Prośba o rady, ciemny brąz - geste niesforne włosy i okrągła twarz :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-03, 12:03   #1
1412natasza
Przyczajenie

Prośba o rady, ciemny brąz - geste niesforne włosy i okrągła twarz :)

Witam,

Jak widać z mojego poprzedniego wątku, na głowie miałam już wszystko. 2 miesiące temu 3 raz w życiu byłam u fryzjera którego mam pod nosem i byłam bardzo zadowolona, nie dość że tanio to profesjonalnie, rodem z OSTREGO CIĘCIA ;-). Przez ostatnie lata farbowałam sama, brązami, blondami, nawet henną *(nie polecam, zniszczyła mi włosy). U fryzjera stan włosów był taki : zniszczone domowymi farbami, do łopatek, mocno wysuszone, ciemna czekolada której nie da się zmyć. Fryzjerka zaproponowała obcięcie 5 cm tych zniszczonych końcówek, i powiedziała że nie da się przefarbować na nic tak ciemnego brązu od razu, a chciałam ciemną czerwień. Więc zafarbowała jednolitym kolorem ciemny brąz marki allwaves, podcięła 5 cm i wyrównała - długość za ramiona niewiele. Naturalne mam jasny brąz, karnacja chłodna, dość jasna, oczy głęboko niebieskie. Pokazuje zdjęcie przed wizytą u fryzjera, jakieś pół roku temu bo nie mam aktualnego. Na tym zdjęciu byłam troche okrągła (zmiany hormonalne) ale teraz jestem szczuplejsza. Doradźcie mi czy mam zrobić dekoloryzację czy taki ciemny brąz, czy pasemka. Teraz już napewno u fryzjera zrobię. Włosy mam gęste i końcówki kręcone, narazie zapuszczam włosy. Pozdrawiam ! aha, mam 28 lat .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0682.jpg (209,9 KB, 265 załadowań)
1412natasza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 12:52   #2
emmmwuuu
Raczkowanie

Dot.: Prośba o rady, ciemny brąz - geste niesforne włosy i okrągła twarz :)

w takim brązie jak na zdjęciu wyglądasz bardzo ładnie, w rudościach/czerwieniach nie widzę Cię w ogóle, wystopniowałabym włosy przy buzi, żeby ją wyszczuplić nieco, ale skoro schudłaś to może to nei byc konieczne
emmmwuuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:29   #3
1412natasza
Przyczajenie

Dziękuję Ci za odpowiedź. A jaka forma wystopniowania by mi pasowała ? Tak, jestem teraz szczuplejsza ale mimo tego mam taką twarz że zawsze wyglądam na 17 lat . A chciałabym wyglądać trochę poważniej bo będę ubiegać się o pracę za granicą, więc dlatego proszę o rady ;-).
Stary 2014-01-04, 10:45   #4
foxy313
Raczkowanie

Jeśli chodzi o kolor to jakas sliwka może, albo refleksy chociaż na tych brązach w kolorze wisni nawet, bo sliwka może wyjść zbyt fioletowa, a to bardziej to czarnych pasuje. pozdrawiam i tez mam watek, wiec jakbys mogla to zajrzyj, może wpadniesz na jakiś ciekawy pomysl? na pewno nie rob blondow, braz Ci bardzo pasuje
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 10:48   #5
1412natasza
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kolor to jakas sliwka może, albo refleksy chociaż na tych brązach w kolorze wisni nawet, bo sliwka może wyjść zbyt fioletowa, a to bardziej to czarnych pasuje. pozdrawiam i tez mam watek, wiec jakbys mogla to zajrzyj, może wpadniesz na jakiś ciekawy pomysl? na pewno nie rob blondow, braz Ci bardzo pasuje

Akurat tu zajrzałam jak napisałaś, zajrzę zaraz do ciebie.Ostatnio stwierdziłam że blondy pasują tylko do ciemnych oczu, a do niebieskich nie i to jest mit z tym typem urody, ja jak byłam dzieckiem miałam wręcz platynowe włosy i jak miałam blond wyglądałam jak zmora ;P. Z tą śliwką jest to niezły pomysł, tylko czy fryzjer się tego podejmie. A fryzjerka jest naprawdę dobra.
Stary 2014-01-05, 00:15   #6
suzeta
Zakorzenienie

Kolor który masz jest świetny. Pasuje Ci. Mam dla Ciebie propozycje fryzury z "postopniowanych "włosów. Tylko pani na zdj. ma akurat blond, ale to nic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5a4d3acca4cee63a684b4adba59b7036,62,37.jpg (21,5 KB, 32 załadowań)
suzeta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:18   #7
sistermorphine
Rozeznanie

bardzo korzystnie teraz wyglądasz. jakoś nie widzę Cię w jasnych kolorach.

sistermorphine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:19   #8
memnochx
Raczkowanie

Nie rób żadnych ostrych kolorów. Nie rób dekoloryzacji do blondu. W tym brązie wyglądasz bardzo ładnie. Może delikatnie wycieniuj, jeśli chcesz coś zmienić, to nada włosom lekkości, ale nie za bardzo, by nie było smętnych ogonków.
memnochx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:35   #9
1412natasza
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez memnochx Pokaż wiadomość
Nie rób żadnych ostrych kolorów. Nie rób dekoloryzacji do blondu. W tym brązie wyglądasz bardzo ładnie. Może delikatnie wycieniuj, jeśli chcesz coś zmienić, to nada włosom lekkości, ale nie za bardzo, by nie było smętnych ogonków.

Dzięki za rady. Zostałam utwierdzona w moich odczuciach a fryzjerka wiadomo zrobi co ja chce, a nie co mi pasuje ;-) bo już chciała żebym robiła dekoloryzację i czerwień wedle mojego życzenia, ale zostanę przy ciemnej czekoladzie a stopniowanie bardzo mi się podoba, tylko szybko rosną mi włosy to będzie chyba krótki efekt.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez suzeta Pokaż wiadomość
Kolor który masz jest świetny. Pasuje Ci. Mam dla Ciebie propozycje fryzury z "postopniowanych "włosów. Tylko pani na zdj. ma akurat blond, ale to nic.
super, podoba mi się.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez suzeta Pokaż wiadomość
super, podoba mi się.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości