Dermablend Vichy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-25, 21:19   #241
dojna komarzyca
Raczkowanie

Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dojna komarzyco dziękuję Ci za odpowiedź, bardzo mi pomogłaś
No to się chyba utwierdziłam w tym że kupię 25

A jakby porównać oba podkłady to który wydaje Ci się lepszy? Który jest trwalszy i lepiej wygląda na twarzy po kilku godzinach? Chętnie poczytam co masz do powiedzenia na ten temat
ciesze się że mogłam pomóc
więc szczerze to podkładu LRP dawno nie używałam bo mam bardzo jasny odcień a ostatnimi czasy używam regularnie samoopalacza i ten odcień jest za jasny co do właściwości obu podkładów to są one porównywalne tzn w trwałości myśle że raczj są dość trwałe, krycie najwyższ jakie kiedykolwiek miałam w podkłądach a mam na twarzy stałe zaczwienienia dość mocne które kryje codziennie, oba się dość dobrze wtapiają w cere z moich obserwacji wynika że dermablend ma taką troszeczkę tłuściejszą konsystencje przez co minimalnie mniej podkreśla suche skórki ale także na mojej skórze szybciej się świeci właśnie się zastanawiam czy anstępnym razem jak mi się skończy któryś dermablend<mam dwa odcienie 25 i 35> to czy nie kupić by Toleriane ciemniejszego o jakieś 2 tony tylko musze zobaczyć jak z odcieniami
Pozdrawiam! jasli masz jeszcze jakieś pytania do wal
dojna komarzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:16   #242
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rudenka Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie: czy stosował ktoś ten podkład na inne części ciała niż twarz, a jeśli tak to jak się tam sprawował?
Zależy mi na czymś, co pokryłoby przebarwienia podepilacyjne na łydkach a jednocześnie wyglądało naturalnie i nie brudziło ubrań i było trwałe. W Olivii polecają ten podkład do zakamuflowania pajączków i żylaków, więc może się będzie nadawał. Fajnie by było jakby ktoś opisał swoje doświadczenia związane z używaniem tego podkładu na skórze innych części ciała niż twarz

Ja uzylam kiedys odrobine na dekold i jak dobierzesz odcien to nic nie widac. Ale obawiam sie, ze ten podklad moze zostawic slady na ubraniu jesli uzyjesz go w sredniej lub wiekszej ilosci. Sprobuj sama.

Cytat:
Dziewczyny a który odcień Dermablend będzie najbardziej zbliżony do 11 z La Roche Posay (Toleriane, Unifiance)?? 15 czy 25? Może któraś z Was ma porównanie?

Testowałam je ostatnio w aptece, i czytając Wasze wypowiedzi bym wzięła 15, ale wydała mi się wręcz biała Z kolei 25 na ręce w porównaniu z 11 wyszła chyba bardziej zbliżona ale mam obawy że będzie za ciemna dla mnie. Mam jasną cerę, ale nie trupio białą. I chyba wolę jeśli mam wybeirać żeby podkład był minimalnie ciemniejszy niż jaśniejszy niż moja cera. Jestem w kropce a na dniach muszę już kupić nowy podkład.

Tak szczerze, to jesli sie nie opalilas i nie masz zamiaru nabrac kolorku latem to bierz 15. Ona wcale nie jest taka jasna. Nadaje sie do typowej karnacji Polek. A co do podkladu to lepiej jest wybrac o ton jasniejszy niz o ton ciemniejszy bo wtedy nie dosc, ze wyglada sie starzej, to jeszcze efekt maski jest bardziej widoczny. Najlepiej to wez probki, a jesli nie mozesz znalezc u siebie w miescie to zakup na allegro. Lepsze to niz wydac 80zl na podklad o zlym odcieniu.
Ajsun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:33   #243
cashmere
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Tak szczerze, to jesli sie nie opalilas i nie masz zamiaru nabrac kolorku latem to bierz 15. Ona wcale nie jest taka jasna. Nadaje sie do typowej karnacji Polek. A co do podkladu to lepiej jest wybrac o ton jasniejszy niz o ton ciemniejszy bo wtedy nie dosc, ze wyglada sie starzej, to jeszcze efekt maski jest bardziej widoczny. Najlepiej to wez probki, a jesli nie mozesz znalezc u siebie w miescie to zakup na allegro. Lepsze to niz wydac 80zl na podklad o zlym odcieniu.
W aptece w której byłam nie mieli próbek, jedynie testery.
Miła Pani w aptece uparcie mi wmawiała że w porównaniu do 11 z LRP będzie 25. Ajsun a Ty używałaś 15 albo 25??
Teraz sobie przypominam że kiedyś używałam odcienia opal z Normateint Vichy, i nie czułam się w nim do końca komfortowo bo uważałam że jest trochę za jasny. A zapewne w całej gamie produktów Vichy ten opal wygląda tak samo. Jeśli się mylę poprawcie mnie. A że lato za pasem i się opalam to chyba jednak wezmę tą 25.

jestem mamą
cashmere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:45   #244
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
W aptece w której byłam nie mieli próbek, jedynie testery.
Miła Pani w aptece uparcie mi wmawiała że w porównaniu do 11 z LRP będzie 25. Ajsun a Ty używałaś 15 albo 25??
Teraz sobie przypominam że kiedyś używałam odcienia opal z Normateint Vichy, i nie czułam się w nim do końca komfortowo bo uważałam że jest trochę za jasny. A zapewne w całej gamie produktów Vichy ten opal wygląda tak samo. Jeśli się mylę poprawcie mnie. A że lato za pasem i się opalam to chyba jednak wezmę tą 25.

Mialam obydwa, i 15 i 25 z Vichy. Nie mam zadnego porownania do La Roche Possay. Ale w moim przypadku odcien 25 byl zdecydowanie za ciemny, a zauwazylam to dopiero gdy kupilam 15. Moim zdaniem powinnas isc do apteki i wyprobowac te testery. Nalozyc sobie kapke w okolicy zuchwy i jednego i drugiego odcienia, wyjsc na zewnatrz z lusterkiem i w swietle dziennym zobaczyc ktory odcien bardziej Ci pasuje. Ale zrobisz jak uwazasz i nie decyduj opierajac sie na mojej opinii.

A co do Normateint Vichy to moim zdaniem jest to w ogole nietrafiony podklad. I nie sugerowalabym sie porownujac go do Dermablendu.
Stary 2008-06-25, 22:57   #245
cashmere
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Mialam obydwa, i 15 i 25 z Vichy. Nie mam zadnego porownania do La Roche Possay. Ale w moim przypadku odcien 25 byl zdecydowanie za ciemny, a zauwazylam to dopiero gdy kupilam 15. Moim zdaniem powinnas isc do apteki i wyprobowac te testery. Nalozyc sobie kapke w okolicy zuchwy i jednego i drugiego odcienia, wyjsc na zewnatrz z lusterkiem i w swietle dziennym zobaczyc ktory odcien bardziej Ci pasuje. Ale zrobisz jak uwazasz i nie decyduj opierajac sie na mojej opinii.

A co do Normateint Vichy to moim zdaniem jest to w ogole nietrafiony podklad. I nie sugerowalabym sie porownujac go do Dermablendu.
A masz bardzo jasną cerę?
Porównywałam sobie 15 i 25 w świetle dziennym, ale tylko na przegubie dłoni i wiem że to był błąd. Jutro jeszcze raz będę musiała to zrobić tylko właśnie w okoliach żuchwy.
I zgadzam się z Tobą, dla mnie Normateint to też jakieś nieporozumienie.

jestem mamą
Stary 2008-06-25, 23:05   #246
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
A masz bardzo jasną cerę?
Porównywałam sobie 15 i 25 w świetle dziennym, ale tylko na przegubie dłoni i wiem że to był błąd. Jutro jeszcze raz będę musiała to zrobić tylko właśnie w okoliach żuchwy.
I zgadzam się z Tobą, dla mnie Normateint to też jakieś nieporozumienie.
Mam jasna cere, ale nie bardzo jasna. Lepiej sobie wyprobuj na twarzy te odcienie i podejmij decyzje, skoro nie mozesz dostac probek.
Stary 2008-06-25, 23:11   #247
cashmere
Zakorzenienie

Ajsun dziękuję Ci za pomoc

jestem mamą
Stary 2008-06-25, 23:24   #248
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:
Ajsun dziękuję Ci za pomoc

Nie ma sprawy.
Stary 2008-07-05, 10:36   #249
women20
Raczkowanie

Vichy Dermablend Corrective Foundation SPF11

mam prosbe....czy moglaby mi ktoras z was zrobic fotke przed i po nalozeniu tego podkladu?? zamierzam go zakupic ale cena jest dosc wysoka wg mnie i nie wiem czy warto.

bede bardzo wdzieczna

women20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:37   #250
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19
Dot.: Vichy Dermablend Corrective Foundation SPF11

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
mam prosbe....czy moglaby mi ktoras z was zrobic fotke przed i po nalozeniu tego podkladu?? zamierzam go zakupic ale cena jest dosc wysoka wg mnie i nie wiem czy warto.

bede bardzo wdzieczna
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki! Gigantyczny zbiorczy wątek nt. tego podkładu już istnieje i właśnie tam Wizażanki służą radą w jego zakresie.

Oba wątki łączę.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:07   #251
angelsik
Przyczajenie

Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę.
Planuje zakup Dermacolu(od roku uzywam vichy dermablendu, ale ta cena....)
Dermablend mam num 35 sand i jest dla mnie idealny, czy wiecie który odcien dermacolu jest najbardziej do niego zblizony???Bede bardzo wdzieczna za podpowiedz.
angelsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:04   #252
Liczi.Aliczi
Przyczajenie

Red face Dot.: Dermablend Vichy

Dziewczyny, a czy uważacie że dermablend zapycha pory? Bo ja niestety mam z tym problem bo mam taka kaszke na czole i policzkach. Niby producent obiecuje że nie zapycha, ale ja i tak sie tego boje, iż mnie zapcha . Miałam prubke i byłąm z niej baaardzo zadowolona ale to wiadomo że użyłam tylko raz a na dłuższej mecie to mam takie obawy że mnie zapcha. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Liczi.Aliczi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:27   #253
angelsik
Przyczajenie

nie zapycha. Używam dermablendu juz baaardzo długo( znowu zakupilam) i zniknęły wszystkie moje problemy z cerą( mialam rozszerzone pory, zaczerwienienia na policzkach, trądzik). Odpukać nie pamietam iedy jakis syfik mi wyskoczył. Jestem od niego uzalezniona, najlepszy jai mialam(ps. super nawilża buzkę, zmarszki sie nie robią).
angelsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:20   #254
LoLcIa123
Zakorzenienie

Dziewczyny a czy 35 sand jest duzo ciemniejsza od 25? zawsze uzywałam 25,ale teraz jestem ciemno opalona i 25 jest dla mnie za jasna nieco..

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:36   #255
ciaszunia
Zakorzenienie

GG do ciaszunia

Kochane wizazanki!
Wacham sie z odcieniami dermablendu- mam jasno-srednia karnacje o zoltym odcieniu i wacham sie miedzy nude a sand. Moze ktos mi doradzi?
ciaszunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:43   #256
LoLcIa123
Zakorzenienie

Ja mam jasną karnacje generalnie,a 25 jest dla mnie czasami zbyt blada,Ona tylko tak strasznie wygląda w tubeczce

Tymoteusz
23.11.2014r

Stary 2009-10-04, 14:57   #257
sandyyy
Przyczajenie

Wink Dot.: Dermablend Vichy

Jestem zachwycona tym podkładem ponieważ bardzo ładnie kryje moją okropną trądzikową cere z licznymi przebarwieniami i bliznami do tego jest wydajny próbka w zaszetce(1,5ml) wystarczyla mi na 4 aplikacje;p ale ma niestety jedną wade tak jak już wczesniej wspominałyście cera po paru h strasznie się świeci;/może macie jakies sposoby by jakoś zniwelować te błyszczenie;/? (zwykły sypki puder niestety sobie z tym nie radzi)
sandyyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:09   #258
mjb
Przyczajenie

myslicie, ze zatuszuje moje piegi? mam ich naprawde sporo na calej twarzy... poza tym jaki Waszym zdaniem powinnam wybrac odcien? Zastanawiam sie nad Nude i Sand...
mjb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:20   #259
Josephin_
Przyczajenie

Witam
Kupiłam dermablend z nadzieją, że zakryje moje czerwone plamki po pryszczach, ale nie wiem czy nie potrafię dobrze nałożyć tego podkładu czy po prostu jest beznadziejny?
Mam odcień nr 15, który jest wręcz żółty jak już ktoś to napisał. Po nałożeniu plamki nadal są widoczne, podkład osiada mi na brwiach i koło nosa tworzą się takie grudki wszystko to daje efekt maski i ten zupełnie nienaturalny kolor...Proszę o jakieś rady jak dobrze nałożyć ten podkład?

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mjb Pokaż wiadomość
myslicie, ze zatuszuje moje piegi? mam ich naprawde sporo na calej twarzy... poza tym jaki Waszym zdaniem powinnam wybrac odcien? Zastanawiam sie nad Nude i Sand...
Mam trochę piegów, ale dość jasnych podkład je kryje, ale własciwie jak każdy inny. Jesli twoje piegi są ciemne, to nie sądzę by dermablend je zakrył.
Josephin_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:09   #260
Mordka212
Raczkowanie

Mordka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 23:11   #261
Agavaa
Raczkowanie

Trochę reaktywując temat.
Dzięki Wam sama zainwestowałam w Vichy Dermablend, był ze mną w ciężkich chwilach kiedy skóra po lekach była w fazie oczyszczania czyli wysypu, teraz jest lepiej, ale bez rewelacji , na szczęście mama Dermablend, który naprawdę się spisuje nieźle.
Agavaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:23   #262
MadziA2010
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Ja miałam tylko próbki dermablend, na cały jeszcze się nie skusiłam. Nie wiem dlaczego w aptece zawsze dają próbki z odcieniem 35, który nie jest zbyt naturalny. Mi chodzi o leciutko opaliny beż. I nie wiem czy z tego podkładu da się coś takiego wybrać??? Bo ogólnie świetnie kryje i gdyby był odpowiedni kolorek to już bym kupiła.
A la roche ma odcienie jakieś takie pomarańczowe, nie wiem, ale też miałam próbki i właśnie nigdy naturalnego efektu. Ale też b. dobrze kryje i jest lżejszy od vichy. Tyle że te kolory........
MadziA2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:23   #263
Josephin_
Przyczajenie

Ja używam odcienia nr 15 i wszyscy mi mówią, że jestem bardzo blada.;/
Staram się tuszować tą bladość jakimś sypkim pudrem, swoją droga szukam jakiegoś dobrego i taniego więc może ktoś poleci?

25 nie próbowałam, ale chyba jest zupełnie ciemna?
Josephin_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 00:10   #264
LoLcIa123
Zakorzenienie

ja teraz używam 35 ,generalnie jestem dość blada ,a i tak znajomi mi mówią,że blady kolor ,także 25 dla osób bladych jest ok,a 15 dla 'trupiaszków'

Tymoteusz
23.11.2014r

Stary 2010-10-16, 08:31   #265
Mordka212
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Josephin_ Pokaż wiadomość

25 nie próbowałam, ale chyba jest zupełnie ciemna?
ja posiadam 25 kupiłam na allegro i jak zobaczyłam podkład w tubce to myślałam że będzie za ciemny takie też miałam wrażenie przy pierwszym zetknięciu ze skórą , ale podkład ładnie się wtapia i żeby było śmiesznie okazało się prawie dla mnie zajasny.

Więc uważam żę 25 raczej jest jasny niż ciemny
Mordka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 10:59   #266
MadziA2010
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

A 35 ciemnieje na twarzy, ja nie jestem blada, raczej używam delikatnie ciemniejszych odcieni, ale ten 35 dermablend... okropny kolor. Innych odcieni nie próbowałam. Teraz chcę wypróbować Mary Kay, ale nie wiem czy warto.
MadziA2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:24   #267
klaudia_23
Raczkowanie

Mam problem z trądzikiem na brodzie jestem w trakcie jego leczenia, są już zmiany na lepsze co jest dla mnie wielkim szczęściem Kupiłam sobie korektor miejscowy Dermablend Vichy 15 ml dlatego, że uznałam iż pokrycie całej buzi podkładem Dermablend da mi efekt maski. Wcześniej zużyłam 2 tubki tego podkładu i dla mnie okazał się zbyt cięzki i powodował świecenie się cery w strefie T co wygladało bardzo nie higienicznie, to mnie uprzedziło do tego podkładu...dlatego zdecydowałam się uzywać podkładu lekkiego a na niedoskonałości nakładać korektor tyle, że odcień korektoru źle sobie dobrałam i kupiłam 40 tan, jeśli jest jakaś zainteresowana dziewczyna to mogę jej bezpłatnie wysłać tyle, że musi mieć swoją naturalnie ciemną karnację...
klaudia_23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 22:26   #268
Majka722
Raczkowanie

Witam... chciałam zakupić ten podkład na allegro ale zastanawiam się nad odcieniem. Zastanawiam się między 15 a 25. Może ktoś posiada któryś z kolorów i zrobił by fotkę na ręce była bym wdzięczna Z góry ślicznie dziękuję
Majka722 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 13:50   #269
larosa2802
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
na razie nie ma w Polsce wersji we fluidzie.
tylko kompaktowy korektor-podkład oraz sypki puder urtwalajćy.
Jest i w wersji fluidu :P
larosa2802 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:08   #270
xxxgosia19
Przyczajenie

WITAM , DZISIAJ ZAKUPIŁAM DERMABLEN VICHY, I JESTEM PO PROSTU W NIEBOWZIĘTA!!!!!!!!!!!!! SZUKAŁAM PODKŁADU DLA SIEBIE KTÓRY DOBRZE KRYJE, A NIE OBCIĄŻA MOJEJ CERY I ZNALAZŁAM. Z reguły moja cera działa tak ze jak jest podkład fajnie kryjący to po 2-3 godz albo go nei widac juz albo mam uczucie :sciagniecia: skóry, a w tym przypadku tak sie nie wydarzylo. Podkład bardzo długo utrzymuje sie na skorze, mam odcien 45 gold, i jestem zadowolona z doboru koloru jak i z krycia. kryje wszystko mimo ze nie mam cery problematycznej, czy jakichs zaczerwienien, tylko 3 takie plami szarawe po wypryskach, ktore zaden podkład nie zakryl nie wime czemu, a uzywała max factor lasting performance nr111, i z reguły on dobrze kryje.
moim zdaniem DERMABLEND to moj KWC i kazdej moge go polecic !!!!!!!!!!!!: jupi:
xxxgosia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości