Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-02, 16:47   #4831
kosmetycznamajka
Raczkowanie

Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja również mam bardzo dobre doświadczenia z marką semilac. nie chodzi tylko o produkty, ale o sama obsługę klienta. panie z fb zawsze chętnie mi doradziły, odpowiedziały na pytanie, czesto nawet pozno wieczorem.
to ze na scianie nie pozwalaja na wspomniane komentarze to ich sprawa, nikt nie lubi jak sie pisze, poleca konkurencje. Przy okazji dziewczyny, zbieram się do zamówienia na nowe zimowe kolorki. Mam dylemat z błyszczącymi kolorkami: ma ktoras 109 miss of the world lub dancer from rio?
Stary 2015-12-02, 20:34   #4832
201607111040
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez marakuska Pokaż wiadomość
hej dziewczyny - pomalowałam sobie w niedzielę 083 Burgundy Wine i nie mogę napatrzeć się na swoje paznokcie - piękny, głęboki kolor i idealne, równomierne krycie po dwóch warstwach. Wcześniej malowałam 032 Biscuit i nawet po trzech warstwach widziałam lekkie prześwity i nierówności w kolorze. Stąd moja prośba - odpowiedzcie mi czy poniższe kolory równie dobrze kryją, bo zastanawiam się nad kupnem, ale wolę kupić kolor, który nie sprawia kłopotu:
027 - Intense Red - czytałam, że ładnie kryje ale proszę o potwierdzenie
074 - Prussian Blue
065 - Wild Strawberry
A może ze swojego doświadczenia polecicie jakiś inny kolor z ładnym kryciem. Od razu uprzedzam że czytałam cały wątek ale nie zrobiłam sobie notatek odnoście krycia - głównie szukałam ładnych kolorów Teraz wiem że kolor to nie wszystko.
Miss of the word czy jakos tak. W kazdym razie taki brokatowy fiolet.
201607111040 jest offline  
Stary 2015-12-02, 21:27   #4833
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
To tak jak ja, ostatnie co kupilam to sebrne gold disco wieki temu
Ta ich cenzura jest zenujaca...
Predzej zrobia podwyzke niz wprowadza promocje, taka polityka firmy
Ja mam sporo ich kolorów, część kupiłam sama, ale wiele z nich dostałam to na urodziny, to na święta i inne okazje., ale raczej już nie dokupię od nich nic nowego, mimo, że większość lakierów jest w porządku

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
ja również mam bardzo dobre doświadczenia z marką semilac. nie chodzi tylko o produkty, ale o sama obsługę klienta. panie z fb zawsze chętnie mi doradziły, odpowiedziały na pytanie, czesto nawet pozno wieczorem.
to ze na scianie nie pozwalaja na wspomniane komentarze to ich sprawa, nikt nie lubi jak sie pisze, poleca konkurencje. Przy okazji dziewczyny, zbieram się do zamówienia na nowe zimowe kolorki. Mam dylemat z błyszczącymi kolorkami: ma ktoras 109 miss of the world lub dancer from rio?
Firma nie przyjmuje konstruktywnej, uzasadnionej krytyki... co jak dla mnie jest żenujące...

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Stary 2015-12-02, 21:35   #4834
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Ja mam ponad 50 ich lakierow, mialam ponad 70, ale zaczynam je puszczac dalej w swiat
A powody sa proste: nie podoba mi sie podejscie firmy do klienta i mam dosc skrobania przy zdejmowaniu, a przy cienkiej plytce to horror. Wisienka na torcie byly paprochy i problemy z aplikacja niektorych kolorow.
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-12-03, 01:36   #4835
julka29111
Raczkowanie

Cytat:
A może ze swojego doświadczenia polecicie jakiś inny kolor z ładnym kryciem.
mam trochę kolorów Semilac i tak 074 o który pytałaś kryje chyba dobrze po 2 warstwach, dziś malowałam na wzorniku i krył idealnie, ale wzornik był mleczny, nie jestem pewna jak na paznokciach bo dawno nie używałam.
Lakiery które zawsze kryją dobrze po 2 warstwach, niektóre po jednej są prawie ok: 031, 016, 017, 083, 005, 019, 135, 094, 037. kolory neonowe np 042, 045, 040 najlepiej wyglądają na białym podkładzie i wtedy też wystarczą 2 warstwy, ale słyszałam że z innych firm neony nie potrzebują białego podkładu. 041 nawet na białym podkładzie potrzebuje duużo warstw żeby wyglądał ok. Kolory pastelowe np. 022,023, 055, 130,131 trzeba uważać żeby wyglądały ładnie lubią zostawiać smugi. 047 jest chyba podobny do 032 w konsystencji dość rzadki i potrzebuje kilku warstw. Resztę kolorów które mam są raczej ok ale nie tak idealne jak np 083.
034 fajnie wygląda na czarnym podkładzie jest podobny do 083 ale trochę żywszy. może macie też jakieś kolory które fajnie prezentują się na czarnym? lub może na jakimś innym kolorze?
julka29111 jest offline  
Stary 2015-12-03, 07:09   #4836
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Ja mam sporo ich kolorów, część kupiłam sama, ale wiele z nich dostałam to na urodziny, to na święta i inne okazje., ale raczej już nie dokupię od nich nic nowego, mimo, że większość lakierów jest w porządku

Firma nie przyjmuje konstruktywnej, uzasadnionej krytyki... co jak dla mnie jest żenujące...
kosmetycznamajka od samego początku wychwala semilaca więc jej wypowiedzi nie są w pełni subiektywne firma musi mieć wszędzie swoich ludzi
Stary 2015-12-03, 09:32   #4837
dominikowa
Wtajemniczenie

marakuska mam tez teraz burgund wine i dla mnie jakis taki "brudny" ale innym sie podoba,
co do stopnia krycia to jeszcze nigdy mnie nie zawiódł pink rose

30 w 2016
dominikowa jest offline  
Stary 2015-12-03, 11:16   #4838
Vegetka
Zakorzenienie

Hej wrzuciłam dziś do galerii na blogu najnowszy odcień Semilac 129 Violet Bliss. Czysty, głęboki fiolet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png violetbliss2.png (733,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: png violetbliss3.png (635,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: png violetbliss5.png (626,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: png violetbliss7.png (692,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: png violettbliss6.png (643,7 KB, 18 załadowań)
Vegetka jest offline  
Stary 2015-12-03, 12:07   #4839
201607111004
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Takie rzeczy odbijają się czkawką po pewnym czasie. Wieści w internetach szybko się rozchodzą... efekt zachłyśnięcia się sławą.
Mam nadzieję, że jednak zmienią swoją politykę. Ja na razie z nich nie rezygnuję. Mam dopiero 6 ich produktów i wciąż jeszcze kilka chciałabym przytulić.
Też z nch nie rezygnuję ale już nie kupuję w ich sklepie tylko w innych. Ceny te same, ale mogę sobie dokupić też cos innego jak jest w fajnej promocji. I częste promocje na dostawę czy coś. Diamond Cosmetic sam w sobie jest za drogi.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Hej wrzuciłam dziś do galerii na blogu najnowszy odcień Semilac 129 Violet Bliss. Czysty, głęboki fiolet
Jak mogłaś?! A miałam w grudniu ograniczyć sie do 2 nowych kolorów

Ale tego i tak teraz nie ma w sprzedaży? To będzie tak jak z tym jasnym błękitem? Rozdawali ale w sklepie nigdy się nie pojawił? : (
201607111004 jest offline  
Stary 2015-12-03, 13:06   #4840
marakuska
Raczkowanie

Dziękuje wszystkim za posty nt krycia lakierów

Na pewno kupię 027 i jakiś róż - może zamiast 065 skuszę się na ten zgaszony 005. Chciałabym upolować jeszcze coś ciemnego bo lubię ciemne lakiery ale nie czarne - może ten grunge - choć wolałabym coś z drobinkami
a na lato na pewno 019 blue lagoon
marakuska jest offline  
Stary 2015-12-03, 13:26   #4841
gabi1234
Zakorzenienie

Chciałabym się przywitać zaczęłam własnie przygode z hybrydami i wpadłam po uszy :/
będę was podczytywać i czerpac z cennych rad i wskazówek
Stary 2015-12-03, 13:36   #4842
Vegetka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Też z nch nie rezygnuję ale już nie kupuję w ich sklepie tylko w innych. Ceny te same, ale mogę sobie dokupić też cos innego jak jest w fajnej promocji. I częste promocje na dostawę czy coś. Diamond Cosmetic sam w sobie jest za drogi.

Jak mogłaś?! A miałam w grudniu ograniczyć sie do 2 nowych kolorów

Ale tego i tak teraz nie ma w sprzedaży? To będzie tak jak z tym jasnym błękitem? Rozdawali ale w sklepie nigdy się nie pojawił? : (
Jest dostępny, kupowałam dwa dni temu http://semilac.pl/pl/glowna/1039-lak...=129&results=1
Vegetka jest offline  
Stary 2015-12-03, 14:25   #4843
akasza221
Raczkowanie

Hahahahaha
NIESTETY jest dostępny
akasza221 jest offline  
Stary 2015-12-03, 15:09   #4844
marakuska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Jest dostępny, kupowałam dwa dni temu http://semilac.pl/pl/glowna/1039-lak...=129&results=1
Vegetka - ile warstw położyłaś tego fioleciku?
marakuska jest offline  
Stary 2015-12-03, 15:49   #4845
201607111004
Konto usunięte

O nieeee... czyli muszę kupić : (
Stary 2015-12-03, 15:56   #4846
Vegetka
Zakorzenienie

Cytat:
Vegetka - ile warstw położyłaś tego fioleciku?
Na jednej ręce najpierw dałam trzy ultracienkie, ale ta pierwsza taka ledwo ledwo a na drugiej normalnie dwie cienkie i to wystarczyło w zupełności
Vegetka jest offline  
Stary 2015-12-03, 16:00   #4847
julka29111
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuje wszystkim za posty nt krycia lakierów

Na pewno kupię 027 i jakiś róż - może zamiast 065 skuszę się na ten zgaszony 005. Chciałabym upolować jeszcze coś ciemnego bo lubię ciemne lakiery ale nie czarne - może ten grunge - choć wolałabym coś z drobinkami
a na lato na pewno 019 blue lagoon
fajnie prezentuje się mgiełka 092 na różnych kolorach, dobre rozwiązanie bo możesz w każdej chwili ze wszystkich kolorów zrobić hybrydy z drobinkami
julka29111 jest offline  
Stary 2015-12-03, 16:02   #4848
201607111004
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
fajnie prezentuje się mgiełka 092 na różnych kolorach, dobre rozwiązanie bo możesz w każdej chwili ze wszystkich kolorów zrobić hybrydy z drobinkami
Właśnie ubolewam, że Semilac nie ma jakiejś szerszej oferty lakierów a'la top z różnymi drobinkami, brokatami, efektami.
Stary 2015-12-03, 17:52   #4849
marlena_smc
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Właśnie ubolewam, że Semilac nie ma jakiejś szerszej oferty lakierów a'la top z różnymi drobinkami, brokatami, efektami.
https://www.youtube.com/watch?v=cvK_Otg889g
Można sobie samemu dodawać takie brokatowe efekty... tak jak na filmiku. Po co przepłacać za gotowe produkty, skoro można to obejść i kombinować do woli samodzielnie

marlena_smc jest offline  
Stary 2015-12-03, 19:24   #4850
201607111004
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=cvK_Otg889g
Można sobie samemu dodawać takie brokatowe efekty... tak jak na filmiku. Po co przepłacać za gotowe produkty, skoro można to obejść i kombinować do woli samodzielnie
Ach no tak, zapomniałam, że tak można.
Stary 2015-12-03, 23:05   #4851
niepozorna
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny
Można dołączyć? Podczytuję Was od jakiegoś czasu Też robię hybrydki ale tak amatorsko w domu sobie, rodzinie i znajomym. Moja kolekcja Semilaców nie jest może tak ogromna jak Wasze, ale ciągle się powiększa

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline  
Stary 2015-12-04, 11:30   #4852
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Można dołączyć? Podczytuję Was od jakiegoś czasu Też robię hybrydki ale tak amatorsko w domu sobie, rodzinie i znajomym. Moja kolekcja Semilaców nie jest może tak ogromna jak Wasze, ale ciągle się powiększa
Zapraszamy też do poczytania innych wątków, może wpadną Ci w oko też inne marki

Love Pazurkowe
Stary 2015-12-04, 12:14   #4853
niepozorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Zapraszamy też do poczytania innych wątków, może wpadną Ci w oko też inne marki

Jasne Do tej pory oprócz Semilaców miałam jeszcze styczność z Indigo i też byłam zadowolona, tylko wtedy chodziłam do kogoś na mani. Ale poczytam, może coś nowego w oko wpadnie

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline  
Stary 2015-12-04, 13:22   #4854
akasza221
Raczkowanie

Ja też w sumie dopiero zaczynam swoją przygodę z hybrydami. Do tej pory przez 3 lata malowałam pazury 2-3 razy w tygodniu - zawsze na czarno. Tak mi było najwygodniej bo jestem psują i zawsze mi się strasznie ścierają i odpryskują lakiery - a ten czarny jakoś się trzymał. Poza tym jestem dość alternatywną osobą.
Za to od kiedy odkryłam hybrydy w sierpniu totalnie przepadłam i przez ten czas kolor czarny miałam na pazurach raz, przez tydzień
Cosmetics Zone
Zaczynałam od CZ ale nie polecam, mam 033(czarny) i 022(czerwony) - oba kolory są dość słabo napigmentowane i rzadkie - bardzo łatwo zalać sobie skórki.
Ponadto żeby kolor czerwony miał pełne krycie musiałam nałożyć 3-4 warstwy.
O czerni wolę nie wspominać bo to jest jakiś dramat - po 4 warstwach w końcu jest jakieś krycie. Do tego oczywiście sto lat utwardzania w lampie bo 4 warstwy to jednak dość długo doliczając do tego też położenie bazy. I wisienka na torcie czyli top. Na (w sumie już) 5 warstw idzie 6-ta. Top nałożyłam cienko i czekam. Po dwóch minutach testowy paznokcie przetarłam cleanerem i nawet nie wiem jak określić to co mi się na pazurach zadziało. Powstały jakby takie przecierki - trochę jakby połowicznie zaschnięty lakier przejechać chusteczką. Dzieje się to niezależnie od tego ile czasu trzymam top w lampie (czy 2, 4 czy 6 minut). Efekt pojawia się zawsze na czarnym lakierze z CZ po położeniu topu. Top sam w sobie jest kompatybilny z semilakami i czerwonym kolorem z CZ, ale jest dość słaby i strasznie szybko się ściera z końcówek (czego nie doświadczam przy topie z semilaca)
SEMILAC
W związku z tym że namiętnie czytam blogi, a większość blogerek opisuje właśnie semilaki, tez się na nie skusiłam. I jestem zachwycona. Kolorów mam niewiele bo 10 i na szczęście żaden nie jest wadliwy. Z pierwszego zamówienia musiałam wymienić jedynie 3 kolory bo zupełnie nie pokrywały się ze zdjęciami w internecie. Myślałam że problem rozwiążą wzorniki ale też nic z tego - one też są przekłamane.
Za to mega dobrze pracuje mi się na tych lakierach - mają idealną gęstość, bardzo dobre krycie i są mega wytrzymałe (a ja nie oszczędzam paznokci)
Jeśli chodzi o politykę firmy - no cóż, pozostawię to bez komentarza, nikt nie lubi antyreklamy. Za to mają wielki plus za bezproblemową wymianę lakieru kupionego gdziekolwiek - to wg mnie jest dość niespotykane, mimo że powinno być normą.

A tak poza tym, może to kwestia gustu ale wydaje mi się ze semilac ma najbardziej estetyczną stronę internetową jak i również same produkty. Te buteleczki są piękne same w sobie, do tego gama kolorystyczna jest miodna, tak samo jak zdjęcia na ich stronie. Kiedy wchodzę na stronę CZ czy neonail to jakoś tak mnie nie przekonują zupełnie. A Wy jakie macie z tym odczucia?
akasza221 jest offline  
Stary 2015-12-04, 13:36   #4855
201607111004
Konto usunięte

Zgadzam się z ostatnim akapitem.
Nim poznałam opinie innych dziewczyn, produkty innych marek wydawały mi się tanimi podróbkami. Taka słaba grafika itp.
Bałam się zaryzykować.
Teraz czytam wiele pochwał i już mam na liście 2 kolory do zdradzeni Semilaka.
Stary 2015-12-04, 13:37   #4856
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez akasza221 Pokaż wiadomość
Ja też w sumie dopiero zaczynam swoją przygodę z hybrydami. Do tej pory przez 3 lata malowałam pazury 2-3 razy w tygodniu - zawsze na czarno. Tak mi było najwygodniej bo jestem psują i zawsze mi się strasznie ścierają i odpryskują lakiery - a ten czarny jakoś się trzymał. Poza tym jestem dość alternatywną osobą.
Za to od kiedy odkryłam hybrydy w sierpniu totalnie przepadłam i przez ten czas kolor czarny miałam na pazurach raz, przez tydzień
Cosmetics Zone
Zaczynałam od CZ ale nie polecam, mam 033(czarny) i 022(czerwony) - oba kolory są dość słabo napigmentowane i rzadkie - bardzo łatwo zalać sobie skórki.
Ponadto żeby kolor czerwony miał pełne krycie musiałam nałożyć 3-4 warstwy.
O czerni wolę nie wspominać bo to jest jakiś dramat - po 4 warstwach w końcu jest jakieś krycie. Do tego oczywiście sto lat utwardzania w lampie bo 4 warstwy to jednak dość długo doliczając do tego też położenie bazy. I wisienka na torcie czyli top. Na (w sumie już) 5 warstw idzie 6-ta. Top nałożyłam cienko i czekam. Po dwóch minutach testowy paznokcie przetarłam cleanerem i nawet nie wiem jak określić to co mi się na pazurach zadziało. Powstały jakby takie przecierki - trochę jakby połowicznie zaschnięty lakier przejechać chusteczką. Dzieje się to niezależnie od tego ile czasu trzymam top w lampie (czy 2, 4 czy 6 minut). Efekt pojawia się zawsze na czarnym lakierze z CZ po położeniu topu. Top sam w sobie jest kompatybilny z semilakami i czerwonym kolorem z CZ, ale jest dość słaby i strasznie szybko się ściera z końcówek (czego nie doświadczam przy topie z semilaca)
SEMILAC
W związku z tym że namiętnie czytam blogi, a większość blogerek opisuje właśnie semilaki, tez się na nie skusiłam. I jestem zachwycona. Kolorów mam niewiele bo 10 i na szczęście żaden nie jest wadliwy. Z pierwszego zamówienia musiałam wymienić jedynie 3 kolory bo zupełnie nie pokrywały się ze zdjęciami w internecie. Myślałam że problem rozwiążą wzorniki ale też nic z tego - one też są przekłamane.
Za to mega dobrze pracuje mi się na tych lakierach - mają idealną gęstość, bardzo dobre krycie i są mega wytrzymałe (a ja nie oszczędzam paznokci)
Jeśli chodzi o politykę firmy - no cóż, pozostawię to bez komentarza, nikt nie lubi antyreklamy. Za to mają wielki plus za bezproblemową wymianę lakieru kupionego gdziekolwiek - to wg mnie jest dość niespotykane, mimo że powinno być normą.

A tak poza tym, może to kwestia gustu ale wydaje mi się ze semilac ma najbardziej estetyczną stronę internetową jak i również same produkty. Te buteleczki są piękne same w sobie, do tego gama kolorystyczna jest miodna, tak samo jak zdjęcia na ich stronie. Kiedy wchodzę na stronę CZ czy neonail to jakoś tak mnie nie przekonują zupełnie. A Wy jakie macie z tym odczucia?
A ja buteleczki NN wolę bo są malutkie i więcej zmieści mi się w pudełeczku A strona to rzecz gustu ja tam nie przywiązuje wagi do strony tylko do produktów i realizacji zamówienia

Love Pazurkowe

Edytowane przez Frutellka xD
Czas edycji: 2015-12-04 o 13:38
Stary 2015-12-04, 22:23   #4857
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez akasza221 Pokaż wiadomość
chyba nie widziałaś strony indigo
Stary 2015-12-05, 23:21   #4858
playazka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
ja mam 115 dancer from rio i jest przepiekny taki szklisty jest ale to mu nadaje jeszcze wiekszego uroku, boski tez jest 087 indigo glitter
playazka jest offline  
Stary 2015-12-06, 10:07   #4859
gabi1234
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja mam dopiero 4
Stary 2015-12-06, 10:19   #4860
niepozorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Ja mam dopiero 4

Ja też zaczynałam od 4 Teraz już szybciutko idzie i jest ich coraz więcej

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hybryda, hybrydy, hybrydy; semilac, manicure hybrydowy, paznokcie, paznokcie hybrydowe, semilac

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości