sklany.tips+akryl..jakie zdobienie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-22, 13:20   #1
adzia'90
Rozeznanie

sklany.tips+akryl..jakie zdobienie?

w poniedzialek ide do stylistki na przedluzanie pazurków, czekalam 2 tygodnie na wolny termin i sie dopchałam jak juz kiedys wspomnialam, ze obgryzuje paznokcie, pytalam sie was tez wtedy o najlepsza metode na przedluzanie obgryzionych paznokieków wtedy Butterflynails odradzila mi białą końcówke, idac do stylistki ona rozniez powiedziala to samo bede miala szklany tips+beznarwny akryl...
teraz zastanawiam sie nad zdobieniem, moja plytka (ta rozowa część) jest bardzo krótka, wiec podejrzewam, ze nie ladnie beda wygladały paznokcie bez zdobienia ... zastanawiam sie nad brokatem, moze hologramami ale predzej chcialam sie Was podpytac co proponujecie ?
jak macie to prosze o jakies fotki i propozycje

Edytowane przez adzia'90
Czas edycji: 2005-09-22 o 13:44
adzia'90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:21   #2
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails
Dot.: szklany.tips+akryl..jakie zdobienie?

Proponuję Ci tak jesiennie jakąś ładna kompozycję suszonych kwiatkow z odrobina złotego brokatu, lub hologramki, może z jakimis akrylowymi listkami. Albo cos klasycznego i kobiecego kwiatki z akrylu pozatapiane.
Uważam, że lepiej by było jakby stylistka zrobiła Ci paznokci na formie niż na tipsie
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:27   #3
adzia'90
Rozeznanie

Dot.: sklany.tips+akryl..jakie zdobienie?

stylistka mówiła, ze ma tipsy z małą kieszonką i, ze sa bardzo dobre na tak krótkie paznokcie jak moje. na szablonie zrobi mi anjprawdopodobniej jednego paznokcia z tego wzgledu, ze schodzil mi niedawno i jest troszke zdeformowany... Butterflynails a masz może jakies zdjęcia? przegladalam zdobienia na fryzjer.net, ale nic ciekawego nie znalazłam dlatego prosze Was o jakies propozycje, a najlepiej zdjęcia
Stary 2005-09-22, 18:48   #4
NieWskaZaNa
Zadomowienie

Moze cos tego typu. Nie wiem to sa moje takie skromne propozycje moze Ci sie spodobaja

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć

Edytowane przez NieWskaZaNa
Czas edycji: 2008-05-22 o 16:03
NieWskaZaNa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 19:10   #5
adzia'90
Rozeznanie

NieWskaZaNa to ostatnie zdjecie bardzo ładne, ale ja wolalabym cos takiego mniej widocznego, pasujacego do wiekszosci kolorów ... widzialam cos podobnego, ale z biela i rózem (nie moje kolory, ale wygladalo to przeslicznie) ale nadal szukam czegos co bedzie mi sie podobalo bez zadnego "ale"
Stary 2005-09-22, 19:34   #6
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Obejrzyj prace w galeri EF

Pozatym nie znam umiejętności stylistki do której idziesz.... więc trudno mi cokolwiek Ci polecać.
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 19:59   #7
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Pozostalabym w stylistyce juz nieco jesiennej - ale zamiast kwiatuszkow ( masz na to za krotką plytke i pazurki) polecałabym takie suszone gałazki - jakiś wrzos czy cos w tym stylu ( na roślinkach sie nie znam) . Jest to delikatniejsze zdobienie, mniej widoczne niz kwiatuszek a dluga i cienka łodyżka bedzie optycznie wydłużala Twoja plytke. No i slicznie sie prezentowala na tipsie clear!
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 20:13   #8
adzia'90
Rozeznanie

paulakrk a orientujesz sie ile kosztują takie zdobienia? pytam sie, bo tak ciulalam grosz do grosza, zeby pojsc do jakiejs lepszej stylistki, bo jednak przedluzyc obgryzione pazurki to wyzsza szkola dziewczyna do ktorej ide policzyla sobie 110 pln za przedluzanie + 10 hologramiki, troche duzo jak na moj budzet, ale wiadomo lepiej dolożyc pare pln i miec paznokietki zrobione dobrze , poza tym znam sporo osob ktore do niej chodza i paznokcie maja zrobione bardzo ladnie, a najwazniejsze dobrze, nic nie odpryskuje i nie odpada.. poza tym wolne terminy mowia same za siebie (chyba;d). ponad 2 tygodnie czekalam na wolna date i sie doczekałam ;d
Stary 2005-09-22, 20:33   #9
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Roznie U mnie takie gałązki kosztują tak samo - 1 zł za paznokiec wiec 10 za całość. Natomiast za przedłużenie ogryzków liczę sobie 80 zł - to najwyższa wyjsciowa cena poniewaz z takim pazurami jest zdecydowanie najwiecej roboty. I smiem twierdzic ,ze klientki ktorym robilam ogryzki sa zadowolone ;]
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:44   #10
adzia'90
Rozeznanie

paulakrk szkoda, ze nie mieszkasz w toruniu, bo przyszlabym do Ciebie w moim miasteczku niby sporo salonikow, ale wiadomo starch isc do jakiegos o ktorym sie nic nie wie zobacze jeszcze jakie ta dziewczyna bedzie miala ozdobki, moze cos mi sie spodoba dziwnego ;d cale szczescie, ze to juz w poniedzilek bo nie moge sie doczekac POSTARAM SIE wkleic fotke przed i po przedluzaniu
Stary 2005-09-23, 08:40   #11
NieWskaZaNa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez adzia'90
POSTARAM SIE wkleic fotke przed i po przedluzaniu
no to czekamy

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości