Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-03-07, 16:49   #2251
FancyDesire
Rozeznanie

Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez dorciaczek Pokaż wiadomość
wolałabym jakiejś sprawdzonej rady niż wydawać pieniądze jak nie pomoże bo akurat biały do niczego innego nie bedzie mi potrzebny...
Ja czasem do tego wykorzystuje 032 biscuit
FancyDesire jest offline  
Stary 2015-03-07, 17:04   #2252
anko23
Przyczajenie

a ja mam ogromny problem z hybryda Semilac kolor 087, a mianowicie po wizycie w solarium zauwazyłam, że kolor znika. nie wiem jak to mozliwe, ale na kilku paznokciach lakier wyglada tak, jakby sie wytarł. czy ktoś miał podobna sytuacje?
anko23 jest offline  
Stary 2015-03-07, 19:30   #2253
Magdutka
Zadomowienie

Dziewczyny już pisały, że top semilaca nie ma filtra UV. Dlatego pewnie nie wytrzymały solarium. Polecały top eco.
Magdutka jest offline  
Stary 2015-03-07, 20:29   #2254
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Zgadza sie. Potrzebny jest top z filtrem uv. Gelish i eco maja takowy
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-03-07, 20:33   #2255
kamila.bg
Rozeznanie

GG do kamila.bg

Dziewczyny poszukuję koloru takiego bordowego ale nie tak bardzo ciemnego aby nie wpadał w brąz. Wiecie może jaki to bedzie kolor z Semilaca?
Stary 2015-03-07, 23:04   #2256
FancyDesire
Rozeznanie

W załączniku moje przedłużenie na hardzie. Na lewej ręce palec wskazujący, na prawej wszystkie oprócz małego. Mam nadzieję, że wszystko będzie ładnie siedzieć, będę informować (mam wersję harda 6 ml). Przedłużenie robiłam pierwszy raz, dołączam też zdjęcie gotowego manicure na semilackach Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150306_002427.jpg (59,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150306_002432.jpg (60,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150306_002447.jpg (87,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150306_002521.jpg (69,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-03-06 15.55.11.jpg (87,0 KB, 116 załadowań)
FancyDesire jest offline  
Stary 2015-03-07, 23:12   #2257
Bettina_
Wtajemniczenie

Fancydesire ile czasu Ci zajęło zrobienie pazurków z przedłużeniem ?
bardzo ładnie i dokładnie - kawał dobrej roboty :-D

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuję koloru takiego bordowego ale nie tak bardzo ciemnego aby nie wpadał w brąz. Wiecie może jaki to bedzie kolor z Semilaca?
ja mam ale perłowy więc nie pomogę
Bettina_ jest offline  
Stary 2015-03-07, 23:53   #2258
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Moze taki jak na serdecznym?
RosesAreRed jest offline  
Stary 2015-03-08, 00:03   #2259
FancyDesire
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Fancydesire ile czasu Ci zajęło zrobienie pazurków z przedłużeniem ?
bardzo ładnie i dokładnie - kawał dobrej roboty :-D

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

ja mam ale perłowy więc nie pomogę

Przedłużanie robiłam w czwartek wieczorem, zajęło mi około 5 min na jednego paznokcia (mam lampe led) a w piątek nakładałam kolor z tym mi zeszło około 30 min. Ślicznie dziękuję
FancyDesire jest offline  
Stary 2015-03-09, 07:32   #2260
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Przyszły moje semilac Czyli mam w sumie 5 nowych kolorów do przetestowania w tym 3 semilac

Nadłamał mi się kciuk przy samym opuszku i teraz się zastanawiam- obcinać i przedłużyć hardem czy po prostu tego harda położyć na tego połamańca? Jak przedłużyć to trochę się boję formy mam ale ja nigdy tego nie robiłam poza tym musiałabym przedłużyć sporo bo pazury dłuuugie.

Roses sprawnie Ci idzie przedłużanie hardem?

Kurka bo się biję z myślami czy kleić czy przedłużać bo to prawy kciuk i przedłużanie może być "nieco" ciężkie
w piątek przedłużałam kciuka i wskazującego hardem (wersja 7ml) ponieważ pęknięcie było na tyle duże, że naprawa nie zadziałała. Oba przedłużyłam o ok 1 cm. Zobaczymy ile wytrzymają
Stary 2015-03-09, 09:23   #2261
kropelkarosy
Raczkowanie

Dziewczyny gdzie kupie semilaki stacjonarnie na podkarpaciu? Chodzi mi konkretnie o harda w tym momencie.
kropelkarosy jest offline  
Stary 2015-03-09, 09:31   #2262
aniaem84
Rozeznanie

Czuszka daj znać jak długo wytrzymają- oby jak najdłużej Ja swojego kciuka nie przedłużyłam tylko naprawiłam tym hardem, jak będzie gorzej to obetnę i będę przedłużać.
aniaem84 jest offline  
Stary 2015-03-09, 10:13   #2263
czuszka82
Moderator z pazurem

na jedną z warstw położyłam jeszcze dla pewności proszek porcelanowy bo paznokieć po hardzie jakiś taki elastyczny jest, zupełnie inaczej niż po żelu
Stary 2015-03-09, 10:23   #2264
Wisienka_81
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kesi111 Pokaż wiadomość
Wiem, że na górze jest szukajka, ale drugi dzień szukam i nie mogę znaleźć..
Podpowiecie mi które z kolorów semilac nie utwardzają się w led? z tego co pamiętam czarny, ale które jeszcze mają na opakowaniu "no led lamp"?
co do tego czarnego... ja go utwardzam w led 30s i jest git...

Wisienka_81 jest offline  
Stary 2015-03-09, 10:24   #2265
kadyrka
Rozeznanie

GG do kadyrka

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Grunge. Oba utwardzilam w led 36w. Czarny 3min, grunge 30s[COLOR="Silver"]
Ja swój grunge utwardziłam zwyczajnie,w ledówce 9v od Semilaca. Standardowo 30 sek.

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
na jedną z warstw położyłam jeszcze dla pewności proszek porcelanowy bo paznokieć po hardzie jakiś taki elastyczny jest, zupełnie inaczej niż po żelu
Widzę że nie tylko ja mam takie odczucia. Z tego powodu nadpęknięte pazury raczej będę obcinać i przedłużać. Łatanie pęknięć nie było u mnie trwałym rozwiązaniem,szczególnie jeśli chodzi o kciuki i wskazujące. Raz dało radę w przypadku małego palca. Już widzę,że przedłużanie hardem jest trwalsze.

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline  
Stary 2015-03-09, 10:27   #2266
czuszka82
Moderator z pazurem

jest dokładnie tak jak piszesz
Stary 2015-03-09, 11:14   #2267
kamila.bg
Rozeznanie

GG do kamila.bg

Roses bardzo ładny ten bordowy. Mogę wiedzieć jaka nazwa jego?

Zastanawia mnie jeszcze Semilac 071 -ładnie wygląda na zdjęciach ale jak jest w rzeczywistości...?Chodzi mi też aby nie mial brokatu ani perły.
Stary 2015-03-09, 11:21   #2268
FancyDesire
Rozeznanie

Ja już mam moje przedłużenie piąty dzień i na razie wszystko super. Paznokcie twarde, chciałabym, żeby wytrzymały przynajmniej jeszcze tydzień
FancyDesire jest offline  
Stary 2015-03-09, 11:29   #2269
Roverkowa
Rozeznanie

Mój hard elastyczny nie jest, jest twardy jak diabli, wlasnie cos na wzor zelu. Szkoda tylko, ze jest juz na dnie, juz chyba nic nie wydobede z buteleczki boje sie tej nowej wersji... Gesta, elastyczna... pewnie teraz to jest zupelnie inny produkt
Roverkowa jest offline  
Stary 2015-03-09, 11:41   #2270
kadyrka
Rozeznanie

GG do kadyrka

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Mój hard elastyczny nie jest, jest twardy jak diabli, wlasnie cos na wzor zelu. Szkoda tylko, ze jest juz na dnie, juz chyba nic nie wydobede z buteleczki boje sie tej nowej wersji... Gesta, elastyczna... pewnie teraz to jest zupelnie inny produkt
Mój hard jest z tzw. pierwszego rzutu,zanim zaczęło go brakować w sprzedaży. Od początku był gęsty i dość elastyczny. Pomimo tego,tak jak już pisałam,zdecydowanie lepiej zachowuje się jako "przedłużacz" niż "zalepiacz" .

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline  
Stary 2015-03-09, 12:00   #2271
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Zastanawia mnie jeszcze Semilac 071 -ładnie wygląda na zdjęciach ale jak jest w rzeczywistości...?Chodzi mi też aby nie mial brokatu ani perły.
Napewno nie ma brokatu ani perły i w rzeczywistości jest trochę jaśniejszy niz na zdjęciach o ile dobrze pamiętam

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2015-03-09, 14:52   #2272
kamila.bg
Rozeznanie

GG do kamila.bg

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Napewno nie ma brokatu ani perły i w rzeczywistości jest trochę jaśniejszy niz na zdjęciach o ile dobrze pamiętam
Dziękuję
Stary 2015-03-09, 15:00   #2273
201607111004
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
W ogóle to pojechałam do Sabinki z listą kolorów a na miejscu wybrałam połowę innych . Jednak przez neta nie ma szans dobrać kolorów w 100 % np czerwone których jest tyle odcieni.
Dlatego ubolewam, że u mnie nie ma stacjonarnie
Mam kilka czerwieni na oku ale wolałabym kupić jedną.
Mardi gras też ostatnio coś przestał mi się podobać na zdjęciach w sieci. Ale i tak pod każdym pojawia się dopisek "na żywo wygląda inaczej"

Chyba kiedyś na puzrki.pl były do kupienia wzorniki. Teraz ich nie widzę. Zastanawiam się czy ich nie wziąć. Miałabym mniejszy problem z wyborem lakierów.
201607111004 jest offline  
Stary 2015-03-09, 15:29   #2274
Wisienka_81
Rozeznanie

też się zastanawiałam nad zakupem wzorników ale dziewczyny pisały, że nie oddają kolorów w 100 %

Wisienka_81 jest offline  
Stary 2015-03-09, 15:44   #2275
kamcia2703
Przyczajenie

Dziewczyny mam problem z hybrydą semilac ! Może któraś z was mogłaby mi pomóc. Naczytałam się pozytywnych opinii o tych hybrydach i zamówiłam na próbę pastelowy róż nr 047. No i niestety nie jestem zadowolona, zastanawiam się czy może nie trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. Już w buteleczce są malutkie pęcherzyki powietrza, staram się malować na prawdę mega cieniutkie warstwy, przy nakładaniu hybrydy na paznokcie jak by się pieni, powstaje mnóstwo malutkich pęcherzyków powietrza. Przemywałam pędzelek, sprawdzałam przed nałożeniem lakieru na paznokieć czy na pędzelku nie ma pęcherzyków, i nawet jak nie było przy pierwszym pociągnięciu pędzelkiem i tak powstają malutkie kropeczki z powietrzem. Uzyskanie jednolitej tafli koloru jest przez to niemożliwe. Nie wiem co mogłabym robić źle, z innymi lakierami nie mam tego problemu. Czy któraś z was miała kiedyś też taki problem? Chciałam zamówić więcej kolorów ale teraz nie wiem czy się zdecyduję
kamcia2703 jest offline  
Stary 2015-03-09, 15:50   #2276
karchola
Przyczajenie

Ja mam tak z białym ale jak szybko przeciągne pędzelkiem i wsadzę do lampy zanim się ponownie zrobią to jest ok :P

Ostatnio przeszłam się specjalnie do drogerii, w której oglądałam wzorniki semilac robione (nie te firmowe) i też dumałam nad 26 bo jakiś taki ciemny i nieciekawy się wydawał zaś u mnie w domu pomalowany na świeżo na wzorniku to krwista jasna czerwien z drobinkami więc widać nie ma chyba złotego środka
karchola jest offline  
Stary 2015-03-09, 15:57   #2277
Melazja178
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kamcia2703 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z hybrydą semilac ! Może któraś z was mogłaby mi pomóc. Naczytałam się pozytywnych opinii o tych hybrydach i zamówiłam na próbę pastelowy róż nr 047. No i niestety nie jestem zadowolona, zastanawiam się czy może nie trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. Już w buteleczce są malutkie pęcherzyki powietrza, staram się malować na prawdę mega cieniutkie warstwy, przy nakładaniu hybrydy na paznokcie jak by się pieni, powstaje mnóstwo malutkich pęcherzyków powietrza. Przemywałam pędzelek, sprawdzałam przed nałożeniem lakieru na paznokieć czy na pędzelku nie ma pęcherzyków, i nawet jak nie było przy pierwszym pociągnięciu pędzelkiem i tak powstają malutkie kropeczki z powietrzem. Uzyskanie jednolitej tafli koloru jest przez to niemożliwe. Nie wiem co mogłabym robić źle, z innymi lakierami nie mam tego problemu. Czy któraś z was miała kiedyś też taki problem? Chciałam zamówić więcej kolorów ale teraz nie wiem czy się zdecyduję
Ja mam ten sam problem z Biscuit Semilaca. Robiłam w sobotę moje pierwsze mani hybrydowe, wszystko według waszych instrukcji i mam takie mikroskopijne "oczka" na niektórych paznokciach. Gdy pokrywałam płytkę lakierem, to zauważyłam, że te "mini dziurki" też są na pędzelku, a teraz, jak bardzo dokładnie się przyjrzę, widzę je też na utwardzonych paznokciach (ale tylko niektórych). Nie wiem, czy dobrze to wytłumaczyłam... Nie wiem, czy to wina lakieru czy też zbyt grubej warstwy (chociaż starałam się nakładać bardzo cienko, tak jak w Waszym poradniku).
Melazja178 jest offline  
Stary 2015-03-09, 15:59   #2278
kamcia2703
Przyczajenie

Czyli widzę że nie tylko ja mam z tym problem. Na pewno nie daję grubej warstwy, ostatnio malowałam tak, że prawie nie było lakieru na pędzelku a i tak był ten sam problem. Chyba jednak te hybrydy nie są dla mnie, choć kolorki są piękne.
kamcia2703 jest offline  
Stary 2015-03-09, 16:07   #2279
Bettina_
Wtajemniczenie

jasne kolory chyba ogólnie są "kapryśne "
dlatego semilaczki kupiłam w bardziej zdecydowanych kolorach, perłach lub brokatach - o niebo łatwiejsze do malowania.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez karchola Pokaż wiadomość
Ostatnio przeszłam się specjalnie do drogerii, w której oglądałam wzorniki semilac robione (nie te firmowe) i też dumałam nad 26 bo jakiś taki ciemny i nieciekawy się wydawał zaś u mnie w domu pomalowany na świeżo na wzorniku to krwista jasna czerwien z drobinkami więc widać nie ma chyba złotego środka
'
mi babeczka otwierała każdy kolor więc wątpliwości nie miałam
Bettina_ jest offline  
Stary 2015-03-09, 16:33   #2280
201607111004
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kamcia2703 Pokaż wiadomość
Czyli widzę że nie tylko ja mam z tym problem. Na pewno nie daję grubej warstwy, ostatnio malowałam tak, że prawie nie było lakieru na pędzelku a i tak był ten sam problem. Chyba jednak te hybrydy nie są dla mnie, choć kolorki są piękne.
U mnie też się to pojawiło przy drugim manicure. Pęcherzyki już na pędzelku. Zastanawiam się czy to nie wina wstrząsania buteleczką. Upadły mi i by lakier szybko opadł na dno trochę buteleczkami pomachałam na różne strony.
Przy pierwszym nie widziałam pęcherzyków.

Kobieta to jednak zmienna jest. Może to pora roku ale tak ja nie lubię u siebie róży na paznokciach, rzadko też mam pastele, tak teraz mnoży mi się lista pastelowych róży od Semilac
Zrezygnowałam z upragnionego Mardi Gras na rzecz Pink Rose. Kusi mnie też True Pink.

W każdym razie uznałam, że Mardi i Glitter Indygo obecnie są za mocne.

Jedyny ciemny, którego z listy chciejstw nie wykreśliłam, to Starlight Night.

Muszę szybko zrobić jakieś zamówienie nim znowu zmienię zdanie.

I odkąd mam hybrydy znowu mam długie paznokcie. Niby takich u siebie nie lubię a jednak nie mogę się doczekać aż będą wyglądać dokładnie tak: http://blog.diamond-cosmetics.eu/wp-...c3253bd9ba.jpg

Hybryda zmienia ludzi. A w każdym razie ich przyzwyczajenia.
201607111004 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hybryda, hybrydy, hybrydy; semilac, manicure hybrydowy, paznokcie, paznokcie hybrydowe, semilac

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości