Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-03, 21:46   #421
jadzia_jadzia
Raczkowanie

GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

NHK45 gaia.creams
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
my tu wszystko mamy, ale chcemy mieć więcej, więcej i więcej
mała, pomyśl jeszcze raz, to pewnie się coś znajdzie

ja do szamponu z make me bio mam dostać próbki kremów, więc obadam i wtedy zdecyduję, co dalej

czy ktoś już kupił krem do demakijażu z Maurelii??
Ja kupiłam Dziś mi Pani wysłała

Oj pewnie bym znalazła...to taka lista na szybko
jadzia_jadzia jest offline  
Stary 2014-02-03, 21:56   #422
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
NHK45 gaia.creams

Ja kupiłam Dziś mi Pani wysłała

Oj pewnie bym znalazła...to taka lista na szybko
to jutro będzie u ciebie.
Dasz szybciutko znać, jak tylko przetestujesz
Tylko ten krem kupiłaś, czy coś jeszcze cię skusiło? przyznaj się

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-02-03, 22:04   #423
CzarnyElf
Zakorzenienie

Moja wishlista:
Olej z kaktusa,apricot,camellia i inchi
Cos z retinolem ale w kombinacji z HA
Krem z HA
Peeling enzymatyczny ryz i papaja
Sunscreen Devita z HA
Kolorowka Devita i My Chelle
Henna brazowa
Stary 2014-02-03, 22:05   #424
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja mam podobny efekt po mydle z sola morska wiec przy nim zostane
Masz jakieś konkretne na myśłi? Miałam kiedyś mydło z solą, ale było po prostu dobrym, naturalnym mydłem, nie mówię, że to czarne jest jakieś wyjątkowo dobre, cudotwórcze, ale dla mnie tak samo, jak jego wygląd i konsystencja, tak samo działanie jest specyficzne, jak na możliwości mydła.

Cytat:
Kocham mleczko Aronia by nature Jest takie gęste, nielejące, pięknie odświeża, a po zmycziu twarz taka aksamitna i ten zapach
W tk maxx były jeszcze inne produkty: serum, krem, tonik. a ja kupiłam tylko mleczko, gdzie ja miałam rozum
http://www.aronia-cosmetics.de/aroni...ukt-ubersicht/

Mamy nowy rok, to może czas na nasze wishlisty

Moja wishlista
balsam regenerujący do twarzy Savonille
krem do demakijażu Savonille
balsam pomarańczowy do ust En Douce Heure
balsam różany do ust Alteya
Phytema szampon i odżywka do włosów
Perfumy Maurelii no 1
mydełka plantilife z iherb
Ja mam taką:
Alphanova bebe woda micelarna i mleczko oczyszczające z migdałami
Savonille dezodorant (ufam opinii Mhm)
Bu czarne mydło
Akamuti olej z baobabu
Calaya spirulina, peeling któryś
Cattier płyn micelarny, mydło z białą glinką, szampon
Make me bio szampon, puder do mycia twarzy i peeling
Aubrey organics szampon
Madara mydła
Phenome szampon, peeling enz, żel head to toe, żel pod oczy cooling, serum queenching
Equilibra żel/pianka do hig. int.

Oczywiście tego wszystkiego nie ma w jednym sklepie, wiec nie wiadomo co zrobić, bo jeszcze przy okazji by się wrzuciło parę rzeczy z danego sklepu nie mówiąc już o ewentualnych zdobyczach z tk maxxx

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Już dawno pisałam o mojej nieufności wzgl. "ruskich" i coś mi się zdaje, że to może być jakieś obciążenie pokoleniowe

W spr. deo glinkowego: ja dostałam sporą próbkę od Anuli ( raz jeszcze) o zapachu cytrusowym, który mi bardzo odpowiada; bo prawie nie pachnie, a już na pewno nie cytrusami i jest baaardzo wydajna. Testuję w warunkach dla mnie ekstremalnych (zimą znacznie mocniej się pocę) i jestem bardzo zadowolona. Na pewno kupię. Porównywalny (bądź ciut lepszy) z Madarą.

W spr. powszechnych problemów ze skórą jestem prawie pewna, że to nadwrażliwość spowodowana mrozem :/ u mnie odezwało się nawet krzyżowe uczulenie na złoto. Pierwszy raz w okresie innym nuż koniec sierpnia...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Postanowiłam więc wypróbować to deo, tak chwalisz, a wiem, że nam pasowało też deo Garniera tak samo

A duży mróz u Was? U nas już puściło, raptem tydzień śnieg leżał. W tym roku jakaś taka lipna ta zima, może dlatego skóra bardziej szaleje, bo nie jest przyzwyczajona do plusowych temperatur o tej porze W ostatnie 2 Zimy mrozy były nieporównywalnie większe i dłuższe, że tak o pogodzie

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-02-03 o 22:14
Korah jest offline  
Stary 2014-02-03, 22:08   #425
CzarnyElf
Zakorzenienie

Korah
Ja wielbie to mydlo:
http://deadseawarehouse.com/famous-salt-soap.html
Stary 2014-02-03, 22:12   #426
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja go mam i uwielbiam...
ale.... nie chcę Cię straszyć czy coś, bo to naprawdę super produkt, ale mnie trochę ryjek po nim piecze tak delikatnie i mam troszkę zaczerwienioną skórę.
uwielbiam to pieczenie paszczy tak, chora jestem
tak tylko uprzedzam, żebyś się nie wystraszyła chwilę delikatnie piecze, chwilę mam zaczerwienioną twarz, ale potem paszcza gładka i pory mniejsze i lekko rozjaśnia
może u Ciebie tego pieczenia nie będzie.
...

Wariatki
Przekażę na pewno

i mam cynka.... olej do włosów i masło do ciała pewnie się pojawią
hmmm...jeszcze mnie żaden hydrolat nie podrażnił...oby i tym razem tak było
ale Ty masz truskawkę z BU...prawda?

króciutkie te Wasz wishlisty
na pewno wszystko ujęłyście ??
promolcia jest offline  
Stary 2014-02-03, 22:33   #427
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Wygląda super, uwielbiam takie minimalistyczne, ale też konkretne składy. Ja miałam solne tej marki: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_no...3AJericho+soap

Bardzo dobre, ale serca nie skradło, miałam tylko raz. One wszystkie mają siarkę, sól, błoto i wodorosty z M. Martwego. To z wodorostami było niezłe, to z czarnym błotem mniej, ale też ok.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
króciutkie te Wasz wishlisty
na pewno wszystko ujęłyście ??
Pewnie by się coś jeszcze znalazło, na szczęście dla mojego portfela mam nagłą amnezję A Ty co tam masz w "obserwowanych"?

Promolciu, które serum jest najbardziej zbliżone do Phenomowego Quenching, z tych, które wpadły Ci w ręce
Korah jest offline  
Stary 2014-02-03, 22:34   #428
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Moja wishlista:
Olej z kaktusa,apricot,camellia i inchi
Cos z retinolem ale w kombinacji z HA
Krem z HA
Peeling enzymatyczny ryz i papaja
Sunscreen Devita z HA
Kolorowka Devita i My Chelle
Henna brazowa
Miałaś już go może?
Podlinkuj proszę. Szukam czegoś, ale sama nie wiem czego
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2014-02-03, 22:43   #429
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wygląda super, uwielbiam takie minimalistyczne, ale też konkretne składy. Ja miałam solne tej marki: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_no...3AJericho+soap

Bardzo dobre, ale serca nie skradło, miałam tylko raz. One wszystkie mają siarkę, sól, błoto i wodorosty z M. Martwego. To z wodorostami było niezłe, to z czarnym błotem mniej, ale też ok.

Pewnie by się coś jeszcze znalazło, na szczęście dla mojego portfela mam nagłą amnezję A Ty co tam masz w "obserwowanych"?

Promolciu, które serum jest najbardziej zbliżone do Phenomowego Quenching, z tych, które wpadły Ci w ręce
Z tej firmy jeszcze b dobra jest maska blotna:
http://deadseawarehouse.com/mud-mask-full.html

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Miałaś już go może?
Podlinkuj proszę. Szukam czegoś, ale sama nie wiem czego
Mialam i jest to najlepszy sunscreen jaki znalazlam,tylko ze ja uzywam wersji do ciala do twarzy:

http://www.amazon.com/Devita-Natural...vita+sunscreen
Jest b lekki,nie bieli i nawilzaJedyny minus ostatnio slyszalam ze konsystencja sie zmienila i musze sprawdzic czy jest taki sam jak byl w stacjonarnym
Stary 2014-02-03, 23:05   #430
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Z tej firmy jeszcze b dobra jest maska blotna:
http://deadseawarehouse.com/mud-mask-full.html

Mialam i jest to najlepszy sunscreen jaki znalazlam,tylko ze ja uzywam wersji do ciala do twarzy:

http://www.amazon.com/Devita-Natural...vita+sunscreen
Jest b lekki,nie bieli i nawilzaJedyny minus ostatnio slyszalam ze konsystencja sie zmienila i musze sprawdzic czy jest taki sam jak byl w stacjonarnym
Coś mi się kojarzy, że już o nim wspominałaś. Tylko marki nie skojarzyłam.
A tą wersję do twarzy miałaś? Nakładasz jeszcze coś nawilżającego pod/na niego? Wiem, że są dwie szkoły.
Najbardziej spodobał mi się filtr od 100% pure. Niestety to była tylko 20, więc i tak odpada. Mam nadzieję, że jakiś naturalny mnie usatysfakcjonuje.
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2014-02-03, 23:10   #431
promolcia
Zadomowienie

Cytat:

trudne pytanie...
bo wg moich kategorii postrzegania żeli nawilżających phoneome jest z tych lekko "glicerynowo - obklejających", podobnie do niego działa na mnie serum alterra z orchideą z rossmana oraz próbka serum phytema z maurelli
zaznaczę tylko, że raczej żadnego z powyższych nie używałam codziennie przez dłuższy czas bo ja nie lubię tego "efektu" na twarzy
miałaś może to serum z orchideą? ciekawa jestem Twoich odczuć i ewentualnego porównania go do phenome...
promolcia jest offline  
Stary 2014-02-03, 23:22   #432
Arrasando
Rozeznanie

Cytat:
To samo przyszło mi do głowy, mocno wstrząsaj, tak przez 2 minuty, jak nie pomoże, to do reklamacji.
pomogło

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Fajnie
Do mnie też dziś przyszły zamówione mazidła.
Zazdraszczam Ci tej pomarańczki
Co zamówiłaś?
jutro będą pierwsze testy

Cytat:
to jutro będzie u ciebie.
Dasz szybciutko znać, jak tylko przetestujesz
Tylko ten krem kupiłaś, czy coś jeszcze cię skusiło? przyznaj się
ja też!
Zastanawiam się między kremem a mydełkiem palmarosa, chcę coś dobrać do deo.
..`
Arrasando jest offline  
Stary 2014-02-03, 23:27   #433
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
trudne pytanie...
bo wg moich kategorii postrzegania żeli nawilżających phoneome jest z tych lekko "glicerynowo - obklejających", podobnie do niego działa na mnie serum alterra z orchideą z rossmana oraz próbka serum phytema z maurelli
zaznaczę tylko, że raczej żadnego z powyższych nie używałam codziennie przez dłuższy czas bo ja nie lubię tego "efektu" na twarzy
miałaś może to serum z orchideą? ciekawa jestem Twoich odczuć i ewentualnego porównania go do phenome...
U mnie Phenome jest wodniste, skóra je pije jak wodę i to bez względu na okoliczności. W sumie to jedyne zastrzeżenie do tego produktu, jakie mam, to to, że to jest bardziej taki ot żelik, niż coś konkretniejszego, o co możnaby podejrzewać serumy. Nie miałam tego z orchideą, fajne? Chyba spróbuję, bo cena nie duża. Tą phytemę też oglądałam, wpadł mi w oko skład, no ale cena odstraszyła jednak.

A masz jeszcze lub miałaś coś takiego, co u Ciebie jest nie obklejające i rzadkie w konsystencji przy tym

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
pomogło
O, to super

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-02-03 o 23:25
Korah jest offline  
Stary 2014-02-03, 23:29   #434
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Co zamówiłaś?
jutro będą pierwsze testy
Ja? Nic takiego - kremik Hipp i puder Jadwigi... choć wcale mi go nie brakowało, bo całe pudełko mam na stancji
Ale to nic - ten będę miała w domku.
Zachłanność ludzka nie zna granic

Testuj, testuj
Jeśli faktycznie jest taki cud miód i make up tak dobrze się na nim trzyma, jestem skłonna się złamać i jednak zamówić

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2014-02-03 o 23:31
Apsik13 jest offline  
Stary 2014-02-03, 23:30   #435
sylwiusaka
Rozeznanie

Dostałam dzisiaj próbki Anne Marie Borlind, oprócz kremu pod oczy, z własnej inicjatywy dołożyli krem myjący i peeling z tej samej serii i wszystko razy dwa. Dobrze dbają o potencjalnego klienta. Warto do nich napisać gdybyście chciały coś przetestować.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-02-04, 00:15   #436
la songerie
Rozeznanie

Kurcze chwile mnie nie bylo a wy dziopy szalejecie: nowe zakupy, nowe pieski (cudny zreszta), chore corki (niechaj zdrowieje dziecie!), suche pachy, uczulenia i bezustanne ADHD kosmetyczne. Chyba bede rzadko sie udzielac bo w portfelu mam wiatr a nie chce sie zbytnio szczuc. Choc z drugiej strony formowanie niekonczacej sie wishlisty kusi, oj kusi...

Obrazilam sie zreszta na wizaz a moze bardziej na swoj telefon. Pstryknelam fotki z tydzien temu i nie moge ich zamiescic: zbyt opasle. Poleci ktos dobry program na telefonowego androida do zmniejszania zdjec za free? Sciagnelam ze dwa i musialam odinstalowac bo jakies dziadostwo!

ANULA poszpiegowalam twojego bloga i obslinilam sie ciut. Wyszukiwarka mnie do ciebie zeslala w poszukiwaniach przepisu na kozieradkowa wcierke. Mam szumny plan zrobic mega wciereeeeee z dziesieciu skladnikow przynajmniej: kozieradki, kawy, pokrzywy, skrzypu, rozmarynu, majeranku, pietruszki, czarnuszki, miety, szalwi, zielonej herbaty, imbiru, chili i olejkow eterycznych. Zastanawiam sie tylko czy jest sens stosowac rownoczesnie kawe, imbir i chili. Moze jedno z nich wystarczy? Chodzi tutaj chyba tylko o pobudzenie krazenia, czyz nie? Moze lepiej darowac sobie kawe i zostac przy samych ziolach? Da sie to jakos inaczej zakonserwowac niz spirytusem jeslu to bedzie po prostu wywar z tych ziol? A moze lepiej zrobic macerat? Kurcze sama juz nie wiem... Doradzicie cos? Boje sie przesuszu skalpu. Z drugiej strony moge zawsze poolejowac skalp raz w tygodniu zeby zregenerowac skore a przeciez wodny roztwor wcierki moge uzywac codziennie wiec i rezultaty powinny byc lepsze.

Przeszpiegowalam tez net w poszukiwaniu przepisu na domowy dezodorant. Cos mnie wzielo na eksperymenty. Kiedy juz sobie kupie polprodukty i wyprobuje to sie odezwe jak wyszlo. Troche musze zakupic niestety.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Czarny Elfie moze zechcialabys cos sprobowac eksperymentalnie? Chodzi o ta firme Raw Ceuticals. Wyprzedaja ich na Lucky Vitamin i ceny sa smieszne. Niestety przesylka do UK jest tragicznie wysoka i jestem na dodatek pewna ze wzrosla z kilkunastu do chyba 20!!! dolcow w miedzyczasie kiedy sprawdzalam kilka miesiecy temu. Chodzi mi o ten filtr:

http://m.luckyvitamin.com/p-333648-r...on-30-spf-4-oz. Tani jak barszcz a wiem ze szukalas filtra
No i ten podklad ostatni kolor sie ostal
http://m.luckyvitamin.com/p-333733-r...01-20-spf-1-oz
Kurcze ale bym chciala przetestowac. No coz. Kasy brak ale moze przynajmniej ty skorzystasz. Zostanie w rodzinie! Firms wyvlada na sensowna. Sklady wspaniale, tylko te opakowania mysle ze nie zachecaly do zakupu. Dzis marketing i odbior wizualny marki jest wszystkim.

Stary 2014-02-04, 01:34   #437
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Coś mi się kojarzy, że już o nim wspominałaś. Tylko marki nie skojarzyłam.
A tą wersję do twarzy miałaś? Nakładasz jeszcze coś nawilżającego pod/na niego? Wiem, że są dwie szkoły.
Najbardziej spodobał mi się filtr od 100% pure. Niestety to była tylko 20, więc i tak odpada. Mam nadzieję, że jakiś naturalny mnie usatysfakcjonuje.
Tak,wspominalam o nim
Nie mialam wersji do twarzy,ja juz nic nie nakladalam bo sam w sobie jest nawilzajacy

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Czarny Elfie moze zechcialabys cos sprobowac eksperymentalnie? Chodzi o ta firme Raw Ceuticals. Wyprzedaja ich na Lucky Vitamin i ceny sa smieszne. Niestety przesylka do UK jest tragicznie wysoka i jestem na dodatek pewna ze wzrosla z kilkunastu do chyba 20!!! dolcow w miedzyczasie kiedy sprawdzalam kilka miesiecy temu. Chodzi mi o ten filtr:

http://m.luckyvitamin.com/p-333648-r...on-30-spf-4-oz. Tani jak barszcz a wiem ze szukalas filtra
No i ten podklad ostatni kolor sie ostal
http://m.luckyvitamin.com/p-333733-r...01-20-spf-1-oz
Kurcze ale bym chciala przetestowac. No coz. Kasy brak ale moze przynajmniej ty skorzystasz. Zostanie w rodzinie! Firms wyvlada na sensowna. Sklady wspaniale, tylko te opakowania mysle ze nie zachecaly do zakupu. Dzis marketing i odbior wizualny marki jest wszystkim.

Dzieki za linki,zaraz poprzegladamZerknelam na filtr i mimo ze sklad fajny to ma na koncu nagietek w skladzie ktory mnie podraznia.Ceny rzeczywiscie fajne
Czekam z niecierpliwoscia na Twoje zdjecia zbiorow
Stary 2014-02-04, 08:21   #438
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
hmmm...jeszcze mnie żaden hydrolat nie podrażnił...oby i tym razem tak było
ale Ty masz truskawkę z BU...prawda?
tak, mam z BU.
ale on nie podrażnia po prostu chwilę troszkę piecze, ale to mija i nic sie z twarzą złego nie dziej, wręcz przeciwnie
Cytat:
ANULA poszpiegowalam twojego bloga i obslinilam sie ciut. Wyszukiwarka mnie do ciebie zeslala w poszukiwaniach przepisu na kozieradkowa wcierke. Mam szumny plan zrobic mega wciereeeeee z dziesieciu skladnikow przynajmniej: kozieradki, kawy, pokrzywy, skrzypu, rozmarynu, majeranku, pietruszki, czarnuszki, miety, szalwi, zielonej herbaty, imbiru, chili i olejkow eterycznych. Zastanawiam sie tylko czy jest sens stosowac rownoczesnie kawe, imbir i chili. Moze jedno z nich wystarczy? Chodzi tutaj chyba tylko o pobudzenie krazenia, czyz nie? Moze lepiej darowac sobie kawe i zostac przy samych ziolach? Da sie to jakos inaczej zakonserwowac niz spirytusem jeslu to bedzie po prostu wywar z tych ziol? A moze lepiej zrobic macerat? Kurcze sama juz nie wiem... Doradzicie cos? Boje sie przesuszu skalpu. Z drugiej strony moge zawsze poolejowac skalp raz w tygodniu zeby zregenerowac skore a przeciez wodny roztwor wcierki moge uzywac codziennie wiec i rezultaty powinny byc lepsze.
wiesz ja myslę, że co za dużo....
a poza tym jak naładujesz wszystkiego naraz to skóra zgłupieje i może się zbuntowac.
no i w razie czego nie będziesz wiedziała co Ci pomaga, co jak działa, albo ewentualnie co Ci krzywde robi.
może podziel to sobie na raty? rozbij na 2-3 mieszanki?
ja mam w domu konserwant z biochemii urody - dodajesz kilka kropelek i z głowy....
a propos olejów - w sklepie skarby maroka sa fajne straszne, jest tez imbirowy mam tam parę upatrzonych i w końcu tą kozieradkę w oleju kupię
Stary 2014-02-04, 08:43   #439
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
czy ktoś już kupił krem do demakijażu z Maurelii??
ja kupiłam, ale nie otworzę prędzej niż po feriach, bo raz że mam micel do zużycia,a dwa, że wyjeżdżam
mam też ten regenerujący co go masz na liście i ten otworzę lada moment - kupiłam dla rodziny jako krem ochronny na tą pogodę

Cytat:
Postanowiłam więc wypróbować to deo, tak chwalisz, a wiem, że nam pasowało też deo Garniera tak samo

A duży mróz u Was? U nas już puściło, raptem tydzień śnieg leżał. W tym roku jakaś taka lipna ta zima, może dlatego skóra bardziej szaleje, bo nie jest przyzwyczajona do plusowych temperatur o tej porze W ostatnie 2 Zimy mrozy były nieporównywalnie większe i dłuższe, że tak o pogodzie
deo zdecydowanie warte przetestowania. Jedynie ta forma trochę dla mnie dziwaczna, ale w końcu przywykłam
jest wydajne, spokojnie można brać na spółę, ja dostałam ok. 5ml od Anuli i używam już ponad 2 tygodnie... a jeszcze zostało.

Mrozy u nas w zeszłym tygodniu tak - kilkanaście stopni, ale wiatr do tego przenikliwy, więc odczuwalna temperatura dochodziła do -28
wczoraj trochę odpuściło a dziś znowu trochę mrozi, ale na szczęście nie jakoś drastycznie...
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj próbki Anne Marie Borlind, oprócz kremu pod oczy, z własnej inicjatywy dołożyli krem myjący i peeling z tej samej serii i wszystko razy dwa. Dobrze dbają o potencjalnego klienta. Warto do nich napisać gdybyście chciały coś przetestować.
ale że kto konkretnie?

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-02-04, 09:46   #440
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
U mnie Phenome jest wodniste, skóra je pije jak wodę i to bez względu na okoliczności. W sumie to jedyne zastrzeżenie do tego produktu, jakie mam, to to, że to jest bardziej taki ot żelik, niż coś konkretniejszego, o co możnaby podejrzewać serumy. Nie miałam tego z orchideą, fajne? Chyba spróbuję, bo cena nie duża. Tą phytemę też oglądałam, wpadł mi w oko skład, no ale cena odstraszyła jednak.

A masz jeszcze lub miałaś coś takiego, co u Ciebie jest nie obklejające i rzadkie w konsystencji przy tym

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

O, to super
jest tanie i przyzwoite, warto spróbować
ja kocham żel do twarzy santaverde, pasuje mi pod każdym względem, oprócz ceny

matko, nadal u Was tak zimniaście?
u nas lekko na plusie, słoneczko pięknie świeci, w kozaki już nie wżera się sól bo wszystko roztopione...
promolcia jest offline  
Stary 2014-02-04, 09:53   #441
Kretka666
Zakorzenienie

promolcia. u mnie to ciepło, jakieś 5 stopni jest, słońce wali po oczach, rolety muszę mieć zasłonięte Także anty zimniaście jest!
Stary 2014-02-04, 11:42   #442
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Przypomniało mi się, że do wishlisty jeszcze bym Nufountain dorzuciła.

Cytat:
jest tanie i przyzwoite, warto spróbować
ja kocham żel do twarzy santaverde, pasuje mi pod każdym względem, oprócz ceny

matko, nadal u Was tak zimniaście?
u nas lekko na plusie, słoneczko pięknie świeci, w kozaki już nie wżera się sól bo wszystko roztopione...
Spróbuję Alterry, a Santaverde właśnie widzę, że na naturnice jest w promocji. Cena lepsza od Phytemy, zastanowię się poważnie nad nim

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja kupiłam, ale nie otworzę prędzej niż po feriach, bo raz że mam micel do zużycia,a dwa, że wyjeżdżam
mam też ten regenerujący co go masz na liście i ten otworzę lada moment - kupiłam dla rodziny jako krem ochronny na tą pogodę

deo zdecydowanie warte przetestowania. Jedynie ta forma trochę dla mnie dziwaczna, ale w końcu przywykłam
jest wydajne, spokojnie można brać na spółę, ja dostałam ok. 5ml od Anuli i używam już ponad 2 tygodnie... a jeszcze zostało.

Mrozy u nas w zeszłym tygodniu tak - kilkanaście stopni, ale wiatr do tego przenikliwy, więc odczuwalna temperatura dochodziła do -28
wczoraj trochę odpuściło a dziś znowu trochę mrozi, ale na szczęście nie jakoś drastycznie...
ale że kto konkretnie?
Właśnie kusi mnie też ta forma deo, nigdy nie miałam czegoś takiego A skoro piszesz o wydajności to jestem skuszona już nieodwracalnie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
promolcia. u mnie to ciepło, jakieś 5 stopni jest, słońce wali po oczach, rolety muszę mieć zasłonięte Także anty zimniaście jest!
U nas tak samo, słońce w pełni, ciepło już od 2 dni tak jest. Dziecko nieszczęśliwe, że na sankach tylko raz było
Korah jest offline  
Stary 2014-02-04, 11:46   #443
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
U nas tak samo, słońce w pełni, ciepło już od 2 dni tak jest. Dziecko nieszczęśliwe, że na sankach tylko raz było
Mój TŻ prognozuje, że zima wróci w przyszłym tygodniu ze zdwojoną siłą. Zobaczymy co mu wyjdzie z tego wróżenia, może jeszcze synek się załapie na sanki
Boję się tylko powtórki z rozrywki i lodowiska na ulicach.
Stary 2014-02-04, 12:03   #444
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mój TŻ prognozuje, że zima wróci w przyszłym tygodniu ze zdwojoną siłą. Zobaczymy co mu wyjdzie z tego wróżenia, może jeszcze synek się załapie na sanki
Boję się tylko powtórki z rozrywki i lodowiska na ulicach.
W prognozie czytałam, że cały luty ma być taki jak dziś mniej więcej
Korah jest offline  
Stary 2014-02-04, 12:11   #445
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
W prognozie czytałam, że cały luty ma być taki jak dziś mniej więcej
Tak też mówiłam TŻ-towi, że może ten ostatni "atak" zimy był jedynym jaki został nam dany A najpewniej będzie tak, że zrobi się ciepło i do maja będzie taka ni w kij, ni w drewno pogoda. A potem mega upalne lato. Boże, jak ja nienawidzę tej pogody teraz. Tęsknię za mroźnymi zimami ze śniegiem, ciepłą wiosną z wietrzykami i latem podczas którego mogłam oddychać. Jesieni nigdy nie lubiłam, bo jestem hejterem deszczu A teraz taka pogoda z d. jest.

Umyłam się dziś znów afrykańskim mydłem, hardkorzę. Ale przeginać nie będę, raz, dwa razy w tygodniu wystarczy. Za to do higieny intymnej mi nie pasuje jednak.
Stary 2014-02-04, 12:38   #446
la songerie
Rozeznanie

Cytat:
Tak,wspominalam o nim
Nie mialam wersji do twarzy,ja juz nic nie nakladalam bo sam w sobie jest nawilzajacy

Dzieki za linki,zaraz poprzegladamZerknelam na filtr i mimo ze sklad fajny to ma na koncu nagietek w skladzie ktory mnie podraznia.Ceny rzeczywiscie fajne
Czekam z niecierpliwoscia na Twoje zdjecia zbiorow
Szkoda, szkoda bo tani jak barszcz a i sklad bogaty. Przekichane miec takie alergie

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
tak, mam z BU.
ale on nie podrażnia po prostu chwilę troszkę piecze, ale to mija i nic sie z twarzą złego nie dziej, wręcz przeciwnie

wiesz ja myslę, że co za dużo....
a poza tym jak naładujesz wszystkiego naraz to skóra zgłupieje i może się zbuntowac.
no i w razie czego nie będziesz wiedziała co Ci pomaga, co jak działa, albo ewentualnie co Ci krzywde robi.
może podziel to sobie na raty? rozbij na 2-3 mieszanki?
ja mam w domu konserwant z biochemii urody - dodajesz kilka kropelek i z głowy....
a propos olejów - w sklepie skarby maroka sa fajne straszne, jest tez imbirowy mam tam parę upatrzonych i w końcu tą kozieradkę w oleju kupię
Pewnie masz racje. No coz poszukam czegos fajnego do zakonserwowania tutaj. Przegladalam wczoraj strony z polproduktami i wmbrakuje tu sklepu gdzie mozna zamowic wsio na raz.
Stary 2014-02-04, 13:23   #447
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

jak już się spowiadamy z zachcianek, to mi się póki co marzy:

Green people – szampon i odżywka aloesowe
Lovea – odżywka karite i szampon z zieloną glinką
Coslys – lekka odżywka
Speick – szampon zwiększający objętość
Organix south – szampon z neem zwiększający objętość i odżywka (jeszcze nie wiem która…)
Macerat z kozieradki
Olej musztardowy
Krążek golibrody palmarosa
Peeling migdałowy make me bio
Lauress – puder matujący
Grzebień z drzewa neem
Herbfarmacy tonik z różą i jeżówką
Alepp royal hydrolat z liści laurowych
Mydła kea shea
Les argiles mydło z glinką czarną, niebieską, fioletową
Stary 2014-02-04, 15:05   #448
beeets
Zakorzenienie

Cytat:

Spróbuję Alterry, a Santaverde właśnie widzę, że na naturnice jest w promocji. Cena lepsza od Phytemy, zastanowię się poważnie nad nim
od tej marki, co jest u Maurelii

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:

Coslys – lekka odżywka
Organix south – szampon z neem zwiększający objętość i odżywka (jeszcze nie wiem która…)
Macerat z kozieradki
Olej musztardowy
Lauress – puder matujący
Grzebień z drzewa neem
Mydła kea shea
zacna wishlista

właśnie odpadło mi chciejstwo mydła z tk maxx lemon verbena, bo mi wykupili ale trudno, wciąż mam 17 mydeł w zapasie i w użyciu 5. chyba czas przestać kupować mydła, choć to trudne

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-02-04, 16:42   #449
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda, szkoda bo tani jak barszcz a i sklad bogaty. Przekichane miec takie alergie
Prawda,przekichane

Mnie nawet krem AMB do wrazliwej podraznial.Dlatego teraz b sceptycznie podchodze do kosmetykow,skusic mnie b trudno.Musze sklad najpierw przeanalizowacCzasa mi zazdroszcze ludziom ktorzy maja odporna skore i moga testowac duzo kosmetykowJa zazwyczaj wracam do sprawdzonych kosmetykow a testuje raczej tylko probki
Stary 2014-02-04, 17:15   #450
promolcia
Zadomowienie

Cytat:

Właśnie kusi mnie też ta forma deo, nigdy nie miałam czegoś takiego A skoro piszesz o wydajności to jestem skuszona już nieodwracalnie

hmmm...a Ty go nie miałaś???
no to ja Ci próbki wyśle co byś się nie rozczarowała...bo jednak moje wymagania w tej kwestii są specyficzne, lepiej przetestować niż wydać stówe i żałować

Cytat:

Coslys – lekka odżywka
Macerat z kozieradki
Olej musztardowy
Lauress – puder matujący
Grzebień z drzewa neem
Mydła kea shea
ja już strasznie długo się przyglądam temu hydrolatowi...i zawsze wyrzucam z koszyka tłumacząc sobie, że tyle kasy za hydrolat to przegięcie...ale pewnie kiedyś i tak kupie
nie zamówiłyście jeszcze lauressów?
promolcia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne, zdrowe

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości