jak rozpoznać czy facet chce nas wykorzystać? - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-25, 23:34   #1
moniaszelki
Zadomowienie

Question jak rozpoznać czy facet chce nas wykorzystać?

witam drogie koleżanki
chciałam was zapytać, jak według was, powinna rozwijać się relacja damsko-męska? jak rozpoznać, czy facet chce nas traktować choć trochę poważnie, czy po prostu chce wykorzystać-czy to miło spędzić czas i nara, czy być przytulanką na chwilę.

pytam, bo kolejny raz się z taką sytuacją spotkałam. ja szukam relacji, związku. nie na chwilę. tydzień, dwa. z jednej strony można być zimną, zamkniętą w pozycji obronnej kobietą, która po jakimś(?) czasie, jak już będzie miała pewność co do czystych intencji faceta otworzy się na większą bliskość z nim. ale z drugiej, aby znajomość się rozwinęła, trzeba okazywać zainteresowanie, angażować się, aranżować rozmowy, spotkania. gdzie leży ta granica? jeśli okazujemy zainteresowanie, to wiadomo, że chcemy czegoś więcej. dochodzi do pocałunków, a potem cisza.

czy da się to rozpoznać wcześniej bez grania niedostępnej. jak nie być naiwną. jak nie dać się zagarnąć do roli chwilowej przytulanki?
moniaszelki jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 23:39   #2
Hibiku
Zakorzenienie

Dot.: jak rozpoznać czy facet chce nas wykorzystać?

Empatia i umiejętność słuchania ludzi. Jak w każdej innej relacji. Raczej nie ma uniwersalnych sposobów.
Hibiku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 23:52   #3