posklejane włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-01, 17:19   #1
kolejna_wizazanka
Raczkowanie

posklejane włosy

słuchajcie, mam taki problem. próbowałam wyprodukować sobie odżywkę do włosów ze składników kupionych w jednym ze sklepów ze składnikami kosmetycznymi, dodałam między innymi keratynę i l-karnitynę. używałam gotowego mazidła jakiś czas i wszystko było ok. aż potem na raz, nie wiem, może dlatego, że już się kończyła butelka i stężenie składników było większe na dnie butelki strasznie mi się posklejały od tego włosy. potwornie.

myłam już od tego czasu włosy kilka razy, za każdym razem namydlając wielokrotnie, ale włosy nadal są szorstkie i ciężko je rozczesać. "odżywkę" oczywiście wyrzuciłam. ale jakieś pomysły jak mogę doprowadzić włosy do normalnego stanu?

dzięki z góry.
kolejna_wizazanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 20:44   #2
vital10
Przyczajenie

Dot.: posklejane włosy

skoro twoje włosy są szorstkie i trudne do rozczesania polecam maskę z Pantene bądź Gliss Kur do zniszczonych włosów stają się gładsze i miększe oraz łatwiej je rozczesać
vital10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:08   #3
_camilla
Raczkowanie

Dot.: posklejane włosy

Cytat:
Napisane przez vital10 Pokaż wiadomość
skoro twoje włosy są szorstkie i trudne do rozczesania polecam maskę z Pantene bądź Gliss Kur do zniszczonych włosów stają się gładsze i miększe oraz łatwiej je rozczesać
Potwierdzam Po odżywkach z Gliss Kur włosy się dużo łatwiej rozczesują. Wiem, co mówię, ponieważ moje włosy są strasznie plączące, lubią się plątać w jakieś supełki itd, po tych kosmetykach nie mam z tym problemu.
Jak dla mnie ta jest najlepsza - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,94...#review-856469

Świetne jest także różowa seria z Loreal'a Elseve , jest tam super spray ułatwiający rozczesywanie, radzi sobie bez problemu z każdym supełkiem itd W dodatku pachnie fenomenalnie

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...#review-856492 Spray
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...#review-856504 Odżywka i szampon z tej samej wersji
_camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości