mycie w這s闚 na noc! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-09-24, 15:35   #1
masta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 252
Exclamation

mycie w這s闚 na noc!

czy msie w這s闚 na noc i k豉dzenie si spa w mokrych, niszczy w連y? nie mam wyjscia i aby zd捫y do szko造 rano, musze umy w這sy wieczorem. nie susze ich suszrk, poniewa wygl康aj jak pi鏎ka... pom騜cie!! mo瞠 jaka specjalna od篡wka??
masta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 15:46   #2
guzik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94
Dot.: mycie w這s闚 na noc!

ja niestety lub stety robie tak od lat. Myje wlosy co dzien i jezeli chcialabym suszyc je suszara to nic bym juz na glowie nie miala. tez z checia dowiem sie czy to dobrze czy nie. papki magda
guzik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 15:50   #3
allicjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 059

Robisz najlepiej jak mo瞠sz dla w這s闚, poniewa pozwalasz im samym wyschn望, bez suszarki, kt鏎a je wysusza Je郵i chodzi o d篡wki to mo瞠 wypr鏏uj Gliss Kur P造nny jedwab, ja u篡wam tej w balsamie ze sp逝kiwaniem Ona sprawi豉, 瞠 moje w這sy s naprawd mi璚iutkie

Pozdrawiam
allicjaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 15:55   #4
Annake
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 302

Ja kilka lat my豉m w這sy codziennie rano,ale odk康 pracuj myj wieczorem i rano mam wi璚ej czasu na spanie No i jestem zadowolona z kondycji moich w這s闚, bo teraz nie elektryzuj si, bo nie u篡wam suszarki i kolor te mi si d逝瞠j trzyma na w這sach bo wcze郾iej my豉m codziennie, a teraz co drugi dzie

R.W. Emerson
Annake jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 15:59   #5
guzik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

Mozliwosc pospania o kwadrans rano jest tak silnym czynnikiem ze nawet szkodliwosc kladzenia sie z mokrymi wlosami na mnie nie zadziala!!! A propos nie wyobrazam sobie mycia rano, suszenia i wyjscia na -10 stopni C.
guzik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 16:09   #6
pyska69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do pyska69

Ja tez uwazam , ze lepiej myc wlosy wieczorem U mnie niestety to niemozliwe bo mam okropne wlosy:/ Mam prosiusienkie jak sie obudze rano nawet jak wymodeluje je na szczotke Nienawidze prostych wlosow! A niestety takie mam Dlatego musze myc rano zeby jako tako je ulozyc Uciazliwe to jest Nie polecam..
pyska69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 16:09   #7
pharma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 247

Wiele razy s造sza豉m,瞠 nie powinno sie myc wlosow wieczorem przed pojsciem spac,i zostawiac ich mokrych,poniewaz wlosy sa wtedy wyjatkowo delikatne,pootwierane maja 逝ski,i zahaczaja o poduszke,co je niszczy.Nie wiem ile w tym prawdy,ja staram sie wogole nie suszyc wlosow suszarka,i klade sie z mokrymi spac.
Stary 2005-09-24, 16:24   #8
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 369

bardzo dobrze robisz ja tak samo chodze z mokrymi spac i mi sie przynajmniej piorka nie robia a wlosy sa takie mile i miekkie w dotyku same plusy chodzenia z mokra glowa spac

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 17:21   #9
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Sama te cz瘰to myj wieczorem, bo tak jest wygodniej. Mog si rano wyspa, biora pod uwag, 輳 przez ca造 tydzie do szko造 mam na 8.00 A 瞠by zd捫y umy w這sy i jeszcze co z nimi zrobi, musia豉bym wsta 30-45 minut wcze郾iej. Uuufff...
Wi璚 rano albo w這sy jako mi si symapycznie pofaluj przez noc ( ), albo wygl康am jak pudel, i wtedy rano je prostuj (jakie 10-15 minut). Niestety najcz窷niej to drugie...
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 17:46   #10
benito_mruffkolini
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 248
Wpisy w blogu: 1

to podobno niszczy w這ski, kt鏎e staj si szorstkie i matowe (efekt niepodomykanych 逝sek...), ale z dwojga z貫go lepiej chyba spa z mokrymi ni m璚zy je bez przerwy suszar a najlepiej my po po逝dniu
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 18:24   #11
zabciam
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 159
GG do zabciam

zgadzam sie z dziewczynami ze w連oy mokre sa rozpulchnione maja pootwierane luski i sa bardzo 豉mliwe, dlatego tez nie polecam chodzic z mokrymi spac, owszem jets to korzystniejsze niz suszenie suszarka, ale tez nie s逝zy w這som ... najlepiej umyc po po逝dniu zeby same wysch造 ,alebo suszyc na ma造m nawiewie pozdrawiam

http://www.wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POM荅MY ZWIERZ邛OM W KORABIEWICACH!!

http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 19:03   #12
Ehinokokus
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 971

Tak jest to zdecydowanie niekorzystne dla w這s闚... w這sy mokre s bardzo podatne na uszkodzenia...nawet nie powinno ich si czesa!
Ja r闚nie mam takie "napuszone" w這sy zaraz po umyciu. Dobrze jest po這篡 si spa w umytych w這skach, ale nie mokrych. Kiedy zda瘸這 mi si k豉嗆 z mokr g這w i rano by造 fajniutkie ale na dobre im to nie wysz這...
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 19:16   #13
davi
BAN sta造

Wiadomo軼i: 304
GG do davi Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do davi
Cool Dot.: mycie w這s闚 na noc!

jA ZAWSZE chodze spa z mokrymi i nie narzekam. Przynajmniej przesta豉m u篡wa tej nieszcz瘰nej suszarki A pozatym zniszczy豉m sobie w這sy olejkiem rycynowy i nafta! Tragedia teraz jest!
davi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 19:19   #14
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

Cytat:
Napisane przez davi
jA ZAWSZE chodze spa z mokrymi i nie narzekam. Przynajmniej przesta豉m u篡wa tej nieszcz瘰nej suszarki A pozatym zniszczy豉m sobie w這sy olejkiem rycynowy i nafta! Tragedia teraz jest!
davi a w jaki sposob zniszczylas sobie wlosy nafta i olejkiem rycynowym?? co sie dokladniej stalo??
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 19:19   #15
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez davi
Jak to? ZNISZCZYLAS w這sy naft i rycyn?
Stary 2005-09-24, 19:26   #16
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408

Cytat:
Napisane przez beoneself
Jak to? ZNISZCZYLAS w這sy naft i rycyn?
hihi wyslalysmy rowno to samo pytanie niezle co ??

Edytowane przez ..::LiMoNkA::..
Czas edycji: 2005-09-24 o 19:27 Pow鏚: liter闚ka
..::LiMoNkA::.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 19:40   #17
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
hihi wyslalysmy rowno to samo pytanie niezle co ??
A bo my takie maniaczki jeste鄉y....
Davi, co z t rycyn i naft? Ja tu zaczynam snu wizje jak mi co pomo瞠, a teraz si dowiaduj, 瞠 w這sy niszcz, jak to tak ^^ ?
Stary 2005-09-24, 19:47   #18
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 363

Mycie w這s闚 wieczorem,i軼ie spa z mokr g這w dzia豉 niszcz帷o na w這sy.

Jestem 酥iochem,ale w gimnazjum chodzi豉m do szko造 na 7.30,w LO na 8,ale ju o 7.30 mnie nie by這 w domu i od lat myj rano w這sy.Nie susz ich suszark i nie narzekam,瞠 si nie wysypiam. Jest r騜nica mi璠zy w這sami umytmi wczoraj,a umytymi tego samego dnia rano. Szczeg鏊nie je瞠li kto ma tendencj do w這s闚 szybko si przet逝szczaj帷ych si wygl康a gorzej je瞠li myje w這sy wieczorem,bo rano s ju przet逝szczone.

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 20:20   #19
masta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pyska69
Ja tez uwazam , ze lepiej myc wlosy wieczorem U mnie niestety to niemozliwe bo mam okropne wlosy:/ Mam prosiusienkie jak sie obudze rano nawet jak wymodeluje je na szczotke Nienawidze prostych wlosow! A niestety takie mam Dlatego musze myc rano zeby jako tako je ulozyc Uciazliwe to jest Nie polecam..
ja tez mam proste w這sy ale ca趾iem idealnie proste... po wstaniu rano s pro軼iutkie nawet jesli ich nie uczesze;]

coz tym olejkiem? bo te chcialam zastosowa ale zacz窸am sie zastanawiac...

nie moge myc rano bo zimno b璠zie w g這we, nie wy酥ie sie itd. po po逝dniu nie bede myla bo nastepnego dnia po po逝dniu b璠a przet逝szczone a jestem w szkole do 17 np.

jaka dacie mi rade na te 逝ski? czy dobra od篡wka w niczym nie pomo瞠???
Stary 2005-09-24, 21:20   #20
Ehinokokus
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 971

Mo瞠 Davi podgrza豉 olejek czy naft na fajerce do bardzo wysokiej temp. a potem to wyla豉 na w這sy? Nie no... 瘸rt oczywi軼ie .
Widocznie te kosmetyki nie wszystkim s逝膨... hmm...
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-24, 22:24   #21
misia_bella
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 241

Moje w這sy po "leczniczym" szamponie z naft, lotionie i balsamie by造 jak st鏬 siana Po ptostu niekt鏎ym w這skom nie s逝篡!
misia_bella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-25, 09:57   #22
masta
Raczkowanie

czyli trzeba zaryzykowa tak? co mi si皻o nie u鄉iecha...
dzisiaj pierwzsy raz zastosowa豉m olejek nawil瘸j帷y z avonu... czekam na efekty;]

co z tymi 逝skami??
Stary 2005-09-25, 12:43   #23
missy7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 801
GG do missy7

ja zawsze myje w這sy wieczorem , potem k豉de si spa z wilgotnymi, i rano musz walczyc z fryzur bo przez noc w這sy uk豉daj mi si tak jak im sie podoba
Stary 2005-09-25, 12:49   #24
paula007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 21 088

ja jak mia豉m niepocieniowane w這sy, to chodzi豉m spa z mokrymi....jako zy豉m...teraz myj co drugi dzie i najcz窷ciej rano, a potem susz...wiem, 瞠 to niezdrowe, ale co robi.
najbardziej odpowiada mi mycie w這s闚 po po逝dniu i czekanie a naturalnie wyschn....tylko jest jeden problem. mam g瘰te w這sy, kt鏎e schn 3-4 godziny!!!!!

paula007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-25, 13:03   #25
Cyprianka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 379

Z tego co wiem,to mycie w這s闚 zim/jesieni rano mo瞠 doprowadzi do zapalenia zatok lub jakiegos chor鏏ska.U mnie sprawa wygl康a tak-wiosn i latem,gdy rano mam wystarczaj帷o duzo czasu myj w這ski rano.Natomiast jesieni i zm zawsze wieczorem.I staram si nie chodzi z mokrymi spac,bo rano mam istny kosmos na g這wie
Cyprianka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-25, 13:31   #26
Hisoka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 410
GG do Hisoka

Ja kiedy my豉m na noc,ale potem musia豉m jeszcze wysuszy suszark [mia豉m wtedy jeszcze d逝gie],bo jakbym nie wysuszy豉,to rano na g這wie zobaczy豉bym horror :/ Teraz myje w這sy rano,albo po po逝dniu
Hisoka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-25, 20:21   #27
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

myj w這sy codziennie wieczorem i schn same bez suszarki. Nie wiem, czy to w豉郾ie z tego powodu, 瞠 chodz spa w mokrych w這sach, s one takie podniszczone.. Co do olejku - to mi s逝篡 dobrze na ko鎍闚ki Polecam.
Poza tym, moje w這sy s cieniutkie i rano mimo 瞠 my豉m je wieczorem, wygl康aj tak sobie :/ da si co z tym zrobi? d逝go嗆 maj do ramion

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-26, 14:49   #28
davi
BAN sta造

Wiadomo軼i: 304
GG do davi Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do davi
Exclamation Dot.: mycie w這s闚 na noc!

Mia豉m swoje dobre w這sy to zachcia這 mi si zeby szybciej ros造 I umy豉m w這sy z tym olejkiem co 2 dzien dodawa豉m 2 krople do szmponu i my豉m. Juz po pierwszym myciu zrobi造 sie takie matowe, szorstkie a przy rozczesywaniu to chyba p馧 g這wy wytarga豉m. Mimo ze olejek dobrze sp逝ka豉m. Za jaki tydzie zrobi豉m z z馧tkiem 4 kroplami nafty i 2 kroplami olejku. Na這zy豉m na jakies 30 minut sp逝ka豉m i szok Moje w這sy jeszcze gorsze sie zrobi造. Szorstkie niemi貫 oble郾e bleeee A teraz juz codzien mysje moim ulubionym szamponem i widz ze wracaj powoli do normy. Nareszcie. Widocznie moje w這sy ju lepsz enie mog造 byc po tych olejkach.
davi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-26, 15:00   #29
witch_18
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 000

ja staram si jesienia i zima myc glowe wieczorami choc nie zawsze,bo na drugi dzien rano mam takie sianowate wlosy choc nie uzywam suszarki ani nic,w dodatku dosc szybko sie przetluszczaja dlatego jak pomysle,ze mam potem siedziec z takimi 8 godz. w szkole to wole wstac wczesniej rano zeby umys i wysuszyc.wiem,ze to niszczy wlosy,ale co robic,jesli po prostu nie moge ineczej z nimi wytrzymac?
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-26, 21:54   #30
Midi
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 419

Zazdroszcz Wam (myj帷ym w這sy wieczorem). Moje w這sy s tak cienkie i mi瘯kie, 瞠 po nocy z mokrymi musia豉m zawsze je uk豉da na mokro rano, bo ka盥y stercza w inn stron i robi造 si urocze gniazda. A 瞠 s g瘰te, to jeszcze dochodzi problem z rozczesywaniem porannego ko速una, 陰cznie zajmowa這 to tyle samo czasu, co mycie.
Na szcz窷cie przewa積ie pracuj w domu, wi璚 mog sobie rano siedzie z mokrymi, ile wlezie. Teraz (przez najbli窺ze 2 miesi帷e) chodz na poranny kurs i musz je 2 razy w tyg. suszy suszark, a tak to jej nie u篡wam ca造mi miesi帷ami (ale i tak mam sianowate w這sy, przesuszone na ko鎍ach, elektryzuj帷e si; a przy tym si szybko przet逝szczaj i musz my co drugi dzie )
Midi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.