Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-30, 19:51   #151
ewabocher
Przyczajenie

Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

Noo, ale mnie dziś nerw wziął.
Zasugerowałam się waszymi wpisami i wybrałam sie do salonu na Młyńskiej 21.
Pani Sylwia zapisała mnie na konkretna godzinę, ja wszystkie plany dnia dostosowałam do wizyty w salonie. No, w końcu miałam mieć super fryzurkę...
Stawiam sie punktualnie, a pani fryzjerka oznajmiła, ze jest lekki poślizg. No cóż zdarza się. Myślałam, ze z 10 minut, na co usłyszałam 1,5 godziny.
Wytłumaczenie szanownej fryzjerki było takie, że trafiła sie lepsza klientka - czytaj więcej zapłaci, bo farbowanie, a nie tylko strzyżenie.

No cóż z takim podejściem biznesu nie zrobi. Moja noga tam więcej nie postanie, a i nie omieszkam znajomym o tym incydencie powiedzieć.
ewabocher jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:15   #152
karinka olowicz
Przyczajenie

Smile Dot.: Koszalin - poszukiwany dobry fryzjer...

No wiesz nawet nie chce mi sie wierzyc!!! Jutro z ciekawosci zagladne do Pani Sylwii i zapytam o ten incydent, itak mam tam blisko idac z pracy, napewno nie jestes fryzjerka z innego salonu mam kupe kolezanek , ktore nawet chcac sie czepic czegos nie moga bo zawsze wszystko jest dobrze, nie zdarzylo sie nikomu nigdy aby musial czekac dluzej niz wymaga tego grzecznosc, naprawde nie chce mi sie wierzyc, a o ktorej godzinie bylas bo chce naprawde sprawdzic ten fakt, moj najlepszy salon nie moze zepsuc sobie renomy
karinka olowicz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:35   #153
natusia880906
Przyczajenie

A ja mam pytanie. Chodzi mi o fryzjera który mieści się w "Jowiszu" przy Zwycięstwa. Dokładnie jak schodzi się po schodach w dół to zaraz przy schodach po lewej stronie (przy placu). Widziałam, że dośc sprawnie obcina tam taki chłopak. Był ktoś może? Nie chodzi mi o Vision.
natusia880906 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:28   #154
karinka olowicz
Przyczajenie

Wiesz nie wiem, ktory salon masz na mysli, czy na poziomie chodnika od str ulicy czy nizej od str torgu na poziomie vision - obok solarium.
Jesli 1 opcja - to bylam tam 1 raz, robil mnie mezczyzna mlody chlopak, ok 25 lat, nie bylam zadowolona, malo rozmowny, nie bylo klimatu, pasemka byly zbyt daleko odrostu, natomiast w salonie byla druga fryzjerka - blondynka, chyba wlascicielka, mysle, ze jest dobra- to z obserwacji.
Chociaz nie zniechecam, jestem ostatnia w ocenianiu fryzjerow na podstawie 1 wizyty lub jakiegos szczegolu, moze ocenil, ze tak bedzie bezpieczniej i pasemka zrobil dalej od odrostu...niewiem
Natomiast jesli masz na mysli ten salon obok solarium, to nie widzialam tam nigdy faceta, tylko mlode dziewczyny, przechodze tam czesto, bo opalam sie w tamtejszym solarium - mimo, ze to nie ten watek to z czysta przyjemnoscia solarium moge polecic
Stary 2010-11-13, 19:57   #155
asass
Przyczajenie

czesc dziewczyny,
jestem nowa tutaj na forum, gdzie caly watek fryzjerow przeczytalam i jak widac macie rozne zdania. Rowniez poszukuje dobrej fryzjerki (badz fryzjera), ktora dobrze dobralaby mi kolor wlosow i dobrze sciela. Dotychczas mialam pasemka ale chcialabym cos zmienic. Slyszalam o jakis fryzjerach (mezczyzni),ktorzy kiedys mieli swoj zaklad kolo kina Adria.Nie wiem czy jeszcze tam sa i czy rzeczywiscie sa tacy dobrzy jak sie o nich w Klinie swojego czasu mowilo. Wiec bede wdzieczna za wszelka informacje o dobrych fryzjerach i prosilabym takze o ewentualne ceny (sciecie + farbowanie lub pasemka) jesli ktos sie orientuje. Prosze o kontakt na priv (zdjecia fryzur bylby tez ok ale nie koniecznie). Z gory dzieki!

Edytowane przez asass
Czas edycji: 2010-11-13 o 19:59
asass jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:34   #156
karinka olowicz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justyna772 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, mam pytanie o koloryzację Elumen Goldwella- gdzie w Koszalinie można zrobić Elumen? Będę wdzięczna za namiar jeżeli któryś z salonów to wykonuje.
Goldwell elumen...hm... koloryzacja gwiazd droga przyjemność , ale kosztowna, mialam okazję korzystac z tego zabiegu w warszawie , byl to prezent urodzinowy koszt zabiegu 350zl, ale to Warszawka nie sprawdzałam jeszcze jak na naszych terenach, dzis widzialam gdzies na necie zdjecia anny muchy w przedłużanych wlosach i tak blyszczacych, ze az odbijaja swiatlo, wygladaja az nad zdrowo prawie nie naturalnie, to wlasnie jest koloryzacja goldwell elumen http://zyciegwiazd.onet.pl/228950,3,...ws_detail.html , z checia zrobilabym sobie taki prezent ponownie
sprawdzalam koszalin w tym zabiegu nie robia jeszcze tego nigdzie, jest w ofercie beauty plaza salon na chelmskiej www.beautyplaza.pl , dzwonilam i Pani powiedziala, ze jeszcze trwa szkolenie z tej koloryzacji i bedzie mozna dop koncem grudnia zrobic to u nich, nie powiedziala jakie ceny zabiegu hm..ciekawe, szkoda, ze ta farba nie jest nigdzie dostepna, nawet na allegro...pewnie dlatego, ze czyni cuda

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

a moze ktoraś z dziewczyn robiła tą koloryzację na terenach zachodniopomorskich? czekam na info, bo jak patrzę na włoski ani - zżera mnie zazdrość
Stary 2010-12-04, 15:53   #157
michalyna
Przyczajenie

Jakie ceny za strzyżenie włosów u pani Ani Janik?
michalyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 07:09   #158
lilia261
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez michalyna Pokaż wiadomość
Jakie ceny za strzyżenie włosów u pani Ani Janik?
witam chyba 30-35 zł
lilia261 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 11:34   #159
gregia
Zakorzenienie

a może ktoras z Was dziewczyny wie czemu salon Labo na Młyńskiej jest zamkniety

KOCHAM MOJE DZIECKO NAD ŻYCIE

gregia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 05:54   #160
wiktoriasb
Raczkowanie

może za mało klientów?? nie mam pojęcia

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:13 ----------

ja już chyba znalazłam swojego fryzjera, ale może uda mi się znaleść coś w centrum, blisko ratusza... Może zajde na przeciwko teatru lub w Millennium... ale chyba na razie boje się póki moja nowa fryzjerka czegoś mi nie popsuje na głowie
wiktoriasb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 07:56   #161
Traktorek
Przyczajenie

Nie polecam fryzjerki nad kwiaciarnią Emka przy ul. Zwycięstwa
Moje włosy naprawdę trudno "źle obciąć" (żeby nie używać wyrazów), także miałam do czynienia z niebywałym talentem.

Włosy miałam do połowy pleców, gęste. "Miałam". Tak w ogóle umówiłam się na "dobieranie fryzury"...ehhh ale w Koszalinie nie istnieje chyba taki zwrot, bo pierwsze co usłyszałam po umyciu głowy to magiczne - "to jak tniemy?" . To zapytałam się, jaka ewentualnie fryzura pasowałaby mi do mojej owalnej twarzy..Pani zagryzła usteczka, pokręciła główką "to co-do ramion?". Na nic moje próby wyciągania z niej czegoś więcej.

Wynik jest taki, że mam obcięte włosy od przysłowiowego garnka, nierówno z tyłu, wycieniowane są od nasady, przez co straciły ze swojej gęstości (a prosiłam o wycieniowanie tylko końcówek, żeby się dobrze układały). o grzywce nie wspomnę, zwracałam jej uwagę, że jest krzywa, na co ona, że niemożliwe i zabrała się do suszenia. Na sucho znowu zaczęłam, że jest krzywo- to zrobiła mi 2 pazurki. Przeurocze. Wyszłam niezadowolona i jestem pewna , że nigdy tam nie wrócę.
Traktorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 06:44   #162
wiktoriasb
Raczkowanie

mhh to fajnie, kocham takie fryzjerki, ja moją znalazłam przez przypadek, zaczepiłam Panią na ulicy gdzie się podcieła... podała adres. Pierwsze pytanie "to co robimy?" to się soytałam Pani uzgodniła ze mną asymetrię z krzywą grzywką, teraz czasem poszukam sobie fryzurkę i jestem zadowolona
Stary 2010-12-17, 17:20   #163
kajka2005
Przyczajenie

Z czystym sumieniem polecam zakład fryzjerski w Pasażu Millenium w podziemiu u Pani Eweliny / przy windzie/. Ceny są rozsądne i zawsze wychodzę zadowolona. Dodatkowo w zakładzie od niedawna jest dziewczyna która robi bardzo ładne paznokcie - od dawna szukałam dobrej stylistki paznokci. Jak macie pytania piszcie.

pozdrawiam
kajka2005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 17:56   #164
niewinna_123
Przyczajenie

Dziewczyny ja juz dawno Wam pisalam o Ewelinie z Millenium. Warto do niej iść, bo naprawde swietnie strzyże. Jesli chodzi o dziewczynę (p. Marlena), która robi tam paznokcie to tez same superlatywy. Robi tak dokładnie i precyzyjnie, ze nie mogę wyjśc z podziwu. Jednym słowem POLECAM
niewinna_123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:07   #165
karinka olowicz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Traktorek Pokaż wiadomość
Nie polecam fryzjerki nad kwiaciarnią Emka przy ul. Zwycięstwa

Moje włosy naprawdę trudno "źle obciąć" (żeby nie używać wyrazów), także miałam do czynienia z niebywałym talentem.

Włosy miałam do połowy pleców, gęste. "Miałam". Tak w ogóle umówiłam się na "dobieranie fryzury"...ehhh ale w Koszalinie nie istnieje chyba taki zwrot, bo pierwsze co usłyszałam po umyciu głowy to magiczne - "to jak tniemy?" . To zapytałam się, jaka ewentualnie fryzura pasowałaby mi do mojej owalnej twarzy..Pani zagryzła usteczka, pokręciła główką "to co-do ramion?". Na nic moje próby wyciągania z niej czegoś więcej.

Wynik jest taki, że mam obcięte włosy od przysłowiowego garnka, nierówno z tyłu, wycieniowane są od nasady, przez co straciły ze swojej gęstości (a prosiłam o wycieniowanie tylko końcówek, żeby się dobrze układały). o grzywce nie wspomnę, zwracałam jej uwagę, że jest krzywa, na co ona, że niemożliwe i zabrała się do suszenia. Na sucho znowu zaczęłam, że jest krzywo- to zrobiła mi 2 pazurki. Przeurocze. Wyszłam niezadowolona i jestem pewna , że nigdy tam nie wrócę.
Wiesz, ja interesuje sie fryzjerstwem od dawna, od strony klienta, mieszkalam chwile w innym miescie, mialam stycznosc z importerem rewelacyjnej profesjonalnej firmy z-one do wlosow, przez co poznalam wiele fryzjerek i widze, ze w koszalinie niestety nie mozecie miec takich oczekiwan jakie macie, za fachowa, podkreslam fachowa porade stylisty, osoby ktora jest nie tylko fryzjerem ale i stylista( to drugi zawod) trzeba zaplacic pare dobrych stow, a w koszalinie nie ma fryzjera, ktory by mial takie ceny jakie sie naleza za tego typu uslugi!
W koszalinie sa fryzjerki lepsze i gorsze, te lepsze, ktore opocz fachu w rekach maja jeszcze oko potocznie nazywa sie stylistkami, ja tez tak czasem mowie ale to nie jest to samo co stylista z warszawy.
Z calym szacunkiem ale placac 30-50 zl za podciecie mozemy liczyc na podciecie i czasem fryzjerke , ktora ma oko i nam cos dobierze. Jesli ktos ma duze wymagania i jest zainteresowany naprawde prawdziwa stylizacja fryzury musi niestety udac sie do innego miasta oczywiscie mam swoje typy salonow i w koszalinie i uwielbiam do nich chodzic, ale wiem, ze jesli bede chciala przejsc jakas metamorfoze udam sie gdzie indziej!
pozdrawiam
Stary 2010-12-29, 08:59   #166
salo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez karinka olowicz Pokaż wiadomość
Wiesz, ja interesuje sie fryzjerstwem od dawna, od strony klienta, mieszkalam chwile w innym miescie, mialam stycznosc z importerem rewelacyjnej profesjonalnej firmy z-one do wlosow, przez co poznalam wiele fryzjerek i widze, ze w koszalinie niestety nie mozecie miec takich oczekiwan jakie macie, za fachowa, podkreslam fachowa porade stylisty, osoby ktora jest nie tylko fryzjerem ale i stylista( to drugi zawod) trzeba zaplacic pare dobrych stow, a w koszalinie nie ma fryzjera, ktory by mial takie ceny jakie sie naleza za tego typu uslugi!
W koszalinie sa fryzjerki lepsze i gorsze, te lepsze, ktore opocz fachu w rekach maja jeszcze oko potocznie nazywa sie stylistkami, ja tez tak czasem mowie ale to nie jest to samo co stylista z warszawy.
Z calym szacunkiem ale placac 30-50 zl za podciecie mozemy liczyc na podciecie i czasem fryzjerke , ktora ma oko i nam cos dobierze. Jesli ktos ma duze wymagania i jest zainteresowany naprawde prawdziwa stylizacja fryzury musi niestety udac sie do innego miasta oczywiscie mam swoje typy salonow i w koszalinie i uwielbiam do nich chodzic, ale wiem, ze jesli bede chciala przejsc jakas metamorfoze udam sie gdzie indziej!
pozdrawiam
witam nie stety nie zgadzam się z tym co piszesz karinka . wyjazdy ,styliści itd . przede wszystkim żeby się nazywać stylistą trzeba mieć odpowiednie wykształcenie. w Koszalinie i okolicach jest prawie 300 salonów fryzjerskich natomiast mistrzów około 30 i o dziwo wszyscy się trzymają a z czego to wynika? to proste nie ma dobrych czy złych fryzjerów fryzjer jest odpowiedni lub nie dla indywidualnej osoby myślę że jest to kwestia gustu . a jeden fryzjer nie jest wstanie dogodzić całej luckości tak samo jak jeden lekarz czy krawcowa czy stylista itd. przede wszystkim jesteśmy tylko ludźmi i myślę że moje koleżanki po fachu się ze mną zgodzą !!! natomiast co do pieniędzy każdy patrzy według swojego portfela jeden pyta czemu tak drogo a drugi czemu tak tanio i tak bez końca . ty karinka jeździsz do warszawy a z warszawy przyjeżdżają do mnie i nie tylko . jak już powiedziałam kwestia gustu ale jeśli chodzi o fryzjerów w zachodniopomorskim i patrząc na to moim okiem a jestem instruktorem przejechałam Polske w wzdłuż i wszerz szkoląc fryzjerów stoimy na naprawdę wysokim poziomie . nie przestawię się z wiadomych przyczyn ale bardzo gorąco pozdrawiam wszystkich i życzę znalezienia odpowiedniego fryzjera
salo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:30   #167
asass
Przyczajenie

hi, mozecie podac mi namiary do Pani Janik, tzn telefon i adres pani Ani Janik? orientuje sie ktos jak to u niej wyglada z terminami czy mozna przyjsc i umowic sie na kolejny dzien albo nawet w ten sam dzien? z gory dzieki.
Stary 2011-01-04, 20:38   #168
lilia261
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez asass Pokaż wiadomość
hi, mozecie podac mi namiary do Pani Janik, tzn telefon i adres pani Ani Janik? orientuje sie ktos jak to u niej wyglada z terminami czy mozna przyjsc i umowic sie na kolejny dzien albo nawet w ten sam dzien? z gory dzieki.
hej Akademicka 9 tel 502 323 079 wątpię że w ten sam dzień ale długo się nie czeka
lilia261 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:46   #169
asass
Przyczajenie

dzieki wielkie! pzdr
Stary 2011-02-15, 19:52   #170
natusia880906
Przyczajenie

a wie ktoś może jak tną panie w tym niedawno otwartym salonie który mieści się w CH Forum przy wejściach do tesco?
Stary 2011-03-02, 20:35   #171
zabeczka123
Przyczajenie

na Asnyka jest nowa fryzjerka młoda i kreatywna...warto się przekonać...polecam
zabeczka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 06:17   #172
wiktoriasb
Raczkowanie

Hej a gdzie konkretnie na ASNYKA?? bo zawsze widziałam tam jednego fryzjera it to facet tam tnie

Edytowane przez wiktoriasb
Czas edycji: 2011-03-23 o 08:16
Stary 2011-03-04, 10:26   #173
zgrzyt
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez natusia880906 Pokaż wiadomość
a wie ktoś może jak tną panie w tym niedawno otwartym salonie który mieści się w CH Forum przy wejściach do tesco?
Beznadziejnie. Bylam z chlopakiem; ja podciac grzywke, on sciac wlosy (prosil, zeby nie za krotko). Mnie scinala babka, jego - facet. Efekt? Oboje wygladalismy jak debile , na szczescie wlosy nam szybko rosna :P ...

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez zgrzyt Pokaż wiadomość
Beznadziejnie. Bylam z chlopakiem; ja podciac grzywke, on sciac wlosy (prosil, zeby nie za krotko). Mnie scinala babka, jego - facet. Efekt? Oboje wygladalismy jak debile , na szczescie wlosy nam szybko rosna :P ...
...aha, zaplacilismy jakies smieszne pieniadze. Wiec moze jak komus chodzi o to tylko, zeby bylo tanio...
zgrzyt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:35   #174
gregia
Zakorzenienie

ktoś jeszcze może wyrazić opinię o Pani Ewelinie z Millenium?

KOCHAM MOJE DZIECKO NAD ŻYCIE

gregia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 10:21   #175
Rollergirl
Raczkowanie

Wypowie sie ktos na temat ART GALLERY na Grunwaldzkiej?

Mam malo wlosow, cienkie i krecone. Szukam koos kto zrobi cos z niczego
Rollergirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 08:19   #176
wiktoriasb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
ktoś jeszcze może wyrazić opinię o Pani Ewelinie z Millenium?
ja się może tam wybiorę i zobaczę, chociaż znowu chodzę z zamiarem zapuszczenia włosów a wybieram się już ładnie
Stary 2011-03-23, 10:03   #177
natusia880906
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zgrzyt Pokaż wiadomość

...aha, zaplacilismy jakies smieszne pieniadze. Wiec moze jak komus chodzi o to tylko, zeby bylo tanio...
W między czasie byłam tam już dwa razy, ścinała mnie babka żadnego faceta tam ani razu nie widziałam
Nie wiem u jakiej Ty byłaś ale mnie obcięła super i wszystkim się podoba

aaaa... no i co do ceny... jeśli 50zł za obcięcie to takie śmieszne pieniądze to
Słyszałam już o salonach w których biorą 20, 30zł
Poza tym cena nie jest wyznacznikiem umiejętności
Stary 2011-04-17, 20:32   #178
Margarets
Przyczajenie

Dobry, tani fryzjer Koszalin

Poszukuję dobrego i miarę taniego fryzjera w Koszalinie. Chcę obciąć włoski
Margarets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 22:34   #179
novelove
Zakorzenienie

Dot.: Dobry, tani fryzjer Koszalin

w Koszalinie nie ma dobrych i tanich fryzjerów, przynajmniej ja nie spotkałam..
w emce jest nieźle, taka starsza PAni,ciemne włosy-ale kasują 40 zl
Stary 2011-04-18, 09:16   #180
Margarets
Przyczajenie

Dot.: Dobry, tani fryzjer Koszalin

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
w Koszalinie nie ma dobrych i tanich fryzjerów, przynajmniej ja nie spotkałam..
w emce jest nieźle, taka starsza PAni,ciemne włosy-ale kasują 40 zl
Jak na wizję tego co chcę zrobić z włosami trochę za dużo te 40 zł.... a jakiś tańszy?
Margarets jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, koszalin fryzjer

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości