Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-22, 16:20   #1
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

Jesus del Pozo - In Black

Co sądzicie o tym zapachu? Na allegro jeszcze go nie ma, w Sephorze i Douglasie też nie widziałam

Na forum Gazety ktoś porównał go do czekolady z orzeszkami z wódką a co wy sądzicie? Wiem, że zawiera w sobie lukrecje i strasznie jestem ciekawa no i ta pompka

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:31   #2
koko
Zakorzenienie

GG do koko
Dot.: Jesus del Pozo "In Black"

Ja go wąchałam pod koniec sierpnia w sephorze właśnie.Przyjemny. I nawet interesujący.Wtedy wąchałam mnóstwo rzeczy w jakimś szale totalnym, więc żadnych konkretów tu nie napiszę niestety o nim, ale miałam raczej pozytywne odczucia.Wydał mi się taki aksamitny.
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:32   #3
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Co sądzicie o tym zapachu? Na allegro jeszcze go nie ma, w Sephorze i Douglasie też nie widziałam

Na forum Gazety ktoś porównał go do czekolady z orzeszkami z wódką a co wy sądzicie? Wiem, że zawiera w sobie lukrecje i strasznie jestem ciekawa no i ta pompka
Widziałam go i w Sephorze i w Douglasie Kupiłam go nawet, bo w pierwszym momencie bardzo mi się spodobał. Rzeczywiście jest to zapach bardzo słodki, ja czuję w nim jakąś fajną, miodową nutę (może to ta lukrecja), mi przypomina troszkę Lilly Angel. Ale rzeczywiście, 100% ulepek. Nawet go lubię, ale myśle, że na jednej butelce poprzestanę. Nie jest jakiś spacjalnie oryginalny, czy odkrywczy.
Stary 2005-09-22, 22:16   #4
ETERNITY
Rozeznanie

Psiknęłam sobie nimi na nadgarstek bo strasznie spodobała mi się butelka..Niestety perfumy te pachną jak perfumy...męskie(!!!!)Aż się rozejrzałam czy przypadkiem nie pomyliłam się i nie podeszłam do półki z zapachami właśnie męskimi..Według mnie nie ma w Black żadnej kobiecej nuty(może akurat tylko na mnie tak "dają")..Są za to w nadmiarze nuty drzewne..Kompletnie w nie moim stylu zapaszek..Kojarzą mi sie z męskimi Eau the Parfum Gucciego.Jednak trwalość powalająca-szorowałam i szorowałam nadgarstek i nie mogłam się ich pozbyć
ETERNITY jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 07:22   #5
evee
Wtajemniczenie

GG do evee

juz sa od jakiegos czas w perfumeriach wiec mysle , ze nie bedziesz miala problemu ze znalezieniem.Co do zapachu czekolady- coz Omnia tez miala byc czekoladowa- ale na mnie pachnie cytryna z ziolami.Podobnie jest z tym zapachem jest cieply, slodko korzenny, z wyrazna nutka- cytrynowego drinka - (cos jak DKNY Woman- mam na mysli ta cytrynowa nutke a nie calosc zapachu).Calosc dosyc ciekawa,-ale testowalam tylko probke- wiec nie wiem czy po pewnym czasie nie mialabym go dosc.Aha- na mnie niestety byl dosc nietrwaly
evee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 09:28   #6
alraune
Zadomowienie

GG do alraune

Niuchała tylko raz i na pierwszy niuch mi się nie spodobal - zobaczymy co bedzie za drugim razem...
Stary 2005-09-23, 12:38   #7
ropuszka
Zakorzenienie

Zaskoczona jestem tymi w wiekszosci negatywnymi opiniami... Moja mama zachwycila sie In black i predziutko kupila flakonik z pompka. Niestety twierdzi, ze nie jest w stanie uzywac na razie tych perfum, bo sa zbyt mocne. Moim zdaniem dobre an jesien i zime, bardzo cieple, slodkie, ale na pewno nie landrynkowe. To bardzo specyficzne perfumy. Czuje lukrecje, troszke czekolady rowniez. Wodki absolutnie nie Psikam sie czasem tymi perfumami, ale nie przytlaczaja mnie, nie sa na mnie zbyt meczace, a nawet po paru godzinach znikaja. Wg mnie powinny sie troche dluzej trzymac, bo sa mocne, ale nie ma co narzekac, bo w koncu ile czasu mozna zniesc intensywny zapach? Na pewno sa w Sephorze i Marionnaud. Uwazam, ze sa to dosc dziwne perfumy jak na Del Pozo, bo Halloween czy Duende to byly takie klasyczne i swieze perfumy, nie drazniace otoczenia. Jesli chcesz byc oryginalna, to kup In Black (ale bron Boze nie w ciemno!), bo jestem pewna, ze malo osob bedzie w tym sezonie uzywac tego zapachu.
ropuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 21:41   #8
roztoczanka
Raczkowanie

A mi ten zapach się bardzo spodobał. Jest inny, bardzo ciekawy, ładnie układa sie na skórze i bardzo trwały... Trzy podstawowe nuty tego zapachu są "czarne" (stąd nazwa): czarna wiśnia - ponoć ma moc oddziaływania na mężczyzn, zgodnie z wolą kobiety, czarna lilia - intensywna i wręcz odurzająca i kora lukrecji - afrodyzjak... Brzmi nieźle, prawda? Naprawdę warto go przetestować, bo może się okazać świetnym towarzyszem chłodnych dni... Pozdrawiam
roztoczanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:23   #9
evee
Wtajemniczenie

GG do evee

ale reklama jest..beznadziejna...
nie chodzi o kolor skory modelki..tylko , ze jest taka - oczywista.. sztampowa
evee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 08:54   #10
sumiko
Raczkowanie

Właśnie wczoraj stałam się posiadaczką tych pięknych perfum przyznaje, zapach jest bardzo słodki ale mimo to nie jest męczący oceniam go jako bardzo kobiecy. Najbardziej wyczuwam w nim czarną wiśnię uwielbiam ten zapach bo jest taki upojny, poza tym przypomina mi herbatę wiśniową, którą piję pasjami . gorzej, że mój facet niezbyt lubi słodkie zapachy a tego jeszcze nie wąchał bo jest za granicą, a nóż zrobi odstępstwo od reguły. Perfumy te podobają się całej mojej rodzinie, nawet tacie, który zawsze uznawał tylko świerzuchy jak cytryna czy zielona herbata
sumiko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 11:47   #11
tulipanka
Zakorzenienie

Czekolada, wódka, lukrecja? Jak to się dzieje, że on pachną na mnie tylko i wyłącznie wiśnią? I to taką kandyzowaną, strasznie słodką. Ewentualnie wiśniowym szampanem dla dzieci...
W dodatku jest niesamowicie nietrwały, po godzinie nie ma po nim śladu...
Ale za to butelka... piękna jest!
tulipanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:28   #12
ana_gabi
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi

Prosze tu masz wszytko o In black :
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id= 5842

Moje odczucia ? Na poczatku klasyczny cos w rodzaju Chance A pozniej słodki, słodszy ...etc

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:02   #13
obca
Zadomowienie

a dla mnie to było niezwykłe doznanie .. otulona czarnym del Pozo

pierwsze spotkanie z nim nie było miłe.. na papierku poczułam jakiś straszny intensywny zapach, ciężki, wytrawny, porażający :0

ale przeczytałam sobie opinie na WIzażu i nie pasowało mi to zupełnie do tego co ja wąchałam ..
więc dzisiaj zrobiłam rzecz straszną w perfumerii spora kropla wylądowała wprost na moim nadgarstku nastąpiła chwila grozy.. i ..okazało się że zamiast strasznie jest ciekawie : ))
zapach słodko wytrawny.. chwilami czyste śliwki/wiśnie w czekoladzie..w innym momencie intensywny wytrawny alkohol ..z odrobiną słodyczy..czasami niemal męskie mocne nuty..a za chwilę znów słodycz

po kilku godzinach moc perfum osłabła.. intensywny dający ciepło alkohol towarzyszył mi na mrozie..a po przyjściu do domu złagodniał..wyciszył się..i został już tylko miły oddech tej siły i alkoholowej słodyczy..

nie wiem czy wytrzymałabym z nim dłużej..ale na pewno zapach zapada w pamięć
obca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 18:45   #14
Vicky_83
Raczkowanie

Dostałam te perfumki w prezencie i za pierwszym razem kiedy popsikałam się na nadgarstku i utleniły się uznałam je za zapach mocny i przepraszam, nie chcę urazić"dla starych bab". Ale kiedy przymierzałam się poraz drugi poczułam słodką woń.
Narazie stoją na pułce, nie mogę się do nich przekonać.
Ale dojrzewam do nich.
Jest to o tyle dziwne że ja uwielbiam ciężkie, słodkie zapachy(rykiel,angel,miss dior cherie) a do tego nie mogę się przekonać wogóle.
Natomiast jest w nim jakaś interesująca nuta.
Vicky_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:49   #15
ETERNITY
Rozeznanie

Jesus Del Pozo In Black-edp a edt

Bardzo mnie ten zapach zaintrygował.Za pierwszym podejściem odrzuciło mnie a teraz nie moge oderwac nosa od nadgarstka.Zachwycam się jednak teraz wersją edt ale interesuje mnie bardziej edp(ma piękniejszą butelkę )Jestem ciekawa czy ta wersja się różni..czy ma nieco inne nuty zapachowe...czy po prostu jest bardziej nasycona.Szukałam w internecie na ten temat jednak mało na temat tego zapachu jest artykułów i jakichkolwiek opinii a jak już sa to dotyczą edt.W perfumeriach na półkach też widzę tylko edt(Wrocław).Jesli ktoś zna ta drugą wersję i ma jakiekolwiek porównanie to bardzo proszę o podzielenie się opiniąPozdrawiam
Stary 2006-01-24, 21:03   #16
ETERNITY
Rozeznanie

Dot.: Jesus Del Pozo In Black-edp a edt

Niesmiało się przypominam
Stary 2006-01-25, 13:47   #17
ETERNITY
Rozeznanie

Dot.: Jesus Del Pozo In Black-edp a edt

No plisss...ktokolwiek wąchał..ktokolwiek wie...
Stary 2007-12-07, 19:16   #18
aniser
Zakorzenienie

Jesus del Pozo In black EdT - damskie czy meskie?!

Dziewczyny,
mam do Was ogromna prosbe- na prezent gwiazdkowy mialam zakupic wode toaletowa Jesus del Pozo In black. dowiedzialam sie, ze mozna ja aktualnie dostac w promocji,tyle, ze w gazetce w opisie zaznaczone jest "men"...szukajac w necie widzialam tylko podzial na edt i edp tego zapachu.
Czy faktycznie JdP In black jest sprzedawany w dwoch roznych wersjach: dla kobiet jak i dla mezczyzn?

z gory dziekuje za uswiadomienie mnie w tej kwestii
Stary 2007-12-07, 19:44   #19
ropuszka
Zakorzenienie

Dot.: Jesus del Pozo In black edt-damskie czy meskie?!

To zapach dla kobiet. Nie ma wersji dla mezczyzn. MOzna sie upewnic tutaj: http://www.osmoz.com/encyclo/marques...NGUE&LANGUE=FR
ropuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 19:45   #20
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

In Black JdP występuje tylko w wersji damskiej W gazetce jest zapewne błąd.
tymena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 20:06   #21
aniser
Zakorzenienie

dzieki dziewczyny
w takim razie uspokojona wybiore sie po nie jutro
moze dzieki temu bledowi w gazetce nie rozejda sie tak szybko i zdaze je zakupic
Stary 2007-12-07, 20:34   #22
mex
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny
w takim razie uspokojona wybiore sie po nie jutro
moze dzieki temu bledowi w gazetce nie rozejda sie tak szybko i zdaze je zakupic
Mogę wiedzieć jaka cena za jaką pojemność?
mex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 21:24   #23
pinky11
Rozeznanie

w super pharmie sa za chyba 69.99 cos kolo tego : in white tez jest w takiej cenie 30 ml
pinky11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 21:33   #24
mex
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
w super pharmie sa za chyba 69.99 cos kolo tego : in white tez jest w takiej cenie 30 ml
Dziękuję Pinky
Chciałam porównać ceny, bo wypatrzyłam na all setkę za 99 zł
Stary 2007-12-07, 22:13   #25
aniser
Zakorzenienie

Dot.: Jesus del Pozo In black EdT - damskie czy meskie?!

mex- dokladnie tak jak mowi pinky11... ja pewnie tez szukalabym po allegro,ale boje sie,ze nie zdaza dojsc na swieta...

a czy moglabys porownac JdP in black do jakiegos innego zapachu?
ja niestety znam tylko halloween,a wprawdzie czytalam recenzje na kwc,ale tak byloby mi latwiej je sobie wyobrazic

edit: oczywiscie znam tylko halloween jesli chodzi o jesus del pozo,a nie wogole o perfumy
Stary 2007-12-08, 09:56   #26
mex
Zadomowienie

Zgadza się , poczcie lepiej nie ufać, szczególnie gdy ma przedświąteczną gorączkę-więcej stresu niż radości.
Aniser, bardzo trudno porównać mi in black do czegokolwiek, to tak specyficzny zapach, zupełnie różny od haloween, który przy nim wydaje się "świeżakiem".Dzięki uprzejmości Dooo i La Bamby mam próbeczki obu zapachów. W in black czuję gorzką czekoladę, ulepek wiśni w słodkim likierze, suchość wafelków kakaowych, czuję też nieco anyżu i pieprzu czarnego, chociaż w składzie chyba ich nie ma Zapach bardzo jadalny, niepowtarzalny, dla mnie śliczny, bardzo interesujący, nienudny. Haloween zupełnie nie spodobało mi się. In black może być jednak nie do strawienia, wszystko zależy od gustu, moim zdaniem to jeden z tych kontrowersyjnych zapachów
Stary 2007-12-08, 16:47   #27
aniser
Zakorzenienie

poczta zawiodla mnie przed swietami w zeszlym roku, prezent doszedl zdecydowanie po swietach,dlatego szukam po sklepach...
mex dzieki za wyczerpujacy opis mialam dzis okazje powachac JdP in black-od kilku godzin nosze go na reku i probuje sie ustosunkowac. To chyba pierwszy zapach, przy ktorym po kilku godzianch nie potrafie okreslic czy mnie "wciagnal" czy tylko mi sie podoba...
Stary 2007-12-14, 01:29   #28
MagJa
Zakorzenienie

Właśnie miałam o to samo pytać, bo też mi się zdawało podejrzane to, że w SP niby to męska woda na promocji jest, a na niej samej ani śladu "men" No i wszystko jadne
O ile się nie mylę, oprócz 30ml In Black za te 69zł, jest i 50ml za 89zł. Tzn. jest na pewno, przynajmniej w Krakowie, ale cena jest albo 89zł alb o 99zł
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:34   #29
biała_czekolada
Rozeznanie

Question Jesus del Pozo - In Black EDP czy EDT?

Dziewczyny - mam dylemat . Otoz znam In Black jedynie z opisow, nie mialam okazji przetestowac. Jednak jestem zdecydowana na zakup. Waham sie miedzy EDT i EDP. W KWC nie ma rozroznienia. Z reguly preferuje wersje bardziej nasycone i zwykle kupuje EDP. Jednak w tym wypadku to zakup calkowicie w ciemno i prosze o rade. Dodam, ze lubie zapachy bardzo slodkie (Magnestism, Hot Couture) i z nutka owocowa. Zyczliwe Wizazanki - ktora mi pomoze?
biała_czekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:29   #30
pinky11
Rozeznanie

Dot.: Jesus del Pozo - In Black EDP czy EDT?

hmm nie wiedzialam ze In Black wystepuje w wersji EDP... A skad wiesz ze sa dwie takie wersje?
pinky11 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości