kosmetyki tianDe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-12-19, 14:57   #1
klaudia_a
Przyczajenie

Smile

kosmetyki tianDe

Na forum coraz częściej spotykam się z opiniami na temat kosmetyków z firmy tianDe. Sama ich jeszcze nie używałam ale z tego, co widzę opinie są pozytywne. Czy ktoś zna te produkty i mógłby coś o nich więcej powiedzieć?
klaudia_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 22:28   #2
kississsss
Przyczajenie

GG do kississsss
Thumbs up Dot.: kosmetyki tianDe

Ja z firmą TianDe zapoznałam się kiedy chodziłam do szkoły kosmetycznej (2 lata temu). Moja wykładowczyni od zajęć praktycznych była i jest obecnie główną przedstawicielką tej firmy na Polskę i chyba Ukrainę. Pani Julia Poliakova (chyba tak się pisze). Miałyśmy dzięki temu okazję na testowanie różnych kosmetyków. Niektóre są rewelacyjne jak np. maseczka do twarzy z nieszpułką, super leczy wypryski i jedna saszetka ok. 9 zl jest na 3-4 użycia. Bardzo dobre są też kremy do buzi dla cery mieszanej tylko efekty po ok. 1,5 miesiąca. Dużo jeszcze fajnych mają. Maski do włosów itp. itd. Polecam spróbować
"Miłośc jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choc jedno uczucie, nie ma o co robic szumu. Jeśli dwa, może to nie jest mistrzostwo świata, ale blisko. Ale jeśli wszystkie trzy, to śmierc nie jest potrzebna - trafiłaś do nieba za życia"
kississsss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 15:33   #3
pieronica
Raczkowanie

Dot.: kosmetyki tianDe

Cytat:
Napisane przez kississsss Pokaż wiadomość
Ja z firmą TianDe zapoznałam się kiedy chodziłam do szkoły kosmetycznej (2 lata temu). Moja wykładowczyni od zajęć praktycznych była i jest obecnie główną przedstawicielką tej firmy na Polskę i chyba Ukrainę. Pani Julia Poliakova (chyba tak się pisze). Miałyśmy dzięki temu okazję na testowanie różnych kosmetyków. Niektóre są rewelacyjne jak np. maseczka do twarzy z nieszpułką, super leczy wypryski i jedna saszetka ok. 9 zl jest na 3-4 użycia. Bardzo dobre są też kremy do buzi dla cery mieszanej tylko efekty po ok. 1,5 miesiąca. Dużo jeszcze fajnych mają. Maski do włosów itp. itd. Polecam spróbować

Czy masz jakiś sprawdzony sklep w necie (polski) żeby sobie obejrzeć te kosmetyki?
Stary 2013-12-28, 15:43   #4
suspicious
Przyczajenie

Dot.: kosmetyki tianDe

Systematycznie się tam zaopatruje
jak dla mnie najlepsze są sole do kąpieli i produkty do włosów
a właśnie może, któraś mi doradzić najlepsze perfumy z ich strony?
suspicious jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości