Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-01-01, 14:05   #241
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka wiadomo嗆
Susse, ja jem oenobiol od dwoch miesiecy i w kilku ostatnich postach pisalam o jego zbawiennym wplywie. Nic innego nie wprowadzalam, wiec to raczej dzieki niemu. Moze kojarzysz, ze jestem na antykach i mam wypad przez dwa tygodnie w miesiacu. Otoz w pierwszym miesiacu z oenobiolem byl duzo lagodniejszy a w tym miesiacu juz po prostu nic nie wypada. Kilka razy po 20 a tak to praktycznie nic nie zbieram. Oczywiscie do euforii mi jeszcze daleko, bo a) wlosow i tak malo na czerepie i b) nie wiem jak dlugo potrwa taka rajska sytuacja, bo z czasem wszystko przestaje na mnie dzialac.
Zjem na pewno jeszcze jedno opakowanie a pozniej zobacze.

Przepraszam, przez ostatnie p馧 roku nie mia豉m zbytnio czasu na 郵edzenie w徠ku, dwa razy si przeprowadza豉m i mia豉m du瞠 zamieszanie w 篡ciu. Wr鏂 do Twoich post闚 w takim razie. Ciesz si, 瞠 co Ci pomaga A masz ten Anti-Chute czy Revitalisant?

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Witam was wszystkie w Nowym 2014. Oby czupryna nam si zag窷ci豉 i 瘸den w這sy z g這wy ju nie spad

Su akurat wczoraj patrzy豉m na podpisy kt鏎e mamy i w豉郾ie rzuci mi si w oczy Oenobiol Anti-Chute. Zacz窸am szuka, ale go ani widu ani s造chu. Jedynie Revitalisant. Natomiast natkn窸am si na wzmiank, 瞠 to jednak nie to samo, ale ja nie mia豉m 瘸dnego, wi璚 si nie mam 瘸dnej pewno軼i.
Gosiaku a Ty jesz ten Revitalisant?
Zawsze kupowa豉m go na ebay'u. Bardziej si op豉ca這 ni na allegro. Uda這 mi si kiedy dorwa go w aptece, ale to dawno ju by這. Klikn窸am w豉郾ie na ebay Anti-Chute. Spr鏏uj raz jeszcze. Mo瞠 zag窷ci prz鏚.
susse jest offline  
Stary 2014-01-01, 14:09   #242
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

mastiff, wcze郾iej mia豉m Anti-Chute, czyta豉m 瞠 Revitalisant jest produkowany zamiast Anti-Chute i jest tym samym. Nie wiem co prawdziwe Czym si r騜ni? Gdzie czyta豉?
Kupuj na allegro.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2014-01-01, 14:22   #243
mastiff
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 271

Gayu gdzie przy okazji szukaj帷 gdzie mo積a kupi znalaz豉m tak wzmiank, ale nie mog jej teraz tego wyszuka, a histori czyszcz pod koniec dnia.
Patrzy豉m na allegro, ale nie ma, jedynie na ebayu wielopaki.
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-01, 15:41   #244
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Kochane, raz na zawsze : revitalisant to dawny anti chute, nie ma co do tego ZADNEJ watpliwosci. Na najnowszych opakowaniach revitalisant sa juz nawet nalepki mowiace o tym , dla tych co nadal nie sa pewni. Nie wiem po cholere zmieniali nazwe tylko dlatego, ze troche unowoczesnili opakowanie. Inny jest tylko fortifiant ( z fr: wzmacniajacy ) . Revitalisant i anti chute sklad maja IDENTYCZNY. Daje sobie za to glowe uciac. Lykam revitalisant, bien sur
Moge Wam przywiezc kilka opakowan jak bede sie wybierala do Polski. Planuje moze w styczniu albo w lutym, zalezy czy mnie maz pusci, bo niedawno bylam, ale bilety sa takie tanie, ze mam ochote znowu sie przeleciec. Dam znac.

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-01-01 o 16:27
Gosiakol jest offline  
Stary 2014-01-01, 16:09   #245
mastiff
Zadomowienie

Gosiaku, to jakby si wybiera豉 to daj zna, bo ja bym ch皻nie spr鏏owa豉, tym bardziej, 瞠 od roku nie jad豉m 瘸dnych supli w zestawie. No chyba, 瞠 je upoluje jakim cudem wcze郾iej, ale to dam zna Na dzie dzisiejszy jestem ch皻na
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-01, 16:20   #246
smerfetka10
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Hej dziewczyny u mnie jest coraz gorzej od miesi帷a lecz si u psychiatry nic nie wcieram i nic na w這sy nie 造kam ale widz 瞠 to tylko wszystko pogarsza w這sy mi mo瞠 nie wypadaj tak jak kiedys ale nic nie odrasta ju nawet zakola kt鏎e mi poros造 po placencie teraz s 造se pozby豉m si 逝pie簑 t逝stego dzi瘯i occie jab趾owym ale wpadam w coraz wi瘯sz depresje nawet tabletki od psychiatry mi nie pomagaj ci庵le mam do豉 i nie mog si uspokoi bardzo was prosz dorad嬈ie mi jak御 wcierk bo ja nie wiem co kupi tyle tych cud闚 wciera豉m i nic na d逝瞠j nie pomaga zastanawiam si teraz nad seboradinem forte spectralem i novoxidylem 瘸dnego z tych jeszcze nie mia豉m jak myslicie co jest lepsze albo po czym wy widzia造scie popraw ?
smerfetka10 jest offline  
Stary 2014-01-01, 16:35   #247
mastiff
Zadomowienie

Smerfetka, z tego co wymieni豉, to chyba Spectral tutaj by najbardziej polecany (tak do 1,5 roku wstecz). Ja mam teraz Seboradin, ale na wypadnie nie wp造n掖, za to mam nowe k豉ki. Nie jest ich zastraszaj帷a ilo嗆, ale zawsze co.
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-01, 16:38   #248
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerfetka10 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny u mnie jest coraz gorzej od miesi帷a lecz si u psychiatry nic nie wcieram i nic na w這sy nie 造kam ale widz 瞠 to tylko wszystko pogarsza w這sy mi mo瞠 nie wypadaj tak jak kiedys ale nic nie odrasta ju nawet zakola kt鏎e mi poros造 po placencie teraz s 造se pozby豉m si 逝pie簑 t逝stego dzi瘯i occie jab趾owym ale wpadam w coraz wi瘯sz depresje nawet tabletki od psychiatry mi nie pomagaj ci庵le mam do豉 i nie mog si uspokoi bardzo was prosz dorad嬈ie mi jak御 wcierk bo ja nie wiem co kupi tyle tych cud闚 wciera豉m i nic na d逝瞠j nie pomaga zastanawiam si teraz nad seboradinem forte spectralem i novoxidylem 瘸dnego z tych jeszcze nie mia豉m jak myslicie co jest lepsze albo po czym wy widzia造scie popraw ?
Cytat:
Napisane przez mastiff Poka wiadomo嗆
Smerfetka, z tego co wymieni豉, to chyba Spectral tutaj by najbardziej polecany (tak do 1,5 roku wstecz). Ja mam teraz Seboradin, ale na wypadnie nie wp造n掖, za to mam nowe k豉ki. Nie jest ich zastraszaj帷a ilo嗆, ale zawsze co.
Te wydaje mi si, 瞠 Spectral. Sama w豉郾ie klikn窸am na all. U篡wa豉m Seboradinu forte i nie widzia豉m po nim 瘸dnej r騜nicy
susse jest offline  
Stary 2014-01-01, 16:43   #249
piek這
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 370

Smerfetka wsp馧czuj
Ja seboradinu nie polecam.Fakt pojawi造 si po nim nowe w這sy, ale wypadanie si wtedy nasili這 wi璚 ja dzi瘯uj za takie co.
Spr鏏uj mo瞠 z t kozieradk?
U mnie zmniejszy豉 wypadanie ,zmniejszy豉 bo wypada造 gar軼iami a teraz ok 20 ,czasami 30 w這s闚. I pojawi這 si mn鏀two baby hair.
Wygl康am 鄉iesznie bo mam w這sy o r騜nych d逝go軼iach i jak spinam to mam aureolk z w這s闚
Stary 2014-01-01, 16:45   #250
susse
Zakorzenienie

Ja w豉郾ie um闚i豉m si do fryzjera na przysz造 tydzie, bo moje w這sy a prosz o ci璚ie. Si璕aj ju do po這wy plec闚 i przez to, 瞠 s ci篹kie zrobi造 si takie oklapni皻e i chyba te ich wi璚ej wypada. Mam nadziej, 瞠 nowa fryzura poprawi odrobin ich kondycj.
susse jest offline  
Stary 2014-01-01, 16:59   #251
smerfetka10
Raczkowanie

Ja ju od kilku miesi璚y mysle o spectralu dnc-n ale boj si 瞠 zadzia豉 na mnie jak loxon kt鏎y strasznie podra積i mi sk鏎 i spowodowa linienie Mastiff a gdzie poros豉s najbardziej po seboradinie ? U mnie jest najgorzej na linii czo豉 w sumie to ju jej nie mam zosta mi tylko meszek dermatolog wciska mi novoxidyl z tego co czyta豉m jest dobry na 造sienie androgenowe tu jest cos o nim http://www.novoxidyl.pl/triaminodil.html
smerfetka10 jest offline  
Stary 2014-01-01, 17:00   #252
piek這
Raczkowanie

Susse do po這wy plec闚?
Zazdroszcz takiej d逝go軼i
Jak d逝go zapuszcza豉 w這sy?
Zrobi豉m sobie kuku i obci窸am grzywk. Kolejny raz i za ka盥ym obiecuj sobie 瞠 zlikwiduj j bo kompletnie mi nie pasuje
Musz liczy ok p馧 roku ,kiedy wreszcie b璠 mog豉 j spi望 z reszt w kucyk
Stary 2014-01-01, 17:05   #253
smerfetka10
Raczkowanie

Piek這 wciera豉m ju w tamtym roku kozieradk mi nie pomaga chyba mia豉m przez ni nawet uczulenie i tylko bardziej w這sy lecia造 z takich domowych wynalazk闚 to tylko ocet jab趾owy na mnie dzia豉 robie z niego p逝kanki i toniki dzi瘯i temu pozby豉m si 逝pie簑 t逝stego i 這jotoku nak豉da豉m go nawet na twarz bo jest bardzo dobry na tr康zik
smerfetka10 jest offline  
Stary 2014-01-01, 17:39   #254
mastiff
Zadomowienie

Smerfetko, niestety poros豉m tam gdzie mam w這s闚 najwi璚ej, czyli z ty逝. Prz鏚 kt鏎y mam przerzedzony to niestety s豉bo. Oczywi軼ie, na pewno co te tu wyros這, ale nie tak, 瞠 zakry這 przerzedzenia. Ale ja si nie nastawiam na to, w ko鎍u 13 lat 造sienie, na co mam liczy?
Powiem tak: ja du穎 z貫go s造sza豉m o Seboradinie, wi璚 sama nie b璠 namawia豉, tym bardziej, 瞠 chc sko鎍zy kuracj i te spr鏏owa z czym innym, bo jednak w這sy lec nadal w za du篡ch ilo軼iach.
Po kozierdace za ka盥ym razem mia豉m podra積ienia. Nie wiem, mo瞠 robi co nie tak. Natomiast czyta豉m na jednym z blog闚, 瞠 dziewczyna robi豉 dok豉dnie to samo z wierzbownic i efekt by super. I chyba spr鏏uj.
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-01, 17:46   #255
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez piek這 Poka wiadomo嗆
Susse do po這wy plec闚?
Zazdroszcz takiej d逝go軼i
Jak d逝go zapuszcza豉 w這sy?
Zrobi豉m sobie kuku i obci窸am grzywk. Kolejny raz i za ka盥ym obiecuj sobie 瞠 zlikwiduj j bo kompletnie mi nie pasuje
Musz liczy ok p馧 roku ,kiedy wreszcie b璠 mog豉 j spi望 z reszt w kucyk
D逝go. Obci窸am w這sy tak zaraz za ucho w sierpniu 2012. P騧niej w styczniu zrobi豉m sobie dekoloryzacj i wtedy musia豉m podci望 2-3 cm. P騧niej podci窸am je o 2 cm dopiero w pa寮zierniki 2013. Nigdy mi si nie rozdwaja造 ko鎍闚ki ani nic innego si nie dzia這, zauwa篡豉m te, 瞠 w這sy szybciej mi rosn gdy 造kam biotyn - 7500 mcg

Edytowane przez susse
Czas edycji: 2014-01-01 o 17:47
susse jest offline  
Stary 2014-01-01, 17:49   #256
piek這
Raczkowanie

Susse te bior biotyn w takiej samej dawce W sumie dopiero ok 2,5 tyg.
Stary 2014-01-01, 18:06   #257
smerfetka10
Raczkowanie

Masiff ja kiedys wpad豉m na twojego bloga i u mnie to 造sienie wygl康a identycznie jak u Ciebie nawet problemy ze sk鏎 mamy takie same (逝pie i 這jotok) tylko ja 造sieje od 4 lat Ty piszesz 瞠 od 13 to sporo w這s闚 Ci zosta這 ja pewnie po takim czasie b璠 ju ca趾iem 造sa wierzbownice pi豉m w niczym mi nie pomog豉 nigdy nie wciera豉m jej w sk鏎 napisz o tym cos wi璚ej
smerfetka10 jest offline  
Stary 2014-01-01, 18:11   #258
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Susse te bior biotyn w takiej samej dawce W sumie dopiero ok 2,5 tyg.
Te musz do niej wr鏂i, bo mam wra瞠nie, 瞠 trzyma豉 m鎩 odrost na miejscu. W豉軼iwie to nie wiem dlaczego j odstawi豉m
Przed obci璚iem zrobi sobie zdj璚ie tych w這s闚 na pami徠k
susse jest offline  
Stary 2014-01-02, 09:07   #259
mastiff
Zadomowienie

Mam pytanie do dziewczyn kt鏎e olejuj sk鏎. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi si, 瞠 specem tutaj od tego jest Laleczka i bezpo鈔ednio kochana do Ciebie powinnam skierowa to pytania, ale mo瞠 i kt鏎a z was dziewcz皻a ma w tym temacie jakie do鈍iadczenia:
-od razu zaznaczam, 瞠 chodzi mi o sk鏎 g這wy a nie w這sy. Robi tak jak pisa豉 Masza (olej po umyciu), akurat testuj olej 這pianowy, ale za ka盥ym razem wypada mi takie stado w這s闚, 瞠 kompletnie tego nie rozumiem. Jedyne co doda豉m, to masowanie sk鏎y (tak na buteleczce pisze i w sumie ma to jaki sens), ale no dzisiejsze mycie i olejowanie to 100ka!!! Mog robi co nie tak, czy po prostu oleje mi nie s逝膨. Dodam, 瞠 olejowanie w這s闚 to dok豉dnie to samo i z tego to ju zrezygnowa豉m dawno, ale sk鏎a to jak gleba
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-02, 09:30   #260
piek這
Raczkowanie

Mastiff do陰czam si do pytania. Mam dok豉dnie to samo.Olejowanie zawsze nasila mi wypadanie.Nie wiem czy to ma sens,ale tak jakby olej by za ci篹ki na moje w這sy.

Zn闚 mam nasilone wypadanie
To samo.Sw璠zi sk鏎a i w這sy lec jakby w og鏊e si nie trzyma造 g這wy.
Mo瞠 do biotyny,oleju z dyni powinnam w陰czy cynk?My郵icie 瞠 to dobry pomys?

Edytowane przez piek這
Czas edycji: 2014-01-02 o 09:52
piek這 jest offline  
Stary 2014-01-02, 10:39   #261
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Mastiff do陰czam si do pytania. Mam dok豉dnie to samo.Olejowanie zawsze nasila mi wypadanie.Nie wiem czy to ma sens,ale tak jakby olej by za ci篹ki na moje w這sy.

Zn闚 mam nasilone wypadanie
To samo.Sw璠zi sk鏎a i w這sy lec jakby w og鏊e si nie trzyma造 g這wy.
Mo瞠 do biotyny,oleju z dyni powinnam w陰czy cynk?My郵icie 瞠 to dobry pomys?
Mnie zawsze dermatolog przepisywa cynk, po stwierdzeniu, 瞠 androgenowe. Z tym, 瞠 bardzo bola mnie po nim 穎陰dek. My郵, 瞠 zaszkodzi Ci nie zaszkodzi, ale mo瞠 najpierw zbadaj sobie jego poziom?
susse jest offline  
Stary 2014-01-02, 11:02   #262
mastiff
Zadomowienie

Piekie趾o, ja tak jak Su, te dostawa豉m od dermatologa cynk. Endokrynolog te mi m闚i豉, 瞠bym 造ka豉. W okresie kiedy mi w這sy lecia造 w mniejszych ilo軼iach 造ka豉m w豉郾ie cynk.
Na bardzo d逝go przesta豉m, w sumie nie wiem dlaczego. Jaki bunt mia豉m i wszystko poodstawia豉m. Teraz do niego wr鏂i豉m i 造kam znowu od poniedzia趾u. Wraz z selenem. Selen kupuje si osobno. Mi endo w豉郾ie m闚i豉, 瞠 cynk+selen, i tutaj na w徠ku, te pisa造 dziewczyny, to chyba jeszcze za Maszki, 瞠by 造ka cynk z selenem.
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-02, 12:02   #263
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Gosiakol ---> s逝chaj kochana, a pi豉 olej z dyni? Pom鏬 Ci? Masz por闚nanie oleju z pestek dyni i Oenobiolu, bo mo瞠 ten Oenobiol jest lepszy od dyni, mimo, ze chyba ma dyni.

Czy kto pr鏏owa Oenobiolu i komponowa sobie "w豉sny" oenobiol z olej闚 i innych specyfik闚. Macie por闚nanie?

Mastiff ---> moze Ty nie powinna olejowa, bo to za ci篹kie dla Ciebie? Ja np. nie mog, bo zaraz wychodzi mi wi璚ej k豉k闚. Niekt鏎ym olejowanie szkodzi, 瘸l w這s闚, jakie tracisz.

smerfetka10---> tak mi przykro kochana, nawet nie wiesz, jak bardzo.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2014-01-02, 12:14   #264
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆

Czy kto pr鏏owa Oenobiolu i komponowa sobie "w豉sny" oenobiol z olej闚 i innych specyfik闚. Macie por闚nanie?
Kiedy 造ka豉m olej z dyni razem z wit. B, ale nie widzia豉m 瘸dnego efektu i odstawi豉m. Za to wydaje mi si, 瞠 Oenobiol kiedy mi pom鏬
susse jest offline  
Stary 2014-01-02, 12:21   #265
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Smerfetka, zamiast wyda pieni康ze na wcierki, kt鏎ych stosowa豉 wiele z marnym rezultatem powinna mo瞠 spr鏏owa czego innego. Polecam ci zabieg z osocza bogatop造tkowego, ja po 1 zabiegu mam 鈍ietny efekt i wed逝g mojej dermatolog 1 zabieg wystarczy, bo jak ma pom鏂 to pomo瞠, a jak nie to i 10 zabieg闚 na nic. U mnie lepiej, busz na g這wie si robi i pewno嗆 siebie powolutku wraca. Moja sytuacja by豉 bardzo beznadziejna, tym bardziej wierz, 瞠 jest w tym nadzieja dla takich jak ja. Do tego dobrze by stosowa豉 emulsj Zoxiderm, wybije wszystkie grzyby na g這wie cokolwiek tam 篡je. Ja u篡wa豉m codziennie przez p馧 godziny. Troch fatygi z tym jest ale efekt warty wcierania tego gipsu we w這sy wynagrodzi wszystko. M鎩 m捫 napatrze si nie mo瞠 jak znika moja 造sina.
Antuanetta jest offline  
Stary 2014-01-02, 12:23   #266
mastiff
Zadomowienie

Dzi瘯i Mario za odpowied
szkoda, bo liczy豉m, 瞠 jak znalaz豉m olej w sumie kt鏎y si stosuje przy 造sieniu i ΨS to b璠zie strza w 10k, a tu lipa

Smerfetko,u mnie takie 造sienie kt鏎e kontroluje zacz窸o si 6 lat temu kiedy ko鎍zy豉m studia (troch si gubi ju w tym liczeniu, ale chyba to by 2008) Wtedy odstawi豉m tabsy. Dosta豉m ΨS i zacz窸am na maksa linie. Tylko, ze przez rok czasu si buja豉m z ΨS, bo pierwsze derma mi tego nie zdiagnozowa豉 i leczy豉...nie wiem co leczy豉, ale by這 coraz gorzej. Wtedy wypad這 mi strasznie du穎 w這s闚. Nie mia豉m jak zakry prze鈍it闚. OD tego czasu troch tych w這s闚 odzyska豉m, ale nie tak jak sprzed tych 6 lat. Natomiast m鎩 problem zacz掖 si jak mia豉m 17 lat. Wi璚 jak ju zacz窸y mi wypada te 6 lat temu to ju by造 mocno przerzedzone. Na blogu to s zdj璚ia zrobione ma逍, nic nie wida. Od jakiego czasu ju nawet ich nie robi, bo to bez sensu. Patrz w lustro w這s闚 nie ma, a na zdj璚iu s. Niewa積e: u mnie to wygl康a jak 造sienie typu 瞠雟kiego, mam 6,5 cm w kucyku, dziur z przodu a jakbym tak dosta陰 z 1,5cm to by豉m przeszcz窷liwa
mastiff jest offline  
Stary 2014-01-02, 12:27   #267
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Smerfetka, zamiast wyda pieni康ze na wcierki, kt鏎ych stosowa豉 wiele z marnym rezultatem powinna mo瞠 spr鏏owa czego innego. Polecam ci zabieg z osocza bogatop造tkowego, ja po 1 zabiegu mam 鈍ietny efekt i wed逝g mojej dermatolog 1 zabieg wystarczy, bo jak ma pom鏂 to pomo瞠, a jak nie to i 10 zabieg闚 na nic. U mnie lepiej, busz na g這wie si robi i pewno嗆 siebie powolutku wraca. Moja sytuacja by豉 bardzo beznadziejna, tym bardziej wierz, 瞠 jest w tym nadzieja dla takich jak ja. Do tego dobrze by stosowa豉 emulsj Zoxiderm, wybije wszystkie grzyby na g這wie cokolwiek tam 篡je. Ja u篡wa豉m codziennie przez p馧 godziny. Troch fatygi z tym jest ale efekt warty wcierania tego gipsu we w這sy wynagrodzi wszystko. M鎩 m捫 napatrze si nie mo瞠 jak znika moja 造sina.
Super
Poka瞠sz jakie zdj璚ie? Gdzie robi taki zbieg i jak on wygl康a? Na jaki rodzaj 造sienia pomaga?
susse jest offline  
Stary 2014-01-02, 12:47   #268
Maria221
Wtajemniczenie

Susse --> osocze bogatop造tkowe robi w dobrych gabinetach dermatologicznych, chyba praktycznie w ka盥ym wi瘯szym mie軼ie. Pobieraj Ci krew (sporo), odwirowuj osocze i wstrzykuj w skalp. Podobno wystarcz 2 zabiegi na w這sy. Minusem jest koszt si璕aj帷y nawet do 800 z za jeden zabieg, no ale warto. Dziewczynie z ㄊsienia te pomog這, zaros造 jej po tym wszystkie prze鈍ity. Jest nachyba na ka盥e 造sienie, w tym AGA. Osocze zawiera kom. macierzyste.

Ja te si na to rzuc, ale chyba na jesieni, mo瞠 latem, ale nie wiem, czy nak逝cia + s這鎍e nie sko鎍zy si jako negatywnie dla skalpu.

Mo瞠 kiedy wypr鏏uj ten oenobiol. Jak sko鎍z moje oleje, to kupuj tran, olej z czarnej porzeczki, mo瞠 ekstrakt z zielonej herbaty (musi mie wysok zawarto嗆 EGCG, czy jkao tak) i moze cos jeszcze.

Mastiff -->
Maria221 jest offline  
Stary 2014-01-02, 12:54   #269
susse
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Susse --> osocze bogatop造tkowe robi w dobrych gabinetach dermatologicznych, chyba praktycznie w ka盥ym wi瘯szym mie軼ie. Pobieraj Ci krew (sporo), odwirowuj osocze i wstrzykuj w skalp. Podobno wystarcz 2 zabiegi na w這sy. Minusem jest koszt si璕aj帷y nawet do 800 z za jeden zabieg, no ale warto. Dziewczynie z ㄊsienia te pomog這, zaros造 jej po tym wszystkie prze鈍ity. Jest nachyba na ka盥e 造sienie, w tym AGA. Osocze zawiera kom. macierzyste.

Ja te si na to rzuc, ale chyba na jesieni, mo瞠 latem, ale nie wiem, czy nak逝cia + s這鎍e nie sko鎍zy si jako negatywnie dla skalpu.

A mo瞠 mie jakie skutki uboczne? Przed chwil czyta豉m na ten temat:

"Stymulacja, kt鏎a oczywi軼ie po zabiegach z osoczem bogatop造tkowym wyst瘼uje i poprawia g瘰to嗆 w這s闚, nie zmienia natury 造sienia angrogenowego.
O tyle o ile w 造sieniach o mechanizmie telogenowym czy dysplastycznym po serii zabieg闚 mezoterapii cz瘰to udaje nam si zahamowa wypadanie w這s闚 i problem mo瞠 w przysz這軼i nie powr鏂i, o tyle w 造sieniu androgenowym mo瞠my zaktywowa jedynie cz窷 mieszk闚 w這sowych znajduj帷ych si w fazie telogenu (spoczynkowej). Nie ma 瘸dnych doniesie naukowych potwierdzaj帷ych fakt odwr鏂enia mikronizacji mieszk闚 w這sowych i odbudowy liczebno軼i tzw. jednostek w這sowych po zabiegach mezoterapii (czymkolwiek nie by豉 by robiona - osoczem bogatop造tkowym, czy tzw. "koktailami od篡wczymi")
Problem z leczeniem 造sienia androgenowego wi捫e si przede wszystkim z przewlek這軼i choroby i stale post瘼uj帷 destrukcj wielko軼i mieszk闚 w這sowych i ich liczebno軼i. Najistotniejsze w leczeniu 造sienia androgenowego jest bardzo systematyczne i sta貫 przeciwdzia豉nie w/w procesom.
Przepraszam za „這patologi”, ale 造sienie androgenowe mo積a tu por闚na do pr鏂hnicy. I my郵, 瞠 sam Pan sobie odpowie na pytanie czy wystarczy wy陰cznie plombowa dziury w z瑿ach, czy lepiej regularnie my z瑿y? Oczywi軼ie nawet regularnie myj帷 z瑿y nie uniknie si wizyt u stomatologa bo choroba i tak post瘼uje… W 造sieniu androgenowym jest podobnie. Zwykle mimo podj皻ego leczenia w okresie kilkunastu lat choroba i tak zmieni si ilo嗆 w這s闚 na g這wie, ale regularnym leczeniem zwykle udaje nam si znacznie spowolni chorob.
Mo瞠 to niemarketngowe i takie nienowoczesne, ale osobi軼ie jestem przeciwny namawianiu pacjent闚 na mezoterapi w 造sieniu androgenowym. S tylko nieliczne sytuacje, w kt鏎ym takie zabiegi maj sens (np. nak豉danie 造sienia telogenowego i androgenowego) Sama terapia finasterydem oczywi軼ie te wymaga pewnego krytycyzmu. Nie jest to terapia dla ka盥ego i nie zawsze daje odrost w這s闚. Ale obecnie w po陰czeniu ze stosowaniem preparat闚 miejscowych daje najlepsze efekty.
Nie znaczy to, 瞠 mezoterapia jest zupe軟ie bezwarto軼iowa. Sam cz瘰to korzystam z tej formy leczenia (cho nie w 造sieniu androgenowym u m篹czyzn, u kobiet bywa troch inaczej), ale tylko w闚czas gdy inne metody nie przynosz efektu i nigdy nie stosuje tej formy terapii bez po陰czenia z innymi lekami."

毒鏚這: http://www.estheticon.pl/dyskusje/re...ogenowe-i93561
susse jest offline  
Stary 2014-01-02, 13:03   #270
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
A mo瞠 mie jakie skutki uboczne? Przed chwil czyta豉m na ten temat:
Nie mog jej stosowac osoby z jakimi chorobami krwi. O skutkach ubocznych nie wiem, ale nie powinno si stosowac za cz瘰to. Raczej nie ma, bo to Twoje w豉sne osocze, tak, jak krew, tez jest w豉sna.

Ja mam raczej telogen, pasuje mi chyba 100% objaw闚 i zapewne skorzystam z tego zabiegu, tym bardziej, ze jak widz, jest szansa, by to trwale wyleczy.

Z AGA jest inaczej. Ja bym sp鏎bowa豉, bo lepiej by 造saw p騧niej, ni wczesniej. Miniaturyzacj odwraca tylko minoxidil, koniec, kropka. Susse, jak masz za wysokie androgeny i bierzesz leki na to i one dzia豉j, to powinny zapobiega miniaturyzacji, bo lecz problem. Przy nadwra磧iwosci na DHT jest wielka :dupa: Dodatkowo miniaturyzacja to jest proces, u kobiet mieszki nie gin zaraz, to s lata i jest czas, by co z tym zrobi (czytalam kiedys artyku na ten temat). Moim zdaniem warto zrobi wszystko.
Maria221 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.