Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Miejsce spotkań "zagranicznych" Wizażanek.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-09-22, 18:03   #1
CzarnyElf
Zakorzenienie

Mary Kay

Dziewczyny czy zamawiala ktoras z was cos online z Mary Kay?Zamowilam sobie podklad 6 dni temu i mam problem nie moge sie zalogowac i sprawdzic order status,myslalam ze zapomnialam hasla-chcialam je odzyskac a tu mi wyskakuje invalid user czy cos w tym stylu- wyslalam emaile do konsultantek na razie zero odpowiedzi.Niewiem o co chodzi??

Stary 2005-09-22, 20:30   #2
vanilla_sky
Zakorzenienie

Dot.: Mary Kay

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dziewczyny czy zamawiala ktoras z was cos online z Mary Kay?
nigdy nic od nich nie kupilam. kiedys mialam ochote, ale jak sie dowiedzialam, ze to taka firma-piramida jak amway to mi sie odechcialo - mam uczulenie na takie organizacje. mary kay ma dobre produkty podobno ale ceny sa wygorowane wg mnie.
vanilla_sky jest offline  
Stary 2005-09-22, 20:43   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie

Zamowilam sobie tylko podklad bo podobno jest super-tak na probe.
Na razie czekam na emaila od konsultantki,zalogowac sie nadal nie moge.Ohhh cos mysle ze to beda moje pierwsze i ostanie zakupy w Mary Kay.

Stary 2005-09-22, 20:49   #4
vanilla_sky
Zakorzenienie

pewnie latwiej kupic od konsultantki bezposrednio, chociaz slyszalam historie o konsultantkach mary key, ze jak raz sie je wpusci do domu to koniec... ale nie mam osobistych doswiadczen, wiec nie wiem na ile to prawda. slyszalam o jakichs ich kremie pod oczy, ze niby taki dobry..
vanilla_sky jest offline  
Stary 2005-09-22, 20:51   #5
CzarnyElf
Zakorzenienie

No slyszalam ze te konsultanki to gorsze niz swiadkowie Jehowa

Stary 2005-09-26, 18:55   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie

No wiec dziewczyny jezeli nie zamwialayscie nic z tej Mary kay to nie zamawiajacie ja zamowilam 16 podklad dzisiaj jest 26 i jeszcze go nie mam a konsultantka mnie olala i nie odpisuje na moje emaile,wyslalam teraz emaila do glownej konsultantki zobaczymy co ona na to.Jeszce nigdy sie z takim czyms nie spotkalam.....Jestem rozczarowana.
Stary 2005-09-27, 01:13   #7
jenn
Rozeznanie

GG do jenn

Kiedys nocowalam w hotelu, w ktorym odbywal sie jakis zjazd czy szkolenie konsultantek MaryKay o matko, co tam sie dzialo - kazda kobieta poczawszy od gosci skonczywszy na sprzataczkach byla nagabywana przez te panie, zeby zostala konsultantka. Hieny!
jenn jest offline  
Stary 2005-12-18, 04:30   #8
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Elfiku ratuj zdecydowalam sie na kupno podkladu od Mary Kay,mimo ze bardzo sceptycznie podchodze do tych piramidkowych firm a do avonu i oriflame mam wrecz wstret,postanowilam zaryzykowac.Potrzebny mi jakis porzadny podklad na zime,bo moja Estee Lauder jest bardziej letnia,a ja teraz potrzebuje dodatkowej ochrony na mrozne dni.Porzadnego podkladu nie moge kupic,bo perfumerie mam strasznie daleko,a nie chce ryzykowac 30 dolcow przez net i skonczyc ze zlym kolorem.No wlasnie jak to jest z kolorami Mary Kay??? Mam niby katalog i ogladalam strone chyba z 10 razy dzis i juz mam krecka.Ivory 104 i Ivory 204 orientujesz sie moze czy duza jest roznica w kolorach??? Ty chyba mialas 104 tak? z tego co wyczytalam.A wogole jak oceniasz ten podklad? Nie za ciezki? nie zapycha?Cholera boje sie strasznie bo pierwszy raz zdecydowalam sie na podklad z takiej firmy.Elfie wszystkie uwagi mile widziane
dzieki i pozdrawiam
Stary 2005-12-18, 04:47   #9
CzarnyElf
Zakorzenienie

Sunapee-no wiec ja mam ten najasniejszy odcien 104-kupowalam w ciemno ale trafilam w 10 -kolor idealny dla mojej cery-mam raczej jasna-podklad kryje dobrze ale nie tworzy maski-nie jest ciezki-jest taki kremowy ale bardzo ladnie sie rozprowadza-ja teraz caly czas go uzywam bo mam czesto jakies krostki(w zime moja cera warjuje)Jestem bardzo zadowolona.

Wklejam zdjecie mojej paszczy w tym podkladzie-jest jasny-zaraz zerkne na stronke bo zapomnialam juz jak te odcienie wygladaja.

Jak chcesz to Ci moge przeslac probke tego mojego to sobie porownasz i bedziesz wiedziala czy zamowic ten czy ciemniejszy
Daj znac to zrobie probke i wysle jutro
Obiecane probki maseczek wyslalam w koncu w piatek
Stary 2005-12-18, 04:59   #10
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

albo masz nieskazitelna cere,albo to podklad cudotworca,ale podejrzewam ze to pierwszeZdjecie rewelacja,kurcze ja tez raczej blada jestem a dodatkowo przechodze kuracje kwasowa wiec pewnie ten 104 bedzie odpowiedni.Szkoda ze wczesniej Cie nie zapytalam juz nie bede Cie naciagac na wysylke,bo ja chce kupic jeszcze dzis na ebayu zeby na swieta dostac Dzieki serdeczne za maseczki)
Swoja droga to troche poczytalam o tych kosmetykach i mam ochote przetestowac cienie.Maja dobre opinie i super ceny na ebayu.Ciekawa jestem czy ogolnie te kosmetyki sa jakosciowo jak avon czy tylko laczy je sposob sprzedazy...cena katalogowe jednak pozwalaja mi domniemac,ze jednak moga byc lepsze jakosciowo od Avonu...hmmmm
Stary 2005-12-18, 05:10   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie

To napewno nie moja cera-ten podklad jest taki-kryje b dobrze--wogole w recenzjii napisalam ze lubie moja twarz ogladac w lustrze jak uzyje tego podkladu
no i troche na tym zdjeciu wyphotoshopowalam czolo bo mnie wysypalo wtedy przed okresem-krostke jedna tam mozna dojrzec jak sie dobrze przypatrzysz.

No tak jak chcesz na swieta dostac no to juz teraz musialabys zamowic.
Ale z tego co widzialam to masz cere jasna no i jak jeszcze kwasy stosujesz to ten odcien powinien byc dobry

Co do kosmetykow Mary Kay-ja ten podklad to oceniam b dobrze-wogole jestem milo zdziwiona co do jakosci.Na razie tylko podklad mam ale napewno cos jeszcze zamowie z tej firmy bo chyba nawet tu konsultantke mam blisko w okolicy.
Stary 2005-12-18, 05:17   #12
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf

Co do kosmetykow Mary Kay-ja ten podklad to oceniam b dobrze-wogole jestem milo zdziwiona co do jakosci.Na razie tylko podklad mam ale napewno cos jeszcze zamowie z tej firmy bo chyba nawet tu konsultantke mam blisko w okolicy.
Elfiku koniecznie zajzyj na ebaya,ja wlasnie znalazlam podklad za $6,50 juz z przesylka spzredajacy ma 570 pozytywow,zreszta i tak pewnie podrobek MK nie robia....to ja ide kupowac dzieki kochana za pomoc
Stary 2005-12-18, 05:19   #13
CzarnyElf
Zakorzenienie

No to ide grzebac na ebayu

Mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z podkladu tak samo jak ja
Stary 2007-07-17, 23:37   #14
wesolutka25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Cześć. Tak przeglądłam forum i pozwoliłam sobie napisać. Jesli chciałybyście namiar na solidną kosnutlantkę Mary Kay to podaję swój mail, na który możecie pisać: wesolutka3@gazeta.pl .
Chętnie odpowiem Wam na wasze pytania, problemy skórne itd. Jestem dyplomowaną kosmetyczką i wizażystką.
Jestem z woj. ślaskiego ale pracuję na terenie całej Polski.
Nie jestem natrętna, ani nie wchodzę ludziom z butami w zycie jeśli sobie tego nie życzą.
Kocham pracę z ludźmi i kosmetykami dlatego związałam się z firmą Mary Kay aby móc pomagać kobietom w doborze właściwej pielęgnacji domowej ( bo wiem, że jest z tym duży problem). Bo od niej zależy stan i wygląd skóry.

W każdej firmie znajdą się osoby nie uczicwe, nachalne - szczególnie tam gdzie można coś sprzedać.

A kosmetyki Mary Kay są dobrymi kosmetykami, jednak każda z Nas ma inny rodzaj skóry i jednym bedą one odpowiadać a innym nie. Miałam styczność z wieloma kosmetykami z racji zawodu i mogę śmiało powiedzieć, że są to kosmetyki wysokiej jakości i warto je wypróbować..
Zapraszam Was na strone internetową firmy: www.XXXXXXXXX.pl oraz do kontaktu ze mną.
Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-10-11 o 09:35 Powód: spam
wesolutka25 jest offline  
Stary 2007-08-19, 15:52   #15
falballa
Przyczajenie

Przyznam szczerze, że mnie również zaskoczyły opinie na temat konsultantek Mary Kay. sama jestem jedną z nich i nigdy nie "olałam" klientki, ani nie narzucałam sie z produktami! Uwazam że MK oferuje świetne kosmetyki i podobnie jak moja poprzedniczka zostałam konsultantką zauroczona ich jakością! Odradzam natomiast kupowania na aukcjach internetowych, jakość może pozostawiać wiele do życzenia i często nie ma możliwości zwrotu kosmetyków, które nie spełniły waszych oczekiwań. zapraszam na stronę internetową, a dla mieszkajacych w warszawie zostawiam swój mail a.lewandowska@XXXXXXXXX.p l

Czas edycji: 2007-10-11 o 09:34 Powód: spam
falballa jest offline  
Stary 2008-03-10, 14:13   #16
mysz03
Przyczajenie

Talking Dot.: Mary Kay

Muszę przyznać, że sama używam tych kosmetyków i powiem Wam że są rewelacyjne! przede wszystkim trzeba trafić na dobrą konsultantkę moja konsultantka jest rewelacyjna nie tylko sprzedaje mi kosmetyki ale rowniez doradza i co najważniejsze jest z warszawy mam bezpośredni z nią kontakt ale jak moja kuzynka od niej zamowila puder mineralny to jej wysłała poczta i spoko doszedł

Mi to najbardziej pasuje puder mineralny i fajny pędzel jest do tego
przynajmniej nie tworzy efektu maski i nie zatyka porów a jak kiedys uzywalam Astora to wygladalam jak 50 letnia babcia

polecam Panią Magde to jest mail do niej xxxx@vp.pl

Czas edycji: 2008-03-21 o 08:38
mysz03 jest offline  
Stary 2008-03-11, 13:26   #17
slonko0519
Przyczajenie

Dziewczyny ja również używam kosmetyków Mary Key i jestem zachwycona.Poznałam je dzięki pewnej Pani wizażystce i jestem jej za to bardzo wdzięcznaNa obecną chwilę jestem już nawet konsultantką Mary Key...i nigdy nie spotkałam się z taką opinią jaką tu wyrażono.Niestety w dzisiejszych czasach błąd jednej osoby ma wpływ na opinię o innych.Tak nie powinno być.Może po prostu trzeba poszukać innej konsultantki a okaże się tą wymarzoną W końcu po to jesteśmy aby pomagać i doradzać.
Dla zainteresowanych mój @ - foo@foo.org

P.S jestem ze śląska.
Pozdrawiam!

Czas edycji: 2008-03-21 o 08:35 Powód: spam
slonko0519 jest offline  
Stary 2008-03-13, 10:46   #18
wiki88
BAN stały

Thumbs up Dot.: Mary Kay

MARY KAY - PROFESJONALNE KOSMETYKI !!!
Chętnie zapoznam wszelkie zainteresowane osoby z ofertą tej firmy... od dłuższego czasu używam właśnie tej linii kosmetyków i naprawdę jestem bardzo zadowolona http://f.kafeteria.pl/emotikony/usmiech.gif tusze do rzęs.fluidy,pudry oraz szminki są naprawdę godne polecenia...jeżeli ktoś jest zainteresowany to służę pomocą http://f.kafeteria.pl/emotikony/smiech.gif
Pozdrawiam http://f.kafeteria.pl/emotikony/usmiech.gif
wiki88 jest offline  
Stary 2008-03-13, 10:54   #19
wiki88
BAN stały

spam

Czas edycji: 2008-03-21 o 08:36
wiki88 jest offline  
Stary 2008-03-17, 08:32   #20
mysz03
Przyczajenie

XXXXXX PROFESJONALNIE PEWNIE I Z DUŻYMI RABATAMI POLECAM

Czas edycji: 2008-03-21 o 08:37 Powód: spam
mysz03 jest offline  
Stary 2008-03-18, 15:17   #21
AIVIV
Raczkowanie

GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV

a ja uzywam i sa fajne, szczegolnie te do codziennej pielegnacji...
AIVIV jest offline  
Stary 2008-03-18, 18:24   #22
saliisami
Przyczajenie

Smile Dot.: Mary Kay

Ja także uzywam kosmetyków Mary Kay. Dla mnie sa rewelacyjne jestem zadowolona.Używam zestawu time wise do suchej, maseczki oczyszczajacej,tuszu,rózu i podkładu. Z tego wszystkiego najbardziej lubie podkład cena przystepna ,swietnie maskuje wypryski,wygładza skóre a co dla mnie najważniejsze nie zatyka porów i skóra "w nim" wygląda naturalnie.Moja konsultantka jest świetna i mieszka w Warszawie zawsze znajduje najlpesze rozwiazanie dla mojej skóry,jest uczciwa i wiem ze moge na niej polegać ,ze mi nie wcisnie kitu tylko dobierze to co pomoze. Polecam wszystkim kobietkom kosmetyki Mary Kay i zycze żeby każda miala taką super konsultantke jak ja
saliisami jest offline  
Stary 2008-03-18, 18:52   #23
wiki88
BAN stały

Mary kay są bardzo dobrymi kosmetykami ja najbardziej zadowolona z fluidu który jest bardzo naturalny i fajnie sie dopasowuje do skóry i nie tworzy sie maska.To samo można powiedzieć o tuszach czy tez cieniach do powiek które na prawdę utrzymują sie długo na powiekach ja osobiście każdemu POLECAM sama jestem wierną klientką Mary kay
Pozdrawiam
wiki88 jest offline  
Stary 2008-03-18, 18:56   #24
wiki88
BAN stały

Jeżeli ktoś ma pytania dotyczące Mary kay to podaję swojego maila chętnie odpowiem na wszystkie wątpliwości i doradzę w doborze produktów
spam

Czas edycji: 2008-03-21 o 08:37 Powód: spam
wiki88 jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:27   #25
traci
Wtajemniczenie

O kurcze a to co watek reklamowy?
Logujecie sie tylko po to zeby sie reklamowac?
traci jest offline  
Stary 2008-03-21, 08:40   #26
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7
Smaczny profil zlosliwiec
Smaczne przepisy1
Send a message via Skype™ to zlosliwiec

Wątek zamykam - to jakieś jedno wielkie spamowisko.
Żeby aż tak się trzęść do tej kasy, kasiorki, diengi, money... Wstyd.
zlosliwiec jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości