Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-05, 22:55   #571
natkaa
Zadomowienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Nie modeluję włosów tylko nakładam produkty do stylizacji a potem suszę suszarką; tym razem tylko nałożyłam ten preparat, wysuszyłam, przeczesałam palcami i spryskałam odrobiną lakieru- wytrzymały do wieczora i dzisiaj powtórzyłam to samo, tylko szampon był inny i naprawdę nie mogę się nadziwić, bo nie tylko są takie nawilżone i mięsiste ale jeszcze do tej pory trzymają formę, a nalatałam się dzisiaj sporo
Dodam tylko, że w międzyczasie, czyli wczoraj umyłam tym ruskim i nałożyłam JMO pastę+żel, czyli mój codzienny, stały zestaw, ale to już nie było to samo, więc śmiem twierdzić, że ten wspaniały efekt moje włosy zawdzięczają właśnie temu żelowi-odżywce Innersense (aż sprawdzałam, czy nie zawiera silikonów )
Mogę prosić o linka do tego cuda Innersense? Nigdy nie słyszałam o tej firmie, chyba, że to nazwa własna kosmetyku. Tak, czy siak proszę, bom maniaczką włosów

Na razie używam z powodzeniem duetu JMO, ale jak mówisz, że to jeszcze lepsze, to aż mnie ręce świerzbią
Stary 2014-02-05, 23:17   #572
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mogę prosić o linka do tego cuda Innersense? Nigdy nie słyszałam o tej firmie, chyba, że to nazwa własna kosmetyku. Tak, czy siak proszę, bom maniaczką włosów

Na razie używam z powodzeniem duetu JMO, ale jak mówisz, że to jeszcze lepsze, to aż mnie ręce świerzbią
On jest z iherba http://www.iherb.com/Innersense-Orga...z-250-ml/29774
Stary 2014-02-05, 23:24   #573
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A zobaczcie co do mnie dziś przyszło

Z MMB dostałam kremik zapasowy plus jeden (do skóry z niedoskonałościami) GRATIS! la la la la Na razie nie otwieram, bo już bym nie wiedziała co na twarz nakładać. Konsystencja Featherlight właściwa uff.

Dodatkowo doszła paczuszka od Pani z Maurelii Krem do demakijażu palmarosa, dwa deo do wypróbowania i w prezencie dostałam mydełko z mlekiem kozim i olejkiem z neroli. Pachnie cuuudownie!!!! Krem już wypróbowałam. Dobrze radzi sobie z makijażem, pachnie delikatnie, jakby cytrusowo, ale nie cytrynowo z domieszką jakiegoś świeżego "zielonego" zapachu. Przypomina mi nuty zapachowe JMO, takie zupełnie naturalne. Pani Bożenka mówi, że można tego kremu używać także do rąk i jako krem pod makijaż. To jest wspaniały, wielofunkyjny kosmetyk, w pięknej, szklanej butelce. Po zmyciu krem zostawia delikatną, natłuszczającą warstewkę. Póki co ją zmyłam, bo na razie muszę się z kosmetykiem zapoznać, co by nie zapchał. Z pewnością cudeńko warte zakupu...
Daj znać czy czymś się różni rzadkie featherlight od sztywnego, jeśli chodzi o działanie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Po czym masz? Ja szwy miałam pół na pół - te w środku ciała były rozpuszczalne, a na zewnątrz normalne, wyjmowane po tygodniu bodajże. U mnie to widać jak cholera, bo jest gruba, no nie jest to beżowa kreska na skórze Mam takiego robaczka, długa pionowa linia poprzedzielana poziomo kilkoma kreskami, jak stonoga
Ja mam po cesarce. U mnie jest cieniutka na 1 milimetr kreseczka, długa na ok 10cm i w szpitalu wszyscy z personelu byli zachwyceni, bo już w pierwszą dobę po operacji rana zaczęła się zabliźniać. Ale ja jestem już 6 lat po tej operacji, na początku była bardzo widoczna, szersza, nierówna, wypukła i ciemna, teraz nikt by jej nie dojrzał, oprócz mnie, jest koloru skóry Najgorzej było, jak raz przytyłam, to blizna tak ciągnęła skórę razem z tłuszczykiem robiąc nienaturalny fałd, bo blizny się nie rozciągają i było ją wtedy bardzo widać. Myślę, że u Ciebie też z czasem przestanie się rzucać w oczy, zblednie, zmaleje i zleje się ze skórą i będzie zdobić, blizny dodają szlachetności

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-02-05 o 23:43
Korah jest offline  
Stary 2014-02-05, 23:55   #574
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Mist jest fajny..tak wynika z pierwszych testów Buzia jest gładka, mist bardzo ładnie pachnie. Psikam buzię, czekam aż się wchłonie i nakładam krem. Na jakieś długofalowe efekty jeszcze pewnie trochę poczekam. Jedyny minus to pojemność..60 ml

Z MMB dostałam kremik zapasowy plus jeden (do skóry z niedoskonałościami) GRATIS! la la la la Na razie nie otwieram, bo już bym nie wiedziała co na twarz nakładać. Konsystencja Featherlight właściwa uff.

Dodatkowo doszła paczuszka od Pani z Maurelii Krem do demakijażu palmarosa, dwa deo do wypróbowania i w prezencie dostałam mydełko z mlekiem kozim i olejkiem z neroli. Pachnie cuuudownie!!!! Krem już wypróbowałam. Dobrze radzi sobie z makijażem, pachnie delikatnie, jakby cytrusowo, ale nie cytrynowo z domieszką jakiegoś świeżego "zielonego" zapachu. Przypomina mi nuty zapachowe JMO, takie zupełnie naturalne. Pani Bożenka mówi, że można tego kremu używać także do rąk i jako krem pod makijaż. To jest wspaniały, wielofunkyjny kosmetyk, w pięknej, szklanej butelce. Po zmyciu krem zostawia delikatną, natłuszczającą warstewkę. Póki co ją zmyłam, bo na razie muszę się z kosmetykiem zapoznać, co by nie zapchał. Z pewnością cudeńko warte zakupu...
Zawsze chciałam mieć tą mgiełkę JMO

Ale szczęściara, super gratisy.

Żałuję, że swojej blizny po oparzeniu nie smarowałam olejkiem z róży gdy była świeża. Pytałam lekarki co będzie najlepsze, ale powiedziała, że taka już zostanie i mam smarować tylko balsamem do ciała. Latem nie czułam się komfortowo, bo blizna jest na przedramieniu (niewielka, ale brzydka, bo na początku wdało się zakażenie) i zaczęłam kombinować.
Najpierw kupiłam oleje z iherba (coś się już ruszyło), a potem szarpnęłam się na Pai (była promocja i dawali krem do rąk ) i nie żałuję. Długo to trwa, ale blizna znika, zostaje trochę ciemniejsza skóra w tym miejscu, ale tym już się nie przejmuję.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-02-06, 00:19   #575
mlodziudka85
Zadomowienie

Byłam dziś w Rossmanie. Polowałam m.in na Caramance oraz na inny odcień mojej ulubionej szmineczki firmy, której nazwy głośno tu nie wypowiem . Wody oczywiście nie kupiłam. Mój ross jest ubogi. Zresztą odechciało mi się dalszych zakupów po trafieniu na felerną partię tych szminek. Moim zdaniem były ZEPSUTE! Pani tłumaczyła, że to świeża partia i tylko olej się wytrącił. Tylko, że ja wiem jak wygląda wytrącający się olej. Normalnie Fuj. Biały, glut z ciemnym kropeczkami. Faktycznie dodatkowo wytrącający się olej. Niestety tak było z połową szminek. Podejrzewam, że tamte były jeszcze ze starej dostawy. Jeszcze źle mi się robi na samo wspomnienie.
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2014-02-06, 07:40   #576
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Mist jest fajny..tak wynika z pierwszych testów Buzia jest gładka, mist bardzo ładnie pachnie. Psikam buzię, czekam aż się wchłonie i nakładam krem. Na jakieś długofalowe efekty jeszcze pewnie trochę poczekam. Jedyny minus to pojemność..60 ml

Kurde, oby nie było takich tłumów...ludzie szaleją jak widzą takie liczby. Liczę jednak na jeszcze małą świadomość ekologiczną mieszkanek Lublina i chciałabym, aby kupowały sobie te Diory i inne Chanele a ja chcę tylko JMO. Podejrzewam, że większość nawet nie wie, co to jest. No i do tej promocji, niech tak zostanie!!!

Anulku!!!!! hehe..

piękne zakpy i tyyyyle gratisów
dziekuję za opinię kremu do demakijażu. czyli trzeba go mieć

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-02-06, 07:49   #577
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Uważam, że jak najbardziej jest na co
Powiem tak- jestem w lekkim szoku, bo nie spodziewałam się, że z moich włosów można jeszcze tyle wyciągnąć Pierwszy raz użyłam tego po szamponie acai love2mix i pomyślałam sobie, że to na pewno ten szampon tak zadziałał (też niepotrzebnie pierwszy raz wtedy go użyłam) i stało się coś takiego, że po nałożeniu tego cuda włosy się podniosły i już tak zostały, nie wspominając o połysku i miękkości jednocześnie Dla mnie to był szok, bo ostatnio nie były w najlepszej formie Nie modeluję włosów tylko nakładam produkty do stylizacji a potem suszę suszarką; tym razem tylko nałożyłam ten preparat, wysuszyłam, przeczesałam palcami i spryskałam odrobiną lakieru- wytrzymały do wieczora i dzisiaj powtórzyłam to samo, tylko szampon był inny i naprawdę nie mogę się nadziwić, bo nie tylko są takie nawilżone i mięsiste ale jeszcze do tej pory trzymają formę, a nalatałam się dzisiaj sporo
Dodam tylko, że w międzyczasie, czyli wczoraj umyłam tym ruskim i nałożyłam JMO pastę+żel, czyli mój codzienny, stały zestaw, ale to już nie było to samo, więc śmiem twierdzić, że ten wspaniały efekt moje włosy zawdzięczają właśnie temu żelowi-odżywce Innersense (aż sprawdzałam, czy nie zawiera silikonów )

Cytat:

Kurde, oby nie było takich tłumów...ludzie szaleją jak widzą takie liczby. Liczę jednak na jeszcze małą świadomość ekologiczną mieszkanek Lublina i chciałabym, aby kupowały sobie te Diory i inne Chanele a ja chcę tylko JMO. Podejrzewam, że większość nawet nie wie, co to jest. No i do tej promocji, niech tak zostanie!!!

Anulku!!!!! hehe..

cudnie!
beautiful face bardzo fajny, lekki, ale działa super
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

innersense koniecznie weź szampon od razu do kompletu zarąbiście mandarynkowy
http://www.iherb.com/Innersense-Orga...z-250-ml/29768
Stary 2014-02-06, 08:18   #578
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:

MMB zachowało się bardzo w porządku

Koniecznie napisz, jak się sprawuje ten krem we wszystkich tych zastosowaniach, a o próbki deo prosiłaś konkretnie, czy pani tak sama z siebie przysłała
Stary 2014-02-06, 08:24   #579
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mam po cesarce. U mnie jest cieniutka na 1 milimetr kreseczka, długa na ok 10cm i w szpitalu wszyscy z personelu byli zachwyceni, bo już w pierwszą dobę po operacji rana zaczęła się zabliźniać. Ale ja jestem już 6 lat po tej operacji, na początku była bardzo widoczna, szersza, nierówna, wypukła i ciemna, teraz nikt by jej nie dojrzał, oprócz mnie, jest koloru skóry Najgorzej było, jak raz przytyłam, to blizna tak ciągnęła skórę razem z tłuszczykiem robiąc nienaturalny fałd, bo blizny się nie rozciągają i było ją wtedy bardzo widać. Myślę, że u Ciebie też z czasem przestanie się rzucać w oczy, zblednie, zmaleje i zleje się ze skórą i będzie zdobić, blizny dodają szlachetności
Po cesarce ładna blizna zostaje U mojej mamy widziałam Ja mam po operacjach kręgosłupa, taką grubą, kilka milimetrów ma jedna kreska, poprzedzielana innymi kreskami (jak szwy szły). I ma z 20 cm. I chociaż jestem prawie 4 lata po ostatniej to wciąż wygląda jak prawie nówka Ale mówię, mnie ona nie przeszkadza. Czasem tylko swędzi, ale ja cały czas "swędzę"

jadzia, piękne zakupy

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-02-06 o 08:26
Kretka666 jest offline  
Stary 2014-02-06, 09:08   #580
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

kurcze, weź przestań, bo się napalam
zwiększa objętość? Lepiej się włosy układają? Nie są bardziej proste? Modelujesz je, czy nie?
sorry, ze sie wcinam ale ostatnio wysylalam Ci ten lotion z Innersense
effa_j jest offline  
Stary 2014-02-06, 09:11   #581
la songerie
Rozeznanie

Cytat:
no sama nie wiem
urodziny mam za chwilę
a ja własnie od niedawna znowu regularnie olejuję (??? dziwne słowo) i na nowo sie zakochałam w olejach włosowych
strasznie dużo baby hair mam, nawet fryzjerka dzisiaj kilka razy mi mówiła

grunt, że alko będzie
i co zrobisz z tymi balsamami??? ja 6 to chyba z 10 lat bym zużywała

i po granulat orkiszowy do zrobienia kotlecików warzywnych i po amarantus
ja aloes kupowałam w zielarni dziadkom na dzień dziadka i babci zajrzyj do zielarni jak masz po drodze. Kiedyś w SP była fajna promocja - litr soku był za 9,90

a czy drugie zdanie równiez mnie dotyczy? chcesz to serum BB?

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Natka - p&r Cię wysłuchało jest promocja na produkty do ust
Ja tez ostro olejuje. Znalazlam jeden blog na ktorym dziewczyna podala wykaz olejow i wskazowki jak dobrac dobry olej. Jesli chcecie to wam podam linka.
Stary 2014-02-06, 09:15   #582
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
sorry, ze sie wcinam ale ostatnio wysylalam Ci ten lotion z Innersense
o masz!!!!!!!!
to się jeszcze do niego nie dokopałam!!!!! leży w szufladce próbkowej i sie chowa
za dużo mi wysłałaś po prostu......
to od razu dzisiaj testuje - kocham Cię
Stary 2014-02-06, 09:16   #583
la songerie
Rozeznanie

Dziopy znalazlam fajne lekcje na youtube jak robic rozne kosmetyki. O dziwo prowadzi je mezczyzna i ma szalenie uspokajajacy glos. Az sie dziwie ze ma tak malo subskrybentow. Ogladalam jak robic dezodorant a tutaj jest link do aloesowych wyczynow. Korah pewnie cie zainteresuje:
https://www.youtube.com/watch?v=RB2X...e_gdata_player

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Stary 2014-02-06, 09:18   #584
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Rossmanie. Polowałam m.in na Caramance oraz na inny odcień mojej ulubionej szmineczki firmy, której nazwy głośno tu nie wypowiem . Wody oczywiście nie kupiłam. Mój ross jest ubogi. Zresztą odechciało mi się dalszych zakupów po trafieniu na felerną partię tych szminek. Moim zdaniem były ZEPSUTE! Pani tłumaczyła, że to świeża partia i tylko olej się wytrącił. Tylko, że ja wiem jak wygląda wytrącający się olej. Normalnie Fuj. Biały, glut z ciemnym kropeczkami. Faktycznie dodatkowo wytrącający się olej. Niestety tak było z połową szminek. Podejrzewam, że tamte były jeszcze ze starej dostawy. Jeszcze źle mi się robi na samo wspomnienie.
U mnie też nie ma tej wody Caramance, i to w kilku rossach najbliższych. Trzeba być ostrożnym wszystko sprawdzać. A była nawet niedawno akacja jakaś, że ktoś wypuścił na rynek podróbki polskich marek i to tych najtańszych, jak soraya czy eveline. Ponoć gruba afera, bo proceder trwał nawet kilka lat i towar trafiał na półki do normalnych sklepów. Jak się cieszę, że mnie to nie dotyczy. Swoją drogą, że ktoś się porywa na podrabianie podróbek

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Po cesarce ładna blizna zostaje U mojej mamy widziałam Ja mam po operacjach kręgosłupa, taką grubą, kilka milimetrów ma jedna kreska, poprzedzielana innymi kreskami (jak szwy szły). I ma z 20 cm. I chociaż jestem prawie 4 lata po ostatniej to wciąż wygląda jak prawie nówka Ale mówię, mnie ona nie przeszkadza. Czasem tylko swędzi, ale ja cały czas "swędzę"

jadzia, piękne zakupy
Powiem Ci, że u mnie jeszcze 2 lata temu i nawet rok temu blizna inaczej wyglądała, niż teraz Mam też bliznę na brodzie (wypadłam mamie z wózka, jak miałam 2 latka). Uwielbiam i nie umiałabym żyć już bez nich, jakby mi je usunięto jakimś cudem, to tak, jakby mi ktoś palce poobcinał, okaleczył, jak bez ręki. Szczerze

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dziopy znalazlam fajne lekcje na youtube jak robic rozne kosmetyki. O dziwo prowadzi je mezczyzna i ma szalenie uspokajajacy glos. Az sie dziwie ze ma tak malo subskrybentow. Ogladalam jak robic dezodorant a tutaj jest link do aloesowych wyczynow. Korah pewnie cie zainteresuje:
https://www.youtube.com/watch?v=RB2X...e_gdata_player

Dzięki, pooglądam
Korah jest offline  
Stary 2014-02-06, 09:22   #585
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez ostro olejuje. Znalazlam jeden blog na ktorym dziewczyna podala wykaz olejow i wskazowki jak dobrac dobry olej. Jesli chcecie to wam podam linka.
mi ostatnio bardzo odpowiada rozmaryn z aloesem
i sesa mi dobrze robiła.
Stary 2014-02-06, 09:27   #586
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
o masz!!!!!!!!
to się jeszcze do niego nie dokopałam!!!!! leży w szufladce próbkowej i sie chowa
za dużo mi wysłałaś po prostu......
to od razu dzisiaj testuje - kocham Cię
testuj testuj ciekawa jestem Twoich wrazen
pisalas ostatnio o wysypie baby hair co wcierasz?
bo u mnie bejbiki bardzo porzadane sa nie to zebym narzekala ale zawsze mozna miec ich wiecej
effa_j jest offline  
Stary 2014-02-06, 09:28   #587
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma tej wody Caramance, i to w kilku rossach najbliższych. Trzeba być ostrożnym wszystko sprawdzać. A była nawet niedawno akacja jakaś, że ktoś wypuścił na rynek podróbki polskich marek i to tych najtańszych, jak soraya czy eveline. Ponoć gruba afera, bo proceder trwał nawet kilka lat i towar trafiał na półki do normalnych sklepów. Jak się cieszę, że mnie to nie dotyczy. Swoją drogą, że ktoś się porywa na podrabianie podróbek

Powiem Ci, że u mnie jeszcze 2 lata temu i nawet rok temu blizna inaczej wyglądała, niż teraz Mam też bliznę na brodzie (wypadłam mamie z wózka, jak miałam 2 latka). Uwielbiam i nie umiałabym żyć już bez nich, jakby mi je usunięto jakimś cudem, to tak, jakby mi ktoś palce poobcinał, okaleczył, jak bez ręki. Szczerze[COLOR="Silver"]
świat się kończy

z moich blizn po wyczynach rowerowych jestem dumna, a szalałam ostro
ale z moich 2 blizn nie z mojej winy nie jestem dumna i chętnie bym się ich pozbyła np. po nieudanym szczepieniu mam paskudną bliznę i to na ramieniu kiedyś pewnie się jej pozbędę, ale jeszcze jest dość świeża. A obecnej blizny nie muszę się pozbywać, bo jest w miejscu niewidocznym dla świata i nawet w skąpym stroju kąpielowym jej nie będzie widać

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-02-06, 09:28   #588
Iwi82
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do Iwi82

A Wy znowu kusicie Akurat przymierzam się do zamówienia na iherb, to może się skuszę na ten Innersence
Stary 2014-02-06, 09:31   #589
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
A Wy znowu kusicie Akurat przymierzam się do zamówienia na iherb, to może się skuszę na ten Innersence
i wrzuć sobie mydełko z plantilife dobrze radzę

skusilaś się już na coś z make me bio?

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-02-06, 09:41   #590
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i wrzuć sobie mydełko z plantilife dobrze radzę

skusilaś się już na coś z make me bio?
Które mydełko konkretnie??

Co do MMB, to jasne, że tak Mam krem Orange, krem Anti-Age na dzień i puder myjący. Z próbek mam kremik Anti-Age na noc i Beautiful face
Stary 2014-02-06, 09:51   #591
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Które mydełko konkretnie??

Co do MMB, to jasne, że tak Mam krem Orange, krem Anti-Age na dzień i puder myjący. Z próbek mam kremik Anti-Age na noc i Beautiful face
takie mydełko
http://www.iherb.com/Plantlife-Aroma...oz-113-g/49700
tu większy wybór zapachowy
http://www.iherb.com/Plantlife

czyli wpadłaś w mmb ja czekam na opinię jeszcze na temat peelingu migdałowego. do mnie idzie szampon (to będzie już 15 w kolekcji) i próbki 2 kremów różany i pomarańczowy.
nie wiem, od czego zalezy, kiedy pani Ania dodaje pełnowymiarowy gratis, ale pewnie od szczęścia

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-02-06, 09:52   #592
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
testuj testuj ciekawa jestem Twoich wrazen
pisalas ostatnio o wysypie baby hair co wcierasz?
bo u mnie bejbiki bardzo porzadane sa nie to zebym narzekala ale zawsze mozna miec ich wiecej
no własnie ostatnio to nic nie wcieram....
ale to być może jeszcze pokłosie kozieradki
a może ten "olejek" rozmarynowy działa???
nie wiem, ale na pewno jak tylko będzie zbliżał się ku końcowi to go dokupię i wezmę tym razem do duetu olej z kozieradki

A!
Chciałam Wam podac niezawodny i błyskawiczny sposób na diametralną poprawę stanu cery i wyglądu!!!
Wystarczy zdjąć soczewki
Ja zdjęłam i jestem zachwycona swoją gębą
Niestety to działa tylko w przypadku "ślepaków"
Niestety
Stary 2014-02-06, 09:59   #593
la songerie
Rozeznanie

Co do odzywek. Jak wzbogacic maski do wlosow. Zapisalam sobie w zakladkach bo mam kilka felernych masek
http://recenzjekosmetykowpolskich.bl...ki-do.html?m=1

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Tutaj sa linki do olejowania i tego jak dobrac dobry olej:
http://recenzjekosmetykowpolskich.bl...pisow.html?m=1

Stary 2014-02-06, 10:05   #594
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
w razie czego sluze probka
Cytat:
nie wiem, ale na pewno jak tylko będzie zbliżał się ku końcowi to go dokupię i wezmę tym razem do duetu olej z kozieradki

A!
Chciałam Wam podac niezawodny i błyskawiczny sposób na diametralną poprawę stanu cery i wyglądu!!!
Wystarczy zdjąć soczewki
Niestety
w takim razie skruszona wracam do wcierania kozieradki, bo chyba khadi kozieradka i gorczyca nie dziala zbytnio
Ja mimo zdjetych soczewek ostatnio o dziwo na twarz nie moge narzekac mysle, ze retinol przyczynil sie znacznie do poprawy stanu buzi. Gdyby jeszcze w jakis magiczny sposob udalo mi sie zniwelowac rozszerzone pory... to byloby spelnienie moich marzen
effa_j jest offline  
Stary 2014-02-06, 10:07   #595
Sicilia
Zadomowienie

promolcia tak używam odżywki avocado burt's bees pre-shampoo. Zapowiada się, że to będzie mój hit do włosów. Akurat kupiłam moją za granicą. Spróbuj poszukać na feelunique, lovelula albo naturisimo. Wszędzie jest wysyłka darmowa do Polski, asortyment się różni, nie w każdym sklepie jest to samo.

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2014-02-06, 10:16   #596
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

w takim razie skruszona wracam do wcierania kozieradki, bo chyba khadi kozieradka i gorczyca nie dziala zbytnio
Ja mimo zdjetych soczewek ostatnio o dziwo na twarz nie moge narzekac mysle, ze retinol przyczynil sie znacznie do poprawy stanu buzi. Gdyby jeszcze w jakis magiczny sposob udalo mi sie zniwelowac rozszerzone pory... to byloby spelnienie moich marzen
ja jeszcze właśnie olej kozieradkowy nabędę i będę czekać na burzę loków
Stary 2014-02-06, 10:27   #597
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
takie mydełko
http://www.iherb.com/Plantlife-Aroma...oz-113-g/49700
tu większy wybór zapachowy
http://www.iherb.com/Plantlife

czyli wpadłaś w mmb ja czekam na opinię jeszcze na temat peelingu migdałowego. do mnie idzie szampon (to będzie już 15 w kolekcji) i próbki 2 kremów różany i pomarańczowy.
nie wiem, od czego zalezy, kiedy pani Ania dodaje pełnowymiarowy gratis, ale pewnie od szczęścia
Oj wpadłam Ale mają naprawdę fajne rzeczy Co do Plantlife, to faktycznie ciekawe te mydełka. Mi wpadły w oko http://www.iherb.com/Plantlife-Aroma...oz-113-g/49712 i http://www.iherb.com/Plantlife-Aroma...oz-113-g/49714

Cytat:
Kochana, Ty już mi tyle rzeczy wysłałaś, że nie będę Cię wykorzystywać A jak Ty go oceniasz??
Stary 2014-02-06, 10:34   #598
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
ja jeszcze właśnie olej kozieradkowy nabędę i będę czekać na burzę loków
loki chetnie oddam w zamian przymuje duza ilosc no i gestosc wlosow

Cytat:
Oj wpadłam Ale mają naprawdę fajne rzeczy Co do Plantlife, to faktycznie ciekawe te mydełka. Mi wpadły w oko http://www.iherb.com/Plantlife-Aroma...oz-113-g/49712 i http://www.iherb.com/Plantlife-Aroma...oz-113-g/49714

Kochana, Ty już mi tyle rzeczy wysłałaś, że nie będę Cię wykorzystywać A jak Ty go oceniasz??
jakbys sie jednak zdecydowala to wiesz gdzie mnie szukac
dla mnie nr 1 jest spray z andalou na objetosc a ze mi sie skonczyl i czekam na nowa dostawe to uzywam tego i jest ok, ale takiego szalu jak u susabee to nie ma
effa_j jest offline  
Stary 2014-02-06, 10:38   #599
la songerie
Rozeznanie

Cytat:

A!
Wystarczy zdjąć soczewki
Niestety
A ty olejujesz tylko skalp ze sie tak spytam? Jak czesto? Ja nakladam na cale wlosy olej arganowy (chce go wykonczyc) a na skalp tylko nakladam balsam Agafii z wyciagiem ziol badz olej lopianowy Green Pharmacy. Widze duzo baby hair. Pewnie po lopianowym bo tego balsamu uzywam od niedawna. Kupujac go myslalam ze to szampon hahahhaha a ile sie nastalam i naglowilam przy poleczce w litewskim sklepiku!
Stary 2014-02-06, 10:48   #600
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
A ty olejujesz tylko skalp ze sie tak spytam? Jak czesto? Ja nakladam na cale wlosy olej arganowy (chce go wykonczyc) a na skalp tylko nakladam balsam Agafii z wyciagiem ziol badz olej lopianowy Green Pharmacy. Widze duzo baby hair. Pewnie po lopianowym bo tego balsamu uzywam od niedawna. Kupujac go myslalam ze to szampon hahahhaha a ile sie nastalam i naglowilam przy poleczce w litewskim sklepiku!
nakładam na skalp, ale potem trochę na włosy często też na długość dokładam od razu maskę.

Tagi
kosmetyki, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne, zdrowe

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości