Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-01-05, 21:35   #2701
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 036
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Daj zna jak tam te tabletki Humavit (nie mog zacytowa)

Jest jaki w徠ek o piciu dro盥篡?
I o przyspieszeniu rosniecia w這s闚? Na tel ci篹ko mi znale潭.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-01-05, 21:41   #2702
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Marysiu, do kogo zapisa豉 si na wizyt?? Ja mam u S這wi雟kiej, podobno inna szko豉 ni Rakowska, zobaczymy, mo瞠 spojrzy na mnie z innej perspektywy. by豉m wcze郾iej u G鏎alskiej ale wed逝g niej kompletnie przyzna豉 si, 瞠 nie wie co mi zapisa, bo nie wie co mi jest.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-01-06, 08:54   #2703
oliwiav
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

Maria,
mia豉m te Ci pisa aby odwo豉豉 wizyt u G鏎alskiej , bo na prawd nie warto. Rozmowa z ni na temat 造sienia androgenowego, wygl康a豉 tak jak z kole瘸nk kt鏎ej nie dotyczy ten problem. U mnie by豉 zdziwona ze mam postawion diagnoze 造sienia andrgenowego, gdy dotyczy ono kobiet w okresie menopauzy wed逝g pani doktor a nie dziewczyn wieku 23 lat, i bez innych cech hisrutuzmu. Mi sama si przyzna豉 ze ona nigdy nie zajmow掖 sie tematem 造sienia, i jak stweirdzi豉 moze mi pzrepsia loxon lub alpricot e, i kaza豉 mi sobie wybrac co chce. A jak j zapyta豉m o Pantostin to zrobi豉 olbrzymie oczy, i poprosi豉 aby ejj przynios豉 ulotk na nastepn wizyt. Ale moja noga ju tam nie postawi. Uwaga z mswi-a odeszli wszyscy kompetentni lekkarze, i wizyty tam teraz niz nie wnosz. Rakowska , Rudnicka s teraz zatrudnione w poradni na ulicy Koszykowej, tylko chcia豉m doda 瞠 doktor Rudnicka jest tam zatrudniona jako lekarz oddzia這wy, czyli nie prowadzi leczenia pacjenta, zosta陰 tylko mozliwos z korzystania z leczenia prywatnego na gr鎩eckiej.

O wszytskim wiem bo by豉m na wizycie u Rakowskiej, zrobia豉 mi ju kolejn trichoskopi i powtwierdzia陰 造sienie androgenowe. Kaza豉 wciera loxon ,zaczac od 3 psiekniec w sk鏎e g這wy wieczorem, zwi瘯szaja dawk o 1 psikni璚ie co 1 tydzie a dojd do 10.
Marysiu jak wygl康a這 u Ciebie linienie? Ile w這s闚 Ci wypada這?
Ja w sumie loxon zastsowa豉m ju 3 dni, ale im wiecej o nim czytam w internecie to ju mam ochote pzrerwa leczenie, bo obawaiam si ze bym nie przetwa豉 du瞠go wypadu w這s闚.
oliwiav jest offline  
Stary 2015-01-06, 12:34   #2704
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Przegl康a豉mm ostatnie Wasze wpisy i zacz窸am poczytywa o Phyto Phytophanere. Maj tam wcierk w ampu趾ach, stosowan po myciu (co bardzo mi odpowiada). W sk豉dzie m.in. palma saba這wa. Koszt 12 ampu貫k to ok. 150 z I to jest najwi瘯szy dylemat, bo kto wie czy w og鏊e w jakikolwiek spos鏏 zadzia豉? Razem z szamponem wyjdzie ok. 200 z. Suplement diety w tabletkach - sk豉d mnie nie przekona. Mo瞠 kto zerknie, zapozna si z ofert, mo瞠 jakie opinie, zanim pope軟i b陰d kupuj帷
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-01-06, 15:38   #2705
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka wiadomo嗆
Marysiu, do kogo zapisa豉 si na wizyt?? Ja mam u S這wi雟kiej, podobno inna szko豉 ni Rakowska, zobaczymy, mo瞠 spojrzy na mnie z innej perspektywy. by豉m wcze郾iej u G鏎alskiej ale wed逝g niej kompletnie przyzna豉 si, 瞠 nie wie co mi zapisa, bo nie wie co mi jest.
Niestety do G鏎alskiej. Jutro dzwoni i odwo逝j, nie b璠 dra這wa z Tr鎩miasta, aby us造sze star 酥iewk o Alpicorcie E i Loxonie.

Napisz prosz co wi璚ej o S這wi雟kiej, ona te od 造sienia? Gdzie przyjmuje obecnie, w MSW?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-01-06, 16:45   #2706
0nat0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Nie wiem czy kogo ta informacja zainteresuje, ale Jantar w Rossmannie jest aktualnie w cenie 11,90 z
0nat0 jest offline  
Stary 2015-01-06, 17:02   #2707
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Wrzucam zdj璚ie k喚bka w這s闚 z okresu linienia poloxonowego. Nie wiem, ile tutaj jest w這s闚, ze 300 na 100%, pewnie wi璚ej. K喚bek jest z wrze郾ia. Enjoy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20150106_175535[1].jpg (78,7 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20150106_175542[1].jpg (62,4 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20150106_175554[1].jpg (63,6 KB, 30 za豉dowa)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-01-06, 17:59   #2708
wooow12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

No no, 豉dnie ten minox potrafi przeptrzepa w這sowe szeregi. Najwa積iejsze, 瞠 odrasta

Ja musz pochwali sie, 瞠 opanowa豉m ju nieco lepiej sztuk nak豉dania spectrala. Dzisiaj posz這 mi o wiele mniej preparatu. Wtar豉m go po umyciu w這s闚 solidnie oczyszczaj帷ym szamponem i o dziwo nie zaobserwowa豉m przet逝szczenia. Co wi璚ej, w這sy przy skr鏎ze s takie bardziej mi瘰iste i fajnie odbite od nasady. Podoba mi si ten efekt.

Prawie miesi帷 temu zmodyfikowa豉m moj diet pod k徠em w這s闚, od dw鏂h tygodni pije olej z dyni, od tygodnia jem palm. To kr鏂iutko. Nie wiem, czy to mo瞠 ju mie jaki wp造w na m鎩 cykl. W ka盥ym razie dzi dosta豉m @, o jakie 5-7 dni za wcze郾ie. Zazwyczaj moje cykle trwaj 33-35dni. Ten wyj徠kowo 28 , zupe軟ie bez zapowiedzi, bez napi璚ia przedmiesi帷zkowego, prawie bezbole郾ie.
wooow12 jest offline  
Stary 2015-01-07, 00:49   #2709
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Sailor, ja dosta豉m okres ok. 10 tygodni po porodzie, jestem "matk karmi帷 weterank" . Karmi豉m baaaaaaaaardzo d逝go, bez dokarmiana butelk. Ale mam kole瘸nki, kt鏎e "odzyska造" cykl po 4 miesi帷ach. To jest sprawa bardzo indywidualna.
Jaki masz "model synka" - 酥i帷y czy nie 酥i帷y i jak si czujesz jako MAMA ?
No to zapowiada si stresuj帷y rok.
Pi瘯nie podziwiam kobiety, kt鏎e potrafi si po鈍i璚i, 瞠by da swojemu dziecku co najlepsze i nie ma nic pi瘯niejszego ni ta wi篥 matki z dzieckiem
sama te chce karmi byle jak najd逝瞠j
M鎩 model 酥i w nocy, a w dzie jest bardzo aktywny, mo瞠 jedn drzemk robi sobie w ci庵u dnia. Ale za to wi瘯szo嗆 dnia 鄉ieje si albo gada. No rozkoszny jest. Odbi這 mi ca趾iem na jego punkcie
A obiecywa豉m sobie, 瞠 nie b璠 mia豉 odpieluszkowego zapalenia m霩gu

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka wiadomo嗆
Sailorku, w豉郾ie dzisiaj zadzwonili do mnie z rococo, 瞠 21 stycznia mog odebra system, tak troch mi to teraz nie na r瘯, bo moje w豉sne nie幢e rosn i powoli zaczynaj zasila fryzurk, a po drugie brakuje mi ostatnio kasy, marazm w interesie... Tak w豉郾ie my郵a豉m, 瞠 jak uzupe軟ienie nie b璠zie ju potrzebne, to wtedy w豉郾ie b璠zie do odbioru.
Sailor, ja tak intensywnie karmi豉m moj pierworodn, 瞠 pierwszy okres dosta豉m jak mia豉 8 lub 9 miesi璚y.... Pami皻am, 瞠 jak dosta豉m, to by豉m w takim szoku uffff. Ale mi po porodzie w這sy nie wypada造.... wr璚z przeciwnie, ja mia豉m wtedy taaaakie w這siska, jak nigdy potem i nigdy wcze郾iej....
Ja nadal pakuj na 貫b ko雟k dawk minoxidilu i 造kam Yasmin. No na mnie to dzia豉 i tyle, dlatego wszystko inne mam mniejsze znaczenie. Na 安i皻a rodzinka nie wierzy豉, ze w tak kr鏒kim czasie zaros豉 mi g這wa... Nawet na ulotce tego nie obiecuj co osi庵n窸am.... Ale przy tych ilo軼iach wypadaj帷ych jakie ja zaliczy豉m w mi璠zyczasie nic dziwnego, 瞠 mam wi璚ej odrastaj帷ych, nowych w這s闚 ni starych....
Ja ju teraz wiem, 瞠 jestem w uprzywilejowanej sytuacji, bo jest na 鈍iecie lekarstwo, kt鏎e dzia豉 na mnie w niemal 100%, bo je郵i minoxidil sprawie, 瞠 odrastaj, to znaczy, 瞠 sta mnie na to by wypada造 nawet oko這 200 dziennie (cho w tej chwili na pewno nie przekraczaj 50)
Margo, a nie da si z tego zrezygnowa? zaliczk wp豉ca豉, czy ca這嗆?
super, 瞠 nie b璠ziesz musia豉 tego nosi i oby ju tak zosta這.
Nie jestem fank loxonu i omijam tego typu wynalazki szerokim 逝kiem, ale nigdy nie wiadomo, kiedy i mnie sytuacja zmusi, aby si z nim zaprzyja幡i.
Przez ca造 okres karmienia nie mia豉 problem闚 z w這sami?
Ty to jeste jaka inna

Cytat:
Napisane przez wooow12 Poka wiadomo嗆

Prawie miesi帷 temu zmodyfikowa豉m moj diet pod k徠em w這s闚, od dw鏂h tygodni pije olej z dyni, od tygodnia jem palm. To kr鏂iutko. Nie wiem, czy to mo瞠 ju mie jaki wp造w na m鎩 cykl. W ka盥ym razie dzi dosta豉m @, o jakie 5-7 dni za wcze郾ie. Zazwyczaj moje cykle trwaj 33-35dni. Ten wyj徠kowo 28 , zupe軟ie bez zapowiedzi, bez napi璚ia przedmiesi帷zkowego, prawie bezbole郾ie.
sprawdza豉m w kalendarzu, podczas brania palmy cykle by造 28-29 dniowe i po odstawieniu takie ju zosta造. PMS'闚 nie mog sobie przypomnie. Generalnie miesi帷e na palmie wspominam bardzo dobrze.

Laski jak kto nerwowy to niech poczyta o kudzu root- co wa積e, tak瞠 pod kontem hormon闚 i androgen闚ki.
Sama pr鏏owa豉m i faktycznie na nerwa dzia豉 do嗆 dobrze.

Su, to Ty ostatnio pijesz sok z aceroli? kt鏎y dok豉dnie, bo te bym chcia豉

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2015-01-07 o 00:57
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-01-07, 09:56   #2710
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Co to to kudzu root? Gdzie to cudo mozna kupic?
Stary 2015-01-07, 10:01   #2711
neo999
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Laski jak kto nerwowy to niech poczyta o kudzu root- co wa積e, tak瞠 pod kontem hormon闚 i androgen闚ki.
Sama pr鏏owa豉m i faktycznie na nerwa dzia豉 do嗆 dobrze.
Sailor, dzi瘯i za zwr鏂enie uwagi na kudzu. Co ciekawe, kudzu kiedy kupi貫m tak z ciekawo軼i, wzi掖em par kaps闚 i potem reszta gdzie mi si schowa豉. Z tym, 瞠 nie wiedzia貫m 瞠 to dobre te i na nerwa bo g堯wnie pisz o na這gach. Tylko 瞠by nie by這, 瞠 ja jaki na這gowiec, no czasem piwko. Ale w豉郾ie ostatnio co mam jakiego pesymizma i nerwuj mnie b豉chostki, nie wiem mo瞠 to brak s這nka.
Kupi貫m sobie nawet kapsy z zi馧kiem Rhodiola Rosea No to teraz potestuj jeszcze Kudzu.

KUDZU stabilizuje 篡cie emocjonalne osoby uzale積ionej
KUDZU pobudza w m霩gu produkcj hormon闚 - serotoniny i dopaminy, kt鏎e oddzia造wuj na uk豉d nerwowy, zapewniaj帷 prawid這wy przep造w informacji do m霩gu oraz pomi璠zy poszczeg鏊nymi jego cz窷ciami. Znany jest fakt, 瞠 serotonina pomaga uregulowa 篡cie emocjonalne os鏏 uzale積ionych od alkoholu. Niedobory tego hormonu mog wywo豉 skrajne nastroje – od nadmiernej agresji i napad闚 furii do cz瘰tych za豉ma nerwowych i depresji. Serotonina i dopamina d逝瞠j pozostaj w uk豉dzie kr捫enia i wywo逝j naturaln stymulacj m霩gowego systemu nagrody. Proces ten pomaga stopniowo os豉bi psychiczn potrzeb picia.

KUDZU wykazuje w豉軼iwo軼i przeciwnowotworowe i przeciwutleniaj帷e
Budowa izoflawon闚 wp造wa na oddzia造wanie tych zwi您k闚 z b這nami kom鏎kowymi. Izoflawony maj w豉軼iwo嗆 podobn do cholesterolu i witaminy E- jako substancje hydrofobowe wi捫 si z b這n kom鏎kow, co wzmaga jej stabilno嗆 i radykalnie zmniejsza p造nno嗆. Obecno嗆 tych zwi您k闚 w b這nie stanowi przestrzenn przeszkod dla wnikania wolnych rodnik闚 do kom鏎ki. Ze struktur chemiczn izoflawon闚 zawartych w kudzu s 軼i郵e zwi您ane ich w豉sno軼i antyoksydacyjne. Obecno嗆 wi您a podw鎩nych w ich strukturach sprzyja przechwytywaniu reaktywnych form tlenu. Uwa瘸 si, 瞠 te oddzia造wania chemiczne izoflawon闚 mog zasadniczo zmienia aktywno嗆 biologiczn kom鏎ek, chroni帷 ich struktury przed utlenianiem.

KUDZU poprawia kr捫enie i funkcjonowanie uk豉du sercowo-naczyniowego
Daidzeina i pueraryna zawarte w KUDZU hamuj agregacj p造tek krwi w naczyniach krwiono郾ych, dzi瘯i czemu zmniejsza si lepko嗆 krwi i poprawia mikrokr捫enie. Te w豉軼iwo軼i mog pot璕owa korzystny wp造w korzenia na przebieg niewydolno軼i naczy wie鎍owych i zawa逝 serca. W badaniach obserwowano istotne zmniejszenie si ci郾ienia t皻niczego krwi po kilkutygodniowym za篡waniu suchego etanolowego wyci庵u z korzenia KUDZU. Stwierdzono tak瞠 istotne ograniczenie cz瘰totliwo軼i i intensywno軼i napad闚 b鏊owych w przebiegu choroby wie鎍owej.

KUDZU 豉godzi migreny i dokuczliwe objawy menopauzalne
Dzi瘯i zawarto軼i daidzyny, daidzeiny, spo篡wanie korzenia KUDZU znosi lub zmniejsza intensywno嗆 b鏊u g這wy, w tym r闚nie b鏊闚 migrenowych, co jest powodowane u豉twieniem przep造wu krwi, w zwi您ku ze zmniejszeniem opor闚 naczyniowych. Daidzeina ma zbli穎ne dzia豉nie do hormonu – estrogenu, kt鏎ego niedob鏎 wyst瘼uje u kobiet w okresie menopauzy. Wi捫e si to z r騜nymi dolegliwo軼iami, jak zawroty g這wy, uderzenia gor帷a, problemy sk鏎ne oraz zagro瞠nie chorobami serca i osteoporoz. Stosowanie wyci庵u z korzenia kudzu 豉godzi dokuczliwe objawy menopauzalne, postmenopauzalne i andropauzalne. Poprawia r闚nie samopoczucie, wzmaga libido, hamuje szybki rozw鎩 osteoporozy.
http://www.alternatywnamedycyna.pl/artykul.php?a_id=167

Ps. Na w徠ku biedronkowym pisz, 瞠 w Biedronkach s ampu趾i Radical podobno po 16,99.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka wiadomo嗆
Co to to kudzu root? Gdzie to cudo mozna kupic?
To zi馧ko, ja kupi貫m na allegro, ale chyba w zielarskich i niekt鏎ych aptekach te znajdziesz.
neo999 jest offline  
Stary 2015-01-07, 15:31   #2712
Harutobi89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

Kudzu brzmi jak cos stworzone dla mnie. A czy mozna go pic z wierzbownica ? i czy ktos probowal tegu Kudzu i widzial efekty??

onato Dzama jak tam u Was?
Sailor jak w這sy po cia篡 ?

u mnie jest tragedia z wlosami. tyle ich wypada ze trace nad tym kontrole.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2015-01-07 o 15:32
Harutobi89 jest offline  
Stary 2015-01-07, 19:31   #2713
Antuanetta
Rozeznanie

Marysiu, G鏎alska mi kaza豉 do S這wi雟kiej si zapisa na trichoskopi, spr鏏uj si do niej przepisa, bo ona mo瞠 mie poj璚ie o w這sach. Ja znam ja jako specjalist od znamion ale Rakowska mi nie pomog豉, wi璚 dobrze jakby kto inny spojrza na to innym okiem.

Patrz帷 na zdj璚ia w necie mog sobie postawi diagnoz bez wszystkich specjalist闚, na moje oko to telogen effluvium uaktywnione zmianami hormonalnymi po porodzie. Podobno czynnik wywo逝j帷y telogen mo瞠 ju dawno si wycofa, a telogen wraca. U mnie wi瘯szo嗆 bada zaprzecza istnieniu androgenowego, ja mam co jaki czas rzuty wypadania, gwa速ownego wypadania a do prze鈍it闚 i tak w k馧ko.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-01-08, 07:02   #2714
dzamatasi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 689

Ok. Zamowilam to Kudzu.
Harubii u mnie bez zmian dalej klaki leca co prawda poprawa byla dieta,nawilzenie lepetyny ,codzienne wypproznianie czyli jelita czyste przynosilo poprawe. Do czasu az zaczelam prace,stres,stres,stres i jeszcze raz stres. Atmosera fajna nie jest,szef-tragedia no i wloski leca.
Jeszcze zima,ktora wysusza mi niesamowicie skore i nie moge sobie z nia poradzic,juz nie wiem coby mi nawilzylo glowe,to co powinno nawilzac np. Emolium mam ppo nim wieksza masakre,nie wiem co on ma wskladzie, ale dobrze ppodraznia leb:/

Jedyna nadzieja w tym Kudzu..
No wlasnie Soilar jak wloski po ciazy?
Stary 2015-01-08, 09:03   #2715
nietoperek83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Antuanetta, a dlaczego odstawi豉 wszystko? Co kojarz 瞠 antyki i clarelux Ci pomaga造? Przesta造 czy po prostu nie chcesz si tru?
nietoperek83 jest teraz online  
Stary 2015-01-08, 11:01   #2716
tekla45
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 147
Wpisy w blogu: 20
GG do tekla45
Unhappy RATUNKU- wypadanie gar軼iami z cebulkami!!!

Witajcie! Pisz ten post w akcie rozpaczy i stanu alarmowego Zawsze wypada造 mi w這sy... Na pewno pomog這 w tym regularne farbowanie, przy czym zaznaczam, 瞠 nie stosowa豉m prostowania, kr璚enia, karbownicy czy innych tego typu urz康ze (wyj徠ek suszarka z funkcj jonizacji). To co si dzieje w tej chwili sprawi這, 瞠 jak pomy郵 瞠 mam je czesa czy my wywo逝je m鎩... p豉cz Po ka盥ym gubi w這sy dos這wnie gar軼iami a co gorsza- razem z cebulkami. Wystarczy dotkni璚ie, by m鎩 k豉czek pojawi si na d這ni (t ju wo豉 na mnie "panna k豉k"). Do tego jestem koszmarnie os豉biona, mam pe軟o siniak闚 na ca造m ciele (nikt mnie nie bije, wystarczy 瞠 dotknie), zdarza mi si zemdle a nie jest to stan odmienny. ㄊkam witaminy, staram si od篡wia jak mog najlepiej... Wybieram kosmetyki do zniszczonych w這s闚. Porad嬈ie co b豉gam- wkr鏒ce b璠 wygl康a jak po chemioterapii

Partner binesowy FM Group.

Przysz豉 Pani Kosowa (mi這嗆 znaleziona!!!)
tekla45 jest offline  
Stary 2015-01-08, 11:26   #2717
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez nietoperek83 Poka wiadomo嗆
Antuanetta, a dlaczego odstawi豉 wszystko? Co kojarz 瞠 antyki i clarelux Ci pomaga造? Przesta造 czy po prostu nie chcesz si tru?
Antuanetta, o tym samym pomy郵a豉m . Mia豉 ju takie fajne w這sy, po obci璚iu i mezo . Wygl康a這, 瞠 idzie tylko w dobr stron.
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest offline  
Stary 2015-01-08, 12:20   #2718
201702092106
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 611
Dot.: RATUNKU- wypadanie gar軼iami z cebulkami!!!

Cytat:
Napisane przez tekla45 Poka wiadomo嗆
Witajcie! Pisz ten post w akcie rozpaczy i stanu alarmowego Zawsze wypada造 mi w這sy... Na pewno pomog這 w tym regularne farbowanie, przy czym zaznaczam, 瞠 nie stosowa豉m prostowania, kr璚enia, karbownicy czy innych tego typu urz康ze (wyj徠ek suszarka z funkcj jonizacji). To co si dzieje w tej chwili sprawi這, 瞠 jak pomy郵 瞠 mam je czesa czy my wywo逝je m鎩... p豉cz Po ka盥ym gubi w這sy dos這wnie gar軼iami a co gorsza- razem z cebulkami. Wystarczy dotkni璚ie, by m鎩 k豉czek pojawi si na d這ni (t ju wo豉 na mnie "panna k豉k"). Do tego jestem koszmarnie os豉biona, mam pe軟o siniak闚 na ca造m ciele (nikt mnie nie bije, wystarczy 瞠 dotknie), zdarza mi si zemdle a nie jest to stan odmienny. ㄊkam witaminy, staram si od篡wia jak mog najlepiej... Wybieram kosmetyki do zniszczonych w這s闚. Porad嬈ie co b豉gam- wkr鏒ce b璠 wygl康a jak po chemioterapii
Mo瞠 zr鏏 sobie badania na tarczyce i oczywi軼ie zaprzesta dzia豉, kt鏎e niszcz w這sy.
201702092106 jest offline  
Stary 2015-01-08, 12:24   #2719
Hedonistka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 807
Dot.: RATUNKU- wypadanie gar軼iami z cebulkami!!!

Przede wszystkim zamiast na kosmetyki, wyda豉bym na dok豉dne badania i wizyt u lekarza

M鎩 blog
Hedonistka jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:25   #2720
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

moze masz cos z krzepliwoscia krwi ?? ja jak mialam cholestaze ciazowa to na calym ciele mialam siniaki , bardzo duzo mi sie pajaczkow porobilo i okazalo sie ze to za sprawa bardzo malej ilosci witaminy K wiec moze zbadaj ja i mysle ze Zelazo i ferrytyne powinnas zbac bo omdlenia moze powodowac anemia . Tak jak dziewczyny pisza nie wydawaj kasy na kosmetyki tylko idz koniecznie sie przebadaj !!!!
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Blackbejbe jest offline  
Stary 2015-01-08, 15:32   #2721
Kayira
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 222
Wpisy w blogu: 2

Dziewczyny czy odstawienie pigulek anty, moze miec wplyw na wypadanie wlosow?

Wys豉ne z malego po瞠racza czasu

Nasz ma造 cud 22-04-2016
Kayira jest offline  
Stary 2015-01-08, 17:00   #2722
Antuanetta
Rozeznanie

Antykoncepcja z cleraluxem podzia豉豉 鈍ietnie, tak dobrze, 瞠 poczu豉m si zupe軟ie zdrow z burz w這s闚 na g這wie kobiet. Do czasu az Rakowska nie kaza豉 zmniejszy stosowanie sterydu, tutaj posz這 wszystko jak domek z kart, odstawi豉m wi璚 steryd ca趾owicie nie bawi帷 siw w zmniejszanie ilo軼i. Ca造 czas by豉m jednak na antykoncepcji i wydedukowa豉m, 瞠 chyba ona nie dzia豉 i nie potrzebnie si katuj. Gdy wypadanie posterydowe zacz窸o si wycisza odstawi豉m pigu趾i i po 2,5 miesi帷a mam kosmos.Chyba pantostin zaczyna cokolwiek dzia豉, bo z k喚b闚 w這s闚 mam ciut mniej ale jednak kolejny cud 鈔odek, czy ja b璠 ca貫 篡cie do czego do wcierania zmuszona?? Mo瞠 pozwoli wypa嗆 tym co chc i czeka na rozw鎩 sytuacji?? Tak ale do pracy wiecznie nie b璠e w czapce chodzi, wstyd.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-01-08, 19:00   #2723
tekla45
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 147
Wpisy w blogu: 20
GG do tekla45

Moja mama poleca mi Seboradin- ca陰 kuracj. Do lekarza p鎩d na bank. No i ponownie zaczn pi pokrzyw.

Partner binesowy FM Group.

Przysz豉 Pani Kosowa (mi這嗆 znaleziona!!!)
tekla45 jest offline  
Stary 2015-01-09, 12:02   #2724
czerwonapanienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 030

Dzi odebra豉m wyniki
TSH- 1,233 (0.3- 4.0)
Testosteron 54,37 (14- 76)
DHEA SO4 114,17 (25,9- 460,2)

Nic niepokoj帷ego tu nie widz...
Stary 2015-01-10, 02:25   #2725
0nat0
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka wiadomo嗆
Dzi odebra豉m wyniki
TSH- 1,233 (0.3- 4.0)
Testosteron 54,37 (14- 76)
DHEA SO4 114,17 (25,9- 460,2)

Nic niepokoj帷ego tu nie widz...
czerwonapanienka a co jesz? To pytanie mo瞠 wydawa si g逝pie, ale ja wyda豉m takie sumy na badania z kt鏎ych nic nie wynik這, straci豉m kilka lat na znalezienie przyczyny wypadania w這s闚. Co ja ju nie wciera豉m i 造ka豉m - nic nie dzia豉這, mo瞠 tylko loxon, ale po dw鏂h latach musz przyzna, 瞠 nie jest to taki 鈍ietny specyfik jak mi si wydawa這. Co z tego, 瞠 pobudza nowe w這sy do wzrostu, skoro pojawia si linienie kt鏎e za ka盥ym kolejnym podej軼iem jest wi瘯sze, a te nie hamuje wypadania w這s闚. Wciera豉m czy te nie - zawsze do 60-100 sztuk dobi豉m (przy samym czesaniu).

http://www.candida.peet.pl/index8.php przez miesi帷 trzyma豉m si mniej wi璚ej tego pierwszego etapu, mleko bez laktozy pi豉m tylko z kaw.
Drugi etap wprowadza豉m powoli i trzyma豉m si go do po這wy grudnia.
Ju w trzecim tygodniu pierwszego etapu w這sy przesta造 mi wypada. Dziewczyny by豉m sk這nna uwierzy, 瞠 to mo瞠 tran zaskoczy, albo inne cuda. Odstawi豉m wtedy nawet loxon z dnia nadzie i nie do鈍iadczy豉m nag貫go linienia. Podczas mycia potrafi這 wypa嗆 g鏎a 10 w這s闚, szczotka podczas czesania czysta, no co wspania貫go. To by這 dla mnie co tak abstrakcyjnego, 瞠 osoby z bli窺zego otoczenia kt鏎e by造 wtajemniczone w m鎩 problem, teraz wys逝chiwa造, 瞠 jak to mo磧iwe 瞠by szczotka by豉 czysta czesz帷 si nawet ca造 dzie.
Ros造 nowe w這sy, wyhodowa豉m konkretn grzywk, oczywi軼ie nadal mam braki i d逝go pewnie b璠 mie, bo na 鈍i皻a pofolgowa豉m sobie i to konkretnie, jad豉m jak leci i w這sy teraz wypadaj mi mo瞠 nie gar軼iami, ale to co miesi帷 temu potrafi豉m wyczesa przez ca造 tydzie teraz po umyciu w這s闚, gdzie wcze郾iej zatrzyma si niez造 ko速un w sitku.
Sk鏎 mia豉m czyst bez niespodzianek, a teraz powt鏎ka z rozrywki i zabawa od nowa.

Upierdliwe jest takie 篡cie, bo taki ograniczony jad這spis mo瞠 si naprawd znudzi. Jedzenie na 郾iadanie jajek na 1000 sposob闚 nie przy鈍ieca, no ale trudno si m闚i. Nie powiem, jak widz jak moje wsp馧lokatorki jedz wszystko, albo co gorsza jad na 鄉ieciowym jedzeniu i wszystko ze wszystkim gra, to czasami z豉pie mnie dolina 貫z, 瞠 dlaczego tak musi by.

Od poniedzia趾u lec z pierwszym etapem, ale wprowadzi豉m pomidory dla urozmaicenia. Kiedy zaskoczy z k豉kami nie mam poj璚ia. Na razie lec wszystkie: d逝gie, kr鏒kie, bardzo du穎 kr鏒kich.
Co do witamin przyczaj si na Sufrin. Jeszcze nie 造ka豉m tych proch闚, a podobno dobre s w t瘼ieniu grzyba, my郵, 瞠 to jest m鎩 problem, ale na to trzeba czasu, a pojad do domu na 鈍i皻a i zn闚 od nowa. Jak mo積a oprze si serniczkowi i domowym wypiekom
0nat0 jest offline  
Stary 2015-01-10, 18:42   #2726
czerwonapanienka
Zadomowienie

Jem do嗆 urozmaicone rzeczy z racji tego, 瞠 pracuj w przedszkolu i tam si sto逝j. Pizza g鏎a 2-3 razy w miesi帷u to raczej nie zbrodnia. Tak si teraz zastanawiam czy te wszystkie energetyki, kt鏎e niestety uwielbiam nie mog powodowa mi wypadania...
Stary 2015-01-10, 19:57   #2727
0nat0
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka wiadomo嗆
Jem do嗆 urozmaicone rzeczy z racji tego, 瞠 pracuj w przedszkolu i tam si sto逝j. Pizza g鏎a 2-3 razy w miesi帷u to raczej nie zbrodnia. Tak si teraz zastanawiam czy te wszystkie energetyki, kt鏎e niestety uwielbiam nie mog powodowa mi wypadania...
a mo瞠 po prostu cukier kt鏎y jest wsz璠zie, zw豉szcza w energetykach
0nat0 jest offline  
Stary 2015-01-10, 20:47   #2728
czerwonapanienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka wiadomo嗆
a mo瞠 po prostu cukier kt鏎y jest wsz璠zie, zw豉szcza w energetykach
Mo瞠 i masz racj... chyba spr鏏uj na troch ograniczy cukier
Stary 2015-01-10, 22:15   #2729
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆

Su, to Ty ostatnio pijesz sok z aceroli? kt鏎y dok豉dnie, bo te bym chcia豉
Przepraszam, 瞠 dopiero teraz odpisuj, ale by豉m odci皻a od 鈍iata. Ja pij sok z owoc闚 noni. Dok豉dnie to NONIVITA. Dok豉dnie to ten z linka:

http://www.ekozielarniabratek.pl/use...df728f1bab.jpg

U mnie poprawa, ale rozpisz si jutro na ten temat. Buziaki
susse jest offline  
Stary 2015-01-11, 13:03   #2730
Gaya_oo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez susse Poka wiadomo嗆
Przepraszam, 瞠 dopiero teraz odpisuj, ale by豉m odci皻a od 鈍iata. Ja pij sok z owoc闚 noni. Dok豉dnie to NONIVITA. Dok豉dnie to ten z linka:

http://www.ekozielarniabratek.pl/use...df728f1bab.jpg

U mnie poprawa, ale rozpisz si jutro na ten temat. Buziaki
susse, a nie obawiasz si dzia豉 niepo膨danych? Ten sok nie jest do ko鎍a bezpieczny i oboj皻ny dla organizmu.
Gaya_oo jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.