Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-29, 11:22   #241
Doncia125
Raczkowanie

Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Zastosowałam ostatnio zestaw szampon + odżywka Natura Siberica i średnio mi podpasował, włosy szorstkie, trudne do rozczesania..wykorzystam te kosmetyki w zestawieniach ze zwykłymi szamponami i odżywkami bo inaczej nie da rady.

Może ktoś poleci delikatny szampon bez SLS w dobrej cenie?
Ja bardzo lubię szampony Green Pharmacy
Stary 2014-05-29, 20:39   #242
Hufeisen
Raczkowanie

Bardzo zniszczone włosy

Znacie jakieś godne polecenie odżywki, maski na zniszczone włosy, które naprawdę działają?
Hufeisen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:07   #243
tooOna
Raczkowanie

Dot.: Bardzo zniszczone włosy

Odżywka Garnier awokado i masło karite.
Odżywka loreal elseve color vive
Odżywki z dove.
Maska kallos crema al latte.
Dodawaj do masek które za wiele nie dają różne naturalne składniki tkj. Mąka ziemniaczana, kakako, żółtko, miód (potrzytaj o tym w necie)
Rób raz w tyg płukanke z octu jabłkowego, na litr wody 1-2 łyżki
tooOna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 09:08   #244
201607040946
Konto usunięte

Dot.: Bardzo zniszczone włosy

Cytat:
Napisane przez Hufeisen Pokaż wiadomość
Znacie jakieś godne polecenie odżywki, maski na zniszczone włosy, które naprawdę działają?
Polecam wyszukiwarkę i wątek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=736519&page=9
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 10:14   #245
myszka2020
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20

Cytat:
Napisane przez Hufeisen Pokaż wiadomość
Od siebie dorzucę:
*maska biovax z keratyną i jedwabiem
*maska bioetika nawilżająca
*gliss kur maska oil nutritive
*maski OMIA
*planeta organica maska marokańska i toskańska
*scandic maska bananowa
*yes to carrots maseczka marchewkowa
*yves rocher maska odbudowująca

*planeta organica odżywka afrykańska z olejem arganowym
*planeta organica balsamy: turecki, marokański, aleppo
*seboradin balsam z żeń szeniem
*yes to carrots odżywka marchewkowa
*yves rocher odżywka odbudowująca
Stary 2014-06-05, 18:11   #246
sam0sia
Przyczajenie

Question Jak poprawić kondycję włosa?

Witam !
Mam pewien problem, który nurtuje mnie już od ponad 2 lat, otóż BARDZO nie jestem zadowolona ze swoich włosów. Ich struktura wydaje się być poprawna. Fakt faktem włosy są grube i mam ich dużo (co prawda rozdwajają mi się końcówki ale za tydzień podcinam ), ale jak pewnie każda posiadaczka obfitych włosów wie efekt nie jest zadowalający - włosy puszą się i robi się taka ''szopa'' na głowie. Oprócz tego włos wydaje się być suchy... ! Próbowałam go potraktować odżywkami (mam obecnie jedną z wielu: ISANA - oil care haarol - ale nie spełnia moich oczekiwań). MOJE PYTANIE BRZMI: Jak poprawić kondycję mojego włosa? Jak zrobić by się nie puszył i nie był suchy? AHA! I stotowałam już odżywkę w sprayu do puszących się włosó (chyba firmy dove) ale nic nie zdziałałą .
BAAAARDZO proszę o pomoc Z góry dziękuję!
sam0sia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 07:18   #247
aneczkaa736
Przyczajenie

Dot.: Jak poprawić kondycję włosa?

A próbowałaś z olejowaniem?
aneczkaa736 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 08:36   #248
chimay
Zakorzenienie

Dot.: Jak poprawić kondycję włosa?

Cytat:
Napisane przez sam0sia Pokaż wiadomość
Witam !
Mam pewien problem, który nurtuje mnie już od ponad 2 lat, otóż BARDZO nie jestem zadowolona ze swoich włosów. Ich struktura wydaje się być poprawna. Fakt faktem włosy są grube i mam ich dużo (co prawda rozdwajają mi się końcówki ale za tydzień podcinam ), ale jak pewnie każda posiadaczka obfitych włosów wie efekt nie jest zadowalający - włosy puszą się i robi się taka ''szopa'' na głowie. Oprócz tego włos wydaje się być suchy... ! Próbowałam go potraktować odżywkami (mam obecnie jedną z wielu: ISANA - oil care haarol - ale nie spełnia moich oczekiwań). MOJE PYTANIE BRZMI: Jak poprawić kondycję mojego włosa? Jak zrobić by się nie puszył i nie był suchy? AHA! I stotowałam już odżywkę w sprayu do puszących się włosó (chyba firmy dove) ale nic nie zdziałałą .
BAAAARDZO proszę o pomoc Z góry dziękuję!
Najlepiej by było, jakbyś pokazała zdjęcie.
Piszesz, że masz szopę, włosy suche i puszące się. Nie mają one czasem tendencji do kręcenia się? Bo jesli tak, to znaczy, że stosujesz pielęgnację niedopasowaną do takich włosów.
Opisz, jakie odzywki stosowałaś. Wymieniona Isana oil care haarol to nie jest odżywka tylko serum, czyli silikony z dodatkiem olei. Taki kosmetyk wygładzi włosy, ale nadaje się tylko jako ostatni element pielęgnacji, nie zamiast masek i odżywek. Odżywka w sprayu też nie wystarczy wymagającym włosom.
Włosy suche wymagają nawilżaczy i dociążenia emolientami. Przykładowe nawilżacze: maska NaturVital z aloesem, odżywka niebieska Isana, Bioetica nawilżająca, Alterra granat i aloes, wszystko co ma glicerynę, aloes, pantenol. Przykładowe kosmetyki emolientowe: Garnier Awokado i Karite, Fructis Oleo Repair i maski Fructisa,
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 15:05   #249
arielcia331
Przyczajenie

Pomocy moje włosy!!

Hej! Ten temat będzie długi ale proszę o pomoc
Więc chodzi o moje włosy bardzo się o nie ,,Staram'' Mam włosy suche na końcówkach tak jakby. i strasznie się puszą!. Używam ręcznika (jakby to powiedzieć nie szortkiego .) Szamponu Garnier fructis szampon wzmacniający o włosów suchych i puszących się to jest jakas nowość chyba.I odżywkę Jedwab silk odżywka wygłądzająca myje chłodnym strumieniem włosy! Robiłam maseczkę z oliwy z oliwek i jajka laminowałam włosy (czy jakoś tak ) i olejem rycynowym..Nie pomogło. Co mogę jeszcze zrobić? Proszę jesteście moją ostatnią nadzieją!
arielcia331 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 23:06   #250
201605161428
Konto usunięte

Dot.: Pomocy moje włosy!!

Cytat:
Napisane przez arielcia331 Pokaż wiadomość
Więc chodzi o moje włosy bardzo się o nie ,,Staram'' Mam włosy suche na końcówkach tak jakby. i strasznie się puszą!. Używam ręcznika (jakby to powiedzieć nie szortkiego .) Szamponu Garnier fructis szampon wzmacniający o włosów suchych i puszących się to jest jakas nowość chyba.I odżywkę Jedwab silk odżywka wygłądzająca myje chłodnym strumieniem włosy! Robiłam maseczkę z oliwy z oliwek i jajka laminowałam włosy (czy jakoś tak ) i olejem rycynowym..Nie pomogło. Co mogę jeszcze zrobić? Proszę jesteście moją ostatnią nadzieją!
Tysiac rzeczy
Probowalas szampony bez sls? Zdecydowanie mocne, regenerujace maski typu biovax, a nie wygladzenie. Olejowanie trzeba robic systematycznie, dopiero po dluzszym czasie widac efekty.
Najpierw olej. Potem mycie. Potem maska. Albo: maska, olej, mycie.
Mozesz tez myc metoda OMO
Chlodna woda tylko wlosy - inaczej podraznisz skalp i wlosy beda wypadac. I nie lodowata, wysta
rczy letnia.
Suszysz, prostujesz etc?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-06-19 o 23:08
201605161428 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:26   #251
chimay
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy moje włosy!!

Cytat:
Napisane przez arielcia331 Pokaż wiadomość
Co to za odżywka, podaj dokładną nazwę i markę. Wygląda na to, że używasz za dużo protein (pogrubione). Odstaw je na jakiś czas, kup sobie coś nawilżającego np Isana niebieska, NaturVital aloesowa, Alterra granat - aloes.
Jeśli masz jasne włosy to np ten John Frieda,
Do tego coś emolientowo - wygładzającego: Awokado i Karite Garniera, Oleo Repair i maski Fructisa,
Olej rycynowy może podsuszać włosy, więc niekoniecznie jest to dobry wybór.
Stary 2014-06-20, 08:10   #252
Antilia
Uzależnienie

Ja próbuje wszystkiego, a jakoś nie umiem złapać trwałego efektu, włosy coś nie współpracuja i dalej się niszczą ;/ nakładam maski, oleje, różne kombinacje... a ostatecznie i tak najładniejsze są po silikonach

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 11:13   #253
Listopadowaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ja próbuje wszystkiego, a jakoś nie umiem złapać trwałego efektu, włosy coś nie współpracuja i dalej się niszczą ;/ nakładam maski, oleje, różne kombinacje... a ostatecznie i tak najładniejsze są po silikonach
dlatego ja stosuję silikony w odżywkach
Listopadowaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:42   #254
aguleekk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Też tak miałam, używałam silikonowych odżywek na przemian z bezsilikonowymi, i po silikonach włosy były ładniejsze. Po jakimś czasie zrobiło mi się kompletnie odwrotnie. Teraz mam jedną silikonową odżywkę i nie mogę jej wykończyć bo za każdym razem mam wręcz uklepane, obklejone włosy ;/

20.08.2016
aguleekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 23:09   #255
201611210932
Konto usunięte

Hej, chciałam się poradzic odnośnie pielęgnacji:

Mam bardzo puszące się włosy. Bardzo dużo tych krótkich nowych włosów wykręca się na zewnątrz, przez co nigdy nie mam ich takich typowo gładkich.
Włosy spod spodu mają tendencję do lekkiego falowania i to tylko w niektórych miejscach, natomiast z zewnątrz są proste, takie badylowate Jak nic z nimi nie zrobię, zostawię do wyschnięcia to końcówki ( te z zewnątrz) są tragiczne (są też wiecznie rozdwojone).
Dodatkowo zawsze po jakimś czasie po umyciu (myję codziennie) stają się takie strąkowate na końcach, rozdzielają się ( tez tak jakby było ich tam mniej niż na głowie) natomiast na górze mam pełną objętośc (nie są przetłuszczone czy coś).

Teraz używam szamponu babydream, miałam jeszcze alterre ale mi się skończyła. Odżywkę nawilżającą też mam z alterry no i jeszcze dodatkowo nivea long repair (jej jakoś dosyc rzadko używam, jak coś na 5-10 min bo nie mam czasu ) Ostatnio zaolejowałam sobie włosy po dosyc długim czasie olejem lnianym i tak jakoś o ile na górze fajnie, o tyle te nieszczęsne moje końcówki takię strąkowate były. Ale nie wiem może żle zmyłam? Bo nigdy tak nie miałam po oleju. (Spróbuję jutro jeszcze raz). Mam jeszcze taką http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35071 bo ja dostałam.

No i tak: planuję sobie kupic tą odżywkę avokado i karite bo pamiętam że po niej miałam fajne włosy. Może jeszcze z rossmana niebieską isany? I zastanawiam się nad maskami bo nigdy nie miałam a chciałam wypróbowac: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=57838
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14054
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=57756
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=61718 (tą ktoś mył włosy, można?)

Nie znam się na składach więc nie wiem które są proteinowe.
Byłby ktos miły i doradził?

Dodam, że dosyc mocno wypadają mi włosy i to już chyba co najmniej 2 lata, ale nie widac specjalnego ubytku
(* odżywka gliss kur oil nutritive albo nawet nivea long repair podrażniają mi skalp)

Bardzo czekam na wypowiedzi, bo na prawdę mam już dośc wiecznie zniszczonych włosów
201611210932 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 07:00   #256
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Isena Pokaż wiadomość
Hej, chciałam się poradzic odnośnie pielęgnacji:

Mam bardzo puszące się włosy. Bardzo dużo tych krótkich nowych włosów wykręca się na zewnątrz, przez co nigdy nie mam ich takich typowo gładkich.
Na to mogą pomóc:
-silikony
-oleje
-stylizacja (suszarka i szczotka)
-kosmetyki wygładzające
-nafta
-odstawienie nawilżaczy jak jest wilgotne powietrze

Cytat:
Włosy spod spodu mają tendencję do lekkiego falowania i to tylko w niektórych miejscach, natomiast z zewnątrz są proste, takie badylowate Jak nic z nimi nie zrobię, zostawię do wyschnięcia to końcówki ( te z zewnątrz) są tragiczne (są też wiecznie rozdwojone).
Dodatkowo zawsze po jakimś czasie po umyciu (myję codziennie) stają się takie strąkowate na końcach, rozdzielają się ( tez tak jakby było ich tam mniej niż na głowie) natomiast na górze mam pełną objętośc (nie są przetłuszczone czy coś).

Używasz jakiegoś serum do końcówek? Jeśli nie, to nic dziwnego że się rozdwajają.
Może mają taką skłonność same z siebie, a może nasilają ją silikony. U mnie strączkowanie nasilały oleje.

Cytat:
Teraz używam szamponu babydream, miałam jeszcze alterre ale mi się skończyła. Odżywkę nawilżającą też mam z alterry no i jeszcze dodatkowo nivea long repair (jej jakoś dosyc rzadko używam, jak coś na 5-10 min bo nie mam czasu ) Ostatnio zaolejowałam sobie włosy po dosyc długim czasie olejem lnianym i tak jakoś o ile na górze fajnie, o tyle te nieszczęsne moje końcówki takię strąkowate były. Ale nie wiem może żle zmyłam? Bo nigdy tak nie miałam po oleju. (Spróbuję jutro jeszcze raz). Mam jeszcze taką http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35071 bo ja dostałam.

No i tak: planuję sobie kupic tą odżywkę avokado i karite bo pamiętam że po niej miałam fajne włosy. Może jeszcze z rossmana niebieską isany? I zastanawiam się nad maskami bo nigdy nie miałam a chciałam wypróbowac: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=57838
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14054
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=57756
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=61718 (tą ktoś mył włosy, można?)

Nie znam się na składach więc nie wiem które są proteinowe.
Byłby ktos miły i doradził?
Mleczny i Keratin. Color nie ma protein.
Seri nie nadaje się do mycia, ma dimethicone.

Cytat:
Dodam, że dosyc mocno wypadają mi włosy i to już chyba co najmniej 2 lata, ale nie widac specjalnego ubytku
(* odżywka gliss kur oil nutritive albo nawet nivea long repair podrażniają mi skalp)

Bardzo czekam na wypowiedzi, bo na prawdę mam już dośc wiecznie zniszczonych włosów
Większości odżywek nie kładzie się na skórę głowy tylko na włosy. A już na pewno nie takich bogatych kosmetyków jak Oil Nutritive. Jeśli odżywka jest także do skóry głowy, to producent o tym pisze.
Wypadanie może być spowodowane przyczyną wewnętrzną lub nieodpowiednią pielęgnacją. Możesz z nim walczyć przez suplementację albo wcierki i oleje z wyciągami.
Stary 2014-06-21, 09:21   #257
201611210932
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Używasz jakiegoś serum do końcówek? Jeśli nie, to nic dziwnego że się rozdwajają.

Większości odżywek nie kładzie się na skórę głowy tylko na włosy.
Dziękuję bardzo za odpowiedź

serum do końcówek faktycznie mam ale jakoś rzadko używam, no ale postaram się systematycznie nakładac.

Na samą skórę głowy odżywek to zawsze starałam się nie nakładac, ale jakoś chyba jednak zbyt blisko je nakładałam bo trochę najwyraźniej ściekały na skórę.

Idę dbać o włosy
201611210932 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:05   #258
Bartiii
Przyczajenie

Facet! Włosy suche, zniszczone używaniem srodków stylizujących.

Witam,
jako, że nie znalazłem nic ciekawego co mogłoby mi pomóc postanowiłem tutaj napisać.. A mianowicie, po długoletnim stosowaniu gumy, pasty itp.środków moje włosy stały się bardzo suche, twarde i zniszczone. Mianowicie po umyciu ich szamponem (zazwyczaj H&S) wyglądają jak siano i nie da się kompletnie nic z nimi zrobić. Moje pytanie jakiego szamponu lub środków zacząć używać by włosy stały się po prostu takie jak maja być

Z góry dziękuje za odpowiedź,
Pozdrawiam.
Bartiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:23   #259
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Facet! Włosy suche, zniszczone używaniem srodków stylizujących.

dobra nawilżająca odżywka i jakiś lżejszy szampon na zmianę, h&s jest bardzo silny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:27   #260
Ania_Marysia
Raczkowanie

Ja myślę, że przede wszystkim należy odstawić środek niszczący, czyli stylizatory Albo poszukać takich bez szkodliwego alkoholu w składzie (denat., isopropyl)
I tak jak mówi SceneQueene delikatny szampon (bez silnych detergentów) i porządna odżywka
A jeśli nie uważasz, że olejowanie niszczy męskość to także polecam
Ania_Marysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:41   #261
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bartiii Pokaż wiadomość
Witam,
jako, że nie znalazłem nic ciekawego co mogłoby mi pomóc postanowiłem tutaj napisać.. A mianowicie, po długoletnim stosowaniu gumy, pasty itp.środków moje włosy stały się bardzo suche, twarde i zniszczone. Mianowicie po umyciu ich szamponem (zazwyczaj H&S) wyglądają jak siano i nie da się kompletnie nic z nimi zrobić. Moje pytanie jakiego szamponu lub środków zacząć używać by włosy stały się po prostu takie jak maja być

Z góry dziękuje za odpowiedź,
Pozdrawiam.
Jak dziewczyny napisały: odżywka nawilżająca. Np Isana niebieska, Aussie Miracle Moist, Alterra Aloes i granat, jakaś maska Fructisa. Sporo tego jest.
I odstawienie stylizatorów z alkoholem w składzie (Alcohol, Isopropyl alcohol, Alcohol Denat.). Nie wiem, jekiego rodzaju stylizatorów używasz, jeśli lakieru, to nie ma takich bez alkoholu, ale wśród gum, wosków, żeli da się spokojnie znaleźć takie bez tych składników.
Stary 2014-06-25, 17:09   #262
Bartiii
Przyczajenie

Ok, dzięki za odpowiedź A jeżeli chodzi jeszcze o szampon to jaki polecacie ? Ma on być na włosy suche, zniszczone czy normalne ?
Stary 2014-06-25, 17:13   #263
Ania_Marysia
Raczkowanie

Nie sugerowałabym się opisami producentów typu "do suchych/ zniszczonych włosów" Bardzo często są to po prostu bzdury
I doradzam szampony dla dzieci, np. Hipp, Babydream z Rossmanna, Płyn 3 w 1 Johnson's Baby albo szampony Fitomedu
Możesz też podebrać swojej kobiecie płyn Facelle
Ania_Marysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:39   #264
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, dzięki za odpowiedź A jeżeli chodzi jeszcze o szampon to jaki polecacie ? Ma on być na włosy suche, zniszczone czy normalne ?
Szampon do włosów suchych może obciążać/przetłuszczać skórę głowy, przeważnie zawiera składniki filmotwórcze. Kup sobie coś zwyczajnego np Fructis Fruity Passion albo Grapefruit, Joannę rzepę. Raczej nic naprawczego, wygładzającego, regenerującego, z olejami - to są przeważnie cięższe szampony.
Stary 2014-06-25, 17:47   #265
Bartiii
Przyczajenie

Wiesz co, patrząc na to co wymieniła Chimay, nie mam pojęcia co wziąć może napisałabyś mi na gotowo co miałbym kupić i byłoby po sprawie Chodzi głownie o to, żeby włosy po nałożeniu nie robiły się puszyste i po umyciu dały się fajnie układać.
Stary 2014-06-25, 18:50   #266
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co, patrząc na to co wymieniła Chimay, nie mam pojęcia co wziąć może napisałabyś mi na gotowo co miałbym kupić i byłoby po sprawie Chodzi głownie o to, żeby włosy po nałożeniu nie robiły się puszyste i po umyciu dały się fajnie układać.
Nie da się określić, co u Ciebie zadziała. Jakby się dało, to Wizaż by nie miał po co istnieć
Można tylko typować kosmetyki, które na takich włosach dadzą taki i taki efekt, ale to nie jest 100% pewne.

Kup coś z wymienionych. Raczej bym się nie zagłębiała na twoim miejscu w mycie płynem do higieny albo oleje - to są metody dla ciekawskich, eksperymentujących i interesujących się tematem, a Ty chcesz po prostu poprawić kondycję włosów z tego co piszesz. Skoro nie używałeś do tej pory odżywki, to kup którąś z wymienionych, na przesuszonych włosach powinna zadziałać. I patrz na składy stylizatorów, jak gdzieś na początku jest któryś z wymienionych alkoholi, to poszukaj innego.
Stary 2014-06-28, 22:53   #267
marianna144
Zadomowienie

witam
Dziewczeta macie duza wiedze moglybyscie mi wytłumaczyc cos łopatologicznie ?
chodzi mi o odzywke garniera tę zółtą z olejkami.
po pierwszym uzyciu było wielkie WOW włosy super mieciutkie no rewelacja ....przy nastepnym tragedia nie byłam w stanie szczotki wbic we włosyponawiałam próby i nic .
co takiego jest w tej odzywce ze zadziałała na moje włosy zupełnie na odwrót?
z góry dziekuję.
marianna144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 07:14   #268
kopnienta
nie kopniĘta

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
witam
Dziewczeta macie duza wiedze moglybyscie mi wytłumaczyc cos łopatologicznie ?
chodzi mi o odzywke garniera tę zółtą z olejkami.
po pierwszym uzyciu było wielkie WOW włosy super mieciutkie no rewelacja ....przy nastepnym tragedia nie byłam w stanie szczotki wbic we włosyponawiałam próby i nic .
co takiego jest w tej odzywce ze zadziałała na moje włosy zupełnie na odwrót?
z góry dziekuję.
Twoje włosy zwyczajnie nie lubią tej odżywki.. moje zresztą też.. Również nie wiem dlaczego większość się nią tak zachwyca
zaczęłam właśnie od niej moją przygodę z reperowaniem włosów ale nawet za pierwszym razem nie zrobiła wielkiego WOW.. taka o odżywka jak każda inna.. po zużyciu całego opakowania efektów zero..
kupiłam tą z alterry granat i ta też szału nie zrobiła za pierwszym czy drugim użyciem ale z tygodnia na tydzień widziałam, że moje włosy są w coraz lepszej kondycji..

Edytowane przez kopnienta
Czas edycji: 2014-06-29 o 07:17
kopnienta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 09:13   #269
aguleekk
Zakorzenienie

Mi zolty Gliss Kur robil kompletnie tluste wlosy, a Alterra je puszyla ;/

20.08.2016
aguleekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 11:13   #270
marianna144
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Pokaż wiadomość
Twoje włosy zwyczajnie nie lubią tej odżywki.. moje zresztą też.. Również nie wiem dlaczego większość się nią tak zachwyca
zaczęłam właśnie od niej moją przygodę z reperowaniem włosów ale nawet za pierwszym razem nie zrobiła wielkiego WOW.. taka o odżywka jak każda inna.. po zużyciu całego opakowania efektów zero..
kupiłam tą z alterry granat i ta też szału nie zrobiła za pierwszym czy drugim użyciem ale z tygodnia na tydzień widziałam, że moje włosy są w coraz lepszej kondycji..
szczerze powiedziawszy cisnełabym ją po prostu do kosza a nie zastanawiała sie nad nia jakby nie to ze po tym pierwszym uzyciu było własnie super.
a najlepiej wspominam maske jajeczna babci agafii najlepsze włosy miałam własnie po niej niestety nie znam umiaru i przeproteinowałam je. (na moja obrone dodam ze pojecia nie miałam o takim zjawisku)
wróciły do ładu po glutku z siemienia.
marianna144 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blask, cienkie, czarne, farbowane wlosy, fryzjer, kosmetyki do włosów, łamliwe włosy, łupież, maseczki na włosy, maska, maski, mężczyzna, niesforne, odżywianie włosów, odżywka, odżywki do włosów, oslabienie, pielęgnacja włosów, pomocy, pomocy !, pomocy ratunku, problemy z włosami, prostowanie, przenawilżenie, przeproteinowanie, puszenie sie wlosow, ratunku, rozjaśnianie włosów, spalone włosy, suche, suche końcówki, suche wlosy, suche włosy, włosomaniactwo, włosy, włosy blond, włosy brąz rozjaśnianie, włosy pielęgnacja, włosy puszące się, włosy suche, włosy zniszczone, wypadanie, załamka, zdrowe włosy, zniszczenie włosów, zniszczone, zniszczone końcówki, zniszczone włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości