moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-01, 17:15   #31
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Widać dużo lepiej.Są śliczne
Stary 2005-10-01, 22:23   #32
adzia'90
Rozeznanie

pamelka24 pazkonietki robilam 26 wrzesnia. powietrze podeszlo mi juz pierwszego dnia pod jeden pazurek, ktory byl dosc mocno uszkodzony. na dzien dzisiejszy powietrze mam pod kazdym paznokiem, ale na boku, jak wetre oliwke to tego nie widac, juz mi przeszlo to podlamania, bo rozmawialam ze znajoma i powiedziala mi, ze stylistka mi to ladnie spiluje i zapowietrzenie zginie.. tak to jestem z nich bardzo zadowolona. odrost mam juz malutki, ale jak sie nie przyjzysz dokladnie to nie widac go wcale... ja wizyte u stylistki mam w czwartek i mam nadzieje, ze wtedy mi wszystko naprawi .... ja okolo 3 lata temu mialam zele robione na tipsie w wakacje, mojej siostry kolezanka robila sobie kurs i poszukiwala dziewczyny z obgryzionymi paznokciami, a ze ja bylam jedyna w poblizu i nic za to nie mialam placic-skusilam sie. ale pamietam ze juz pierwszego dnia tips pekl mi wzdluz paznokcia i nie wygladalo to za ciekawie, poza tym zel strasznie odpryskiwal mi od tipsa i zgryzlam je... przy przedluzaniu teraz paznokci nie sugerowalam sie tamtym wydarzeniem, ale stylistka polecila mi akryl, ze wzgledu na jego trwalosc, stwierdzila, ze nadal moge miec nawyk trzymania paluchow w buzi i podskubywania i zaproponowala mi akryl, bo zel moglby tego nie wytrzymac :p jak narazie jestem zadowolona

a masz moze foteczki swoich zelikow ??jak masz to prosze wklej
adzia'90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 22:48   #33
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ja doskonale rozumiem ,ze "ogryzki" są problematyczne ale powietrze juz po 5 dniach...to nieco zbyt szybko ;/ I moim zdaniem nie ma na co czekac bo w tym tempie do czwartku Ci odpadną i bedzie trzeba zakladać od nowa.. I nie przesadzaj z ta oliwką 2 razy dizennie Raz w zupelnosci wystarczy

Słyszalam ze podobno akryl jest trwalszy od zelu,nie odpryskuje i z odrostem nie ma takiego problemu i tanszy.Ja jednak wybralam zel bo mi sie bardziej podoba.Zobaczymy co bedzie dalej ,byc moze kiedys zmienie upodobania

Teoretycznie czesto dobrze zrobiony akryl jest trwalszy od zelu ale nie jest to regułą. Ja np. robie zelki z pudrem akrylowym i sa baaardzo mocne! NIe jest tez prawda, ze z odrostem tu jest problem a tam nie ma - sytuacja jest identyczna!! Z odpryskiwaniem tez bywa roznie..adzia ma akrylki zapowietrzone, ktore odprysną lada dzień! Z ceną też nie jest tak jak mowisz - normą jest to,że akrylki kosztują tyle samo co żelki ( tańsze sa jedynie materialy z punktu widzenia stylistek - odpada lampa itp). I ostatnie - nie jestes w stanie odróznic zeli od akryli - gdybys na jednej rece miala 1 metodę a na nastepnej drugą w życiu byś ich nie odróznila

Adzia 3maj sie , badz dzielna
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 23:17   #34
adzia'90
Rozeznanie

paulakrk przeszlabym sie w poniedzialek po szkole do tego saloniku, ale moglabys mi podpowiedziec co mam powiedziec? pokaze pazurki i co? ... nie jestem zbytnio przygtowana finansowo do jakis wiekszych/ drozszysz zabiegow/poprawek. specjalnie umowilam sie na czwartek bo wtedy jakby co to nie bede miala problemu zaplacic za wieksze poprawki ...
Stary 2005-10-01, 23:23   #35
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Idz na razie sie pokazac! Powiesz pani ,że "takie dziwne coś sie zrobiło, nieładnie wygląda i co proponuje zrobić". Normalnie bym też powiedziała ,ze poki co nie jesteś przygotowana na większe wydatki i od razu pani Ci powie czy takowe będą konieczne czy nie. Bo jesli to ewidentny błąd w sztuce to raczej powinna naprawiać na swój koszt.... Zresztą wydaje mi sie,ze jak pojdziesz i grzecznie pokazesz w czym rzecz, to stylistka sama powinna Cie juz dalej uświadomic! Gorzej jesli stwierdzi,że "tak ma być" i kaze Ci przyjsc na zwykłe uzupełnienie...
Stary 2005-10-01, 23:43   #36
adzia'90
Rozeznanie

znaczy w czwartek mam isc na sprawdzenie czy jest wszystko jest oki ona nazywa to kosmetyką, jak bylam u niej w piatek to jej najblizszym terminem byl 6 pazdziernik poczekalabym jakbym miala pewnosc, ze mi nic nie odpadnie ... gorzej bedzie jak pojde w pon. pokaze co jest i ona powie, ze mozna zrobic naprawe i bedzie to kosztowalo tyle i tyle ... to i tak musialabym czekac na ten czwartek ...
Stary 2005-10-02, 00:03   #37
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Jak zwał tak zwał...kosmetyka ,odnowa,uzupełnienie ,dopełnienie - strasznie sie ostatnio pomieszały te terminy! Choc wydaje mi się ,że kosmetyką ona nazywała dorobienie tego 1 pazura i uzupelnienie ogolne reszty - ale wtedy nie znala sytuacji!! I moim zdaniem jej obowiazkiem jest przyjecie Ciebie w pierwszej kolejnosci bo w koncu płacisz i wymagasz!! Rozumiem ,ze ta pani ma duzy ruch ale np. ja paurkami zajmuje sie dorywczo wiec nie mam "10 klientek dziennie codziennie" jednak jakby sie zdarzyl jakis wypadeczek z paznokciami to nie ma,ze sesja,ze egzaminy, ze spotakanie tylko przyjmuje natychmiastowo!! I uwazam ,ze o ile z zapowietrzenia nie ma co robic wielkiej afery to domagac sie maksymalnie predkiego przyjecia powinnas!!
Stary 2005-10-02, 00:28   #38
NieWskaZaNa
Zadomowienie

paulakrk dokladnie mi tez sie tak wydaje obowiazkiem stylistki powinno byc przyjecie Ciebie adzia'90 w pierwszej kolejnosci. U mnie zawsze tak jest, jak cos sie dzije to chocby stylistka miala zostac po godzinach zamkniecia salonu to i tak zajmie sie taka osoba. Tutaj tez raczej tak powinno byc.

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 11:30   #39
adzia'90
Rozeznanie

namowiliscie mnie przejde sie w poniedzialek do tego saloniku, mam nadzieje, ze naprawi mi to jak najszybciej, oby mi do jutra nie poodpadaly ... dziekuje dziewczyny
aaa i tak teraz sie zastanawiam, bo u tej kobitki kosmetyka kosztuje od 10-30 pln (powiedziala mi, ze powinnam co tydzien na takowa przychodzić)
a uzupelnianie kosztuje 58 pln i powiedziala mi, ze tak co ok. 3 tyg powinnam uzupelniac. wiec ja sie juz zakrecilam co ona nazywa kosmetyką ;p
Stary 2005-10-02, 12:57   #40
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ahaaaaa wiec kosmetyka = korekta Pooglada pazurki czy coś nie odprysnęlo (hehehehe chyba tak) , podpiluje kształt jak trzeba, machnie zelem - taki troszke 'pic na wode' Ale ciekawa jestem za co Tobie policzy
Stary 2005-10-02, 20:07   #41
Lalitka
Raczkowanie

Co znaczy ta oliwka którą wcieracie w pazurki??? Jakie ona ma działanie? Gdzie takowa mozna kupić? Naprawdę pomaga ?

"na dzien dzisiejszy powietrze mam pod kazdym paznokiem, ale na boku, jak wetre oliwke to tego nie widac, juz mi przeszlo to podlamania, bo rozmawialam ze znajoma i powiedziala mi, ze stylistka mi to ladnie spiluje i zapowietrzenie zginie"
Lalitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 20:28   #42
adzia'90
Rozeznanie

paulakrk no ja tez jestem ciekawa ile i za co mi policzy ... moj ukochany zabezpieczyl mnie na wszelki wypadek finansowo ;p
lalitka oliwka stystematycznie stosowana powoduje, ze paznokcie sa trwardsze, podobno bardzo dobre jest moczenie paznokci w podgrzanej oliwce, ale ja nigdy tego nie stosowalam, mi powiedziano, ze dobrze jest wcierac oliwke w tipsiki, zeby naturalne paznokcie rosly twardsze i zeby byly nawilzone, ale nie wiem czy to zgodne z prawda
Stary 2005-10-02, 22:31   #43
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Absolutnie zgodne z prawdą . Pazurek pod tipsem powinien byc dobrze nawilżony ponieważ tylko wtedy zachowa odpowiednią sprężystość. Jesli zaniedbamy tą czynność bedzie on coraz bardziej wysuszony i w efekcie "odwodnienia" zacznie "odchodzić" od tipsa.

Czekamy jutro na relacje
Stary 2005-10-03, 13:45   #44
adzia'90
Rozeznanie

coz dzis ciekawego nic Wam nie powiem, poniewaz mam przyjsc jutro o 17:30... lepsze to ;p troszke sie dziwie bo 'przyjmie' mnie inna stylistka, ktora tez tam pracuje ... teraz sie zastanawiam czemu ... czy poprostu ta jest tak 'zalatana' ze nie ma czasu, czy stwierdzila, ze moje pazurki sa strasznie problematyczne i woli dac je znajomej, ktora moze sie bardziej zna ? ajj niewazne, szkoda, ze nie dzis a jutro ;p ale lepiej jutro niz w czwartek wiec ... jutro powiem Wam cos ciekawszego ale zapowiietrzenie narazie 'stoi' w miejscu ... paulakrk ty przedluzasz paznokcie mialas pewnie niejedna z takimi ogryzkami jak ja mam ... powiedz mi, czy mozliwe, ze moje pazurki sa takie pechowe 3 raz mam przedluzane pazurki i 3 raz cos jest z nimi nie tak ... czy to wina stylsitek ?? ja juz sama nie wiem, bo znam pare osob, ktore chodza rowniez do tej stylistki do ktorej ja poszlam i sie im wszstko trzyma, a ja taka pechowa mialas moze kiedys jakies problemy z ogryzkami, ktore przedluzalas ? ?
Stary 2005-10-03, 14:53   #45
Albertyna
Zakorzenienie

Adzia'90, nie martw sie.
Miałas obgryzione paznokietki, a to sa zawsze problematyczne płytki i często trudo jest nałozyc żel/akryl tak by od razu było idealnie.
Twoja naturalna płytka poddawana prze lata pod działanie wilgoci i słiny nie jest tak jak normalna płytka, która obgryzana nie była.
Stylistka dobrze ci powiedziała- na korekte (Kosmetyke) powinnas do niej chodzić na poczatku co ok tydzien, a potem coraz rzadziej, az w końcu bedziesz tylko co 3-4 tygodnie uzupełniała.
Jednak na to potrzeba czasu....
A nie próbowałas obgryzac akrylu? To moze zaszkodzic, a panie z tendecja do obgryzania czesto próbuja, odruchowo obryzac, bądź ssać (nawet nieświadomie) akryl....
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 14:56   #46
Lalitka
Raczkowanie

ja apropo ten oliwki.. bo nadal nie rozumiem jak mozna wcierać ją w paznokcie skoro sa na nich żele?? przecież to nie przenika przez żel. Co Wy wymodziłyście? <co?> hehe
Lalitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 15:35   #47
adzia'90
Rozeznanie

Albertyna powiem Ci, ze sama sie dziwie, ze nie ciagnie mnie do podgryzania, ani skubania, bo balam sie i boje, ze cos sie z nimi stanie, tybradziej, ze to juz 3 proba wyleczenia sie z tego nalogu poprzez przedluzanie ... dziekuje, ze i Ty mnie uspokajasz, mam dni w ktorych jestem strasznie zla na siebie, ze znowu dalam sobie przedluzyc pazurki, ale po chwili juz jest lepiej i ciesze sie ze sa ladne i dlugie. Albertyno, a powiedz mi co stylistka zrobi mi z zapowietrzeniem? Mowila mi, ze spiluje (jak bylam z tym uszkodzonym pazurkiem), ale jak ona mi spiluje zapowietrzenie na bokach to nie bedzie to widoczne? Nie chialabym juz ich uzupelniac, myslalam, ze co 3 tyg. uzupelnianie mi wystarczy.... ale np kciuk jest zapowietrzony na 2 mm, a odrost mam na 1 mm (patrzac na kciuka, bo tylko przy nim mam taki odrost i tak duze zapowietrzenie od dolu)..

**
Lalitka oliwke wcieram u dolu paznokietka tam gdzie pojawia mi sie odrost,
Stary 2005-10-03, 16:24   #48
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Albertynka ma 10000% racji !! Ogryzki są najbardziej problematycznym "materiałem " jesli chodzi o przedłużanie i naprawde trudno z pełną odpowiedzialnoscia powiedziec ,ze jesli są swietnie zrobione to bedą się trzymac!! Czasem naprawde (mimo,ze zostało zrobione wszystko perfekt , doskonalymi materiałami ) ciezko jest doprowadzic pazury do normalnego stanu i zmusic je do akceptowania zelu badz akrylu. Ja ostatnio robilam kolezance z liceum pazury - od dziecinstwa obrgyza a jej plytka miala 3 - 4 mm dlugosci...absolutny rekord chyba!! Przedluzylam jej ciut na szablonie i ponosila je 12 dni. Po tym czasie przyszla na uzupelnienie bo odrost byl niebywale ogromny i nadal wszystko bylo ok. Po czym po tygodniu musiala wracac bo 3 odpadły ;/ Postanowilam zaryzykowac ( bo paznokiec sporo odrósł) i zalozylam tipsy - mija juz 14 dzien i wiem ze wszystko jest ok... Jednak wiem ,ze ona je mimo wszystko nadal skubie i laduje do buzi...wiec zobaczymy co bedzie dalej!! Dlatego badz cierpliwa!! Moze po prostu potrzebujecie z pazurkami troche czasu? ;] Ale mozliwe ,ze o ile stylistka normalne pazurki zaklada bez problemu , to takie sprawiaja jej trudnosc!! Naprawde nie da sie tego jednoznacznie ocenic
Stary 2005-10-03, 16:39   #49
netiaa
Raczkowanie

ładne
Stary 2005-10-03, 22:37   #50
adzia'90
Rozeznanie

paula w ktoryms watku czytalam o uzupelnianiu, byly tam 2 metody, ale nie moge go teraz znaleźć ... tak sie zastanawiam czy jutro bedzie chciala mi juz uzupelniac, mam nadzieje, ze nie.. ale tak zastanawiam sie jak to wyglada, bo w tamtym watku byla metoda profesjonalna i na latwizne... kojarzysz moze taki watek ?? a jak nie, to prosze napisz mi jak to powinno wygladać...

netiaa - dziekuje
Stary 2005-10-03, 23:11   #51
Albertyna
Zakorzenienie

Adzia'90 stylistka powinna to co podeszło powietrzem wypiłowac i jezeli miejsce wypiłowania bedzie wiodoczne i bedzie szpeciło, a prawdopodobnie bedzie, wypełnic to miejsce na powrót żelem, czy akrylem.
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:54   #52
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Pah pah i po kłopocie
Stary 2005-10-04, 18:03   #53
pamelka24
Raczkowanie

Adzia,dziewczyny maja racje ze ogryzki sa problematyczne.Mam nadzieje ze juz sie nie martwisz .Zobaczymy co zrobi ta druga stylistka.
Czekamy na twoja wiadomosc.
Ja tez boje sie o swoje zelowe pazurki.Odrost jest juz duzy 2-3 mm i po bokach pojawilo sie zapowietrzenie.To moj pierwszy zabieg wiec sie boje ze moga mi odpasc.Poki co sie trzymaja.W piatek ide do stylistki i mam nadzieje ze bedzie dobrze.
Mowilas ze wcierasz odzywke w miejsce gdzie pojawia sie odrost.
Ciekawa jestem czy mozna cale paznokcie wymoczyc w podgrzanej oliwce.Co sie wtedy stanie z akrylem czy zelem?
pamelka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 22:41   #54
adzia'90
Rozeznanie

dziewczyny jestem strasznie zadowolona z drugiej stylistki, znaczy powiem tak, mloda dziewczyna, bardzo delikatna, rowniez dbala o higiene, wszystko robila bardzo sprawnie, ale delikatnie, nie leciala mi zadna krew (poprzednio leciala mi ze skorek) spilowala zapowietrzenie, nie uzupelniala dzis, bo stwierdziila, ze mozna bez obaw poczekac 2 tygodnie i wtedy uzupelnic, jestem juz umowiona na uzupelnianie...
dzisiaj w ogole tak mocno uderzylam w lawke w szkole akrylkami, ze tak mnie zaczal bolec paluszek, ale wszystko sie trzyma ;d
powiedzcie mi prosze, bo zapomnialam sie zapytac w jaki sposob moge jeszcze dbac o moje akrylki? poza wcieraniem oliwki? i zapowietrzenie jest tylko i wylacznie wina stylistki, czy mozna to tez inaczej wytlumaczyc ?

pamelka24 nie mam pojecia czy mozna w podgrzanej oliwce, podejrzewam, ze mozna by... ale nie wiem czy bedzie to przynosilo jakies efekty
Stary 2005-10-04, 22:42   #55
adzia'90
Rozeznanie

Dziękuję
Stary 2005-10-05, 00:24   #56
pamelka24
Raczkowanie

Adzia ,ciesze sie ze wszystko jest w porzadku z twoimi pazurkami;-)
Zapowietrzenia zniknely i na pewno wygladaja pieknie
Jezeli masz jakies watpliwosci to zawsze pytaj swoja stylistke a jak zapomnisz to zagladaj na forum .Tutaj tez sa specjalistki
pamelka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 07:54   #57
eldrin83
Raczkowanie

babki ile kosztuje takie przydluzenie?
eldrin83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 08:14   #58
adzia'90
Rozeznanie

eldrin83 ja za przedluzanie placilam 90 pln + 10 pln za wtopioną muszelkę (100pln), ale ja mam akryl jednokolorowy. za akryl french 110-120 pln ... a ceny moga bym nawet w granicach 150-200 pln zalezy od miasta i salonu ...
Stary 2005-10-05, 09:40   #59
tiara
Zadomowienie

GG do tiara

eldrin przedluzac mozesz tez u stylistki w domu one maja z reguly duzo taniej 60-80 zl za przedluzenie. Ale... bardzo wazne SPRAWDZ CZY MA DYPLOM!

Mozesz jej zapytac tez na jakich materialach pracuje, czy dezynfeuje itp. Sprawisz wrazenie zorientowanej w temacie to ci bubla nie wcisna
tiara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:45   #60
eldrin83
Raczkowanie

hmmm wiecie sama od czasu do czasu naklejam zwykle tipsy a jak dlugo sie trzymaja takie akryle bo co do moich paznokci to najciezej jest mi przejsc etap odrastania ale jak juz urosna to mam rtylko ze sa delikatne jakies latwo je zadrzec tzn jakby troche je nacial z boku
eldrin83 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości