瞠 dla wi瘯szo軼i z Was to jest te za du穎, ale ja nie mog uwierzy w moje szcz窷cie . Z u這瞠niem mia豉m powa積y problem, zw豉szcza w miejscach kt鏎e jeszcze miesi帷 temu "鈍ieci造", bo wprawdzie ju tak nie 鈍iec, ale w這sy w tych miejscach s jeszcze za kr鏒kie by zasili fryzur. Fryzjerce wychodzi to du穎 豉dniej i sprawniej, ale nie wygl康am jako tam odstraszaj帷o, my郵, 瞠 co drugie mycie mog robi to sama, albo wtedy gdy b璠 potrzebowa豉 lepiej wygl康a to po prostu p鎩d do fryzjera.
Wiecie co, od jakiego czasu my郵 o Sailor mam przeczucie, 瞠 jest ju szcz窷liw mam. Mam nadziej, ze pochwali nam si swoim "szcz窷ciem" i 瞠 przede wszystkim czasem znajdzie czas dla nas.
A tak wracaj帷 do mnie, to my郵, 瞠 jak pozb璠 si 逝pie簑 to w這s闚 b璠zie wypada jeszcze mniej.
Margo, gratulacje .
Popatrz, w jednym czasie pomy郵a造鄉y o Sailor i Jej male雟twie !
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2014-11-12, 13:39   #2532
neo999
Rozeznanie

Pojawi豉 si ksi捫ka o piel璕nacji w這s闚, napisa豉 j pewna blogerka w這somaniaczkowa

http://sensus.pl/ksiazki/jak-dbac-o-...cew,jakdba.htm
neo999 jest offline  
Stary 2014-11-13, 01:53   #2533
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Margo, Anna
dzi瘯uje 瞠 o nas my郵icie
narazie jestem przeterminowana, ma造 nie chce wyj嗆 czy na ka盥ego faceta trzeba zawsze czeka ??
Ale jak tylko Ja郾ie Pan zdecyduje si na sw鎩 wielki dzie, to na pewno si pochwal

Gosia, zdj璚ie mojego 'buszu' musz zrobi, bo na 瘸dnym nie wida tego co bym chcia豉 tak na prawd pokaza. Tych igie貫k malutkich, ale to takie cieniutkie 瞠 nie wiem czy b璠 w stanie to z豉pa. Wyci窸am narazie jedno z tej mojej sesji. Po lewej wida troch starszego odrostu, kt鏎y przetrwa i ro郾ie zdrowo. Na 篡wo jest go wi璚ej i aktualnie odstaje w ka盥 stron 鈍iata. Wtedy zosta specjalnie przylizany prostownic. Generalnie, no widz, 瞠 jest ich wi璚ej, ale jak d逝go taki stan uda mi si utrzyma to inna sprawa. W zasadzie 瘸den wyczyn, tylko w wi瘯szo軼i hormony ci捫owe. Mnie takie zasiedlenie g這wy zaj窸o dwa lata, a i tak nie by豉m do samego ko鎍a zadowolona (chodzi mi o popraw kt鏎 wcze郾iej uzyska豉m) Wi璚 jako mega dumna z tego nie jestem. Ale i tak cieszy, bo jak co ro郾ie, to znaczy 瞠 nie wszystko jeszcze stracone.

Onato, widzia豉m ostatnio ten tran, kt鏎y suplementowa豉. Opakowanie robi wra瞠nie, wygl康a jak du瞠 opakowanie czekolady milka - ale te kapsu趾i, 豉!
Przy okazji gratuluje, 瞠 co idzie w dobrym kierunku.
Tobie Margo r闚nie oby tylko zdrowie dopisywa這, bo to najwa積iejsze co mamy.

A co do zdrowia ... taki o to dowcip mia豉m okazj dzi przeczyta:

Cytat:
Dermatolog to najlepszy zaw鏚: nie ma pilnych przypadk闚, a pacjent ani nie umrze, ani nie wyzdrowieje.

Ten studencki 瘸rt z uczelni medycznych dobrze zrozumia造 firmy farmaceutyczne. Zamiast rzuci wszystkie si造 na wynalezienie cudownej tabletki, kt鏎a leczy豉by pacjent闚, a wi璚 przyda豉by si tylko raz, lepiej wprowadza na rynek leki przeznaczone do stosowania przez ca貫 篡cie.
廝鏚這: http://www.pocztazdrowia.pl/4-wielki...czne-szwindle/
mo瞠cie przeczyta ca這嗆 je郵i macie ochot.

Neo, bardzo du穎 zaczerpn窸am od tej dziewczyny swojego czasu. Ksi捫ki co prawda nie kupie, ale odbieram to bardzo pozytywnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (32,1 KB, 64 za豉dowa)

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-11-14 o 00:07
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-11-13, 06:38   #2534
renata19750702
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez Nameria Poka wiadomo嗆
Ja robi豉m dwie serie po p馧 roku (raz w miesi帷u) z roczn przerw. Ale nie rolerem, tylko u dermatologa. Wychodzi nie tanio. Pewnie chcesz wiedzie jaki efekt? Za pierwszym razem po 3 zabiegach wypadanie przystopowa這. Za drugim razem ju nie by這 tak dobrze. Jedyny powtarzaj帷y si efekt, to niesamowicie l郾i帷e w這sy, jakby bardziej 篡we, uniesione u nasady.
renata19750702 jest offline  
Stary 2014-11-13, 16:27   #2535
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Pojawi豉 si ksi捫ka o piel璕nacji w這s闚, napisa豉 j pewna blogerka w這somaniaczkowa

http://sensus.pl/ksiazki/jak-dbac-o-...cew,jakdba.htm

Jak dla mnie Anwen nie ma du瞠j wiedzy na temat wypadania w這s闚 i jego hamoania. Na temat samej piel璕nacji owszem ale i wypadaniu niewiele mozna poczyta na jej blogu.

Sailor nie widz Twoich zdj耩 : (

Czas edycji: 2014-11-13 o 16:30
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-13, 22:30   #2536
Nieszka__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 987

Dziewczyny, jako 瞠 nie widz poprawy, poddaj si powoli z walk z wypadaj帷ymi w這sami. Lec ju naprawd d逝go, raz jest gorzej, raz lepiej... Od 3 miesi璚y 造kam suplement Merz Special, wcieram Jantar ka盥ego dnia i wcieram w skalp olejek 這pianowy firmy Nami raz, dwa razy w tygodniu. W tamtym tygodniu z braku funduszy kupi豉m ta雟zy olejek GP 這pianowy.
Dzisiaj w這s闚 podczas mycia wypad豉 przera瘸j帷a ilo嗆, to jest nie do pomy郵enia, 透y cisn si do oczu na poczekaniu. Nie jest tak codziennie, ale codziennie mimo wszystko wypada ich sporo. Co mog robi? Morfologi i badania na tarczyc kilka miesi璚y temu robi豉m, wyniki okaza造 si w porz康ku. Mo瞠 dermatolog? Mo瞠 problem tkwi ze sk鏎 g這wy? Ju naprawd nie wiem, coraz bardziej zaczynam si za豉mywa...
Nieszka__ jest offline  
Stary 2014-11-14, 00:09   #2537
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka wiadomo嗆
Sailor nie widz Twoich zdj耩 : (
poprawi豉m, musia這 by za ci篹kie

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-11-14 o 00:18
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2014-11-14, 09:27   #2538
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Sailor _trzymam kciuki!

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-11-14, 09:47   #2539
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Jeszcze tutaj jeste?

U mnie w這sowe pogorszenie, bardzo du穎 wypada. Od jaki 2 tygodni bior ten nowy Vitapil z bambusem, ale co boli mnie po nim 穎陰dek i jako mi niedobrze, mimo, 瞠 bior w trakcie posi趾u. Czy kt鏎a z Was te go bierze?
Stary 2014-11-14, 11:06   #2540
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Bylam u edno jestem zalamana. Okazalo sie,ze wyniki hormonalne mam juz dobre kazal zrobic badania witamin i nadnerczowe kortyzol i acthg bo brwi mi wypadaja a one zawyczaj leca albo z roblemow nadnerczowych ew stresu... A podobno jestem tak znerwicowana,ze. Wlosy mi leca od stresu z lysiny plackowatej. Nie wiem co juz robic mam juz taki charakter ze znerwicowana jestem to co oznacza ze zostane lysa? ☠☠☠☠☠☠☠e takie zycie

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-11-14 o 11:08
dzamatasi jest offline  
Stary 2014-11-14, 13:56   #2541
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Bylam u edno jestem zalamana. Okazalo sie,ze wyniki hormonalne mam juz dobre kazal zrobic badania witamin i nadnerczowe kortyzol i acthg bo brwi mi wypadaja a one zawyczaj leca albo z roblemow nadnerczowych ew stresu... A podobno jestem tak znerwicowana,ze. Wlosy mi leca od stresu z lysiny plackowatej. Nie wiem co juz robic mam juz taki charakter ze znerwicowana jestem to co oznacza ze zostane lysa? ☠☠☠☠☠☠☠e takie zycie
Witaj w klubie znerwicowanych.... Mnie stresuj sytuacje 篡ciowe kt鏎e dla innych s norm. Niewiem jak sobie w 篡ciu poradze
Dzama r鏏 badania, nie poddawaj si mo瞠 w ko鎍u co Ci wyjdzie i dokopiesz sie do przyczyny wypadania.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Na zdj璚iu Twoje w這sy wygl康aj super. Mam nadzieje 瞠 uda Ci si z nich utrzyma jak najwi璚ej po porodzie. Narazie ogl康am zdj璚ia Anwen kt鏎a te niedawno urodzi豉 i dosta豉 przy okazji mega szopy a w這sy jej narazie nie wypadaj. Wida te 瞠 z natury Twoje w這sy s grube i g瘰te, zanim zacz窸y si Twoje problemy musia豉 mie niez貫 g窷ciory, tak jak ja tylko ja mam blond.
Trzymam kciuki !

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jako 瞠 nie widz poprawy, poddaj si powoli z walk z wypadaj帷ymi w這sami. Lec ju naprawd d逝go, raz jest gorzej, raz lepiej... Od 3 miesi璚y 造kam suplement Merz Special, wcieram Jantar ka盥ego dnia i wcieram w skalp olejek 這pianowy firmy Nami raz, dwa razy w tygodniu. W tamtym tygodniu z braku funduszy kupi豉m ta雟zy olejek GP 這pianowy.
Dzisiaj w這s闚 podczas mycia wypad豉 przera瘸j帷a ilo嗆, to jest nie do pomy郵enia, 透y cisn si do oczu na poczekaniu. Nie jest tak codziennie, ale codziennie mimo wszystko wypada ich sporo. Co mog robi? Morfologi i badania na tarczyc kilka miesi璚y temu robi豉m, wyniki okaza造 si w porz康ku. Mo瞠 dermatolog? Mo瞠 problem tkwi ze sk鏎 g這wy? Ju naprawd nie wiem, coraz bardziej zaczynam si za豉mywa...
U mnie to samo... w pa寮zierniku 2013 zacz窸o si mega wypadanie , od tego czasu mia豉m jakie 3 iesiace przerwy od wypadania a potem znowu masakra i tak do dzisiaj. I nic mi nie pomaga , ani wcierki ani suplementy ani blokery DHT. Moja ca豉 nadzieje tkwi w antykach. Ale to tez nie jest rozwi您anie na d逝窺z met.
Ale wiem 瞠 nie mo積a przesta zupe軟ie dba o w這sy, trzeba pobudza mieszki w這sowe do pracy 瞠by nie zamar造. wiec dobrze robisz 瞠 wcierasz

Pije ten olej dyniowy ktory kupilam w Lidlu, i jak narazie 鈔ednio si sprawdza. Odbija mi si po nim , czuje go d逝go w 瘸陰dku. W sumie nie spodziewa豉m sie niczgeo dobrego po oleju z Lidla.

Czas edycji: 2014-11-14 o 13:58
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-14, 14:44   #2542
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Harutobi - wyslij mi linka z Anwem bo wchodze na jej bloga i nie moge znalesc zadnych zdjec po tym jak urodzila i jak jej wlosy wygladaja ...chyba ze ma nowy blog ??
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-11-14, 15:19   #2543
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka wiadomo嗆
Harutobi - wyslij mi linka z Anwem bo wchodze na jej bloga i nie moge znalesc zadnych zdjec po tym jak urodzila i jak jej wlosy wygladaja ...chyba ze ma nowy blog ??
Bo prywatne zdj璚ia Anwen wstawia na Instragram. : )
http://instagram.com/anwenblog
linka
Sama pisa豉 瞠 nigdy wcze郾iej nie mia豉 na g這wie takiej szopy jak po ci捫y i 瞠 to zas逝ga ci捫owych hormon闚.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-14, 19:32   #2544
Nieszka__
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 987

Harutobi89 w antykach, czyli?
Nieszka__ jest offline  
Stary 2014-11-15, 10:31   #2545
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Ech, powiedzcie mi co zrobi, 瞠by nie poch豉nia takiej ilo軼i s這dyczy? To jest jaki dramat, jestem w stanie si zmotywowa, ale tylko na chwil. Nawet to, 瞠 mocno przyty豉m nie wzmaga mojej determinacji. A w這sy s wsz璠zie, po prostu wsz璠zie. To jest ob喚d. Ostatnio znajomi u kt鏎ych nocowa豉m, powiedzieli, ze nast瘼nym razem jak do nich przyjd to w czepku p造wackim:/ Akurat nie wiedzieli o moim problemie, no ale troch przypa I jakby tego by這 ma這 to sypn掖 mi si w御.

Ma造m podsumowaniem: bo teraz naprawd daj mocno w palnik ze s這dyczami (to chyba dlatego, 瞠 tyle w pracy siedz i szukam uciech). Pogarszaj stan wszystkiego: sk鏎a g這wy, cera, ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚.

Jaki czas temu przygarn窸am Solgar co go nam tu Maria jaki czas temu poleca豉. Na w這sy jeszcze nie wiem czy dzia豉, bo to za kr鏒ko go bior a i sama za du穎 b喚d闚 pope軟iam, natomiast widz tak og鏊n popraw. Mam wi璚ej si造, nie jestem tak 酥i帷a w ci庵u dnia, nie budz si w nocy co dotychczas by這 standardem. Og鏊nie powiedzia豉m kole瘸nce kt鏎a jest mocno eko a wiedz o prawid這wym 篡wieniu ma w ma造m palcu i powiedzia豉, 瞠 faktycznie ona sama s造sza豉, 瞠 te tabsy s bardzo dobrze skomponowane i dobrze przyswajalne. Tylko dobrze by by這 temu wszystkiemu troch pom鏂, a ja zjem sa豉tk a p騧niej zagryz to ciastkiem. Gdzie znale嗆 si喚?

Neo czyta豉m o ksi捫ce Ani i chcia豉bym j przeczyta, nawet wczoraj wracaj帷 z pracy specjalnie posz豉m do Empiku, ale nie by這 jej. Ja zawsze podziwia豉m Ani, ze to 瞠 jest w stanie tyle ogarn望: praca a opr鏂z tego profesjonalne prowadzenie bloga, teraz jeszcze dziecko.

Dzama, ja wiem, 瞠 to co teraz powiem mo瞠 zabrzmie 幢e, wiec prosz nie odbierze tego jako negatywnie, ale mo瞠 jakie 鈔odki uspakajaj帷e powinni Ci lekarze przepisa. bo mo瞠 wcale sytuacja nie by豉by taka dramatyczne, gdyby ten stres tak mocno tego nie pot璕owa. Oczywi軼ie ja Ci si zupe軟ie nie dziwi, 瞠 tak reagujesz, tylko mo瞠 po prostu to ju nie jest ten moment kiedy jeste w stanie sobie z tym poradzi sama?

Sailorku, co ten Tw鎩 ma造 m篹czyzna tak si oci庵a? Powiedz mu, 瞠 ciotki na niego czekaj i nie mog si go doczeka
mastiff jest offline  
Stary 2014-11-15, 11:30   #2546
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Ech, powiedzcie mi co zrobi, 瞠by nie poch豉nia takiej ilo軼i s這dyczy? To jest jaki dramat, jestem w stanie si zmotywowa, ale tylko na chwil. Nawet to, 瞠 mocno przyty豉m nie wzmaga mojej determinacji. A w這sy s wsz璠zie, po prostu wsz璠zie. To jest ob喚d. Ostatnio znajomi u kt鏎ych nocowa豉m, powiedzieli, ze nast瘼nym razem jak do nich przyjd to w czepku p造wackim:/ Akurat nie wiedzieli o moim problemie, no ale troch przypa I jakby tego by這 ma這 to sypn掖 mi si w御.

Ma造m podsumowaniem: bo teraz naprawd daj mocno w palnik ze s這dyczami (to chyba dlatego, 瞠 tyle w pracy siedz i szukam uciech). Pogarszaj stan wszystkiego: sk鏎a g這wy, cera, ilo嗆 wypadaj帷ych w這s闚.

Jaki czas temu przygarn窸am Solgar co go nam tu Maria jaki czas temu poleca豉. Na w這sy jeszcze nie wiem czy dzia豉, bo to za kr鏒ko go bior a i sama za du穎 b喚d闚 pope軟iam, natomiast widz tak og鏊n popraw. Mam wi璚ej si造, nie jestem tak 酥i帷a w ci庵u dnia, nie budz si w nocy co dotychczas by這 standardem. Og鏊nie powiedzia豉m kole瘸nce kt鏎a jest mocno eko a wiedz o prawid這wym 篡wieniu ma w ma造m palcu i powiedzia豉, 瞠 faktycznie ona sama s造sza豉, 瞠 te tabsy s bardzo dobrze skomponowane i dobrze przyswajalne. Tylko dobrze by by這 temu wszystkiemu troch pom鏂, a ja zjem sa豉tk a p騧niej zagryz to ciastkiem. Gdzie znale嗆 si喚?
mastiff, jakie 1,5 roku temu pi瘯nie schud豉m - 13 kg. Zmieni豉m diet na zdecydowanie zdrowsz, jad豉m du穎 warzyw i owoc闚, ca趾owicie zmieni豉m jad這spis - by這 tam tylko to, co zdrowe. Ze s這dyczy zrezygnowa豉m, tylko gorzka czekolada w niewielkich ilo軼iach. S鏊 - minimum (ci郾ienie). W這sy bardzo si poprawi造. Fakt, 瞠 mog豉 tu by zas逝ga mezoterapii tylko, a mo瞠 jedno z drugim. Prawda jest taka, 瞠 czu豉m si wysmienicie. I wszystko by這by ok gdyby nie zgubna mi這嗆 do wszystkiego, co s這dko smakuje. A do tego doszed ostry zakr皻 篡ciowy wi璚 nie do嗆 瞠 pofolgowa豉m sobie og鏊nie z jedzeniem to jeszcze zacz窸am pociesza si s這dkim. Ostatnie p馧 roku to 4 kg do przodu Kilkakrtonie pr鏏owa豉m co nieco zmieni, co wprowadzi ze swojego wcze郾iejszego sposobu od篡wania - na kr鏒ko. By這 tak jak u Ciebie - sa豉tka, ale kilka godzin p騧niej p馧 pakowania ciastek, batonik, wafelek czy kawa pysznego ciasta Po dzisiejszym poranku (codziennie si rano wa輳) - mimo i tak samo jak wczoraj, przedwczoraj to... otrz御n窸am si. Miesi帷 temu by這 o 1 kg mniej. Jak w takim tempie b璠zie przybywa to moje pi瘯ne letnie sukienki p鎩d za rok w odstawk. Powiedzia豉m sobie definitywnie: STOP. Dzi jad na zakupy w celu zmodyfikowania zapas闚 w lod闚ce i wracam do dawnego sposobu od篡wania. Jestem pewna, 瞠 i w這sy moje si uciesz. Teraz tylko patrze jak lada dzie odezwie si w nich reakcja na to haniebne p馧 roku mojej jad這spisowej rozpusty. Kochana, warto wprowadzi ograniczenia. Dla zdrowia, w這s闚, cery a i lepszego samopoczucia. Kocham s這dycze tak bardzo, 瞠 ... ech... trudno nawet o tym pisa Ale odstawi je Gorzka czekoladka, a napadach g這du na s這dkie - suszone 郵iwki lub orzeszki. Wcze郾iej da豉m rad, rok wytrwa豉m wi璚 i teraz dam! A jak zrzuc te 4 kg to je郵i nawet wprowadz jakie zmiany to b璠 to czyni ze zdrowym rozs康kiem a nie tak jak tym razem
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-11-15, 12:17   #2547
mastiff
Zadomowienie

dzi瘯uj Gayu. No ja tak da豉m do palnika, 瞠 nabra豉m na siebie 10kg od zesz貫go roku, wi璚 nie da si tego nie odczu. W豉軼iwie wi瘯szo嗆 szafy musia豉 p鎩嗆 do kartonu:/ Najdziwniejsze jest tylko dla mnie to, 瞠 nie jest tak, 瞠 nagle zacz窸am je嗆 duuu穎 wi璚ej. Jem por闚nywalnie, nawet je郵i m闚imy o s這dyczach, wi璚 te +10kg to naprawd co dziwnego. ja rozumiem +5kg. Ok, ale 10? Najgorsze jest to, 瞠 wi瘯szo嗆 ulokowa豉 mi si w brzuchu, tak瞠 pytania o ci捫e to ju powoli standard (ewentualnie o to, czy zjad豉m na obiad kapust)
Ale kiedy mia豉m niesamowita motywacj do tego 瞠by d捫y do prawid這wego od篡wiania si. Nawet mi si to udawa這, wi璚 nie wiem dlaczego teraz mam z tymi taki problem. Nawet dzisiaj zapar豉m si, 瞠 do pracy p鎩d z buta, ale co tam, 1/10 trasy wskoczy豉m w autobus:/ Ja niestety jestem 鈍iadoma tego, 瞠 to przez za du穎 pracy. Po prostu jak wracam to ju nie mam si造 na nic, ani 瞠by sobie co ugotowa ani przygotowa na nast瘼ny dzie. Chcia豉bym to zmieni, ale chyba nie mam na tyle si.

Gayu, a Ty jeszcze chodzisz na mezo?Bo to co jaki czas si chyba chodzi dla podtrzymania efektu? Ile mia豉 zabieg闚?
mastiff jest offline  
Stary 2014-11-15, 12:36   #2548
Harutobi89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Poka wiadomo嗆
Harutobi89 w antykach, czyli?
pigu趾ach antykoncepcyjnych. jak dla mnie to jakie antyadnrogeny pewnie b璠.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-15, 12:57   #2549
neo999
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Neo czyta豉m o ksi捫ce Ani i chcia豉bym j przeczyta, nawet wczoraj wracaj帷 z pracy specjalnie posz豉m do Empiku, ale nie by這 jej. Ja zawsze podziwia豉m Ani, ze to 瞠 jest w stanie tyle ogarn望: praca a opr鏂z tego profesjonalne prowadzenie bloga, teraz jeszcze dziecko.
Mastiffek, Harutobi poda豉 link na Insagram Anwen i tam widzimy, 瞠 w jednej z ksi璕ar sieci Matras w poniedzia貫k b璠zie spotkanie z autork ksi捫ki. Wi璚 przejd si do ksi璕arni tej sieci w swoim mie軼ie, mo瞠 akurat rzuc ksi捫k.
Albo zam闚:
http://www.matras.pl/szukaj/?query=j...2osy&kategoria=
http://www.matras.pl/pomoc/tematy/nowe_zamowienie

Nawet je郵i si obawiasz przez internet to mo瞠sz zam闚i z odbiorem w wybranej ksi璕arni, wi璚 bez ryzyka.

Podobnie przez net mo瞠sz zam闚i w Empiku i tam odebra:
http://www.empik.com/jak-dbac-o-wlos...8667,ksiazka-p

A widzisz, pisz 瞠 data premiery 2014.11.14 czyli dopiero od wczoraj jest w Empiku.
neo999 jest offline  
Stary 2014-11-15, 13:30   #2550
mastiff
Zadomowienie

Cytat:
Mastiffek, Harutobi poda豉 link na Insagram Anwen i tam widzimy, 瞠 w jednej z ksi璕ar sieci Matras w poniedzia貫k b璠zie spotkanie z autork ksi捫ki. Wi璚 przejd si do ksi璕arni tej sieci w swoim mie軼ie, mo瞠 akurat rzuc ksi捫k.
Albo zam闚:
http://www.matras.pl/szukaj/?query=j...2osy&kategoria=
http://www.matras.pl/pomoc/tematy/nowe_zamowienie

Nawet je郵i si obawiasz przez internet to mo瞠sz zam闚i z odbiorem w wybranej ksi璕arni, wi璚 bez ryzyka.

Podobnie przez net mo瞠sz zam闚i w Empiku i tam odebra:
http://www.empik.com/jak-dbac-o-wlos...8667,ksiazka-p

A widzisz, pisz 瞠 data premiery 2014.11.14 czyli dopiero od wczoraj jest w Empiku.
No w豉郾ie od wczoraj, a nie by這. Ja przez internet nie zamawiam. Po prostu nie lubi. Serio. A ostatnio musia豉m zam闚i i dostawa豉m kota, 瞠by si zgra z kurierem. Chocia fakt, mo積a zam闚i przez net z odbiorem w豉snym w Empiku. Zobaczy si, pomy郵i si U mnie to jest najcz窷ciej wszystko na spontanie: widz-bior, nie widz, analizuj i rezygnuje
mastiff jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.