Najlepsze prostownice cz窷 IV - w徠ek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-06-14, 16:56   #91
patka3010
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128
kt鏎a prostownica lepsza ?

Hej zamierzam kupi prostownice i wpad造 mi w oko 2 czyli
Prostownica Pearl REMINGTON S9500
REMINGTON S8590 KERATIN THERAPY
i nie mam poj璚ia kt鏎e wybra mo瞠 kt鏎a mi co doradzi ?
Nie znalaz豉m podobnego w徠ku czyta豉m opinie i obydwie prostownice zachwalaj Dodam 瞠 chcia豉bym uzyska efekt porz康nego trwa貫go wyprostowania jak z salonu fryzjerskiego
Dzi瘯i za pomoc
Stary 2014-06-14, 20:11   #92
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: kt鏎a prostownica lepsza ?

zajrzyj na w徠ek 'najlepsze prostownice'

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-14, 20:53   #93
Patka12121212
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104
Dot.: kt鏎a prostownica lepsza ?

O tych prostownicach nie s造sza豉m, ale Babyliss Pro Ultra Curl jest super. Wprawdzie cena r闚nie pi瘯na, ale prostuje moje kr璚one w這sy ca趾owicie. W dodatku nie musz si przejmowa delikatn wilgoci, wiem, 瞠 b璠 wygl康a normalnie, a nie b璠 mie po 15 min "szopy"- jak przy taniej prostownicy, kt鏎 mam w domu.

http://www.butik.net.pl/?affiliate=patka12121212 <<- sklep butik, wejd
Patka12121212 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-17, 23:22   #94
GlamKitty
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 318
Dot.: Najlepsze prostownice cz窷 IV - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona12345678 Poka wiadomo嗆
Super te o niej my郵 jak tylko b璠ziesz j mie i przetestujesz koniecznie pisz. Interesowa這by mnie jeszcze gdzie to kupi豉 i ile razem Cie to wysz這?
TO JEST CUDO!
Technicznie idealna - leciutka, por璚zna, bardzo szybko si nagrzewa, mknie po w這sach jak po mase趾u. Nie spodziewa豉m si, 瞠 b璠zie a tak dobra. Do tego kszta速 idealny do kr璚enia w這s闚. Ale najbardziej podoba mi si w niej to, 瞠 mo積a prostowa ni bardzo du瞠 sekcje w這s闚, nie trac帷 na efekcie... To takie pierwsze wra瞠nie, ale my郵, 瞠 b璠 si ni tylko jeszcze bardziej zachwyca

Ba豉m si, 瞠 prostownice GHD nie maj regulacji temperatury i to b璠zie wada, ale Eclipse ma sta陰 temperatur 185 stopni C, wi璚 jest okay.

Kosztowa豉 jako ok. 8 st闚ek na estyl.pl
GlamKitty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-18, 12:03   #95
ona12345678
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Poka wiadomo嗆
TO JEST CUDO!
Technicznie idealna - leciutka, por璚zna, bardzo szybko si nagrzewa, mknie po w這sach jak po mase趾u. Nie spodziewa豉m si, 瞠 b璠zie a tak dobra. Do tego kszta速 idealny do kr璚enia w這s闚. Ale najbardziej podoba mi si w niej to, 瞠 mo積a prostowa ni bardzo du瞠 sekcje w這s闚, nie trac帷 na efekcie... To takie pierwsze wra瞠nie, ale my郵, 瞠 b璠 si ni tylko jeszcze bardziej zachwyca

Ba豉m si, 瞠 prostownice GHD nie maj regulacji temperatury i to b璠zie wada, ale Eclipse ma sta陰 temperatur 185 stopni C, wi璚 jest okay.

Kosztowa豉 jako ok. 8 st闚ek na estyl.pl
Baaardzo dzi瘯uj za odpowied, wi璚 chyba te si zdecyduj, niesamowicie kusi mnie fakt, 瞠 jak piszesz mo積a ni prostowa du瞠 sekcje w這s闚, co strasznie mnie denerwuje przy mojej obecnej prostownicy, 瞠 tak si nie da...

jak si domy郵am masz ten model tak:

http://estyl.pl/ghd-eclipse-prostownica
ona12345678 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-18, 13:59   #96
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ona12345678 Poka wiadomo嗆
Baaardzo dzi瘯uj za odpowied, wi璚 chyba te si zdecyduj, niesamowicie kusi mnie fakt, 瞠 jak piszesz mo積a ni prostowa du瞠 sekcje w這s闚, co strasznie mnie denerwuje przy mojej obecnej prostownicy, 瞠 tak si nie da...

jak si domy郵am masz ten model tak:

http://estyl.pl/ghd-eclipse-prostownica
Tak, dok豉dnie ten model
Obs逝ga tego sklepu te jest bardzo mi豉, specjalnie sprowadzali prostownic, bardzo szybko wys豉li. Polecam, b璠ziesz zadowolona Jak masz jeszcze jakie pytania to ch皻nie odpowiem
GlamKitty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-22, 12:32   #97
mycha9393
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 228

FOX ELECTRO
mia kto? mam w這sy lekko kr璚one, cud闚 nie oczekuj. Byle prostowa豉 i nie szarpa豉
kociara
kosmetyko&鈍iecoholiczka

insta

Jeste odpowiedzialny za to co oswoi貫..
mycha9393 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-26, 18:41   #98
pierniczek_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 911

Szukam mini prostownicy podr騜nej. Stacjonarnie chyba nigdzie nie kupi, wi璚 szukam na allegro. Takie co ma sens: http://allegro.pl/y145-mini-prostown...323447538.html ? Cena podejrzanie niska, bo standradowej wielko軼i prostownice babyliss to koszt minimum 100 z.
pierniczek_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-30, 14:34   #99
neosa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Napisane przez lusialucyna Poka wiadomo嗆
Witam, potrzebuj pomocy w wyborze prostownicy. Mam falowane w這sy, pusz帷e si na wilgoci. Mam 3 typy:
- Fhi Heat Platform
- Ga.ma Iht Red
- Farouk Chi G2
Kt鏎 z nich najbardziej polecacie?
Specyfikacja Fhi i Farouk jest bardzo zbli穎na, ale Farouk ma wy鈍ietlacz Lcd, co bardzo u豉twia oraz jonizacj. Nie wiem czy Fhi ma jonizacj, co jest dla mnie wa積e, ale jest bardzo polecana.
Prostownicy b璠 r闚nie u篡wa do kr璚enia, wi璚 zale篡 mi na tym, by by這 豉two ni kr璚i w這sy.
Licz na Wasz pomoc.
Chcia豉m si podpisac pod tym postem, czy zdecydowa豉 sie ju na kt鏎捷 z tych prostownic?
Albo czy kt鏎a z Was mog豉by doradzi bior帷 pod uwag te typy ?
Ze wzgl璠u na cen mo瞠 i bym kupi豉 Ga.ma ale mo瞠 warto dorzuci te 150 z i zdecydowa si na FHI b康 CHI ??? Pomo瞠 kto ?
neosa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-02, 19:41   #100
NothingShocking
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Witam. Od dawna zamierzam kupi jaka prostownic. Mam ma造 bud瞠t, w por闚naniu do kwot padaj帷ych tutaj - wr璚z 鄉ieszny. W ka盥ym razie wypatrzy豉m sobie 2 prostownice z tej "ni窺zej p馧ki":
http://www.mixelectronics.pl/mpm-product-mpr-06-73603 oraz http://www.mixelectronics.pl/mpm-product-mpr-03-36527.
I tutaj mam kilka pyta. Czy kt鏎a z Pa mia豉 styczno嗆 z kt鏎ym urz康zeniem? Nie wymagam cud闚. Chc tylko prostownicy w przyst瘼nej cenie. Tu moje pytanie. Czy 200 stopni wystarczy? Ta pierwsza i dro窺za bardziej mi si podoba, ale ma "tylko" 200 stopni. Ta druga za jest ta雟za, ale ma a 230. Niech mi kto doradzi. Sk豉niam si ku tej 200 stopniowej, ale boj si, 瞠 efekt prostowania mnie mniej zadowoli. Z drugiej strony, moje w這sy nie s w najlepszym stanie, a 230 st. mo瞠 je niepotrzebnie narazi na dodatkowe uszkodzenia. Z g鏎y dzi瘯uj.
NothingShocking jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-02, 20:35   #101
bbajecznaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54
Wpisy w blogu: 1
prostowanie w這s闚 bez du瞠go niszczenia w這s闚

hejka . mam do was takie pytanko , s造sza豉m i du穎 czyta豉m na temat prostownicy Babyliss. Babyliss zapewnia pe軟y, profesjonalny efekt ju po pierwszym przeci庵ni璚iu, a Twoje w這sy s g豉dkie i l郾i帷e jak nigdy dot康. Tak si w豉snie zastanawiam czy to kolejny pic na wod producenta , czy mo瞠 jednak to prawda , jednak tak reklamuj ta firm , co prawd nie p豉ci si jak za zwyk陰 prostownic 20 z , tylko troch wi璚ej. Mo瞠 kto z was ma tak prostownic ? jakie efekty ? polecacie ? piszcie
bbajecznaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-02, 21:02   #102
skeleton_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 491
Dot.: prostowanie w這s闚 bez du瞠go niszczenia w這s闚

Mam prosotownic za 3 st闚ki, remington genius niszczy mniej ni jaka metalowa za 30 z, ale ci庵le niszczy, cud闚 nie ma
Stary 2014-07-03, 09:09   #103
neosa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez NothingShocking Poka wiadomo嗆
Witam. Od dawna zamierzam kupi jaka prostownic. Mam ma造 bud瞠t, w por闚naniu do kwot padaj帷ych tutaj - wr璚z 鄉ieszny. W ka盥ym razie wypatrzy豉m sobie 2 prostownice z tej "ni窺zej p馧ki":
http://www.mixelectronics.pl/mpm-product-mpr-06-73603 oraz http://www.mixelectronics.pl/mpm-product-mpr-03-36527.
I tutaj mam kilka pyta. Czy kt鏎a z Pa mia豉 styczno嗆 z kt鏎ym urz康zeniem? Nie wymagam cud闚. Chc tylko prostownicy w przyst瘼nej cenie. Tu moje pytanie. Czy 200 stopni wystarczy? Ta pierwsza i dro窺za bardziej mi si podoba, ale ma "tylko" 200 stopni. Ta druga za jest ta雟za, ale ma a 230. Niech mi kto doradzi. Sk豉niam si ku tej 200 stopniowej, ale boj si, 瞠 efekt prostowania mnie mniej zadowoli. Z drugiej strony, moje w這sy nie s w najlepszym stanie, a 230 st. mo瞠 je niepotrzebnie narazi na dodatkowe uszkodzenia. Z g鏎y dzi瘯uj.
Og鏊nie prostownica z MPM by豉 moj jedn z pierwszych, jakie zacz窸am u篡wa, by豉m z niej zadowolona, co prawda 瘸den z powy窺zych modeli, ale tego mojego to ju raczej w sprzeda篡 nie ma... Dzia豉 do dnia dzisiejszego, a ma ju z 13 lat... ;-) To do czego mog豉bym si przyczepi, to czasem szarpa豉 w這sy i nie przesuwa造 si podczas prostowania tak "g豉dko" jak w przypadku innych...
Co do temperatury, to pewnie duzo b璠zie zale瞠 od Twoich w這s闚... czy masz cienkie, delikatne, grube, itd. Je郵i chodzi o moje to ich "grupo嗆" jest raczej normalna, ale s delikatne... i bardzo rzadko zda這 mi si u篡 temp. 230 stopni, jesli w og鏊e. Dlatego spokojnie bra豉bym ta do 200 stopni
Stary 2014-07-04, 09:07   #104
NothingShocking
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Moja pierwsze te by豉 z MPM. I to by jeden z tych prostszych modeli. Dzia豉豉 bez zarzutu, p鏦i nie pop瘯a造 jej p造tki po bokach. W這sy mam nawet grube, ale strasznie rzadkie (nie do嗆, ze genetycznie, to jeszcze cierpi bo wykruszeniu rozja郾iaczem. d逝ga historia ) No nic, dzi瘯uj za odpowied. Pewnie i tak jak dotr ju do sklepu, to wybior co na miejscu. A mam jeszcze pytanie. Cym r騜ni si p造tki tytanowe od ceramicznych. Kt鏎e s lepsze? Jakie do鈍iadczenia?
NothingShocking jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-08, 15:46   #105
neosa
Przyczajenie

Znalaz豉m bardzo fajn porad przy wyborze prostownicy, wi璚 mo瞠 pomo瞠...:
Przy zakupie prostownicy nale篡 pami皻a, aby by豉 ona odpowiednio dobrana do rodzaju w這s闚!

1) W這sy cienkie, grube, mocno kr璚one lub zniszczone powinny by prostowane w odpowiedniej dla nich temperaturze. Wa積 zatem funkcja prostownicy powinna by w tych przypadkach regulacja temperatury.
2) Cienkie i zniszczone w這sy prostujemy na ni窺zej temperaturze, natomiast grube i mocno kr璚one na znacznie wy窺zej ni standardowo w prostownicach bez regulacji. Prostowanie w這s闚 sprz皻em profesjonalnym powinno ogranicza nas do jedno lub dwukrotnego prostowania pasma w這s闚, aby by 鈍ietny efekt. Nie nale篡 przeci捫a w這s闚 zbyt du膨 temperatur.
3) W這sy pusz帷e si, elektryzuj帷e si i podatne na wilgo powinny by prostowane prostownic z jonizacj. Jony ujemne, kt鏎e emituje prostownica, neutralizuj dodatni 豉dunek na w這sach, dzi瘯i czemu nie pusz si one, maj zamkni皻e 逝ski w這sa, s bardziej l郾i帷e i wyg豉dzone. Producenci prostownic wypuszczaj na rynek prostownice z r騜nymi 廝鏚豉mi jonizacji. S prostownice z jonizacj wytwarzan przez p造tki prostownicy (s豉bsz lub mocniejsz w zale積o軼i od materia逝 z kt鏎ego wykonana jest p造tka) lub z tzw. jonizacj laserow. Jony ujemne wytwarzane s przez generator i rozprowadzane na w這sach za pomoc lasera. Jak jonizacj wybra? Ta i ta spe軟ia swoj funkcj, a wi璚 zale篡 to ju tylko i wy陰cznie od zasobno軼i Twojego portfela!

Jeszcze jedn wa積 kwesti,na kt鏎 warto zwr鏂i uwag jest materia, z kt鏎ego wykonane s p造tki. Ceramika, turmalin czy tytan?
Wszystkie s super! Turmalin jest jednak trwalszy od ceramiki i wytwarza dodatkow jonizacj, natomiast tytan jest prawie niezniszczalny. A wiadomo, 瞠 nie trzeba du穎 nieuwagi, aby prostownica przypadkowo spad豉 nam na ziemi w czasie pracy!

ot i ca貫 podsumowanie
Stary 2014-07-08, 17:23   #106
GlamKitty
Zakorzenienie

Wg mnie ta regulacja temperatury to zb璠na rzecz, teraz ju powolutku si od tego odchodzi - fryzjerzy s zgodni, 瞠 je郵i prostownica jest dobrej jako軼i to bez wzgl璠u na rodzaj w這sa temperatura 180º C jest wystarczaj帷a
Stary 2014-07-15, 18:16   #107
goosiiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Mini prostownica

Witam,
planuj zakup mini prostownicy i tu moje pytanie: czy kt鏎a z Was jest mo瞠 w posiadaniu mini prostownicy Babyliss takiej jak tutaj: http://allegro.pl/y145-mini-prostownica-babyl iss-prostownica-do-tore-i4387125940.html ?
Chodzi mi tylko o prostowanie grzywki dlatego szkoda mi wydawa oko這 200z na porz康n prostownic. My郵icie 瞠 co takiego wystarczy czy te jest to prostownica kt鏎a mo瞠 zepsu si po tygodniu?
Mo瞠 macie mini prostownic kt鏎 mog造by軼ie poleci?
Pozdrawiam!
goosiiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-15, 22:43   #108
inautachyta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dodaj drugi raz, bo chyba pomyli豉m tematy.

Czy kt鏎a z Was u篡wa豉 prostownicy Brauna Satin Hair 7 IONTEC ST170 ES2??? Ca造 czas si nad ni zastanawia豉m, ale co mi m闚i, 瞠by jeszcze poszuka czego innego. Mam cienkie i podatne w這sy.
inautachyta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-16, 01:17   #109
GlamKitty
Zakorzenienie

Ja gdybym miala drugi raz wybierac prostownice to zwracalabym uwage tylko na GHD i Remingtona.
Stary 2014-07-17, 23:54   #110
_Marry_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Wink Prostownice-kt鏎 wybra

Witajcie Mam problem z wyborem prostownicy czyta豉m du穎 瞠 prostownice firmy remington s bardzo dobre nie wiem jak wybra moje w這sy s grube kr璚one i mocne zastanawialam sie nad S9600 Silk i S8590 keratin pro. O keratin czyta豉m i wydaje si dobra ale o silk nie doszukala si zbyt wiele ... Mo瞠 jaka z was mia豉 kt鏎捷 z nich albo ma jak捷 do polecenia ?
_Marry_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-19, 09:15   #111
magza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 262

Dziewczyny czy kt鏎a z Was ma prostownice GA.MA CP1 170w i wie czy nadaje si ona do keratynowego prostowania w這s闚. Bo nie mog sie doszuka jak ma temp. Niektorzy sprzedawcy podaj 瞠 195 a inni 瞠 nawet 220. Mo瞠 kt鏎a taķ ma i u篡wa豉 do tego zabiegu ?

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
magza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-19, 21:26   #112
_Marry_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez magza Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy kt鏎a z Was ma prostownice GA.MA CP1 170w i wie czy nadaje si ona do keratynowego prostowania w這s闚. Bo nie mog sie doszuka jak ma temp. Niektorzy sprzedawcy podaj 瞠 195 a inni 瞠 nawet 220. Mo瞠 kt鏎a taķ ma i u篡wa豉 do tego zabiegu ?

magza prostownica do keratynowego prostowania musi mie co najmniej 230 .
Stary 2014-07-20, 07:25   #113
magza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Marry_ Poka wiadomo嗆
magza prostownica do keratynowego prostowania musi mie co najmniej 230 .
Min.205 max 230. Ja nie mam skr皻u wi璚 myl, 瞠 220 gdyby mia豉 to by wystarczy這 Tylko nie wiem ile faktycznie ma.

Stary 2014-07-20, 12:56   #114
_Marry_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez magza Poka wiadomo嗆
Min.205 max 230. Ja nie mam skr皻u wi璚 myl, 瞠 220 gdyby mia豉 to by wystarczy這 Tylko nie wiem ile faktycznie ma.

Znalaz豉m takie dane techniczne prostownicy 170W GAMA CP1
Dane techniczne:

- p造tki ceramiczne z czarn krystaliczn pow這k
- jonizacja
- szeroko嗆 p造tek 25mm
- temperatura 220 stopni C
- w陰cznik/wy陰cznik
- kabel d逝go軼i 3m
- izolacyjna obudowa z najwy窺zej jako軼i tworzywa sztucznego – thermoplus
- ergonomiczny kszta速

Bardzo szybko si nagrzewa ok 2s.

Przew鏚 umo磧iwiaj帷y swobodne poruszanie si,

Lampka kontrolna w陰cznika.
Stary 2014-07-20, 15:06   #115
prezent_dlaniej
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Exclamation prezent dla niej - dylematt

hej

zalozylem konto by specjalnie pomoc sobie opinia. Kupuje mej dziewczynie prezent i chce by to bylo albo termoloki. Jakos sie mocno tym zajawi豉. Pokaza豉 mi kiedys REMINGTON KF40E, ale sporo negatyw闚 wyczyta貫m. Sam doszed貫m, iz babyliis 3021E jest lepsze. A cenowo nie wiele dro窺ze (wiem, ze jumbo pro jeszcze lepsze, ale i ponad 240 z kosztuje).
Zatem pytanie - jak to teraz jest, bo wiele opinii ma juz wiecej ni rok.
Ona ma dlugi naturalne blond wlosy i mega o nie dba. nigdy nie farbowane.
prezent_dlaniej jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-21, 17:36   #116
magza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Marry_ Poka wiadomo嗆
Znalaz豉m takie dane techniczne prostownicy 170W GAMA CP1
Dane techniczne:

- p造tki ceramiczne z czarn krystaliczn pow這k
- jonizacja
- szeroko嗆 p造tek 25mm
- temperatura 220 stopni C
- w陰cznik/wy陰cznik
- kabel d逝go軼i 3m
- izolacyjna obudowa z najwy窺zej jako軼i tworzywa sztucznego – thermoplus
- ergonomiczny kszta速

Bardzo szybko si nagrzewa ok 2s.

Przew鏚 umo磧iwiaj帷y swobodne poruszanie si,

Lampka kontrolna w陰cznika.
No tak jeden podaje ze 220 inny ze 195. Ta z reg. temp. jest na pewno do 220. Postanowi豉m zrobi eksperyment i zmierzy豉m temp. prostownicy termometrem do mi瘰 max. wysz這 201.5 :-(

Stary 2014-07-24, 09:04   #117
rodzyneq84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 198
GG do rodzyneq84

Dziewczyny. Mia豉/ma kt鏎a z Was prostownic Remington Sleek&Curl S6500? Szukam czego w rozs康nej cenie i w miar dobrego. Co o niej s康zicie?
Stary 2014-07-24, 13:23   #118
callidus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

A ja szukam dobrej prostownicy do 300 z. Jest tu strasznie du穎 odpowiedzi, wi璚 ci篹ko przejrze ka盥. Co polecacie na t chwil?
Stary 2014-07-24, 14:38   #119
sistermorphine
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 884
Dot.: prostowanie w這s闚 bez du瞠go niszczenia w這s闚

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka wiadomo嗆
Mam prosotownic za 3 st闚ki, remington genius niszczy mniej ni jaka metalowa za 30 z, ale ci庵le niszczy, cud闚 nie ma
te mam Remingtona i jestem zadowolona. 瘸dna inna prostownica tak 豉dnie nie radzi豉 sobie z moimi w這sami. czy niszczy, to nie wiem, bo nie u篡wam codziennie, tylko raz na ruski rok.

sistermorphine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-30, 18:55   #120
mint_ivy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 583

ProCare Keratin HP 8361, Philips czy Keratin Therapy S8590, Remington?

Mam w這sy pusz帷e si, suche, z tendencj do kr璚enia si.
mint_ivy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
babyliss, fhi, ghd, iron repair, jonizacja, keratyna, kiepe, kreatyna, kr璚one w這sy, mini prostownica, najlepsze prostownice, philips, piel璕nacja, pomoc, profesjonalne, prosownica, proste w這sy, prostowanie, prostowanie w這s闚, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica remington, prostownica w這sy, prostownice, prostownice wlosy, remington, rowenta, s8590 keratin pro, s9600 silk, stylizacja, trwa這嗆, w這sy, w這sy fale prostownica, wyb鏎, zniszczone w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-12-06 00:12:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.