Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-08-30, 13:21   #4111
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczynki po przerwie, też wróciłam z urlopu i nadgoniłam nasz wątek. Gratuluję Wam zakupów i pięknych zbiorów!

Od razu o radę proszę - jaki żel hialuronowy z biochemii urody polecacie? Czaję się na hialuronowo-peptydowy, ale nie wiem, czy warto, bo to jeden z najdroższych.

Też mam ten problem z lwią zmarszczką, bo ciągle ruszam buzią...
Ja mam ten peptydowy właśnie i jest fajny, lepszy niż te zwykle co wcześniej miałam, lżejszy, nie ściąga, skorupy nie robi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-08-30, 13:25   #4112
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja mam ten peptydowy właśnie i jest fajny, lepszy niż te zwykle co wcześniej miałam, lżejszy, nie ściąga, skorupy nie robi

Właśnie o taki efekt mi chodziło - mnie ściąga nawet ten z Pata, a kosztuje krocie, dlatego nie chcę zwykłego, a z dodatkami. No to mam zagwozdkę - który brać... Mam ochotę na oba, ale to bez sensu na raz.
Stary 2014-08-30, 13:27   #4113
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Oj, nakupiłam kochana, nakupiłam, a trochę dostałam w prezentach, trochę trafione, trochę nie. Nawet nie mam czasu fotek popykać, co by Was pokusić .

Ogólnie ostatnio życie mi się o 180 stopni zmienia, głównie w sensie pracy i rodzaju działalności. Przebranżawiam się, że tak powiem i trochę się boję, bo jak typowy rak nie lubię zmian.

Dziękuję za podpowiedź myślałam nad tym arganem, ale że mam olej arganowy, to zrozumiałam, że tam też jest w składzie Muszę też popracować nad lwią zmarchą... brrr
Strasznie tajemnicza jesteś, pochwal się nabytkami

To trzymam kciuki za powodzenie nowej działalności

On nie ma oleju arganowego, tylko komórki macierzyste z drzewa arganowego i róży

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:

Dobrze wiedzieć
Korah jest offline  
Stary 2014-08-30, 13:28   #4114
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie o taki efekt mi chodziło - mnie ściąga nawet ten z Pata, a kosztuje krocie, dlatego nie chcę zwykłego, a z dodatkami. No to mam zagwozdkę - który brać... Mam ochotę na oba, ale to bez sensu na raz.
Serum z Pata solo też mnie ściągało. Chcesz używać żel HA sam, bez niczego? To ściągnie
Ja mieszam kropelkę żelu z paroma kroplami oleju (ilość zależna od oleju) i żadnego ściągania nie odczuwam. Skórę mam suchą, którą łatwo ściągnąć.
Stary 2014-08-30, 13:35   #4115
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Witajcie Dziewczynki po przerwie, też wróciłam z urlopu i nadgoniłam nasz wątek. Gratuluję Wam zakupów i pięknych zbiorów!

Od razu o radę proszę - jaki żel hialuronowy z biochemii urody polecacie? Czaję się na hialuronowo-peptydowy, ale nie wiem, czy warto, bo to jeden z najdroższych.

Też mam ten problem z lwią zmarszczką, bo ciągle ruszam buzią...
hej
Mam nadzieję, że wypoczęłaś wspaniale!
Wiesz co, ja najbardziej lubię żele o zróżnicowanych wielkościach cząsteczek - na BU są właśnie mieszanki HA o 3 różnych wielkościach. Każdy działa w innej części skóry i jakoś tak wydaje mi się, że dzięki temu zapewniają kompleksowe działanie
Ten peptydowy od nich mnie strasznie kusi, kiedyś się wezmę i kupię
Stary 2014-08-30, 13:36   #4116
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Serum z Pata solo też mnie ściągało. Chcesz używać żel HA sam, bez niczego? To ściągnie
Ja mieszam kropelkę żelu z paroma kroplami oleju (ilość zależna od oleju) i żadnego ściągania nie odczuwam. Skórę mam suchą, którą łatwo ściągnąć.
ZAWSZE używam HA z czymś, mówiąc, że ściąga, mam na myśli zawsze efekt końcowy, po wszystkich zabiegach "mambo dżambo"
Stary 2014-08-30, 13:42   #4117
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
ZAWSZE używam HA z czymś, mówiąc, że ściąga, mam na myśli zawsze efekt końcowy, po wszystkich zabiegach "mambo dżambo"
To mnie olej z HA nie ściąga akurat Może zależy od oleju już w tym wypadku? Nie przesadzam z HA, daję dosłownie taką mikro kropelkę, ile ledwo z butelki wycieknie. Żeby nie było przypadkiem 50/50 proporcji.
Stary 2014-08-30, 13:55   #4118
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Strasznie tajemnicza jesteś, pochwal się nabytkami

To trzymam kciuki za powodzenie nowej działalności

On nie ma oleju arganowego, tylko komórki macierzyste z drzewa arganowego i róży
Dziękuję pięknie, pozytywne wibracje od życzliwych bardzo mi się przydadzą

Ze zbiorami może coś da się zrobić, specjalnie dla Was Sama też lubię oglądać Wasze cuda.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hej
Mam nadzieję, że wypoczęłaś wspaniale!
Wiesz co, ja najbardziej lubię żele o zróżnicowanych wielkościach cząsteczek - na BU są właśnie mieszanki HA o 3 różnych wielkościach. Każdy działa w innej części skóry i jakoś tak wydaje mi się, że dzięki temu zapewniają kompleksowe działanie
Dziękuję Anulku - wypoczęłam, przyroda dobrze na mnie działa - wyciszająco, aż nie chce się wracać do miejskiego zgiełku...

Czaję się na zakupy na BU - mam ochotę na hialuron i olej tamanu.
Stary 2014-08-30, 13:56   #4119
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Mogę Ci podesłać trochę na sprobowanie.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tobie też

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-08-30, 13:56   #4120
susabee
Wtajemniczenie

Jeśli unikacie Phenoxyethanolu, to uważajcie, bo każdy z nich ma go w składzie ; jest on zawarty w potrójnym żelu HA 1,5%, a ten z kolei jest składnikiem wszystkich pozostałych w ich ofercie
Stary 2014-08-30, 14:00   #4121
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Jeśli unikacie Phenoxyethanolu, to uważajcie, bo każdy z nich ma go w składzie ; jest on zawarty w potrójnym żelu HA 1,5%, a ten z kolei jest składnikiem wszystkich pozostałych w ich ofercie
Prawda, warto wspomnieć

Ja się obkupuję w kosmetyki, ale głównie Alterra. Także nie ma się czym chwalić na wątku.
Stary 2014-08-30, 14:08   #4122
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Ja się obkupuję w kosmetyki, ale głównie Alterra. Także nie ma się czym chwalić na wątku.

A co to, Alterra już nienaturalna
Korah jest offline  
Stary 2014-08-30, 14:10   #4123
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
A co to, Alterra już nienaturalna
Naturalna , ale tutaj raczej mało kogo interesuje
Stary 2014-08-30, 14:14   #4124
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Ze zbiorami może coś da się zrobić, specjalnie dla Was Sama też lubię oglądać Wasze cuda.
Dziękuję i czekamy z niecierpliwością

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Naturalna , ale tutaj raczej mało kogo interesuje
Mnie akurat bardzo interesuje i wiem, że kilka innych osób także. Zdecydowanie bardziej, niż zakupy na iherb. Wydaje mi się, że nie można się zamykać tylko do wyszukanych i zagranicznych nowości, nie temu służy wątek, lecz różnorodności, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i poczytać opinie
Korah jest offline  
Stary 2014-08-30, 14:22   #4125
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie akurat bardzo interesuje i wiem, że kilka innych osób także. Zdecydowanie bardziej, niż zakupy na iherb. Wydaje mi się, że nie można się zamykać tylko do wyszukanych i zagranicznych nowości, nie temu służy wątek, lecz różnorodności, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i poczytać opinie
To trochę sprowadzę wątek na polski, tani, drogeryjny grunt , dzisiaj się wzbogaciłam w odżywkę do włosów, dezodorant w kulce i krem z granatem do ciała. Odżywka z promocji - jest ich teraz sporo; dezodorant podejście numer dwa czy nie uczuli; krem to pierwszy zakup, ale czytałam o nim same pochwały.
Zaczęłam też używać kremu na dzień z białą herbatą, jest lekki i szybko się wchłania, dla suchej cery to lekki kremik akurat na taką porę roku. Dobrze, że otworzyłam teraz, a nie jak planowałam późną jesienią Jestem ciekawa czy krem na noc jest treściwszy.
Emulsja z granatem do mycia twarzy jest świetna, w ogóle nie wysusza , pozostawia delikatną warstewkę na skórze, taką oleistą. Pomyślałam, żeby dokupić do niej szczoteczkę do twarzy. Macie jakieś propozycje? Nie znam się, a nie chcę sobie twarzy zmasakrować od razu

Mam też trochę produktów z niemieckiego Rossmanna, od taty (mieszkającego obecnie w Niemczech - dobry sobie kraj wybrał w końcu! - przyjeżdżającego na święta, więc mam stałą dostawę ), już kiedyś je pokazywałam, mam nadzieję, że dotrą do nas w końcu wszystkie.
Stary 2014-08-30, 14:33   #4126
natkaa
Zadomowienie

A widziałyście to:
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...oducts_id=3873

Ale cudo...

Mi z kolei Alterra nie służy zupełnie, co nie wezmę to niewypał. A naprawdę byłam nastawiona pozytywnie. Zdecydowanie bardziej leży mi Alverde.

Z kolei zupełnie przerzuciłam się z płynu dzieciowego Pata na Babydream balsam myjący dla mam - ależ jest cudowny i żałuję, że tak późno odkryty! I to za jedyne 9,99 (promo w Rossie
Stary 2014-08-30, 14:35   #4127
susabee
Wtajemniczenie

Tutaj jest ekologicznie konserwowany http://www.naturalissa.pl/pl/p/KWAS-HIALURONOWY-2-%AFEL-najsilniejsze-dzia%B3anie-EKOLOGICZNY/199
Stary 2014-08-30, 14:39   #4128
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
To trochę sprowadzę wątek na polski, tani, drogeryjny grunt , dzisiaj się wzbogaciłam w odżywkę do włosów, dezodorant w kulce i krem z granatem do ciała. Odżywka z promocji - jest ich teraz sporo; dezodorant podejście numer dwa czy nie uczuli; krem to pierwszy zakup, ale czytałam o nim same pochwały.
Zaczęłam też używać kremu na dzień z białą herbatą, jest lekki i szybko się wchłania, dla suchej cery to lekki kremik akurat na taką porę roku. Dobrze, że otworzyłam teraz, a nie jak planowałam późną jesienią Jestem ciekawa czy krem na noc jest treściwszy.
Emulsja z granatem do mycia twarzy jest świetna, w ogóle nie wysusza , pozostawia delikatną warstewkę na skórze, taką oleistą. Pomyślałam, żeby dokupić do niej szczoteczkę do twarzy. Macie jakieś propozycje? Nie znam się, a nie chcę sobie twarzy zmasakrować od razu

Mam też trochę produktów z niemieckiego Rossmanna, od taty (mieszkającego obecnie w Niemczech - dobry sobie kraj wybrał w końcu! - przyjeżdżającego na święta, więc mam stałą dostawę ), już kiedyś je pokazywałam, mam nadzieję, że dotrą do nas w końcu wszystkie.
No i to lubię, z resztą nie dalej, jak dzisiaj Mhm też wrzucała zakupy, m.in rossmannowe, uwielbiam, jak jest o czym pogadać, bo bym nie strawiła, jakby nikt nie pisał o rzeczach dostępnych na wyciągnięcie ręki, ile perełek mogłoby mi przejść koło nosa niezauważonych, dzięki postowi Promolci odkryłam m.in ukochane serum Alterry, a tak to bym nigdy nie zwróciła na nie uwagi I bardzo lubię wpisy Beeets o nowościach w TK.

Kupiłaś moją ulubioną odżywkę, ale nie wiem czy na krótkiej fryzurze Ci się sprawdzi, myślę, że tak, tylko trzeba ją dokladnie spłukać

To myjadełko do twarzy chyba jednak nie dla mnie, ale to już wiesz a ze szczoteczek masz na myśli taką manualną czy elektryczną? z manualnych tutaj kiedyś Melya chwaliła szczoteczkę Schiseido, ale kosztuje sobie, ponoć jednak jest delikatna jak pędzel do pudru. Kiedyś używałam tej z For Your Beauty, zużyłam kilka sztuk, nawet byłam zadowolona, ale potem stała się dla mnie za ostra. Przerzuciłam się na ściereczki.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
A widziałyście to:
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/in...oducts_id=3873

Ale cudo...

Mi z kolei Alterra nie służy zupełnie, co nie wezmę to niewypał. A naprawdę byłam nastawiona pozytywnie. Zdecydowanie bardziej leży mi Alverde.

Z kolei zupełnie przerzuciłam się z płynu dzieciowego Pata na Babydream balsam myjący dla mam - ależ jest cudowny i żałuję, że tak późno odkryty! I to za jedyne 9,99 (promo w Rossie
Ja z Alterry mam swoje perełki, ale też dużo rzeczy się nie sprawdziło. Podobnie z Alverde, nie ma reguły.
Miałam ten płyn BD fur mama, fajny, ale mnie lubił przesuszać, dlatego stosowałam jako typowy płyn do kąpieli, nie bezpośrednio na skórę. Lubię zapach tej serii, a olejek do ciała to mistrzostwo świata.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-08-30 o 14:45
Korah jest offline  
Stary 2014-08-30, 14:47   #4129
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:

Domyślam się właśnie, że Alterra nie każdemu podpasuje i jest mnóstwo innych, lepszych kosmetyków - ja lubię mieć coś na wyciągnięcie ręki, dlatego ją lubię
Alverde jeszcze nic nie używałam, w końcu trzeba spróbować. Coś polecasz konkretnego?

Mnie zapach balsamu dla mam kompletnie nie leży Tak samo oliwki. A szkoda, bo bardzo dobre kosmetyki. Myślicie, że da się zabić zapach olejkiem eterycznym?

Cytat:
No i to lubię, z resztą nie dalej, jak dzisiaj Mhm też wrzucała zakupy, m.in rossmannowe, uwielbiam, jak jest o czym pogadać, bo bym nie strawiła, jakby nikt nie pisał o rzeczach dostępnych na wyciągnięcie ręki, ile perełek mogłoby mi przejść koło nosa niezauważonych, dzięki postowi Promolci odkryłam m.in ukochane serum Alterry, a tak to bym nigdy nie zwróciła na nie uwagi I bardzo lubię wpisy Beeets o nowościach w TK.

Kupiłaś moją ulubioną odżywkę, ale nie wiem czy na krótkiej fryzurze Ci się sprawdzi, myślę, że tak, tylko trzeba ją dokladnie spłukać

To myjadełko do twarzy chyba jednak nie dla mnie, ale to już wiesz a ze szczoteczek masz na myśli taką manualną czy elektryczną? z manualnych tutaj kiedyś Melya chwaliła szczoteczkę Schiseido, ale kosztuje sobie, ponoć jednak jest delikatna jak pędzel do pudru. Kiedyś używałam tej z BeBeauty, zużyłam kilka sztuk, nawet byłam zadowolona, ale potem stała się dla mnie za ostra. Przerzuciłam się na ściereczki.
Ukochane serum Alterry?

TK zazdroszczę jak cholera

A wiesz, że już mam dłuższe włosy trochę? Używam już odżywek i w ogóle Teraz używałam maski, nie obciążyła (za to fajnie dociążyła włosy na dole, bo mam takiego Kopernika - na górze ciężkie, więc opadają, a na dole puff ), ale musiałam bardzo dokładnie spłukać I takie lśnienie po niej

Może być manualna, może być elektryczna - co wartościowsze, bo jak mówię, kompletnie się nie znam. Chodzi o tą szczoteczkę Shiseido - https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000027171.html ? Cena nie jest zaporowa (jak nie trzeba po miesiącu wymieniać), widziałam jakąś za 600 zł
Stary 2014-08-30, 14:52   #4130
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Domyślam się właśnie, że Alterra nie każdemu podpasuje i jest mnóstwo innych, lepszych kosmetyków - ja lubię mieć coś na wyciągnięcie ręki, dlatego ją lubię
Alverde jeszcze nic nie używałam, w końcu trzeba spróbować. Coś polecasz konkretnego?

Mnie zapach balsamu dla mam kompletnie nie leży Tak samo oliwki. A szkoda, bo bardzo dobre kosmetyki. Myślicie, że da się zabić zapach olejkiem eterycznym?
Z Alverde najabrdziej lubię olejki, według mnie te z Alterry nawet koło nich nie stały. Wszystkie mnie wysuszały.

Zapachy Babydream dla mam uwielbiam Mnie balsam myjący nie wysusza, wręcz odwrotnie, nie muszę nawet oliwki stosować. Myję nim nawet buzię. Wczoraj byłam w Rosie i się obłowiłam. Lubię polowania tam, bo to chyba jedyne miejsce, gdzie wybieram kosmetyki na miejscu, stacjonarnie, a nie przez net

Co do olejków eterycznych - ja jak mi się nie podoba zapach kosmetyku, a wielbię jego działanie, zawsze dopalam go czymś. Nic sie nie dzieje w sensie negatywnym.

Szczoteczkę Shiseido mam - polecam jest bardzo dobra. Delikatna, ale skuteczna, warto polować na promocje.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2014-08-30 o 14:57 Powód: bład
natkaa jest offline  
Stary 2014-08-30, 15:02   #4131
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Z Alverde najabrdziej lubię olejki, według mnie te z Alterry nawet koło nich nie stały. Wszystkie mnie wysuszały.
A coś myjącego? Do twarzy? Bo olejków wolę używać czystych lub oliwki Sweet Pata. Najlepiej działa według mnie.

Cytat:
Zapachy Babydream dla mam uwielbiam Mnie balsam myjący nie wysusza, wręcz odwrotnie, nie muszę nawet oliwki stosować. Myję nim nawet buzię. Wczoraj byłam w Rosie i się obłowiłam. Lubię polowania tam, bo to chyba jedyne miejsce, gdzie wybieram kosmetyki na miejscu, stacjonarnie, a nie przez net

Co do olejków eterycznych - ja jak mi się nie podoba zapach kosmetyku, a wielbię jego działanie, zawsze dopalam go czymś. Nic sie nie dzieje w sensie negatywnym.
Właśnie działanie ma świetne, ale ten zapach przyprawia mnie o ból głowy. Jest tak intensywny, że martwię się, że olejki eteryczne go nie "zabiją".

Cytat:
Szczoteczkę Shiseido
Cytat:
mam - polecam jest bardzo dobra. Delikatna, ale skuteczna, warto polować na promocje.
Dzięki
Stary 2014-08-30, 15:08   #4132
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
A coś myjącego? Do twarzy? Bo olejków wolę używać czystych lub oliwki Sweet Pata. Najlepiej działa według mnie.

Właśnie działanie ma świetne, ale ten zapach przyprawia mnie o ból głowy. Jest tak intensywny, że martwię się, że olejki eteryczne go nie "zabiją".

[B]

Dzięki
Niestety do mycia buzi nic nie miałam, choć parę szamponów, odżywek i balsamów przetestowałam. Były dobre, ale nie zachwycające, ale w przeciwieństwie do Alterry przynajmniej mnie nie podrażniły. Niestety tak moja skóa na nie reaguje, szkoda...

Polecam jeszcze odżywkę do rzęs Alverde, była bardzo dobra (ta w formie eyelinera).

Ja swoją szczoteczkę Shiseido kupiłam na promo za 65 z przesyłką, warto szukać w sieci
Stary 2014-08-30, 15:09   #4133
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:

Ukochane serum Alterry?

TK zazdroszczę jak cholera

A wiesz, że już mam dłuższe włosy trochę? Używam już odżywek i w ogóle Teraz używałam maski, nie obciążyła (za to fajnie dociążyła włosy na dole, bo mam takiego Kopernika - na górze ciężkie, więc opadają, a na dole puff ), ale musiałam bardzo dokładnie spłukać I takie lśnienie po niej

Może być manualna, może być elektryczna - co wartościowsze, bo jak mówię, kompletnie się nie znam. Chodzi o tą szczoteczkę Shiseido - https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000027171.html ? Cena nie jest zaporowa (jak nie trzeba po miesiącu wymieniać), widziałam jakąś za 600 zł
Zapach można podrasować, oczywiście takim olejkiem, który Cię nie uczula i który by trochę ten zapach, którego nie lubisz zneutralizował, a nie wzmocnił i podbił.

To fakt, nie jest droga jeśli rzekomo ma służyć przez lata no i jak Natkaa pisze, żeby łapać na promocji, to rzeczywiście warto

Ja z Alverde dawno nic nie miałam, dużo rzeczy wycofali, ale szmapony tak, odżywki nie No i balsam do ciała anti age witaminowy z mango lecz nie wiem czy nie wycofali go.

A serum Alterry Bogate serum z orchideą do cery dojrzałej. Z tym że ma alko wysoko w składzie, ale ze swojego doświadczenia wiem, że nie zawsze to oznacza katastrofę i tak jest w tym przypadku Z tym że w kwc ma bardzo niskie oceny, a u mnie okazał się hitem trudno zamiennym na cokolwiek innego, bo zamienniki może i są, ale minimum 3 razy droższe i tylko w internecie. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...-orchidee.html

To jak lubisz maskę, to odżywkę tez polubisz Do zapuszczania włosów są super i nie przetłuszczają.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-08-30 o 15:12
Korah jest offline  
Stary 2014-08-30, 15:17   #4134
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety do mycia buzi nic nie miałam, choć parę szamponów, odżywek i balsamów przetestowałam. Były dobre, ale nie zachwycające, ale w przeciwieństwie do Alterry przynajmniej mnie nie podrażniły. Niestety tak moja skóa na nie reaguje, szkoda...

Polecam jeszcze odżywkę do rzęs Alverde, była bardzo dobra (ta w formie eyelinera).

Ja swoją szczoteczkę Shiseido kupiłam na promo za 65 z przesyłką, warto szukać w sieci
Alverde zawsze mi się wydawało taką Alterrą, ale innej sieci po prostu Podobnie jak Balea i Isana. To samo.

65 zł, jak tanio, idę szukać!

Cytat:
Zapach można podrasować, oczywiście takim olejkiem, który Cię nie uczula i który by trochę ten zapach, którego nie lubisz zneutralizował, a nie wzmocnił i podbił.

To fakt, nie jest droga jeśli rzekomo ma służyć przez lata no i jak Natkaa pisze, żeby łapać na promocji, to rzeczywiście warto

Ja z Alverde dawno nic nie miałam, dużo rzeczy wycofali, ale szmapony tak, odżywki nie No i balsam do ciała anti age witaminowy z mango lecz nie wiem czy nie wycofali go.

A serum Alterry Bogate serum z orchideą do cery dojrzałej. Z tym że ma alko wysoko w składzie, ale ze swojego doświadczenia wiem, że nie zawsze to oznacza katastrofę i tak jest w tym przypadku Z tym że w kwc ma bardzo niskie oceny, a u mnie okazał się hitem trudno zamiennym na cokolwiek innego, bo zamienniki może i są, ale minimum 3 razy droższe i tylko w internecie. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...-orchidee.html

To jak lubisz maskę, to odżywkę tez polubisz Do zapuszczania włosów są super i nie przetłuszczają.
Nie znam się na zapachach

Z alkoholem też już właśnie swoje doświadczenia mam i też wiem, że nie zawsze jest zły i wysuszający Po Twojej recenzji się skuszę na to serum, myślę, czy może mamie nie kupić. A powiedz mi, buteleczkę można rozkręcić i użyć ponownie?

Pamiętam jeszcze moją nieodżałowaną odżywkę morelową
Stary 2014-08-30, 15:23   #4135
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Z alkoholem też już właśnie swoje doświadczenia mam i też wiem, że nie zawsze jest zły i wysuszający Po Twojej recenzji się skuszę na to serum, myślę, czy może mamie nie kupić. A powiedz mi, buteleczkę można rozkręcić i użyć ponownie?

Pamiętam jeszcze moją nieodżałowaną odżywkę morelową
Można , bo rozkręcałam i zakręcałam, by wydobyć resztki, kiedy pompka już nie dawała rady. Mam już drugie op.

Też pamiętam, fajna była, z pozoru niewiele się różniła od tej z granatem, mnie jednak bardziej pasowała ta z granatem od zawsze, mam wrażenie, że lepiej nawilża.
Korah jest offline  
Stary 2014-08-30, 15:32   #4136
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Można , bo rozkręcałam i zakręcałam, by wydobyć resztki, kiedy pompka już nie dawała rady. Mam już drugie op.

Też pamiętam, fajna była, z pozoru niewiele się różniła od tej z granatem, mnie jednak bardziej pasowała ta z granatem od zawsze, mam wrażenie, że lepiej nawilża.
Świetnie, będę miała na żel HA Bo to taki dziubek ma, mało wylatuje, co nie?

Morelowa miała zapach boski, jak cukierki.
Stary 2014-08-30, 15:34   #4137
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Świetnie, będę miała na żel HA Bo to taki dziubek ma, mało wylatuje, co nie?

Morelowa miała zapach boski, jak cukierki.
Na jedną pompkę dużo wylatuje, ale da się dozować
Korah jest offline  
Stary 2014-08-30, 15:37   #4138
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Na jedną pompkę dużo wylatuje, ale da się dozować
A wydozuje mi mikro kropelkę?
Czy inwestować w pojemniczek air less z BU?
Stary 2014-08-30, 15:51   #4139
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
A wydozuje mi mikro kropelkę?
Czy inwestować w pojemniczek air less z BU?
Jest bardzo czuła na nacisk, ale właśnie sprawdziłam i wydozuje
Korah jest offline  
Stary 2014-08-30, 16:19   #4140
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Mogę Ci podesłać trochę na sprobowanie.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Tobie też

Ja chętnie
Okazja raczej będzie
Pakuję się właśnie.... na trzeźwo nie zniosę...
Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Ja dopuszczam w rozsądnych ilościach ale masz rację, istotne info.

Tagi
kosmetyki, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne, zdrowe

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości