Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-07, 22:47   #2611
Anka7997
Raczkowanie

Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
I właśnie te wzięłam Tylko ile trwa u nich realizacja zamówienia? Bo myślałam, że dzisiaj już od nich jakieś info o wysyłce dostanę, a tu cały czas 'płatność zaakceptowana'.
Zazwyczaj 2-3dni. Może po świętach mają opóźnienia. Ja zamawiałam w sobotę to w niedzielę już było "przygotowanie w toku". Lubię dostawać od nich paczki. Tak ładnie pachną . Polecam oliwki do skórek i kremy czy balsamy-rewelka. Mają zapachy oryginalnych perfum.
Anka7997 jest offline  
Stary 2015-04-08, 07:20   #2612
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Ja mam twardsze z hybrydą, ale właśnie gumieje po jakichś 10 dniach. Semilaci noszę.

Gumieje mi po jakimś czasie. Ale jeszcze dziwniejsze jest, że on jakby zmieniał swoją twardość. Zaraz po zrobieniu twardy jest, potem guma, znów twardy... i tak jakoś dziwnie.
dokładnie tak jak piszesz.
Stary 2015-04-08, 08:11   #2613
Carousel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ewapi Pokaż wiadomość
Normalnie jestem w szoku że tak się popsuły te lakiery. Sama dopiero co się w nich zakochałam i kupiłam kilka kolorów. Ostatnie zamówienie robiłam ok. m-c temu i na szczęście wszystkie kolorki są w porządku. Planowałam znowu sobie kilka dokupić ale po waszych komentarzach trochę się boję. Wrócę chyba do SPN. Z ich kolorami nic się nie dzieje i maja duży wybór
Ja też zamawiałam jakoś trochę ponad miesiąc temu i też wszystko w porządku. Na szczęście. Ale mam jeszcze te 6 ml i jak zamawiałam, to sporo kolorów nie mieli, to był chyba akurat ten czas, kiedy zmieniali pojemności, więc zapewne mam tę starą wersję.
Po tym, co piszecie, zaczynam się cieszyć, że ostatnio w Cosmeterii akurat nie było tego koloru, który chciałam. Szkoda, że firma się tak popsuła.
Stary 2015-04-08, 08:26   #2614
GOCHA1980
Raczkowanie

nie tylko w Semilacach sa takie akcje, indigo tez ma poblemy z hybrydami, non stop ludzie narzekaja bo np. dostaja inny kolor hybrydy w buteleczce niz powinien byc a i czesto nie utwardzaja sie w lampie takze wiecie, nie ma idealu
Stary 2015-04-08, 08:39   #2615
lilymb
Raczkowanie

Wczoraj wrócił do mnie reklamowany kolorek nr 105. Oczywiście nowy Wadliwy wysłałam w pojemności 6ml, nowy dostałam 7ml, do tego dwa fajne pilniki których jeszcze nie miałam No ale do meritum - lakier 100% pełnowartościowy, dziury się na nim nie robią, paprochów brak. Także teraz mogę powiedzieć że cała moja kolekcja Semilaców jest idealna
Dodam jeszcze tylko że wadliwy lakier kupiony był w jakimś sklepie stacjonarnym - a odsyłałam bezpośrednio do producenta DC, bez paragonu, jedynie dołączony opis i zdjęcie wzornika jak te dziury w lakierze wyglądają.
lilymb jest offline  
Stary 2015-04-08, 09:11   #2616
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
nie tylko w Semilacach sa takie akcje, indigo tez ma poblemy z hybrydami, non stop ludzie narzekaja bo np. dostaja inny kolor hybrydy w buteleczce niz powinien byc a i czesto nie utwardzaja sie w lampie takze wiecie, nie ma idealu
No ale to nie znaczy, że trzeba się zadowalać syfem Lepiej znaleźć ideał i mieć pełną satysfakcję z pazurów i wydanej kasy.
Ja na razie odpoczywam od zakupów choć brakuje mi czerwieni

Zmieniam swoje życie!
Puntodivista jest offline  
Stary 2015-04-08, 09:52   #2617
diabliczka66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
to juz bym wolala dostac lakier innego koloru ale dobrze spisujacy sie niz cos co ma taki syf w sobie czyli nie zdatny do uzytku ;p
diabliczka66 jest offline  
Stary 2015-04-08, 10:06   #2618
GOCHA1980
Raczkowanie

ale ja nie mowie ze syf jest cacy, sama osobiscie mam jeden kolor w ktorym robia sie dziury (co prawda paprochow nie ma) ale z tym akurat latwo mozna sobie poradzic. Ja teraz kupilam do testowania estetiq 15ml za 20 zl stacjonarnie
Stary 2015-04-08, 14:26   #2619
ewapi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
No ale to nie znaczy, że trzeba się zadowalać syfem Lepiej znaleźć ideał i mieć pełną satysfakcję z pazurów i wydanej kasy.
Ja zaczęłam swoja przygodę z hybrydą od firmy SPN. I muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona (chociaż kupiłam kilka Semilaców ). Łatwo się odmaczają, kolory dobrze napigmentowane, małe pojemności (4ml za 22zł).
ewapi jest offline  
Stary 2015-04-08, 14:28   #2620
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez ewapi Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam swoja przygodę z hybrydą od firmy SPN. I muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona (chociaż kupiłam kilka Semilaców ). Łatwo się odmaczają, kolory dobrze napigmentowane, małe pojemności (4ml za 22zł).
Też podobają mi się niektóre kolory spn, ale cena nie zachęca
Stary 2015-04-08, 14:34   #2621
czuszka82
Moderator z pazurem

ja miałam dwa i szybko się ich pozbyłam... lejące, słabo kryjące, źle poziomujące się... jak sobie o nich wspomnę to mam ciarki na plecach...
Stary 2015-04-08, 14:40   #2622
karolina2121
siedzę i myślę

ja zamówiłam wczoraj na próbę 2 lakiery z CZ, jeszcze nigdy ich nie używałam, więc warto spróbować, chociaż na Semilakach póki co się nie zawiodłam, jeszcze bąbli, dziur ani paprochów nie spotkałam
Ostatnio zamówiłam kolor 95 night in venice i niestety nie podoba mi się :/
Stary 2015-04-08, 14:44   #2623
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam wczoraj na próbę 2 lakiery z CZ, jeszcze nigdy ich nie używałam, więc warto spróbować, chociaż na Semilakach póki co się nie zawiodłam, jeszcze bąbli, dziur ani paprochów nie spotkałam
Ostatnio zamówiłam kolor 95 night in venice i niestety nie podoba mi się :/
95 to ten czarny z kolorowym brokatem? Dla mnie on wygląda jak jakiś taki lakier za 2zl z odpustu
Stary 2015-04-08, 14:58   #2624
karolina2121
siedzę i myślę

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
95 to ten czarny z kolorowym brokatem? Dla mnie on wygląda jak jakiś taki lakier za 2zl z odpustu
granatowy, czarny z kolorowymi brokatami to night in vegas. No rzeczywiście jak dla mnie trochę tandetne. Obecnie mam fazę na 1 piękny kolor bez żadnych zdobień. Klasyka
Stary 2015-04-08, 15:13   #2625
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Miałam i po jednym malowaniu sprzedałam. Zupełnie nie mój klimat i przez te duże kawałki brokatu źle się malował.

Zmieniam swoje życie!
Puntodivista jest offline  
Stary 2015-04-08, 15:31   #2626
asik G
Raczkowanie

a ja jakoś nie lubie spn.miałam sewgo czasu troche kolorów,bo urzekły mnie wzorniki u dystrybutora,ale nie byłam zadowolona.
miałam male pojemności i wnerwiały mnie pędzelki.strasznie wąskie i w ogóle.dodatkowo chyba dwa czy trzy kolory marnie się utwardzały.A czarny to już był taki,że szkoda gadać.chyba był jakiś wadliwy bo nie było na niego sposobu.
Ja testowałam juz wiele firm i mogę powiedziec tylko tyle,że idealnej nie ma.zawsze trafią sie jakieś buble.albo krycie,albo utwardzanie czasem jest ok a utleniają sie szybko na paznokciu i tez jest dramat.

aaaa zapomniałam dodać,ze w spn zmorą były paprochy z szyjek butelek.

Edytowane przez asik G
Czas edycji: 2015-04-08 o 15:42
asik G jest offline  
Stary 2015-04-08, 16:01   #2627
Melazja178
Raczkowanie

Ja zamówiłam na próbę bazę Mollon i jeden lakier. Bazę i tak muszę zmienić, bo po semilacu mam zółtą płytkę. Zobaczymy, jak będzie sie sprawowała Mollona. Kolorówki na razie nie wymieniam. W sumie mam 5 kolorów z Semilac, w tym 2 wadliwe :/ Szkoda mi strasznie, bo i cena dobra, i kolory ładne (
Melazja178 jest offline  
Stary 2015-04-08, 19:43   #2628
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
granatowy, czarny z kolorowymi brokatami to night in vegas. No rzeczywiście jak dla mnie trochę tandetne. Obecnie mam fazę na 1 piękny kolor bez żadnych zdobień. Klasyka
A to ten 95 mi się podoba ja też nie lubię mieć zdobień, wolę mieć jeden kolor na wszystkich paznokciach

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-04-09 o 07:27 Powód: cytowanie zdjęć
Gejszalicious jest teraz online  
Stary 2015-04-08, 20:16   #2629
Anka7997
Raczkowanie

Ojej, a ja wręcz odwrotnie. Zawsze cuda na kiju Jednym kolorem chyba raz robiłam, ale to był oczo...ebny neon
Anka7997 jest offline  
Stary 2015-04-09, 11:53   #2630
bysiaseb
Przyczajenie

Smile Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

HEj

Piszę z zapytaniem , prośbą o pomoc w wyborze kolorku.
Szukam koloru jak najmocniej kryjącego w odcieniach bezowych
We wzorniku podobaja mi sie odcienie: 050 051 054 091
czy ktoras z Was miala którys z powyzszych lub moze doradzic inny kolor, lub lakier innej marki w podobnej cenie w bezowym odcieniu?
bysiaseb jest offline  
Stary 2015-04-09, 12:58   #2631
Margo_8
Przyczajenie

Czy te "paprochy" spotkałyście też w bazie semilac czy tylko w kolorach? Moja jest tragiczna pod tym względem....
Margo_8 jest offline  
Stary 2015-04-09, 13:38   #2632
Melazja178
Raczkowanie

Ja miałam tylko w kolorówce (26 my love)
Melazja178 jest offline  
Stary 2015-04-09, 14:45   #2633
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bysiaseb Pokaż wiadomość
HEj

Piszę z zapytaniem , prośbą o pomoc w wyborze kolorku.
Szukam koloru jak najmocniej kryjącego w odcieniach bezowych
We wzorniku podobaja mi sie odcienie: 050 051 054 091
czy ktoras z Was miala którys z powyzszych lub moze doradzic inny kolor, lub lakier innej marki w podobnej cenie w bezowym odcieniu?
050 i 051 są do frencha więc krycie mają bardzo słabe. 054 to bardzo rozbielona brzoskwinia z drobinkami i też słabo kryje. 091 nie ma nic z beżem wspólnego.

W odcieniu beżu polecam nr 50 Estetiq albo wypróbowanie któregoś z Modeny, niestety żadnego z ich beży jeszcze nie mam
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2015-04-09, 20:11   #2634
Larrout
Przyczajenie

Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

Doszły do mnie wczoraj dwa żele do hybryd. Semilac Base i Semilac Top. Mam następujące pytanie. Czy jeżeli nałożę bazę Semilac na pazurki to czy mogę pomalować je zwykłym lakierem czy musi być hybrydowy?
Larrout jest offline  
Stary 2015-04-10, 08:30   #2635
jmraspberry
Przyczajenie

Dot.: hybryda budująca semilac

Hej ! gdzie najczescej kupujecie hybrydy Semilac ? Ktora strona oferuje najnizsze ceny i fajna obsługę ? Czy moze ktoras ma jakis system punktowy za zamowienia ? I ZAZNACZE ZE NIE CHODZI MI O SKLEPY STACJONARNE, TAK JAK ZROZUMIALA JEDNA Z FORUMOWICZEK KTORA ZAMKNELA NOWY WATEK DOTYCZACY TYLKO KUPNA HYBRYD SEMILAC, A NIE OPINII O NICH. także proszę jakieś dobre duszyczki o pomoc
jmraspberry jest offline  
Stary 2015-04-10, 09:24   #2636
diabliczka66
Zadomowienie

Dot.: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

Cytat:
Napisane przez Larrout Pokaż wiadomość
Doszły do mnie wczoraj dwa żele do hybryd. Semilac Base i Semilac Top. Mam następujące pytanie. Czy jeżeli nałożę bazę Semilac na pazurki to czy mogę pomalować je zwykłym lakierem czy musi być hybrydowy?
Naloz bazę i na to top potem . i na tym wszystkim sobie maluj zwykłymi pakietami. Sporo dłużej się trzyma i szybciej zasycha lakier. Dopuki nie masz lakieru hybrydowego to tak najlepej

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline  
Stary 2015-04-10, 09:35   #2637
201607111632
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez jmraspberry Pokaż wiadomość
Hej ! gdzie najczescej kupujecie hybrydy Semilac ? Ktora strona oferuje najnizsze ceny i fajna obsługę ? Czy moze ktoras ma jakis system punktowy za zamowienia ? I ZAZNACZE ZE NIE CHODZI MI O SKLEPY STACJONARNE, TAK JAK ZROZUMIALA JEDNA Z FORUMOWICZEK KTORA ZAMKNELA NOWY WATEK DOTYCZACY TYLKO KUPNA HYBRYD SEMILAC, A NIE OPINII O NICH. także proszę jakieś dobre duszyczki o pomoc
O ile dobrze kojarzę, to teraz promocje -10% na Semilac ma sklep Nocanka.
201607111632 jest offline  
Stary 2015-04-10, 09:52   #2638
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez jmraspberry Pokaż wiadomość
to gdzie kupujemy (polecani sprzedawcy semilac w sieci) było na tym wątku. Wątek zamknęłam bo nie stosujesz się do regulaminu. Jak pytasz o semilac to pytaj w tym wątku a nie zakładaj nowych dubli. I bez nerwów, polecam poczytać trochę o netykiecie.
Stary 2015-04-10, 13:41   #2639
julka29111
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lilymb Pokaż wiadomość
Szczerze się cieszę, że przygodę z hybrydami zaczęłam od Semilac ... ale jakiś czas temu Gdybym teraz zaczynała to pewnie wszystko wyleciałoby przez okno. Na dzień dzisiejszy mam 19 kolorów tej firmy. Śledzę DC na FB, tutaj też i powiem, że w najbliższym czasie dopóki z rynku nie znikną wadliwe partie Semilaca nie kupię choćby i po 10 zł był. W marcu nabyłam szaraczka 105 (pojemność 6 ml) i po pomalowaniu robiły się prześwity-dziury (foto w załączniku). Złożyłam reklamacje w tym tygodniu bezpośrednio do DC, coś do mnie odesłali bo przyszedł sms od kuriera że nadano przesyłkę, pewnie we wtorek będzie. Tylko ciekawe co
mój szary przy pierwszym nałożeniu wyglądał dokładnie tak samo, już chciałam odsyłać, spróbowałam drugi raz i było już ok. Nie mam pojęcia dlaczego wtedy tak się stało. Było to już dość dawno.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość

nie potrafie uwierzyć że firma popsuła się w tak ekspresowym tempie
Chyba za bardzo ich tu zachwalałyśmy
julka29111 jest offline  
Stary 2015-04-10, 13:54   #2640
eM_Ka_
Wtajemniczenie

dokładnie

przy okazji - Sabinka wysłała mi nowy cennik. Cena bazy, topu i harda znowu poszła w górę ;/ mam wrażenie że co miesiąc cene podnoszą
eM_Ka_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
hybryda, hybrydy, hybrydy; semilac, manicure hybrydowy, paznokcie, paznokcie hybrydowe, semilac

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości