blizny i przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-24, 14:39   #1
pejkola
Raczkowanie

Unhappy

blizny i przebarwienia

.

Edytowane przez pejkola
Czas edycji: 2014-12-19 o 18:31
pejkola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 15:39   #2
Madaaa
Zakorzenienie

Dot.: blizny i przebarwienia

Po pierwsze nie wyciskać! Tym bardziej, jesli wiedzialas, że musisz miec ladna cere do lutego. Wejdz na biochemiczne podforum, moze cos z Biochemii Urody na przebarwienia, jakis kwas, czy coś. Sama testuje i szukam czegos co zwalczy przebarwienia. Od razu ci mowie, ze blizn nie zagoisz w dwa tygodnie. Szczególnie w domu.Na to potrzeba czasu, miesięcy.
Makijaż jedynie ratuje sytuacje jesli masz jakiej wyjscie (domyslam się, ze masz jakas imprezę? ).

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2014-01-24 o 15:42
Madaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 18:27   #3
porcelanowa27
Przyczajenie

Absolutnie nie waż sie więcej wyciskać! Ja stosowałam sok z cytryny na moje lekkie przebarwienia na policzkach i po tygodniu były tak o połowe jaśniejsze, ale przerwałam "kurację" bo mam cerę skłonną do wysuszania a cytryna wiadomo, że trochę wysusza. Nie wiem czy Ci to pomoże ale napewno nie zaszkodzi, otóż ja we wakacje jak miałam nieograniczony dostęp do ogórków to robiłam z nich maseczkę. Bierzesz zwykłego świeżego ogórka, obierasz, ścierasz na tarce, lekko odsączasz sok ale nie wszystki, tak żeby trochę go w miseczce zostało, potem dosypujesz jedną łyżkę mąki krupczatki i mieszasz aż wyjdzie ci jednolita papka. Nakładasz na twarz i czekasz aż się zaschnie. Mnie ładnie wybieliła a do tego znacznie rozjaśniła zaskórniki. Stosowałam ją chyba codzienie ale nie pamiętam dokładnie.
porcelanowa27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 18:51   #4
Madaaa
Zakorzenienie

Przebarwień i blizn nie można wystawiać na słońce. Pamiętaj o tym od opalania ciemnieją. Wspinaczkowa stosować kwasy, czy też cytrynę pamiętaj o filarach.
Madaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
uroda, uzależnienie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości