Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-03-27, 21:08   #2521
promolcia
Zadomowienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Ja miałabym ochotę na ten krem (miałam próbkę od Ciebie i pasował mi), ale od wczoraj testuję to http://witalnie.com.pl/esprit-equo-d...ingu-15ml.html i jestem zachwycona nie mniej niż moja skóra- pierwszą porcję spiła od razu, następna porcja tego serum o olejowej bądź co bądź konsystencji pozostawiła dopiero lekką warstwę oraz niesamowicie nawilżoną i odżywioną skórę Zapach nie każdemu będzie chyba odpowiadał, bo jest dość intensywny, ziołowo-leśny, ale bardzo relaksujący; dozownik trochę ciężko chodzi i potrafi zaskoczyć - mógłby bardziej precyzyjnie odmierzać krople tego cennego eliksiru (argan, opuncja + jakiś patent). Nie podrażnia okolic oczu, a zapach ulatnia się z czasem. Sklep bardzo ok- poprosiłam o próbki nowych dla mnie firm i Pani była bardzo szczodra.

Krem z filtrem AO o zapachu tropikalnym to strzał w dziesiątkę- nie podrażnia, nawet pod oczami, zabójczo ślicznie pachnie, minerały fajnie się na nim trzymają- sama przyjemność używania A już byłam bliska stwierdzenia, że wysokie filtry mineralne nie dla mnie- dzięki

Ja użyłam szamponu z buraka dopiero raz i miałam wrażenie, że zmiękcza włosy- spróbuję następnym razem z innymi produktami do stylizacji

BB So Bio zdecydowanie lepiej kryje od Pata- testuj, testuj, a jak ci nie spasuje, to podasz dalej
Czy wiecie, że przesyłka z Mazideł Pocztexem kosztuje prawie 42 zł - więcej, niż moje zamówienie; kliknęłam, bo myślałam, że to już jest kwota do zapłaty z kosztami wysyłki;- do głowy mi nie przyszło, że tyle może kosztować krajowa przesyłka trzech drobnych rzeczy, a Pani twierdzi, że już nie da się edytować sposobu dostawy Dziwne-muszę anulować zamówienie, bo to jest rozbój w biały dzień
cieszę się bardzo, że kremik z filtrem tak pasuje
możesz wkleić skład tego eliksiru pod oczy?
używam teraz próbki balsamu pod oczy hauszki i też mi pasuje (tak jak wcześniej logona anti age), do tego martina gebracht z awokado na noc i okolice oczu są dopieszczone
czego nie mogę powiedzieć o cerze i makijażu, który ostatnio kompletnie nie chce się na mnie trzymać...mam momenty słabości i myśli żeby wstąpić do drogerii po jakieś silikony bo wstyd mi już chodzić z tak rozpaćkanym makijażem...nawet duet krem pomarańczowy plus puder z lauressa przestał się sprawdzać...jest tragicznie i nie wiem co kupić żeby wytrzymywało 12 godzin jakie ostatnio spędzam w pracy

przegięcie z tymi kosztami przesyłek
jeśli mogę jeszcze ponarzekać to na swoja paczkę z próbkami jmo czekam od tygodnia i nadal brak awizo w skrzynce...
czekam tez na toniki z iherba

jeśli ktoś ma jakieś konkretne potrzeby ze 100% pure to proszę o pw. w weekend oblookam sprawę z przesyłkami i mogę złożyć zamówienie.
promolcia jest offline  
Stary 2014-03-27, 21:32   #2522
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
cieszę się bardzo, że kremik z filtrem tak pasuje
możesz wkleić skład tego eliksiru pod oczy?
używam teraz próbki balsamu pod oczy hauszki i też mi pasuje (tak jak wcześniej logona anti age), do tego martina gebracht z awokado na noc i okolice oczu są dopieszczone
czego nie mogę powiedzieć o cerze i makijażu, który ostatnio kompletnie nie chce się na mnie trzymać...mam momenty słabości i myśli żeby wstąpić do drogerii po jakieś silikony bo wstyd mi już chodzić z tak rozpaćkanym makijażem...nawet duet krem pomarańczowy plus puder z lauressa przestał się sprawdzać...jest tragicznie i nie wiem co kupić żeby wytrzymywało 12 godzin jakie ostatnio spędzam w pracy

przegięcie z tymi kosztami przesyłek
jeśli mogę jeszcze ponarzekać to na swoja paczkę z próbkami jmo czekam od tygodnia i nadal brak awizo w skrzynce...
czekam tez na toniki z iherba

jeśli ktoś ma jakieś konkretne potrzeby ze 100% pure to proszę o pw. w weekend oblookam sprawę z przesyłkami i mogę złożyć zamówienie.
A mnie avocado od MG podrażniał i nie chciał się wchłaniać ani trochę- jakbym się olejem wysmarowała; zupełnie inaczej, niż to serum (Argania Spinosa kernel oil, Oleyl alkohol, Opuntia Ficus Indica seed oil, Zantoxylum Bungeanum fruit extract, Lavandula Angustifolia oil, Commifora Myrrha oil, Tocopherol, Geraniol, Limonene, Linalool).
Bardzo adekwatny opis tego serum znalazłam tutaj KLIK
Dodam tylko, że zapach to mieszanka toskańskich ziół i woni rozgrzanych w słońcu cyprysów - dla mnie pełen relaks i w dodatku musiałam dzisiaj dobrze wgapiać się w swoje zmarszczki pod oczami, żeby je w ogóle dostrzec

Ciekawe, co takiego się stało, że sprawdzony zestaw makijażowy przestał się sprawdzać

A Tobie AO z filtrem nie pasował?

Sylwiusaka, jak szybko Dzięki wielkie- tż spisał się na medal
Napisz, kiedy będziesz w PL, to wyślę Ci coś do potestowania- btw;- ten Styx to nie jest do końca taki naturalny- żel pod prysznic ma SLS, a ten gęsty krem z 20% shea- propylene glycol Najbardziej naturalny jest ten balsam ziemniaczany wg starej, farmerskiej receptury

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-03-28 o 20:44 Powód: dopisek
susabee jest offline  
Stary 2014-03-29, 01:32   #2523
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
A mnie avocado od MG podrażniał i nie chciał się wchłaniać ani trochę- jakbym się olejem wysmarowała; zupełnie inaczej, niż to serum (Argania Spinosa kernel oil, Oleyl alkohol, Opuntia Ficus Indica seed oil, Zantoxylum Bungeanum fruit extract, Lavandula Angustifolia oil, Commifora Myrrha oil, Tocopherol, Geraniol, Limonene, Linalool).
Dodam tylko, że zapach to mieszanka toskańskich ziół i woni rozgrzanych w słońcu cyprysów - dla mnie pełen relaks i w dodatku musiałam dzisiaj dobrze wgapiać się w swoje zmarszczki pod oczami, żeby je w ogóle dostrzec

Ciekawe, co takiego się stało, że sprawdzony zestaw makijażowy przestał się sprawdzać

Sylwiusaka, jak szybko Dzięki wielkie- tż spisał się na medal
Napisz, kiedy będziesz w PL, to wyślę Ci coś do potestowania- btw;- ten Styx to nie jest do końca taki naturalny- żel pod prysznic ma SLS, a ten gęsty krem z 20% shea- propylene glycol Najbardziej naturalny jest ten balsam ziemniaczany wg starej, farmerskiej receptury
Zazdroszczę efektu.

Trochę się denerwowałam czy wszystko ok, bo codziennie dopytywał się czy paczka doszła .
Dziękuję za propozycję, będę za dwa tygodnie .
To Styx mnie rozczarował, chciałam popróbować ich produktów, bo ten krem ziemniaczany jest udany.

Puder 100% pure jest naprawdę fajny. Do tej pory nakładałam go na podkład i jakoś efekt mnie nie powalał, miałam wrażenie maski. A dzisiaj nałożyłam go tylko na krem (trochę zmatowiłam pudrem jedwabnym) i nareszcie było super. Twarz gładka, nie wchodzi w pory, nie świeciłam się szybko po nim, daje poczucie takiej zdrowej cery. Mogę przyczepić się jedynie, że ubywa go szybko (albo ja jakoś nieudolnie nabieram go pędzlem) i trzeba zaopatrzyć się we własną gąbkę.

Z kremu Lycopene też jestem zadowolona, używam cztery dni i do tej pory nic mi nie wyskoczyło i na nic się nie zanosi. Mógłby tylko trochę bardziej nawilżać poliki, ale i tak nie jest źle .

---------- Dopisano o 02:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

Miał ktoś może do czynienia z tym sklepem http://www.skin1.com/?
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-03-29, 10:27   #2524
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę efektu.

Trochę się denerwowałam czy wszystko ok, bo codziennie dopytywał się czy paczka doszła .
To Styx mnie rozczarował, chciałam popróbować ich produktów, bo ten krem ziemniaczany jest udany.

Puder 100% pure jest naprawdę fajny. Do tej pory nakładałam go na podkład i jakoś efekt mnie nie powalał, miałam wrażenie maski. A dzisiaj nałożyłam go tylko na krem (trochę zmatowiłam pudrem jedwabnym) i nareszcie było super. Twarz gładka, nie wchodzi w pory, nie świeciłam się szybko po nim, daje poczucie takiej zdrowej cery. Mogę przyczepić się jedynie, że ubywa go szybko (albo ja jakoś nieudolnie nabieram go pędzlem) i trzeba zaopatrzyć się we własną gąbkę.

Z kremu Lycopene też jestem zadowolona, używam cztery dni i do tej pory nic mi nie wyskoczyło i na nic się nie zanosi. Mógłby tylko trochę bardziej nawilżać poliki, ale i tak nie jest źle .

---------- Dopisano o 02:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

W takim razie poproszę o adres na pw;- co chciałabyś przetestować, oprócz oczywiście serum pod oczy (i np. szamponu z buraka ); a Ty masz w ogóle to serum C??
Niedługo będę też właścicielką dry flo
Serum C jest naprawdę cudne- szybko się wchłania do całkowitego matu, nie podrażnia, nie pachnie no i nie trzeba biegać po niego do lodówki , a krem z pomidora jest leciutki, fajnie się wchłania i pachnie autentycznie i delikatnie świeżymi, prawdziwymi pomidorami, których tak mi brakuje o tej porze roku

No z tym Styxem to trzeba bardzo uważać, bo mają też naturalne produkty (większość z nich niestety niedostępna w PL), ale zdarzają się i takie, które oprócz glikoli mają jeszcze całą galerię parabenów http://www.ecco-verde.com/styx/rosengarten-eye-gel

Chyba Bleedingsun zamawiała kiedyś z tego sklepu i nie mieli wszystkiego na stanie

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-03-29 o 18:03
susabee jest offline  
Stary 2014-03-29, 11:28   #2525
cloche
Zakorzenienie

chcialam tylko doniesc, ze odzywka glossing 100%pure coraz bardziej mi sie podoba uzywam teraz codziennie i wlosy sa coraz fajniejsze, takie miesiste. i absolutnie nie przetluszczaja sie szybciej, co przy efekcie takich fajnych, miesistych wlosow jest jednak u mnie wielkim sukcesem (a mam cienizny, ktore latwo obciazyc). tak wiec polecam

otworzylam tez probke kremu super fruits i nalozylam na noc. na razie wrazenia na plus, bede testowac dalej

z podkladem jeszcze troche czasu potrzebuje. mam wrazenie, ze dobrze robi mojej gebie, ale jeszcze sie nie dogadalismy do konca w kwestii efektu “na juz“. ale mysle, ze to kwestia czasu. wczoraj dla odmiany znow nalozylam living nature i mi malz walnal komplement. powoli nie wierze w przypadki, bo czesto mi sie zdarzaly jak mialam ten podklad. i to od roznych facetow... ze niby jakos tak promiennie i slicznie wygladam wiec musze sie nauczyc obslugiwac 100%pure przynajmniej tak samo dobrze, zeby zaczac zgarniac komplementy. jak komplementow nie bedzie, to wracam do LN.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline  
Stary 2014-03-29, 12:38   #2526
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
chcialam tylko doniesc, ze odzywka glossing 100%pure coraz bardziej mi sie podoba uzywam teraz codziennie i wlosy sa coraz fajniejsze, takie miesiste. i absolutnie nie przetluszczaja sie szybciej, co przy efekcie takich fajnych, miesistych wlosow jest jednak u mnie wielkim sukcesem (a mam cienizny, ktore latwo obciazyc). tak wiec polecam

otworzylam tez probke kremu super fruits i nalozylam na noc. na razie wrazenia na plus, bede testowac dalej

z podkladem jeszcze troche czasu potrzebuje. mam wrazenie, ze dobrze robi mojej gebie, ale jeszcze sie nie dogadalismy do konca w kwestii efektu “na juz“. ale mysle, ze to kwestia czasu. wczoraj dla odmiany znow nalozylam living nature i mi malz walnal komplement. powoli nie wierze w przypadki, bo czesto mi sie zdarzaly jak mialam ten podklad. i to od roznych facetow... ze niby jakos tak promiennie i slicznie wygladam wiec musze sie nauczyc obslugiwac 100%pure przynajmniej tak samo dobrze, zeby zaczac zgarniac komplementy. jak komplementow nie bedzie, to wracam do LN.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Narobiłaś mi smaka na tą odżywkę- a miałaś może maskę regeneracyjną Pata i możesz porównać?

Ja z kolei muszę się pożalić na tonik Pukka- ten alkohol jest jednak dobitnie wyczuwalny, a piękny zapach utrzymuje się tylko w momencie aplikacji, bo zaraz potem robi się nieprzyjemny i capi zatęchłą ścierą (miałam wcześniej miniaturkę i myślałam, że jest stara, a tu okazało się, że ta ajurweda jest jednak nieprzewidywalna zapachowo ); no nie ma tej przyjemności używania i tak jeszcze porównując go do np. tego toniku, to różnica jest kolosalna- Abellie cudnie pachnie mieszanką miodu, rumianku oraz olejkami ze skórki owoców (słodko) i kwiatów pomarańczy (neroli) Jest to wręcz ekskluzywny zapach i również pochodzi z organicznych składników;- oba wyglądają podobnie- klarowny, złocisty płyn (Abellie lekko się pieni, jest też delikatniejszy dla wrażliwej cery ).
Serum Pukka jest za to jak najbardziej ok, a krem pod oczy dopiero właśnie mam zamiar otworzyć

Otworzyłam też dzisiaj krem Biosolis do twarzy 30SPF, bo wychodziłam trochę na słońce i na początku aplikacji dość mocno bielił (ale wycisnęło mi się trochę za dużo ), natomiast z czasem wchłonął się niemal do matu i fajnie nawilżył; nie pachnie prawie wcale i nie podrażnił mi oczu, więc jak na razie odbiór jak najbardziej pozytywny. Wieczorem nałożę go jeszcze pod minerały i zobaczę, jak się będzie sprawował

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-03-29 o 14:25 Powód: literówki
susabee jest offline  
Stary 2014-03-29, 20:41   #2527
promolcia
Zadomowienie

Cytat:

martina to faktycznie olej w kremie, ale aplikowane na noc niespecjalnie mi przeszkadza
bardzo mnie zainteresowałaś tym eliksirem po oczy też taki kcem
niesprawdzanie się sprawdzonych zestawów zwalam na stres i przemęczenie...najgorsze jest to, że końca nie widać
filtr AO używałam tylko przez tydzień podczas ostatnich wakacji, na co dzień w ogóle się nie filtruję, nigdy nie nakładałam na niego makijażu

tak sobie myślę, że dam szansę tonującemu i pudrowi 100% pure...tylko koloru się mocno obawiam, w sensie czy najjaśniejszy nie będzie za ciemny...

Cytat:
Zazdroszczę efektu.

jaki kolor zamówiłaś? jeśli creme - masz możliwość wstawienia jakiegoś słocza?
promolcia jest offline  
Stary 2014-03-29, 21:47   #2528
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
gdyby któraś warszawianka robiła w tym sklepie zakupy, to baaardzo proszę o przygarnięcie mnie do spółki
a chcesz w litewskim, czy hamerykańskim?

kupujecie coś w pacie na -50% z zegarem?

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-03-29 o 21:49
Fryne jest offline  
Stary 2014-03-29, 21:53   #2529
Soph
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

Taka cisza na wątku, że chyba wszystkie zaciskamy pasa i oszczędzamy
A Ty coś zakupiłaś Fryne?

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:02   #2530
Fryne
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość

Taka cisza na wątku, że chyba wszystkie zaciskamy pasa i oszczędzamy
A Ty coś zakupiłaś Fryne?
nie, kusił mnie peeling z serii home&spa, ale przeczytałam, że pozostawia białą olejową warstwę na ciele (a za to właśnie znielubiłam patowy otulający - po peelingu, który jest zresztą dla mnie zbyt słaby zmywam to coś mydłem ).
znacie może jakiś porządny peeling do ciała? savon noir jest bezcenne (i już kolejny słój ląduje u mnie pod prysznicem), ale przydałaby się czasem jakaś odmiana.

ech... i kupiłam ten krem pod oczy Esprit Equo - niech Was
chciałam Hauszkę, bo bardzo mi odpowiadał, jak miała próbkę, ale po opisie forumowych pękłam
Fryne jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:05   #2531
Soph
Organizatorka

Cytat:
nie, kusił mnie peeling z serii home&spa, ale przeczytałam, że pozostawia białą olejową warstwę na ciele (a za to właśnie znielubiłam patowy otulający - po peelingu, który jest zresztą dla mnie zbyt słaby zmywam to coś mydłem ).
znacie może jakiś porządny peeling do ciała? savon noir jest bezcenne (i już kolejny słój ląduje u mnie pod prysznicem), ale przydałaby się czasem jakaś odmiana.

chciałam Hauszkę, bo bardzo mi odpowiadał, jak miała próbkę, ale po opisie forumowych pękłam
Też kusi mnie peeling, ale... Samego nie będę brać, a nie chcę znowu się obkupić.
Miałam inną wersję (tą relaksującą) i zostawiał czasami 'ślady'.
Lubię ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...y-morskie.html
lub kawowy

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:14   #2532
Fryne
Rozeznanie

Cytat:
Też kusi mnie peeling, ale... Samego nie będę brać, a nie chcę znowu się obkupić.
Miałam inną wersję (tą relaksującą) i zostawiał czasami 'ślady'.
Lubię ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...y-morskie.html
lub kawowy
no właśnie, bez sensu brać sam piling.
taaak, kawowy to mistrz (jak nie zapomnę mężowi podebrać fusów), a ten rossmanowy ciekawy przy tak zwanej okazji zajrzę i obwącham.

powinnam powoli przejść na wątek odwykowy, bo moje szuflady i półki pod prysznicem przeżywają maksymalne obciążenie
aż mi szkoda na myśl, że pewnie sporo powywalam

a stosowałaś / -łyście olej z nasion bawełny do włosów? albo bogatszą ulepszeńszą Sesę? ten teges... kusi mnie...
Fryne jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:17   #2533
Soph
Organizatorka

Cytat:
taaak, kawowy to mistrz (jak nie zapomnę mężowi podebrać fusów), a ten rossmanowy ciekawy przy tak zwanej okazji zajrzę i obwącham.

powinnam powoli przejść na wątek odwykowy, bo moje szuflady i półki pod prysznicem przeżywają maksymalne obciążenie

a stosowałaś / -łyście olej z nasion bawełny do włosów? albo bogatszą ulepszeńszą Sesę? ten teges... kusi mnie...
Zapach mi się bardzo podoba Też muszę kupić, bo nie mam obecnie.
Kawowy robię z miodem (najlepszy taki naturalny, już scukrzony).

Sesę miałam egzotyczną, teraz używam zwykłej wersji, niestety nie używałam i nie używam regularnie

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Soph jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:19   #2534
Fryne
Rozeznanie

Cytat:
Zapach mi się bardzo podoba Też muszę kupić, bo nie mam obecnie.
Kawowy robię z miodem (najlepszy taki naturalny, już scukrzony).

Sesę miałam egzotyczną, teraz używam zwykłej wersji, niestety nie używałam i nie używam regularnie
ja wolałam egzotyczną od normalnej... a z regularnością mam okropny problem, ale co tam - w szafce trzeba mieć.
włosy zaczynają lecieć na wiosnę, więc pewnie zacznę niedługo warzyć kozieradkę znowu
Fryne jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:21   #2535
Soph
Organizatorka

Cytat:
ja wolałam egzotyczną od normalnej... a z regularnością mam okropny problem, ale co tam - w szafce trzeba mieć.
włosy zaczynają lecieć na wiosnę, więc pewnie zacznę niedługo warzyć kozieradkę znowu
Kozieradę kupiłam, chyba jeszcze w grudniu i ani razu nie użyłam

Musimy iść na odwyk

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Soph jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:28   #2536
Fryne
Rozeznanie

Cytat:
Kozieradę kupiłam, chyba jeszcze w grudniu i ani razu nie użyłam

Musimy iść na odwyk
ja też przed dwoma miesiącami jakoś, a teraz jeszcze dokupiłam jej do towarzystwa żywokost - i razem czekają na lepsze czasy
Fryne jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:31   #2537
Soph
Organizatorka

Cytat:
ja też przed dwoma miesiącami jakoś, a teraz jeszcze dokupiłam jej do towarzystwa żywokost - i razem czekają na lepsze czasy
Muszę się zagłębić w to jak ją przygotować, pamiętam tylko, że ma mieć zapach rosołu

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Soph jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:35   #2538
Fryne
Rozeznanie

Cytat:
Muszę się zagłębić w to jak ją przygotować, pamiętam tylko, że ma mieć zapach rosołu
yyy, o ile pamiętam, to łychę stołową wrzucasz do szklanki i zalewasz przegotowaną wodą (wrzątkiem); jak powstanie rosołek, to lejesz na włosy lub na twarz, czy co tam chcesz upięknić.
dziewczyny zwykle robiły taki napar i używały przez kilka dni - ja zwykle wylewam całość na włosy, wcieram, czekam aż podeschnie i idę spać; tyle, że poduszkę owijam wtedy ręcznikiem, bo raz, że brudzi ta kozieradka, a dwa, że podśmierduje wszystko dookoła
Fryne jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:42   #2539
Soph
Organizatorka

Cytat:
yyy, o ile pamiętam, to łychę stołową wrzucasz do szklanki i zalewasz przegotowaną wodą (wrzątkiem); jak powstanie rosołek, to lejesz na włosy lub na twarz, czy co tam chcesz upięknić.
dziewczyny zwykle robiły taki napar i używały przez kilka dni - ja zwykle wylewam całość na włosy, wcieram, czekam aż podeschnie i idę spać; tyle, że poduszkę owijam wtedy ręcznikiem, bo raz, że brudzi ta kozieradka, a dwa, że podśmierduje wszystko dookoła
A rano mam nadzieję, że można umyć włosy ?

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Soph jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:49   #2540
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:

A jest taki ; bo ja chyba też bym się kwalifikowała, ale może jeszcze nie teraz...
Stary 2014-03-29, 22:53   #2541
Soph
Organizatorka

Cytat:
A jest taki ; bo ja chyba też bym się kwalifikowała, ale może jeszcze nie teraz...

Jak widać idzie dużo wolnej niż ten i plotkowy
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post39725306

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Soph jest offline  
Stary 2014-03-29, 22:56   #2542
monjax
Raczkowanie

GG do monjax

Cześć dziewczyny!
Męczę się z trądzikiem już od jakiś 10 lat... Przeszłam wiele kuracji dermatologicznych od maści, przez antybiotyki po kuracje hormonalne. Owszem silniejsze leki pomagały, ale po odstawieniu wszystko wracało ze zdwojoną siłą. Ja już nie mam siły pakować w siebie kolejnych dawek chemii, strasznie przez to ucierpiała moja wątroba. We wakacje już próbowałam coś tam sama kręcić, ale jakoś nie mogłam się zdyscyplinować i nie wyszła ta kuracja. Dlatego zwracam się do Was z prośbą, czy mógłby ktoś pomóc dobrać mi jakieś kosmetyki.
Moim największym problem są zaskórniki, lekarz powiedział, że oczyszczanie manualne nie ma sensu, bo tego jest ogrom. Te grudki, czyli chyba zamknięte zaskórniki obsypują mi głównie brodę, linię szczęki i częściowo czoło i z nich powstają czasem jakieś ropne zmiany. Natomiast czoło i nos mogę określić mianem sitka - całe w dziurkach. Mam też wiele przebarwień, bo kiedyś trądzik u mnie przybierał głównie ropnych zmian.
Przechodząc do sedna, chciałam ponownie zacząć pielęgnację z Bu, do koszyka wrzuciłam
Olej arganowy EKO - 15 ml
Olej tamanu EKO - 15 ml
Olej z pestek malin - surowy -
Olejek myjący - drzewko herbaciane - ZESTAW
Serum migdałowe - ZESTAW
Serum-olejek z wit. C10 + zielona kawa - ZESTAW

Zwracam się z prośbą żeby ktoś pomógł mi ułożyć jakiś plan stosowania tego oraz co z czym, jaka częstotliwość itd., może coś powinnam wyrzucić/zamienić . Dzięki za odpowiedź.
monjax jest offline  
Stary 2014-03-30, 10:31   #2543
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
gdyby któraś warszawianka robiła w tym sklepie zakupy, to baaardzo proszę o przygarnięcie mnie do spółki
A o który sklep chodzi, bo my z Promolcią chcemy zamówic z Litwy, ale tam nie ma jeszcze tego nowego kremu pod oczy
Co sobie upatrzyłaś, bo powyżej 100 euro jest darmowa, więc pewnie byśmy się załapały

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-03-30 o 10:38
susabee jest offline  
Stary 2014-03-30, 12:34   #2544
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Cytat:

Jak widać idzie dużo wolnej niż ten i plotkowy
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post39725306
Ja już zbieram kolejne puste opakowania żeby się pochwalić na tamtym wątku, ale jak nikt się nie będzie udzielał, to Wam nie pokażę

Cytat:
Napisane przez monjax Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Męczę się z trądzikiem już od jakiś 10 lat... Przeszłam wiele kuracji dermatologicznych od maści, przez antybiotyki po kuracje hormonalne. Owszem silniejsze leki pomagały, ale po odstawieniu wszystko wracało ze zdwojoną siłą. Ja już nie mam siły pakować w siebie kolejnych dawek chemii, strasznie przez to ucierpiała moja wątroba. We wakacje już próbowałam coś tam sama kręcić, ale jakoś nie mogłam się zdyscyplinować i nie wyszła ta kuracja. Dlatego zwracam się do Was z prośbą, czy mógłby ktoś pomóc dobrać mi jakieś kosmetyki.
Moim największym problem są zaskórniki, lekarz powiedział, że oczyszczanie manualne nie ma sensu, bo tego jest ogrom. Te grudki, czyli chyba zamknięte zaskórniki obsypują mi głównie brodę, linię szczęki i częściowo czoło i z nich powstają czasem jakieś ropne zmiany. Natomiast czoło i nos mogę określić mianem sitka - całe w dziurkach. Mam też wiele przebarwień, bo kiedyś trądzik u mnie przybierał głównie ropnych zmian.
Przechodząc do sedna, chciałam ponownie zacząć pielęgnację z Bu, do koszyka wrzuciłam
Olej arganowy EKO - 15 ml
Olej tamanu EKO - 15 ml
Olej z pestek malin - surowy -
Olejek myjący - drzewko herbaciane - ZESTAW
Serum migdałowe - ZESTAW
Serum-olejek z wit. C10 + zielona kawa - ZESTAW

Zwracam się z prośbą żeby ktoś pomógł mi ułożyć jakiś plan stosowania tego oraz co z czym, jaka częstotliwość itd., może coś powinnam wyrzucić/zamienić . Dzięki za odpowiedź.
Wg mnie kiepski zestaw dla takiej cery. Za dużo tych olejów, mogą zabić. Wystarczy jeden arganowy. Do tego weź peeling enzymatyczny, serum flavo, potrójny żel hialuronowy i tonik z kwwasami PHA, jest wiosna, słońce, trzeba uważać. Olejku myjącego nie polecam, ale róbta co chceta. Przyda się też jakiś hydrolat.

Zamiast olejku myjącego kup sobie mleczko oczyszczające np Avalon Z wit.C i do niego gąbeczki cellulozowe Calypso, ale BU ma też fajną ściereczkę do oczyszczania twarzy

Sylveco wypuściło 2 żele pod prysznic
http://sylveco.pl/sklep/zele-myjace

.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-03-30 o 12:33
Korah jest offline  
Stary 2014-03-30, 15:13   #2545
promolcia
Zadomowienie

Cytat:

wzięłam tylko kokosowy balsam do ciała...a niech jest coś w zapasie na lato
Cytat:

miałam kiedyś próbkę pilingu p&r i dla mnie to masakra jakaś, po spłukaniu ciągnie się nadal po skórze jakiś emulgator, drobinki, odpadają, za słabo szorują - dla mnie to mega nieudany produkt był
oooo...to poczekam jeszcze na Twoją opinię i wtedy kliknę, teraz testuję hauszkę pod oczy na dzień i tez mi się podoba

do darmowej wysyłki z litewskiego 100% pure brakuje nam 40 eurosów, skusi się ktoś jeszcze na coś?
promolcia jest offline  
Stary 2014-03-30, 15:55   #2546
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
W takim razie poproszę o adres na pw;- co chciałabyś przetestować, oprócz oczywiście serum pod oczy (i np. szamponu z buraka ); a Ty masz w ogóle to serum C??
Niedługo będę też właścicielką dry flo
Serum C jest naprawdę cudne- szybko się wchłania do całkowitego matu, nie podrażnia, nie pachnie no i nie trzeba biegać po niego do lodówki , a krem z pomidora jest leciutki, fajnie się wchłania i pachnie autentycznie i delikatnie świeżymi, prawdziwymi pomidorami, których tak mi brakuje o tej porze roku

No z tym Styxem to trzeba bardzo uważać, bo mają też naturalne produkty (większość z nich niestety niedostępna w PL), ale zdarzają się i takie, które oprócz glikoli mają jeszcze całą galerię parabenów http://www.ecco-verde.com/styx/rosengarten-eye-gel

Chyba Bleedingsun zamawiała kiedyś z tego sklepu i nie mieli wszystkiego na stanie
Zastanowię się i dam znać.

Serum mam, ale niedługo się skończy i powoli zastanawiam się nad jakimś innym. Do tej pory miałam JMO i Nufountain.
Macie jeszcze jakieś fajne gotowce z C do polecenia?

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

jaki kolor zamówiłaś? jeśli creme - masz możliwość wstawienia jakiegoś słocza?
mam white peach

Chyba napiszę do 100% pure czy będzie można na ich głównej stronie kupić chociaż te produkty, które nie są dostępne w Europie, a może zaproponują jakiś sklep.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-03-30, 16:01   #2547
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Serum mam, ale niedługo się skończy i powoli zastanawiam się nad jakimś innym. Do tej pory miałam JMO i Nufountain.
Testuję cały czas serum Phytema i bardzo mi się podoba. Dostałam próbkę od Beeets ale jest tak wydajna, że od 2 tygodni używam i jeszcze mam na 2-3 użycia. Super produkt, pamiętam że był na dużej promocji chyba za 70 zł kosztował kiedyś. Będę się na niego czaić. Te jego kuleczki są denerwujące, ale jeśli aplikuję na rozgrzaną skórę to moment się rozpuszczają.
Korah jest offline  
Stary 2014-03-30, 16:12   #2548
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Zastanowię się i dam znać.

mam white peach

Chyba napiszę do 100% pure czy będzie można na ich głównej stronie kupić chociaż te produkty, które nie są dostępne w Europie, a może zaproponują jakiś sklep.
Ja się kiedyś czaiłam na to http://www.beautynaturals.com/product.aspx?ref=UL-VCS
Mam też serum Phytema, więc mogę Ci wysłać próbkę
Stary 2014-03-30, 16:19   #2549
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Testuję cały czas serum Phytema i bardzo mi się podoba. Dostałam próbkę od Beeets ale jest tak wydajna, że od 2 tygodni używam i jeszcze mam na 2-3 użycia. Super produkt, pamiętam że był na dużej promocji chyba za 70 zł kosztował kiedyś. Będę się na niego czaić. Te jego kuleczki są denerwujące, ale jeśli aplikuję na rozgrzaną skórę to moment się rozpuszczają.
O tym piszesz http://maurelii.pl/pl/p/BB-SERUM-BIO-30ml/135?
Ciekawe kiedy znów będzie w promo.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-03-30, 16:22   #2550
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
O tym piszesz http://maurelii.pl/pl/p/BB-SERUM-BIO-30ml/135?
Ciekawe kiedy znów będzie w promo.

Widzę, że obecnie jest niedostępne, może przy okazji nowej partii będzie taniej coś
Korah jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne, zdrowe

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości