Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-02-08, 21:47   #2851
JULIANNA5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Dot.: Znalaz豉m skuteczny spos鏏 na wypadanie w這s闚 cz.III

Cytat:
Napisane przez Malwiniak Poka wiadomo嗆
Ja mam takie pytanie. Czy przy lysieniu androgenowym tableki takie jak revalid by cokolwiek pomog造? Wybieram si do lekarza okre郵i to co si dzieje na mojej g這wie bo ju sama nie ogarniam... ㄊkam revalid od 3 miesi璚y i mam bardzo du穎 ma造ch w這sk闚 tu przy linii czo豉, jednak na czubku niczego nie widz 瞠by tam co si poprawi這...

Do嗆 du穎 w這s闚 zacz窸o mi wypada 2 lata temu po za篡ciu pigu趾i po, chocia nie wiem czy to od tego bo wtedy te by豉m w pracy w szkocji i wiadomo inny klimat, woda wszystko mo磧iwe. Teraz jednak nie lec mi w這sy tak jak wtedy.
Bior revalid ponad 4 miesi帷e i nic nie daje.w這sy wypadaj po 150-200 dziennie i nic nie odrasta.
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-08, 22:33   #2852
wooow12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Wiesz mo瞠 co to jest azetinol?
Jaka zastrze穎na mieszanka kwasu azelainowego producent wspomina co o Wit A wi璚 mo瞠 z dodatkiem retinolu?
wooow12 jest offline  
Stary 2015-02-09, 06:14   #2853
Malwiniak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez JULIANNA5 Poka wiadomo嗆
Bior revalid ponad 4 miesi帷e i nic nie daje.w這sy wypadaj po 150-200 dziennie i nic nie odrasta.
A w這sy wypadaj Ci od przedzia趾a? Mi w豉軼iwe na ca貫j g這wie si przerzedzi造. Sama nie wiem co na tej mojej bani si dzieje.

Dzi si umawiam 瞠by zbada moj tarczyc.
Malwiniak jest offline  
Stary 2015-02-09, 07:29   #2854
Anna07_07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Poka wiadomo嗆
Czyli Loxon i palma?

edit

Przedstawiam Wam m鎩 dramat w這sowy.
Do陰czam do "Dru篡ny W這sowej" - mam podobnie, ale na szczycie g這wy, prz鏚 w miar ok
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Wcierki - Alpicort E, maski r騜ne, henna cassia
Anna07_07 jest teraz online  
Stary 2015-02-09, 09:22   #2855
Jonnawroc1392
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Ja ju przetestowa豉m wszystkie sposoby i mog wam powiedzie, 瞠 najwa積iejsze jest to jak dbamy o organizm od 鈔odka co jemy i co pijemy. A tak瞠 podcinanie regularne ko鎍闚ek, oraz nie nara瘸nie w這s闚 na uszkodzenia. Nosimy grub gumk kt鏎a nie odkszta販a nam i nie 軼iska zbyt mocno w這s闚. U篡wamy szampon闚 zio這wych najta雟zych kupionych w aptekach.
Jonnawroc1392 jest offline  
Stary 2015-02-09, 10:58   #2856
JULIANNA5
Raczkowanie

Cytat:
A w這sy wypadaj Ci od przedzia趾a? Mi w豉軼iwe na ca貫j g這wie si przerzedzi造. Sama nie wiem co na tej mojej bani si dzieje.

Dzi si umawiam 瞠by zbada moj tarczyc.
W這sy wypadaj mi na ca貫j g這wie! jestem zrozpaczona ,bo nie znam przyczyny.Hormony niby ok.Zrobi豉m test genetyczny na 造sienie androgenowe i wysz這,瞠 w 98 % -centach nie powinnam mie AGA.Jestem wrakiem cz這wieka,ci庵le chodz smutna.
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-09, 14:38   #2857
Gaya_oo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 566

Cytat:
Napisane przez alutkamm Poka wiadomo嗆
Do Gaya
Dzi瘯i , ze napisa豉 o terapii osoczem, ja tak rozwa瘸豉m, ale czyta豉m ju kilka opinii, ze sza逝 nie ma, a jak dla mnie bardzo drogie. Nie pr鏏owa豉m jeszcze palmy, mam do嗆 wra磧iwy 穎陰dek , kt鏎y lecz od kilku lat, wi璚 si troch boje pr鏏owa lek闚. czy po palmie kt鏎a mia豉 jakie dolegliwo軼i 穎陰dkowe? jak pisa豉m , pr鏏owa豉m bra Foligain - tabletki , ale to mi zaszkodzi這.
Nie mog豉m bra ani palmy ani foligainu. Te mi to szkodzi這 i 幢e si czu豉m. Foligain sprzeda豉m.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka wiadomo嗆
Gaya, podrzucisz mi jakie 廝鏚這?

Sailor, jaki czas temu na w徠ku by豉 dyskusja na ten temat. Zamieszcza豉m linki do informacji, do kt鏎ych si "dokopa豉m". Niestety, by這 to ju do嗆 dawno temu i nie pami皻am 廝鏚e wiedzy na ten temat. Zbyt skomplikowane abym mog豉 ot tak z g這wy napisa. W ka盥ym b康 razie chodzi這 o pewien aminokwas, kt鏎y przyczynia si do nadwra磧iwo軼i na DHT. Stosowanie kwercetyny powoduje, 瞠 造sienie ma szans by zahamowane. To jednak w chwili obecnej etap bada.
Tu jest co na ten temat h ttp://wwwlosy.pl/kwercetyna-przeciw-wypadaniu-wlosow/
zapewne mo積a znale潭 jeszcze wiele innych informacji ale potrzeba czasu na szukanie
Gaya_oo jest offline  
Stary 2015-02-09, 18:49   #2858
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

Nie mam poj璚ia, co to azetinol, ale na pewno kwas azealinowy + co jeszcze, pewnie faktycznie retinol.

O kwercetynie na LU
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...na,t10620.html

Tutaj jest w徠ek pt. "Dlaczego antyandrogeny to za ma這"
http://www.laboratoriumurody.home.pl...3b98d4c54.html

Swanson ma w swojej ofercie kwercetyn瘱 jako samodzielny suplement.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-02-09, 23:37   #2859
Malwiniak
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez JULIANNA5 Poka wiadomo嗆
W這sy wypadaj mi na ca貫j g這wie! jestem zrozpaczona ,bo nie znam przyczyny.Hormony niby ok.Zrobi豉m test genetyczny na 造sienie androgenowe i wysz這,瞠 w 98 % -centach nie powinnam mie AGA.Jestem wrakiem cz這wieka,ci庵le chodz smutna.
U trychologa by豉? Przecie ten to musi co wymy郵i...
Malwiniak jest offline  
Stary 2015-02-10, 07:21   #2860
wooow12
Raczkowanie

Przejrza豉m na szybko w徠ek z LU o 5-loxie. Jakim cudem nigdy wcze郾iej na niego nie trafi豉m. Genialna sprawa i warta zag喚bienia. Ostatnio 穋 kurkum na pot璕 a i kilku innych dobrodziejstw tam wymienionych nie 瘸逝j sobie. Zupe軟ie jakby m鎩 organizm domaga si tego. Mam dobre przeczucie, kolejny temat do rozpracowania
wooow12 jest offline  
Stary 2015-02-10, 12:08   #2861
JULIANNA5
Raczkowanie

Cytat:
U trychologa by豉? Przecie ten to musi co wymy郵i...
u mnie w Gda雟ku nie ma dobrego trychologa.s豉be preparaty oferuje.
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-10, 17:53   #2862
Maria221
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 939

W 3city nie ma dobrego trychologa, przetar豉m szlak. Uwa瘸jcie na trycholog闚. Niestety dobrego dermatologa, kt鏎y jako konstruktywnie i logicznie wypowiada豚y si o w這sach te nie ma.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2015-02-10, 18:36   #2863
enn_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 297

Ja bylam (u dermatologa-trychologa, nie kosmetyczki po kursie) i wrazenia srednie - wyszlam zalamana, ze mam lysienie androgenowe, dopiero pozniej zaczelam czytac o wlosach i przestalam byc pewna, ze to wlasciwa diagnoza.
W historii rodziny lysienia brak, a lekarka nie zwrocila uwagi ani na tarczyce ani na niedobory (poza D3), a co do trichoskopii nie jestem pewna czy zrobila/zinterpretowala to badanie wlasciwie.

Nie wiem - moze diagnoza jest wlasciwa, moze to dobra lekarka, ale ja nie czulam, ze to specjalista z szeroka wiedza. Poki co znalazlam kilka innych potencjalnych wyjasnien mojego stanu wlosow, o ktorych ta dermatolog nie wspomniala.

Oczywiscie boje sie, ze to AGA - chociazby dlatego, najwieksze przerzedzenia wydaje sie miec na na czubku glowy. Ale z drugiej strony czytalam np. w kilku miejscach, ze przewlekle wypadanie telogenowe moze wygladac w niektorych wypadkach bardzo podobnie do lysienia androgenowego. No i wlosy wypadajace garsciami to tez, z tego, co czytalam, nie standardowy objaw AGA - poprawcie mnie jesli sie myle.
Stary 2015-02-10, 19:23   #2864
wooow12
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka wiadomo嗆
No i wlosy wypadajace garsciami to tez, z tego, co czytalam, nie standardowy objaw AGA - poprawcie mnie jesli sie myle.
Niestety, AGA wyst瘼uje zar闚no wariancie chronicznym, jak i ostrym charakteryzuj帷ym si w豉郾ie intensywnym wypadaniem w這s闚. W rodzinie wcale nie musi by przypadk闚 造sienia gdy gen mo瞠 pozostawa u酥iony przez wiele pokole.
wooow12 jest offline  
Stary 2015-02-10, 19:39   #2865
enn_
Zakorzenienie

Zdaje sobie z tego sprawe, ale prawdopodobienstwo i tak jest mniejsze.
Jesli chodzi o wypadanie wlosow przy AGA to ja czytalam raczej o polaczeniu lysienia telogenowego z AGA, a nie innych formach AGA, no ale przez wszystkie mozliwe matetialy nie przebrnelam, mozliwe, ze cos mi umknelo, w koncu czytam o tym od niedawna.
Tak czy inaczej nie uwazam, ze diagnoza dermatolog/trycholog byla postawiona po wystarczajaco dokladnym zapoznaniu sie z sytuacja, chociaz oczywiscie nie twierdze, ze musiala byc niewlasciwa - tego sie dowiem za jakis czas.
Stary 2015-02-10, 20:06   #2866
wooow12
Raczkowanie

Telogen te mo瞠 by i przewlek造 i agresywny .
Jakkolwiek, warto mie nadziej. Gdy wyci庵asz w這sy gar軼iami masz wiele r騜nych prawdopodobnych przyczyn problemu do wyboru (androgenowe nadal jest jedn z nich), gdy w這sy znikaj cichaczem kr庵 podejrzanych baaardzo si zw篹a . Inna sprawa, 瞠 lekarzom i innym takim znachorom najlatwiej jest rzuci diagnoz - AGA, przepisa loxon i umy r璚e od reszty. To bardzo wygodne.
wooow12 jest offline  
Stary 2015-02-10, 22:39   #2867
enn_
Zakorzenienie

wooow12, czytalam tylko materialy anglojezyczne i spotkalam sie dotychczas tylko z okresleniami telogen effluvium, chronic telogen effluvium i androgenic alopecia (jesli chodzi o te 2 przypadlosci). Nie czytalam o rozroznieniu AGA na postac przewlekla i agresywna, a raczej o wspolwystepowaniu AGA i TE/CTE.
Z tego, co czytalam wynikalo, ze zwiekszone wypadanie wlosow nie jest objawem AGA samego w sobie, mimo ze moze przy nim wystepowac wlasnie w postaci lysienia telogenowego.
Absolutnie nie mowie, ze postac agresywna nie istnieje - tak, jak pisalam, dopiero niedawno zaczelam zglebiac temat i przeczytalam ograniczona ilosc materialow.
Czytalam tez rozroznianiu AGA i CTE, bo to drugie ponoc czesto wyglada podobnie, wlacznie z pozorna miniaturyzacja mieszkow (np. w przypadku niedoboru zelaza) - to tak dla niektorych na pocieszenie.

Zgadzam sie z tym, co napisalas o lekarzach - do tego zmierzalam. Latwo postawic diagnoze AGA bez zglebiania sie w szczegoly i uzasadnic czyms, co wcale jednoznacznie na AGA nawet wskazywac nie musi (lub nie uzasadnic w ogole) - pacjent z glowy, a hajs w kieszeni jest.
Stary 2015-02-11, 00:27   #2868
Sailor Star Fighter
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka wiadomo嗆
Nie mog豉m bra ani palmy ani foligainu. Te mi to szkodzi這 i 幢e si czu豉m. Foligain sprzeda豉m.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Sailor, jaki czas temu na w徠ku by豉 dyskusja na ten temat. Zamieszcza豉m linki do informacji, do kt鏎ych si "dokopa豉m". Niestety, by這 to ju do嗆 dawno temu i nie pami皻am 廝鏚e wiedzy na ten temat. Zbyt skomplikowane abym mog豉 ot tak z g這wy napisa. W ka盥ym b康 razie chodzi這 o pewien aminokwas, kt鏎y przyczynia si do nadwra磧iwo軼i na DHT. Stosowanie kwercetyny powoduje, 瞠 造sienie ma szans by zahamowane. To jednak w chwili obecnej etap bada.
Tu jest co na ten temat h ttp://wwwlosy.pl/kwercetyna-przeciw-wypadaniu-wlosow/
zapewne mo積a znale潭 jeszcze wiele innych informacji ale potrzeba czasu na szukanie
a no w豉郾ie, 'czas' to s這wo klucz
Pami皻am tylko o szamponach cebulowych. Swoja drog one dzia豉j jak si dobrze zmaceruje i da wi璚ej cebuli razem z jej sokiem. Mia豉m zawsze dwa szampony tak zrobione. Siarkowy do szorowania i co s豉bszego do codziennego mycia. Ten pierwszy kosi wszystkie.
Szkoda, 瞠 ten temat umar, bo dla niekt鏎ych to mog豉 by wisienka.

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka wiadomo嗆
Nie mam poj璚ia, co to azetinol, ale na pewno kwas azealinowy + co jeszcze, pewnie faktycznie retinol.

O kwercetynie na LU
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...na,t10620.html

Tutaj jest w徠ek pt. "Dlaczego antyandrogeny to za ma這"
http://www.laboratoriumurody.home.pl...3b98d4c54.html

Swanson ma w swojej ofercie kwercetyn瘱 jako samodzielny suplement.
Dzi瘯i dziewczyny id czyta. Ca造 czas szukam czego co mog jeszcze przemyci chocia瘺y w diecie ... a Ksi璚iunio rybek niestety nie toleruje, wi璚 z tranem te musia豉m si po瞠gna i wciskam go teraz mojej drugiej po堯wce.

a czego to Swanson nie ma!!

Go鄂a, co z Tob? przyjd ... napisz, 瞠 nie dojadasz, 瞠 酥isz po 3h na dob - nie b璠 si czu豉 samotnie!

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2015-02-11 o 00:29
Sailor Star Fighter jest offline  
Stary 2015-02-11, 07:22   #2869
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wooow12 Poka wiadomo嗆
Telogen te mo瞠 by i przewlek造 i agresywny .
Jakkolwiek, warto mie nadziej. Gdy wyci庵asz w這sy gar軼iami masz wiele r騜nych prawdopodobnych przyczyn problemu do wyboru (androgenowe nadal jest jedn z nich), gdy w這sy znikaj cichaczem kr庵 podejrzanych baaardzo si zw篹a . Inna sprawa, 瞠 lekarzom i innym takim znachorom najlatwiej jest rzuci diagnoz - AGA, przepisa loxon i umy r璚e od reszty. To bardzo wygodne.
Drug 豉tw diagnoz jest "stres"
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2015-02-11, 15:04   #2870
Malwiniak
Przyczajenie

Maria221 Dobrze, 瞠 napisa豉 o tych lekarzach bo ju si chcialam wybra.

Ja by豉m w dermatologa, to mi powiedzia豉, 瞠 wlosy wszystkim wypadaj, na to, 瞠 mam prze鈍ity wzruszy豉 ramionami i kaza豉 軼i望 w這sy "to przestan wypada" - ta! Chyba na 造so.. Zapisa豉 mi Gelacet, Ravalid, Novoxidil i tyle. W這sy mi zacz窸y przy lini czo豉 rosn望, 鄉ieszne, ma貫, kr璚one ale na reszcie g這wy nic nie zauwa篡豉m. Teraz zaczynam k豉嗆 na skalp olej rycynowy. Boj si, 瞠 mam androgenowe.
Malwiniak jest offline  
Stary 2015-02-11, 22:21   #2871
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Hehe, wchodze na forum po kilku tygodniach a tu sie okazuje, ze ktos mnie wola U mnie duzo zmian..niektore na lepsze, inne na gorsze, ale generalnie rownia pochyla i niestety spory dol..taki juz wzarty w psychike, ktory pewnie moznaby nazwac zgorzknieniem wynikajacym z akceptacji faktu, ze los nie ma dla mnie takiego sce'ariusza, jaki bym sobie zyczyla..Na poczatku czlowiek sie rzuca, nie spi, kombinuje, czyta fora po nocach, zglebia zawilosci endokrynologii, dochodzi do wiedzy przewyzszajacej te lekarska...a potem opada z sil, godzi sie z losem, ale kosztem radosci zycia - tak to wyglada u mnie. Malo optymistycznie, prawda? No, dlatego nie wchodze Was dobijac. Czas juz mam-semestr zaliczony..i od konca sesji w grudniu spie, zazwyczaj. Tzn nie zdarzyly mi sie juz noce zupelnie biale albo zapieprz caly dzien po 2 godzinach snu, co przez cale poprzednie polrocze bylo norma A POMIMO TO W GRUDNIU WLOSY PRZESTALY WYPADAC JAK WSCIEKLE, o czym pisalam w moich ostatnich sporadycznych postach i ten stan rzeczy sie wlasciwie utrzymuje. Tylko raz w zeszmym miesiacu nagle na raz wyciagnelam sto..chyba dlatego, ze byly spiete klamerka troche z adlugo? Co jest dobijajace, bo kiedys zwiazywanie ich nie oslabialo, a tu najmniejsza interwencja mechaniczna powoduje natychmiastowe pogorszenie, takie sa slabe.
Poza tym moje problemy zatokowo-alergiczno-cholera wie co nie zniknely, nie dostalam sie jeszcze do zadnego specjalisty, za to zaczela schodzic mi skora z rak i stop, co moj doktorek rodzinny skwitowal reakcja alergiczna, niestety nie mam pojecia na co. Dostalam na to oczywiscie sterydy w masci, tylko ze po kilku dniach przestalam je stosowac, bo to kolejny sposob na maskowanie objawow a nie leczenie przyczyny. Czuje , ze w wieku 30 lat po prostu sie sypie, biore w kolko jakies suplementy, o hormonach nie wspominajac..a efekt mizerny. Tzn...cos czego nie pojmuje..mam bardzo widoczny odrost. Mnostwo sterczy krotkich wlosow tylko jakoms cudem one za cholere nie zageszczaja fryzury. Nie mam tez przeswitow, oczywiscie. Jeszcze tegoby brakowalo przy camym tym zestawie, ktorym sie faszeruje od lat. Jedynie stracilam polowe wlosow, jak widac bezpowrotnie. Pogorszyly mi sie tez rzesy..ktore zawsze mialam nieprzecietnie dlugie..a teraz sa juz tylko przecietne.

Jesli chodzi o rozmiar tarczycy..moja tez jest mala, bardzo mala. Jesli wierzyc MS z Tlustego, a raczej sa ku temu podstawy, przypadki kiedy po prostu rodzimy sie z za mala tarczyca sa ekstremalnie rzadkie. Zazwyczaj za mala tarczyca oznacza, ze kiedys byl w niej stan zapalny i organizm ja zezarl po prostu. To zazwyaczaj nie daje zadnych objawow, wiec dowiadujemy sie po fakcie, kiedy produkcja hormonow juz szwankuje. Mozemy tez miec malo przeciwcial, to niewiele zmienia. Byla reakcja autoimmunologiczna, ktora moze wrocic albo zaatakowac inny organ. Czytajac kiedys Tluste doszlam do wniosku, ze badania hormonow tarczycy wcale nie maja sensu, licza sie objawy.
SAILOR, a Ty jak? Ze nie spisz to juz wiem, a wlosy?
Gosiakol jest offline  
Stary 2015-02-12, 08:16   #2872
Anna07_07
Raczkowanie

Dziewczyny u篡waj帷e "posypki" - Czy kt鏎a z Was mia豉 Hair So Real albo Beaver? Czy one s co warte? Maj dobr cen i dobr pojemno嗆, ale ... B璠 wdzi璚zna za ewentualne opinie
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2015-02-12, 09:24   #2873
JULIANNA5
Raczkowanie

Do Gosiakol,
Jakie hormony bierzesz?piszesz,瞠 te masz ma豉 tarczyc,czy j leczysz?A jak Twoje hormony tarczycy? prawid這we?
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-12, 09:30   #2874
nietoperek83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Dziewczyny, czy Alpicortu E mozna u篡wa dluzej, tzn przynajmniej pare miesiecy? Troche sie boje, bo to chyba w koncu steryd, a jednak przyhamowa mi wypad.
nietoperek83 jest offline  
Stary 2015-02-12, 10:03   #2875
Anna07_07
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nietoperek83 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy Alpicortu E mozna u篡wa dluzej, tzn przynajmniej pare miesiecy? Troche sie boje, bo to chyba w koncu steryd, a jednak przyhamowa mi wypad.
Ja u篡wa豉m kilka miesi璚y. Mam same pozytywne wra瞠nia . Trzeba tylko pami皻a, 瞠by stopniowo "schodzi z u篡wania" .
Magnez + B6- wieczorem
Zewn皻rznie:
Stary 2015-02-12, 13:24   #2876
Gosiakol
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 596

Tak, ja domniemana niedoczynnosc wykrylam 8 lat temu i od tylu tez lat biore hormony, dawno wyregulowane. Od lat nie zmienialam dawki. Do tego Belara i androcur.
Gosiakol jest offline  
Stary 2015-02-12, 19:14   #2877
rzesa20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 727

Cytat:
Napisane przez nietoperek83 Poka wiadomo嗆
Mnie dermatolog powiedzia豉, 瞠 w roku mo積a stosowa maksymalnie 3 butelki.

Nie mo積a by jak Prince Polo i smakowa wszystkim...
rzesa20 jest offline  
Stary 2015-02-12, 19:32   #2878
JULIANNA5
Raczkowanie

Do Gosiakol,mam jeszcze par pyta,bardzo prosz o odpowiedz,
1.Dlaczego za篡wasz Androcur?masz lub mia豉 za wysokie androgeny?
2.Ja mam zmniejsz帷 si tarczycy ale hormony s prawid這we.Czy Ty te mia豉 hormony w normie?
3.Czy antykoncepcje przepisano Ci ze wzgl璠u na wypadaj帷e w這sy?
JULIANNA5 jest offline  
Stary 2015-02-12, 20:39   #2879
susse
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 124

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny u篡waj帷e "posypki" - Czy kt鏎a z Was mia豉 Hair So Real albo Beaver? Czy one s co warte? Maj dobr cen i dobr pojemno嗆, ale ... B璠 wdzi璚zna za ewentualne opinie
Ja u篡wam czasem HSR i jestem zadowolona
susse jest offline  
Stary 2015-02-12, 22:05   #2880
Agilla23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Witam , jestem tu nowa i sporo str forum przebrn窸am. Du穎 nas jest.
U niekt鏎ych pi瘯ne efekty. Szczeg鏊nie po Prostanolu u jednej z dziewczyn. Gratuluj, bo wida r騜nic.
Mam te powa積y problem z w這sami. Dzi mam takiego do豉, 瞠 wy si chce. Podejrzewam u siebie AGA.Ju zaczynam si godzi z tym...
W這sy lec mi z ca貫j g這wy, s przerzedzone. Widz r騜nice po zdj璚iach z tamtego roku z obecnym. Jest 幢e. Najgorzej jest z prawym bokiem, tam mam pi鏎ka, gdzie lewy 豉dny i ok.
U mnie zacz窸o si tak: Mia豉m martw ci捫 w 21 tyg w sierpniu 2013. Po porodzie po 2,5-3 miechach by這 sypanie w這sk闚, ale ust徙i這 w ci庵u miesi帷a. Cieszy豉m si, 瞠 tak szybko. Ze wzgl璠u na z造 stan psychiczny gin przepisa mi antyki Yasmin na 3 miesi帷e w grudniu 2013, wtedy w這sy by造 mocne i nie lecia造 i 瘸逝j,瞠 tabsy wzi窸am. Jak odstawi豉m je w styczniu 2014 - masakra. Ostre sypanie. I d dzi to trwa. Jestem za豉mana. Morfologia ok, 瞠lazo tez. Planuj zbada ferratyn i ponownie TSH.
Zrobi豉m badania hormon闚:
Testosteron <20 (norma 0-80)
DHEA S 1,56 (norma 0,4-4). Wydaj mi si, 瞠 m鏬豚y by ni窺zy. Bo norma dla m篹czyzn 0,24-4,5).
PRL 5,6
dehydroepiandrosteron(DHE A) 123 (34-430)
TSH 1,6 - skacze mi od 1 do 1,75. Mia豉m usg tarczycy - ok.
Czekam na wynik 17 OH progesteronu. Podobno jest te wa積y przy w這sach.
Mam 30 lat i planuj ci捫. Czy mo積a wtedy pi wierzobowic? U篡wa wcierek z palmy saba這wej? Wiem, 瞠 wtedy s ograniczenia co do wcierek czy lek闚. Pewnie Prostanolu nie mo積a?
Wydaj mi si, 瞠 tabsy zepsu造 tu spraw, tylko rok min掖 od odstawienia, wi璚 powinno si ju uregulowa z w這sami.
Planuj je嗆 codziennie gar嗆 pestek dyni i pi olej z dyni. Ile 造瞠k trzeba?
Od dawno wcinam migda造, pestki s這necznika, od miesi帷a 造kam Sillic i tran, a efekt闚 brak. Planuj odstawi nabia, b璠zie ci篹ko, bo lubi kaw z mlekiem i ser bia造 cz serek wiejski.
Co s康zicie o androgenach, czy nie s u mnie za wysokie?
Forumowym mamusiom gratuluj pociech.
I wszystkim, kt鏎ym uda這 si zahamowa/ograniczy wypadanie w這s闚.
I reszcie si uda, b璠ziemy mia造 jeszcze 豉dne w這sy.
Pozdrawiam! Agnieszka
Agilla23 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
baby hair, cebulki, 造sienie, oleje, os豉bione w這sy, pomocy, w這sy, wypadanie, wypadanie wlosow, wypadanie w這s闚, wzmocnienie

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.