Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-07-28, 13:19   #3781
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja mam teraz hybryde na zelu i jest ciensza
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-07-28, 13:27   #3782
goldika
Zakorzenienie

faktycznie grubaśne ma te hybrydy

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2015-07-28, 13:43   #3783
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

loża szyderców zaraz przyjdzie Czuszka i nam za ten offtop
Gejszalicious jest offline  
Stary 2015-07-28, 14:01   #3784
kosmetycznamajka
Raczkowanie

ja jakoś pierwszy wpis o semilac czytalam ponad 1,5 roku temu, wtedy był to jeden z nielicznych. nie ma sie co dziwić ze produkt jest popularny, skoro wiele dziewczyn o nim pisze. nie sadze ze są to współrpace sponsorowane, bo jak cos jest na topie to blogerki kosmetyczne same szukaja nowosci i chca cos pokazywac. ja rowniez poznalam semilac dzieki blogom. to ze sa na nich pozytywne opinie nie musi oznaczac ze wpisy sa platne.na yt czesto sa filmiki po prostu z openxob semilac itp, wiec to widac ze dziewczyny same z siebie robia.
wg mnie aby najlepiej poznac marke warto tez poczytac fora, porozmawiac z wlasna kosmetyczka.
znam oprocz semilac tez inne marki, z niektorych czasem korzystam, jednak od jakeigos czasu najblizej mi wlasnie do semilac
Stary 2015-07-28, 14:12   #3785
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Semilac ma po prostu najlepszy PR, ja jak zaczynałam się interesować hybrydami, to znałam tylko Shelac i Semilac właśnie, przy czym te drugie wychodziły korzystniej cenowo. Dopiero jak poszukałam na wizażu i poczytałam kilka tygodni, to ogarnęłam też inne firmy. Dla 'normalnego' człowieka semilac jest po prostu bardziej dostępny i wymaga mniej szukania i czytania - ot, cały zestaw i jedziemy. Zupełnie inną kwestią jest, że nie rozumiem, jak można nie zrobić choćby częściowego wywiadu, zanim się coś na sobie wypróbuje

Także nie wkładałabym wszystkich vlogerek do jednego worka, bo przynajmniej w części łatka 'dostała za darmo, więc reklamuje' jest krzywdząca. Dla mnie dużo gorsze jest, że jedna z bardziej znanych vlogerek zrobiła ostatnio film o zdejmowaniu hybryd, który woła o pomstę do nieba - pomijając fakt, że miała położone masakrycznie grube warstwy + oczywiście ani słowa o podstawowych zasadach higieny, a jednak takie filmy oglądają również osoby młodsze, które chcą, żeby było ładnie, a niekoniecznie bezpiecznie. No i po takim katowaniu paznokci podczas zdejmowania, część osób będzie robiło tak samo - bezrefleksyjnie wg mnie, zamiast poszukać lepiej odmaczających się produktów, a część w ogóle zniechęci się do hybryd, wychodząc z założenia, że nie będzie niszczyć paznokci.
No jak by mi się cz miały tak zdejmować jak te semilaci niebieskie to bym się chyba pochlastala szarym mydłem.

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
loża szyderców : zaraz przyjdzie Czuszka i nam ala: za ten offtop
Nadal jest o hybryda semilaca ^^

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline  
Stary 2015-07-28, 14:35   #3786
funkyourself
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
No jak by mi się cz miały tak zdejmować jak te semilaci niebieskie to bym się chyba pochlastala szarym mydłem.

nabazgrane w notatniku[COLOR="Silver"]
W życiu bym takich nie skrobała do "żywego paznokcia"... lekkie skrobanko, pilnik i z powrotem pod folie. Jeśli coś takiego idzie w świat i dziewczyny próbują na siłę zeskrobywać lekko odmoczony lakier to nic dziwnego, że hybrydy mają tyle przeciwniczek i "ofiar"

btw. Ostatnio testuję inne opakowania () do zdejmowania hybryd zamiast folii i jestem pod ogromnym wrażeniem, jak szybko się rozpuszcza pod gumowymi kapturkami! Nie wiem, czy to wynika z wytwarzanego przez nie ciepła, innego materiału niż alu, ale wygoda niesamowita, czas dużo krótszy, tak jak i mniejsza ilość zużytych materiałów, bo nie trzeba ciąć kilometrów folii.. Ekologiczniej!
funkyourself jest offline  
Stary 2015-07-28, 14:35   #3787
aniaem84
Rozeznanie

Dziwne jest tylko to, że w jednym czasie te wszystkie peany na cześć semilaców Ja jednak sądzę, że dziewczyny dostają zestaw za free. To od blogerki zależy jak ma wyglądać taka recenzja- czasami jest z góry założenie, że musi być pozytywna
aniaem84 jest offline  
Stary 2015-07-28, 14:43   #3788
dominadudziak
Raczkowanie

raczej na tym polega marketing, to samo jest z reklamami, play robi swoje dalej, dior to samo. Nie porównuje oczywiście marek, ale firma nie może stac w miejscu, musi się promowac. Mysle, że gdyby lakiery nie trzymały, ciezko sie nakładało itd to szanująca sie/droga/z wielką oglądalnościa youtuberka odmówilaby współpracy, bo także ma swoje fanki, ktore jej ufają, więc musi do nich podchodzic powaznie, zeby nie stracic widzów
dominadudziak jest offline  
Stary 2015-07-28, 14:54   #3789
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

No dobrze, tylko ze my tez tu pialysmy z zachwytu nad semilacami. Zachwyt sie skonczyl gdy cena skoczyla w gore i zaczeli mieszac w skladzie.
Ja w swojej kolekcji mam glownie semilac i jestem zadowolona. Kilka kolorow mi babluje ale nauczylam sie z nimi postepowac
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-07-28, 14:55   #3790
aniaem84
Rozeznanie

Nie no pewnie, dlatego potrzebny jest też głos rozsądku i czytanie chociażby takiego forum, gdzie dziewczyny piszą po prostu prawdę o tym, że semilac np. cieżko schodzi
aniaem84 jest offline  
Stary 2015-07-28, 14:59   #3791
dominadudziak
Raczkowanie

każda firma tak na prawdę, musi coś zmieniac i nie może stac w miejscu. Także mi nie przeszkadzają blogerskie wpisy i filmiki nie oglądam tego dużo, ale też nie siedze w internecie i nie obserwuje blogerek za bardzo. Mimo zmian różnych, dalej uzywam i jestem zadowolona i wielkośc buteleczki powiekszona o 1 ml nie ma dla mnie znaczenia
dominadudziak jest offline  
Stary 2015-07-28, 15:03   #3792
aniaem84
Rozeznanie

dominadudziak chyba już wszystkie wiemy, jak bardzo jesteś zadowolona
aniaem84 jest offline  
Stary 2015-07-28, 15:13   #3793
ma_g_da
Raczkowanie

mnie przykladowo ostatnio denerwują podwyżki cen i bąblowanie Semilaków.

Też przerzucam się stopniowo na C.Z. - lepsza cena, lepsze nakładanie, kolorów też coraz więcej, nie ma żadnych pęcherzyków i innych "babrów"
ma_g_da jest offline  
Stary 2015-07-28, 15:19   #3794
wiosenny_szept
Raczkowanie

Witam wszystkie Dziewczyny, to mój pierwszy post w tym wątku.
Chciałam się Was zapytać czy polecacie kupić zestaw "startowy" do hybryd z Semilac. Chciałabym rozpocząć zabawę z hybrydami, ale nie wiem w co lepiej zainwestować.
Dziękuję za odpowiedzi

Czy któraś z Was wybiera się na pokaz Semilac w Gdańsku?
wiosenny_szept jest offline  
Stary 2015-07-28, 15:27   #3795
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dominadudziak Pokaż wiadomość
raczej na tym polega marketing, to samo jest z reklamami, play robi swoje dalej, dior to samo. Nie porównuje oczywiście marek, ale firma nie może stac w miejscu, musi się promowac. Mysle, że gdyby lakiery nie trzymały, ciezko sie nakładało itd to szanująca sie/droga/z wielką oglądalnościa youtuberka odmówilaby współpracy, bo także ma swoje fanki, ktore jej ufają, więc musi do nich podchodzic powaznie, zeby nie stracic widzów
Akurat dla pewnego zestawu youtuberow to jest tylko i wyłącznie praca. Całe to biuru itd większość są to duzi sprzedani juz dawno youtuberzy

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ma_g_da Pokaż wiadomość
mnie przykladowo ostatnio denerwują podwyżki cen i bąblowanie Semilaków. ala:

Też przerzucam się stopniowo na C.Z. - lepsza cena, lepsze nakładanie, kolorów też coraz więcej, nie ma żadnych pęcherzyków i innych "babrów"
A i pachna ładnie szczególnie top . No i top UV ;p

nabazgrane w notatniku

Edytowane przez diabliczka66
Czas edycji: 2015-07-28 o 15:31
Stary 2015-07-28, 15:38   #3796
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was wybiera się na pokaz Semilac w Gdańsku?
Ja się wciąż waham

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2015-07-28, 15:45   #3797
kosmetycznamajka
Raczkowanie

polecam pokazy semilac. ja byłam w Poznaniu. już wczesniej pisałam o bardzo ciekawych zdobieniach, poakzana jest aplikacja harda, Panie mówią o nowościach, planach firmy, była mozliwośc zakupu, o co chciałam to wypytałam ) dużo gratisów
Stary 2015-07-28, 15:47   #3798
ma_g_da
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Akurat dla pewnego zestawu youtuberow to jest tylko i wyłącznie praca. Całe to biuru itd większość są to duzi sprzedani juz dawno youtuberzy

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

A i pachna ładnie szczególnie top . No i top UV ;p

nabazgrane w notatniku

no własne top i baze mam z Semilaca.

Podziel sie prosże opinia na temat topu C.Z. bo Semilac mi sie konczy takze moze tez zmienie idąc za kolorówką
ma_g_da jest offline  
Stary 2015-07-28, 15:47   #3799
wiosenny_szept
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja się wciąż waham
Ja się zapisałam, jestem ciekawa takiego pokazu bo nigdy na czymś takim nie byłam, jeżeli mi się spodoba to może zakupie zestaw na pokazie.
wiosenny_szept jest offline  
Stary 2015-07-28, 16:08   #3800
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:

Podziel sie prosże opinia na temat topu C.Z. bo Semilac mi sie konczy takze moze tez zmienie idąc za kolorówką
Top CZ nie jest najgorszy ale niestety jest mało wydajny i po paru dniach traci swój blask i trochę się rysuje. Za to jego ogromną zaletą jest to, że świetnie się rozpusza w acetonie

Wysłane z mojego szmat-fona

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
Ja się zapisałam, jestem ciekawa takiego pokazu bo nigdy na czymś takim nie byłam, jeżeli mi się spodoba to może zakupie zestaw na pokazie.
Ja byłam w Rzeszowie na pokazie też jestem bardzo zadowolona pani Agnieszka Ściepura, która pokazywała zdobienia jest bardzo sympatyczna i dawała dziewczynom wiele cennych rad, które ciężko znaleźć w internecie

Stary 2015-07-28, 17:15   #3801
DreamQueen
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kilka kolorow mi babluje ale nauczylam sie z nimi postepowac
Jakie masz rady na te bąbelki?
DreamQueen jest offline  
Stary 2015-07-28, 17:47   #3802
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:

Średnio gesty. Ma filtr UV. Troszkę napoczatku trzeba się nauczyć aplikować. I na opakowaniu pisze ze utwardzac 2-3 minuty w uv. Ja robie 2x2 minuty wam top. No robi co ma robić. Błyszczy. Nie umiem opowiadać. Pytaj lasek w wątku o cz.

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Top CZ nie jest najgorszy ale niestety jest mało wydajny i po paru dniach traci swój blask i trochę się rysuje. Za to jego ogromną zaletą jest to, że świetnie się rozpusza w acetonie

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Ja byłam w Rzeszowie na pokazie też jestem bardzo zadowolona pani Agnieszka Ściepura, która pokazywała zdobienia jest bardzo sympatyczna i dawała dziewczynom wiele cennych rad, które ciężko znaleźć w internecie

Po 1.5 tygodnia nadal błyszczy. Narazie mam go pół roku i robie tylko sobie i mam jeszcze z dobre pół buteleczki.

nabazgrane w notatniku
Stary 2015-07-28, 17:52   #3803
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Top CZ nie ma filtru uv

Stary 2015-07-28, 18:15   #3804
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Trzeba te bable popychac z paznokcia w strone opuszkow. Az do skutku. Cienkie warstwy minimalizuja bablowanie
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-07-28, 19:37   #3805
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:
Top CZ nie ma filtru uv

nabazgrane w notatniku
Stary 2015-07-28, 19:44   #3806
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

To chyba coś zmienili w składzie ja jak zamawiałam to nie miał blokera. Swoją drogą nie jestem pewna czy teraz też ma, bo koleżanka zamawiała go jakieś 2-3miesiace temu i jasne kolory płowieją lub żółkną jej pod nim

Stary 2015-07-28, 19:49   #3807
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:
To chyba coś zmienili w składzie ja jak zamawiałam to nie miał blokera. Swoją drogą nie jestem pewna czy teraz też ma, bo koleżanka zamawiała go jakieś 2-3miesiace temu i jasne kolory płowieją lub żółkną jej pod nim

Ja kupowałam przed świętami Bożego Narodzenia. On od początku nie był idealnie przezroczysty tylko tak minimalnie żółty. Ale na jasnym nic nie widac. mokry np pomalowany na kartkę biała widać ze nie jest biały. Ale na pazurach nic nie ma. Stosowałam i na jasnym beżowym i na różowym takim jasnym. Na moim tez nic nie piszą o bloker ze wiec może coś zmienili. Nie mowie ze mój ma bloker tylko to co teraz sprzedają.

nabazgrane w notatniku
Stary 2015-07-28, 20:48   #3808
ma_g_da
Raczkowanie

Robilam dzisiaj ombre Semilackami. Tym razem dałam bezowy na caly paznokciec, utwardzilam i na to cieniowalam szarym. Szary kolor kladlam na gąbkę i przykladałam do paznokci- tak 3 razy. Niestety powstaja babelki- kuleczki nie wiem jak to nazwac. Probowalam nakladac gąbką tapicerska- taka jak w materacach, bo wydawalo mi sie ze jej gradjacja i zwiezlosc pozwola uniknac owego bablowania... ale niestety nie.

Czym robicie ombre? macie jakis sprawdzone gabki?
ma_g_da jest offline  
Stary 2015-07-28, 21:02   #3809
KiziaGryzia
Raczkowanie

Cytat:

Top z CZ nie robi takiej ładnej tafli jak ten z Semilaca. No i mi się szybko ścierał Po tygodniu to już był matowy Nie wiem jak teraz bo ja używałam jak tylko pokazał się na rynku.
KiziaGryzia jest offline  
Stary 2015-07-28, 21:59   #3810
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Ombre robie pedzelkiem. Po gabeczce zawsze zostaja jakies farfocle. Na poczatku pedzelkiem tez mi nie wychodzilo ale nabralam wprawy
RosesAreRed jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hybryda, hybrydy, hybrydy; semilac, manicure hybrydowy, paznokcie, paznokcie hybrydowe, semilac

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości