Chcę zmiany! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-12-06, 14:57   #1
Aneczka91
Zakorzenienie

Chcę zmiany!

Cześć kobietki! Święta za pasem ,nowy rok , a ja chcę zmienić coś w swoim wyglądzie ! Czy doradziłybyście mi jak zacząć się malować i jaką zrobić fryzurkę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20131126_8.jpg (16,9 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20131126.jpg (23,4 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00564.jpg (39,0 KB, 296 załadowań)
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!

Aneczka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 16:28   #2
morfina02
Raczkowanie

Dot.: Chcę zmiany!

Na Twoim miejscu przede wszystkim zadbałabym o koloryt twarzy. Jeśli chodzi o makijaż - na co dzień wystarczy fluid matujący, wytuszowanie rzęs i ewentualnie jakiś błyszczyk czy szminka. Pamiętaj, że podstawą dobrego makijażu jest zadbana, jednolita cera

Nie jestem pewna, bo na tych zdjęciach za dobrze nie widać, ale wydaje mi się, że masz trochę za mocno wyskubane brwi. Jeśli wpiszesz w google "jak regulować brwi" wyskoczy Ci mnóstwo bardzo pomocnych (i dla mnie) artykułów i tutoriali jak je doprowadzić do perfekcji

Co do włosów - jestem fanką długich, zadbane są ultrakobiece, więc radziłabym Ci zostawić takie, jakie masz. Ewentualnie kosmetyczne, odświeżające cięcie. Ewentualnie pocieniowanie końcówek. Jeśli fryzjer zrobi to dobrze, to włosy same się będą fantastycznie układały Co do ich koloru, to proponowałabym ciemny brąz (załączam fotki). Myślę, że bardzo by Ci pasował.

No, to tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłam
PS Podoba mi się twoja buźka i wydaje mi się, że powyższe rady podkreśliły by Twoje atuty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (29,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy2.jpg (42,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy3.jpg (41,6 KB, 16 załadowań)

www.oliwiaguzik.blogspot. com

morfina02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 19:07   #3
Marika2412
Raczkowanie

Ładną masz buzię, to co rzuciło mi się w oczy to cienkie brwi( na ostatnim zdjęciu) radziłabym "zachodować" nieco grubsze.Masz dość wysokie,wypukłe czoło (chyba...?zdjęcia są niewyraźne) miałaś kiedyś grzywkę...?
Wrzuć fotkę całej twarzy na wprost ze spiętymi włosami to jakąś symulację będzie można zrobić.
Marika2412 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 19:59   #4
Aneczka91
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marika2412 Pokaż wiadomość
Ładną masz buzię, to co rzuciło mi się w oczy to cienkie brwi( na ostatnim zdjęciu) radziłabym "zachodować" nieco grubsze.Masz dość wysokie,wypukłe czoło (chyba...?zdjęcia są niewyraźne) miałaś kiedyś grzywkę...?
Wrzuć fotkę całej twarzy na wprost ze spiętymi włosami to jakąś symulację będzie można zrobić.
już nie mam , to zdjęcie sprzed miesiąca , te na 2 zdjęciach to moje już grubsze Miałam ,miałam ,znajomi mi radzą abym znowu sobie zrobiła...
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!

Aneczka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 17:27   #5
PiszacDniem
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez morfina02 Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu przede wszystkim zadbałabym o koloryt twarzy. Jeśli chodzi o makijaż - na co dzień wystarczy fluid matujący, wytuszowanie rzęs i ewentualnie jakiś błyszczyk czy szminka. Pamiętaj, że podstawą dobrego makijażu jest zadbana, jednolita cera

Nie jestem pewna, bo na tych zdjęciach za dobrze nie widać, ale wydaje mi się, że masz trochę za mocno wyskubane brwi. Jeśli wpiszesz w google "jak regulować brwi" wyskoczy Ci mnóstwo bardzo pomocnych (i dla mnie) artykułów i tutoriali jak je doprowadzić do perfekcji

Co do włosów - jestem fanką długich, zadbane są ultrakobiece, więc radziłabym Ci zostawić takie, jakie masz. Ewentualnie kosmetyczne, odświeżające cięcie. Ewentualnie pocieniowanie końcówek. Jeśli fryzjer zrobi to dobrze, to włosy same się będą fantastycznie układały Co do ich koloru, to proponowałabym ciemny brąz (załączam fotki). Myślę, że bardzo by Ci pasował.

PS Podoba mi się twoja buźka i wydaje mi się, że powyższe rady podkreśliły by Twoje atuty
Zgadzam się
Ta ostatnia fryzurka chyba by jej najbardziej pasowała.

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 23:29   #6
chwast
Zakorzenienie

brwi są za cienkie.
Stary 2013-12-13, 15:56   #7
MysticNanette
Przyczajenie

Zgadzam się z poprzedniczkami, brwi są za cienkie, a to przecież rama twarzy, dobrze zrobione brwi już dają Ci piękny efekt.
Zazdroszczę dużych ślicznych oczu Brąz to ponoć kolor, do których pasuje praktycznie każdy kolor cienia Masz szerokie pole do popisu
Zdjęcie włosków 3, które zasugerowała koleżanka również i mi się widzi

MysticNanette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:24   #8
izga88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez morfina02 Pokaż wiadomość

Co do włosów - jestem fanką długich, zadbane są ultra kobiece, więc radziłabym Ci zostawić takie, jakie masz. Ewentualnie kosmetyczne, odświeżające cięcie. Ewentualnie pocieniowanie końcówek. Jeśli fryzjer zrobi to dobrze, to włosy same się będą fantastycznie układały Co do ich koloru, to proponowałabym ciemny brąz (załączam fotki). Myślę, że bardzo by Ci pasował.

Podoba mi się twoja propozycja

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości