Totalna metamorfoza - pomóżcie dziewczyny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-12-25, 17:50   #1
diva_destruction
Raczkowanie

Totalna metamorfoza - pomóżcie dziewczyny :)

Przez lata modyfikowałam swój wygląd, acz raczej z mniej pozytywnym skutkiem. Niszczyłam włosy, nawet co tydzień farbując je na inny kolor (czerwienie, fiolety), malowałam się za mocno i za ciężko, co nie pasowało do mojego kształtu oczu, używałam zbyt jasnych/ciemnych podkładów. Przerobiłam fascynację cienkimi brwiami, w których wyglądałam groteskowo. Dzisiaj jestem znowu na etapie wyjścia - ze ściętymi włosami (z długich przeszłam na boba) <które naturalnie do mnie nie pasują>, które upinam, makijaż noszę o wiele bardziej lekki (ale na zdjęciu to full natura, no-makeup) i znowu mam ochotę na zmianę wizerunku, tym razem jakąś pozytywniejszą. Marzy mi się blond, truskawkowy np., ale nie mam pojęcia czy będzie mi pasować. Myślałam o rozjaśnieniu brwi. Znowu głowa pełna pomysłów, ale tym razem chciałabym dostać jakieś rady. Pomóżcie coś laski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg me1.jpg (109,0 KB, 994 załadowań)
diva_destruction jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 18:22   #2
ulicznica
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Totalna metamorfoza - pomóżcie dziewczyny :)

Zrób zdjęcie lepszej jakości, bez pozowania i w rozpuszczonych włosach, bo na podstawie fotki zrobionej kalkulatorem ciężko cokolwiek powiedzieć.

Na pewno zmienłabym kształt brwi na mniej zaokrąglone. Im bardziej będziesz starała się uciec od naturalności, tym gorszy efekt osiągniesz - piszesz, że miałaś tak z brwiami i z włosami, więc nie rozumiem, dlaczego znów chcesz sobie robić krzywdę truskawkowymi (?) włosami.

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 18:44   #3
diva_destruction
Raczkowanie

Wrzucam jeszcze dwa zdjęcia [z makeupem] - z okresu, kiedy miałam długie i teraz krótkie włosy. Widać wyraźnie, że krótkie wlosy mi nie pasują (nie mówiąc o tym, że kiepsko się układają - jak je porządnie wystylizuję to wyglądają normalnie maksymalnie przez godzinę). Nie czepiać się o zły kolor podkładu na 2 zdjęciu :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (99,7 KB, 701 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MILADYLLL.jpg (72,7 KB, 739 załadowań)
Stary 2013-12-25, 18:47   #4
diva_destruction
Raczkowanie

I ja nie chcę truskawkowych włosów - ja chcę truskawkowy blond. Ale on jest dość trudny do osiągnięcia :P. Karmelowy blond też mi się podoba.
Stary 2013-12-25, 18:50   #5
deszczowypies
Zakorzenienie

Moim zdaniem masz dosyć łagodne rysy -9 albo to wina niewyraźnego zdjęcia - stąd w ciepłym odcieniu blondu (a taki jest chyba truskawkowy) Twoja twarz będzie bez wyrazu. Zostałabym przy kolorze włosów, mocniejszy makijaż oczu - brwi, jakaś delikatna kreska. Daj lepsze zdjęcie to pomyślimy nad resztą.

deszczowypies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 18:53   #6
suzeta
Zakorzenienie

Na Twoim miejscu napewno niefarbowalabym włosów na blond ani truskawkowy ani żaden. Masz ciemne brwi i ciemną cerę i najlepiej było by Ci w brązach koniec kropka. Skróć włosy ,troche pocieniuj i dodaj grzywkę na bok. Nie eksperymentuj z dziwactwami tylko pstaw na naturalność bo moim zdaniem właśnie to podkreśli Twoją urodę. Dodaj do tego delikatny makijaż i efekt będzie kolosalny.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Sorki. Myślałam że masz długie włosy dlatego radziłam Ci je skrócic, ale widze że masz krótkie. Bardzo podobasz mi się w długich włosach.
suzeta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 18:56   #7
diva_destruction
Raczkowanie

Zdjęcia już są Owszem, mam łagodne rysy twarzy, brak wyrazistości to jeden z moich problemów. Poza tym moja szerokość twarzy w policzkach.. Robię sobie masaże wyszczuplające na twarz i wyszczupla mi się troszkę okolica żuchwy, ale wyżej - takie mam po prostu ułożenie kości i tego nie zmienię. Wrzucę Wam jeszcze jedno zdjęcie, choć było robione jak miałam jakieś 16/17 lat i rysy twarzy mi się zmieniły, jak widać. Czerwone włosy, wyskubane brwi i mocniejszy makeup oka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg [117346].jpg (139,2 KB, 684 załadowań)
Stary 2013-12-25, 19:00   #8
deszczowypies
Zakorzenienie

A prostujesz włosy? Bo wyglądają, jakby chciały się kręcić, ale im tego nie umożliwiasz... Nadal obstawiam podkreślone brwi.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Kości policzkowe to największy atut, jeśli się je dobrze podkreśli! Spójrz na wątek makijażowy, poszukaj filmikow jak cieniować twarz. Doceń je.

deszczowypies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 19:36   #9
diva_destruction
Raczkowanie

Kiedyś były prościutkie, później miałam okres, że ciągle je sobie kręciłam (robiłam warkocze na noc) i od tamtej pory mają większą tendencję do skręcania się.
Teraz jak je ścięłam, to nie. Wcześniej bardzo, ale wcale mi to nie pasowało. Tylko staram się używać odżywek prostujących włosy i dobrze je stylizować. One największą tendencję mają do zakręcania się na końcach. Bo tak to są proste.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

deszczowypies, oj nie chcę cieniować twarzy na chwilę obecną mam dosyć makeupu, robię sobie tylko minimalny, nawet podkładu nie nakładam. Teraz stawiam raczej na dbanie o cerę.

Czyli uważacie, że nie robić blondu? Myślałam nad blondem, bo zwyczajnie mi się podoba, dwa sądziłam, że może będzie mi bardziej pasował do jasnej oprawy oczu. No i mam delikatną urodę, a jakiś blond takie coś by podkreślił też.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Stary 2013-12-25, 19:39   #10
Wampierz
Zakorzenienie

Tak naprawdę kolor włosów musi pasować do karnacji. Dobrze jest określić typ kolorystyczny (zapraszam do wątku zbiorczego) - jak już mamy typ kolorystyczny to wiadomo jakich kolorów można spróbować a jakie będą fatalne.
Stary 2013-12-25, 19:49   #11
diva_destruction
Raczkowanie

OK, poczytam sobie o tym. Tutaj też możecie pomóc mi określić typ kolorystyczny
Stary 2013-12-25, 22:17   #12
ulicznica
Zakorzenienie

Masz ładny ciemny brąz, który dodaje Ci wyrazistości. Nie rozumiem, czemu w tej sytuacji chcesz się decydować na radykalne blondy.
Nie zmieniałabym koloru, tylko ewentualnie cięcie. No i kształt brwi. Naturalne brwi o dobrze dobranej linii dodadzą Ci większej wyrazistości, jeśli głównie ona jest problemem.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Masz ładny ciemny brąz, który dodaje Ci wyrazistości. Nie rozumiem, czemu w tej sytuacji chcesz się decydować na radykalne blondy.
Nie zmieniałabym koloru, tylko ewentualnie odświeżyła cięcie. No i kształt brwi. Naturalne brwi o dobrze dobranej linii dodadzą Ci większej wyrazistości, jeśli głównie ona jest problemem.
Jeśli chodzi o samo cięcie, to widziałabym u Ciebie dłuższą wersję czegoś takiego:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26846/fr44.jpeg

Biżu i ciuchy M, L, XL

Stary 2013-12-26, 13:25   #13
diva_destruction
Raczkowanie

To wyżej to ja byłam - pisałam z konta siostry.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

A jaki kształt brwi (osiągalny) byście mi zaproponowały? ja robiłam brwi w salonach zawsze ale nigdy nie byłam zadowolona; teraz je trochę zapuszczałam
właśnie myślę nad grzywką na bok; kiedyś miałam, różne wersje i jakby bardziej mi pasowała.
Stary 2013-12-26, 15:30   #14
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diva_destruction Pokaż wiadomość
OK, poczytam sobie o tym. Tutaj też możecie pomóc mi określić typ kolorystyczny
Musiałabyś poprzymierzać różne kolory, zapraszam na mojego bloga, gdzie jest opisane jak można samej przeanalizować typ kolorystyczny.
Stary 2013-12-26, 16:14   #15
ulicznica
Zakorzenienie

W tym momencie zwłaszcza prawa wydaje się za bardzo wyskubana w środkowej części i za bardzo podjeżdża do góry (jest zbyt okrągła).

Biżu i ciuchy M, L, XL

Stary 2013-12-26, 22:38   #16
diva_destruction
Raczkowanie

Postaram się coś z nimi zrobić. Ale nie jest wyskubana, ja je zapuszczam już chyba od marca.. możliwe że tak naturalnie mam krzywe :|.
Stary 2013-12-26, 22:45   #17
chwast
Zakorzenienie

Cytat:
Zdjęcia już są Owszem, mam łagodne rysy twarzy, brak wyrazistości to jeden z moich problemów. Poza tym moja szerokość twarzy w policzkach.. Robię sobie masaże wyszczuplające na twarz i wyszczupla mi się troszkę okolica żuchwy, ale wyżej - takie mam po prostu ułożenie kości i tego nie zmienię. Wrzucę Wam jeszcze jedno zdjęcie, choć było robione jak miałam jakieś 16/17 lat i rysy twarzy mi się zmieniły, jak widać. Czerwone włosy, wyskubane brwi i mocniejszy makeup oka.
te brwi są straszne, ale włosy super
Stary 2013-12-29, 12:45   #18
diva_destruction
Raczkowanie

Miałam różne odcienie czerwieni, rzeczywiście nieźle w nich wyglądałam ale już mi się przejadły takie włosy
Stary 2013-12-29, 13:52   #19
Talantea
Zakorzenienie

Ok to ja powiem co mysle.
Brwii, musisz nauczyc sie je podkreslac w naturalny sposob. Robisz forme specjalnym skosnym pedzelkiem i brazowym cieniem do powiek. Najpierw podkreslasz luk od dolu jaki chcialabys miec, a pozniej dorabiasz reszte, uwazaj zeby efekt nie byl przerysowany.

Makijaz powiekszajacy oko, w kacikach jasny cien a na zewnatrz lekko puszystym pedzelkiem ciemniejszym cieniem. Maskara musi sie skupiac bardziej na zewnetrzej stronie. Unikaj czarnych kresek chyba ze lekka kreska na zewnetrznej stronie.

Wlosy. Grzywka dluzsza na bok, Unikaj przedzialka po srodku. Sciecie na na boba lub pocieniowane proste. Kolor, jasne brazy.

To chyba na tyle, co mialabym do powiedzenia

Talantea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 13:47   #20
Studenckamodnisia
Raczkowanie

GG do Studenckamodnisia

Hej! Koloru włosów bym nie zmieniała... zdecydowanie blond nie będzie Ci pasował. Sama mam b.duży problem z określeniem typu kolorystycznego, więc chętnie przejrzę bloga koleżanki.
Tak jak dziewczyny Ci pisały, najważniejszy jest makijaż oka i brwi - tutaj zdecydowanie sobie nie radzisz. Brwi dużo zmieniają, a masz bardzo delikatną buźkę, więc może ten kierunek?

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 19:32   #21
ulicznica
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Ok to ja powiem co mysle.
Brwii, musisz nauczyc sie je podkreslac w naturalny sposob. Robisz forme specjalnym skosnym pedzelkiem i brazowym cieniem do powiek. Najpierw podkreslasz luk od dolu jaki chcialabys miec, a pozniej dorabiasz reszte, uwazaj zeby efekt nie byl przerysowany.

Makijaz powiekszajacy oko, w kacikach jasny cien a na zewnatrz lekko puszystym pedzelkiem ciemniejszym cieniem. Maskara musi sie skupiac bardziej na zewnetrzej stronie. Unikaj czarnych kresek chyba ze lekka kreska na zewnetrznej stronie.

Wlosy. Grzywka dluzsza na bok, Unikaj przedzialka po srodku. Sciecie na na boba lub pocieniowane proste. Kolor, jasne brazy.

To chyba na tyle, co mialabym do powiedzenia
Koleżanka bardzo dobrze radzi

Autorko, co postanowiłaś?

Biżu i ciuchy M, L, XL

Stary 2013-12-31, 18:57   #22
diva_destruction
Raczkowanie

Spróbuję coś zrobić z brwiami i uczyć podkreślać tak jak doradziła Talaneta . Farbowanie na razie sobie odpuszczę, na rzecz intensywnej pielęgnacji, ale może kiedyś zdecyduję się rozjaśnić włosy o jakieś dwa odcienie. Makijaż - rzeczywiście nie dbałam o to, żeby dokładnie malować zewnętrzne rzęsy, a dziś, malując się na Sylwestra, zrobiłam tak i widać różnicę.
Nad grzywką się zastanowię.
Myślę też o keratynowym prostowaniu włosów Encanto, ale od połowy długości (bo od nasady.. i tak mam już przyklapnięte), może włoski by się trochę wyprostowały i ładniej wyglądały .
Stary 2014-01-01, 11:04   #23
Studenckamodnisia
Raczkowanie

GG do Studenckamodnisia

Cytat:
Spróbuję coś zrobić z brwiami i uczyć podkreślać tak jak doradziła Talaneta . Farbowanie na razie sobie odpuszczę, na rzecz intensywnej pielęgnacji, ale może kiedyś zdecyduję się rozjaśnić włosy o jakieś dwa odcienie. Makijaż - rzeczywiście nie dbałam o to, żeby dokładnie malować zewnętrzne rzęsy, a dziś, malując się na Sylwestra, zrobiłam tak i widać różnicę.
Nad grzywką się zastanowię.
Myślę też o keratynowym prostowaniu włosów Encanto, ale od połowy długości (bo od nasady.. i tak mam już przyklapnięte), może włoski by się trochę wyprostowały i ładniej wyglądały .
Te prostowanie póki co sobie odstaw... i pamiętaj, żeby zmiany wprowadzać ostrożnie nie przesadź tylko, małymi kroczkami i będzie gites

Stary 2014-01-01, 12:33   #24
diva_destruction
Raczkowanie

Dlaczego odpuszczać sobie Encanto?
spokojnie, nie chcę zrobić z siebie nie-wiadomo kogo, jak w dawnych czasach .
Stary 2014-01-01, 14:50   #25
snuffy
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Widzę w Ciebie w blondzie i długich włosach
snuffy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 11:20   #26
foxy313
Raczkowanie

to zdjecie w rudych najlepsze! i przy takim kolorze nie potrzebujesz mocnego makijażu
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:28   #27
Studenckamodnisia
Raczkowanie

GG do Studenckamodnisia

Cytat:
To wyżej to ja byłam - pisałam z konta siostry.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

A jaki kształt brwi (osiągalny) byście mi zaproponowały? ja robiłam brwi w salonach zawsze ale nigdy nie byłam zadowolona; teraz je trochę zapuszczałam
właśnie myślę nad grzywką na bok; kiedyś miałam, różne wersje i jakby bardziej mi pasowała.
przede wszystkim musisz je zapuścić i zobaczyć CO MOŻESZ ZROBIĆ, bo ciężko doradzić na takich cieniutkich

Stary 2014-01-06, 21:05   #28
diva_destruction
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Studenckamodnisia Pokaż wiadomość
przede wszystkim musisz je zapuścić i zobaczyć CO MOŻESZ ZROBIĆ, bo ciężko doradzić na takich cieniutkich
Już odrosły, zapuszczam je hoho tak wyglądają . W realu nawet jeszcze grubsze są. Idę na dniach do kosmetyczki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lttl.jpg (23,5 KB, 104 załadowań)
Stary 2014-01-12, 11:12   #29
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie

1: Obniżyć "sowi" łuk brwi na bardziej prosty (będziesz wyglądała na milszą).
2. Kolor włosów - ciepły średni blond:
http://2.bp.blogspot.com/-d4ibRR-A1P...nde-sienna.jpg
3. Fryzura do ramion, wycieniowana w lekki nieład artystyczny, żebyś mogła na szczotce końcówki wywijać w różne strony. Bez krótkiej grzywki, grzywka długa na bok.
http://www.we-dwoje.pl/p/a_i/38/6/6/.../b_5_29414.jpg
4. Make-up bez czarnej kredki! Przydałby się też bronzer na kości policzkowe.

ZycieKoloruBlond jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:23   #30
diva_destruction
Raczkowanie

Dziękuję za rady . Czarnej kredki już nie używam, teraz maluję tylko trochę zewnętrzny kącik oka brązową.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości