Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-02-04, 13:12   #2821
Contax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 323
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Mialam inne objawy, chociaz akurat bez "standardowego" tycia i marzniecia. Nigdy nie laczylam ich z tarczyca, bo ogolnie nie byly wyjatkowo nasilone, a te ktore byly leczylam jako oddzielna chorobe. Wiekszosc z nich mozna tez wyjasnic stresem i zapracowaniem, wiec nie wiem co faktycznie moze wynikac z niedoczynnosci, ale teraz wszystko laczyloby sie w calosc.

bo masz ma陰 niedoczyno嗆, kt鏎 w por wy豉pa豉

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2015-02-07 o 09:04
Contax jest offline  
Stary 2015-02-04, 19:44   #2822
drazetkaa
Czerwcowa PM

Wiadomo軼i: 1 742

Kochane, a czy w w徠ku przewin掖 si kto, kto zdecydowa si na przeszczep w這s闚 i wysz這 to dobrze? Wyszukiwarka nie pokazuje 瘸dnych wynik闚, ale mo瞠 kogo kojarzycie. Ja si nad tym zastanawiam, ale opinie w internecie nie s zbyt optymistyczne.
drazetkaa jest teraz online  
Stary 2015-02-04, 20:19   #2823
JULIANNA5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
Bylam u endo.
Zdiagnozowala niedoczynnosc, przepisala Euthyrox n 25ug i polecila za miesiac zbadac TSH i ft4. Stwierdzila, ze jej zdaniem to nie hashimoto i problemy wynikaja po prostu z za malej tarczycy. Powiedziala tez, ze wg niej moje problemy wynikaja wlasnie z niedoczynnosci i niedoborow (zalecila suplementacje D3 i zelaza).

Dodatkowo przepisala mi Alpricot E na wypadanie.
A jaki masz wynik Tsh?ja te mam ma豉 tarczyc,i co par lat si zmniejsza,a Tsh1,1.Endo nic mi nie przepisa.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez wooow12 Poka wiadomo嗆
A ja chcia豉m pochwali si moimi dzieciaczkami . S r騜nej d逝go軼i, wi璚 zapewne zacz窸y kie趾owa w r騜nych okresach czasu. Od ponad dw鏂h miesi璚y trzymam w miar czyst diet, suplementuj i wcieram co tam w 貫b. Od miesi帷a u篡wam spectrala dnc-n i p鏦i co jestem nim zachwycona. Moja linia w這s闚 powoli obni瘸 si. To s male雟twa, wi璚 nie wida ich zbytnio na zdj璚iach, ale w rzeczywisto軼i nie da si ich nie zauwa篡.

Co wi璚ej, na 鈔odku czo豉 zacz掖 robi mi si taki 鄉ieszny dziobek, kt鏎y stale si poszerza. No zarastam po prostu i bardzo mnie to cieszy. Po bokach r闚nie co tam zacz窸o kie趾owa. Nie mog m闚i o rzeczywistym, namacalnych zag瘰zczeniu, bo prze鈍ity nadal strasz, a w這si皻a liche, ale wszystko idzie w dobr stron.

Niekt鏎e z bejbik闚 s do嗆 d逝gie, ale te musz przyzna, 瞠 moje w這sy og鏊nie, nawet bez wspomagaczy do嗆 szybko rosn na d逝go嗆. Co z tego, skoro jest ich 5 na krzy...

P.S. Mam wysokie czo這, ale nie a tak, jak na fotkach. M鎩 telefon troch zniekszta販a obraz
Czy po tym Spectral dnc N,wyst瘼uje linienie tak jak przy Loxonie?
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-05, 16:36   #2824
alutkamm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Hej dziewczyny! mam do sprzedania Foligain ( zawiera palm i inne sk豉dniki niezb璠ne dla w這s闚)tabletki prawie ca貫 opakowanie, zu篡豉m 3, ale okaza這 sie ze nie mog ich bra, bo mam problemy z zo陰dkiem, przytrafi這 mi si zapalenie b這ny 郵uzowej 穎陰dka , i musz unika niekt鏎ych lek闚 i suplement闚. Cena 99 z do negocjacji. Gdyby kto by zainteresowany prosz o prywatn wiadomo嗆.
A u mnie bez zmian, pozosta mi tylko loxon 5% i tzw. posypka zag瘰zczaj帷a w這sy. Bada豉m jeszcze hormony i czekam na wyniki, przekroczy豉m 40 -stk , a co b璠zie dalej...
alutkamm jest offline  
Stary 2015-02-05, 16:50   #2825
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Ja wielokrotnie stosowa豉m spectrale, zar闚no te z minoxidilem, jak i te bez. NIGDY nie mia豉m linienia.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-02-05, 19:10   #2826
Antuanetta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 542

Przywo豉no mnie do odpowiedzi, wi璚 jestem
Nadal nic nie stosuj, daj rad, cho pokusa aby co wciera jest ogromna. Daj im jeszcze miesi帷.wypadaj nadal, ju nie gar軼iami ale nadal w sporych ilo軼iach. Jedynie pij pokrzyw, nawet j polubi豉m. Prze鈍ity s gigantyczne, jak nigdy chyba. Je郵i sytuacja jeszcze bardziej si pogorszy to si璕am po loxon.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-02-05, 21:27   #2827
wooow12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Linienia po spectralu 瘸dnego nie mia豉m, tyle 瞠 ja og鏊nie nie borykam si z problemem nadmiernie wypadaj帷ych w這s闚 (moje kudly po prostu znikaj sobie niewiadomo kiedy, ani gdzie ) Nie wiem czy jedno ma zwi您ek z drugim, w ka盥ym razie wylinki nie odnotowa豉m. W spectral opr鏂z minoxa jest masa innych substancji, kt鏎e od篡wiaj cebulki i przeciwdzia豉j wypadaniu i mo瞠 w ten spos鏏 redukuj jego skutki uboczne.

Pytasz Enn, czy warto si za to bra w sytuacji, gdy 造sienie ma inne pod這瞠 ni andro. Ja spectral traktuj po prostu, jako fajn wcierk stymulujaco-wzmacniaj帷a. Sama nie jestem pewna przyczyn moich problem闚 skalpowych, nie wiem czy to androgeny, wra磧iwo嗆 na nie, inne zaburzenia hormonalne, niedobory czy przewlek造 telogen wywo豉ny r闚nie przewlek造m stresem. P鏦i co siedz w Niemczech i nie mam zbytnio mo磧iwo軼i gruntownie przebada si. Strzelam wi璚 w ciemno i staram si uderzy w miar bezpiecznie z ka盥ej strony .

Dzamatasi, mi te na pocz徠ku wydawa這 si 瞠 spectral tlusci w這sy, ale jakos polubilismy si. Na moim 豚ie dawa fajny efekt. Od dzi testuje wersje dnc-l (ta w kremie) i to jest dopiero masakryczny tluscioch.

Co do solgaru, to owszem czaje si na niego. Sk豉d rewelacja. Musze jednak chwilowo da sobie na wstrzymanie, bo zbankrutuje przez te w這sy. Spectral, foligain tabletki, szampon+od篡wka revita zam闚ione w chwilowym porwie szale雟twa (swoj drog juz prawie miesi帷 na nie czekam i doczeka si nie mog), jedzenie i inne ☠☠☠☠☠☠☠y... Boj si nawet podliczy to wszystko.
wooow12 jest offline  
Stary 2015-02-06, 16:25   #2828
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Linienia po spectralu 瘸dnego nie mia豉m, tyle 瞠 ja og鏊nie nie borykam si z problemem nadmiernie wypadaj帷ych w這s闚 (moje kudly po prostu znikaj sobie niewiadomo kiedy, ani gdzie ) Nie wiem czy jedno ma zwi您ek z drugim, w ka盥ym razie wylinki nie odnotowa豉m.
Nie chc Ci martwi, ale takie co jest typowe dla 造sienia androgenowego z nadwra磧iwo軼i na DHT, czyli wynikaj帷ego z genetyki, a nie popapranych hormon闚. W這sy rosn coraz cie雟ze i cie雟ze, a w ko鎍u przeistaczaj si w tak zwane vellus hair, czyli w這sy meszkowe. To 造sienie nie charakteryzuje si nadmiernym wypadaniem w這s闚, 造sieje si na przestrzeni lat, w這sy znikaj i nie wiadomo, co si z nimi dzieje.
Maria221 jest offline  
Stary 2015-02-06, 20:56   #2829
Ewela2505
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Hej dziewczyny. Zdecydowa豉m si na Spectral DNC-N. Z jakiej strony w Polsce zamawia造軼ie- nie chc kupi jakie podr鏏y. Prosz o odpowied
Ewela2505 jest offline  
Stary 2015-02-06, 20:58   #2830
JULIANNA5
Raczkowanie

Antuanetta,czy Ty masz jakie problemy hormonalne lub tarczycowe?Napisz prosz czy sterydy doustne kt鏎e aplikowa豉 Rakowska zmniejsza造 wypadanie lub stymulowa造 odrost? pytam bo by豉m u niej i te zaleci豉 mi takie leczenie.
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-07, 09:55   #2831
drazetkaa
Czerwcowa PM

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Nie chc Ci martwi, ale takie co jest typowe dla 造sienia androgenowego z nadwra磧iwo軼i na DHT, czyli wynikaj帷ego z genetyki, a nie popapranych hormon闚. W這sy rosn coraz cie雟ze i cie雟ze, a w ko鎍u przeistaczaj si w tak zwane vellus hair, czyli w這sy meszkowe. To 造sienie nie charakteryzuje si nadmiernym wypadaniem w這s闚, 造sieje si na przestrzeni lat, w這sy znikaj i nie wiadomo, co si z nimi dzieje.
Czyli Loxon i palma?

edit

Przedstawiam Wam m鎩 dramat w這sowy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20150207_162048.jpg (117,1 KB, 96 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20150207_162122.jpg (122,5 KB, 88 za豉dowa)

Edytowane przez drazetkaa
Czas edycji: 2015-02-07 o 15:31
Stary 2015-02-07, 15:29   #2832
Antuanetta
Rozeznanie

Julianna, nie mam problem闚 z hormonami i tarczyc. Sterydy doustne spowodowa造 tylko tycie i wyleczy造 mnie raz na zawsze z alergii To koniec ich zalet z w這sami nie zrobi造 nic. Bra豉m 8 miesi璚y r霩ne kombinacje, pocz患szy od porcortolonu, a zako鎍zywszy na hydrokortyzonie. Clobex na glowie powodowa, 瞠 skora g這wy wariowala, by豉 podra積iona, przesuszona, co dawa這 jeszcze wi瘯szy wypad w這s闚.

Clarelux w piance jest za to bardzo fajny ale ja si uparlam, 瞠 koniec z tak grubym kalibrem lekowym. Dodam jeszcze, ze u mnie najlepiej sprawdzala si kombinacja tabletki antykoncepcyjne i w豉snie ta pianka. Rakowska po takim leczeniu stwierdzila, 瞠 mam pe貫n sukces, niestety odstawienie jednego lub drugiego pogorszy這 m鎩 stan.

Obecnie jestem tego zdania, 瞠 co ma wypa嗆 wypadnie, daj pe喚n luz, choc nie ukrywam, 瞠 nie jest to przyjemne patrze jak jest ich mniej. Za to jak bede non stop cos wciera nigdy si nie dowiem, czy cykl w這sowy sama tymi wcierkami nie stymuluj, brak stymulacji = wypadanie i koniec cyklu. Tak si d逝go nie da, bynajmniej specyfikami kt鏎e stosowa豉m. Ca貫 zycie na sterydach lub mega drogim vichy neogenic to nie najlepsza droga
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-02-07, 17:38   #2833
Blackbejbe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

drazetka to mi wyglada na androgenowke bo widze ze raczej boki i tyl masz gesty prawda ??

Ps. Dziewczyny ktory Spectral bedzie lepszy z mino czy z nano ??
- reszta dojdzie

ZEWN邛RZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te b璠zie wi璚ej

== ODZYSKA WΜSISKA==

Edytowane przez Blackbejbe
Czas edycji: 2015-02-07 o 17:43
Blackbejbe jest offline  
Stary 2015-02-07, 18:37   #2834
JULIANNA5
Raczkowanie

Antuanetta,czyli jak rozumiem nie pozna豉 przyczyny utaty swoich w這s闚.Ja te nie wiem co dzieje sie ze mn i jaka jest przyczyna mojej tragedii/Jak mniemam nie masz te objaw闚 造sienia androgenowego?A te sterydy doustne nawet nie stymulowa造 odtrostu nowych w這s闚?
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-07, 19:04   #2835
Antuanetta
Rozeznanie

Nie znam nazwy swojej choroby ani jej przyczyny. Sterydy nic nie wp造n瘭y na w這sy, ani nie poprawi造 ani nie pogorszy造 ich stanu. Najgorzej jednak spisa sie spironol, oj wiele 貫z przez niego wyla豉m. W這sy zareagowaly na niego niemal瞠 od razu i to takim wypadaniem, 瞠 z 50 wlos闚 na szczotce zrobi這 sie lekko 200.

U mnie diagnoza nie jest 豉twa, w這sy wypadaja po ca這sci, jak po chemioterapii.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-02-07, 19:31   #2836
JULIANNA5
Raczkowanie

Antuanetta,to dok豉dnie jak umnie.Hormony ok,a w這sy lec po 150 dziennie i 300-450 przy myciu i nie wiem gdzie szukac przyczyny.Rakowska nie chcia豉 mi przepisa tabletek antykon. bo powiedzia豉,瞠 nie pomagaj.nie widzi te objaw闚 lysienia androgenowego.Je瞠li Tobie pomaga造 anty.tabsy i pianka to nie powinna z tego rezygnowa.Kto Ci przepisa atykoncepcj?I czy w這sy Ci odrastaj?
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-07, 19:43   #2837
Antuanetta
Rozeznanie

Eh, mi powiedzia豉 to samo, 瞠 antykoncepcja nie pomo瞠, a pomogla niemal od razu. Z 70 w這s闚 zredukowa豉 wypadanie do 30 czyli o 50%. Bralam vibin, zapisa mi ginekolog. Do tego do這zy豉m piank clarelux i wowczas wypadanie zredukowa這 si do 3 sztuk wlos闚 dziennie. Dla mnie to by szok, jak te dwa preparaty razem zadzia豉造. Po roku poczu豉m si tak pewnie, 瞠 odzyska豉m w這sy, Rakowska kaza豉 powoli odstawiac clarelux i w這sy si posypa造. W闚czas sama antykoncepcja niewiele pomaga豉. P騧niej zamiast tej pianki w陰czy豉m vichy neogenic ale wypadania nie wyhamowa.
Antuanetta jest offline  
Stary 2015-02-07, 20:54   #2838
JULIANNA5
Raczkowanie

Vichy neogenic nie hamuje wypadania ,ma niby pobudza odrost ale nie wiem czy komu pom鏬.mnie nie !z tego co piszesz to ten claerux najbardziej Ci pom鏬.widocznie trzeba go u篡wa do ko鎍a 篡cia.A w這sy Ci nowe odrastaj ?

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Antuanetta,poprzedni m鎩 wpis skierowany by do Ciebie.
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-07, 21:21   #2839
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Poka wiadomo嗆
Czyli Loxon i palma?

edit

drazetka, mam baaaardzo podobnie.
I wszystkie badania OK.
Najprawdopodobniej nadwra磧iwo嗆 na DHT
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-02-07, 21:30   #2840
JULIANNA5
Raczkowanie

Gaya ,Ty podobno robi豉 osocze,czy mia豉s linienie?w og鏊e jakie efekty by造 ?
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-08, 09:24   #2841
drazetkaa
Czerwcowa PM

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka wiadomo嗆
drazetka to mi wyglada na androgenowke bo widze ze raczej boki i tyl masz gesty prawda ??
No z t g瘰to軼i to bez przesady, ale jest lepiej ni na czubku.

Loxon niestety powoduje, 瞠 w這sy wypadaj mi masakrycznie i po miesi帷u stosowania nic si nie zmieni這. Zastanawiam si nad spectralem, o kt鏎ym piszecie. Czy solgar co pomo瞠 w tym wypadku, czy on dzia豉 tylko przy wypadaniu z powodu braku witamin?
Stary 2015-02-08, 10:31   #2842
wooow12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Cytat:
Zdaj sobie z tego spraw, st康 te moja obecno嗆 na w徠ku . Swoje ju przep豉ka豉m w ostatnich miesi帷ach, teraz da豉m troch na luz. Nawet je郵i moje mieszki w這sowe s bardziej wra磧iwe na dht ni ustawa przewiduje - to jeszcze nie wyrok. Genetyczne predyspozycje to jedno, ale widz, jak wielkie znaczenie ma to, co robi dla swojego cia豉 (i ducha ) i jak odbija si to na moich w這sach.

Cytat:
No z t g瘰to軼i to bez przesady, ale jest lepiej ni na czubku.

Loxon niestety powoduje, 瞠 w這sy wypadaj mi masakrycznie i po miesi帷u stosowania nic si nie zmieni這. Zastanawiam si nad spectralem, o kt鏎ym piszecie. Czy solgar co pomo瞠 w tym wypadku, czy on dzia豉 tylko przy wypadaniu z powodu braku witamin?
Drazetko, miesi帷 stosowania to za kr鏒ko. Czyta豉m o przypadkach, gdzie wylinka trwa豉 po 4tyg, a nawet ciut wi璚ej i p騧niej wszystko si uspokoi這. Nie jest oczywi軼ie powiedziane, 瞠 minox w loxonie, czy w spectralu ka盥emu pos逝篡. Nie na wszystkich to dzia豉, ale spr鏏owa warto.

Co do Solgaru... Walka z 造sieniem moim zdaniem powinna obejmowa znacznie szersze spectrum dzia豉 ni tylko wcieranie czego w 貫petyn. Ograniczanie leczenia andro do minoxu, czy palmy to zbytnie uproszczenie. Organizm ludzki to bardzo z這穎na machina, pe軟a lepiej lub gorzej poznanych korelacji. Kiedy tracimy r闚nowag, wszystko zaczyna si sypa. Ja jestem w stanie z brutaln precyzj wskaza jakie czynniki, nawyki, u篡wki czy zaniedbania na przestrzeni lat przyczyni造 si do utraty tej r闚nowagi. To ma odbicie nie tylko na w這sach, ale te na przebiegu moich cykl闚 miesi帷zkowych, na stanie mojej sk鏎y, moim samopoczuciu. Dam sobie r璚 i nogi poucina, 瞠 to wszystko jest ze sob zwi您ane. Dlatego te wierz, 瞠 tryb 篡cia jaki prowadzimy, to co jemy, sk豉dniki i substancje, jakie dostarczamy do organizmu, nasza aktywno嗆 fizyczna, praca nad sob to klucz do zachowania r闚nowagi. Niby nic odkrywczego, ale 豉two zapomnie. Genetycznych predyspozycji nie przeskoczymy, fakt. Mo瞠my jednak nie "dorzuca do pieca", a nawet wycisza pewne tendencje. Podsumowuj帷 - Solgar warto, jako cz窷 kompleksowej kuracji. Jakkolwiek, wszelkie tabletki, czy wcierki to tylko jeden z element闚 wielkiej uk豉danki.
wooow12 jest offline  
Stary 2015-02-08, 12:54   #2843
alutkamm
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Poka wiadomo嗆
Czyli Loxon i palma?

edit

U mnie wygl康a dok豉dnie tak samo, mam tylko ciemniejsze w這sy i wida prze鈍ity ze zdwojon si陰. Stosuje loxon 5% od bardzo dawna ( kilka lat) z przerwami i 2 razy do roku Alpicort E. By豉 te mezoterapia- kilka zabieg闚 , bez specjalnych efekt闚. Wyniki bada w normie.
alutkamm jest offline  
Stary 2015-02-08, 13:01   #2844
drazetkaa
Czerwcowa PM

Cytat:
Drazetko, miesi帷 stosowania to za kr鏒ko. Czyta豉m o przypadkach, gdzie wylinka trwa豉 po 4tyg, a nawet ciut wi璚ej i p騧niej wszystko si uspokoi這. Nie jest oczywi軼ie powiedziane, 瞠 minox w loxonie, czy w spectralu ka盥emu pos逝篡. Nie na wszystkich to dzia豉, ale spr鏏owa warto. Solgar warto, jako cz窷 kompleksowej kuracji. Jakkolwiek, wszelkie tabletki, czy wcierki to tylko jeden z element闚 wielkiej uk豉danki.
Dobra, wracam do loxonu, inwestuj w solgar, wcierki ju robi (radical / jantar / placenta / od czasu do czasu olejek 這pianowy), pij regularnie olej z dyni i za 3 tygodnie wrzucam kolejne zdj璚ia. Musz to zacz望 dokumentowa, bo inaczej nie b璠 widzia豉 czy co pomaga.

Dobrze, 瞠 nie jestem sama. To forum to bardzo dobry wynalazek na trudne momenty walki z w這sami
Stary 2015-02-08, 13:44   #2845
alutkamm
Raczkowanie

Zapomnia豉m doda, ze dla tuszowania w這s闚 stosuj jeszcze posypk na w這sy firmy Luciano o nazwie Focus ( s te innych firm np. Nanogen), ale ta pasuje mi najlepiej, jest u nie do嗆 wydajna , du瞠 opakowanie starcza mi na 8 miesi璚y. Polecam, bo tuszuje prze鈍ity. Jeszcze nie mam odwagi do陰czy zdj耩, ale mo瞠 kiedy....
alutkamm jest offline  
Stary 2015-02-08, 14:16   #2846
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez JULIANNA5 Poka wiadomo嗆
Gaya ,Ty podobno robi豉 osocze,czy mia豉s linienie?w og鏊e jakie efekty by造 ?
Lekarz uprzedza mnie, 瞠 jakies 2-3 tyg po zabiegu mo瞠 by zwi瘯szone wypadanie. Rzeczywi軼ie by這, ale nie a tak mocno zauwa瘸lne na g這wie Efekty osocza to pusta kiesze i uszkodzenie jakiego nerwu w sk鏎ze g這wy, poniewa co jaki czas pojawia mi si silna nadwra磧iwo嗆 dotykowa jednego miejsca. Sk鏎ka nie warta wyprawki wed逝g mnie. Mam za sob dwa zabiegi osoczem Angel, kolejnych nie b璠zie. Nie widz wielkiej poprawy, po prostu nie jest gorzej. A to, 瞠by nie by這 gorzej za du穎 jednak kosztuje - 2200 z jeden zabieg. Nie wiem czy bez osocza straci豉bym wi璚ej w這s闚.
Mam typow nadwra磧iwo嗆 na DHT, w這sy nie wypadaj szale鎍zo, po prostu jest ich na czubku coraz mniej i s coraz s豉bsze. Pierwsze oznaki zauwa篡豉m jakie 10 lat temu. Nasilenie mam od 5 lat. Obecnie pij pokrzyw i skrzyp, za篡wam drogie suple Inneov, mniej systematycznie jod, tran, magnez, li嗆 oliwny, wit. D3, wapno dla alergik闚 z kwercetyn (kt鏎a podobno mo瞠 by prze這mem w walce z takim typem 造sienia ale nie w takich ilo軼iach jakie ja za篡wam), dbam o aktywno嗆 fizyczn, unikam stres闚, k豉d nacisk na zdrowe od篡wianie. Gubi mnie tylko uwielbienie do s這dyczy

Najwi瘯szym problemem s dla mnie wcierki, gdy stosuj Focus i wcierka wchodzi w gr tylko po myciu, a niestety potem w這sy s po prostu tragiczne Nie mog u這篡 fryzury, a to jest bardzo wa積e przy takich prze鈍itach jak moje. Poprzestaj wi璚 na jednej masce, kt鏎a nie wp造wa na stan mojej fryzury.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez alutkamm Poka wiadomo嗆
Zapomnia豉m doda, ze dla tuszowania w這s闚 stosuj jeszcze posypk na w這sy firmy Luciano o nazwie Focus ( s te innych firm np. Nanogen), ale ta pasuje mi najlepiej, jest u nie do嗆 wydajna , du瞠 opakowanie starcza mi na 8 miesi璚y. Polecam, bo tuszuje prze鈍ity. Jeszcze nie mam odwagi do陰czy zdj耩, ale mo瞠 kiedy....
Alutka ja te jestem bardzo zadowolona z focusa Niestety, du瞠 opakowanie starcza mi tylko na 2 miesi帷e. Zapewne mam wi瘯sze prze鈍ity ni Ty

Jakby kto by zainteresowany Phytolium 4 w ampu趾ach to mam do odsprzedania. Zosta這 8 ampu貫k, zu篡豉m 4 i wi璚ej nie b璠 mimo 瞠 sk豉d jak najbardziej w porz康ku. Problemem jest jedynie moja fryzura i to 瞠 stosuj帷 ampu趾i musz my g這w jednego dnia wieczorem i nast瘼nego rano.
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-02-08, 16:22   #2847
alutkamm
Raczkowanie

Do Gaya
Dzi瘯i , ze napisa豉 o terapii osoczem, ja tak rozwa瘸豉m, ale czyta豉m ju kilka opinii, ze sza逝 nie ma, a jak dla mnie bardzo drogie. Nie pr鏏owa豉m jeszcze palmy, mam do嗆 wra磧iwy 穎陰dek , kt鏎y lecz od kilku lat, wi璚 si troch boje pr鏏owa lek闚. czy po palmie kt鏎a mia豉 jakie dolegliwo軼i 穎陰dkowe? jak pisa豉m , pr鏏owa豉m bra Foligain - tabletki , ale to mi zaszkodzi這.
alutkamm jest offline  
Stary 2015-02-08, 16:48   #2848
Maria221
Wtajemniczenie

Spectral z nanoxidilem to po prostu Spectral z minoxidilem w nanosomach. Generalnie chyba bez r騜nicy.

Zdj璚ia chyba lepiej robi co miesi帷, dziewczynom pomaga te palma, nie wiem, jak z czerwon koniczyn, ale te mo瞠 by pomocna. Kilka stron temu wrzuca豉m nazw preparatu z minoxidilem. Ten preparat, opr鏂z minoxa, ma b. fajny sk豉d skierowany w豉郾ie na AGA. Mo瞠 warto si zainteresowa?
Maria221 jest offline  
Stary 2015-02-08, 19:35   #2849
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
wapno dla alergik闚 z kwercetyn (kt鏎a podobno mo瞠 by prze這mem w walce z takim typem 造sienia ale nie w takich ilo軼iach jakie ja za篡wam)
Gaya, podrzucisz mi jakie 廝鏚這?

Cytat:
Jak stosujecie Loxon lub macie ch皻k na minoxidil, to mo瞠 warto zainteresowa si preparatem Foligain D5, sk豉d:

Woda, glikol propylenowy, etanol, minoxidil (5%), substancja blokuj帷a DHT, zastrze穎na mieszanka z azetinolem, palma sabalowa,
beta-sitosterol, kwas oleinowy, kwas linolenowy, gamma i alfa, polifenole jab趾owe, biotyna, niacyna, biotynylo-tripeptydy, witamina B6 i B12, lecytyna.

Jest szansa, 瞠 nie b璠zie linienia, du穎 bloker闚, ja nie stosowa豉m, ale wrzucam, mo瞠 kto b璠zie zainteresowany. Jakby co, to jest na alledrogo.
Wiesz mo瞠 co to jest azetinol?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2015-02-08 o 19:37
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-02-08, 19:48   #2850
Malwiniak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Ja mam takie pytanie. Czy przy lysieniu androgenowym tableki takie jak revalid by cokolwiek pomog造? Wybieram si do lekarza okre郵i to co si dzieje na mojej g這wie bo ju sama nie ogarniam... ㄊkam revalid od 3 miesi璚y i mam bardzo du穎 ma造ch w這sk闚 tu przy linii czo豉, jednak na czubku niczego nie widz 瞠by tam co si poprawi這...

Do嗆 du穎 w這s闚 zacz窸o mi wypada 2 lata temu po za篡ciu pigu趾i po, chocia nie wiem czy to od tego bo wtedy te by豉m w pracy w szkocji i wiadomo inny klimat, woda wszystko mo磧iwe. Teraz jednak nie lec mi w這sy tak jak wtedy.

Edytowane przez Malwiniak
Czas edycji: 2015-02-08 o 20:06
Malwiniak jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.