Problem z ustami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-12-19, 19:56   #1
Onryou
Przyczajenie

Problem z ustami

Witam, jest to mój pierwszy post i mam nadzieję, że umieściłam go w odpowiednim miejscu.

Moje usta są dość duże i pełne jednak nie do końca jestem z nich zadowolona. Dolna warga, że się tak wyrażę "nie równomiernie wystaje". Po lewej i prawej stronie wargi usta są bardzo wypukłe natomiast sam środek jest wklęsły. Wydaję mi się, że powinno być na odwrót - to środek powinien wystawać do przodu wypukłość boków powinna się stopniowo zmiejszać. Nie wiem czy rozumiecie o co mi w ogóle chodzi ale nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Czy jest jakiś krem albo ćoś w tym sylu co sprawi że usta będą jędrniejsze i delikatnie się zmiejszą?

Jeżeli chodzi o moją górną warge to jest ona nieproporcjonalna do dolnej. Patrząc z dołu na moje usta wszystko jedt ok jednak gdy patrzy się na mnie normalniee widać tylko dolną warge a górna jest zbyt wąska i prawie jej nie ma. Czy można jakimiś naturalnymi sposobami unieść ją? Tu nastąpi troche głupie pytanie - jeśli smarowałabym jakimś balsamem ujędrniającym miejsce między ustami a nosem to udałoby mi się unieść usta? Wcale nie oczekuje spektakularnych efektów chodzi mi tylko o delikatne uniesienie.
Onryou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 23:20   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie

Dot.: Problem z ustami

Kształt ust możesz chyba skorygować ostrzykując jakimś wypełniaczem, choćby kwasem hialuronowym- jeśli chcesz substancji naturalnej i mało inwazyjnej. Balsamy raczej niczego nie zmienią.
Natomiast drobny zabieg z zakresu medycyny estetycznej może dać wymierny efekt.
Też mam wąskie wargi, jakoś nie spędza mi to snu z powiek.
Ale jeśli szukasz realnych efektów to zapewne medycyna estetyczna i tyle.
Kremy, balsamy nic nie dadzą.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości