Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-11-24, 12:10   #2581
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Wcale nie tak 豉two znale潭 czas, chocia podczytywa豉m Was na bie膨co z telefonu

Przedstawiam Wam m鎩 najwi瘯szy skarb, zwany r闚nie terroryst i rozdarciuchem Dopiero teraz jestem wstanie zrozumie w pe軟i, to co pisa造軼ie kiedy o macierzy雟twie. Mi這嗆 bezgraniczna
waga: 4300
d: 59cm
ci捫a zako鎍zona cesark. W ten o to spos鏏, r闚ny tydzie temu, lekarz mi urodzi pi瘯nego r騜owego synka

Bardzo Wam dzi瘯uje za wszystkie kciuki

Go鄂a, ja teraz mog Tobie r瘯 poda ... nie wiem kiedy si wy酥i, ale nie zapowiada si, 瞠by pr璠ko.
Te mia豉m latami problemy z zatokami i czasami na dok豉dk angin. W sumie to ostatnio nie choruje. Od 2 lat nic nie z豉pa豉m. Wszystko ko鎍zy si na kilkugodzinnym stanie podgor帷zkowym, kt鏎y olewam zawsze.

Dzama, emolium dobrze nawil瘸. Maj du膨 linie produkt闚. Na wszystkie sk鏎ki mnie pomaga BioOil - pod innymi wzgl璠ami bubel straszny - mo瞠 tylko troch rozja郾ia przebarwienia. Ale fajnie trzyma nawil瞠nie sk鏎y i wszystko co suche szybko idzie sobie precz.
Z ta雟zych sposob闚, u mnie sprawdza豉 si maska ze spiruliny i d-pantenolu, z mazide i sok z aloesu jako tonik - ale jak jest du瘸 masakra to nie wiem czy pomo瞠.
Ale jak si brwi sypi, to nie jest czasem co od tarczycy? bo tu kiedy by造 jakie rozmowy o tym ...

Margo, no to teraz si ju chyba mo積a cieszy z sukcesu
Mam nadzieje, 瞠 nie b璠ziesz zmuszona ostawia pigu貫k i wreszcie odetchniesz

Harutobi89 lekarz postawi Ci jakie konkretne wagowe ultimatum, je郵i chcesz bra anty?
Gratulacje!
Synu 郵iczny!
Stary 2014-11-24, 12:17   #2582
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Gratulejszyn!!Sy nek prze郵iczny, i jakie w這ski ciemne ma.
Dobra robota Sailorku,cudowne male雟two:lov e::love :
Stary 2014-11-24, 12:34   #2583
margo1974
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka wiadomo嗆
margo to super, 瞠 tak si sytuacja zmieni豉. My郵isz, 瞠 kt鏎a rzecz tak najbardziej wp造n窸a na to zmniejszenie wypadania? Yasmin? Ten odrost po alpikorcie czy bardziej po regaine?

.
My郵 kolamara, 瞠 wszystko po trochu. Na pozbycie si 這jotoku pom鏬 na pewno alpicort i powr鏒 do Yasmin. Yasmin na pewno te zatrzyma豉 po trochu wypad i pom鏬 w odro軼ie, ale TAKI odrost najbardziej zawdzi璚zam regaine 5%. W Niemczech sprzedaj go facetom, dla kobiet jest 2%, mo瞠 st康 taki spektakularny rezultat. Nie wa積e, odrost jest, i tylko to si liczy, tym bardziej, 瞠 nie widz 瘸dnych skutk闚 ubocznych (nadmierny zarost). Ale chyba powinnam dalsze wcieranie skonsultowa z dermatologiem, kt鏎y mi to przepisa, bo zdaje si, ze mia w planach zmniejszy dawk.
Nie wykluczam, 瞠 Pantovigar tez mi pom鏬, w sk豉dzie ma dro盥瞠 piwowarskie, i jest dost瘼ny w Niemczech i cholernie drogi.
Tak wi璚 nie wiem co najbardziej pomog這, bo pewnie wszystko po trochu i ka盥y lek na co innego....

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-11-24, 12:42   #2584
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:

Przedstawiam Wam m鎩 najwi瘯szy skarb, zwany r闚nie terroryst i rozdarciuchem Dopiero teraz jestem wstanie zrozumie w pe軟i, to co pisa造軼ie kiedy o macierzy雟twie. Mi這嗆 bezgraniczna
ci捫a zako鎍zona cesark. W ten o to spos鏏, r闚ny tydzie temu, lekarz mi urodzi pi瘯nego r騜owego synka

Go鄂a, ja teraz mog Tobie r瘯 poda ... nie wiem kiedy si wy酥i, ale nie zapowiada si, 瞠by pr璠ko.
Te mia豉m latami problemy z zatokami i czasami na dok豉dk angin. W sumie to ostatnio nie choruje. Od 2 lat nic nie z豉pa豉m. Wszystko ko鎍zy si na kilkugodzinnym stanie podgor帷zkowym, kt鏎y olewam zawsze.

Dzama, emolium dobrze nawil瘸. Maj du膨 linie produkt闚. Na wszystkie sk鏎ki mnie pomaga BioOil - pod innymi wzgl璠ami bubel straszny - mo瞠 tylko troch rozja郾ia przebarwienia. Ale fajnie trzyma nawil瞠nie sk鏎y i wszystko co suche szybko idzie sobie precz.
Z ta雟zych sposob闚, u mnie sprawdza豉 si maska ze spiruliny i d-pantenolu, z mazide i sok z aloesu jako tonik - ale jak jest du瘸 masakra to nie wiem czy pomo瞠.
Ale jak si brwi sypi, to nie jest czasem co od tarczycy? bo tu kiedy by造 jakie rozmowy o tym ...

Margo, no to teraz si ju chyba mo積a cieszy z sukcesu
Mam nadzieje, 瞠 nie b璠ziesz zmuszona ostawia pigu貫k i wreszcie odetchniesz

Harutobi89 lekarz postawi Ci jakie konkretne wagowe ultimatum, je郵i chcesz bra anty?
Sailor, gratulacje i u軼iski dla Mamy i Synka
Jak ma na imi ten Wielki M這dy Obywatel?
To nasze drugie w徠kowe dziecko, ale pierwszy ch這pczyk
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-11-24, 12:47   #2585
margo1974
Raczkowanie

Sailor

Synek baaaardzo 豉dny, wida, 瞠 po cesarce, g堯wka okr庵lutka, oczka nienapuchni皻e, a nosek jaki zadarty , zdaje si, 瞠 chyba po Tobie?
Naprawd serdecznie Ci gratuluj, bo wyhodowa豉 ch這pa jak si patrzy... Zacna waga i d逝go嗆 te niczego sobie. Dochod do siebie szybko, goj si jak nale篡 i 酥ij wtedy kiedy tylko male雟two za郾ie... No i 篡cz, by Twoje w這ski kompletnie nie zareagowa造 na sprzed tygodniowe wydarzenie

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-11-24, 15:33   #2586
MM-1968
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 713

Sailor gratulacje pi瘯ny du篡 ch這pczyk

- spirulina, -wieczorem,
- biotebal, priorin,-rano
-magnez B6, w ci庵u dnia
-piel璕nacja w這s闚: szampon biotebal , pharmaceris, long 4 lash, henna+indygo, henna orientana, ocet jab趾owy
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/

MM-1968 jest offline  
Stary 2014-11-24, 17:45   #2587
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

Gratuluje Sailor ! Chlopczyk piekny i duuzy Nie to co Moja Diablica 2 razy mniejsza Ale wloski ma piekne i chyba bedzie mial busz jak Moja mlodsza c鏎a ktorej moge robisz spokojnie warkoczyki a ma dopiero 15 miechow ) Oby on mial szczesliwe zycie i niczym sie nie przejmowal szczegolnie wlosami Buziaki Ps. Spij kiedy sie , uwierz mi

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Margo a czy po Regaine mialas linienie ?? Bo ja mam tutaj dostepne to 2 i 5% .
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-11-24, 21:55   #2588
neo999
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

M這dy Sailorek grzecznie 酥i, jaki on tam tierrorist?
neo999 jest offline  
Stary 2014-11-25, 06:41   #2589
konspiracja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 436

Sailor - o boze jaki piekny: love:'
mam slabos do ma造ch chlopcow i do tego widze takie same misie jak u nas............- sama rozumiesz...
軼iskam, gratuluj!!!!!!!!!!

na Groszka orbicie

Syzyf by豉 kobiet
konspiracja jest offline  
Stary 2014-11-25, 09:31   #2590
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Sailorku gratulacje! Jaki duzy chlopak! Ale mialas dzwigania duzo zdrowia dla was obojga.
mastiff jest offline  
Stary 2014-11-25, 11:41   #2591
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

Anna pije 1 kubek dziennie - 2 造zku suszu. Dopiero teraz, po ok. 1,5 miesi帷a zauwa瘸m mniejszy przet逝szcz na 豚ie. ostatnio te tak by這. Tym razem jednak piersi nie zaregowa造 wcale.

Salior Gratauluj! Jaki s這dki i sliczny. Ech... jak patrz na takie male雟two, to od razu mam ochot w ci捫e zachodzi.

margo no w豉郾ie to zazwyczaj tak jest, 瞠 splot r騜nych czynnik闚 i 鈔odk闚 poprawia stan i w sumie nie wiadomo do konca co. Ta pianka to pewnie na recept? Na razie sko鎍ze ampu趾i i zobacz czy cokolwiek kie趾uje, ale marzy mi si taki odrost o jakim piszesz

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-11-27, 08:58   #2592
alutkamm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

witam dziewczyny!
Dawno tutaj nie pisa豉m, zwracam si do was z pytaniem czy kto stosowa terapi na 造sienie z osocza bogatobia趾owego, jakie s efekty i cena, jestem ju tak zdesperowana , ze tylko chyba to zosta這. W這s闚 tak ma這, ze ju wpadam w depresj.
Jestem z Poznania, czy kto m鏬豚y poleci jak捷 klinik? Jeszcze jeden temat tabletki Foligain czy kto stosowa?
alutkamm
alutkamm jest offline  
Stary 2014-11-27, 10:19   #2593
margo1974
Raczkowanie

alutkamm
Ja stosowa豉m osocze bogatop造tkowe i Gaya, polecamy obie, ale musisz nastawi si, ze wyst徙i linienie, ale i tak po篡tek wi瘯szy ni strata.
Blackbejbe
nie zauwa篡豉m Twojego pytania, wybacz. A wi璚 linienie nast徙i這, ale trwa這 nie d逝瞠j ni 3 tygodnie i odrost te jest tak du篡, 瞠 o linieniu szybko zapomnia豉m. Tak jak ju wspomnia豉m, Regaine jest lepsze od Loxonu, ja zawsze u篡wa豉m 5%, czy w Loxonie, czy w Regainie, nie bawi si w 2% bo wiem, 瞠 dla mnie za s豉be. Tak naprawd to ju nie zastanawiam si co wcieram, liczy si tylko to, 瞠 dzia豉. Heh, gdyby to by krowi placek i tak dzia豉, to te nie mia豉bym opor闚 . W這sy ju kompletnie mi si nie przet逝szczaj, myj ju co 3 dni i to nie przet逝szczone, tylko sztywne od regaine i lakieru. Alpicort wcieram w minimalnych ilo軼iach 2x w tyg. Od maja zu篡豉m p馧 butelki.... Tak wiec Blackejbe, polecam Tobie szczerze Regaine 5%

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-11-27, 16:19   #2594
Blackbejbe
Rozeznanie

Dzieki Margo Wacham sie nad kupnem bo mi wlosow tak malo zostalo ze niewiem czy przezyje to linienie a jesli odrostu nie bedzie a zdarza sie i to czesto przy minoxidilu to nic mi nie zostanie jak zgolenie lba na amen.
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2014-11-27, 18:53   #2595
Guska1979
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 622

Spr鏏uj gelacet w saszetkach do picia- linienia nie ma, a odrost po nim mam bardzo 豉dny, znajomej poleci豉m te軼iowej i obydwie zadowolone i m闚i, 瞠 ro郾ie...a bezpiecznie bez linienia...tylko min 3 msc.
Stary 2014-11-27, 19:08   #2596
janiaw
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 894

Sailorku cudowno軼i gratulacje i jakie ma 郵iczne w這ski
janiaw jest offline  
Stary 2014-11-27, 19:56   #2597
anna_emel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

olej cebulowy - ale czad! musz spr鏏owa
anna_emel jest offline  
Stary 2014-11-27, 20:58   #2598
alutkamm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

do margo1974
Dzi瘯uj za odpowiedz. Je瞠li mozesz napisz mi ile p豉ci豉 za zabieg i ilu potrzeba do osi庵ni璚ia efektu.
Kto wspomnia o gelacet w saszetkach - poleca豉 mi go dermatolog, m闚i豉, ze 鈍ietnie dzia豉, ale jeszcze nie pr鏏owa豉m. Planuj teraz wzi捷 si za w這sy solidnie, bo ju mnie te prze鈍ity przera瘸j, gdyby nie posypki tuszuj帷e z domu bym nie wysz豉.
alutkamm jest offline  
Stary 2014-11-27, 23:45   #2599
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Sailor on jest przes這dki, tak 郵iczny jak jego Mama

Lekarz mi nie ustawi 瘸dnego wagowego limitu je郵i chce bra anty. Ale ja sama widze po sobie 瞠 z tak nadwag jak teraz mam mo瞠 by 幢e. Najbardziej boj si 篡lak闚 bo ich wyst徙ienie wisi u mnie na w這sku. Genetycznie jestem obci捫ona straszliwie bo z dw鏂h stron od Mamy i Taty wszyscy w rodzinie maja 篡laki. Mia豉m robione niedawno usg u flebologa stwierdzi 瞠 narazie jest 豉dnie ale kaza trzyma nogi w g鏎ze 30 minut dziennie i og鏊nie dmucha na zimne.
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-28, 08:36   #2600
Ewikk96
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Musia豉m zajrze

Sailor b璠 monotematyczna, naprawd jest 郵iczny, gratki a jaki du篡, na czym Ty go wyhodowa豉
Zdr闚ka dla Ciebie i Male雟twa.

Wiem nie odzywam si, ale ca造 czas czytam....u mnie teraz jest lepiej, ale u m這dej mocno wypad造, kupi造鄉y noegenic, ale wciera co drugi dzie bo mocno przet逝szcza, a nie mo積a my tak d逝gich w這s闚 codziennie, zreszt jej i bez tego na drugi dzie w這sy si bardzo przet逝szcza造
Ewikk96 jest offline  
Stary 2014-11-28, 10:43   #2601
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez Ewikk96 Poka wiadomo嗆
Musia豉m zajrze

Sailor b璠 monotematyczna, naprawd jest 郵iczny, gratki a jaki du篡, na czym Ty go wyhodowa豉

Wiem nie odzywam si, ale ca造 czas czytam....u mnie teraz jest lepiej, ale u m這dej mocno wypad造, kupi造鄉y noegenic, ale wciera co drugi dzie bo mocno przet逝szcza, a nie mo積a my tak d逝gich w這s闚 codziennie, zreszt jej i bez tego na drugi dzie w這sy si bardzo przet逝szcza造
Ewikk96, daj zna po zako鎍zeniu kuracji, czy ten neogenic jest co wart?!
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2014-11-28, 10:45   #2602
margo1974
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alutkamm Poka wiadomo嗆
do margo1974
Dzi瘯uj za odpowiedz. Je瞠li mozesz napisz mi ile p豉ci豉 za zabieg i ilu potrzeba do osi庵ni璚ia efektu.
Kto wspomnia o gelacet w saszetkach - poleca豉 mi go dermatolog, m闚i豉, ze 鈍ietnie dzia豉, ale jeszcze nie pr鏏owa豉m. Planuj teraz wzi捷 si za w這sy solidnie, bo ju mnie te prze鈍ity przera瘸j, gdyby nie posypki tuszuj帷e z domu bym nie wysz豉.
ja mia豉m 3 zabiegi po 700 z. Ale ja mam straszne problemy z pobraniem odpowiedniej ilo軼i krwi do tego zabiegu.
Gaya mia豉 lepszy zabieg ode mnie i p豉ci豉 zdaje si co ko這 2000, ale i efekty mia豉 lepsze.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-11-28, 11:29   #2603
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Cytat:
Napisane przez Ewikk96 Poka wiadomo嗆
Musia豉m zajrze

Tak dok豉dnie ja te czekam na recenzj tego specyfiku
Harutobi89 jest offline  
Stary 2014-11-28, 12:57   #2604
saoriQ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

Witam, jestem tu nowa ale chc podzieli si swoimi do鈍iadczeniami. W這sy straci豉m( 2/3) ju kilka lat temu teraz jest lepiej ni jeszcze rok temu ale stosuj tyle r騜nych rzeczy, 瞠 nie wiem co dzia豉. Oczywi軼ie do tej pory nie odzyska豉m nawet po這wy swoich dawnych w這s闚. Poldanem-stosuj z przerwami ju od czerwca. Do tego mam stwierdzon niedoczynno嗆 tarczycy od wrze郾ia.
Mam pytanie czy to mo磧iwe, 瞠 przez tarczyc trac w這sy???Kt鏎a te ma problemy z tarczyc i czy jak zacz窸am stosowa leki to w這sy zaczn odrasta?
Pij te dro盥瞠, mi皻 i pokrzyw. Bior wiesio貫k. Masuj g這w szczotk a sk鏎a g這wy jest czerwona, bo to pobudza cebulki do wzrostu.Stosowa豉m Jantar. Obecnie szampon Pharmaceris h-stimupurin.
saoriQ jest offline  
Stary 2014-11-28, 13:08   #2605
margo1974
Raczkowanie

Tarczyca jak najbardziej mo瞠 by przyczyna utraty w這s闚. Problem w tym, 瞠 nie豉two jest z tym walczy. Najpierw musisz uregulowa TSH, i wa積e jest nawet by nie za bardzo zmienia dawk leku (Letrox lub Euthyrox), bo zwi瘯szanie i zmniejszanie dawki te powoduje wypadanie w這s闚. Wa積e by nie panikowa豉 i nie robi豉 wynik闚 co 3-4 tyg, tylko da豉 szans zareagowa organizmowi na przepisan dawk. W wyregulowaniu hormon闚 bardzo pomaga witamina D3, warto j suplementowa, bo na pewno masz braki tej witaminy. Postaraj si dosta recept na Vigantoletten 500. Mi endokrynolog m闚i, 瞠 w naszym klimacie nikt nie ma w豉軼iwych ilo軼i wit. D.
Ja te mam niedoczynno嗆 i podczas leczenia pope軟ia豉m multum b喚d闚, dlatego u mnie regulowanie hormon闚 trwa這 p馧tora roku. Dopiero po ponad roku trafi豉m na dobrego endo, kt鏎emu zale瘸這 na moim zdrowiu i dopiero jak trafi豉m pod jego opiek uda這 mi si ca趾owicie wyr闚na poziom TSH.

-Yasmin
-Amocon Forte
-瞠lazo
Zewn皻rznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline  
Stary 2014-11-28, 22:55   #2606
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Mam tak malo czasu, ze sie teraz dowiaduje dopiero, ze dzieciatko juz jest na swiecie .. Sailor, CONGRATS . 4300 ? I'm no expert, ale to chyba potezne chlopisko, co ?
JA to chyba za stara juz jestem na dzienne studia, to jakas istna rzeznia. Chodze non stop nieprzytomna, a francuski system edukayjny jest tak beznadziejny..no nic, nie mam wyboru. Musze to skonczyc; bo potrzebna mi dobra praca z duza kasa na dobrych lekarzy i ratowanie wlosow Poki co spie tak tragicznie malo i nieregularnie, ze juz nawet nie licze na wdziecznosc wlosow za cokolwiek , ale o dziwo..jak dwie ostatnie noce prawie nie spalam ( po 3 h a potem jakies dosypianie w ciagu dnia, po godzine..) to leca sporo mniej - odpukac ! Zastanawiam sie czy to nie dzieki temu, ze zaaplikowalam sobie spora dawke magnezu; co by ta bezsennosc nie dobila sie az tak bardzo na ukladzie nerwowym . Pamietam, ze juz kiedys tez mi sie wydawalo, ze po magnezie lepiej, ale jakos o tym zapomnialam. Poije go troche dluzej i sie zobaczy..nawet tej glupiej witaminy D nie wykupilam jeszcze
A z zatokami u mnie dziewczyny to zupelnie inaczej niz u Was..problem w tym, ze ja nie mam zadnego klasycznego objawu zapalenia zatok, nic mnie nie boli, wydzielina jest przezroczyta - mi po prostu woda plynie tylko tak jak normalnie ludziom cieknie przez nos, tak mi jakos wszystko splywa po tylnej scianie gardla i ja sie po prostu czasami krztusze, ciagle musze odchakiwac i przez to nie spie. Oczywiscie nie jest tak codziennie, bo juz bym dawno kopnela w kalendarz, ale ogolnie cos mi sie pokopalo z odpornoscia i wystarczy jakakolwoek zmaian temperatury albo mycie wlosow a potem wyjscie , nawet jesli za pare godzin - i sru. Zatoki od razu reaguja nadmierna produkcja wydzieliny. Ale jak nie jestem chora. Nie mam goraczki i tak dalej. Czasami mam takie ataki w reakcji na zimniejsze powietrze, ze nop przez godzine mam straszny katar, kicham i prycham po czym przechodzi jak reka odjal. A z tym splywaniem to mi sie zaczyna dopiero jak glowe przyloze do poduszki. Zanim pojde spac nigdy nie wiem czy dzis bedzie ''czysto'' czy znow nie bede mogla oddychac swobodnie. Przechodze czasami potworne meki i gubie kilogram po takiej nocy. Najgorsze jest to, ze jak raz nie spie przez zatoki to potem organizm sie jakos tak przestawia na tryb ''niedosypianie'' i nie moge zasnac nawet jesli nic mi nie dolega .Do tego pewnie podswiadomy stress w zwiazku ze szkola, bo ciagle jakies zaliczenia itp..za dwa tyg mam sesje, to bedzie dopiero jazda. Tu dobija mnie to, ze te cholerne zatoki wplywaja na cale moje zycie , bo jesli nie przespie nocy to zawale egzamin przeciez. Czekam na 18.12 na szczegolowe badania pod katem alergii, bo oczywiscie doktorek nic madrego na to nie poradzil. Bralam leki na alergie, ale to nic nie zmienialo ergo - to nie to. Mi sie wydaje, ze po prostu siadla mi odpornosc. Lykanie tranu tez zdalo sie na nic, ale wiemu tu przeciez, ze to mit o zaleznosci tran- odpornosc, podobno nie ma zadnych badan ja wykazujacych.
Jesli ktos sie rozpoznaje w moim opisie , niech da znac..Sporo z Was od razu przyznalo, ze tez ma problem z zatokami, a to dzieczyny jest przeciez stan zapalny, a od stanu zapalnego do wypadajacych wlosow jest malenki krok. Ja sama widze, ze pogorszenie z wlosami trwa dokladnie od okresu , w ktorym zaczely sie jazdy z zatokami, bo wczesniej mi sie to zdarzalo, ale to sporadycznie a czasami wcale przez pol roku. Teraz przynajmniej raz w tygodniu nie spie przez niagare w gardle. I na to nic nie polaga, po prostu musze to przeczekiwac.

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-11-28 o 23:08 Pow鏚: jgorsze jest to, ze jak raz nie spie przez zatoki to potem organizm sie jako
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-11-30, 08:43   #2607
Aziddee
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 654

Cytat:

O陶 jaki on pi瘯ny Gratulacje Sailor! Wygl康a na grzecznego
Stary 2014-12-01, 00:14   #2608
MMONIKA9
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 095

Dziewczyny mc temu zacze豉m stosowac prostenal. niechce robic sobie zadnych wielkich nadzieji ale chyba zaczyna sie cos dziac czy tylko mi si wydaje?
1 zdjecie-Bylo
2 zdjecie-Jest
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CAM00565.jpg (70,1 KB, 134 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg CAM01018.jpg (80,4 KB, 134 za豉dowa)
Stary 2014-12-01, 08:09   #2609
kolamara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 228

MMONIKA jak dla mnie, to r騜nica jest naprawd zauwa瘸lna.

U mnie jest ok, a boj si pisa - wczoraj po 3 dniach 35 szt. Z przodu sterczy mi tez sporo baby hair, z ty逝 mniej no ale wa積e, 瞠 co odrasta.

Zapomnia豉m napisa, ze od dw鏂h miesi璚y pij mikstur oczysczaj帷 (odsy豉m do strony Bios這ne kto nie wie co to). Powiem wam, 瞠 gdzie po miesi帷u mia豉m taki wysyp na plecach, 瞠 szok. Nie wierzy豉m w to do ko鎍a, ale musz powiedziec, 瞠 co w tym jest - u mnie raz na 3,4 miesi帷e zdarza si jeden pryszcz na placach, a teraz mia豉m je ca貫 w paskudnych, bol帷ych krostach. Podobno poprawi豉 mi si, te cera, ale ja sama nie jestem w stanie tego stwierdzi, bo nigdy z ni problem闚 nie mia豉m,chyba mam bardziej jednolity kolor po prostu.

zewn皻rznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline  
Stary 2014-12-01, 10:13   #2610
Blackbejbe
Rozeznanie

Kolamara a jak sie czulas na tej miksturze na poczatku ?? Bo ja pracuje praktycznie calymi tygodniami a jak mam to zazywac rano na czczo to boje sie reakcji albo innych rzeczy . A co uzywasz soku z aloesu czu ekstraktu ?? O ekstrakt chodzi im o ten co sie zazywa przy wytepieniu Candidy ??

MMonika roznica jest naprwde ogromna!! Gratuluje
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Edytowane przez Blackbejbe
Czas edycji: 2014-12-01 o 10:16
Blackbejbe jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.