Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 19:53   #4771
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Tatoonko, doszła do mnie paczuszka. Ale mi nawysyłałaś cudeniek, bardzo dziękuję Przetestowałam już odżywkę arganową Dr Organic i powiem jedno, jeśli moje włosy będą tak wyglądać po każdym jej użyciu, to to jest strzał w 10!!! Mam burzę włosów po niej i są gładkie i błyszczące, nawilżone. Taki cement dla włosów. Odżywka ma idealną konsystencję, pomimo, że jest bardzo taka emolientowa, dociążająca, to dobrze się spłukuje i nie przetłuszcza. To może byc pierwsza odżywka do włosów, która zdetronizuje Alterrę w moim przypadku.




Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak to jest z aluminium w tych naturalnych dezodorantach? Czy Potassium Alum działa podobnie? Polecam ten artykuł, szczególnie komentarze:
http://nowaalchemia.blogspot.com/2012/07/aun.html

Namiętnie używam Crystala, który notabene przestaje na mnie działać...:-(
Przeczytałam od deski do deski. Jeśli o mnie chodzi, to już od dawna wiem, że ałun nie jest do końca zdrowy, ale podpierałam się jakimiś informacjami, że jest bezpieczniejszy od syntetycznych soli i dlatego specjalnie się nie przejęłam. Poza tym na mnie kompletnie nie działają dezodoranty ałunowe, więc tym bardziej nie zgłębiałam tematu, ale ten artykuł warto przeczytać, otwiera oczy, dociekliwość i wiedza autora jest imponująca.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 20:03   #4772
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cieszę się że dotarła Fajnie że odżywka Ci podpasowała, ja też z niej jestem zadowolona, ale muszę zmieniać co i raz, bo moje włosy się przyzwyczajają do odżywek i po jakimś czasie już nie działa tak jak wcześniej.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 20:23   #4773
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Hej

Poniżej nowości od sylveco - czyli peelingi
Oczyszczający już testowałam dzisiaj i... wow! Mocny zdzieraczek chyba się zaprzyjaźnimy. Wygładzający czeka na testowanie.
Wzięłam też mydło do rąk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_9477.jpg (156,9 KB, 11 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 20:23   #4774
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Patrycja Pieguska, czy już testowałaś ten balsam do masażu z Tajlandii? i jak olejke Neom?

Korah, fajnie że Dr. Organic ci służy

na mnie nie działa ałun

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hej

Poniżej nowości od sylveco - czyli peelingi
Oczyszczający już testowałam dzisiaj i... wow! Mocny zdzieraczek chyba się zaprzyjaźnimy. Wygładzający czeka na testowanie.
Wzięłam też mydło do rąk
jak zdzierak, to nie dla mnie

testuję od kilku dni balsam do ust Purite. nic szczególnego. więcej nie kupię
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 20:47   #4775
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Patrycja Pieguska, czy już testowałaś ten balsam do masażu z Tajlandii? i jak olejke Neom?

Korah, fajnie że Dr. Organic ci służy

na mnie nie działa ałun

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------



jak zdzierak, to nie dla mnie

testuję od kilku dni balsam do ust Purite. nic szczególnego. więcej nie kupię
a to zaskoczenie....
wydawało mi się, że będzie ok.
szkoda.
a mydełko czeka? ja swoje już prawie zużyłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 21:26   #4776
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Cieszę się że dotarła Fajnie że odżywka Ci podpasowała, ja też z niej jestem zadowolona, ale muszę zmieniać co i raz, bo moje włosy się przyzwyczajają do odżywek i po jakimś czasie już nie działa tak jak wcześniej.
To mamy podobnie, ja mam zawsze 2-3 odżywki i maskę w obiegu i 2-3 szampony Jedynie Alterrę mogę po każdym umyciu stosować, ale wolę jednak zmieniać, żeby nie umrzeć z nudów

Bardzo mnie cieszy, że mogę ją wypróbować, w dodatku sporo za duża ta odlewka, więc popróbuję kilka razy, żeby się upewnić, że ją chcę a jedna z wizażanek wysłała mi też odżywkę kokosową doktorka, więc będę mieć już konkretne rozeznanie co wybrać

Przed chwilą nałożyłam też tę emulsję pod oczy MG, konsystencja super, lekka, zobaczymy jak moje patrzałki będą rano wyglądać. Zwykle kończy się opuchlizną, a jak się nie kończy, tzn że produkt jest czegoś wart

A Tobie jak idą testy?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, fajnie że Dr. Organic ci służy

na mnie nie działa ałun

testuję od kilku dni balsam do ust Purite. nic szczególnego. więcej nie kupię
Byłam bardzo ciekawa po tylu pozytywnych opiniach arganowej i w pełni je potwierdzam, zobaczymy jak kokosowa się sprawdzi

Ja po ałunie bardziej śmierdzę, aniżeli będąc saute ale chcę dać szansę jeszcze jednemu deo: Nuxe body.

Szkoda ale dobrze wiedzieć.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-10-08 o 21:29
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 21:36   #4777
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hej

Poniżej nowości od sylveco - czyli peelingi
Oczyszczający już testowałam dzisiaj i... wow! Mocny zdzieraczek chyba się zaprzyjaźnimy. Wygładzający czeka na testowanie.
Wzięłam też mydło do rąk
Czekam na opinie i mydle, bo tez mnie ciekawi
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 22:05   #4778
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ja Martinę pod oczy używam na dzień, fajnie się wchłania, leciutka jest. Na noc na razie mam próbki Martiny z avocado, niestety musze już czegoś bardziej treściwego używać. Zastanawiam się czy ten krem z avocado kupić na noc czy może zainteresować się tym co Małgosia polecała.

Testy idą bardzo dobrze Tonik sylveco bardzo fajny, chyba kupię za jakiś czas. O mleczku już pisałam, też kupię. Glinkę żółtą mam po raz pierwszy i też fajna, bardzo drobna. Dwufazówkę na razie tylko raz użyłam więc jeszcze nie mam wyrobionego zdania. A kolagen utknął w czeluściach lodówki Zastanawiam się kiedy go włączyć w pielęgnację, bo na noc używam na zmianę kremu z retinolem albo acnedermu.
A na dzień dajesz go bezpośrednio pod makijaż czy pod krem/serum?
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 22:21   #4779
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Ja Martinę pod oczy używam na dzień, fajnie się wchłania, leciutka jest. Na noc na razie mam próbki Martiny z avocado, niestety musze już czegoś bardziej treściwego używać. Zastanawiam się czy ten krem z avocado kupić na noc czy może zainteresować się tym co Małgosia polecała.

Testy idą bardzo dobrze Tonik sylveco bardzo fajny, chyba kupię za jakiś czas. O mleczku już pisałam, też kupię. Glinkę żółtą mam po raz pierwszy i też fajna, bardzo drobna. Dwufazówkę na razie tylko raz użyłam więc jeszcze nie mam wyrobionego zdania. A kolagen utknął w czeluściach lodówki Zastanawiam się kiedy go włączyć w pielęgnację, bo na noc używam na zmianę kremu z retinolem albo acnedermu.
A na dzień dajesz go bezpośrednio pod makijaż czy pod krem/serum?
A który polecała Małgosia?

Można kolagen nakładać na dzień, jest świetny pod makijaż, zwęża pory, podkład dłużej się utrzymuje. Ja nakladam na serum lub tonik, nie pod! Producent podaje, żeby stosować na wilgotną skórę. Jest różnica Latem stosowałam solo, ale jak przyszły chłodniejsze dni, to skóra potrzebowała mocnego kopa i teraz za każdym razem kładę go na coś i jest moc Spróbuj koniecznie na coś ulubionego i w miarę lekkiego nałożyć.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 22:26   #4780
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Bio 2 you, chyba ten z rokitnikiem.
Wydaje mi się że to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...kitnikiem.html

Z tym, że ja bym chciała coś na zmarszczki pod oczami i nie wiem czy da radę.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 22:33   #4781
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Bio 2 you, chyba ten z rokitnikiem.
Wydaje mi się że to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...kitnikiem.html

Z tym, że ja bym chciała coś na zmarszczki pod oczami i nie wiem czy da radę.
Ach tak, pisała o nim niedawno
Powiem Ci, że byle jaki krem z tym kolagenem staje się przeciwzmarszczkowy On się nadaje pod oczy.
A Małgosia skoro go poleca, to powinien być dobry, bo ona też stawia na zapobieganie zmarszczkom.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 22:40   #4782
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Alterra do włosów się chowa przy arganowej odżywce Dr. Organic
Poza tym mnie teraz odrzuca zapach granatu Alterry, więc tym bardziej wolę argan.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 22:52   #4783
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Alterra do włosów się chowa przy arganowej odżywce Dr. Organic
Poza tym mnie teraz odrzuca zapach granatu Alterry, więc tym bardziej wolę argan.
No po pierwszym użyciu jestem oczarowana moimi włosami

Co do zapachu, to uważam, że obydwie pod tym względem nie powalają, ale w Twoim stanie to ja Ciebie dobrze rozumiem
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 23:44   #4784
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tatoonko, doszła do mnie paczuszka. Ale mi nawysyłałaś cudeniek, bardzo dziękuję Przetestowałam już odżywkę arganową Dr Organic i powiem jedno, jeśli moje włosy będą tak wyglądać po każdym jej użyciu, to to jest strzał w 10!!! Mam burzę włosów po niej i są gładkie i błyszczące, nawilżone. Taki cement dla włosów. Odżywka ma idealną konsystencję, pomimo, że jest bardzo taka emolientowa, dociążająca, to dobrze się spłukuje i nie przetłuszcza. To może byc pierwsza odżywka do włosów, która zdetronizuje Alterrę w moim przypadku.
noooo...razem z szamponem tworzą mój ulubiony duet, a jeśli dociążenie zbyt małe dokładam jeszcze to http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-118-ml/9575

z iherba cudny jest jeszcze komplecik
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...7&sr=null&ic=1
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-340-ml/39568

Anula
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 00:14   #4785
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajne zakupy Zainteresowało mnie to serum, czytałam już jakiś czas temu tę recenzję, a teraz Ty potwierdzasz działanie, będzie za mną chodzić

Co do Eubiony, to skład bardzo ciekawy, chociaż rozczarowuje nieco, że jest na bazie wody, z drugiej strony ma ciekawe składniki dodatkowe Dziękuję za propozycję, ale to chyba za dużo zachodu dla jednej próbki? Nie zależy mi aż tak bardzo, ale jakby co, to się odezwę przy lepszej sposobności
No właśnie, gdyby nie cena Santaverde, to bym nie marudziła, tym czasem jest kilka tańszych aloesów dobrej jakości.


Wypróbowałam po peelingu kwasowym krem Speick Q10 do cery normalnej w stronę suchej i niestety wielkie rozczarowanie. Nawilża dobrze, ale jest przy tym ciężki, poddusza skórę i śmierdzi typowo linaloloolowo, coś jak kremidła Alterry. Mam wrażenie, że podrażniają mnie te olejki eteryczne. Najpierw nałożyłam serum Alterry i Kolagen i buzia wyglądała po nich rewelacyjnie, napięta, gładka, rozjaśniona, pełna blasku, ale coś mnie tknęło, żeby jeszcze ten krem nałożyć, bo po kwasie skórę mam przesuszoną, lecz niestety, zniweczył to wszystko w sekundzie, co zrobiło serum+kolagen, twarz nabrała szarawego kolorytu i zmęczenia, przeciążył, zaognił podrażnienia, które były już w zaniku. Jednym słowem: Bez rewelacji.

Natomiast co do żelu pod oczy JMO, to jak to się często zdarza efekt ujędrnienia jak ręką odjął po dwóch-trzech użyciach. Obecnie prawie nic nie robi, jest za lekki, żeby nawilżyć, a skóra przyzwyczaiła się do jego działania. Lekko odświeża spojrzenie, bardzo delikatny dla oczu, ale nic więcej. Może przy dłuższym stosowaniu radziłby sobie z cieniami pod oczami, bo ma takie kojące działanie, ale po jednej próbce tego nie ocenię.



Weszły jakieś nowe zapachy na Maurelii, buteleczki takie same jak poprzednio, ale nazwę zmienili na Alexandre Marc. Zna ktoś szczegóły? Czy może to te same zapachy, co dawne Maurelii I i II
Serum z hibiskusem zapowiada się naprawdę dobrze .

Dla mnie nie ma żadnego problemu, mogę też wysłać przez mamę .



Dziewczyny, a robiłyście/robicie własne mydła? Od jakiegoś czasu mam przeogromną ochotę spróbować, oczywiście jeszcze wiele informacji muszę przyswoić, ale to wcale nie jest trudne (chyba ). Z tego co czytam to najgorszym etapem jest przygotowanie ługu, ale mam nadzieję, że do przeżycia.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 06:17   #4786
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ach tak, pisała o nim niedawno
Powiem Ci, że byle jaki krem z tym kolagenem staje się przeciwzmarszczkowy On się nadaje pod oczy.
A Małgosia skoro go poleca, to powinien być dobry, bo ona też stawia na zapobieganie zmarszczkom.
żeby była jasność w temacie: polecam ten krem, bo to fajna pielęgnacja, ale nie spodziewałabym się magicznego usunięcia zmarczek po nim (ani po żadnym innym, he he)
ja go używam rano na serum (wodne) a pod filtr mineralny albo wieczorem na olej wspaniały (którym smaruję całą gębę)
albo krem Logony AgeProtection - na zmianę (ten jest nieco cięższy więc jak ktoś ma opuchnięcia to na noc nie bardzo)

Podajcież mi proszę tego linka co Cloche wrzucała - do tabelki stopnia oksydowania olei
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:17   #4787
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
noooo...razem z szamponem tworzą mój ulubiony duet, a jeśli dociążenie zbyt małe dokładam jeszcze to http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-118-ml/9575

z iherba cudny jest jeszcze komplecik
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...7&sr=null&ic=1
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-340-ml/39568

Anula
To szampon też polecasz, ten arganowy? Słyszałam, że ich szampony są niezbyt, ale pewnie i tak nie wytrzymam i zakupię.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a robiłyście/robicie własne mydła? Od jakiegoś czasu mam przeogromną ochotę spróbować, oczywiście jeszcze wiele informacji muszę przyswoić, ale to wcale nie jest trudne (chyba ). Z tego co czytam to najgorszym etapem jest przygotowanie ługu, ale mam nadzieję, że do przeżycia.
Powiem Ci, że za mną też to chodzi od dawna z resztą Mam dokładnie te same wątpliwości oraz ciągoty

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
żeby była jasność w temacie: polecam ten krem, bo to fajna pielęgnacja, ale nie spodziewałabym się magicznego usunięcia zmarczek po nim (ani po żadnym innym, he he)
ja go używam rano na serum (wodne) a pod filtr mineralny albo wieczorem na olej wspaniały (którym smaruję całą gębę)
albo krem Logony AgeProtection - na zmianę (ten jest nieco cięższy więc jak ktoś ma opuchnięcia to na noc nie bardzo)

Podajcież mi proszę tego linka co Cloche wrzucała - do tabelki stopnia oksydowania olei
Co do zmarszczek to zdecydowanie lepiej zapobiegać, niż leczyć.
Martinie G dam drugą szansę, obudziłam się z wyspanymi oczami, jest dobrze

Niestety, nie wiem o jaką tabelę chodzi
Masz przeładowaną skrzynkę pw, nie mogę wysłać wiadomości

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-10-09 o 09:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:24   #4788
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Alterra do włosów się chowa przy arganowej odżywce Dr. Organic
Poza tym mnie teraz odrzuca zapach granatu Alterry, więc tym bardziej wolę argan.
haha
nie tylko alterra, przy arganie dr. organic wiele innych się chowa
skończyłam drugą butelkę arganka i wciąż mnie zachwyca. teraz zaczynam ich odżywkę z oliwą - tez już drugą, potem chyba znowu kokosik się u mnie pojawi w międzyczasie uzywam innych firm, ale od doktorka zawsze coś u mnie stoi.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:57   #4789
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Szampony dr. Organic są dla mnie tragiczne. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl, że znów musiałabym ich używać, brrrr
A miałam aż dwa szampony.

Balsam do ust purite to taki nicnierobiący produkt. Zero nawilżania. Dobrze, że chociaż był tani.

Po rozczarowaniu balsamem purite naszła mnie refleksja, że mimo iż mamy obecnie tyle marek polskich naturalnych, to ja sie tylko kilkoma produktami zachwycam. I choćbym nawet bardzo chciała wspierac polski przemysł kosmetyków naturalnych i byc w pełni patriotką to się nie da a miąłam już w łapkach i tanie polskie naturalki i tak drogie jak clochee, paty, phenome, gaia, czy nawet testowałam by
fridge.
Obecnie dla mnie największą niespodzianką są dzieła handmade soap by ilona

Anula, mydełko purite grzecznie czeka na swoją kolej.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 09:01   #4790
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
haha
nie tylko alterra, przy arganie dr. organic wiele innych się chowa
skończyłam drugą butelkę arganka i wciąż mnie zachwyca. teraz zaczynam ich odżywkę z oliwą - tez już drugą, potem chyba znowu kokosik się u mnie pojawi w międzyczasie uzywam innych firm, ale od doktorka zawsze coś u mnie stoi.
No to prawda Arganowa odżywka dr.organic może konkurować z moim typem the best, czyli odżywką JMO cytrus&gorzka pomarańcza, którą za sam zapach mogłabym zjeść
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 09:21   #4791
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do zmarszczek to zdecydowanie lepiej zapobiegać, niż leczyć.
Martinie G dam drugą szansę, obudziłam się z wyspanymi oczami, jest dobrze

Niestety, nie wiem o jaką tabelę chodzi
Masz przeładowaną skrzynkę pw, nie mogę wysłać wiadomości
co do zmarszczek, to starałam się im zapobiegać tak od 20go roku życia, ale się nie udało
skrzynkę wyczyściłam, czekam na listy

Cloche wrzucała jakąś niemiecką stronę o olejach i tam była tabelka, w której sklasyfikowanio pod wzgl. stopnia oksydacji (przy wystawieniu na działanie promieni słonecznych oczywiście
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 09:31   #4792
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
co do zmarszczek, to starałam się im zapobiegać tak od 20go roku życia, ale się nie udało
skrzynkę wyczyściłam, czekam na listy
Chyba zapomniałaś już, że na żywo widziałam te Twoje wyimaginowane zmarszczki. Wyglądasz, jak dwudziestolatka cały czas. Masz poczucie humoru, ubawiłam się
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 09:34   #4793
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Szampony dr. Organic są dla mnie tragiczne. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl, że znów musiałabym ich używać, brrrr
A miałam aż dwa szampony.

Balsam do ust purite to taki nicnierobiący produkt. Zero nawilżania. Dobrze, że chociaż był tani.

Po rozczarowaniu balsamem purite naszła mnie refleksja, że mimo iż mamy obecnie tyle marek polskich naturalnych, to ja sie tylko kilkoma produktami zachwycam. I choćbym nawet bardzo chciała wspierac polski przemysł kosmetyków naturalnych i byc w pełni patriotką to się nie da a miąłam już w łapkach i tanie polskie naturalki i tak drogie jak clochee, paty, phenome, gaia, czy nawet testowałam by
fridge.
Obecnie dla mnie największą niespodzianką są dzieła handmade soap by ilona

Anula, mydełko purite grzecznie czeka na swoją kolej.
Mi szampony dr. organic tez nie pasują. Jeden był znośny, ale szału nie było.
Za to za odżywki kocham ich okrutnie

Ja mydełko purite prawie już zużyłam mi się podoba, ciekawa jestem jak u Ciebie się sprawdzi to węglowe. Oby tylko balsamy do ust były kiepskie.... Testowałam w sklepie masło do ciała z kawą i fajne było ręka mi do wieczornej kąpieli pięknie pachniała a skóra była fajnie aksamitnie.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No to prawda Arganowa odżywka dr.organic może konkurować z moim typem the best, czyli odżywką JMO cytrus&gorzka pomarańcza, którą za sam zapach mogłabym zjeść
musisz jeszcze kokosa spróbować
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 09:36   #4794
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba zapomniałaś już, że na żywo widziałam te Twoje wyimaginowane zmarszczki. Wyglądasz, jak dwudziestolatka cały czas. Masz poczucie humoru, ubawiłam się
okulista się kłania
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 09:43   #4795
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mi szampony dr. organic tez nie pasują. Jeden był znośny, ale szału nie było.
Za to za odżywki kocham ich okrutnie

Ja mydełko purite prawie już zużyłam mi się podoba, ciekawa jestem jak u Ciebie się sprawdzi to węglowe. Oby tylko balsamy do ust były kiepskie.... Testowałam w sklepie masło do ciała z kawą i fajne było ręka mi do wieczornej kąpieli pięknie pachniała a skóra była fajnie aksamitnie.


musisz jeszcze kokosa spróbować
Kawa nie dla mnie. Zapach kawy sprawia, że mam ochotę..no wiesz co

Ostrzę pazurki na szampon drzewo herbaciane druide.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-10-09 o 09:45
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 09:50   #4796
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
okulista się kłania
To, że cierpię na krótkowzroczność nie oznacza, że nic nie widzę, zwłaszcza gdy kobieta jest zadbana, bo piękno nawet ślepemu się rzuca w oczy, więc nie warto łapać się takich wymówek, nie uda Ci się
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 09:57   #4797
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kawa nie dla mnie. Zapach kawy sprawia, że mam ochotę..no wiesz co

Ostrzę pazurki na szampon drzewo herbaciane druide.
ja niestety nawrzucałam do koszyka andalou, bo własnie jest promocja na iherbie...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 10:02   #4798
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja niestety nawrzucałam do koszyka andalou, bo własnie jest promocja na iherbie...
Helloł, jakby co, to ja nieustannie zamówiłabym coś lekkiego, ale dorgiego (prawie 37$)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 10:11   #4799
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja niestety nawrzucałam do koszyka andalou, bo własnie jest promocja na iherbie...
Zamów różany krem
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 10:15   #4800
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Taka genialna ta arganowa odzywka? Powiedzcie mi tylko - nie obciąża włosów u nasady? Mam wystarczająco ciężkie włosy

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zamów różany krem
O tym mówisz? http://www.iherb.com/Andalou-Natural...&sr=null&ic=12
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.