Koszmarne paznokcie :\( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-25, 16:23   #1
forsvinn
BAN stały

Koszmarne paznokcie :\(

Witajcie, dziewczyny.
mam wrażenie, że te paznokcie są okropne. Do sukienki miały być. A gdybym te niebieskie przemalowała na granat?
Sukienka granatowa.
Tylko szczerze piszcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140125_004.jpg (100,1 KB, 311 załadowań)
forsvinn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:52   #2
PaulinciaKWC
geokeszer

Dot.: Koszmarne paznokcie :\(

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
Witajcie, dziewczyny.
mam wrażenie, że te paznokcie są okropne. Do sukienki miały być. A gdybym te niebieskie przemalowała na granat?
Sukienka granatowa.
Tylko szczerze piszcie.
Wg mnie sa krzywo spilowane. Od tego bym zaczela.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Gotta Catch 'Em All
266/356
PaulinciaKWC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:58   #3
forsvinn
BAN stały

To zauważyłam, dałam za nie 50 zł :p Ale mnie się o kolory rozchodzi generalnie. Po imprezie zamaluję wszystkie na czarno, ale przed chciałabym te niebieskie na granat.
Stary 2014-01-25, 17:14   #4
PaulinciaKWC
geokeszer

Cytat:
Napisane przez forsvinn Pokaż wiadomość
To zauważyłam, dałam za nie 50 zł :p Ale mnie się o kolory rozchodzi generalnie. Po imprezie zamaluję wszystkie na czarno, ale przed chciałabym te niebieskie na granat.
Granat chyba bedzie lepszy od niebieskiego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Gotta Catch 'Em All
266/356
PaulinciaKWC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 15:32   #5
IGeraldyna1059
Przyczajenie

Wink Dot.: Koszmarne paznokcie :\(

Nie przepadam za pomalowanymi na niebiesko paznokciami ale w tym wypadku większym problemem niż kolor jest ich piłowanie, zupełnie nie pasuje do kształtu palców i dłoni, nie wspominając o tym, że krzywo.&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;lt;b r /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&lt;br /&gt;<br />
<br />

Edytowane przez IGeraldyna1059
Czas edycji: 2014-08-22 o 10:53
IGeraldyna1059 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 17:36   #6
Solis_
Raczkowanie

Wspomnę najpierw o piłowaniu, bo niestety też muszę Kształt niestety na prawdę nie pasuje do dłoni. Pazurki wyglądają jakby miały się za chwilę odłamać.
Jeżeli chodzi natomiast o lakier, to moim zdaniem jest okej. Chociaż granatowy rzeczywiście dałby lepszy efekt
Stary 2014-02-07, 12:20   #7
forsvinn
BAN stały

Paznokcie były niebieskie jeden dzień, codziennie je przemalowuję. Zgadzam się z kiepskim kształtem i złym opiłowaniem, niestety są koszmarne. Ale to była tylko terapia żebym nie obgryzała, poodpadają mi i już żelowych nie planuję, naturalne są o niebo lepsze
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości