Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-13, 17:19   #1111
agaku
Rozeznanie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię; a coś więcej o tym olejku do demakijażu mogłabyś napisać - on jest z Louvos czy z Clochee
A balsam do ciała pachnie bardzo intensywnie (jak ich szampon), czy raczej delikatnie?
Przepraszam, chyba późna pora sprawiła, że się zamieszałam. Olejek oczywiście Clochee. Wybacz, faktycznie Luvos nic takiego nie ma.
Pytasz o balsam z Zielonego Lab?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja od jakiegoś czasu szykuję się na balsam poprawiający koloryt - zaplanowałam go sobie na lato
http://zielonelaboratorium.pl/balsam-do-ciala,4,product.html
miałaś może??
Przyznam, że patrząc na cenę jestem rozczarowana składem, bo w sumie zdecydowana większość to substancje natłuszczające, zageszczające, a olejej i masła zostały wypchniete na drugi plan chyba, że to jest po prostu samoopalacz? tylko taki delikatny? Chociaż mam wrażenie, że składnik odpowiedzialny za opalanie jest tylko dodatkiem i efekt będzie bardzo delikatny, nie taki jak w przypadku normalnych samoopalaczy.
znasz może ten balsam?
a czemu Twoje włosy lubią sls? trzeba to zmienic
lubisz mocne oczyszczanie? jeśli tak to ja Ci podrzuce kilka propozycji mocno oczyszczających, ale naturalnych szamponów
Tego balsamu nie miałam. Używałam tego czekoladowego. W działaniu fajny, zapach super, wchłaniał się szybko. Jednak hit to masło do ciała.

W sprawie szamponów to próbowałam używać takich z Rossmana (Babydream, Liliputz, Alterra). Mam włosy tłuste, muszę myć je codziennie. Przy skórze miałam wtedy takie tłuste placki/fragmenty włosów (nie wiem czy dość precyzyjnie to wyjaśniłam). Z drogeryjnych szamponów najbardziej służył mi różowy przezroczysty Syoss. Co dokładnie z szamponów polecasz (czytam twój blog więc co nieco już wiem)? Można dostać coś tak do 20 zł?

Cytat:
Jeeeeeeee!!!!!!
wygrałam w konkursie sklepu zdrowe kosmetyki bon na zakupy za 100zł
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
pierwszy raz w życiu coś wygrałam
o matko jak się cieszę !!!!!!
Gratulacje. Brałaś udział w jakimś konkursie?

agaku jest offline  
Stary 2014-02-13, 17:23   #1112
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
W sprawie szamponów to próbowałam używać takich z Rossmana (Babydream, Liliputz, Alterra). Mam włosy tłuste, muszę myć je codziennie. Przy skórze miałam wtedy takie tłuste placki/fragmenty włosów (nie wiem czy dość precyzyjnie to wyjaśniłam). Z drogeryjnych szamponów najbardziej służył mi różowy przezroczysty Syoss. Co dokładnie z szamponów polecasz (czytam twój blog więc co nieco już wiem)? Można dostać coś tak do 20 zł?
Pytanie nie do mnie, ale może spróbujesz mycia mydłem? Dobre mydło z pokrzywą, łopianem może pomóc Ci z tymi problemami. Czy w ogóle taka pielęgnacja Cię nie jara, jak większość tutaj, a ja tylko szerzę ferment?
Stary 2014-02-13, 17:29   #1113
agaku
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale może spróbujesz mycia mydłem? Dobre mydło z pokrzywą, łopianem może pomóc Ci z tymi problemami. Czy w ogóle taka pielęgnacja Cię nie jara, jak większość tutaj, a ja tylko szerzę ferment?
Mam na stanie mydło z zieloną glinką ze sklepu Calaya. Muszę spróbować umyć nim włosy. Jeśli coś by mnie uwolniło od codziennego mycia włosów to czemu nie.
Polecasz jakieś konkretne mydło?

Patrzę na skład Sylveco do higieny intymnej. Myślicie, że benzoesan sodu jest tam konieczny?
http://sylveco.pl/sklep/cialo/zel-do-higieny-intymnej

Edytowane przez agaku
Czas edycji: 2014-02-13 o 17:31
agaku jest offline  
Stary 2014-02-13, 17:42   #1114
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Mam na stanie mydło z zieloną glinką ze sklepu Calaya. Muszę spróbować umyć nim włosy. Jeśli coś by mnie uwolniło od codziennego mycia włosów to czemu nie.
Polecasz jakieś konkretne mydło?
Z zieloną glinką będzie dobre dla tłustych włosów, spróbuj, nie zaszkodzi Tylko trochę inaczej się myje włosy mydłem niż szamponem, mogę Ci zalinkować jak to się dokładnie robi. I warto przepłukać czymś o kwaśnym odczynie, więc woda z cytryną lub octem jabłkowym wskazana. Nie trzeba, ja po pewnym czasie już nie płukałam, bo wystarczało mi samo płukanie wodą (rada pani Asi z Tuli), ale mam krótkie włosy, przy długich może być problem z rozczesaniem.
Używałam mydeł z Lawendowej Farmy i Mydlarni Tuli, mogę polecić Trzy Korzenie z LF i w sumie oba mydła do włosów z Tuli - szałwiowe bardziej nada się do tłustych, piwne bardzo mi się podobało, ale moje mam suche. Z LF się trochę pogniewałam ostatnimi czasy, ale Tuli bardzo polecam, ogólnie jako sklep
Teraz używam mydła afrykańskiego ("kaszanki") z BU, też jest fajne, ale bardziej "tępi" i plącze włosy, więc przy długich bym chyba nie ryzykowała.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

http://mydlarnia-tuli.pl/wlosy/104-m...-ogolne-zasady
Stary 2014-02-13, 18:21   #1115
agaku
Rozeznanie

Dzięki za rady, na pewno wypróbuję. Teraz sobie przypomniałam, że miałam kiedyś szampon w kostce Lusha - też nie byłam zadowolona.

agaku jest offline  
Stary 2014-02-13, 18:22   #1116
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
wow
czekam jeszcze na szampony i odzywkę
[QUOTE=agaku;45135392
Tego balsamu nie miałam. Używałam tego czekoladowego. W działaniu fajny, zapach super, wchłaniał się szybko. Jednak hit to masło do ciała.

Gratulacje. Brałaś udział w jakimś konkursie?[/QUOTE]
Na pierwszej stronie sklepu jest rozstrzygnięcie konkursu, a poniżej właśnie konkurs - dot. kosmetycznego odkrycia 2013 r.
Co do szamponów - dobre, tanie, dobrze oczyszczające i nieobciążające włosów są ruskie:
love2mix z chili
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=621
natura siberica do tłustych
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=131
babcia agafia do włosów z łupieżem (24 zł, ale duży i strasznie wydajny)
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=707
czarny ziołowy
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=278

yves rocher pokrzywowy
http://www.yves-rocher.pl/szampon_oc...zczajacych_sie

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-02-13 o 18:27
anula_ga jest offline  
Stary 2014-02-13, 18:48   #1117
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ciesze sie, ze ktos podziela moj entuzjazm dot spray andalou
do mnie wczoraj wlasnie dotarala przesylka z nowym zapasem i nowa odzywka
http://www.iherb.com/Mineral-Fusion-...z-250-ml/26776 zapowiada sie bardzo obiecujaco

czy chodzi o ten
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-242-ml/39570
jak naprawdę dodaje volume to ja tesz go kcem
mam odżywkę lawendową z tej serii ale jakoś szału u mnie nie zrobiła...

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
love me green już wysłało mi paczkę

anula, ja już wystarczająco się puściłam w tym roku ....z torbami oczywiście

mlodziutka, ja myślałam też o tej piance na prezent, ale osoba ta nie lubie nieprzezroczystych opakowań, więc odpuściłam

promolcia, piękne zakupy, jestem ciekawa bardzo kremu Epona
jeszcze go nie otworzyłam, na razie miziam się make me bio, ale dam znac jak otowrzę
Cytat:
trzeba kupić nową i po problemie

przypomniało mi się, że chciałam kiedyś mieć też krem Weleda z granatem. to w kontekście naszych ostatnich rozmów o grantach

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

bo nie widzi, kiedy się kończy i kiedy trzeba kupić nową ulubiona to logona z miętą.
kupiłam sok z granatów z oleofarmu, mam zamiar użyć jako tonik
Cytat:
Co się dzieję?

Sylveco wprowadziło kolejne produkty -

http://sylveco.pl/arnikowe-mleczko
ale mogliby pokazać w składzie, że faktycznie żel do intymnej zawiera kwas mlekowy
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
włosy mam długie do łopatek, ale bardzo lubiłam myć je kaszanką bo fajnie je usztywnia / daje efekt volume, tylko trzeba użyć naprawdę dobrej odzywki żeby zniwelować mat, świetnie sprawdza się zimą, gdy myję włosy wieczorem i nastepnego dnia po użyciu normalnych szamponów mam zazwyczaj przklap, a po kaszance nadal są ładnie odbite od nasady

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-02-13 o 18:50
promolcia jest offline  
Stary 2014-02-13, 18:53   #1118
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
włosy mam długie do łopatek, ale bardzo lubiłam myć je kaszanką bo fajnie je usztywnia / daje efekt volume, tylko trzeba użyć naprawdę dobrej odzywki żeby zniwelować mat, świetnie sprawdza się zimą, gdy myję włosy wieczorem i nastepnego dnia po użyciu normalnych szamponów mam zazwyczaj przklap, a po kaszance nadal są ładnie odbite od nasady
No, to do długich widzę też się nadaje Ja, choć mam krótkie, muszę po kaszance umyć włosy szamponem, bo są zbyt tępe, a odżywek nie używam, kwaśnych płukanek też od dawna mi się nie chce. Ale szampon sobie doskonale radzi z domyciem po mydle.
Stary 2014-02-13, 19:25   #1119
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:

kupiłam sok z granatów z oleofarmu, mam zamiar użyć jako tonik

ale mogliby pokazać w składzie, że faktycznie żel do intymnej zawiera kwas mlekowy
Daj koniecznie znać jak się sprawdzi sok w roli toniku, strasznie jestem ciekawa

Na stronie któregoś sklepu internetowego widziałam w składzie kwas mlekowy, to chyba jakaś pomyłka sylveco O np. tutaj http://iwos.pl/higiena-intymna/596-l...j-sylveco.html
Klolcia jest offline  
Stary 2014-02-13, 20:05   #1120
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

czy chodzi o ten
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-242-ml/39570
jak naprawdę dodaje volume to ja tesz go kcem
mam odżywkę lawendową z tej serii ale jakoś szału u mnie nie zrobiła...

tak, chodzi o ten
tak, dodaje objętości
Stary 2014-02-13, 20:13   #1121
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
tak, chodzi o ten
tak, dodaje objętości
Anula, przyznaj się, czy coś zamówiłaś z love me green?
ja jutro będę mieć paczkowy dzień i z Maurelii i z love me green

jadzia, testujesz już waniliowy szampon? napiszesz coś o nim?

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-13 o 20:25
beeets jest offline  
Stary 2014-02-13, 20:35   #1122
mlodziudka85
Zadomowienie

Kurczę, psikadełko mi się popsuło od Maurelii I.
To się nim nacieszyłam
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2014-02-13, 20:52   #1123
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Kurczę, psikadełko mi się popsuło od Maurelii I.
To się nim nacieszyłam
ale co się właściwie z nim stało
może da się włożyć i będzie działać. miał tak kilka razy z perfumami, że mi się coś działo, ale po interwencji dało się to naprawić. może będzie dobrze

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-02-13, 20:59   #1124
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
ale co się właściwie z nim stało
może da się włożyć i będzie działać. miał tak kilka razy z perfumami, że mi się coś działo, ale po interwencji dało się to naprawić. może będzie dobrze
Nie wiem. Przestało psikać. Co jakiś czas próbuję nacisnąć po kilka razy. Może coś tam się zacięło.
Stary 2014-02-13, 21:03   #1125
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem. Przestało psikać. Co jakiś czas próbuję nacisnąć po kilka razy. Może coś tam się zacięło.
jeśli nic się nie da zrobić, to trzeba będzie złożyć reklamację i pani ci wymieni na nowy flakonik. na pewno się dogadacie
nie martw się

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-02-13, 21:25   #1126
Soph
Organizatorka

Cytat:
Co się dzieję?

Sylveco wprowadziło kolejne produkty -

http://sylveco.pl/arnikowe-mleczko
Wysypuje mnie i to bardzo

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2014-02-13, 21:35   #1127
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Wysypuje mnie i to bardzo
Może to hormony szaleją, albo to ocieplenie. Też ostatnio przeszłam wysyp. Moja siostra to samo.
Rób codziennie maseczki z glinki. Powinny pomóc.
Przydałoby się połączenie kwasów. Z ogólnodostępnych....BU?
Możesz też sięgnąć po maści apteczne.
Stary 2014-02-13, 21:42   #1128
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:

Cień ma piękny kolor. Lubię takie.
Całe zakupy zrobiłyście w Skarbcu, bo nie widzę Zao?
Przygarnęłabym wszystko . Szczególnie mgiełkę.

Beets
Nie wszystko jest ze Skarbca próbki minerałów z Kosmetyków Mineralnych, Zao z Biolandera ,Green People ,Avalon i sylveco z Iwos
Mgiełka czeka w kolejce do testów,czyli za ok.2 miesiace użyję

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
a wiadomo jak z trwałością? Lawenda mnie kusi, ale i n II Już nie będę przeglądać strony maurelli bo nigdy nie skompletuje zamówienia

wgl jestem oczarowana duetem serum z mącznicy jmo + pomarańcza mmb powoli moja sahara odchodzi w zapomnienie koloryt wyrównany, zwężone pory. Oby tak dalej
Lubię JMO i strasznie kusicie tym mmb,na razie niczego mi nie trzeba ale chyba przez Was nie wyrobię

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dziekuje mlodziudka! Napewno poczytam o tych witaminkach. Rozumiem ze te dwie nazwy to wlasnie te estrowe formy? Pytam bo na iherb sa te wszystkie formy i nie wiem na ktora ostrzyc zabki. Nie wiesz moze czy wszystkie rozpuszczaja sie ladnie w wodzie? Gdzies czytalam ze niektore trzeba rozpuszczac jakos inaczej.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Wlasnie robie rozeznanie na tej stronie. Zrobilam sobie foldery do kazdego sklepu i bede wpisywac co kupilabym w kazdym gdybym robila zakupy, a na koniec porownam ten asortyment i ceny. Czy uzywalas moze innego peelingu enzymatycznego z polproduktow ze masz porownanie? Czy ten 100% Pure jest moze tak samo silny czy mniej? Orientujesz sie moze?
100% pure nie miałam ,peelingów różnych miałam sporo ale w kategorii niemechanicznych ten jest najlepszy,mieli jeszcze peeling z piaskiem z Bora Bora i też był super chociaż nieżle zdzierał to jednak nie podrażniał.Ten enzymatyczny z e-naturalne nakładam super cienka warstwą i czekam jak wyschnie normalnie łój wychodzi porami a cera jest mega gładka.Niedawno mi sie skończył i bardzo za nim tęsknię teraz z pewnościa wezme 250g.
Cytat:

jak tam puder sante?? lepszy niż zao? zao faktycznie drobinkowe...
a cień? taki jak chciałaś??? spojrzałam na swój rachunek i okazało się, że nie policzyli mi zniżki na kolorówkę
Ty wiesz co...po powrocie do domu, zajeżdżam do Mamy, żeby się pochwalić co kupiłam a ona wszystko mi zabrała ten piękny błyszczyk i wszystkie cudne kremy pod oczy, na które się tyle napalałam...normalnie szok !!!

te kosmetyki nie są do końca naturalne...ale za to polecam suplementy z tej firmy

gratuluję !!!
Anulka co Ty mi przysłałaś? obie wersje deo z maurellii???
przecież to mi na miesiąc wystarczy a miało być na trzy użycia
jak tam puder z lauressa?

nareszcie w domu
teraz mogę się zabrać za przygotowanie do wysyłki tego wszystkiego co Wam naobiecywałam
Cytat:
bardzo dziękuję za próbeczki dotarły w całości, bez żadnych zawirowań po drodze.
zapach miętowy dużo fajniejszy , cytrusowy jest taki nijaki...

muszę coś wykombinować jak to wyrwać z jej łapek bom tesz mocno ciekawa tych próbek
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Krem-...ATUROYALE/1933
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Krem-...PROTECTION/165
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Krem-pod-oczy/1638
i ten błyszczyk w odcieniu ruby http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Blyszczyk-do-ust/1843
Puder sante jest super do konturowania twarzy ,ładnie brązowi i policzki wyglądają na gładsze niż w rzeczywistości jestem bardzo zadowolona lepiej się sprawdza niż bronzer Zao.
Cień trochę mnie rozczarował wygląda nijak na powiece a do rozświetlania sie nie nadaje jeszcze pokombinuje ,może jako rozświetlacz? albo do oddania.

Mamusia niegrzeczna
Podeśle Tobie próbeczkę kremu pod oczy Logona i AMB ,i tak szykuję Tobie paczuszkę chciałam Ci podesłać podkład Era minerals light medium golden w 3 formulach nawet jak kolor nie do końca to chociaż przetestujesz formuły.Ja się polubiłam z podkładami Era.
Napisz do Skarbca to zrobią Tobie rabat przy kolejnym zamówieniu.

Śni mi się po nocach Twój błyszczyk AMB-muszę go mieć
Będę na dniach zamawiała w Skarbcu jak coś chcesz to napisz dołożę Ci do paczuszki którą i tak szykujewtedy ja się upomnę o Twoją zniżkę

Nad ta próbką orange mmb dumałam nie przez twojego paluszka tylko nad tym kiedy go przetestuje
Ale tak kusicie że kiedyś tam możesz mi jednak podesłać próbeczke nie spieszy mi się mam co używać....przez najbliższy rok

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2014-02-13 o 21:44
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2014-02-13, 22:05   #1129
Soph
Organizatorka

Cytat:
Może to hormony szaleją, albo to ocieplenie. Też ostatnio przeszłam wysyp. Moja siostra to samo.
Rób codziennie maseczki z glinki. Powinny pomóc.
Przydałoby się połączenie kwasów. Z ogólnodostępnych....BU?
Możesz też sięgnąć po maści apteczne.
Coś innego niż mlekowy z BU ?
U mnie chyba mieszanka wszystkich czynników, w tym stres

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2014-02-13, 22:06   #1130
la songerie
Rozeznanie

Cytat:
Tu niestety nie za bardzo nie pomogę. Kojarzę, że niektóre rozpuszczają się w olejach. Jeśli będziesz przygotowywać niewielkie ilości to nie ma co się przejmować stabilnością. Co chcesz przyotowc?
Marzy mi sie zwykle serum na wodzie lub innym skladniku. Mozna to mieszac z kwasem hialuronowym lub w nim rozpuscic?
Stary 2014-02-13, 22:16   #1131
agaku
Rozeznanie

Cytat:
Co do szamponów - dobre, tanie, dobrze oczyszczające i nieobciążające włosów są ruskie:
love2mix z chili
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=621
natura siberica do tłustych
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=131
babcia agafia do włosów z łupieżem (24 zł, ale duży i strasznie wydajny)
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=707
czarny ziołowy
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=278

yves rocher pokrzywowy
http://www.yves-rocher.pl/szampon_oc...zczajacych_sie
Bardzo dziękuję za linki i propozycje. Zacznę od tego ostatniego bo dostępny stacjonarnie. Cena w salonach faktycznie 9,9?

agaku jest offline  
Stary 2014-02-13, 22:54   #1132
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Nie wszystko jest ze Skarbca próbki minerałów z Kosmetyków Mineralnych, Zao z Biolandera ,Green People ,Avalon i sylveco z Iwos
Mgiełka czeka w kolejce do testów,czyli za ok.2 miesiace użyję

Lubię JMO i strasznie kusicie tym mmb,na razie niczego mi nie trzeba ale chyba przez Was nie wyrobię

100% pure nie miałam ,peelingów różnych miałam sporo ale w kategorii niemechanicznych ten jest najlepszy,mieli jeszcze peeling z piaskiem z Bora Bora i też był super chociaż nieżle zdzierał to jednak nie podrażniał.Ten enzymatyczny z e-naturalne nakładam super cienka warstwą i czekam jak wyschnie normalnie łój wychodzi porami a cera jest mega gładka.Niedawno mi sie skończył i bardzo za nim tęsknię teraz z pewnościa wezme 250g.

Puder sante jest super do konturowania twarzy ,ładnie brązowi i policzki wyglądają na gładsze niż w rzeczywistości jestem bardzo zadowolona lepiej się sprawdza niż bronzer Zao.
Cień trochę mnie rozczarował wygląda nijak na powiece a do rozświetlania sie nie nadaje jeszcze pokombinuje ,może jako rozświetlacz? albo do oddania.

Mamusia niegrzeczna
Podeśle Tobie próbeczkę kremu pod oczy Logona i AMB ,i tak szykuję Tobie paczuszkę chciałam Ci podesłać podkład Era minerals light medium golden w 3 formulach nawet jak kolor nie do końca to chociaż przetestujesz formuły.Ja się polubiłam z podkładami Era.
Napisz do Skarbca to zrobią Tobie rabat przy kolejnym zamówieniu.

Śni mi się po nocach Twój błyszczyk AMB-muszę go mieć
Będę na dniach zamawiała w Skarbcu jak coś chcesz to napisz dołożę Ci do paczuszki którą i tak szykujewtedy ja się upomnę o Twoją zniżkę

Nad ta próbką orange mmb dumałam nie przez twojego paluszka tylko nad tym kiedy go przetestuje
Ale tak kusicie że kiedyś tam możesz mi jednak podesłać próbeczke nie spieszy mi się mam co używać....przez najbliższy rok
cieszę się, że sante się sprawdza, sama nabrałam na niego ochoty
błyszczyk amb jest śliczny, bardzo wyrazisty, w sam raz na wieczorne wyjścia, zobaczymy czy mama się przykoleguje do niego na stałe czy jednak odda go w me objęcia...
jakby Ci się udało wyłudzić kolejne podoczne próbki to byłabym mega wdzięczna
daj znać kiedy dokładnie będziesz robić zamówienie bo wciąż dumam nad tym hydrolatem laurowym...

Dziewczyny jak tam Wasze plany na walentynki???

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-02-13 o 22:56
promolcia jest offline  
Stary 2014-02-13, 23:14   #1133
Anna Maruda
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2

Moj zestaw eko kosmetykow to
Korund do peelingu, najlepszy specyfik jaki mialam i chyba najtanszy
Spirulina (algi) na maseczke - rewelacja
Mydelko aleppo 16% do mycia twarzy i ciala ( jesli pominac zapach to ma same zalety)
Olejek arganowy - w zasadzie mozna sie nim nacierac od stop do glow, dobry na wszystko, stosuje glownie na twarz
Alun - naturalny dezodorant, pieknie sie sprawdzil
Planuje jeszcze zakup naturalnego nierafinowanego masla shea, podobno rewelacja
Wszystkie te kosmetyki sa naturalne i naprawde dzialaja i nie kosztuja wiele ( na allegro mozn znalezc wielu uczciwych sprzedawcow) i sa mega wydajne
Anna Maruda jest offline  
Stary 2014-02-13, 23:33   #1134
jadzia_jadzia
Raczkowanie

GG do jadzia_jadzia

Cytat:
Jeeeeeeee!!!!!!
wygrałam w konkursie sklepu zdrowe kosmetyki bon na zakupy za 100zł
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
pierwszy raz w życiu coś wygrałam
o matko jak się cieszę !!!!!!
Fiu fiu To cudownie!!! Rozpusta bez wyrzeczeń!!!

Cytat:

Przetestowałam dziś ten drugi (z tym korzeniem na okładce) ale muszę podejść do testu jeszcze raz, bo jakoś mnie nie zachwycił...ja mam cienkie włosy i albo źle spłukałam, albo on jest nie dla mnie, bo musiałam dziś włosy w koka upiąć bo nie mogłam ich znieść...jakieś takie nieukładające się. Ale ja mam TRUDNE włosy. Jak mi nie podpasują to Ci oddam. Jutro przetestuję ten waniliowy. Może będzie inny?

Zadowolona jestem za to z balsamu waniliowego Savonille. Cudowny jest. Ale boję się przesuszu (bo jednak jest z tych tłuściejszych) to będę używała zamiennie z Make Me Bio (bo te kocham nadal niezmiennie).

Deo zaliczam do moich hitów. Dałam próbkę mamie. Najpierw sceptycznie do niego podeszła, ale stwierdziła, ze działa. Więc działa.

Jutro będę miała drugi balsam i pomadkę
jadzia_jadzia jest offline  
Stary 2014-02-13, 23:53   #1135
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:

W walentynki planuje kupic sobie zestaw szampon i odzywka shea moisture a potem jakas kolacja-chyba w meksykanskiej knajpie

Fajne ostatnie zakupy,dziewczyny
No i Anula_ga-gratulacje wygranej
Stary 2014-02-14, 00:24   #1136
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Marzy mi sie zwykle serum na wodzie lub innym skladniku. Mozna to mieszac z kwasem hialuronowym lub w nim rozpuscic?
Najbezpieczniej byłoby skorzystać z gotowej receptury. Ja idę na jeszcze większą łatwiznę - kupuję gotowce

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Coś innego niż mlekowy z BU ?
U mnie chyba mieszanka wszystkich czynników, w tym stres

Apteka np. Effaclar Duo/K, Glyco A, Acne Derm, Benzacne, Tracneal itd.
Oczywiście wszystko nienaturalne i dostępne bez recepty. W necie to z najlżejszych - najbezpieczniejszych migdałek. Nie wiem jaka jest Twoja skóra i jakie masz doświadczenia w tej tematyce, więc ciężko mi coś więcej powiedzieć.

Cytat:
Testuj, testuj. Daj znać gdy wybierzesz najlepszy
Córa idzie do babci na cały dzień, a mąż do 22 w pracy, więc będę miała trochę czasu dla siebie. Walentynki będziemy obchodzić w niedziele. Idziemy na kabaret
Propos mojej córy, zabawiła się ze mną w chowanego. Jutro przetrząsnę dom w poszukiwaniu karty z kodami do przelewów. Człowiek jednak nie uczy się na błędach...

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Anna Maruda Pokaż wiadomość
Moj zestaw eko kosmetykow to
Korund do peelingu, najlepszy specyfik jaki mialam i chyba najtanszy
Spirulina (algi) na maseczke - rewelacja
Mydelko aleppo 16% do mycia twarzy i ciala ( jesli pominac zapach to ma same zalety)
Olejek arganowy - w zasadzie mozna sie nim nacierac od stop do glow, dobry na wszystko, stosuje glownie na twarz
Alun - naturalny dezodorant, pieknie sie sprawdzil
Planuje jeszcze zakup naturalnego nierafinowanego masla shea, podobno rewelacja
Wszystkie te kosmetyki sa naturalne i naprawde dzialaja i nie kosztuja wiele ( na allegro mozn znalezc wielu uczciwych sprzedawcow) i sa mega wydajne
Piękny zbiór. Taki surowy. Sama do takiego dążyłam, ale popłynęłam...
Ałun też się u mnie sprawdzał. Planuje do niego wrócić.
Masełko kup koniecznie. Jest bardzo dobre. Nakładam je jednak na wilgotną skórę.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2014-02-14 o 00:25
Stary 2014-02-14, 01:01   #1137
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
luvos nic nie ma do demakijażu to pewni chodzi o Clochee https://www.clochee.com/produkt-9-4-...emakijazu.html
Dziękuję.

promolcia, użyłaś już może szamponu MMB?

anula_ga, gratulacje , pierwsza wygrana i jaka konkretna.

Dzisiaj dostałam paczkę z Make Me Bio i już wypróbowałam próbki Orange i Beautiful , super się wchłaniają i zapach pomarańczowego jest piękny. Będzie problem z wyborem, bo coś czuję, że wszystkie będą mi pasować.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-02-14, 07:44   #1138
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

Przetestowałam dziś ten drugi (z tym korzeniem na okładce) ale muszę podejść do testu jeszcze raz, bo jakoś mnie nie zachwycił...ja mam cienkie włosy i albo źle spłukałam, albo on jest nie dla mnie, bo musiałam dziś włosy w koka upiąć bo nie mogłam ich znieść...jakieś takie nieukładające się. Ale ja mam TRUDNE włosy. Jak mi nie podpasują to Ci oddam. Jutro przetestuję ten waniliowy. Może będzie inny?

Zadowolona jestem za to z balsamu waniliowego Savonille. Cudowny jest. Ale boję się przesuszu (bo jednak jest z tych tłuściejszych) to będę używała zamiennie z Make Me Bio (bo te kocham nadal niezmiennie).

Deo zaliczam do moich hitów. Dałam próbkę mamie. Najpierw sceptycznie do niego podeszła, ale stwierdziła, ze działa. Więc działa.

Jutro będę miała drugi balsam i pomadkę
ja ten z korzeniem tz tonizujący też zamówiłam, dziś przyjdzie Czekam na testy waniliowego

ja ten balsam kocham nad życie. mam z palmarose i czekam na wanilię

deo to hit naprawdę

super

Nie mogę się dogadać z 1 sklepem. Ma opcję najtańszą wysyłki za 8 zł, a wyskakuje tylko 10 zł. nie odpisują, a chcę u nich tylko 2 rzeczy. poszłambym do innego sklepu, ale jak na złość są tylko 1 sklepem z tymi produktami

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2014-02-14, 08:06   #1139
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

z love me green nic nie brałam, bo robiłam u nich zakupy jakis czas temu i dopiero zaczęłam uzywać
nie odpowiedziałas na pytanie zadane Ci na blogu
Cytat:
Bardzo dziękuję za linki i propozycje. Zacznę od tego ostatniego bo dostępny stacjonarnie. Cena w salonach faktycznie 9,9?
nie iwem czy tyle samo kosztuje, ale jeśli więcej to nie będzie to duża różnica.
jak chcesz próbke tego szamponu dziegciowego babci agafii to moge podesłać

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-02-14 o 08:14
anula_ga jest offline  
Stary 2014-02-14, 08:59   #1140
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
z love me green nic nie brałam, bo robiłam u nich zakupy jakis czas temu i dopiero zaczęłam uzywać
nie odpowiedziałas na pytanie zadane Ci na blogu
już co odpowiadam - beeets bardzo zadowolona

dziewczyny, Unique jest dostępny na Cedrynku:jupi :
to świetna wiadomość, zamawiam odżywkę, szampon i odzywkę leave in
http://cedrynek.pl/pl_PL/producer/UNIQUE/63

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne, zdrowe

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości