Co zrobić z grzywką? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-16, 12:46   #1
jabirah
Przyczajenie

Question

Co zrobić z grzywką? :)

Witajcie

W związku z nowym rokiem chciałabym coś w sobie zmienić, a konkretniej moje uczesanie

Jakie mam włosy?
Długie (za zapięcie od stanika), proste, cienkie i przyklapniętę Pocieniowane, najkrótsze pasma mniej więcej do ramion. Pocieniowałam dlatego, bo na codzień włosy kręcę (nie mogę znieść siebie w takich idealnie prostych włosach jak mam naturalne), a według mnie lepiej wyglądają one w wersji pocieniowanej niż kręciołki czy falowane równej długości
I grzywka, obecnie prosto ścięta zasłaniająca mi brwi.

Moja twarz?
Dołączyłam zdjęcie (nr 1), wydaje mi się że moja twarz podchodzi pod kwadrat, nie wiem.. Z pewnością mam bardzo szerokie czoło, które staram się ukryć wszelkimi sposobami + zakola Wystająca, lekko kwadratowa szczęka, wyraźne kości policzkowe. Wydaje mi się, że mam pulchną twarz choć nie ważę nawet 50kg Zero baby hair, pomimo wcierek i różnych innych sposobów. Do tego duże oczy, pełne usta, i bladość skóry (szczególnie teraz, w zimie) i w uczesaniu 'do góry' wyglądam jak śmierć

Zastanawiam się nad ścięciem włosów do ramion coś podobnego jak na zdjęciu nr 4 Bardzo podoba mi się ta grzywka na bok, naturalne, jakby rozwichrzone włosy, taki nieład Próbowałam zrobić sobie przedziałek z boku, ale niezbyt to wygląda dla mnie (nr 2)... Pewnie musiałabym jeszcze zapuścić moją grzywkę bo teraz jest jeszcze za krótka i odstaje ...ale co Wy myślicie?

Nr 2 pokazuje przedziałek przesunięty maksymalnie w bok, na zdjęciu 3 jest bliżej środka, jednak wtedy po mojej prawej stronie głowy zostaje mi dosłownie kilka włosków które wyglądają jak strąki (tu i tak mam umyte włosy, a co by było za parę godzin, albo wieczorem).

Co według Was powinnam zrobić z włosami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Collage.jpg (93,6 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Collage2.jpg (97,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Collage3.jpg (99,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0652.jpg (94,6 KB, 119 załadowań)

...because sad are only those who understand...

jabirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 23:30   #2
frankee
Raczkowanie

GG do frankee
Dot.: Co zrobić z grzywką? :)

Mogłabyś zamieścić jeszcze raz zdjęcie swojej twarzy, ale bez zamazywania jej? Będzie można wtedy dopasować coś odpowiedniego dla Ciebie śmiało, wstawiaj fotkę
frankee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:37   #3
izga88
Zakorzenienie

Myślę że jak zrobisz sobie taką grzywkę jak na zsdj nr 4 to będziesz w niej bardzo dobrze wyglądać
Stary 2014-01-31, 20:23   #4
agiantkaa
Raczkowanie

Zapuść grzywkę i zrób taką jak na 4 zdjęciu Nie myślałaś o zmianie koloru na ciemniejszy? taka czekoladka? Pozdrawiam
agiantkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 10:45   #5
jabirah
Przyczajenie

Hej dziewczyny! Dzięki za odpowiedzi!

Ścięłam te włosy, wyszło nawet troszkę krócej niż ta kobieta ze zdjęcia No ale czuję się w nich dobrze. Czekam tylko aż mi troszkę grzywka podrośnie, bo póki co to ciągle opada prosto na brwi i nie trzyma mi się na boku mimo lakieru Pewnie musi się przyzwyczaić

A co do koloru to farby niezbyt trzymają się na mojej głowie, w maju farbowałam na ciemny brąz i efekt był może z miesiąc.. choć to nie była żadna szamponetka tylko normalna farba chyba z garniera.. Wypłukała się? Może muszę użyć z innej firmy? A swoje włosy mam takie z refleksami właśnie jak widać, niby brązowe ale pod światło niektóre pasemka wydają się być kasztanowe, rudawe, itp

...because sad are only those who understand...

jabirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 12:27   #6
Madaaa
Zakorzenienie

Mam ten sam problem z grzywką, szerokie czoło i mało włosów po bokach. Mocna grzywka na bok powoduje ze z jednej strony mam prawie łyso Tez szukam alternatywy dla siebie. Jednak z grzywką mi ładniej, ale nie tak łatwo dobrać sobie odpowiednią grzywkę. Kiedyś nosiłam prostą i było okey, teraz chcem na bok i jest problem. Musi byc dobrze scieta zeby w miare sie ukladala tak na 4 zdjeciu, które wkleiłaś.
Madaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
długie włosy, grzywka na bok, grzywka prosta, krótkie włosy

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości