Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-03-30, 16:27   #2551
sylwiusaka
Rozeznanie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Ja się kiedyś czaiłam na to http://www.beautynaturals.com/product.aspx?ref=UL-VCS
Mam też serum Phytema, więc mogę Ci wysłać próbkę
Też fajne.
Byłoby super, z chęcią spróbuję . A jak u Ciebie się sprawdza?

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-03-30 o 16:33
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-03-30, 16:44   #2552
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
a chcesz w litewskim, czy hamerykańskim?
Cytat:
A o który sklep chodzi, bo my z Promolcią chcemy zamówic z Litwy, ale tam nie ma jeszcze tego nowego kremu pod oczy
Co sobie upatrzyłaś, bo powyżej 100 euro jest darmowa, więc pewnie byśmy się załapały
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
do darmowej wysyłki z litewskiego 100% pure brakuje nam 40 eurosów, skusi się ktoś jeszcze na coś?
, Mi obojętnie z którego sklepu, byle bym mogła się podłączyć; rzućcie mi linka do tego, gdzie Wam brakuje do darmowej, na pewno coś utkam (o ile Wam się bardzo nie spieszy z tym zamówieniem, bo nie mam pewności, czy się dziś wyrobię, zaraz muszę wyjść z domu a wrócę późno...

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-03-30, 16:58   #2553
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
, Mi obojętnie z którego sklepu, byle bym mogła się podłączyć; rzućcie mi linka do tego, gdzie Wam brakuje do darmowej, na pewno coś utkam (o ile Wam się bardzo nie spieszy z tym zamówieniem, bo nie mam pewności, czy się dziś wyrobię, zaraz muszę wyjść z domu a wrócę późno...
http://www.100pure.lt/en/
Stary 2014-03-30, 17:31   #2554
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Dzięki. Ale już mnie nie ma przy kompie i niestety naprawdę nie wiem, kiedy uda mi siè przysiąś w tym temacie
Także może nie powinnam Was blokować...

Jak złożycie beze mnie to się nie obrażę a jak nie to dam znać tak szybko, jak to tylko możliwe. Na pewno chciałam krem p/oka. Ten świetny więcej nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-03-30, 17:40   #2555
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzięki. Ale już mnie nie ma przy kompie i niestety naprawdę nie wiem, kiedy uda mi siè przysiąś w tym temacie
Także może nie powinnam Was blokować...

Jak złożycie beze mnie to się nie obrażę a jak nie to dam znać tak szybko, jak to tylko możliwe. Na pewno chciałam krem p/oka. Ten świetny więcej nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Promolcia wspominała coś o dwóch dniach, tak że pewnie dasz radę; generalnie nie spieszy nam się bardzo
Stary 2014-03-30, 18:04   #2556
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Narobiłaś mi smaka na tą odżywkę- a miałaś może maskę regeneracyjną Pata i możesz porównać?

Otworzyłam też dzisiaj krem Biosolis do twarzy 30SPF, bo wychodziłam trochę na słońce i na początku aplikacji dość mocno bielił (ale wycisnęło mi się trochę za dużo ), natomiast z czasem wchłonął się niemal do matu i fajnie nawilżył; nie pachnie prawie wcale i nie podrażnił mi oczu, więc jak na razie odbiór jak najbardziej pozytywny. Wieczorem nałożę go jeszcze pod minerały i zobaczę, jak się będzie sprawował
niestety, z pata nic w zyciu nie mialam... i w ogole trudno mi ta odzywke z jakakolwiek dotychczasowa porownac. pozostaje ci przetestowac na wlasnych wlosach

a co do biosolis to czytalam opinie, ze bieli, ale byly to pojedyncze oceny. myslalam sobie zatem, ze pisaly to osoby przyzwyczajone do filtrow chemicznych lub mineralnych ale nano. a skoro krem sie wchlania i biel znika, to chyba nic mnie nie powstrzyma przed testami... musze z reszta mlodemu cos kupic, bo dzisiaj to juz praktycznie lato na tarasie, czulam sie jak na urlopie
cloche jest offline  
Stary 2014-03-30, 21:50   #2557
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
nie, kusił mnie peeling z serii home&spa, ale przeczytałam, że pozostawia białą olejową warstwę na ciele (a za to właśnie znielubiłam patowy otulający - po peelingu, który jest zresztą dla mnie zbyt słaby zmywam to coś mydłem ).
znacie może jakiś porządny peeling do ciała? savon noir jest bezcenne (i już kolejny słój ląduje u mnie pod prysznicem), ale przydałaby się czasem jakaś odmiana.

ech... i kupiłam ten krem pod oczy Esprit Equo - niech Was
chciałam Hauszkę, bo bardzo mi odpowiadał, jak miała próbkę, ale po opisie forumowych pękłam
To nie jest krem, tylko serum olejowe , ale wchłania się pięknie tak jak krem; jedna pompka to jednak za dużo tylko pod same oczy- wystarczy właściwie na całą twarz, dlatego zastanawiam się, czy nie przelać go do pojemnika z pipetką
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
niestety, z pata nic w zyciu nie mialam... i w ogole trudno mi ta odzywke z jakakolwiek dotychczasowa porownac. pozostaje ci przetestowac na wlasnych wlosach

a co do biosolis to czytalam opinie, ze bieli, ale byly to pojedyncze oceny. myslalam sobie zatem, ze pisaly to osoby przyzwyczajone do filtrow chemicznych lub mineralnych ale nano. a skoro krem sie wchlania i biel znika, to chyba nic mnie nie powstrzyma przed testami... musze z reszta mlodemu cos kupic, bo dzisiaj to juz praktycznie lato na tarasie, czulam sie jak na urlopie
Wczoraj wieczorem nałożyłam go pod minerały i fajnie leżały, a cera była super nawilżona i taka dokarmiona ; po pewnym czasie nos i broda zaczęły się trochę świecić, ale widocznie to wina niewystarczającego zmatowienia, bo chwilowo takiego pudru u mnie brak
Porównując go do kremu z filtrem 20 SPF 100% Pure, to tamten jest dużo rzadszy i bardziej tępy, nie daje też takiego nawilżenia i trzeba nakładać pod niego jakieś serum lub olej, natomiast Biosolis sam daje radę

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-03-30 o 22:36 Powód: dopisek
susabee jest offline  
Stary 2014-03-31, 11:24   #2558
blackdaisy
Rozeznanie

Dzien dobry

Chcialam doniesc, ze wczoraj wyszlam z TKMaxa z ogromnym bolem serca, ale sumienie pozostalo czyste (projekt denko )
Tyle fajnych kosmetykow... skusilam sie na maski z jakiejs firmy z Nowej Zelandii, ktore maja bardzo fajny sklad i bardzo zaskoczyla mnie ich cena £4.99 za 5 osobno pakowanych masek. W skladzie aloes, kwas hialuronowy, kolagen i olejki.

Poza tym udalo mi sie pierwszy raz zobaczyc na zywo kosmetyki Lily Lolo, cienie i rozswietlacze i szminki.
blackdaisy jest offline  
Stary 2014-03-31, 15:23   #2559
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Promolcia wspominała coś o dwóch dniach, tak że pewnie dasz radę; generalnie nie spieszy nam się bardzo
udało mi się przejrzeć - ale nie ma tego, co chciałam (fruit pigmented tinted moist...) oprócz tego wzięłabym też krem pod oka, ale na tym pierwszysm najbardziej mi zależało - także może innym razem

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-03-31, 15:57   #2560
Tatoonka
Raczkowanie

Jeśli mogłabym się podłączyć, to wzięłabym podkład w kolorze cream http://www.100pure.lt/en/cremefounda...er-fruits.html i ewentualnie krem pod oczy o ten: http://www.100pure.lt/en/eye-creams/...cream-7ml.html

to chyba wystarczyłoby do darmowej przesyłki?
Z tym że przelew mogłabym zrobić dopiero w środę, jutro będę miała ograniczony dostęp do neta.

Dajcie znać czy mnie przyjmiecie do spółki?
Tatoonka jest offline  
Stary 2014-03-31, 22:01   #2561
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
udało mi się przejrzeć - ale nie ma tego, co chciałam (fruit pigmented tinted moist...) oprócz tego wzięłabym też krem pod oka, ale na tym pierwszysm najbardziej mi zależało - także może innym razem
ja też chce to wziąć, ale mój kolor jest niedostępny, napisałam zapytanie do sklepu kiedy będą mieć i na razie czekamy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosowy iherb.jpg (110,9 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-03-31 o 22:04
promolcia jest offline  
Stary 2014-04-01, 08:43   #2562
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
ja też chce to wziąć, ale mój kolor jest niedostępny, napisałam zapytanie do sklepu kiedy będą mieć i na razie czekamy...
Bardzo nieprzemyślane zakupy, miałam wszystkie te rzeczy i nie polecam

.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-04-01 o 13:48
Korah jest offline  
Stary 2014-04-01, 13:28   #2563
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A dlaczego nie polecasz tego sprayu- podobno baby hair po nim rosną

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Jeśli mogłabym się podłączyć, to wzięłabym podkład w kolorze cream http://www.100pure.lt/en/cremefounda...er-fruits.html i ewentualnie krem pod oczy o ten: http://www.100pure.lt/en/eye-creams/...cream-7ml.html

to chyba wystarczyłoby do darmowej przesyłki?
Z tym że przelew mogłabym zrobić dopiero w środę, jutro będę miała ograniczony dostęp do neta.

Dajcie znać czy mnie przyjmiecie do spółki?
Promolcia rządzi, bo ona zamawia
Stary 2014-04-01, 13:47   #2564
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Prima Aprilis
Korah jest offline  
Stary 2014-04-01, 13:49   #2565
sylwiusaka
Rozeznanie

Znalazłam jeszcze jeden sklep z produktami 100% pure http://www.or-ca.si/Negovalna_kozmetika/100_Pure.html. Realizują zagraniczne przesyłki, ale trzeba wysłać listę produktów i na tej podstawie obliczą koszt wysyłki. Sklep wydaje się ok, mają też stacjonarny.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-04-01, 14:19   #2566
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Prima Aprilis
Tak się trochę nawet zdziwiłam, bo nie pamiętam, żebyś kiedyś zamawiała z iherba

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Znalazłam jeszcze jeden sklep z produktami 100% pure http://www.or-ca.si/Negovalna_kozmetika/100_Pure.html. Realizują zagraniczne przesyłki, ale trzeba wysłać listę produktów i na tej podstawie obliczą koszt wysyłki. Sklep wydaje się ok, mają też stacjonarny.
Jeśli lista będzie długa, to bardziej opłaca się z tego, co Ty zamawiałaś, bo wysyłka za free Ponoć nie ma nigdzie pełnego asortymentu w Europie- wszystkie nowości (np. te nowe kremy w czarnych opakowaniach) są dostępne tylko w Stanach- jak na razie
Stary 2014-04-01, 22:28   #2567
promolcia
Zadomowienie

Cytat:

.

Cytat:

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Promolcia rządzi, bo ona zamawia

jeśli się Wam nie spieszy to poczekajmy jeszcze troszkę, chciałabym kliknąć wszystko za jednym razem, sklep jeszcze nie odpisał w sprawie dostępności tonującego
promolcia jest offline  
Stary 2014-04-01, 23:30   #2568
sylwiusaka
Rozeznanie

Cytat:
Jeśli lista będzie długa, to bardziej opłaca się z tego, co Ty zamawiałaś, bo wysyłka za free Ponoć nie ma nigdzie pełnego asortymentu w Europie- wszystkie nowości (np. te nowe kremy w czarnych opakowaniach) są dostępne tylko w Stanach- jak na razie
To prawda, nawet nie wiedzą kiedy będą dostępne w Europie i uparli się, że kupić na amerykańskiej nie można. A z europejskiej odpisali, że "podadzą dalej" moją prośbę o nową serię.
Cieszę się chociaż ze znalezienia tego drugiego sklepu i realizacji zamówień zagranicznych, gdyby litewski miał braki na dłużej. Może u nich też będzie możliwość darmowej wysyłki po przekroczeniu pewnej kwoty, trzeba będzie zapytać.
sylwiusaka jest offline  
Stary 2014-04-02, 09:32   #2569
Tatoonka
Raczkowanie

Cytat:

jeśli się Wam nie spieszy to poczekajmy jeszcze troszkę, chciałabym kliknąć wszystko za jednym razem, sklep jeszcze nie odpisał w sprawie dostępności tonującego
Ja mogę poczekać
Tatoonka jest offline  
Stary 2014-04-02, 11:51   #2570
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
To prawda, nawet nie wiedzą kiedy będą dostępne w Europie i uparli się, że kupić na amerykańskiej nie można. A z europejskiej odpisali, że "podadzą dalej" moją prośbę o nową serię.
Cieszę się chociaż ze znalezienia tego drugiego sklepu i realizacji zamówień zagranicznych, gdyby litewski miał braki na dłużej. Może u nich też będzie możliwość darmowej wysyłki po przekroczeniu pewnej kwoty, trzeba będzie zapytać.
No pewnie, że tak- dobrze jest mieć coś w odwodzie, jak człowiek jest w wielkiej potrzebie kosmetycznej; szkoda, że w PL nikt nie wpadł jeszcze na taki pomysł, pomijając więcejniżeko, bo tam współpraca jakoś nie wypaliła A fajnie byłoby mieć łatwiejszy dostęp do pełnego asortymentu, bo składy zacne, a oferta - tylko przebierać , no i makijaż bardzo ciekawy, szkoda tylko, że nie mają kolorów bardziej neutralno-różowych w pudrach i podkładach
Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Ja mogę poczekać
Ja też, więc czekamy

Cloche, napisz chociaż, jak pachnie ta odżywka Yuzu & Pomelo

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-04-02 o 12:29 Powód: dopisek
susabee jest offline  
Stary 2014-04-02, 13:14   #2571
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
No pewnie, że tak- dobrze jest mieć coś w odwodzie, jak człowiek jest w wielkiej potrzebie kosmetycznej; szkoda, że w PL nikt nie wpadł jeszcze na taki pomysł, pomijając więcejniżeko, bo tam współpraca jakoś nie wypaliła A fajnie byłoby mieć łatwiejszy dostęp do pełnego asortymentu, bo składy zacne, a oferta - tylko przebierać , no i makijaż bardzo ciekawy, szkoda tylko, że nie mają kolorów bardziej neutralno-różowych w pudrach i podkładach

Ja też, więc czekamy

Mam cynk że lada moment będzie w Polsce ,i to najprawdopodobniej w tym miesiącuWyślijcie mi listę na PW przekaże dalej ,dam znać co będzie dostępne od ręki i kiedy
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2014-04-02, 15:21   #2572
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Mam cynk że lada moment będzie w Polsce ,i to najprawdopodobniej w tym miesiącuWyślijcie mi listę na PW przekaże dalej ,dam znać co będzie dostępne od ręki i kiedy
Masz na myśli kosmetyki 100 % pure?
Stary 2014-04-02, 16:11   #2573
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
pachnie jak pomelo, taki a'la grapefruit
cloche jest offline  
Stary 2014-04-02, 16:40   #2574
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Masz na myśli kosmetyki 100 % pure?
i uoga uoga z Litwy też
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2014-04-02, 17:32   #2575
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale newsa zapodałaś
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
pachnie jak pomelo, taki a'la grapefruit
Uff..., to całe szczęście, bo ponoć niektóre ich rzeczy (np. toniki) pachną zupełnie nieadekwatnie do tego, czym- można by przypuszczać- powinny pachnieć- tzn. tym, z czego są zrobione A pianka ogórkowa, którą kiedyś miałam, pachniała owszem- ogórkiem, tyle, że kiszonym

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-04-02 o 18:06
susabee jest offline  
Stary 2014-04-02, 17:40   #2576
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
i uoga uoga z Litwy też
Kurczę, pierwszy raz słyszę o taj marce Może coś skrobnę na priva
Stary 2014-04-02, 17:42   #2577
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kurczę, pierwszy raz słyszę o taj marce Może coś skrobnę na priva
Ja też- może ktoś poda jakiegoś linka
Stary 2014-04-02, 18:15   #2578
EmilaDz78
Zadomowienie

proszę ;https://www.uogauoga.lt/en -ta strona jest jeszcze w budowie
oryginalna- https://www.uogauoga.lt/lt/

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2014-04-02 o 18:17
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2014-04-02, 18:24   #2579
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
proszę ;https://www.uogauoga.lt/en -ta strona jest jeszcze w budowie
oryginalna- https://www.uogauoga.lt/lt/
Dzięki
A cenowo jak to wygląda i co to jest silicon dioxide?? (na podkłady zerknęłam).

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-04-02 o 18:26
susabee jest offline  
Stary 2014-04-02, 19:00   #2580
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Ale newsa zapodałaś

Uff..., to całe szczęście, bo ponoć niektóre ich rzeczy (np. toniki) pachną zupełnie nieadekwatnie do tego, czym- można by przypuszczać- powinny pachnieć- tzn. tym, z czego są zrobione A pianka ogórkowa, którą kiedyś miałam, pachniała owszem- ogórkiem, tyle, że kiszonym
mm, kiszony ogorek tesknie za kiszonymi spod reki mojego dziadka... mniam!
cloche jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne, zdrowe

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości